روش تست زنی

تکنیک تست زنی و روش صحیح تست زنی [فوق سریع] در کنکور

تکنیک تست زنی یا نحوه صحیح تست زنی در کنکور میتواند آینده شما را به طور چشمگیری تغییر دهد. داوطلبان ورود به دانشگاه و آزمون‌های سراسری پس ‌از این‌که بر مباحث درسی کاملاً مسلط شدند به سراغ تست‌زنی می‌روند تا میزان یادگیری شان را محک بزنند و از سوی دیگر برای آزمون اصلی کنکور که به‌صورت چهارگزینه‌ای است آماده شوند. برای این کار دانش‌آموزان ابتدا باید با تکنیک‌های تست‌زنی آشنا شوند تا پس ‌از مشاهده هر سوال به‌سرعت گزینه صحیح را انتخاب کنند.

در اینجا قرار است علاوه بر اینکه روش تست زنی در کنکور را  آموزش خواهیم داد شما را با موسسه حرف آخر و نحوه ارتباط با مشاوران این مجموعه و دریافت مشاوره حرف آخر  به صورت رایگان آشنا سازیم.

شماره تماس : 09103225124 – 02128425124

روش تست زنی در کنکور به صورت صحیح

درحقیقت تست زنی نتایج آموزش و فراگیری شما را نشان می دهد اما با پروسه آموزش کاملا متفاوت است. در آزمون‌های تستی شما میزان تسلط، مهارت و سرعت خود را به نمایش می‌گذارید بنابراین اگر با تکنیک‌های تست‌زنی آشنا نباشید، حتی اگر دانش و تسلط کافی در دروس داشته باشید ممکن است نتوانید عملکرد درستی نشان دهید یا سرعت پایین در حل تست‌ها در نتیجه آزمون تاثیر منفی بگذارد. مهارت تست‌زنی؛ مهم‌ترین سلاح شما در کنکور

تنها با اتکا به این‌که مطالب درسی را به‌طور کامل مرور کرده‌اید نمی‌توانید از موفقیت در کنکور اطمینان داشته باشید بلکه باید تکنیک های تست‌زنی را به‌عنوان یک مهارت و قابلیت بیاموزید. حتما برای شما هم پیش‌آمده افرادی را بشناسید که در هوش و استعداد زبانزد هستند و در امتحانات معمول همیشه بهترین نمرات را می‌گیرند اما در امتحانات تستی رتبه‌های خوبی کسب نمی‌کنند.

ایراد قضیه اینجاست که سوالات تستی و تشریحی از نظر ماهیت با هم متفاوت هستند. در سوالات تشریحی شما به‌ سرعت عمل خیلی زیادی نیاز ندارید. تنها باید به مطالب دروس مسلط باشید. در مقابل سوالات تستی در کنار تسلط درسی نیاز به‌ سرعت عمل بالایی دارند. کاربرد تکنیک‌های تست‌زنی به‌حدی مؤثر هستند که گاهی حتی اگر پاسخ سوالی را به‌طور دقیق بلد نباشید می توانید با شگردهای تست زنی پاسخ صحیح را حدس بزنید.

در امتحانات تستی با کمی هوشمندی و ذکاوت می‌توانید سوالاتی را پاسخ دهید که شاید نمونه‌های تشریحی آن‌ها را به ‌هیچ‌وجه نتوانید پاسخ دهید.

لازمه تست زنی صحیح در کنکور یک آموزش خوب قبل از شروع تست زنی میباشد. برای درک بهتری مفاهیم درسی شما نیاز دارید تا از یک منبع خوب استفاده نمایید تا بهترین آموزش را د ر اختیار بگیرید. ما میتوانیم بهترین موسسه را به شما معرفی نماییم. موسسه حرف آخر با سبک آموزش تصویری و شهودی سازی در حال حاضر رتبه برتر در بین موسسات را دارد.

از بین محصولات میتوانید لیست قیمت محصولات حرف آخر را مشاهده نمایید تا بتوانید در بازه های معینی که تخفیفات حرف آخر به صورت وسیع شروع میشود منابع را خریداری نمایید.

نحوه تست زنی

شماره تماس : 09103225124 – 02128425124

نکات کلیدی در مورد روش صحیح تست‌زنی 

یکی از مشکلات رایج داوطلبان کم آوردن فضای کافی در برگه برای حل سوالات است. علت اصلی این است که افراد خط درشتی دارند. با توجه به این‌که در جلسه‌ی کنکور امکان بردن برگه ندارید باید تمرین کنید راه‌حل محاسبات را به‌صورت ریز اما جمع‌وجور و واضح بنویسید تا کمبود فضا پیدا نکنید. اگر سعی کنید تمیز بنویسید محاسبات درهم‌وبرهم نمی‌شود و در خواندن اعداد مشکل پیدا نمی‌کنید.

سعی کنید راه‌حل‌های میان‌بر را تمرین کنید تا در جلسه آزمون با سرعت بیشتر و با نشانه‌گذاری و محاسبات ذهنی به سوالات پاسخ دهید.

درهنگام خواندن سوالات زیر موارد مهمی که از شما خواسته ‌شده خط بکشید تا مشکل بدفهمی سوال برای شما پیش نیاید. بخصوص در مواردی که سوالات چندبخشی هستند یا ۲ یا ۳ پاسخ را از شما می‌خواهند خیلی از داوطلبان به دلیل عجله و استرس سوال را متوجه نمی‌شوند و اشتباه پاسخ می‌دهند. در مورد سوالات چندبخشی بخصوص در دروس محاسباتی، در هر مرحله دور عدد بدست‌آمده خط بکشید و سپس راه‌حل را ادامه دهید. این کار نه‌تنها سرعت شما را بالاتر می‌برد بلکه احتمال خطا به‌شدت کاهش پیدا می‌کند.

یکی از موارد مهم و تاثیرگذار دیگر در آزمون‌های تستی این است که گاهی دانش‌آموزان زمان خود را در جلسه خوب مدیریت نمی‌کنند. به عنوان مثال روی یک‌ سوال که دارای ابهام است وقت زیادی می‌گذارند در نتیجه فرصت لازم برای حل کردن سوالات آسان‌تر را از دست می‌دهند. برای جلوگیری از این اختلال بهتر است زمان تان را تقسیم‌بندی کنید و برای هر سوال زمان مشخصی در نظر بگیرید.

وقتی‌که زمان یک ‌سوال به پایان رسید و در مورد آن به نتیجه قطعی نرسیدید سریعاً آن را رها کنید و به سراغ سوال بعدی بروید. با این کار به‌احتمال زیاد وقت اضافه می‌آورید و می‌توانید مجدداً به سوال حل‌نشده برگشته و روی آن تامل بیشتری کنید.

توجه داشته باشید که قرار نیست به تمام سوالات کنکور صددرصد پاسخ بدهید باید جرأت گذر کردن از سوالات سخت را داشته باشید و زمان طلایی را برای حل کردن آن‌ها هدر ندهید. درضمن با به‌کارگیری تکنیک های تست زنی استرس تان را مدیریت کنید و با دیدن هر سوال سخت خودتان را نبازید.

موسسه حرف آخر علاوه بر تولید محتوای درسی منابع و جزوات تستی مرتبط با دروس را آماده سازی کرده است که می توانید با تهیه پکیج های هر درس به سوالات دسترسی پیدا کرده و مهارت تست زنی را بعد از مطالعه هر درس محک بزنید. شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید از مشاوره این موسسه نهایت استفاده را داشته باشید.

شماره تماس : 09103225124 – 02128425124

اگر تا اینجای مقاله با ما باشید قطعا در مورد لیست قیمت محصولات حرف آخر اشاره ای شد. اما لازم به ذکر است که تمامی دانش آموزان میتوانند از محصولات حرف آخر بهره مند شوند چون خرید اقساطی محصولات حرف آخر این کمک را به شما میکند تا بتوانید به صورت تک درس منابع را در اختیار بگیرید.

برای اینکار ابتدا شما با مشاوران حرف آخر صحبتی خواهید داشت و از تخفیفات و پکیج ها مطلع خواهید شد و سپس با دریافت شماره کارت حرف آخر و انجام اقدامات لازم در این خصوص ، میتوانید ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید و از آموزش به سبک حرف آخر و در بستر سیستم vod  نهایت استفاده را داشته باشید.

معرفی رشته داروسازی

معرفی رشته داروسازی به همراه مزایا و معایب [نسخه کامل]

در اینجا بهترین توضیحات در مورد رشته داروسازی را در اختیار شما قرار خواهیم داد . یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود در رشته ای موفقیت حاصل شود علاقه شدید به آن رشته است. از این رو شناخت کافی در مورد رشته های تحصیلی و تصور روشنی از آینده آن به افراد کمک می کند مسیرهای دستیابی به آن را بهتر پیدا کنند. در فرصتی که در اختیار داریم می خواهیم با کمک مشاوران موسسه حرف آخر به معرفی و بررسی رشته داروسازی بپردازیم تا دانشجویان علوم تجربی با دید بازتری وارد این رشته شوند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

معرفی و بررسی رشته داروسازی

در رشته داروسازی به شناخت دقیقی از داروها از جنبه های مختلف فرمول شیمیایی، مکانیسم اثر، تاثیرات بالینی عوارض و میزان مواد سمی آنها پرداخته می شود. معمولا پزشکان برای اینکه تجویز درستی از داروها داشته باشند به طور مداوم با دکتر داروساز در ارتباط هستند تا در خصوص تاثیرات دارو و معرفی آن به بیمار اطمینان کافی حاصل کنند.

دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند در طول دوره های داروشناسی انواع بیماری های مرتبط را هم مورد مطالعه قرار می دهند.

رشته داروسازی

آیا رشته داروسازی استعداد خاصی می طلبد؟

برخلاف تصور عمومی در این مورد که رشته داروسازی رابطه تنگاتنگی با رشته شیمی دارد اما در واقع این موضوع خیلی صادق نیست. یادگیری علم شیمی تنها به عنوان یادگیری دروس پایه و پیش نیازی برای تسلط بر دروس اختصاصی رشته داروسازی مورد توجه قرار دارد. شخصی که تحصیل در این رشته را انتخاب می کند باید بداند که در این رشته تحصیلی محفوظات ذهنی حرف اول را می زند.

شما باید بسیاری از نام ها، مکانیسم اثر داروها، تداخلات دارویی، عوارض، کاربرد و ساختار شیمیایی داروها را به طور دقیق به خاطر بسپارید. بنابراین فردی که وارد این رشته می شود بیشتر از استعدادهای ذاتی باید تلاش و پشتکار و قدرت تحلیل اطلاعات و به خاطر سپاری قوی داشته باشد.

همه اینها باز هم بر می گردد به میزان علاقه مندی به رشته داروسازی چرا که اگر علاقه وجود داشته باشد حفظ اطلاعات مربوط به آن هم لذت بخش تر خواهد شد.

داوطلبان کنکوری که قصد ورود در رشته داروسازی را دارند باید بهترین برنامه را برای کنکور خود داشته باشند. ما مشاوران حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید. برای اطلاع از نحوه آموزش و نوع پکیج های این موسسه با شماره تماس حرف آخر و مشاوران میتوانید در ارتباط باشید.

شماره تماس مشاوره : 02128425124 – 09103225124

لزوم معرفی و بررسی رشته داروسازی

خیلی مهم است که پیش از ورود به هر رشته ای از جمله داروسازی به طور دقیق بدانید که با چه موقعیت هایی روبرو خواهید شد. به عنوان نمونه دانشجوی رشته پزشکی باید کاملا آگاه باشد که در طی مراحل تحصیل باید دوره های تشریح جسد را بگذراند و در صورتی که قابلیت ها و ظرفیت روانی کافی نداشته باشد نمی تواند از پس این مراحل به خوبی برآید.

در مورد داروسازی هم این عوامل کاملا تاثیر گذار است هنگامی که به رشته وارد می شوید با دروسی مانند فارماکولوژی، دارو درمانی، کار آموزی در بیمارستان، آناتومی بدن، فارماسیتوتیکس و… مواجه خواهید شد و در کنار دروس اختصاصی و کار آموزی باید دروس پایه و عمومی را بگذرانید.

مدت زمان تحصیل در رشته داروسازی شامل دوره دکترای عمومی 5/5 تا 6 سال است و اغلب بعد از 12 ترم به اتمام می رسد.

برای رشته داروسازی درس زیست شناسی و بعد از آن درس شیمی را در اولویت خود قرار دهید.که در این باره نیز ما آموزش اساتید برای زیست حرف آخر و همچنین تدریس استاد سلوکی برای شیمی را به شما معرفی میکنیم.

معایب رشته داروسازی

گرایش های رشته داروسازی

داروسازی هم مانند خیلی از رشته های دیگر گرایشات گوناگونی مانند فارماکولوژی، داروسازی بالینی، سم شناسی، فارماسیوتیکس، شیمی دارویی و… دارد که متناسب با علاقه مندی می توانید به یکی از این شاخه ها ورود پیدا کنید. پس از اینکه تحصیل در این رشته را به پایان رساندید دوره طرح آغاز می شود که مدت زمان آن به شرایط و شهر و میزان برخورداری از امکانات رفاهی و یا محرومیت بستگی دارد.

این مدت زمان در شهرهای بزرگ و با امکانات مانند تهران از 24 ماه آغاز می شود و هر چقدر شهر محل اقامت محروم تر باشد طول دوره کمتر می شود و در حدود 21 ماه، 16 ماه و در موارد محرومیت شدید به 14 ماه می رسد.

شماره تماس مشاوره : 02128425124 – 09103225124

آیا می توان رشته داروسازی را در خارج از کشور ادامه داد؟

در راستای معرفی و بررسی رشته داروسازی باید گفت که از جمله رشته های نابی است که تقاضا برای آن در تمام کشورهای دنیا وجود دارد و تحصیل خارج از کشور در این رشته نسبت به سایر رشته های علوم پزشکی ساده تر است. البته بسته به اینکه کدام کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنید، ویژگی های مورد نیاز مانند میزان تسلط بر زبان انگلیسی، سطح معدل، قبولی در آزمونی که کشور مورد نظر برپا می کند و شرکت در دوره های اختصاصی آن کشور متفاوت خواهد بود.

برای قبولی در کنکور طبیعتا باید بهترین آموزش را داشته باشید و شاید ناگزیر به استفاده از آموزش موسسات کنکوری و کلاس خصوصی باشید.ما در بین موسسات کنکوری پیشنهاد میکنیم از آموزش تصویری و شهودی سازی موسسه حرف آخر استفاده نمایید. شما میتوانید جهت آشنایی با موسسه حرف آخر از پکیج رایگان حرف آخر استفاده نمایید که آموزش اساتید را مشاهده نمایید.

از بین محصولات حرف آخر در فروشگاه حرف آخر میتوانید توضیحات بیشتری از محصولات و همچنین لیست قیمت محصولات حرف آخر  را ببینید.

شرایط قبولی پرستاری

معرفی مزایا و معایب رشته پرستاری [شرایط قبولی رشته پرستاری]

معمولا داوطلبان کنکور گروه تجربی پس ‌از این‌که از قبولی در رشته‌های پزشکی ناامید می‌شوند و رتبه لازم را کسب نمی‌کنند، بدون آگاهی لازم رشته پرستاری را انتخاب می‌کنند. البته از سوی دیگر داوطلبانی هم پیدا می شوند که علاقه و انگیزه فراوانی برای ورود به این رشته دارند کسانی که حتی از مدتها قبل رویای پرستار شدن را در ذهن می پرورانند. شاید پذیرش این مسئله کمی سخت باشد که برای ورود به پرستاری علاوه بر استعداد و توانایی، داشتن نیروی قوی معنوی هم ضروری است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

با وجود این‌که رشته پرستاری از زیر شاخه های پیراپزشکی است و از خیلی جنبه‌ها به رشته پزشکی شباهت دارد، اما تفاوت‌های قابل‌توجه آن را به هیچ عنوان نمی‌توان نادیده گرفت. افرادی که تصمیم می‌گیرند وارد این دوره تحصیلی و شغلی شوند باید روحیه قوی و توانایی‌های فردی منحصربه‌فردی داشته باشند.

در اینجا میخواهیم شما را با موسسه حرف آخر و مشاوران حرف آخر آشنا سازیم و با مشاوره تلفنی بتوانید راهنمایی های لازم را کسب نمایید. برای دریافت پاسخ سوالات خود میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

ویژگی های رشته پرستاری

تاریخچه شکل گیری رشته پرستاری به قدمت زندگی بشر برمی گردد. همیشه فردی مسئولیت مراقبت از بیمار که اغلب از اعضای خانواده خودش بوده را بر عهده داشته است. پرستاری یکی از مهم ترین مشاغل در کادر پزشکی است که وظایف متنوعی به آن محول می شود. پرستاران مسئولیتهایی مانند امور مدیریتی و تحقیقاتی، نقش حمایتی مراقبتی، مشاوره پزشکی و هماهنگ کننده کادر درمانی و مهم تر از همه همکاری با پزشکان را بر عهده دارند. حساسیت های این شغل گاهی از پزشکی هم بیشتر است چرا که پرستاران به طور مداوم وضعیت عمومی بیمار در بخش های مختلف را تحت نظر دارند.

 

مزایا و معایب پرستاری

 

به طور دقیق تر می توان گفت افراد در رشته پرستاری دانش روز را برای فعالیت های مراقبتی بهداشتی بیمار می آموزند تا روند درمان بیماری تا حد امکان تسریع شود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

مهم‌ترین ویژگی‌های روحی لازم برای پرستاری:

داشتن حس انسان‌دوستی و صبر و برای هم‌دردی با بیماران

توانایی حفظ آرامش فردی در وضعیت بحرانی

توانایی مدیریت بحران و کنترل شرایط اضطراری

برخورد مؤدبانه و توأم با صبوری با بیماران

داشتن روحیه کار تیمی و همکاری با تیم پزشکی

داشتن شخصیت مسئولیت‌پذیر

دقت کاری و دوری از خطا

تحصیل در رشته پرستاری

برای پذیرش در رشته پرستاری در دانشگاه باید حد نصاب رتبه لازم را در کنکور سراسری کسب کرده باشید. رشته پرستاری از دوره لیسانس دارای ۱۳۰ واحد درسی است که ۴ سال زمان برد. این دروس شامل موارد زیر هستند:

۱۵ واحد درسی پایه – 54 واحد درسی تخصصی – ۲۲ واحد شامل دروس عمومی – ۱۸ واحد کارآموزی ۲۱ واحد شامل دروس تخصصی کارآموزی

رشته پرستاری به‌طور معمول در دانشگاه‌های آزاد، دولتی روزانه و شبانه و پردیس خودگردان ارائه می‌شود.

منبع آموزشی پرستاری

توجه داشته باشید که اگر شما دانش آموز یا داوطلب کنکوری هستید میتوانید از بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی استفاده نمایید و برای اینکار ما موسسه حرف آخر را به شما معرفی میکنیم که شما میتوانید با شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید و راهنمایی لازم را در زمینه منابع حرف آخر و نحوه خرید محصولات حرف آخر کسب نمایید.

موسسه حرف آخر و اساتید آن در طی سال های اخیر توانسته اند که رتبه برترهای زیادی را وارد بهترین دانشگاه های کشور نمایند و حتما شما هم میتوانید حتی الامکان با آمورش این مجموعه آشنایی کاملی پیدا کنید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

معرفی رشته پرستاری

کلمه پرستار NURSE در واقع از لغت لاتین  NUTRIX با مفهوم تغذیه استخراج ‌شده است. پرستاران به‌عبارتی شاهرگهای مراقبت‌های بهداشتی‌درمانی هستند. حمایت‌های پرستاران درست از زمان پذیرش بیمار آغاز می‌شود و از جنبه‌های جسمی روانی و معنوی با بهبود کامل بیمار ادامه می‌یابد. برعهده گرفتن این مسئولیت بزرگ درمانی برخورداری از ویژگی‌های خاصی را می‌طلبد. علاوه‌ بر صلاحیت‌های علمی لازم، افراد باید واجد شرایط باشند و قابلیت‌های مناسب جسمی و روحی را داشته باشند و توان گذراندن شیفت های طولانی و طاقت فرسا را داشته باشند.

وظایف رشته پرستاری

شاید خیلی از افرادی که به سمت این رشته گرایش پیدا کرده اند از وظایف اصلی آن اطلاعی نداشته باشند. آگاهی از وظایف یک پرستار دید بازی به علاقه مندان تحصیل در رشته پرستاری خواهد داد. برخی از این وظایف عبارتند از:

همراهی و همکاری با تیم پزشکی

پانسمان زخم ها، تمیز کردن زخم،  تزریقات عمومی، تزریق فرآورده های خونی

ثبت مشخصات و وضعیت عمومی بیمار و ارائه گزارشات مداوم از شرح حال بیمار در پرونده

دارو دادن به بیمار در تایم های مشخص طبق تجویز پزشک

تحت نظر داشتن دائمی وضعیت بیمار مانند دمای بدن، فشار خون، چک کردن وضعیت تنفسی

اجرای نقش تعاملی و هماهنگ کننده بیمار و پزشک

مهیا کردن شرایط آرام برای استراحت بیمار

ارائه وضعیت کلی بیمار در زمانهای مشخص به پزشک معالج

وظیفه سرپرستار: نظارت و کنترل دقیق بر فعالیت پرستاران و برنامه ریزی منظم برای شیفت های کاری

امیدواریم که در اینجا اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار داده باشیم و شما میتوانید از مشاوره حرف آخر به صورت رایگان بهره مند شوید و برای اینکار کافی است با شماره تماس حرف آخر 09103225124 ارتباط بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه کنکور و نحوه آموزش اساتید حرف آخر جویا شوید.

معرفی پرستاری

پذیرش در رشته پرستاری

داوطلبان گروه تجربی به خوبی می دانند که رشته پرستاری زیر گروه یک در کنکور تجربی محسوب می شود.ربنابراین همانند رشته های پزشکی و دندانپزشکی باید بر دروس شیمی و زیست شناسی تسلط کافی داشته باشند. همانطور که می دانید ضریب زیست شناسی 4 و شیمی 3 است. با این توصیف اهمیت این دو درس نسبت به ریاضی و فیزیک با ضریب 2 در کنکور سراسری کمتر است. در ضمن درس زمین شناسی برخلاف سایر رشته ها برای پرستاری ضریب صفر دارد.

مزایا و معایب پرستاری

در یک نگاه کلی رشته پرستاری پرستیژ کاری مناسبی داشته و در آمدزایی خوبی دارد. در ضمن پرستاران بعد از فارغ التحصیلی به سرعت جذب بازار کار می شوند. از سوی دیگر برای افرادی که به رشته پزشکی علاقه داشته اما در این رشته پذیرفته نشده اند، تا حد زیادی متقاعد کننده است. شیفت کاری پرستاران متغیر بوده و گاهی روزها و مواقعی هنگام شب انجام وظیفه می کنند. بنابراین تا حدی تنوع ساعات کاری دارند.

از طرف دیگر شیفتهای کاری در اغلب موارد طولانی بوده و فشار کاری زیادی است. پرستاران با بیمارانی با حال عمومی و شرایط آسیب دیدگی مختلف مواجه می شوند. به همین دلیل باید روحیه قوی داشته باشند و در مواجهه با صحنه های دلخراش و مشاهده درد و رنج دیگران روحیه خود را حفظ کنند. به دلیل کم بودن نیروی کار در بخش پرستاری امکان بازنشستگی افراد پیش از موعد مقرر وجود ندارد.یکی از عمده ترین مشکلات پرستاران هماهنگ کردن کار و زندگی خصوصی است. آنها گاهی ناگزیرند زندگی خصوصی شان را فدای انجام مسئولیت های پرستاری کنند.

طرح تعهد خدمت پرستاری

یکی از دغدغه های مهم پرستاران بعد از دوران تحصیل گذراندن طرح نیروی انسانی یا تعهد خدمت پرستاری است. پرستاران گاهی باید به نواحی دور افتاده بروند و مدت 14 ماه تحت نظارت وزارت بهداشت خدمات درمانی پرستاری ارائه کنند. این طرح در استان بومی هر یک افراد اجرا می شود. در طی این دوران پرستاران مبلغی به عنوان حقوق دریافت کرده و پس از پایان طرح کار مدرک دریافت می کنند. از این پس می توانند در مراکز دولتی و خصوصی استخدام شوند.

رشته پرستاری در مقطع کارشناسی ارشد

مواقعی وجود دارد که پرستاران تصمیم دارند در کار خود پیشرفت بیشتری داشته باشند یا اینکه بتوانند اندکی از فعالیت های معمول پرستاری فاصله گرفته و به عنوان سوپروایزر نظارت کنند. برای پرستاران امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراهم است. ارشد این رشته شامل 26 واحد درسی است که 2 سال زمان می برد.

برای ورود به مقطع دکترای رشته پرستاری افراد علاوه بر داشتن شرایط عمومی شرکت در آزمون، باید در آزمون تخصصی هم پذیرفته شده باشند. در ضمن کسب نمره قبولی در یکی از آزمونهای زبان انگلیسی لازمه پذیرش در مقطع دکترای پرستاری است.

در پایان خدمت شما توضیح دهیم که برای موفقیت در کنکور شما باید بهترین منبع آموزشی را باید انتخای نمایید و ما از بین موسسات کنکوری شما را با حرف آخر آشنا کردیم و این موسسه برای آشنایی داوطلبانی که هیچ آشنایی با اموزش این موسسه ندارند پکیج آموزشی رایگان ( صفر تا رتبه حرف آخر) که 20% از آموزش در آن قرار داده شده در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید آموزش اساتید را مشاهده نمایید. برای دریافت این بسته با شماره تماسی که درج نمودیم تماس بگیرید.

رشته پزشکی

معرفی رشته پزشکی و مزایا و معایب رشته پزشکی [کامل]

این روزها مشتاقان ورود به رشته پزشکی در میان داوطلبان کنکور سراسری نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است.  شاید دلیل اصلی آن جایگاه ویژه اجتماعی و درآمد متفاوت پزشکان نسبت‌ به سایر فعالان کادر پزشکی باشد. به ‌همین دلیل شرکت‌کنندگان کنکور سراسری هدف‌گذاری خود را برای موفقیت روی رشته‌های دکترای عمومی همچون دندان‌پزشکی، پزشکی، داروسازی و دام‌پزشکی می‌گذارند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

تردیدی نیست که افراد برای پذیرش در رشته‌های پزشکی باید زحمات زیادی متحمل شوند. اما برای قبولی در این رشته‌ها علاقه و اشتیاق هم بسیار مهم و تاثیرگذار است. تعداد زیاد داوطلبان گروه تجربی شرکت‌کننده در کنکور سراسری و از سوی دیگر ظرفیت پذیرش محدود، باعث شده رقابت سنگینی برای قبولی در رشته‌های پزشکی ایجاد شود.

در اینجا سعی داریم نحوه موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته پزشکی را همراه با معرفی بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی در اختیار شما قرار دهیم پس تا پایان با ما باشید و برای دریافت مشاوره کنکور نیز میتوانید با شماره تماس 09103225124 ارتباط بگیرید.

مزایا و معایب پزشکی

 قبولی در رشته پزشکی

خیلی از داوطلبان کنکور ادعا می کنند اولین و آخرین هدفشان در تلاش برای قبولی در آزمون، ورود به رشته پزشکی است. اما یکی از مشکلاتی که در این ‌میان بروز می‌کند، این است که گاهی افراد با دید باز و آگاهی کامل این رشته را انتخاب نمی‌کنند. صرفا به این دلیل که رشته پزشکی یکی از زمینه های تاپ گروه تجربی است به آن وارد می شوند. جایگاه اجتماعی و درآمدزایی گاهی آیتم های فریبنده ای هستند که افراد را ناخواسته وارد وادی ناشناخته ای می کنند. این گونه است  که بعضی دانشجویان با گذر چند سال احساس دلزدگی کرده و این رشته را رها می کنند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

افرادی هم هستند که تنها به این دلیل پزشکی را برمی گزینند که هدف اول تمام داوطلبان گروه تجربه است. در این فرصت کوتاه قصد داریم اطلاعات کلی در خصوص رشته پزشکی ارائه دهیم. تنها با داشتن اطلاعات و آگاهی های کامل است که می توان هدف روشن و مشخصی برای آینده انتخاب کرد.

موسسات کنکوری میتوانند شما در امر رسیدن به رشته پزشکی یاری نمایند موسسه حرف آخر برترین موسسه کنکوری در ایران میباشد که با استفاده روش تصویرسازی و شهودی سازی میتواند بهترین آموزش را در اختیار شما قرار دهد.

برای آشنایی بیشتر با موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماس حرف آخر ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید.

دوران تحصیل در رشته پزشکی

مسلما مانند هر پروژه کاری دیگر برای قبولی در رشته پزشکی باید برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید. داشتن هدف‌های مشخص و چشم‌انداز کلی لازمه ورود به این مسیر شغلی است. برای اینکه رشته پزشکی را بیشتر بشناسیم، لازم است با مراحل تحصیل در این رشته که شامل ۴ دوره زیر است بیشتر آشنا شوید:

علوم پایه – فیزیوپاتولوژی – کارآموزی بالینی ( استاژری) – کارورزی بالینی اینترنی

قبولی در رشته پزشکی

دوره اولیه علوم پایه

نخستین دوره تحصیلی در پزشکی عمومی با دروس علوم پایه آغاز می‌شود. به ‌طور معمول این دوره در ۴ ترم دو ساله خلاصه می‌شود. در این پروسه دانشجویان پزشکی با مباحث ابتدایی و پایه‌ای پزشکی آشنا می‌شوند. همان ‌طور که به‌ نظر می‌آید دروس علوم پایه مجموعه‌ای از دروس تئوری است که دانشجویان در طی آن با مفاهیم اولیه رشته پزشکی آشنا می‌شوند.

دانشجویان در پایان این چهار ترم با گذراندن آزمون جامع، به دوره بعدی وارد میشوند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

فیزیوپاتولوژی دوره دوم پزشکی

دوره‌ دوم رشته پزشکی با عنوان فیزیوپاتولوژی حدود 6 ‌تا ۷ ترم دارد و به مدت یک‌سال زمان می برد. در این مرحله دانشجویان متون فیزیولوژی و فارماکولوژی را فرامی‌گیرند. در این مدت دانشجویان هر ماه امتحان می دهند. پس از گذراندن این مرحله دانشجو دید کاملی به ساختار بدن و انواع بیماری‌های آن خواهد داشت. دانشجویان با سپری کردن این دوران وارد فاز بیمارستان میشوند.

کارآموزی بالینی یا استاژری

مرحله آخر در دوران تحصیلی رشته پزشکی به ‌عنوان کارآموزی بالینی شناخته می‌شود. در این دوره دانشجویان در بازه زمانی دوساله و در طول ۴ تا ۵ ترم بیشتر اوقات خود را در بیمارستان می‌گذرانند. این بازه زمانی به ۲ بخش تئوری و عملی تقسیم می‌شود. در این بخش از تحصیل پزشکی دانشجویان تجربه کشیک شبانه را خواهند داشت و هر آنچه در دروس تئوری فراگرفته اند را به ‌طور عملی تجربه می کنند. دانشجویان بعد از گذراندن دوره استاژری خود را برای آزمون پیش کارورزی آماده می کنند.

قبولی در این آزمون به‌ منزله دریافت مجوز برای شروع به فعالیت در دوره کارآموزی بالینی است. کارآموزی بالینی شامل فعالیت در بخش‌های زیر است:

کودکان – چشم – بخش داخلی –  جراحی – گوش و حلق و بینی – بیماری‌های عفونی – بیماری‌های اعصاب- پوست – رادیولوژی – بخش زنان و زایمان

در اینجا میخواهیم شما را با یک منبع خوب کنکوری آشنا سازیم و بتوانید یک برنامه منسجم برای کنکور خود داشته باشید. موسسه حرف آخر برای شمایی که هیچ آشنایی با این مجموعه ندارید پکیج های رایگان را در  ابتدا در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید به صورت رایگان 20 درصد از آموزش حرف آخر را مشاهده نمایید بدون اینکه در قرعه کشی حرف آخر شرکت کنید.

بررسی رشته پزشکی

شما کافی است با شماره تماس حرف آخر که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و جهت دریافت 20درصد رایگان فقط یک هزینه پستی را متحمل شوید و این پکیج را دریافت نمایید و 2جلسه مشاوره رایگان حرف آخر جهت بازدهی بیشتر این پکیج در اختیار شما قرار میگیرد.

موسسه حرف آخر در خال حاضر جدیدترین سبک آموزش را با جدیدترین و به روزترین امکانات در اختیار شما قرار میدهد و اولین موسسه ای میباشد که میتوانید آموزش از راه دور و با سیستم vod حرف آخر و نسخه هیبریدی و هوش مصنوعی را تجربه نمایید. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما بسته های رایگان این مجموعه را جهت آشنایی دریافت نمایید.

گذراندن طرح پزشکی

دانشجویان رشته پزشکی پس‌ از به پایان رساندن دوره اینترنی یا کارورزی بالینی موظف به سپری کردن یک طرح خدمت اجباری هستند. این طرح برنامه ای دوساله است که در طی آن دانشجو به یکی از مناطق محروم اعزام شده و در این مدت به اهالی آن منطقه خاص خدمات درمانی ارائه می‌کند.

دوره علوم پایه از این لحاظ اهمیت زیادی دارد که دانشجویان با علوم و آناتومی پایه‌ای ساختار بدن و اجزای آن آشنا می‌شوند.

دانشجویان بعد از سپری کردن این دوره و قبولی در آزمون جامع به دوره فیزیوپاتولوژی راه پیدا می‌کنند.

رشته پزشکی برای چه افرادی مناسب است؟

همان‌طور که اشاره کردیم مهم‌ترین عامل در انتخاب رشته پزشکی انگیزه و اشتیاق واقعی برای امور درمانی است.  با اینکه این رشته تحصیلی به ‌طور کلی طولانی‌مدت و دشوار است، اما جنبه‌های مهم دیگری دارد که افراد پیش ‌از هر چیز باید پذیرش آن را داشته باشند. احتمال مواجهه با موقعیت‌های اورژانسی و صحنه‌های دلخراش و شیفت‌های طولانی از جمله شرایط ویژه‌ای هستند که دانشجویان در طول این دوره با آن سروکار دارند. دانش‌آموزانی که قصد ورود به دنیای پزشکی را دارند باید بدانند که این رشته جنبه‌های مثبت فراوانی دارد، اما در کنار آن محدودیت‌هایی برای خیلی از تفریحات آن‌ها به وجود می‌آورد.

چشم‌انداز شغلی در رشته پزشکی

معمولاً دانشجویان و دانش‌آموزان وقتی برای ورود به رشته پزشکی تصمیم جدی می‌گیرند، اولین سوالی که به ذهنشان می‌آید، این است که آینده شغلی پزشکی و میزان درآمدزایی آن چگونه است؟ پزشکان بعد از خاتمه تحصیل در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دولتی و خصوصی و مطب فعالیت می‌کنند و میزان درآمد پزشکان تا حد زیادی نسبت به محل خدمت، ساعات کاری و نحوه برخورد با بیمار متغیر است.

بدون شک پزشکان با شروع دوران کاری درآمد بالایی خواهند داشت. اما در طول دوران تحصیل ۷ یا 8 ‌ساله خود حقوق خاصی ندارند.

رتبه مورد نیاز برای پذیرش رشته پزشکی

یکی از سوالات مهم و پرتکرار برای داوطلبان کنکور سراسری این است که در میان رقابت شدید متقاضیان چه رتبه‌ای برای قبولی پزشکی لازم است؟ به‌ لحاظ استانداردهای پذیرش دانشجو در رشته پزشکی، کسب رتبه های زیر ۵۰۰ شرط قبولی در بهترین جایگاه های پزشکی در دانشگاه های ایران است. اما این رتبه نسبت‌ به سال کنکور و هر شهر و دانشگاه متفاوت خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با مجموعه حرف آخر و مشاوران حرف آخر میتوانید با تماس تلفنی سوالات خود را مطرح نمایید یا به آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایید و از نزدیک ساز و کار این مجموعه را مشاهده نمایید.

دانشگاه فرهنگیان

بررسی دانشگاه فرهنگیان – مزایا و معایب دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان اهداف بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میباشد. در این مقاله شما را با دانشگاه فرهنگیان و شرلیط و مزایای آن معرفی میکنیم و برای کسب اطلاعات بیشتر شماره مشاوران موسسه حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید مشاوره دریافت نمایید.

در شرایطی که ورود به بازار کار چالش برانگیزترین بخش زندگی شده است، بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری یکی از اهداف بزرگ شان ورود به دانشگاه فرهنگیان و آموزش تخصصی در رشته دبیری است. دانشگاه فرهنگیان درواقع نهادی پرورشی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات فناوری و آموزش ‌و پرورش است که با اهداف ویژه‌ای اقدام به پذیرش داوطلبان می‌کند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

متقاضیان ورود به این دانشگاه باید خود را برای شرکت در آزمون سراسری آماده کنند. بنابراین تنها راه پذیرش دانشگاه فرهنگیان کسب رتبه قبولی لازم از طریق آزمون سراسری است. این دانشگاه با دربرگیری چندین مجموعه دانشگاهی و پردیس وابسته علاقه‌مندان به حرفه معلمی را پرورش داده و توانمندی‌های لازم را در آن‌ها به وجود می‌آورد.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 ارتباط بگیرید.

دانش آموزان زیادی در موسسه حرف آخر ثبت نام کرده اند و توانسته اند که در کنکور رتبه های خوبی را داشته باشند و ما در لا به لای مقاله شما را با مشاوره و آموزش حرف آخر نیز آشنا خواهیم کرد.

قبولی دانشگاه فرهنگیان

 بررسی دانشگاه فرهنگیان 

دانشگاه فرهنگیان که سابقاً تحت عنوان دانشگاه تربیت‌معلم شناخته می‌شد، نهادی برای پرورش و توانمندسازی نیروهای انسانی معلم است. این دانشگاه از سال 1390 به‌طور رسمی فعالیتش را آغاز کرد و از گردآوری تمام مراکز تربیت‌معلم به‌ وجود آمد. در شرایط حاضر این نهاد دانشگاهی با ۹۸ دانشگاه در قالب ۳۴ دانشکده و ۶۴ پردیس دانشگاهی فعالیت دارد.

دانشگاه فرهنگیان در رشته‌های بسیار متنوعی شامل علوم ورزشی – علوم‌تربیتی – دبیری الهیات و معارف اسلامی – دبیری علوم اجتماعی – آموزش زبان و ادبیات فارسی – دبیری زبان انگلیسی – راهنمایی و مشاوره – دبیری ریاضی – دبیری زبان و ادبیات عرب – دبیری تاریخ – دبیری فیزیک – دبیری زیست‌شناسی – دبیری جغرافیا – ارتباطات تصویری و غیره دانشجو می‌پذیرد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان

همان‌طور که عنوان شد ورود به دانشگاه فرهنگیان از مسیر کنکور سراسری امکان‌پذیر است. افرادی که در کنکور سراسری شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شوند، می‌توانند در صورت تمایل در زمان انتخاب رشته کد رشته‌های دانشگاه فرهنگیان را هم انتخاب کنند. از آنجایی ‌که در فرایند انتخاب رشته قبولی افراد بر اساس بررسی ترتیب رشته‌های انتخابی انجام می شود، درصورتی‌که افراد تمایل دارند در دانشگاه فرهنگیان که از دانشگاه‌های نیمه‌ متمرکز و دارای مصاحبه است قبول شوند، باید در اولویت انتخابهایشان رشته‌های این دانشگاه را ثبت کنند.

مزایای دانشگاه فرهنگیان

 مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور سراسری درصورتی‌که حد نصاب نمره کتبی کنکور سراسری را به دست آورده باشند، برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان که مهم‌ترین مرحله گزینش است دعوت می‌شوند. در مرحله بعد افراد منتخب، از بین داوطلبانی که با کسب تراز قبولی برای این دانشگاه انتخاب رشته کرده اند وارد مرحله مصاحبه می‌شوند.

در حقیقت می‌توان گفت مصاحبه مهم‌ترین مرحله گزینش برای پذیرش در رشته‌های این دانشگاه است. در فرآیند مصاحبه دانشگاه یک سری شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد. این موارد در دفترچه انتخاب رشته کنکور به ‌طور کامل مشخص ‌شده است.

بر اساس آمارهای ارائه ‌شده، این دانشگاه تا به ‌حال در حدود ۹ هزار مقاله علمی در نشریات و همایش‌های داخلی انتشار داده ‌است. همچنین در حال حاضره 502 مقاله در سطح بین‌الملل از سوی دانشگاه فرهنگیان منتشر شده ‌است.

افرادی که در رشته علوم انسانی تحصیل کرده‌اند به دلیل تنوع رشته‌های گوناگون شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه دارند.

موسسه حرف آخر و مشاوران ارشد حرف آخر میتوانند کمک خوبی در مورد نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را برای شما داشته باشند و میتوانید با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

شرایط عمومی قبولی در دانشگاه فرهنگیان

 • اعتقاد دینی به دین اسلام یا یکی از ادیان به رسمیت شناخته شده در قانون جمهوری اسلامی ایران
 • برخورداری از اخلاق نیک مطابق با جایگاه معلمی
 • عدم سوء پیشینه کیفری محکومیت جزایی
 • پای‌بندی به ‌قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه اعتیاد و مصرف الکل
 • داشتن شرایط روحی و جسمی مناسب می‌اندازد

شرایط اختصاصی پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان

 • پذیرش افراد در دانشگاه فرهنگیان با کسب رتبه لازم قبولی کنکور سراسری امکان‌پذیر است. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی دیگر نیز برای ورود به مرحله انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان نیاز است که شامل موارد زیر است:
 • کسب رتبه حداقل ۶500 در کنکور سراسری
 • دارا بودن حداکثر شرایط سنی ۲۴ سال در هنگام ورود به دانشگاه
 • داشتن حد نصاب معدل کل 14 در پایه‌های مختلف متوسطه دوم (دهم، یازدهم و دوازدهم)
 • بومی بودن داوطلبان در کد رشته انتخابی
 •   برخورداری از سلامت روانی و جسمی کامل برای اجرای وظایف معلمی
 • هیچ تعهدی به سازمان یا ارگان دولتی و خصوصی در هنگام آغاز به تحصیل نداشته باشد
 • موفق شدن در مصاحبه اختصاصی و داشتن صلاحیت های عمومی
 • در چند سال اخیر شرط بومی بودن برای داوطلبان مدنظر بود و داوطلبان در محل زندگی خود مورد گزینش قرار می گرفتند. اما در چند سال اخیر این قانون حذف ‌شده است. رشته‌های انتخابی دانشگاه فرهنگیان در سه رده آموزش ابتدایی، دبیر فنی و دبیر نظری گروه‌بندی می‌شود.

تضمین استخدام رسمی مهم‌ترین دلیلی است که داوطلبان را برای کسب رتبه قبولی مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان مشتاق می‌کند.

قبولی در دانشگاه فرهنگیان با محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر را احتمالا شنیده باشید که برترین موسسه در بین تمامی موسسات آموزشی میباشد. پکیج های حرف آخر آموزش تصویری و شهودی را در اختیار شما قرار میدهد و شما با این سبک آموزش میتوانید تمامی مباحث کل سال ها را در ذهن خود داشته باشید. تمامی دانش آموزان در همه مقاطع میتوانند ثبت نام در حرف آخر را انجام دهند.

ثبت نام در حرف آخر شرایط پیچیده ای ندارد و شما میتوانید به راحتی ثبت نام خود را انجام دهید و از پایه با شما کار خواهد شد. برای کسب مشاوره در مورد محصولات میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید.

آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان

 مزایای ورود به دانشگاه فرهنگیان

افرادی که به حرفه معلمی علاقه دارند این دانشگاه با رشته های متنوع بهترین پایگاه برای تحصیل و استخدام رسمی است. داوطلبانی که از طریق آزمون سراسری به دانشگاه فرهنگیان وارد می‌شوند، علاوه ‌بر شرایط و قوانین ورودی، پس ‌از پایان تحصیل مشمول طرح تعهد خدمت اجباری خواهند بود. دوران تحصیل در این دانشگاه ۸ نیمسال تحصیلی است که مدت ۴ سال زمان می برد. بعد از پایان تحصیل دانش‌آموختگان ملزم به گذراندن طرح تعهد خدمت هستند. پس از آن می‌توانند به‌ طور رسمی شغل معلمی را به‌ عهده بگیرید.

لازم است بدانید ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در این دانشگاه امکان پذیر است و امکان ادامه تحصیل برای افراد همزمان با انجام وظیفه معلمی فراهم شده است.

معافیت سربازی برای پسران پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان

تضمین استخدام رسمی در آموزش و پرورش به محض ورود به تحصیل در دانشگاه

برقراری حقوق ماهانه و تسهیلات ویژه و ثبت سابقه کار در پرونده آموزشی

احتساب چهار سال تحصیل جزء دوران خدمات

امکان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در این دانشگاه یا دانشگاههای دیگر

بهره مندی از خوابگاه شبانه روزی در حین تحصیل و امکانات رفاهی مختلف

بهره مندی از پژوهشکده های معلم در استانهای مختلف

استفاده از مزایای محل اسکان تعطیلات در حین تحصیل در مراکز استانها

استفاده از کارت طلایی فرهنگیان

بر مبنای سند تحول بنیادین پذیرفته شدگان در این نهاد، آموزش رایگان دریافت کرده و پس از پایان تحصیل به عنوان نیروهای انسانی نخبه و شایسته برای خدمت در آموزش و پرورش به کار گرفته می شوند. شرایط تضمین استخدام رسمی باعث شده این دانشگاه داوطلبان مشتاق زیادی را به سمت خود جلب کند.

اگر شما قصد ثبت نام در موسسات کنکوری را دارید و میخواهید آموزش کنکوری را شروع نمایید میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید و از نحوه خرید محصولات حرف آخر راهنمایی لازم را داشته باشید.

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران – بررسی ویژگی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی کشور با سطح تراز بالای علمی است که در دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان در تعدادی رشته‌های پیراپزشکی پذیرش دانشجو دارد. به‌عبارتی می‌توان گفت نخستین مرکز پیشتاز در دانش نوین پزشکی در سال ۱۲۳۰ به‌عنوان بخشی مرتبط با مدرسه دارالفنون بازگشایی شد.

به‌دنبال آن دانشکده پزشکی در سال1313 شکل گرفت که بعدها در سال‌های پس ‌از انقلاب به‌همراه بخش‌های الحاقی دیگر تحت عنوان دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیتش را از وزارت آموزش عالی مجزا کرده و زیر نظر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اداره می‌شد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در این  مقاله قصد داریم شما را با دانشگاه علوم پزشکی تهران آشنا سازیم و سپس مسیر موفقیت در کنکور را با آموزشگاه حرف آخر به شما نشان دهیم و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

برای دریافت مشاوره موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماسی که درج نموده ایم تماس بگیرید یا به آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایید. پشتیبان های حرف آخر در همه تایم ها میتوانند پاسخگوی شما باشند.

دانشگاه پزشکی تهران

 ویژگی‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران

مهم‌ترین و باقدمت ترین مرکز آموزشی کشور

پذیرش از میان داوطلبان مستعد کنکور سراسری و دانشجویان ممتاز کشورهای دیگر

دارا بودن بیشترین تعداد دانشجویان رشته‌های زیرشاخه پزشکی در مقایسه با سایر مراکز آموزش عالی در ایران

در اختیار داشتن بزرگ‌ترین دانشکده‌های دندان‌پزشکی، داروسازی، پزشکی، توان‌بخشی، بهداشت پیراپزشکی مامایی و پرستاری در ایرا

دارای 20۲۰ عضو هیات علمی در قالب ۱۰ دانشکده و بالغ ‌بر ۶۵ مرکز تحقیقاتی

پذیرش بیش‌از 19000 دانشجوی مشغول به تحصیل

پذیرش افراد در رده‌های سنی مختلف در دوره‌های آموزشی شبانه

آموزش دادن بیش ‌از 2000 فرد متخصص و کاردان در بیش ‌از ۸۰ رشته در مجموعه تحصیلات تکمیلی شامل سطوح کارشناسی‌ارشد و دکترا، فلوشیپ و رزیدنتی

ایجاد فرصت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه پیشگیری و معالجه بیماری‌های خاص در ایران

دارای یک کتابخانه مرکزی و حدود ۵۰ کتابخانه در دانشکده‌ها و بیمارستان‌ها و مراکز تحقیقاتی

دربرگیری مراکز حرفه‌ای ورزشی برای دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی

آمارهای سنجش داوطلبان در کنکور سراسری نشان داده ‌است که دانش‌آموزان در مراحل انتخاب رشته و دانشگاه و شهر موردنظر و همچنین رده‌بندی دانشگاه از نظر تراز علمی دچار تردید و سردرگمی می‌شوند و گاهی دست به اشتباهات جبران‌ناپذیری می‌زنند.

به‌عنوان نمونه داوطلبانی که با وجود کسب رتبه‌های عالی در کنکور سراسری به دلیل انتخاب رشته ها‌ی نادرست شانس حضور در دانشگاه‌های تراز اول کشور مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران را از دست می‌دهند. در این دانشگاه امکان تحصیل در رشته های مرتبطی همچون علوم تغذیه و رژیم درمانی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد برای علاقه مندان فراهم شده است.

در این دانشگاه دندانپزشکی و داروسازی در طی 6 سال و دکترای سایر رشته ها طی 4 سال به پایان می رسد. در ضمن مقاطع فلوشیپ و رزیدنتی به طور متغیر بین 2 تا 4 سال به سرانجام می رسد.  سال تحصیلی هم مانند دانشگاههای دیگر در دو ترم پاییزه و بهاره برگزار می شود.

شروع سال تحصیلی از مهرماه بوده و ترم بهار از اواخر بهمن ماه آغاز می شود. با توجه به اینکه اغلب دانشجویان این دانشگاه از شهرهای دیگر برای تحصیل به تهران می آیند بخش گسترده ای متشکل از خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی تهراندخترانه و پسرانه به طور متمرکز در کوی دانشگاه تهران برای میزبانی از دانشجویان شهرستانی در نظر گفته شده است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

مؤسسه حرف آخر در این زمینه تمام سعی خود را به کار می‌گیرد تا با به‌کارگیری مشاوران حرفه‌ای کنکور با داوطلبان در تمام مراحل انتخاب رشته و معرفی بهترین دانشگاه‌های کشور همراهی کند. با دریافت شماره مشاوران حرف آخر میتوانید با آنها ارتباط گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و از جدیدترین سیستم آموزشی این موسسه اطلاعات خوبی را به دست آورید.

موسسه کنکوری حرف آخر با داشتن مشاوره میتواند شما را برای رسیدن به دانشگاه های برتر کشور همراهی نماید. مشاوره رایگان حرف آخر این فرصت را به شما خواهد داد تا بتوانید با سبک آموزش کنکوری این موسسه آشنا شوید. بعد از آشنا شدن با آموزش کنکوری پایه خود را قوی تر خواهید کرد و با نحوه تست زنی اصولی آشنایی لازم را پیدا خواهید کرد و موفقیت در کنکور را میتوانید برای خود رقم بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه کنکور و دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه های برتر کشور جویا شوید.

در ادامه معرفی دانشگاه علوم پزشکی تهران لازم است بدانید این دانشگاه گسترده، بزرگ‌ترین و با قدمت ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور به شمار می‌رود.

مجموعه وسیعی که دانشکده‌های دندان‌پزشکی، پزشکی، پرستاری و مامایی، داروسازی و پیراپزشکی را در خود جای داده ‌است. درحال‌حاضر دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از معتبرترین و مشهورترین مؤسسات در حوزه آموزش پزشکی کشور محسوب می‌شود.

سالیان سال است که متقاضیان پذیرش در این دانشگاه در رشته تجربی، گاهی تا چند سال پشت کنکور بودن را به جان می‌خرند تا در این دانشگاه با سطح علمی بالا پذیرفته شوند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

تلفیق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

در سال 1389 به دستور وزیر بهداشت، واحدهای دانشجویی و آموزشی‌پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران و همچنین واحدهای بهداشتی و درمانی جانبی آن به دانشگاه شهید بهشتی پیوستند. این فرایند برای یکپارچه‌سازی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام شد.

دانشکده بهداشت از بخش‌های دانشگاه علوم پزشکی

دانشکده بهداشت در سال 1366 درنتیجه به‌هم پیوستن دو مؤسسه آموزشکده بهداشت عمومی شهید دکتر لواسانی و مؤسسه آموزش عالی علوم بهداشت شکل گرفت. این دانشکده ۸ گروه آموزشی فعال در گروه‌های مختلف مهندسی بهداشت حرفه‌ای، مهندسی بهداشت محیط، تغذیه و علوم بهداشتی، اپیدمیولوژی، آمار زیستی، آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، گروه  MPH و ارگونومی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی انجام می‌دهند.

بعد از معرفی دانشگاه علوم پزشکی یه پیشنهاد برای شما داریم و آن هم اینکه شما میتوانید با دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف آخر 20% زا آموزش این موسسه را به صورت رایگان دریافت نمایید. شما برای قبولی در بهترین دانشگاه های کشور نیاز به داشتن بهترین منبع آموزشی خواهید داشت و قبل از آن باید از سبک آموزش مجموعه اطلاعات خوبی را داشته باشید و قبل از ثبت نام در حرف آخر میتوانید آموزش این موسسه را به همراه لیست قیمت محصولات حرف آخر مشاهده نمایید و سپس بهترین پکیج آموزشی را برای خود انتخاب نمایید.

 

تآثیر سهمیه در کنکور

تآثیر سهمیه در کنکور – انواع سهمیه در کنکور [آپدیت 1402]

تقریباً از زمانی‌که کنکور سراسری شکل گرفت موضوع سهمیه‌ها در این آزمون مطرح بود. تاثیر سهمیه در کنکور در واقعیت با هدف ایجاد فرصت رقابتی یکسان میان داوطلبانی که دسترسی محدودتری به امکانات آموزشی دارند مطرح‌ شده است. هرچند سال یک‌بار سهمیه‌های کنکور سراسری دستخوش تغییراتی شد و سهمیه‌های جدیدی به وجود آمد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در نتایج آزمون سراسری امتیاز کل دروس برای هر شخص به‌صورت تراز مشخص می‌شود. درنهایت بر مبنای ترازی که کسب کرده‌اید رتبه در آزمون به شما تعلق می‌گیرد. هر داوطلب در کارنامه ۲ نوع رتبه دارد. *رتبه کشوری   *رتبه در سهمیه

در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات کاملی در زمینه تآثیر سهمیه در کنکور را در اختیر شما قرار دهیم و شماره مشاوران حرف آخر را برای شما درج خواهیم کرد تا بتوانید به صورت تلفنی از مشاوره رایگان موسسه حرف آخر بهره مند شوید.

انواع سهمیه‌های کنکور سراسری

هنگامی‌که مراحل ثبت‌نام کنکور را انجام می‌دهید اگر شرایط برخورداری از سهمیه خاصی را داشته باشید آن مورد را فرم ثبت نام درج می‌کنید. هر کدام از سهمیه‌ها شرایط و قوانین مختص خود را دارند. سهمیه‌های کنکور سراسری شامل موارد زیر هستند

* سهمیه مناطق سیل‌زده

*سهمیه مناطق زلزله‌زده

*سهمیه مناطق محروم

*سهمیه ایثارگران ۵ درصد

* سهمیه ایثارگران 25 درصد

* سهمیه خانواده شهید

*سهمیه رزمندگان

*سهمیه بهیاران

* سهمی کارمندان

* سهمیه فرزندان اساتید عضو هیئت‌علمی دانشگاه‌ها

انواع سهمیه در کنکور

برای قبولی در دانشگاه های برتر کشور شما مجبور هستید تا از بهترین منبع آموزشی استفاده نمایید. منابع آموزشی میتواند شامل کلاس های خصوصی و کتاب و پکیج های آموزشی موسسات کنکوری باشد. ما شما را با آموزش موسسه کنکوری حرف آخر و ثبت نام در حرف آخر آشنا میکنیم تا بدانید سبک جدیدی از آموزش چه میزان میتواند شما در در قبولی در دانشگاه های برتر کشور یاری نماید.

موسسه حرف آخر با آموزش تصویری و شهودی سازی میتواند بهترین پکیج های آموزشی را در اختیار شما قرار دهد و همراه مشاورانی که کار پشتیبانی شما را انجام میدهند میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. برای دیدن اسامی مشاوران حرف آخر و مشاوران ارشد میتوانید روی آن کلیک نمایید تا مقاله آن را بخوانید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

سهمیه مناطق در کنکور

مهم‌ترین و پرکاربردترین نوع سهمیه کنکور سراسری، سهمیه مناطق است که به ۳ نوع سهمیه منطقه ۱ ،  سهمیه منطقه ،۲ سهمیه منطقه ۳ دسته‌بندی می‌شود. دانش‌آموزانی که تحت پوشش سهمیه‌های دیگر نیستند مشمول سهمیه مناطق می‌شوند. سهمیه مناطق به همه داوطلبانی تعلق می گیرد که مشمول سهمیه های خانواده شهید، ایثارگران و جانبازان نیستند و بر طبق محل تحصیل سه سال آخر دبیرستان زیر مجموعه یکی از سهمیه های مناطق 1،2 یا 3 می شوند.

سهمیه مناطق یکی از مهم ترین و موثرترین انواع سهمیه های کنکور است که بیشترین تعداد متقاضیان را شامل می شود و بیش از 95 درصد شرکت کنندگان گروههای ریاضی، تجربی و انسانی و هنر و زبانهای خارجه از این فرصت بهره می برند.

نوع سهمیه بستگی به محل تحصیل داوطلب در مقطع متوسطه دارد، بنابراین هر داوطلب بر مبنای محلی که سه سال آخر مدرک دیپلم را در آن‌جا گذرانده ‌است شامل سهمیه یکی از مناطق سه‌گانه می‌شود.

این نوع سهمیه درمورد دانش‌آموزان نظام قدیم بر مبنای سال تحصیلی پیش‌دانشگاهی و ۲ سال آخر دبیرستان و در مورد فنی‌حرفه‌ای برمبنای محل تحصیل سال دوم و سوم دبیرستان یا هنرستان مشخص می‌شود.

نحوه تخصیص سهمیه مناطق

نحوه تخصیص سهمیه‌های مناطق به میزان ظرفیت پذیرش در  هر دانشگاه و به نسبت تعداد شرکت‌کنندگان در هر یک از مناطق بستگی دارد. به‌عبارتی با توجه به تعداد افراد شرکت‌کننده در هر کدام از مناطق درصدی از پذیرش آن رشته دانشگاهی به داوطلبان منطقه خاص تعلق می‌گیرد.

به‌عنوان نمونه در شرایطی که داوطلبان کنکور در منطقه ۲، ۵۰ درصد از همه داوطلبان گروه آزمایشی را به خود اختصاص دهند، پس در ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها نیز ۵۰ درصد به داوطلبان منطقه ۲ تعلق خواهد گرفت.

به بیان واضح‌تر داوطلبان هرکدام مناطق با رقبایی از منطقه خود بر سر ظرفیت پذیرش رقابت می‌کنند و فارغ از داوطلبان مناطق دیگر سنجیده می‌شوند. البته سهمیه بومی گزینشی با این شکل از سهمیه‌بندی متفاوت است. ناگفته نماند که سهمیه مناطق تنها برای شرکت‌کنندگان در آزمون دانشگاه‌های دولتی در نظر گرفته می‌شود.

برای داوطلبان دانشگاه آزاد چنین سهمیه‌ای اعمال نمی‌شود.

بهترین سهمیه کنکور

سهمیه بومی‌گزینی چیست؟

سهمیه بومی‌گزینی یکی از سهمیه‌های مشخص‌شده برای کنکور سراسری در یک سری رشته‌هایی است که به‌طور معمول در تمام استان‌ها برای پذیرش دانشجو در نظر گرفته ‌شده است. به‌عبارتی سهمیه بومی‌گزینی برای جذب نیرو در استان‌ها تعیین ‌شده که از میان آن‌ها می‌توان به دانشگاه تربیت‌معلم و دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد.

در سهمیه بومی‌گزینی ناحیه‌ای به این صورت است که کد رشته محل مشخصی در یکی از استان‌های مربوط به یک ناحیه پذیرش دانشجو دارد. استان‌هایی که در مجاورت هم قرار دارند تشکیل یک ناحیه را می‌دهند و درکل ۹ ناحیه در کل کشور وجود دارد.

نحوه آشنایی با آموزشگاه حرف آخر

موسسه حرف آخر در همه سالها توانسته رتبه برترهای زیادی را در کنکور داشته باشد و علت این موفقیت نیز سبک خاص و جالبی از آموزش برای دانش آموزان و داوطلبان بوده است. تمامی دانش آموزان از پایه و از ابتدایی تا دبیرستان میتوانند آموزش این موسسه را داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید. اما لازم به ذکر است که شما تا الان که این مقاله را میخوانید یک پیشنهاد خوبی برایتان خواهیم داشت و آن هم پکیج صفر تا رتبه حرف آخر میباشد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر یک پکیج آموزشی رایگان میباشد که 20% از آموزش میاحث کنکوری را در خود جای داده است و شما میتوانید بدون هیچ هزینه و شاید با یک هزینه پستی آن را دریافت نمایید.

اگر دانش آموزانی در پایه های مختلف دارید میتوانید با شماره تماسی که درج نموده ایم ارتباط بگیرید و نمونه آموزش آن سال ها را نیز دریافت نمایید.

شماره تماس : 09103225124

اهمیت آشنایی با تاثیر سهمیه در کنکور

داوطلبان کنکوری علاوه‌ بر برنامه‌ریزی‌های دقیق درسی و مطالعات اصولی حتما باید با تاثیر سهمیه در کنکور آشنا شوند چراکه در خیلی از موارد با مشخص کردن اهداف شان بر مبنای سهمیه‌های که شامل حال آن‌ها می‌شود، می‌توانند بهترین رشته و دانشگاه را انتخاب کرده و شانس موفقیت در آنها را بدست بیاورند.

داوطلبان عضو مجموعه بزرگ حرف‌ آخر این شانس بدست می‌آورند که با همراهی مشاوره حرف آخر به‌طور دقیق در جریان سهمیه‌های کنکور و مواردی از سهمیه که آن‌ها امکان برخورداری دارند اطلاع پیدا کنند.

کنکور سراسری 1402

کنکور 1402 چگونه برگزار میشود؟ | نحوه برگزاری کنکور 1402

براساس مصوباتی که در جلسه ۸۴۳ شورای ‌عالی انقلاب فرهنگی نوشته شد، تصمیم بر این شد که مطابق این مفاد، ضوابط پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی از سال 1402 با تغییراتی همراه باشد. بر این اساس مقرر شد نحوه برگزاری کنکور سراسری به ‌صورت دومرحله‌ای باشد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ سوالی است که اغلب خانواده‌ها و دانش‌آموزانی که قرار است در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنند ذهنشان را درگیر کرده ‌است. این ابهام درست پس ‌از اخباری که از لزوم تصویب مصوبه‌های جدید مجلس در خصوص کنکور ۱۴۰2 مطرح شد، به وجود آمد. با توجه به گزارشات دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی سیاست‌ها و ضوابط سنجش و پذیرش متقاضیان متوسطه برای ورود به آموزش عالی در سال ۱۴۰2 با 5 تغییر مهم همراه خواهد بود.

موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین موسسات کنکوری قصد دارد در زمینه نحوه برگزاری کنکوری 1402 اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد تا آشنایی نسبی با نحوه آزمون سراسری 1402 و نحوه مدیریت آن و تآثیر سوابق و معدل در موفقیت شما را داشته باشید.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کنکور 1402 میتوانید با شماره تماس حرف آخر ارتباط بگیرید و با مشاوران مجموعه حرف آخر به صورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید برای اینکار میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

 

کنکور 1402

پاسخ به سوال کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟

در خصوص سوال ذهنی همه داوطلبان کنکور که کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ باید گفت:

مهم‌ترین این تغییرات تاثیر ۶۰ درصدی سوابق تحصیلی در قبولی آزمون است. از این رو سهم آزمون سراسری در پذیرش تنها ۴۰ درصد خواهد بود. در اولویت‌بندی‌های بعدی تصمیم بر این شد که در کنکور سراسری تنها دروس اختصاصی مورد ارزیابی قرار گیرد و سنجش دروس عمومی بر مبنای سوابق تحصیلی انجام شود.

در مصوبه سوم شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در این ‌مورد اتفاق‌نظر حاصل شد که آزمون سنجش کنکور در ۲ مرحله در سال برگزار شود تا حجم سنگین اضطراب و استرس بر متقاضیان تا حدی کاهش پیدا کند. با این توصیف دانش‌آموزان هنگامی‌که در هر مرحله آزمون شرکت می‌کنند، این ترس را ندارند که این آزمون آخرین فرصت شان برای ورود به دانشگاه تا سال بعد است.

یکی از اتفاقات مثبت دیگری که در این تغییرات جدید به چشم می‌خورد، این است که دانش‌آموزانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۲ شرکت می کنند، نتایج آزمون شان تا ۲ سال اعتبار دارد. بنابراین آن‌ها ۲ سال فرصت دارند تا از این نتایج برای قبولی در دانشگاه استفاده کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09103225124 در همه تایم ها راهنمایی دریافت نمایید.

 پذیرش دانش‌آموزان از طریق معدل

مصوبه پنجم پذیرش دانش‌آموزان به این صورت است که دانشگاه‌های کشور برای پذیرش حد نصابی برای معدل در نظر می‌گیرند. بر این اساس مشخص می شود که هر دانشگاه تا چه سقفی از معدل را می‌پذیرد. در حقیقت دانشگاه‌های دولتی کشور می‌توانند حد نصاب مشخصی برای معادل تعیین کنند و اعلام کنند که تا چه معدلی پذیرش دارند. بنابراین در صورتی که معدل داوطلب از این میزان تعیین ‌شده پایین‌تر باشد، دانشگاه این اختیار را دارد که در مورد پذیرش داوطلب تصمیم بگیرد.

بهترین منبع برای کنکور 1402 چیست؟

همانطور که میدانید کنکور 1402 تقریبا تغییراتی را در خود احساس خواهد کرد و شما نیازمند این هستید که بیشترین تسلط را روی مباحث درسی داشته باشید.

کنکور1402 چگونه برگزار میشود

موسسه حرف آخر به عنوان اولین و تنهاترین موسسه در زمینه تصویرسازی و شهودی سازی میتوانید بهترین پکیج های آموزشی را در اختیار شما قرار دهد و همراه با مشاوران ارشد حرف آخر که به صورت 24 ساعته پشتیبانی شما را انجام میدهند نقش مهمی در موفقیت شما داشته باشند.

پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی و کتاب میباشد که به عنوان پکیج های صفر تاصد و پروژه 6040 در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و به عنوان بهترین منبع آموزشی میتواند داواطلبان کنکوری را کمک نماید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 هدف از روش‌های سنجش جدید در کنکور ۱۴۰۲

بر اساس اعلام دبیر شورای ‌عالی انقلاب فرهنگی، تغییرات و تصمیم‌گیری‌های جدید در کنکور 1402 با هدف دور کردن داوطلبان کنکور از فضای استرس‌زا و التهابی کنکور تک مرحله‌ای است. این دغدغه‌های مخرب به ‌ویژه درمورد رشته‌های پرطرف‌دار بسیار بیشتر مشاهده می‌شود. اما درحال‌حاضر با وجود چنین قوانین و مصوباتی، سنجش با عمق بیشتری انجام‌ شده و دانش‌آموزان با سوالاتی مشابه با آنچه در طول دوران تحصیل مواجه بودند و با همان کیفیت مورد سنجش قرار می‌گیرند.

با این توصیفات در پاسخ به سوال همگانی کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ باید اذعان داشت که قرار است نحوه برگزاری کنکور تاثیرات مثبتی در قبولی دانشگاه داشته باشد و استرس دانش آموزان را کاهش دهد. حقیقت این است که دانش‌آموزان ۱۲ سال برای تحصیل تلاش و پشتکار به خرج می‌دهند. اما در نهایت یک آزمون تک مرحله‌ای برای ارزیابی این ‌همه سال تحصیل در عرض ۴ ساعت برگزار می‌شود که معیار مناسبی برای سنجش داوطلبان نخواهد بود. با اجرایی شدن طرح اعمال تأثیر ۶۰ درصدی سوابق تحصیلی و نقش 40 ‌درصدی آزمون، دانش‌آموزان با آرامش بیشتری برای موفقیت در دانشگاه برنامه‌ریزی می‌کنند.

در نتیجه خیالشان راحت است که اگر نتوانند قابلیت‌هایشان را به‌طور کامل در آزمون ثابت کنند، سوابق تحصیلی گویای سطح دانش و استعدادهای چندساله آن‌ها خواهد بود. به ‌این‌ترتیب توانایی‌های افراد در چند جنبه مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. در نهایت آن‌هایی فرصت ورود به دانشگاه را پیدا می‌کند که استحقاقش را دارند.

 

برگزاری کنکور 1402

 تغییرات کنکور سراسری ۱۴۰۲

مرکز سنجش آموزش‌وپرورش اعلام کرده‌ است که از سال ۱۴۰۲ سوالات استاندارد شده در کنکور مورد سنجش قرار می‌گیرد. این تصمیم موجبات ارزیابی عادلانه‌تر داوطلبان را فراهم می‌کند. از سوی دیگر در رشته‌های دانشگاهی که تقاضای زیادی در آن‌ها وجود ندارد، بدون آزمون دانشجو پذیرش می شود. ناگفته نماند این مصوبه از سال ۱۴۰۲ اجرایی خواهد شد و برای کنکورهای 1400 و 1401 اعمال نخواهد شد.

کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ تصمیماتی که قرار است از سال ۱۴۰۲ اجرایی شود، حاصل دو سال تحقیق و بررسی و بازبینی تجربیات موفق آموزشی در نقاط مختلف جهان دنیاست. این تصمیمات درنتیجه جلسات متعدد کارشناسی و توافق نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت آموزش‌وپرورش و وزارت علوم تحقیقات و فناوری تعیین شده و در پی بررسی نظرات کارشناسانه صاحب‌نظران سازمان سنجش آموزش کشور اتخاذ شده ‌است.

با مواردی که در خصوص موضوع کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ بیان شد، آزمون سراسری ۱۴۰2 قطعا با تغییرات اساسی همراه خواهد بود و این‌طور که از گزارشات برمی‌آید، این کنکور در ۲ مرحله با فاصله‌ای حدود ۳۰ روز انجام می‌شود. بر اساس بیانات دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی تا کنون ۶ ماده در خصوص آزمون سراسری به تصویب درصد تغییر در آن ایجاد نخواهد شد مصوبات دیگر شورا در زمینه کنکور ۱۴۰۲ به تصویب رسیده است و تغییری در آنها ایجاد نمی شود.

مصوبات دیگر شورا در زمینه کنکور 1402در جلسات آتی شورای ‌عالی انقلاب فرهنگی روی ‌میز مذاکره قرار گرفته و در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.

کنکور ۱۴۰۲ چگونه برگزار می‌شود؟ در دوم تیرماه 1400 شورای‌عالی انقلاب فرهنگی سیاست‌های تازه‌ای را در مورد کنکور سراسری ۱۴۰2 تصویب کرد که تحولات بزرگی را به ‌دنبال خواهد داشت. در تأیید صحبت‌های دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی در کشور باید اذعان‌داشت: در صورتی ‌که کنکور به‌ طور کامل برداشته شود، دیگر عدالتی در ارزیابی و پذیرش داوطلبان نخواهد بود.

در حال حاضر با توجه به تصمیماتی که برای کنکور 1402 گرفته شده، کنکور به ذات خود همچنان پابرجاست. اما این‌بار شیوه برگزاری آن به‌صورت دوبار در سال خواهد بود که ارزیابی عادلانه‌تری بدنبال خواهد داشت.

بنابراین مسلماً میزان هیجان و نگرانی دانش‌آموزان خیلی کمتر شده و روی جوانب تحصیلی مانند امتحانات معمول سالانه تمرکز بیشتری خواهند داشت.

تاثیرگذاری مصوبات کنکور 1402

در مورد اصلی‌ترین مصوبه کنکور ۱۴۰۲ که به ‌موجب آن سهم آموزش‌وپرورش در زمینه سوابق تحصیلی ۶۰ درصد و سهم کنکور ۴۰ درصد می‌شود. این مصوبه با اجرای تاثیر ۶۰ درصدی سوابق تحصیلی، تنها درصورتی می‌تواند نتایج مثبت به‌همراه داشته باشد که: امنیت سوالات حس حفظ شود و سطح علمی سوالات بالا باشد. در غیر این ‌صورت رتبه‌های دانش‌آموزان نزدیک به‌ هم خواهد بود و بازهم رقابت اصلی به همان ۴۰ درصد کنکور سراسری برمی‌گردد.

 تاثیر معدل در کنکور 1402

تأثیر ۶۰ درصدی سوابق تحصیلی دانش‌آموزان مربوط به میانگین معدل ۳ سال آخر دبیرستان است. البته در مصوبه اخیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی تنها معدل سال آخر دبیرستان با اثر قطعی ۶۰ درصدی هم مطرح ‌شده است که این دو مصوبه اخیر با هم در تعارض هستند. باید تا تصمیم نهایی در این زمینه منتظر ماند.

امیدواریم که توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار داده باشیم و با کنکوری 1402 بتوانید موفقیت خود را کسب نمایید اما برای آشنایی بیشتر با موسسه حرف آخر و نحوه ثبت نام در حرف آخر میتوانید به صورت تلفنی با مشاوران ارتباط بگیرید یا به صورت حضوری آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایید.

بالا بردن اعتماد به نفس کنکور

راه های بالا بردن اعتماد به نفس برای کنکور [ روش عالی ]

به‌جرات می‌توان گفت بالا بردن اعتمادبه‌نفس برای کنکور بعد از درس‌خواندن و تلاش و پشتکار مهم‌ترین کلید موفقیت است. با اینکه اعتمادبه‌نفس و میزان اعتماد شخص به توانایی‌ها و داشته‌هایش مربوط می‌شود و گاهی تحت تاثیر عوامل مختلف تغییر می‌کند اما هر شخص می‌تواند به تقویت اعتمادبه‌نفس خودش کمک کند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

اعتمادبه‌نفس حقیقی ما نتیجه شناخت عمیق و دقیق نسبت ‌به خودمان در مقایسه با محیط و دیگران شکل می‌گیرد. هرچه شناخت ما از خود و محیط پیرامون بیشتر شود اثرات مثبت‌تری در اعتمادبه‌نفس خواهد داشت.

بهترین راه برای بالا بردن اعتماد نفس برای کنکور صحبت با یک مشاور قوی در زمینه آموزش میباشد و برای اینکار میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر به عنوان یک موسسه کنکوری که دارای مشاوره رایگان میباشد تماس بگیرید و با مشاوران این مجموعه صحبت نمایید و راهنمایی دریافت نمایید.

در اینجا لازم به ذکر است که موسسات کنکوری نقش بسزایی در موفقیت دانش آموز و بالا بردن اعتماد به نفس از طریق مشاوره انگیزشی با دانش آموز و دادن منابع خوب همراه برنامه ریزی برای دانش آموز دارند و در آخر با آزمون هایی که در اختیار دانش آموزان قرار میدهند آنها را با سوالات احتمالی کنکور آشنا میسازند و تا حدودی اعتماد به نفس به دانش آموز میدهند. زیرا دانش آموز با حل کردن تست های مربوط به آزمونها این اعتماد را به دست می آورند که میتوانند در کنکور همین تجربه را داشته باشند.

اعتماد به نفس کنکور

 روش‌های تقویت اعتمادبه‌نفس پیش ‌از کنکور

همان‌طور که گفتیم اعتماد به نفس یکی از مهم‌ترین سلاح‌های ما برای مواجهه با کنکور و پشت سر گذاشتن آن همراه با موفقیت است. برای این‌که استرس تان را درمورد شکست در کنکور از بین ببرید و به اعتمادبه‌نفس برسید راه‌های مختلفی وجود دارد. البته در این‌جا منظور اعتمادبه‌نفس کاذب نیست، بلکه اطمینان قلبی نسبت ‌به این‌که هر تلاشی که لازم بوده انجام داده‌اید و باید با آرامش به مسیر خود ادامه دهید.

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر دوری کردن از افرادی است که اعتمادبه‌نفس کافی ندارند و با حرف‌ها و افکار منفی ذهن شما را در مورد توانایی‌هایتان به شک می‌اندازند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 همچنین از افرادی که دائم از اطرافیان انتقاد می‌کنند دوری کنید و سعی کنید تا جای ممکن از مقایسه کردن خودتان با دیگران بپرهیزید البته رقابت سالم شما با هم‌کلاسی‌هایتان برای جبران عقب‌افتادگی و میل به پیشرفت خوب است اما نباید تبدیل به خود سرزنش گری شود

کافی است همیشه برای رشد و پیشرفت تان برنامه‌ریزی کنید و در جهت رفع کوتاهی‌ها گام بردارید اهداف و رؤیاهایتان را محدود نکنید ذهنتان را باز بگذارید و با عزت‌نفس جایگاه‌های عالی را تصور کنید اعتمادبه‌نفس در معنای واقعی زاده باورهای افراد است؛ باور به این‌که با اتکا به توانایی‌های درونی‌تان هر کاری را که بخواهید می‌توانید انجام دهید. پس این‌که در گذشته چه ‌ضعف‌هایی داشته‌اید یا در چه سطح درسی بوده‌اید اهمیت ندارد. همه‌چیز به میزان تلاش کنونی‌  شما برمی‌گرد.

 مزایای بالا بردن اعتمادبه‌نفس برای کنکور

وقتی به توانایی و استعداد خود باور دارید دیگر نیازی نمی‌بینید که خودتان را با دیگران مقایسه کنید چراکه شما اهدافی در سر دارید که با آرزوها و اهداف دیگران متمایز است. پس بیشتر روی فعالیت‌های خودتان برای پیشرفت تمرکز کنید. بالا بردن اعتمادبه‌نفس برای کنکور نگرانی‌ها و استرس‌های غیرعادی را از بین می‌برد چراکه خیالتان راحت است که هر گونه تلاش و پشتکاری که لازم بوده به کار برده‌اید پس باقی مسیر را به خدا می‌سپارید.

البته ناگفته نماند تنبلی و اهمال‌کاری دشمن اعتمادبه‌نفس است زیرا به دلیل کارهای عقب‌افتاده و درس‌های نخوانده باورتان را برای موفقیت از دست می‌دهید. هرچه برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشید و برای مطالعه، تفریح و استراحت زمان کافی در نظر بگیرید به‌طور طبیعی اعتمادبه‌نفس تان افزایش پیدا می‌کند.

بالا بردن اعتماد به نفس

 راهکار کلیدی برای افزایش اعتمادبه‌نفس

دانش‌آموزان که در مؤسسه حرف آخر ثبت‌نام کرده اند و پس ‌از دریافت پکیج های آموزشی با برنامه تدریس اساتید و مشاورین حرف آخر پیش می‌روند، به این دلیل‌که به ‌طور مداوم از نقاط ضعف و قوت‌شان توسط مشاوران آگاه می‌شوند به ‌مرور خودباوری شان بیشتر و بیشتر می‌شود.

اهدافتان را پررنگ‌تر کنید

داوطلبان کنکوری همیشه باید اهداف عالی مد نظرشان را در اولویت قرار داده و با اعتماد به توانایی‌ها و دانسته‌های ذهنی رو به جلو حرکت کنند. اهمیت تقویت اعتمادبه‌نفس پیش ‌از کنکور به‌خصوص در فرصت‌های باقی‌مانده تا آزمون بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

اگر نگوییم تاثیر این ‌موضوع بیشتر از بالا بردن ساعات مطالعه است، خیلی کمتر از آن هم نیست. این مسئله در مورد همه داوطلبان در هر ترازی که قرار داشته باشند صادق است. شما باید اعتمادبه‌نفس را به شخصه در وجودتان ایجاد کنید تا کم‌کم عوامل دیگری مانند اضطراب‌ها و نگرانی‌های بی‌مورد رنگ ببازد و بیشترین قابلیت‌های تان را در جلسه کنکور بکار بگیرید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

کنکور یکی از مراحل سرنوشت ساز زندگی هر آدمی است که دارا بودن اعتماد به نفس نقش اساسی در موفقیت آن دارد. اما خوشبختانه تقویت خودباوری راهکارهایی دارد از جمله اینکه هر چه افراد دانش و اطلاعات درسی شان را بالاتر ببرند و در آزمون های آزمایشی بیشتری شرکت کنند ناخودآگاه به اطمینان بیشتری در مورد توانمندی هایشان دست می یابند.

نگاهی به تجربیات داوطلبان کنکور در سالهای اخیر نشان داده است ارتباط با مشاوران کنکور و دریافت مشاوره کنکور تاثیر بسیار زیادی در تقویت روحیه و مثبت نگری افراد داشته است. برای اینکار شما میتوانید با موسسه حرف آخر یکی از بهترین موسسات کنکوری تماس بگیرید و مشاوره رایگان حرف آخر را از مشاوران ارشد دریافت نمایید.

نحوه تست زنی

تعداد سوالات کنکور و نحوه مدیریت زمان در کنکور [مشاوره رایگان حرف آخر]

در این مقاله میخواهیم نحوه ی مدیریت زمان در سه رشته نظری: ریاضی،تجربی و انسانی را در دروس  عمومی و تخصصی  با توجه به تعداد سوال و میزان تایمی که داراست،بررسی کنیم.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

یکی از عواملی که موجب می شود بتوانیم در کنکور سراسری با آرامش خاطر ظاهر شویم واز خوانده هایمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم،یادگیری نحوه ی  مدیریت زمان  می باشد. مشاوران حرف آخر قصد دارند اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار دهند.

همانطور که میدانید در کنکورهای سال های گذشته دفترچه سوالات کنکور به دو بخش(دو دفترچه) تقسیم میشد.

بخش اول(دفترچه اول) شامل دروس عمومی از جمله:ادبیات فارسی ،عربی،دین و زندگی و زبان انگلیسی.

و بخش دوم(دفترچه دوم)شامل دروس اختصاصی مربوط به هر رشته (ریاضی،تجربی و انسانی)

می باشد. اما از امسال دو دفترچه ای بودن سوالات کنکور حذف و به جای دو دفترچه ای بودن سوالات،از سه دفترچه ای بودن استفاده می شود.

البته دروس عمومی به همان شکل سابق است ولی دروس اختصاصی دو به دو بخش یعنی دو دفترچه تقسیم شده است . که در ادامه در مورد تایم و تعداد سوالات آن صحبت میکنیم.

برای دریافت مشاوره حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

مشاوره حرف آخر سوالات کنکور

 

تعداد سوال و تایم دروس عمومی در کنکورسراسری

دروس عمومی شامل ادبیات و عربی و دین و زندگی و زبان انگلیسی.

ادبیات 25 سوال در 18 دقیقه

عربی 25 سوال در 20 دقیقه

دین و زندگی 25 سوال در 17 دقیقه

زبان انگلیسی 25 سوال در 20 دقیقه.

لازم به ذکر است این امار در دروس عمومی در همه رشته ها مشترک است. و هیچ تغییری نمیکند.

نحوه مدیریت زمان دروس عمومی در کنکور سراسری

با توجه به تعداد سوال و تایم هر کدام از دروس عمومی که در بالا اشاره شد مجموعا 100 سوال در دروس عمومی داریم و 75 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات که بعد از اتمام 100 دقیقه پرسشنامه و پاسخنامه به مراقب تحویل داده میشود.

برای اینکه بتوانیم مدیریت زمان داشته باشیم میتوانیم دروس عمومی را در تایم کمتر از حالت استانداردی که دارد پاسخ دهیم.

مثلا کل ادبیات را که از ابتدا به سوالاتش جواب میدهیم،هر سوالی که نیاز به تمرکز دارد یا بلد نیستیم و یا شک داریم را علامت دار کنیم . و زمانی را برای فکر کردن به آن سوالات اختصاص ندهیم و به جایش آن زمان را ذخیره سازی میکنیم.

حال با هم این ذخیره سازی زمان  را بررسی میکنیم.برای دروس ادبیات و عربی و دین و زندگی و زبان انگلیسی هر کدام 15 دقیقه زمان بذار. ابتدا شروع کن. هر کدام از سوالات که بلد بودی جواب بده .اونهایی که بلد نیستی رو فقط علامت دار کن. وقتی 15 دقیقه به پایان رسید . دیگه ادامه نده و برو سراغ درس بعدی.

و همینطور تا درس زبان انگلیسی.

اگر برای هر درس نهایتا 15 دقیقه وقت بذاری در نهایت برای چهار درس کلا 1 ساعت یا 60 دقیقه زمان گذاشته ای.کل تایمی که برای دروس عمومی داشتیم 75 دقیقه بود.یک ساعت از ان رفت حالا 15 دقیقه وقت مانده است. برای صرف این پانزده دقیقه از ابتدا تمام سوالات علامتدار را بررسی میکنیم و هر کدام که به جواب رسیدیم پاسخ میدهیم.

ممکن است سوال شما داوطلب عزیز این باشد که چرا از همان ابتدا روی سوالات مشکل دار زمان هر درس را اختصاص ندهیم؟

دلیل اول اینکه اگر به سوالاتی برخورد کنید که سخت باشد و با وجود فکر کردن زیاد باز هم به جواب نرسیم باعث میشود  انرژی منفی  بگیرید و در ادامه انرژی لازم را برای پاسخگویی به مابقی سوالات نداشته باشید.و دلیل دوم اینکه در ابتدا ممکن است به خاطر استرس شدید جو کنکور یه سری سوالات هر چند ساده دشوار به نظر برسد و ذهن بتواند به خوبی سوال را تحلیل کند ولی با گذشت چند دقیقه راحتتر می توانید سوالات را تجزیه و تحلیل کنید.

تعداد سوالات کنکور

نحوه مدیریت زمان دروس تخصصی رشته تجربی  در کنکور سراسری

دروس تخصصی رشته تجربی در دو دفترچه به شما داوطلب عزیز داده میشود.

دفترچه اختصاصی اول شامل دروس زیست و ریاضی می باشد.زیست شامل 50 سوال در40 دقیقه و ریاضی شامل 30 سوال در 50 دقیقه است.

نحوه مدیریت زمان این دو درس این است که زیست را در 35 دقیقه تمام کنید  هر کدام از سوالات که بلد نیستید علامت دار کنید و تمرکز نکنید روی سوالات مشکل دار. بعد ازاتمام 35 دقیقه روی سوالات ریاضی زمان بگذارید و باز با علامت دار کردن سوالات نهایت تایمی که میگذاریم چهل دقیقه باشد.و در نهایت تایمی که میماند 15 دقیقه است.

و این 15 دقیقه هم صرف سوالات علامت دار از ابتدا سوالات میشود.و بعد از اتمام آن زمان دفترچه به همراه پاسخنامه تحویل مراقب داده میشود.

برای اطلاع از نحوه آموزش دروس اختصاصی توسط اساتید حرف آخر مانند تدریس زیست شناسی حرف آخر میتوانیداز موسسه حرف آخر و مشاوره رایگان آن بهره مند شوید و با شماره حرف آخر در ارتباط باشید. 09103225124

نحوه مدیریت زمان دروس اختصاصی  رشته ریاضی در کنکور سراسری

دروس اختصاصی  رشته ریاضی نیز دو دفترچه ای می باشد.

دفترچه اول مربوط به درس ریاضی (ریاضی ، حسابان، هندسه و گسسته و امار و احتمال و …)می باشد که مجموعا 50 تا سوال است و تایمی که میتوانید به سوالات پاسخ دهید مجموعا 80 دقیقه می باشد.برای مدیریت زمان این درس،زمانی که دفترچه سوالات ریاضی در اختیار شما قرار داده شد؛

اگر طوری پیش بروید که در نهایت برای هر سوال 90نهایتا ثانیه زمان بگذار و هر سوالی که فکر میکنید به تمرکز بیشتری نیاز دارد،را علامت دار کرده و از آن سوال رد شوید و به پاسخ دهی به سوالات بعدی بپردازید.اگر دقیقا به همین شکل جلو روید 70 دقیقه از زمان خود را صرف سوالاتی کردید که مدانید پاسخ درست به آن داده اید. حالا 10 دقیقه زمان برایتان مانده است؛که از ابتدا سوالات علامت دار را بررسی مکنید تا هر جا که رسیدید.

حال 80 دقیقه شما به اتمام رسیده و دفترچه سوال به همراه پاسخنامه را به مراقب تحویل میدهید و سوالات فیزیک و شیمی را در اختیار شما قرار می دهند.تعداد سوالات فیزیک 40 تا می باشد که 50 دقیقه تایم برای پاسخگویی داریم،و شیمی هم 30 سوال و 30 دقیقه زمان پاسخگویی دارد.سوال اول شما ممکن هست این باشد که اول پاسخگویی به کدام درس را در الویت قراردهیم؟

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در پاسخ باید عرض کنم حال دلت با هر کدام از دروس که بهتر هست،از همان درس شروع کن.چون انرژی بیشتری برای ادامه  خواهی داشت.در پاسخگویی به سوالات باز اگر سوالی برایت مشکل است،علامتدارش کن که در پایان دوباره به آن سوالات رجوع کنی،و از هر کدام از دروس نیز پنج دقیقه برای خودت زمان ذخیره کن که در پایان دواره بتوانب به سوالات علامتدار مراجعه کنی و در حد وقت وزمان وتوانایی بتوانی، پاسخ درست بدهی.

شما میتوانید با مشاوره رایگان حرف آخر به بهترین پکیج آموزشی کنکور دست پیدا کنید پس وقت را از دست ندهید و با شماره تماسی که درج نموده ایم تماس بگیرید تا اولین قدم برای موفقیت در کنکور را بردارید و هم چنین میتوانید پکیج رایگان حرف آخر را بدون قرعه کشی دریافت نمایید تا 20 درصد از آموزش را رایگان مشاهده نمایید و کمکی برای سبک مطالعه شما باشد.

 

نحوه مدیریت زمان  دروس اختصاصی رشته انسانی در کنکور سراسری

دروس اختصاصی رشته انسانی نیز دو دفترچه ای می باشد.

دفترچه اول شامل سوالات دروس اقتتصاد،با 15 سوال و 10 دقیقه زمان.

ادبیات اختصاصی شامل 30 سوال و 30 دقیقه زمان.

علوم اجتماعی با 20 سوال و 15 دقیقه زمان

و ریاضی با 20 سوال و 25 دقیقه زمان پاسخگویی میباشد.

برای مدیریت زمان این دروس از ابتدا فقط سوالاتی را پاسخ دهید که میدانید حتما درست پاسخ داده اید؛سوالاتی که فکر میکنید نیاز به تمرکز بالا دلرد را علامت دار کنید؛

با روش علامت دار کردن میتوانید چند دقیقه زمان برای خودتان دخیره کنید؛از درس اقتصاد 1 دقیقه،

از درس ادبیات 3 دقیقه ،از درس علوم اجتماعی 3 دقیقه و از درس ریاضی هم 3 دقیقه برای خودتان زمان دخیره کنید.که مجموعا 10 دقیقه زمان ذخیره شده دارید که از ابتدا براس سوالات علامتدار زمان میگذارید که البته پیشنهاد می شود درسی را در الویت قرار دهید که در آن قوی تر هستید،چون اینگونه است که میتوانیم بگوییم از زمان 10 دقیقه ی ذخیره شده ی خود به نحو احسن استفاده کرده اید.

حال دفترچه به همراه پاسخنامه را تحویل میدهید و دفترچه دوم که شامل دروس تاریخ با 30 سوال و 25 دقیقه زمان،جغرافیا 30 سوال و 25 دقیقه زمان،فلسفه 20 سوال و 20 دقیقه زمان پاسخگویی،عربی اختصاصی 20 سوال و 20 دقیقه زمان و روانشناسی 20 سوال و 15 دقیقه زمان پاسخگویی را دارا می باشد.

به ترتیب و از ابتدابه سوالات پاسخ می دهید،سوالاتی که برایتان مشکل است را علامت دار میکنید.

از درس تاریخ و جغرافیا وروانشناسی هر کدام 3 دقیقه ذخیره کنید،و از درس فلسفه و عربی اختصاصی هر کدام یک دقیقه ذخیره نمایید تا در پایان دوباره بتوانید سوالات علامتدار را بررسی کنید ،و ترجیحا درسی که در آن قوی تر هستید را در الویت قرار دهید.

هدف ما کمک و راهنمایی برای شما داوطلبان کنکوری میباشد و برای مطالعه مقاله بررسی داشگاه ها و رشته های آنها مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران روی آن کلیک نمایید .

همچنین از بخش وبلاگ این سایت میتوانید تمامی مقاله های مرتبط مانند دانشگاه فرهنگیان و شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان را مطالعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما.

پکیج لاماسی موسسه حرف آخر

دروس لاماسی موسسه حرف آخر – پکیج دروس ابتدایی حرف آخر [ آموزش جذاب ]

دروس لاماسی حرف آخر مجموعه آموزشی جدیدی است که با هدف تقویت بنیه درسی و پایه دانش‌آموزان مقطع ابتدایی طراحی ‌شده است. حتما اطلاع دارید که مؤسسه حرف‌ آخر چند سالی است با پکیج های متنوع کنکور محور شروع به کار کرده و به دلیل استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور، برای طراحی پکیج های درسی برای سایر مقاطع تحصیلی در جهت رفع نیازهای درسی دانش‌آموزان اقدام کرده ‌است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

مؤسسه حرف آخر در سال ۱۳۹۰ توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شد و با اینکه دیرزمانی از شروع به کار آن نمی‌گذرد اما در میان مؤسسات برتر کنکور جایگاه منحصربه‌فردی کسب کرده ‌است. همان‌طور که اشاره کردیم فعالیت‌های اصلی مؤسسه مبتنی بر آموزش و تدریس محتوای مورد نیاز برای کنکور سراسری بوده ‌است. اما به دلیل تقاضای مکرر دانش‌آموزان سایر مقاطع تحصیلی این نیاز شدید به‌خوبی شناسایی‌شده و در سال‌های بعد از آن به ‌مرور پکیج هایی برای دوره متوسطه اول و متوسطه دوم طراحی و تولید شد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

حالا مؤسسه برای پوشش کامل نظام آموزشی دروس ابتدایی حرف آخر را برای راحتی دانش‌آموزان و یادگیری بهتر آنها به مرحله تولید رسانده ‌است. خیلی از دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر آشنایی پیدا کرده اند به این طریق بوده که پکیج های رایگان را دریافت نموده اند. موسسه حرف آخر برنامه و تیزرهای خود را در تلویزیون اجرا خواهند کرد و خیلی از والدین و و دانش آموزان به سامانه پیامکی حرف آخر پیامک ارسال میکنند و منتظر تماس مشاوران هستند .

با ارسال پیامک ، تمامی شماره ها در قرعه کشی حرف آخر شرکت داده میشوند و اکثرا میتوانند بسته های رایگان را دریافت نمایند.

پکیج لاماسی حرف آخر

 اهمیت دروس لاماسی حرف آخر

همه ما به‌خوبی می‌دانیم که در ۲ سال اخیر با شیوع بیماری منحوس کرونا روند آموزشی دانش‌آموزان با اختلالات جدی روبه‌رو شده ‌است. با وجود این‌که شیوه آموزش آنلاین نتایج بسیار خوب و غیرمنتظره‌ای داشت و تجربه ارزشمندی در نظام آموزشی کشور بود اما به دلیل این‌که زیرساخت‌های مورد نیاز آن پیش‌بینی ‌نشده بود، خلأهای زیادی در بدنه عملکردی آن وجود داشت که در نهایت گریبان‌گیر دانش‌آموزان شد.

این‌موضوع به‌خصوص در مورد دانش‌آموزان مقطع ابتدایی که آگاهی و تجربه کافی در یادگیری و به خاطرسپاری دروس ندارند تأثیرات بیشتری گذاشت. در شرایط حاضر به دلیل کافی نبودن آموزش‌های آنلاین که توسط آموزگاران گران‌قدر ارائه می‌شود، نیاز شدید به مکمل‌های تدریس و سوالات آموزشی احساس می‌شود. در این ‌راستا مؤسسه حرف آخر برای پوشش نقصان‌های موجود که مشکلاتی برای دانش‌آموزان به وجود آورده ‌است پکیج های تدریس دروس ابتدایی را در اختیار خانواده‌ها و فرزندان قرار می‌دهد تا نگرانی از بابت کم ‌و کسری آموزش در مدارس نداشته باشند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج لاماسی حرف آخر برای آن دسته از دانش‌آموزانی طراحی‌ شده است که مطالب درسی را در طی آموزش‌های آنلاین به‌خوبی درک و دریافت نکرده اند و حالا برای پاسخ به سؤالات مرتبط دچار مشکل می‌شوند. مزیت بزرگ دروس لاماسی حرف آخر این است که پیش ‌از ارائه نمونه سوالات، تدریس دروس مشخصی را در قالب دی وی دی های آموزشی حرف آخر ارائه می‌دهد.

دانش‌آموزان ابتدایی پس ‌از مشاهده تدریس پرانرژی اساتید مطالب درسی را به‌طور کامل درک می‌کنند و هر اشکال یا ابهامی که دارند رفع می‌شود. در مرحله بعد نمونه سوالاتی به آن‌ها ارائه می‌شود که مهارت‌های یادگیری خود را به‌طور دقیق محک می‌زنند. در مرحله آخر این سوالات توسط اساتید برتر حرف آخر به‌طور کامل تحلیل‌شده و برای تثبیت یادگیری با روش الگوسازی و نقشه راه واشکافی می‌شود.

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آموزش مفهومی و چگونگی انجام آن یک تایم مشاوره با مشاوران حرف آخر داشته باشید تا حداقل هدف از ثبت نام در حرف آخر بدانید که آیا واقعا حرف آخر میتونه به شما کمکی داشته باشه یا خیر. برای اینکار میتوانید با شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

دروس ابتدایی موسسه حرف آخرثبت نام دانش آموزان ابتدایی در موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بدون استثنا تمام دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را ثبت نام خواهند کرد. پکیج های حرف آخر از ابتدایی به صورت تصویرسازی خواهد بود و تمامی دانش آموزان میتوانند با این آموزش ارتباط خوبی برقرار کنند. دانش آموزان دوره متوسطه دوم هم میتواند از دروس راهنمایی حرف آخر نهایت استفاده را داشته باشد و پایه آموزشی خود را قوی کند. سبک آموزش حرف آخر واقعا تفاوت چشمگیری با موسسات دیگر خواهد داشت.

برای دانش آموزان دبیرستان یا متوسطه دوم پکیج های مختلفی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و پکیج طرح نخبگان حرف آخر کاملترین پکیج آموزشی برای کنکور سراسری میباشد و داوطلبان ککوری متوانند با این پکیج رتبه برتر کنکور شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پکیج ها میتوانید با مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 روند آموزش در محصولات ابتدایی حرف آخر

شیوه آموزش در پکیج های آموزشی ابتدایی حرف آخر مانند پکیج های دیگر با متدهای آموزشی جدید روز دنیا هماهنگی دارد. در این منابع درسی تمامی دروس اول تا ششم به‌صورت تصویری و سرگرم‌کننده آموزش داده می‌شود.

مؤسسه حرف آخر برمبنای جدیدترین یافته‌های یادگیری دروس به این نتیجه فوق‌العاده دست ‌یافته است که بهترین شیوه آموزش برای تثبیت مفاهیم درسی در ذهن دانش‌آموزان تدریس تصویری و جذاب است. به‌ گونه‌ای که دانش‌آموزان فراموش می‌کنند که درحال درس‌خواندن و تحت آموزش هستند بلکه بازه زمانی آموزشی برای آن‌ها تبدیل به سرگرمی مداوم می‌شود.

یکی از دلایل اصلی بی‌انگیزگی و دل‌زدگی کودکان در این سنین که در مراحل بالاتر حتی به گریز از مدرسه می‌انجامد، همین موضوع ناجذاب بودن تدریس و آموزش‌های سخت و خشک و رسمی است. اما در روش‌های جدید آموزشی که در کشورهای مختلف دنیا در حال پیگیری و اجراست نشان داده ‌است پروسه‌ی فراگیری دروس می‌تواند برای کودکان خیلی جذاب باشد اگر با روش‌های دوست‌داشتنی خودشان با آن‌ها وارد مذاکره شویم.

کودکان از درس پس دادن و بازخواست شدن شدیداً گریزان هستند اما هنگامی‌که فرآیند یادگیری در قالب بازی‌های سرگرم‌کننده یا انیمیشن‌های جالب باشد برای مشارکت در آن پیش‌قدم می‌شوند. با این اوصاف به اهمیت دروس لاماسی حرف آخر که به‌صورت شهودی سازی و تصویری به کودکان مقطع ابتدایی آموزش داده می‌شود بیشتر پی می‌بریم.

احتمالاً همه شما کاملاً تایید می‌کنید که شیوه‌های آموزشی سخت و متحجر که در چند سال اخیر در کشور ما اجرا می‌شده میزان علاقه‌مندی افراد به درس‌خواندن را تا حد زیادی کاهش داده‌ است. از این‌رو نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم و باید دنبال راه چاره‌های جدید باشیم تا پیش‌ از هر اقدامی محصلان را به درس‌خواندن علاقه‌مند و انگیزه‌های آن‌ها را بالا ببریم.

مهم‌ترین مساله در این ‌میان ایجاد انگیزه برای هدفمند بودن  دانش‌آموزان است. آن‌ها از همان سال‌های ابتدایی تحصیل باید بدانند که می خواهند از درس‌خواندن چه نتایجی بدست آورند. پس لازم است پیش ‌از هر اقدامی با آن‌ها با روش دوستانه و صمیمی صحبت کنیم و ترس از درس را در دل آن‌ها از بین ببریم.

 آموزش را با دروس ابتدایی حرف‌ آخر پیش ببرید

حالا که تصمیمات جدیدی برای آینده فرزند دلبندتان گرفتید وقتش است که از مکمل‌های جادویی پشتیبان کمک بگیرید. پکیج دروس ابتدایی حرف آخر همان ابزاری است که دانش‌آموز شما برای موفقیت روزافزون به آن نیاز دارد. پس ‌از این‌که این پکیج منحصربه‌فرد را ثبت سفارش و خریداری کردید با مشاوران حرف آخر تماس برقرار کنید تا نحوه درس‌خواندن با این پکیج آموزشی را برای شما تشریح کنند.

 اساتید دروس ابتدایی حرف آخر

اساتیدی که تدریس دروس لاماسی حرف آخر را به‌ عهده دارند از بهترین اساتید کشور هستند بنابراین دانش‌آموزان از همان سال‌های ابتدایی تحصیل با شیوه‌های نوین آموزشی اساتید برتر پیش می‌روند و مفاهیم را به ‌صورت عمقی فرامی‌گیرند. درواقع هدف اصلی مؤسسه حرف آخر این است که پایه درسی دانش‌آموزان ابتدایی ما از همان سن کم تقویت شود و در مقاطع بالاتر به مشکل برنخورند. جالب است بدانید که این آموزش‌ها در قالب ماجراهای داستانی گامباسگولی و ماسگامبولی به تصویر کشیده می‌شود که بهترین روش آموزشی برای کودکان در این مقاطع تحصیلی است.

محصولات انسانی حرف آخر

محصولات رشته انسانی حرف آخر – قیمت پکیج انسانی حرف آخر چنده ؟

دانش‌آموزان هنگامی‌که به پایه نهم متوسطه می‌رسند دغدغه‌های شان برای انتخاب رشته در سال تحصیلی بعدی بیشتر می‌شود. این موضوع به خصوص در مورد رشته انسانی که ظرفیت های والایش هنوز مغفول مانده است بیشتر صدق می کند. در همین زمینه مؤسسه حرف آخر با حمایت از انتخاب‌های سنجیده و مبتنی بر استعدادهای ذهنی اقدام به تولید محصولات انسانی حرف آخر کرده‌ است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

موسسه حرف آخر 

در حال حاضر همه دانش‌آموزان دوره متوسطه به‌ طور کامل واقف هستند که مؤسسه کنکور محور حرف آخر در چند سال اخیر در میان تعداد انگشت‌شمار مؤسسات برتر آموزشی جایگاه بسیار ویژه‌ای برای خود باز کرده ‌است. درضمن با مهیا کردن امکان دریافت کد تخفیف روی پکیج های دروس مختلف، دانش‌آموزان کم برخوردار را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

از این‌رو کمتر دانش‌آموزی پیدا می‌شود که به دلیل محدودیت‌های مالی از تهیه پکیج های آموزشی این مؤسسه محروم بماند. دانش‌آموزانی که تحت لوای آموزش‌های نوین و منحصربه‌فرد حرف آخر قرار می‌گیرند از تدریس اساتید برتر پایتخت برخوردار می‌شوند و در آزمون سرنوشت‌ساز کنکور بهترین رتبه‌های دلخواه را کسب خواهند کرد.قیمت محصولات حرف آخر برای رشته انسانی مناسب خواهد بود و شما میتوانید از تخفیفات حرف آخر مطلع شوید و انواع تخفیفات را بشناسید.

محصولات انسانی حرف آخر

 پیش‌زمینه‌های آمادگی برای کنکور

افرادی که در آستانه سال نهم متوسط قرار دارند اما از همین مقطع هدف‌های عالی را با اراده قوی برای درس‌خواندن و موفقیت در کنکور دنبال می کنند از همه فرصت‌های ناب زندگی برای تقویت مهارت‌های خود بهره می‌برند. برای این ‌که پله‌های اول موفقیت در کنکور به‌خوبی شکل بگیرد و درضمن دانش‌آموزان با پایه قوی تر به مراحل بعدی راه یابند نیاز دارند تا در کنار کتاب درسی از مکمل‌های آموزشی مانند محصولات انسانی حرف آخر استفاده کنند. دانش آموزان در هر پایه میتوانند ثبت نام در حرف آخر را در هر بازه زمانی انجام دهند و سبک جدید آموزش را پیش بروند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

این کتاب‌های مکمل دو فایده خیلی مهم و اصلی دارد: اول این‌که دانش‌آموز بعد از مطالعه دروس مدرسه حالا به سراغ تست‌زنی می‌رود تا میزان مهارت‌های درسی خود را محک بزند. از سوی دیگر گاهی کتب درسی با بیان رسمی و نمونه‌های سوالات اندک، مفاهیم را به‌طور کامل در ذهن افراد جا نمی‌اندازد. بنابراین بهره‌گیری از تدریس اساتید برتر با شیوه‌های نوین آموزشی به درک اصولی مباحث و مفاهیم درسی کمک می‌کند.

 مزیت پکیج انسانی حرف آخر

مؤسسه حرف‌ آخر در راستای اهداف بلندمدت و ویژه خود پس ‌از تولید پکیج های آموزشی رشته‌ی تجربی و ریاضی، پکیج دروس انسانی حرف آخر را برای کمک به تقویت دانش‌آموزان این رشته با شیوه‌های تصویرسازی و سبکی نوین تولید کرده ‌است.برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید.

در محتوای آموزشی این پکیج ها برای راحتی داوطلبان این رشته مفاهیم اصلی و کلیدی دروس تخصصی و عمومی دسته‌بندی شده و با تدریس پرانرژی اساتید در اختیار افراد قرار می‌گیرد. دانش‌آموزانی که در انتخاب رشته خود گرایش انسانی را انتخاب می‌کنند به‌خصوص در سال اول ورود به این رشته به دلیل عدم آشنایی با دروس تخصصی ممکن است با چالش‌هایی مواجه شوند.

به‌ویژه اگر در تدریس کلاسی مطالب درسی را بخوبی یاد نگیرند. در چنین شرایطی اصلا جای نگرانی وجود ندارد چرا که حرف آخر برای همه شرایط حساسی که دانش‌آموزان و داوطلبان در طول دوران تحصیل با آن مواجه می‌شوند تدابیری اندیشیده ‌است.

در پکیج انسانی حرف آخر که برای داوطلبان رشته انسانی طراحی ‌شده، تمامی مباحث درسی به شیوه درس به درس و برنامه‌ریزی‌شده در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. نکته جالب‌ توجه در تدریس این دروس شیوه سرگرم‌کننده و جذاب به کمک تصویرسازی و تشریح مطالب با زبان دوستانه و راحت است. برای اطلاع از نحوه آموزش دروس انسانی برای شما عزیزان از طریق تصویریسازی میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایید.

دروس انسانی حرف آخر

خرید حضوری محصولات حرف آخر

تمامی دانش آموزان میتوانند به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایند و ثبت نام خود را انجام دهند . آدرس حرف آخر در اختیار شما قرار گرفته است تا اگر این امکان را دارید به صورت حضوری با مشاوران حرف آخر صحت نمایید و مشاوره حضوری دریافت کنید. برای دریافت آدرس دقیق تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آموزش دروس انسانی حرف آخر

پس‌از دریافت محصولات انسانی حرف آخر و شروع آموزش با دی وی دی ها، دانش‌آموزان با دنیای تازه‌ای از تدریس آشنا می‌شوند. به ‌طوری‌که پس‌ از گذشت چند روز به این آموزش‌های عالی به زبان ساده و سرگرم‌کننده وابستگی پیدا می‌کنند.

علاقمندی به درس‌خواندن اولین عاملی است که باعث ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان می‌شود. در مجموعه آموزشی ما خبری از اجبار و درس‌خواندن خشک و رسمی و اجباری نیست. دانش‌آموزانی که گام‌به‌گام با تدریس اساتید حرف آخر پیش می‌روند بدون این‌که مشقت و دشواری تحمل کند، مفاهیم دروس را با متدهای جدید آموزشی به خوبی درک و دریافت می کنند و فرآیند یادگیری بدون دردسر اتفاق می‌افتد.

مزیت محصولات انسانی حرف آخر

 • کاربرد تصویرسازی و انیمیشن برای تدریس ساده‌تر و قابل‌فهم‌تر مطالب درسی
 • استفاده از راهکار نوین الگوسازی و نقشه راه
 • تفهیم واژگان و لغت‌ها به کمک روش تدریس داستان محور و خلاقانه در محصولات انسانی حرف آخر
 • تدریس آرایه‌های ادبی با شیوه‌ نوین داستانی، الگو انتقال سریع و سیستم قفل گذاری
 • تدریس و انتقال مفاهیم در بخش قرابت معنایی ادبیات در بازه زمانی کوتاه‌تر از 9 ساعت
 • تست‌زنی و تحلیل سوالات کنکور سال‌های گذشته با ارائه راهکارهای پاسخ سریع

در مؤسسه حرف آخر تلاش اساتید همیشه بر آموزش مفهومی و شهودی و اجتناب از حفظ کردن طوطی‌وار دروس است. خوشبختانه با شکل‌گیری دپارتمان گروه انسانی حرف آخر این امر به بهترین شکل ممکن محقق شده و حالا دانش‌آموزان رشته انسانی هم پابه‌پای گروه‌های تجربی و ریاضی قادرند از محتوای کاملی از دروس با آموزش سریع و راحت  استفاده کنند.

متأسفانه در کشور ما رشته انسانی هنوز به جایگاه مناسب و درخور خود نرسیده ‌است. شاید دلیل اصلی آن عدم شناخت کافی دانش‌آموزان از استعدادها و توانایی‌های شان و در مقابل عدم پردازش صحیح در این رشته ‌است که به‌ اشتباه تصور می‌شود صرفاً دانش‌آموزانی که ضعف‌های بیشتری دارند به این رشته وارد می‌شوند.

برای شفاف‌سازی در این زمینه علاوه‌ بر تلاش برای رفع خلأهای فرهنگی و آموزشی و آگاهی رسانی کامل تر به متقاضیان این رشته، خود دانش آموزان هم باید روحیه واقعیت‌طلبی داشته باشند تا درک صحیحی از این رشته و علاقه مندی هایشان پیدا کنند. چه ‌بسا افراد زیادی که به دلیل نداشتن شناخت کافی از رشته انسانی به ‌اشتباه وارد رشته‌های مهندسی و پزشکی می‌شوند و نمی‌توانند موفقیت‌های رضایت‌بخش در مسیر خود کسب کنند

محصولات انسانی حرف آخر رسالت خود را در تحلیل درست و اصولی دروس تخصصی و عمومی این رشته به‌ خوبی انجام داده ‌است و پیوسته اهتمام می‌ورزد تا با تدریس بر پایه یافته‌های جدید یادگیری، دانش‌آموزان را به درس‌خواندن و هدف داشتن بیشتر ترغیب کند.

در حال حاضر خلا آموزش های مفهومی در رشته انسانی به شدت مشاهده می شود. سبک تدریس در مدارس به جای حفظ کردن دروس باید به سمت آموزش مفهومی حرکت کرده و  ارتقاء سواد علمی دانش آموزان مد نظر قرار گیرد. نوآوری در شیوه های آموزش موجب بروز استعدادهای نهفته افراد می شود

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تبریز – دانشگاه علوم پزشکی تبریز خوبه؟

دانشگاه علوم پزشکی تبریز که تحت عنوان کامل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تبریز یکی از دانشگاه‌های معتبر و معروف تبریز محسوب می‌شود ۱۲ دانشکده را در خود گنجانده ‌است. در این مقاله به بررسی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و اینکه آیا دانشگاه علوم پزشکی تبریز خوبه ؟ و راه قبول شدن در این دانشگاه خواهیم پرداخت و شما با آموزش کنکوری بهترین موسسه یعنی موسسه حرف آخر آشنا خواهیم ساخت تا بتوانید از مشاوره این موسسه استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره تماس: 02128425124 – 09103225124 تماس حاصل نمایید.

تاریخچه شکل‌گیری دانشگاه تبریز

دانشگاه آذربایجان که نخستین دانشگاه تبریز بود پس ‌از گذشت یک‌سال از اتمام جنگ جهانی دوم در سال 1325 شکل گرفت. محل اولیه این دانشگاه در دانش‌سرای پسران واقع در میدان دانش‌سرا بود که توسط دکتر جهانشاهلو مدیریت می‌شد.

در همان اولین سال بازگشایی تعداد ۱۷۹ دانشجو در رشته‌های مختلف این مؤسسه آموزشی از جمله در رشته پزشکی مشغول به تحصیل شدند. پس ‌از این‌که آذربایجان توسط ارتش پس گرفته شد این دانشگاه مجدداً فعالیتش را در قالب دانشکده ادبیات و پزشکی با پذیرش ۱۶۰ دانشجو ادامه داد.

پس ‌از رخداد انقلاب اسلامی دانشکده پزشکی عملاً از دانشگاه تبریز تفکیک‌شده و امور آموزشی‌پژوهشی و درمانی خود را به‌طور مستقل تحت نام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تبریز از سر گرفت.

دانشگاه تبریز

دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز

پزشکی- دندان‌پزشکی- پیراپزشکی- پرستاری و مامایی- داروسازی- بهداشت- علوم نوین پزشکی- تغذیه و علوم غذایی- طب سنتی- مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی- علوم توان‌بخشی و پردیس بین‌المللی جلفا

این دانشگاه دارای ۱۵ مرکز تحقیقاتی شامل موارد زیر است:

مرکز تحقیقات کاربردی علوم دارویی

NPMC مدیریت خدمات بهداشتی‌درمانی

مرکز تحقیقات علوم تغذیه

مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی

مرکز تحقیقات ریز فناوری‌های دارویی (نانوتکنولوژی)

مرکز تحقیقات سل و بیماری‌های ریوی

مرکز تحقیقات گوارش و کبد

مرکز تحقیقات قلب و عروق

مرکز تحقیقات بیماری‌های گرمسیری و عفونی

مرکز تحقیقات آموزش علوم پزشکی

مرکز تحقیقات ایمونولوژی

مرکز تحقیقات سلامت زنان

مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده‌های دارویی

مرکز تحقیقات علوم اعصاب

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج های حرف آخر بهترین منبع برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

طبیعتا تمامی دانش آموزان کنکوری برای موفق شدن در کنکور از منابعی استفاده خواهند کرد تا از وقت خود نهایت استفاده را داشته باشند. در بین موسسات کنکوری میتوان به آموزش تصویری حرف آخر اشاره نمود که بهترین سبک آموزش کنکوری را داراست و تمامی دانش آموزان در همه پایه ها و رشته میتوانند به راحتی ثبت نام در موسسه حرف آخر را انجام دهند.

پکیج های موسسه حرف آخر به صورت دی وی دی و کتاب و یا بصورت سیستم جدید vod در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و بعد از دریافت پکیج ها شما میتوانید با مشاوران حرف آخر ارتباط بگیرید و از آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید.

قبولی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

ویژگی های بارز دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد از دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و دانشگاه مشهد در رتبه بندی های سالانه بالاترین رتبه را در میان 50 دانشگاه علوم پزشکی کشور به خود اختصاص داده است. در ضمن این دانشگاه در بعضی رشته ها مانند دندانپزشکی و پزشکی و داروسازی قطب علمی در کشور به شمار می رود.

این دانشگاه به طور کلی 12 دانشکده دارد که می توان گفت در تمام زمینه ها و گرایش های مرتبط با پزشکی و پیراپزشکی رشته هایی را ارائه داده است و پذیرش دانشجو دارد. در ادامه قصد داریم به ویژگی های کلی علمی آموزشی و شرایط این دانشگاه در چند سال اخیر بپردازیم.

در این دانشگاه چیزی در حدود 8500 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند و بالغ بر 700 استاد باتجربه امر آموزش را بر عهده دارند.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز علاوه بر اینکه از جایگاه آموزشی و خدمات درمانی بالایی برخوردار است یکی از دانشگاه های پیشتاز در حیطه پژوهش و تحقیق به شمار می رود. پژوهشگران این دانشگاه در سال 1398 موفق شدند بیش از 2000 مقاله علمی بین المللی انتشار دهند.

این دانشگاه با سطح علمی عالی دارای 15 مرکز تحقیقاتی در زمینه های گوناگون علمی است. این دانشگاه در حال حاضر 43 بیمارستان عمومی، تخصصی و فوق تخصصی را زیر پوشش حمایتی خود قرار داده است.

دانشجویان این دانشگاه این فرصت را بدست می آورند که آموزش های علمی ببینند و دوره های انترنی و کار آموزی را بگذرانند. در مورد لوکیشن این دانشگاه هم بهتر است بدانید که در یکی از مناسب ترین نقاط شهر تبریز  قرار گرفته است که امکان دسترسی به خدمات شهری رفاهی را برای دانشجویان مهیا کرده است.

در ضمن این دانشگاه ممتاز دارای واحدهای بین المللی ارس در شهر جلفا در آذربایجان شرقی در 130 کیلومتری تبریز است که دانشجویان در رشته های مختلف دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی با پرداخت شهریه مشغول به تحصیل می شوند. جالب است بدانید پردیس بین المللی دانشگاه تهران نیز در مجاورت دانشگاه تبریز واحد ارس واقع شده است.

برای آگاهی از شرایط قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز  و بخش بین المللی آن می توانید با مدیریت و اطلاع رسانی پردیس بین الملل ارس تماس حاصل کنید یا با شماره تماس موسسه حرف آخر 09103225124 تماس بگیرید. در ضمن رتبه های قبولی سال های گذشته در این دانشگاه در اینترنت قابل مشاهده است که می توانید برای هدف گذاری روی قبولی این دانشگاه بررسی های لازم را انجام دهید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر برای داوطلبان مهیا شده امکان یک جلسه مشاوره رایگان حرف آخر به صورت کاملا رایگان با کارشناسان در خصوص بررسی رتبه های مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه های تراز اول کشور است. دانش آموزان می توانند در زمینه نحوه برنامه ریزی و تهیه بهترین منابع کنکور از مشاوران راهنمایی هایی دریافت کنند.

در پایان یک پیشنهاد خوبی که برای شما داریم این است که میتوانید به صورت رایگان بخشی از آموزش کنکوری موسسه حرف آخر را دریافت نمایید. دانش آموزانی که دوست دارند آموزش عمیقی را شروع کنند تا در دانشگاه علوم پزشکی تبریز قبول شوند میتوانند پکیج رایگان حرف آخر به اسم پکیج صفر تا رتبه حرف آخر را دریافت نمایند تا 20% از آموزش را به صورت رایگان مشاهده نمایند. این پکیج بهترین کمک را برای شما خواهد داشت و همین الان میتوانید برای دریافت پکیج رایگان با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و فقط با ارسال یک هزینه پستی به شماره کارت حرف آخر ، مشخصات و آدرس خود را در اختیار مشاوران قرار دهید و بسته یک میلیون تومانی را به صورت رایگان دریافت نمایید.

بررسی مهندسی عمران

معرفی و بررسی رشته مهندسی عمران – مهندسی عمران خوبه ؟

در معرفی و بررسی رشته مهندسی عمران خلاصه ترین توصیف این است که فارغ التحصیلان این رشته ماموریت طراحی فنی و ساخت سازه های ساختمانی در ابعاد و ظرفیت های گوناگون را بر عهده دارند. کسانی که وارد این رشته می شوند باید ذهن خلاق و مبتکری داشته باشند تا پیش از هر چیز سازه هدف را در ذهن شان به طور چند بعدی تصور کنند و برای چنین سازه ای نقشه ساختمانی بکشند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

معرفی و بررسی رشته مهندسی عمران

البته دامنه فعالیت رشته مهندسی عمران بسیار گسترده است و طراحی و ساخت برج ها، مجتمع های مسکونی، پل ها و جاده ها و حتی سازه های شیشه ای جدید و…. را در بر می گیرد. به عبارتی می توان گفت هر جا صحبت از ساخت وساز می شود پای یک مهندس عمران و معمار به میان می آید. ساختمانها و برج هایی که شهرها و مناطق مسکونی را شکل می دهند و تا سالیان سال به عنوان نماد زندگی شهر نشینی و روستانشینی باقی می مانند.

معرفی مهندسی عمران

البته تخصص کاری مهندسی عمران می تواند در شاخه ها و زمینه های متفاوتی نفوذ کند. به عنوان نمونه در رده های بالاتر این تخصص وارد طراحی و نظارت بر پروژه های بزرگ عمرانی مانند طراحی و ساخت سیستم های انرژی و آب رسانی، پل ها، جاده ها، سازه های منحصر به فرد معماری، مراکز خرید و اماکن سنتی مذهبی، اجرای پروژه های بنادر، راه آهن و فرودگاه را در بر می گیرد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آیا میتوانم مهندسی عمران قبول شوم؟

عزیزان ما در اینجا قصد داریم به شما توصیه ای داشت باشیم و آن هم اینکه برای کنکور خود از یک منبع آموزشی خوبی استفاده کنید. موسسات کنکوری زیادی در طول سالهای اخیر در زمینه کنکور فعالیت داشته اند و موسسه کنکوری حرف آخر نیز یکی از آنها میباشد.

شما این را توجه داشته باشید که آموزش تشریحی دبیرستان به درد کنکور شما نخواهد خورد و باید آموزش کنکوری را شروع نمایید یعنی شما چیزی فراتر از واژه بلد بودن را در نظر بگیرید یعنی مسلط شدن . موسسات کنکوری کاری میکنند که شما روی مباحث درسی مسلط شوید نه اینکه فقط آنها را بلد باشید.

این موسسه آموزش خود را از پایه در اختیار داوطلبان قرار میدهد و سبک آموزش حرف آخر به صورت شهودی سازی و تصویر سازی میباشد و با نیم کره راست ذهن شما کار خواهد شد و بهترین سبک آموزش کنکوری را دارد.شما میتوانید با موسسه حرف آخر نیز آشنا شده و از طریق شماره تماس حرف آخر با این مجموع ارتباط داشته باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

موسسه آموزشی حرف آخر علاوه بر منبع ، مشاوره و برنامه در اختیار داوطلبان کنکری قرار میدهد و مشاوره رایگان حرف آخر نیز میتواند کمک خوبی برای شما در جهت آشنایی با آموزش کنکوری داشته باشد.

لزوم معرفی و بررسی رشته مهندسی عمران 

همانطور که می دانید با عبور از مرز کنکور مسیر فعالیت دانشجویان در زمینه های مختلف شکل می گیرد. این افراد از جامعه که نقش آینده سازان مملکت را ایفا می کنند باید چشم انداز دقیقی نسبت به رشته ای که به آن ورود پیدا می کنند داشته باشند. دانشجویان رشته ریاضی فیزیک معمولا جزء اولویت های انتخاب رشته مهندسی عمران را انتخاب می کنند. این رشته در دانشگاههای ملی کشور نیاز به کسب رتبه و درصدهای بالایی دارد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

چرا رشته مهندسی عمران؟

در صورتی که معرفی و بررسی رشته مهندسی عمران پیش از ورود افراد به دانشگاه به طور کامل واشکافی شود دانش آموزان از سردرگمی انتخاب رشته در می آیند و متوجه می شوند چه هدفی دارند. مهندسان آینده باید بدانند با چه نوع محیط کاری سر و کار خواهند داشت و آیا می توانند خودشان را با آن فضا به خوبی تطبیق دهند. معمولا پروژه های ساختمانی که مهندسان عمران آن را به عهده می گیرند با بررسی زمین آماده برای ساخت و انجام محاسبات سازه آغاز می شود.

آنها پیش از شروع پروژه آزمایشاتی روی خاک انجام می دهند تا از میزان قدرت و تحمل زمین برای پروژه ساخت اطلاع پیدا کنند. در این روند نوع مصالح ساختمانی مورد نیاز مشخص می شود و در ضمن مهندس ساختمان تعیین می کند که پی ساختمان تا چه عمق و اندازه و با چه نوع مصالحی ساخته شود.

 یکی از بزرگترین مزایای رشته مهندسی عمران این است که افراد در این رشته حق انتخابهای بسیار زیادی دارند. این رشته بازار کار در شاخه های مختلفی مانند ساخت و ساز، معماری، مهندسی ژئوتکنیک، سازه های بخش حمل و نقل، ساخت سازه های زیردریایی، منابع آب و محیط زیست را شامل می شود. بنابراین افرادی که وارد این رشته می شوند باید از همان ابتدا گرایش های مختلف را زیر نظر داشته باشند تا بسته به روحیات و تخصص هایشان به زمینه کاری مناسبی در بخش آزاد یا دولتی وارد شوند.

مهندسان عمران ممکن است برای شرکت های دولتی یا نیمه دولتی به صورت استخدام رسمی یا پیمانی کار کنند و یا اینکه برای خودشان شرکت شخصی تاسیس کرده و پروژه های ساختمانی را به صورت آزاد بپذیرند. به هر حال معمولا مهندسان در رشته ها و گرایش های مختلف به خصوص در رشته مهندسی عمران و معماری بعد از فراغت از تحصیل بیکار نمی مانند. داشتن تخصص های تئوری و عملی در این رشته بسیار حائز اهمیت است.

از این رو دانشجویان به محض اینکه وارد این حیطه از مهندسی می شوند باید به دنبال کسب تجربیات عملی ساخت و ساز باشند و به تئوری های دانشگاهی اکتفا نکنند. موفق ترین دانشجویان در مسیر راه یابی به کسب و کار مناسب پس از خاتمه تحصیل آنهایی هستند که در طول دوران تحصیل به صورت پاره وقت در شرکت های ساختمانی فعالیت دارند.

در اینجا شما میتوانید با نمونه آموزش ها و پکیج های رایگان موسسه کنکوری حرف آخر مانند پکیج 5روز با حرف آخر آشنا شوید و برای دریافت نمونه آموزش های کنکوری رایگان میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

مهندسی برق

معرفی و بررسی رشته مهندسی برق – مهندسی برق به درد میخوره ؟

در معرفی و بررسی رشته مهندسی برق مهم ترین توصیفی که می توان گفت این است که افرادی که به این رشته ورود پیدا می کنند باید در دروس محاسباتی مانند ریاضی و فیزیک استعداد خوبی داشته و ذهن تحلیلگری داشته باشند. خبر خوش اینکه مهندسی برق برای آن دسته افرادی که هوش محاسباتی دارند و از تحلیل مسائل ریاضی فیزیک لذت می برند انتخاب مناسبی خواهد بود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

البته این را هم باید اضافه کنیم دانش آموزانی که رشته مهندسی برق را انتخاب می کنند باید اطلاع داشته باشند که به یکی از دشوارترین رشته های دانشگاهی وارد می شوند. پس افرادی که تمایل دارند در انتخاب رشته شان این رشته را بگنجانند باید تلاش و پشتکار زیادی به کار گیرند.برای اینکار نیاز دارید تا یک منبع آموزشی خوب داشته باشید تا به عنوان ابزار دست شما بتواند کمک خوبی برای قبولی در این رشته را داشته باشید. در اینجا میخواهیم موسسه کنکوری حرف آخر را به شما معرفی کنیم تا بدانید چگونه باید یک آموزش کنکوری را شروع کنید تا بتوانید به رشته مهندسی برق دست یابید.

دروس پایه ای که در قبولی رشته مهندسی برق تاثیر دارند ( درمعرفی و بررسی رشته مهندسی برق)

همانطور که اشاره شد رشته مهندسی برق هوش ریاضی و استعدادهای ذاتی خاصی را می طلبد و در ضمن دانشجوی رشته مهندسی برق باید با علاقه مندی کامل به این رشته وارد شده باشد. رشته مهندسی برق نیازمند پایه ریاضیات و فیزیک قوی است. در برخی از دروس فیزیک دبیرستان پیش زمینه های از رشته برق مانند خازنها و مدارها وجود دارد که افراد می توانند با توجه به استعدادشان در این دروس تصمیم به انتخاب رشته برق بگیرند. هر چند که دروس تخصصی رشته برق بسیار گسترده تر و پیشرفته تر از مباحث دبیرستان است اما میزان علاقه مندی به این رشته در همان دوران دبیرستان مشخص می شود.

داوطلبان کنکوری که تمایل دارند به رشته مهندسی برق وارد شوند بهتر است در همین مراحل پیش از دانشگاه دروس مرتبط با رشته برق را جدی تر گرفته و در آزمایشات برق فیزیک مشارکت بیشتری نشان دهند.

آمادگی زمینه ای پیش از دانشگاه در مورد هر کدام از رشته های دانشگاهی بسیار اهمیت دارد. اینکه شما دید بازتری به رشته ای که به طور تخصصی برای آینده کاریتان انتخاب می کنید داشته باشید موجب می شود در شغل آینده موفق تر باشید. شما میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر و ارتباط با مشاوران حرف آخر نیز بهره مند شوید.

مهم ترین مسئله در انتخاب رشته تحصیلی تعیین اهداف بلند مدت است. یعنی پیش از هر چیز باید بدانید چرا رشته مهندسی برق را انتخاب می کنید؟ می خواهید وارد چه شغلی شوید؟ یا اصلا می دانید که برای رشته مهندسی برق چه فرصت های شغلی وجود دارد؟ و اگر پاسخ مثبت است خود را در آن جایگاه قرار داده و ببینید روحیاتتان با این سبک مشاغل جور است یا خیر؟

مهندسی برق

گرایش های مختلف رشته مهندسی برق

در ادامه معرفی و بررسی رشته مهندسی برق باید با انواع گرایش های این رشته آشنا شوید تا مطابق علایق شخصی تان به این رشته ورود پیدا کنید.

رشته برق 4 گرایش اصلی برق کنترل، برق مخابرات، برق الکترونیک و برق قدرت را شامل می شود. البته لازم به ذکر است که از چندین سال قبل بعضی از زیرشاخه های مهندسی برق به دلیل گستردگی زیاد از گرایش های اصلی جدا شدند. به عنوان نمونه رشته مهندسی پزشکی که زمانی یکی از گرایش های مهندسی برق محسوب می شد حالا مجزا شده و به طور مستقل ارائه می شود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در گرایش مخابرات همانطور که از نامش بر می آید سیستم های مخابراتی به صورت مغناطیسی و سیستمی بررسی می شود. در این شاخه روند انتقال اطلاعات و داده ها در سیستم های مختلف مخابرات مورد بررسی قرار می گیرد. در گرایش برق قدرت به تحلیل سیستم های انتقال و توزیع نیروی برق پرداخته می شود. به عبارت ساده تر می توان گفت یک مهندس برق قدرت باید بر نحوه انتقال و توزیع برق از نیروگاه تا بخش های مختلف شهر تسلط کامل داشته باشد.

عزیزان برای دریافت شماره تماس موسسه حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و سوالات خودتون رو مطرح کنید. اگر قصد دارید که اولین قدم برای آموزش کنکوری را شروع کنید میتوانید شرایط ثبت نام  حرف آخر را جویا شوید و بتوانید هرچه زودتر یک آموزش کنکوری را شروع نمایید یا حتی الامکان از پکیج های رایگان حرف آخر استفاده کنید تا کمکی بهتون داشته باشه.

در گرایش کنترل افراد باید سیستم هایی را طراحی کنند که قابلیت کنترل و مهار سیستم های برق را با توجه به نیاز الکترونیکی هر محدوده مشخص داشته باشد و مشکلی در مسیر انتقال به وجود نیاید. در نهایت در توصیف رشته برق گرایش الکترونیک باید گفت این شاخه پل ارتباطی بین تمام گرایش های برق است که نیاز به اطلاعات کامل و همه جانبه ای از سیستم های برق و الکترونیک دارد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در گرایش الکترونیک بررسی و تحلیل طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی و مواجه شدن با چالش های مختلف رفع نقص های انتقال برق مد نظر است.

معرفی رشته دندانپزشکی

بررسی رشته دندانپزشکی به همراه مزایا و معایب دندانپزشکی(معرفی کامل)

بررسی رشته دندانپزشکی میتونه به شما کمک کنه از بین دندانپزشکی و پزشکی کدام را انتخاب کنید .همانطور که می دانید دندانپزشکی یکی از رشته های زیرشاخه گروه علوم پزشکی و از اولین اولویت های انتخاب داوطلبان گروه علوم تجربی است. افرادی که به این رشته وارد می شوند رتبه های بالایی دریافت کرده اند. مهم ترین مسئله در معرفی و بررسی رشته دندانپزشکی قرارگیری آن در زمره سه رشته پرطرفدار تجربی است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

بررسی رشته دندانپزشکی

خیلی از داوطلبان کنکور سراسری در گروه علوم تجربی با هزار امید و آرزو ساعتها در روز درس می خوانند تا به این هدف بزرگ و این رشته برتر علوم تجربی دست یابند. علاقه مندان به رشته دندانپزشکی معمولا شامل سه دسته از افراد هستند: اول آنهایی که به شدت به دندانپزشکی علاقه دارند و یا زمینه استعدادی مورد علاقه کودکی شان بوده است. گروه دوم آنهایی که علاقه مند به رشته پزشکی هستند اما قابلیت حضور طولانی مدت در بیمارستان و مواجهه با صحنه های دلخراش را ندارند.

دسته سوم آنهایی هستند که شدیدا تمایل به رشته های پزشکی دارند اما رتبه کنکورشان تنها با رشته دندانپزشکی و داروسازی هماهنگی دارد و ناگزیر وارد این رشته می شوند. به هر حال افراد از هر مسیری که وارد این رشته شوند در صورت علاقه مندی و استعداد آینده درخشانی خواهند داشت. علاوه بر این رشته دندانپزشکی از لحاظ تصمیم به مهاجرت خارج از کشور و ادامه تحصیل و یا اشتغال به کار، رشته بسیار پرطرفدار و پر تقاضایی است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

اما نکته ای که اینجا حائز اهمیت است اینکه شما میتوانید با یک منبع کنکوری خوب تسلط بیشتری روی مباحث درسی داشته باشین و آموزش کنکوری را از همین الان شروع کنید. موسسه حرف آخر یک موسه کنکوری هستش که میتونه پکیج های آموزشی در اختیار شما قرار بده برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر روی آن کلیک نمایید تا با این موسسه آشنا شوید. در ادامه شما را با حرف آخر آشنا خواهیم کرد.

از سوی دیگر بر اساس آمارها رشته دندانپزشکی در میان رشته های برتر علوم پزشکی رشته ای بسیار محبوب و پولساز است. گاهی مواقع همین یک عامل انگیزه بزرگی برای دانش آموزان پشت کنکوری می شود تا تلاش بیشتری در درس خواندن به کار گیرند. احتمالا اولین سوالاتی که در ذهن داوطلبان کنکور در مواجهه با این رشته ایجاد می شود اینها هستند که: آیا استعداد قبولی و ادامه تحصیل در این رشته را دارم؟ آیا ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی برای من مناسب است و چه رتبه ای باید برای قبولی در آن کسب کنم؟ در ادامه بحث معرفی و بررسی رشته دندانپزشکی باید با این رشته آشنا شوید.

معرفی رشته دنداپزشکی

آشنایی با رشته دندانپزشکی (معرفی و بررسی رشته دندانپزشکی)

دندانپزشک کسی است که به بیماری های دهان و دندان تسلط کامل دارد و قادر است مشکلات دندان و لثه ها را بهبود بخشد. در رشته دندانپزشکی افراد تخصص هایی در زمینه تعمیر و نگهداری دندانها، آسیب شناسی دندان، مراقبت از سلامت دهان و دندان، ساختار دهان و مخاط، تامین سلامت لثه، فک و دندان، کمک به افزایش عمر دندانها و پیشگیری از بیماری های دهان و دندان فرا می گیرند.

بنابراین همانطور که از نام این رشته پیداست تنها ماموریتش درمان و تعمیر دندان نیست بلکه به طور کلی حفظ سلامت دهان و دندان و آموزش رعایت تکنیک های لازم برای مراقبت از سلامت لثه و دندان است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی بخش های جدیدی در رابطه با زیباسازی دندانها مانند کاشت نگین های دندانی، ایمپلنت ها و انواع پروتزهای دندان رواج زیادی پیدا کرده است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

اما و اگرهایی در مورد معرفی و بررسی رشته دندانپزشکی

رشته دندانپزشکی از آن دست حرفه هایی است که نیاز به حوصله و مهارت ویژه ای دارد. بیشترین عامل موفقیت در این رشته صبر و بردباری در اجرای ظرافت های تعمیر و ترمیم و بازسازی دندان است. اگر علاقه دارید پزشک شوید اما تحمل گذراندن  شیفت هایی با ساعت های طولانی را ندارید، دندانپزشکی رشته مناسبی برای شماست.

یکی دیگر مزایای رشته دندانپزشکی دوره نسبتا کوتاه آن در مقایسه با سایر رشته های پزشکی است. از طرف دیگر دروس تخصصی در این رشته آسان تر بوده نیازی به گذراندن شیفت شب های طولانی در بیمارستان ندارد.

در کنار همه اینها این رشته به اندازه پزشکی حتی در مواقعی بیشتر از آن پولساز است. رشته دندانپزشکی از پردرآمدترین رشته های پزشکی و پیراپزشکی است. دندانپزشکان می توانند به طور خصوصی مطب بزنند یا اینکه در مراکز دولتی و خصوصی یا بیمارستانها فعالیت کنند. در حال حاضر این رشته نه تنها در زمینه درمان مشکلات دهان و دندان بلکه به تخصص ویژه ای در زمینه زیبایی تبدیل شده است که بیزینس مجزایی را برای دندانپزشکان به وجود آورده است.

این روزها مردم حتی بیشتر از اینکه برای درمان به دندانپزشک مراجعه کنند برای امور زیبایی به دندانپزشکی می روند. با اینکه در شهرهای بزرگ تاسیس مطب کار دشواری است اما در صورتی که پزشکان سابقه کافی داشته باشند می توانند اقدام به این کار کنند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

منبع آموزشی خوب برای قبولی دندانپزشکی

موسسه کنکوری حرف آخر نیز مانند تمامی موسسات دیگر سعی دارد بهترین سبک آموزش را در اختیار شما قرار دهد.شما میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و کمی با آموزش کنکوری آشنا شوید.

تمامی سوالات خود را مطرح کنید و بعدش به شما پیشنهاد دریافت پکیج رایگان خواهد شد. یکی از پکیج های رایگان ، 5روز با حرف آخر هستش که میتونید آن را بدون هزینه ای دریافت نمایید و کمی با آموزش کنکوری آشنا بشین . موسسه کنکوری به عنوان یک منبع برای شما عمل خواهد کرد و میتواند شما را به جلوتر پرتاب نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتونین با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

روش موفقیت در کنکور

لیست روش های موفقیت در کنکور چیست؟[منبع آموزشی خوب]

همانطور که می دانید کنکور مهم ترین مرحله زندگی همه ما برای رسیدن به اهداف بلند مدت و رویاهایمان است. بنابراین تصمیم گرفتیم در این فرصت کوتاه توصیه هایی در خصوص روش های موفقیت در کنکور ارائه دهیم تا به کمک آنها برنامه ریزی و استراتژی دقیقی برای پیشرفت درسی تان بچینید و به رویاهایتان دست پیدا کنید. هدف گذاری برای کنکور و برنامه ریزی صحیح مهم ترین اقداماتی هستند که در این مسیر به یاری تان می آیند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 روش های موفقیت در کنکور

در کنار اینها ورزش و تغذیه اصولی و مشاوره های روانشناسی انگیزشی و مشاوره درسی منطبق بر استانداردهای آموزشی اصول اساسی پیشرفت هستند. اولین راهکار برای رسیدن به موفقیت در کنکور مشخص کردن هدف است. تا زمانی که ندانید از کنکور چه می خواهید و چه آمال و آرزوهایی دارید نمی توانید برنامه ریزی صحیح به کار ببرید. مسلما کسی که در کنکور تجربی به دنبال رشته های علوم پایه است به اندازه فردی که تنها هدفش قبولی در رشته پزشکی ست پشتکار به خرج نمی دهد.

 

روش های موفقیت در کنکور

 

در بالا گفتیم که شما باید منطبق بر آموزش های اصولی پیش برین حالا یه سوال؟

تا حالا فکر کردین چرا این همه موسسه کنکوری روی کار اومدن؟ برای چی میخواهند به شما از اول آموزش بدهند مگه شما دوران دبیرستان آموزش ندیدین؟ جواب این سوال راحته : شما در دوران دبیرستان آموزش دیدین ولی آموزش شما به صورت تشریحی بوده و از آموزش کنکوری بی بهره بودین . حالا اگر از آموزش کنکوری هیچ اطلاعی ندارین و نمیدونید چیه میتونین از موسسه حرف آخر و مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند بشین.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آموزش کنکوری به شما یاد میده که برخلاف دوران دبیرستان باید کمتر بنویسید ولی زودتر به جواب برسید. موسسه حرف آخر نیز یکی از موسسات کنکوری میباشد که در زمینه آموزش توانسته رتبه برترهای زیادی را داشته باشد . در آخر مقاله به تشریح موسسه حرف آخر و نحوه ثبت نام در حرف آخر خواهیم پرداخت.

در مرحله بعد باید تصمیم بگیرید که دقیقا به چه رشته و گرایشی علاقه دارید. هر چه اهداف و خواسته هایتان را در مورد رشته تحصیلی مشخص تر کنید شیوه های رسیدن به آن مشخص تر می شود. از خودتان سوال کنید میخواهم چه شغلی داشته باشم؟ از چه رشته ای خوشم می آید و واقعا از آن لذت می برم؟  آیا واقعا استعداد و توانایی در آن رشته خاص دارم؟ دلم می خواهد درآمدم در آینده در چه سطحی باشد؟ این سوالات و پاسخ های ذهنی شان باعث می شود بهتر آینده را متصور شوید صد البته که در این میان بحث درآمد هم اهمیت دارد.

حقیقتش را بخواهید مهم ترین مسئله در مسیر کنکور داشتن روان سالم و شاد است. در صورتی که این ویژگی مهم وجود نداشته باشد اثرات تلاش و درس خواندن کمرنگ تر می شود. اگر روزی 14 ساعت درس بخوانید در حالی که دائما خود گویی های درونی و منفی بافی آزارتان می دهد عملا نتایج موفقیت آمیزی نخواهید گرفت. بنابراین اگر در زمینه روانشناسی دچار مشکلاتی هستید که آزارتان می دهد پیش از هر چیز با کمک روانشناس این گره های روحی روانی را باز کنید.

روش های موفقیت در کنکور با استراتژی سازی

بعد از اینکه اهداف و رشته تحصیلی را انتخاب کردید حالا باید به طور دقیق مشخص کنید که با چه شرایطی می توانید در کنکور آن رشته تحصیلی خاص قبولی کسب کنید. اینکه دقیقا چه رتبه ای مورد نیاز است و برای کسب این رتبه روزی چند ساعت باید درس بخوانید؟ البته باید خاطر نشان کرد که تنها ساعات درس خواندن تعیین کننده نیست بلکه میزان بازدهی شماست که راه موفقیت را باز می کند. پس باید در بازه های زمانی از روز که اثر بهینه تری دارد برنامه ریزی برای درس خواندن داشته باشید.                                               

در ضمن لازم است که اطلاع داشته باشید برای کسب هر رتبه ای چه درصدی از هر درس باید کسب کرد. البته اینها اطلاعاتی هستند که مشاوران آموزشی به طور مداوم در اختیارتان قرار می دهند. به عنوان نمونه اینکه برای قبولی در رشته پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی چه رتبه و درصدهایی لازم است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پیاده سازی برنامه برای کنکور

حالا که اطلاعات کاملی در مورد رشته و رتبه و درصدهای مورد نیاز به دست آوردید وقت عمل فرا می رسد. سعی کنید برنامه ریزی های درسی را حتما مکتوب کنید تا به طور دقیق متوجه شوید تا چه حد در روندتان پیشرفت داشته اید. برای شروع هدف های کوتاه مدت بگذارید. برای نمونه در این هفته کدام درس ها و برای هر کدام چه میزان وقت می گذارید. با این کار پس از یک هفته متوجه می شوید که تا چه میزان برنامه را خوب اجرا کرده اید و انگیزه بیشتری برای درس خواندن به دست می آورید.

یکی از نکات قابل توجه دیگر در روش های موفقیت در کنکور این است که باید دروس تخصصی و عمومی را با هم پیش ببرید چرا که عقب افتادن در یکی از آنها استرس تان را بیشتر می کند. به عنوان نمونه 2 ساعت شیمی، 2 ساعت ریاضی، یک ساعت عربی و 2  ساعت برای خواندن زیست بگذارید. همانطور که اشاره کردیم یکی از روش های موفقیت در کنکور که داوطلبان کمتر به آن توجه می کنند تغذیه و ورزش است. این فرآیند اگر به طور منظم و صحیح انجام شود باعث تنظیم سوخت ساز بدن و افزایش خون رسانی به مغز و در نتیجه کارایی بیشتر می شود.

منبع آموزشی خوب برای کنکور

اینجا نوبت به معرفی حرف آخر میرسه که قولش رو داده بودیم. توجه داشته باشید که برای موفقیت در کنکور در مرحله اول باید آموزش خوب داشته باشید و این آموز شرو میتونید با پکیج آموزشی یا کلاس خصوصی به دست آورید و بخاطر همین امر یک موسسه کنکوری را داریم به شما معرفی میکنیم.

موسسه حرف آخر سبک جدیدی از آموزش را دارد و با نیم کره راست ذهن شما کار خواهد کرد . طبیعتا تا شما آموزش را از نزیدک نبینید نمیتوانید تصور کنید که آموزش به چه شکلی هستش برای همین این موسسه میتوانید 20 % از آموزش پکیج های خود را به صورت رایگان در اخیتار شما قرار دهد. این پکیج اسمش 5روز با حرف آخر هستش و آموزش همه دروس تخصصی و عمومی را در خود جای داده است و شما میتوانید حتی بدون ارسال پیامک به سامانه پیامکی حرف آخر این پکیج را دریافت نمایید.

شما میتوانید با شماره تماس حرف آخر نیز در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و در صورت تمایل میتوانید از پکیج های این موسسه اطلاعات کافی را به دست آورید و بعد از دیدن نمونه آموزش ها و روش های اساتید ، در طرح نخبگان حرف آخر نیز ثبت نام کنید و به بزرگترین رویای خودتون در کنکوربرسید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

قرعه کشی حرف آخر چیست

برنده شدن در قرعه کشی حرف آخر راسته؟ اره[🎁به تعداد دلخواه بسته رایگان بگیر]

قرعه کشی حرف آخر یک فرصت عالی برای دریافت بسته های رایگان و دیدن آموزش حرف آخر به صورت رایگان میباشد. برنده شدن در قرعه کشی و برنده شدن محصولات رایگان خیلی سخت نیست . در این مقاله شما را با بسته های رایگان حرف آخر آشنا میسازیم و بهتون میگیم که خیلی راحت میتونید در قرعه کشی حرف آخر برنده شوید و محصولات را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس: 02128425124 – 09103225124 ارتباط بگیرید و اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

برنده شدن محصولات حرف آخر

قرعه کشی حرف آخر هر روز انجام میشود و شما وقتی که آموزش حرف آخر را در تلویزیون مشاهده کرده اید درصدد پیامک زدن به سامانه پیامکی حرف آخر خواهید بود تا در قرعه کشی محصولات حرف آخر شرکت داده شوید و بسته های رایگان را دریافت نمایید. برنده شدن محصولات حرف آخر شاید بنظر شما کار سختی باشد اما لازم به ذکر است اگر با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید میتوانید بسته های رایگان را دریافت نمایید.

اسامی برندگان قرعه کشی حرف آخر

هر روز که برنامه های حرف آخر را مشاهده مینمایید حالا چه از طریق شبکه 1 یا شبکه آموزش یا شبکه های استانی میتوانید به شماره پیامک حرف آخر ارسال پیامک داشته باشید و بعد از شرکت در قرعه کشی حرف آخر شما هم جزو برندگان محصولات حرف آخر باشید. بعد از اینکه به سامانه حرف آخر پیامک ارسال کردید باید منتظر باشید تا مشاوران حرف آخر با شما تماس بگیرند و اطلاعات کافی در مورد نحوه دریافت آن را در اختیار شما قرار دهیم.

برنده شدن محصولات حرف آخر

برای دریافت بسته های رایگان حرف آخر لازم نیست حتما ارسال پیامک داشته باشید، شما میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر و مشاوران حرف آخر در تماس باشید و بسته رایگان را برای خود سفارش دهید . شماره تماس: 02128425124 – 09103225124 در همه بازه های زمانی پاسخگوی شما عزیزان میباشد و میتوانید با یک تماس ، بسته های رایگان را دریافت نمایید و انتظار نکشین تا در قرعه کشی حرف آخر برنده شوید.

شماره پیامک حرف آخر برای شرکت در قرعه کشی

شماره پیامک های حرف آخر دو نوع هستند و شما میتوانید به آنها متن مورد نظر را ارسال نمایید . شماره پیامک 100064035 و شماره پیامک 20006040 سامانه های حرف آخر هستند و دانش آموزان متن مورد نظر را به این شماره ارسال خواهند کرد.

اما شما وقتیکه ارسال پیامک داشته باشید باید مدت زیادی منتظر باشید و حتی شاید تا 48 ساعت مشاوران نتوانند با شما تماسی داشته باشند بنابراین نیازی به ارسال پیامک نیست و شما میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و به هر تعداد که دانش آموز دارید میتوانید بسته رایگان را دریافت نمایید تا بتوانید با آموزش حرف آخر آشنایی زیادی داشته باشید.

در پایین شرایط دریافت بسته های رایگان را برای شما توضیح داده ایم پس تا پایان با ما همراه باشید.

نحوه دریافت محصولات رایگان حرف آخر

بسته های رایگان حرف آخر که در پایین انواع آنها را توضیح داده ایم برای شما کاملا رایگان هستند و فقط هزینه پستی از شما گرفته خواهد شد . احتمالا در جریان هستید که محصولات رایگان حرف آخر شامل 20 % از آموزش پکیج ها هستند. این 20 % چیزی حدود 1،500،000 تومان محتوای آموزشی را شامل میشه که برای شما رایگان هستش و فقط هزینه پستی را به حساب موسسه واریز خواهید کرد.

برای دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و بعد از واریز هزینه پستی و فرستادن عکس فیش و مشخصات ، بسته شما ثبت خواهد شد و به دست شما خواهید رسید. پس دریافت بسته های رایگان حرف آخر کار زیاد پیچیده ای نیست.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

محصولات رایگان حرف آخر

محصولات رایگان حرف آخر یعنی همان پکیج هایی که شما قصد دارید در قرعه کشی حرف آخر برای دریافت آنها برنده شوید شامل : پکیج صفر تا رتبه و پکیج محاسبات 7 الگو میباشد.

 پکیج صفر تا رتبه حرف آخر شامل 6 حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و کامل ترین پکیج رایگان جهت آَنایی با آموزش موسسه حرف آخر میباشد. آموزش دروس زیست حرف آخر – شیمی-ریاضی-فیزیک-ادبیات-دینی-عربی و زبان در این پکیج وجود دارد و شما میتوانید آموزش همه دروس را از نزدیک نگاه کنید و بعد از دیدن آنها میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید.

پکیج محاسبات و 7الگو نیز شامل دو حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و محاسبات آن مربوط به دروس محاسباتی مثل ریاضی و مسایل شیمی میباشد و در آن به شما یاد داده میشه چطوری در زمان کوتاه کسر بزرگی از اعداد را ساده نمایید و بخش 7الگو نیز مربوط به درس زیست شناسی میباشد و هفت روش طلایی در مورد نحوه تست زنی را به شما آموزش خواهد داد.

هدیه رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر

احتمالا از طرف مشاورین حرف آخر تماس هایی داشته اید که بهتون گفتن هدیه رایگان یک و نیم حرف آخر را برنده شده اید. بسته های رایگانی که در مورد آنها با شما صحبت کردیم همان بسته رایگان یک و نیم میلیونی هستش و شما میتوانید فقط با ارسال هزینه پستی آن را دریافت نمایید. بسته های رایگان حرف آخر برای آشنایی شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند.

برای بسته های رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و به تعداد دلخواه از محصولات رایگان حرف آخر و بدون نیاز به شرکت در قرعه کشی دریافت نمایید.

قرعه کشی حرف آخر
زمان انجام قرعه کشی حرف آخر

قرعه کشی حرف آخر هر روز انجام خواهد شد و تمامی دانش آموزانی که پیامک ارسال کرده اند شرکت داده خواهند شد. اما اصلا استرس برنده شدن در قرعه کشی را نداشته باشید چون اکثر دانش آموزان میتوانند این پکیج ها را دریافت نمایند. در پایین نیز شرایط دریافت بسته ها را خدمت شما توضیح داده ایم.

شرایط دریافت محصولات رایگان حرف آخر

تمامی دانش آموزان از پایه ابتدایی گرفته تا دبیرستان میتوانند محصولات رایگان حرف آخر را دریافت نمایند. دروس ابتدایی لاماسی و دروس راهنمایی حرف آخر نیز جزو بهترین آموزش ها قرار خواهند گرفت. شرایط خاصی برای دریافت محصولات رایگان و قرعه کشی حرف آخر وجود ندارد و تمامی دانش آموزان میتوانند آنها را دریافت نمایند و اگر برای دبریستانی ها یه سیستم ( کامپیوتر یا لپ تاپ ) وجود داشته باشه کارشون راحتتر خواهد بود.

دریافت حضوری بسته های رایگان حرف آخر

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران ، پکیج های رایگان حرف آخر را نیز دریافت نمایید و حتی هزینه پستی از شما گرفته نخواهد شد. پس هزینه ای که از شما گرفته میشه فقط بخاطر هزینه پستی بسته های رایگان میباشد. قبل از مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حتما با شماره تماسی که در اختیار قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت محصولات رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید: 02128425124 – 09103225124

موسسه حرف آخر با سبک جدید آموزشی که در سال 1401 در پیش گرفته است قطعا در آینده دانش آموزان خیلی بیشتری در این موسسه ثبت نام خواهند کرد. سیستم vod حرف آخر و طرح تعویض محصولات حرف آخر این امکان را به دانش آموزان میدهد تا در نقاط مختلف کشور بهترین آموزش را داشته باشند و از جدیدترین سبک آموزش از اره دور بهره مند شوند. اگر از طرح تعویض محصولات حرف آخر آگاهی ندارید میتوانید روی آن کلیک نمایید تا مقاله آن را بخوانید و با سیستم جدید حرف آخر آَشنایی لازم را کسب نمایید.

دانش آموزان حرف آخر میتوانند با خرید اقساطی محصولات حرف آخر در هر پایه ای که هستند آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

سیستم vod حرف آخر

مزیت سیستم vod حرف آخر🔔 و نسخه هیبرید حرف آخر

سیستم vod موسسه حرف آخر تکنولوژی جدیدی بر پایه سیستم‌های روز آموزشی در بستر فایل‌های ویدیویی و برنامه‌های ضبط‌ شده با دسترسی آسان است. این سیستم نوین که در بهمن ماه سال 1400 برای نخستین‌بار رونمایی شد، جایگزینی مناسب برای پکیج های دی وی دی های آموزشی موسسه است که گاهی با مشکلات کاربردی مواجه می شدند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در پایین در مورد طرح چنچ محصولات حرف آخر ( change محصولات حرف آخر = تعویض محصولات حرف آخر ) توضیحات کاملی داده ایم پس تا پایان با ما باشید.

موسسه حرف آخر در طول سالهای گذشته همواره در حال آپدیت پکیج های آموزشی خود با جدیدترین متدهای تکنولوژی هستش و سعی کرده بهترین منبع را در اختیار دانش آموز قرار دهد تا بهترین نتیجه را داشته باشد. حال نوبت به سیستم جدید پروژه 6040 میرسد که تحولی عظیم در پکیج ها و مشاوره های سیستم آموزشی حرف آخر میباشد.

 آموزش‌های درسی حرف آخر تا ۹۰ درصد بر پایه محتوای آموزشی تصویری بنا شده ‌است بنابراین خیلی مهم است که این پل ارتباطی میان تدریس اساتید و درک و دریافت دانش‌آموزان با بهترین کیفیت تصویر ارائه شود. خوشبختانه یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های موسسه حرف آخر تامین آسایش و اطمینان فراگیران در روند درس‌خواندن است.

بنابراین با به‌کارگیری این تکنولوژی جدید شرایط را برای دسترسی آسان‌تر مخاطبان به فیلم‌های آموزشی فراهم کرده ‌است.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

طرح چنچ حرف آخر

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

طرح چنچ محصولات حرف آخر [change محصولات حرف آخر]

طرح  چنچ change از همین حالا رونمایی شد:

طرح change ویژه داوطلبانی است که پک کامل صفر تا صد خریداری کرده اند و می‌خواهند با نسخه هیبرید که در حال حاضر موجود است تعویض نمایند.

🔔این طرح جزئیاتی داره که خیلییییی مهم و باید حتما رعایت بشه تا بشه تعویض کرد محصولات رو.

🔔اول از همه فقط کسانی که از اول مهر ماه ۱۴۰۰ محصولی رو خریداری کردند میتونن وارد طرح change بشن پس کسانی که مثلا تیر ۱۴۰۰ خریدن یا سال ۹۹ یا سال ۹۸ خریدن.متاسفانه مشمول این طرح نمیشوند.

🔔دوم اینکه این طرح فقط مشمول محصولات دروس اختصاصی صفر تا صد کنکور میشه یعنی پروژه ۶۰۴۰ ، محصولات تشریحی ، آزمونها و سوالات احتمالی شامل این طرح نمیشه، پس فقط محصولات دروس اختصاصی پروژه صفر تا صد.

🔔سوم اینکه دانش آموز باید تمامی دی وی دی ها به همراه قاب و کد فعالسازی محصولات رو برای موسسه به آدرسی که اعلام میشه به همراه فرمی که از مشاور ارشد موسسه با شماره تماس 09103225124 می توانید دریافت کنید, ارسال کنید
🔔لازم به یادآوری است اگر دانش آموزی با هارد محصولات رو دریافت کرده باید هارد رو همراه با جعبه و کدهای فعال سازی مربوطه ارسال کنه.

🔔چهارم اینکه داوطلب میتونه اگر تمامی شرایط رو داشت هر درس رو که دوست داره چنج کنه و نیاز نیست هر چهار اختصاصی رو چنج کنه مثلا اگر ریاضی و فیزیک رو خریده باشه، میتونه فقط فیزیک رو چنچ کنه و ریاضی رو چنج نکنه.

طرح تعویض محصولات حرف آخر 

جزییات طرح تعویض محصولات حرف آخر و دریافت نسخه vod و هیبریدی را خدمت شما توضیح دادیم و همین الان با شماره تماسی که برایتان درج نموده ایم تماس بگیرید و راهنمایی بیشتری دریافت نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

برای دریافت جزییات بیشتر و نحوه دریافت نسخه هیبرید فیلم های آموزشی که در قالب vod می باشد. می توانیدبا شماره09103225124 تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه با شما صحبت کند

 

 مزایای سیستم vod موسسه حرف آخر

دانش‌آموزانی که به عضویت مجموعه حرف آخر درمی‌آیند اگر در زمان ثبت سفارش به جای پکیج های دی وی دی سیستم vod را انتخاب کنند امکان دسترسی به آموزش از مسیر تسهیل شده تری از طریق یک برنامه و اپلیکیشن و با دریافت کد ویژه کاربری فراهم می‌شود.

سرعت بالای دریافت اطلاعات آموزشی در روند پیشرفت دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور بسیار تاثیرگذار است. در سیستم جدیدی که برای راحتی دانش‌آموزان در نظر گرفته‌ شده مشکلات ناشی از خرابی دی وی دی ها حذف‌شده و متقاضیان بلافاصله پس‌از ثبت سفارش محصول می‌توانند برنامه‌ریزی آموزشی خود را آغاز کنند.

سیستم vod حرف آخر

ضمن این‌که سیستم vod موسسه حرف آخر مجهز به پشتیبانی‌های اختصاصی و مشاوره‌های مداوم است. شرکت در وبینارها و لایو‌های مشاوران ارشد حرف آخر برتر تخصصی از مزایای دیگر این سیستم آموزشی است. یکی از بزرگ‌ترین مزایای جایگزینی این شیوه جدید آموزشی، به‌کارگیری مشاوره‌های تخصصی در کنار تدریس به مدت ۵ ماه برای پشتیبانی از داوطلبان کنکور است.

بارزترین ویژگی سیستم VOD نسبت ‌به DVD های حرف آخر این است که کاربران بلافاصله پس از دانلود فایل می‌توانند محتوای آموزشی آن را مشاهده کنند. علاوه ‌بر این امکان تماشای فایل آموزشی روی دستگاه‌های ویدئو، موبایل، کامپیوتر و انواع پخش‌کننده‌های قابل‌حمل وجود دارد.

سیستم vod یا Video on Demand موسسه حرف آخر یکی از پروژه‌های فناورانه مؤسسه است که در طی آن ویدئوهای درخواستی دانش‌آموزان از طریق IPTV به آن‌ها ارائه می‌شود. این طراحی نوین آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کند انواع محتوای صوتی و تصویری شامل برنامه‌های آموزشی، فیلم و فایل‌های صوتی را در هر زمان که اراده کنند روی کامپیوتر شخصی تلویزیون یا موبایل تماشا کنند با توجه به این‌که این سیستم امکان پخش سراسری دارد کاربران به‌محض انتشار فایل آن را در دستگاه‌های پخش‌کننده دیجیتال دریافت کرده و میتوانند فیلم های آموزشی آن را جلو عقب ببرند.

 سیستم مشاوره vod حرف آخر

در روند آموزش با سیستم vod موسسه حرف آخر برای هر دانش‌آموز یک مشاور تخصصی در نظر گرفته می‌شود که با تجربه و تخصص ویژه در برنامه‌ریزی درسی با دانش‌آموز همراهی می‌کند. این کار با روال منظمی انجام می‌شود و دانش‌آموز روزانه در ساعات مشخصی با مشاور به‌صورت تلفنی ارتباط برقرار خواهد کرد.

در این فرآیند مشاور تخصصی برنامه مطالعه و پیشبرد درسها را به طور دقیق جویا می شود و راهکارهای موثری برای سرعت دادن به مرور درسها به دانش آموز پیشنهاد می دهد. بعد از ثبت نام در موسسه حرف آخر و کار کردن با سیستم vod میتوانید از جدیدترین تکنولوژی که حرف آخر برای راحتی کار دانش آموزان در نظر گرفته است استفاده نمایید.

 پکیج های دارای محتوای VOD حرف آخر

مؤسسه حرف‌ آخر برای تمام دانش‌آموزان از اول ابتدایی تا کنکور محتوای آموزشی در قالب پکیج های متنوع آماده کرده ‌است. سیستم vod موسسه حرف آخر برای اولین‌بار در بهمن 1400 رونمایی شده و در مرحله نخست شامل پکیج های پروژه 6040 حرف آخر است اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در سال ۱۴۰۱ قرار بر این است که پکیج های ابتدائی و متوسطه حرف‌ آخر و پکیج ۰ تا ۱۰۰ نیز در قالب این سیستم آموزشی به دانش‌آموزان ارائه شود.

مزایای سیستم vod حرف آخر

 نحوه خرید پکیج های vod حرف آخر

دانش‌آموزانی که تمایل دارند پکیج های حرف آخر را در دسته‌بندی سیستم VOD و یا پکیج های DVD تهیه کنند باید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های هر یک از این مجموعه‌ها با دفتر مؤسسه حرف آخر و شماره تلفن حرف آخر تماس حاصل کنند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 سیستم VOD تحت نظر والدین

دانش‌آموزانی که پکیج های تحت سیستم vod موسسه حرف آخر را دریافت می‌کنند وارد سیستم مشاوره‌ای اختصاصی می‌شوند. در این برنامه مشاوره نه تنها دانش‌آموزان بلکه والدین آن‌ها در جریان روند پیشرفت آموزش قرار می‌گیرند و درضمن می‌توانند در برنامه نظرسنجی vod دیدگاهشان را مورد این سیستم آموزشی جدید به مشاوران انتقال دهند.

والدین ناظر بر فعالیت درسی دانش‌آموزان در منزل هستند و با پیگیری روند مطالعه دروس می‌توانند نقش مهمی در موفقیت تحصیلی فرزندانشان داشته باشد.

پروژه 6040 با سیستم VOD حرف آخر

همانطور که اشاره کردیم بنابر روال طبیعی آموزش های موسسه حرف آخر، ویدئوهای تدریس اساتید به صورت DVD در اختیار دانش آموزان قرار می گرفت اما در حال حاضر مطالب درسی در قالب سیستم vod موسسه حرف آخر به دانش آموزان انتقال پیدا می کند. در شیوه جدید محتوای درسی بر روی سایت بارگذاری می شود و دانش آموزان و داوطلبان کنکور در هر فرصت آزاد می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. این سیستم مکمل برای نخستین بار با پروژه 6040 حرف آخر رمزگشایی شده و به دلیل کاربرد آسان مورد استقبال قرار گرفته است.

نکته جالب توجه این است که با متد جدید پشتیبانهای مجموعه از عملکرد دانش آموزان و مدت زمانی که آنها برای تماشای فیلم یا حل آزمون و … صرف کرده اند به طور آنلاین و دقیق مطلع می شوند و دیگر نیازی به ارائه گزارش توسط داوطلب کنکور و دانش آموز نیست. بنابراین در سیستم جدید بررسی میزان پیشرفت درسی افراد خیلی ساده تر خواهد شد.

مهمتر اینکه پشتیبانها به طور لحظه ای در جریان تکمیل آزمونها و نتایج آن قرار می گیرند و نقاط ضعف دانش آموزان را سریعتر پیگیری خواهند کرد. پس از دریافت پروژه 6040 در قالب سیستم VOD یک پشتیبان ارشد که از رتبه برتری هاست مشاوره داوطلب را تا روز کنکور به عهده می گیرد. این مشاور حرفه ای درصد امتیاز آزمونها و ساعات مطالعه روزانه و ماهانه دانش آموز را بر طبق برنامه طرح ریزی شده بررسی می کند.

با ادامه این روند تسهیل شده مشاور ارتباط سریع تری با دانش آموز خواهد داشت و نقاط ضعف و قوت را گوشزد می کند. این شیوه آموزشی از سمت داوطلبان به طور دقیق و برنامه ریزی شده پیگیری میشود. همین شیوه باعث میشود تا دانش آموزان در زمره رتبه برتری های کنکور قرار بگیرند.

طرح نخبگان حرف آخر

پکیج طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ | نحوه ثبت نام طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف آخر تخصصی ترین پکیج آموزشی برای موفقیت در کنکور میباشد. در این مقاله قصد داریم محتوای طرح نخبگان حرف آخر و نحوه برنامه ای که در این طرح پشت سر میگذارید و شرایط ثبت نام در آن را در اختیار شما قرار دهیم.برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم ارتباط بگیرید و سوالات خود در مورد طرح نخبگان را بپرسید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

عزیزان لازم به ذکر است که در همین ابتدا خبر خوبی برای شما داریم و آن اینکه اگر هزینه ثبت نام طرح نخبگان به صورت کامل و یکجا را ندارید میتوانید با شماره تماس حرف آخر که درج نموده ایم ارتباط بگیرید و بهترین پیشنهاد را از مشاوران حرف آخر دریافت نمایید و بتوانید پکیج را به صورت قسطی خریداری نمایید.

طرح نخبگان حرف آخر چیست؟

موسسه حرف آخر یکی از برترین موسسات آموزشی در زمینه کنکور میباشدو این موسسه طی سالهای گذشته رتبه برترهای زیادی داشته که همگی آنها از طرح نخبگان استفاده کرده اند.تمامی منابع و محصولات حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه و آزمون هستش و همراه این منابع میتوانید از مشاوره و برنامه ریزی این طرح نیز بهترین استفاده ها را داشته باشید.

طرح نخبگان حرف آخر شامل پکیج صفر تا صد حرف آخر میباشد که کاملترین پکیج برای دانش آموزان و داطلبانی میباشد که قصد رتبه برتر شدن در کنکور را دارند.در این طرح تمامی برنامه ها و چیزهایی که برای کنکور نیاز دارید با شما کار خواهد شد پس این طرح شامل کاملترین پکیج آموزشی حرف آخر میباشد که شما میتوانید مثل یک کلاس خصوصی با بهترین استاد آموزش خود را تقویت نمایید و بعد از تمرین و تکرار و تست زنی تلاش خود را انجام دهید به فکر رتبه برتر شدن در کنکور باشید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

 

طرح نخبگان حرف آخر

 

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر درباره طرح نخبگان میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

محتوای طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان موسسه حرف آخر شامل دی وی دی ها و کتاب ها و جزوه ها و آزمون ها میباشد. در اولین مرحله بوسیله دی وی دی ها آموزش عمیق و کاملا کنکوری خواهید دید و اگر با آموزش حرف آخر آشنا نیستید لازم است بیان کنیم که حرف آخر به صورت شهودی سازی به شما آموزش میدهد. تمامی آموزش های حرف آخر به صورت تصویرسازی و انیمیشن و الگو میباشد و بهترین سبک آموزش برای کنکور میباشد که با نیم کره راست ذهن شما کار خواهد شد و قدرت ماندگاری نیم کره راست ذهن بسیار بالا خواهد بود. محتوای پکیج نخبگان حرف آخر کتاب و جزوه و dvd میباشد که همگی مکمل یکدیگرند.

برنامه طرح نخبگان حرف آخر

در طرح نخبگان حرف آخر ، یک برنامه که برنامه قطاری نامیده میشود را پیش خواهید رفت . برنامه قطاری کاملترین برنامه برای دانش آموزان کنکوری میباشد. این پکیج همانند کلاس خصوصی میباشد ولی با این تفاوت که شما در یک محیط آرام و با لباس راحت و تغذیه مناسب مشغول دیدن آموزش خواهید بود و آموزش پکیج  را برخلاف کلاس خصوصی میتوانید چندین بار نگاه کنید تا تمامی مشکلات شما برطرف شود. در این برنامه مراحلی مانند آموزش ، تمرین و تکرار، تست زنی و حتی آزمون را پشت سر خواهید گذاشت.

در اولین مرحله بعد از دیدن آموزش و بعد از اینکه آموزش شما کاملا قوی شد و از حد بلد بودن عبور کردین و به حد تسلط رسیدین مطمئن باشید قدرت تست زنی را دارید و با تمرین و تکرار به سراغ آزمون ها خواهید رفت . همراه آزمون ها نیز پاسخنمای تصویری فرستاده خواهد شد و شما میتوانید بعد از آزمون ها ، تحلیل آنها را به صورت تصویری ببینید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون ها و پاسخنمای آنها و نحوه برنامه قطاری میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

گروه نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف آخر را گروهی از بهترین مشاوران حرف آخر و مشاران ارشد پشتیبانی خواهند کرد تا هیچگونه مشکلی برای دانش آموز پیش نیاید. در این طرح تمامی برنامه ریزی برای دانش آموز انجام شده است و مشاور قصد دارد با نکات کنکوری که در اختیار دانش آموز قرار میدهد این مسیر را راحتتر و هموارتر نماید تا دانش آموز به سرعت بتواند برنامه ریزی قطاری را پشت سر گذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخبگان حرف آخر میتوانید با شماره تماس مشاوران حرف آخر 09103225124 در تماس باشید تا اطلاعات کافی در مورد نحوه مطالعه و تست زنی و برنامه قطاری و انواع مرورهای پنج گانه به شما توضیح داده شود . برای اینکار میتوانید با شماره تماس یکی از بهترین مشاوران ارشد موسسه که در اختیار شما قرار گرفته ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید تا تمامی سوالات شما برطرف شود.

پکیج نخبگان حرف آخر

دروس طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی میتواند تمامی دروس آنها را پوشش دهد. در این طرح تمامی دروس عمومی و اختصاصی با دانش آموزان کار خواهد و تمامی دروسی که در کنکور تآثیر گذار میباشند را آموزش خواهید دید.

تمامی دروس زیست شناسی ، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات ، دینی، عربی ، زبان در این طرح قرار دارد و برای رشته های ریاضی درس زیست شناسی ارسال نخواهد نشد و ریاضی تخصصی فرستاده خواهد شد . شما داوطلبان سال دهم و یازدهم و دوازدهم میتوانید با این پکیج پیش بروید و همانطور که از اسم آن پیداست میتوانید برای رتبه برتر شدن در کنکور استارت خود را بزنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخیگان موسسه حرف آخر میتوانید تماس بگیرید.

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر کاملا رایگان میباشد و شما هزینه ی پکیج ها را که واریز نمایید در طرح نخبگان ثبت نام خواهید شد و پکیج ها برای شما ارسال خواهد شد. شما به دو طریق میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید که هم به صورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری امکان پذیر میباشد.

برای ثبت نام به صورت غیر حضوری که راحتترین روش میباشد و تقریبا اکثر دانش آموزان به این صورت انجام میدهند؛ میتوانید با شماره تماس حرف آخر که در اختیار شما قرار گرفته 09103225124 تماس بگیرید و مستقیما با مشاوران ارشد و شماره تماس آنها در ارتباط باشید و بعد از اطلاع از قیمت طرح و اعمال تخفیفات حرف آخر روی آن میتوانید هزینه را به شماره حساب حرف آخر واریز کنید و ثبت نام شما به صورت رایگان انجام خواهد شد .

ثبت نام طرح نخبگان حرف آخر

 

اما اگر دوست دارید به صورت حضوری ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر را انجام دهید میتوانید به آدرس دفتر حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید البته لازم به ذکر است که حتما باید قبل از مراجعه با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس حاصل فرمایید تا شرایط برای ثبت نام شما و دریافت پکیج طرح نخبگان فراهم گردد در غیر اینصورت با معطلی زیادی روبرو خواهید شد.

اساتید طرح نخبگان حرف آخر

در طرح نخبگان حرف آخر بهترین اساتید کار آموزش را بر عهده خواهند داشت و تمامی آموزش دروس بصورت شهودی سازی و استفاده از نیم کره راست ذهن میباشد. اسامی اساتید را در پایین قید نموده ایم :

ریاضی : استاد عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی

زیست شناسی: استاد شعبانی – شاکری – هومن روان

فیزیک :  استاد پیمان کامیار

شیمی : استاد غلامحسین شیروانی

ادبیات: استاد محسن منتظری

دینی : استاد علیرضا یوسفیان پور

عربی: استاد محمد واعظی

زبان : استاد مجتبی محمودی

لازم به ذکر است که این طرح بهترین پکیج آموزشی برای شما میباشد و چیزی بیشتر از این پکیج وجود نداره تا در اختیار شما قرار بگیره . پس با ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر و داشتن برنامه ای منظم قدم در دنیای جدید آموزش کنکوری بگذارید .

دروس تخصصی طرح نخبگان حرف آخر

این پکیج شامل تمامی دروس زیست شناسی ، شیمی، فیزی و ریاضی برای رشته های تجربی و ریاضی میباشد و دانش آموزان میتوانند بر حسب میل خود آن ها را به صورت جداگانه سفارش دهند چون شاید بعضی از دانش آموزان قدرت خرید پکیج به صورت یکجا را نداشته باشند. دروس تخصصی این طرح هم به صورت تک درس و هم به صورت کامل سفارش گیری میشوند . برای راهنمایی بیشتر میتوانید تماس بگیرید.

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر میتواند رشته پزشکی شما را رقم بزند .درس زیست شناسی مهم ترین درس برای گروه رشته تجربی میباشد. در این طرح درس زیست شناسی به صورت پکیج های کاملا جداگانه در اختیار شما قرار میگیرد  شامل زیست دهم – یازدهم – دوازدهم – ژنتیک – گیاهی و زیست در دایره.

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر بهترین کمک برای درصدهای بالای شما در کنکور را خواهد داشت. با این پکیج شما درک درستی از آموزش زیست شناسی را خواهید داشت و با تسلط بیشتر روی مباحث میتوانید تست زنی را برای خود راحتتر نمایید.

دروس طرح نخبگان

شیمی طرح نخبگان حرف آخر

قسمت شیمی طرح نخبگان حرف آخر نیز با تدریس استاد شیروانی میتواند بهترین حس یادگیری را در شما ایجاد کند. مبحث شیمی طرح نخبگان حرف آخر در دو قسمت مفاهیم و مسائل بصورت جداگانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مفاهیم دهم و یازدهم باهم و مفاهیم دوازدهم به صورت جداگانه و مسائل نیز در قالب پکیج جامع مسائل شیمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ریاضی طرح نخبگان حرف آخر

درس ریاضی طرح نخبگان حرف آخر با آموزش تشریحی دوران دبیرستان شما فرق داره و الان یه سری تکنینک و الگوهای خاصی را توسط خود استاد عبدالرضا منتظری آموزش خواهید دید که در بازه زمانی ثانیه ای بتوانید تست های ریاضی را حل کنید. ریاضی این طرح نیز به صورت پک های جامع ریاضی جامع1 و جامع2 و جامع3 و مثلثات در اختیار شما قرار خواهد گرفت . با این سبک از آموزش مطمئنا استرس شما برای کنکور کاهش خواهد یافت و از آموزش خود لذت خواهید برد.

فیزیک طرح نخبگان حرف آخر

فیزیک طرح نخبگان حرف آخر با تدریس استاد پیمان کامیار میباشد. در فیزیک بجای فرمول های زیاد و طاقت فرسا میتوانید با الگوهایی که استاد کامیار در اختیار شما قرار میده تست های خود را خیلی سریع حل نمایید. بخاطر داشته باشید که آموزش حرف آخر به صورت شهودی سازی میباشد و شما هر آموزشی را امروز ببینید تا ماه ها در نیم کره راست ذهن شما باقی خواهد ماند. فیزیک طرح نخبگان نیز به صورت پک های جداگانه در اختیار شما قرار میگیره و آموزش هر سال از همدیگر تفکیک شده است .

دروس عمومی طرح نخبگان حرف آخر

مباحث عمومی طرح نخبگان حرف آخر شامل دروس ادبیات، دینی ، زبان و عربی برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی میباشد و تمامی دانش آموزان میتوانند به صورت کامل و تک درس آن را سفارش دهند و برنامه قطاری را حتی الامکان پیش بروند. توجه داشته باشید خرید پکیج ها به صورت کامل از دو طرف دارای اهمیت میباشد: هم برنامه آموزشی شما کامل خواهد شد و هم تخفیف بیشتری به شما داده خواهد شد . برای اطلاعات از تخفیفات حرف آخر میتوانید روی آن کلیک کنید تا از نحوه دریافت تخفیفات مطلع شوید.

ادبیات طرح نخبگان حرف آخر

بخش ادبیات طرح نخبگان حرف آخر نیز با تدریس استاد محسن منتظری آموزش شیرین و لذت بخشی را برای شما گرد آورده است. درس ادبیات این طرح به صورت موضوعی در اختیار شما قرار میگیره و به صورت کاملا جداگانه آنها را آموزش خواهید دید مثل مبحث : آرایه ، قرابت معنایی ، تاریخ ادبیات و …

دینی طرح نخبگان حرف آخر

در این طرح ، دینی با تدریس استاد یوسفیان پور به صورت سال به سال و تفکیک شده به شما داده خواهد شد و میتوانید حتی به صورت جداگانه سال مورد نظر خود را سفارش دهید. آموزش دینی به صورت الگو میباشد و در حدود 40 ساعت کل دینی سه سال را میتوانید آموزش ببینید .

عربی طرح نخبگان حرف آخر

درس عربی توسط استاد محمد واعظی آموزش داده میشود و عربی به صورت یک پکیج جامع در اختیار شما قرار میگیره و نمیتوانید به صورت سال به سال آن را سفارش دهید. تمامی قواعد عربی را میتوانید در کتر از 30 ساعت آموزش ببینید. شما با این آموزش به فکر درصد100 در کنکور خواهید بود.

زبان طرح نخبگان حرف آخر

مبحث زبان انگلیسی به صورت پک های جداگانه توسط استاد مجتبی محمودی آموزش داده خواهد شد. در پکیج زبان قسمت گرامر و لغات با هم و قسمت درک مطلب به صورت جداگانه به شما آموزش داده خواهد شد و شما میتوانید به صورت جداگانه نیز آن را سفارش دهید.

عزیزان توجه داشته باشید که اگر هزینه کامل برای ثبت نام طرح نخبگان را ندارید میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و به صورت قسطی ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

لینک پرداخت حرف آخر

لینک پرداخت موسسه حرف آخر- اطمینان از پرداخت آنلاین حرف آخر

لینک پرداخت حرف آخر یرای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری چیزی جدید به حساب می آید و بیشترین نگرانی را خواهد داشت تا از لینک پرداخت حرف آخر اطمینان کافی را به دست آورند چرا که قبلا روش دریافت پکیج های حرف آخر از طریق واریز هزینه به حساب حرف آخر بود و الان راحت میتوانید با لینک پرداخت مستقیما به درگاه بانکی متصل شوید و واریزی را انجام دهید.

در اینجا قصد داریم هدف از ایجاد لینک پرداخت و نحوه استفاده از آن و مهم تر از همه نحوه اطمینان پیدا کردن از لینک پرداخت حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم . برای دریافت مشاوره رایگان نیز میتوانید با شماره های: 02128425124 – 09103225124 تماس بگیرید.

لینک پرداخت آنلاین حرف آخر

موسسه حرف آخر هر چقدر که زمان میگذرد خود را با جدیدترین امکانات به روز میکند تا بیشترین سهولت را برای دانش آموزان به وجود آورد .

قبلا سفارش محصولات از طریق شماره حساب ها و واریز به آن بود و الان با روش لینک پرداخت آنلاین حرف آخر به راحتی و در کوتاه ترین زمان میتوانید محصولات خود را ثبت و دریافت نمایید. لینک پرداخت حرف آخر را میتوانید به راحتی دریافت نمایید و فقط کافیست با شماره ای در اینجا در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

نحوه استفاده از لینک پرداخت حرف آخر

زمانیکه با مشاور در مورد دروس و محصولات صحبت کردید و از قیمت ها و تخفیفات حرف آخر اطلاع پیدا کردید میتوانید لینک پرداخت حرف آخر را دریافت نمایید و مرحله به مرحله پیش بروید تا واریز را انجام دهید.

در ابتدا باید با مشاور در مورد قیمت دروس و محصولات مشاوره دریافت نمایید و با اعمال تخفیفات ، قیمت نهایی را به شما اعلام میکنیم و لینکی برای شما ارسال خواهد شد و دانش آموز وارد یک صفحه خواهد شد و در این صفحه ، نام دانش آموز و نام مشاور و دروسی که برای دانش آموز انتخاب شده است وجود دارد .

در پایین صفحه قیمت به تومان وجو دارد که شما باید مبلغ را وارد کنید. وارد کردن مبلغ کاملا اختیاری میباشد و باید در وارد کردن آن دقت لازم را داشته باشید . بعداز آن وارد مرحله دیگر میشوید که به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی متصل خواهید شد و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود بدون نگرانی میتوانید هزینه پکیج ها را واریز کنید .

لینک پرداخت حرف آخر

شماره حساب موسسه حرف آخر

در طی سال های قبل با واریز کردن هزینه به شماره حساب حرف آخر ، پکیج ها برای دانش آموزان ارسال میشد. شماره کارت های حرف آخر و شماره حساب حرف آخر بنام حرف آخر مهر میباشد و دانش آموزان میتوانند به آن واریز نمایند.

هدف از ایجاد لینک پرداخت حرف آخر سهولت در کار دانش آموزن و والدین آنها برای واریز کردن مبلغ پکیج ها میباشد . برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

کلاهبرداری لینک پرداخت حرف آخر

در روش پرداخت آنلاین حرف آخر باید مراقب باشید که از منبع معتبر و از مشاوران حرف آخر لینک پرداخت حرف آخر را دریافت نمایید تا از شاپرک آن را پرداخت نمایید . در این روش چون مشخصات کارت بانکی خود را وارد میکنید باید مراقب باشید و قبل از واریز حتما با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و راهنمایی بیشتری دریافت نمایید تا بعدا دچار مشکلی نشوید .

با این حساب راحتترین روش دریافت محصولات حرف آخر از طریق لینک پرداخت میباشد ولی حتما قبل از واریز استعلام شماره کارت و لینک پرداخت را جویا باشید. برای اطمینان از قیمت محصولات حرف آخر و دیدن لیست قیمت محصولات حرف آخر روی آن کلیک نمایید.

خرید حضوری نیاز به پرداخت آنلاین دارد ؟

موسسه حرف آخر دو روش برای خرید محصولات و پکیج ها را دارد و شما میتوانید به دو روش حضوری و غیرحضوری پکیج های حرف آخر را خریداری نمایید .

در روش حضوری دیگر نیاز به لینک پرداخت حرف آخر و واریز آنلاین ندارید و شما میتوانید به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه نمایید و هزینه را در موسسه واریز نمایید . ولی در روش غیرحضوری که راحتترین روش میباشد شما میتوانید لینک پرداخت آنلاین موسسه حرف آخر را دریافت نمایید و واریزی خود را به صورت آنلاین و در کترین زمان ممکن از طریق گوشی خود انجام دهید .

در هر جایی که با مشکل مواجه شدید میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و مشکل را برطرف نمایید.

پرداخت آنلاین حرف آخر
اعتماد به لینک پرداخت حرف آخر

رمز پویا و رمز دوم ندارم چگونه آنلاین خرید کنم ؟

در جامعه ای که در آن زندگی میکنیم روز به روز تمامی کارها به سمت سهولت و راحتی پیش میرود . رمز دوم و رمز پویا نیز جهت سهولت کار ما ایجاد گردیده است . در صورتیکه شما فاقد رمز دوم و رمز پویا هستید و نمیتوانید ازطریق لینک پرداخت آنلاین حرف آخر به صورت آنلاین واریزی خود را انجام دهید حتما با شماره 09103225124 تماس بگیرید و بهترین راه حل را در اختیار شما قرار دهیم و شماره حساب در اختیار شما قرار دهیم.

به پرداخت آنلاین حرف آخر اعتماد کنیم ؟

عزیزان دقت داشته باشید که موسسه حرف آخر قصد دارد راحتترین راه را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید پکیج ها را راحتتر دریافت نمایید . تنها زمانی میتوانید به پرداخت اینترنتی حرف آخر اعتماد کنید که لینک آن را فقط از طریق مشاوران این موسسه دریافت کرده باشید . پس اگر این را رعایت کرده باشید بدون نگرانی میتوانید واریزی خود را انجام دهید . برای اطمینان از این کار و دریافت شماره حساب موسسه میتوانید در تمامی تایم ها با با شماره ای در سایت برای راهنمایی شما قرار داده ایم تماس بگیرید.

در آخر میخواهیم نکته ای ذکر کنیم و آن هم اینکه خواهش میکنیم از شما که مبلغی را که مشاور با احتساب تخفیف به شما میگوید در لینک پرداخت حرف آخر درج نمایید و آن را واریز کنید چون در صورت مغایرت با این امر بسته ی شما از طریق انبارداری ارسال نخواهد شد و ارسال بسته شما زمان خواهد برد و دچار مشکلاتی خواهید شد .

کلام پایانی

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان امیدواریم که اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار داده باشیم ولی برای اطمینان شما و از بین بردن نگرانی هایتان میتوانید با مشاورین حرف آخر به صورت تلفنی راهنمایی دریافت نمایید تا لینک معتبر پرداخت آنلاین را دریافت نمایید و برای اینکار میتوانید با شماره تماس حرف آخر 09103225124 در ارتباط باشید.

شماره تماس حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر – مشاوره حضوری حرف آخر – ثبت نام حضوری حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر جایی که تمامی منابع و پکیج های آموزشی از اینجا برای دانش آموزان تمام شهرهای ایران فرستاده میشه ، امروز مورد بحث در این مقاله قرار گرفته و اطلاعاتی در این مورد در اختیار شما قرار خواهیم داد .

اینجا قصد داریم آدرس دفتر مرکزی حرف آخر و شماره تماس حرف آخر و نحوه هماهنگی برای مراجعه حضوری را برای شما توضیح دهیم تا راحتتر بتوانید اطلاعات خوبی را به دست آورید.

برای مطرح کردن سوالات خود و دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر به جرات میتوان گفت به عنوان یک برند در بین دانش آموزانی که کنکور برای آنها مهم میباشد شناخته شده است . از زمان ایجاد موسسه کنکوری حرف آخر در تهران تا بحال چندین آدرس را جابجا شده است . ولی در نهایت در این مقاله آدرس جدید دفتر مرکزی حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم . با مراجعه به این آدرس میتوانید هم بسته های رایگان و هم پکیج های کامل حرف آخر را با خیالی راحت خریداری نمایید .

شماره دفتر مرکزی حرف آخر

بهترین راه برای ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر 09103225124 میباشد تا هر چه سریعتر با مشاورین مجموعه صحبت کنید و سوالات خود را مطرح نمایید . اگر حتی با حرف آخر آشنایی زیادی ندارید و اصلا نمیدانید اساتید حرف آخر چه کسانی هستند و آموزش به چه شکل میباشد میتوانید تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید .

در اینجا شما میتوانید درباره انواع پکیج های کامل حرف آخر و آزمون ها و نحوه دریافت پکیج های رایگان حرف آخر راهنمایی دریافت نمایید . شماره مشاورین دفتر مرکزی حرف آخر را در اختیار شما قرار داده ایم تا خیلی سریع بتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید .

دفتر مرکزی

مراجعه به دفتر مرکزی حرف آخر

بسیاری از دانش آموزان با حرف آخر آشنا هستند و حتی بسته های رایگان این مجموعه و بسیاری از کلیپ ها آموزشی اساتید را مشاهده نموده اند و قصد دارند به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه نمایند .

شما شاید حتی به مدت چند روز یا چند هفته با مشاورین حرف آخر در ارتباط بوده اید و منتظر یک فرصت بوده اید تا بتوانید پکیج های حرف آخر را خریداری نمایید. با مراجعه به دفتر مرکزی حرف آخر تمامی مشکلات شما رفع خواهد شد و با خیالی آسوده میتوانید همکاری خود را با این مجموعه به صورت جدی شروع نمایید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

خرید محصولات در دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبانی که با موسسه حرف آخر در ارتباط بوده اند تا مرحله پایانی با مشاورین حرف آخر همکاری و صحبت کرده اند . در دفتر مرکزی حرف آخر تمامی منابعی را که شما نیاز دارید وجود دارد . بیشتر دانش آموزان جهت خرید محصولات به دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه میکنند که مطمئن ترین روش تهیه پکیج های حرف آخر میباشد.

برای خرید محصولات حرف آخر به صورت حضوری حتما باید با شماره تماس09103225124 هماهنگی لازم را به عمل آورید. با خرید پکیج های حرف آخر کارهای مربوط به ثبت نام شما انجام خواهد شد و اسم شما در سامانه مشاورین قرار خواهد گرفت و برنامه قطاری حرف آخر را با بهترین شکل پیش خواهید برد .

دانش آموزان پایه های ابتدایی و متوسطه اول ( راهنمایی ) و متوسطه دوم ( دبیرستان ) میتوانند جهت خرید محصولات و پکیج های آموزشی کامل و حتی دریافت بسته های رایگان نیز به این دفتر مراجعه نمایند . در ادامه آدرس دقیق دفتر مرکزی را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر دارای یک دفتر مرکزی میباشد . قبلا موسسه حرف آخر در جاها و مکان های دیگر دفتر مرکزی داشت ولی بعد از مدتی ثابت ترین آدرس برای دفتر مرکزی مشخص شد . دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران ، ضلع جنوب شرقی ، ساختمان مترجمان میباشد .

برای حضور در دفتر مرکزی حتما با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و آدرس دقیق پلاک و طبقه را دریافت کنید و با تعیین وقت قبلی به آنجا مراجعه کنید تا در دفتر مرکزی حرف آخر معطل نشوید .

حرف آخر

مشاوره حضوری حرف آخر

مشاوره های حرف آخر تا الان به صورت غیرحضوری میباشد . موسسه حرف آخر بیش از هزار مشاور دارد که کار مشاوره گری را به عهده دارند . حرف آخر از تمامی شهرهای ایران دانش آموز دارد و حرف آخر قصد دارد نمایندگی در تمامی شهرها به خصوص مراکز استان ها را تشکیل دهد ولی تمامی مشاوره ها برای این دانش آموزان به صورت غیرحضوری و تلفنی میباشد. دانش آموزانی که ساکن تهران هستند میتوانند به دفتر مرکزی مراجعه نمایند و پکیج ها را به صورت حضوری خریداری نمایند.

بسته های رایگان دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی پایه ها از ابتدایی تا دبیرستان پکیج های رایگان را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد تا اول بسته رایگان را مشاهده نمایند و بعدش با قطعیت تصمیم به خرید پکیج های حرف آخر بگیرند . مهم ترین پکیج ها برای دوران دبیرستان میباشد . دو پکیج 5 روز با حرف آخر و پکیج محاسبات و 7الگو بسته های رایگان حرف آخر میباشد و میتوانید با مراجعه به دفتر مرکزی آنها را دریافت نمایید .

محتوای 5 روز با حرف آخر 5 حلقه دی وی دی و یک کتاب و محتوای بسته محاسبات و 7 الگو دو حلقه دی وی دی میباشد و سعی کرده ایم آموزش تمامی دروس عمومی و اختصاصی را به میزان 20 درصد در اختیار شما قرار دهیم به صورت رایگان و نقش مهمی در تصمیم گیری شما برای همکاری با حرف آخر خواهد داشت .

مشاوران دفتر مرکزی حرف آخر

برای حضور در دفتر مرکزی مشاورانی برای شما تعیین خواهیم کرد . برای دریافت بیشترین راهنمایی میتوانید با شماره تماس خانم جعفرزاده مشاور ارشد حرف آخر تماس بگیرید . شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آقای کاوه فروزان از مشاوران ارشد موسسه حرف آخر هستش که به مدت زیادی با این مجموعه کار میکند و سبک آموزش حرف آخر را قویترین آموزش برای دانش آموز کنکوری میداند . برای دریافت مشاوره رایگان حتما تماس بگیرید .

پکیج های دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر دو نوع پکیج برای دانش آموزن کنکوری دارد . پکیج صفر تاصد حرف آخر و پروژه 6040 ، پکیج های کامل هستش که مهم ترین نقش را در موفقیت کنکور دارد . این پکیج ها شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی به هماره آزمون هستش و هماره آنها مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید نمود . برای اطلاعات بیشتر در مورد پکیج ها میتوانید با شماره تماس مشاورین در ارتباط بوده و راهنمایی بیشتری دریافت نمایید .

حرف آخر کرمان

پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر خوبه ؟

پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر  میتواند بهترین منبع برای دانش آموزان رشته ریاضی در ماه های نزدیک کنکور باشد .

در این مقاله قصد داریم پروژه 6040 را به شما معرفی کنیم و محتوای آن را به شما توضیح دهیم . تفاوت بین پروژه 6040 رشته ریاضی با پکیج صفر تا صد در این مقاله توضیح داده شده است . پس تا پایان مقاله با ما باشید .

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تماس: 02128425124 – 09103225124 تماس بگیرید .

پکیج های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر کلا دو نوع پکیج را ر اختیار داوطلبان کنکوری قرار میدهد . البته در زمینه ابتدایی و دروس راهنمایی یا متوسطه اول فقط یک نوع پکیج در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد .

پکیج های صفر تا صد حرف آخر و پروژه 6040  پکیج های این موسسه میباشند. پروژه 6040 رشته ریاضی نیز میتواند بهترین پکیج برای دانش آموزان رشته ریاضی در ماه های نزدیک کنکور باشد .

پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر

پکیج 6040 رشته ریاضی حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشد . تفاوتی که در پکیج 6040 وجود دارد این  است که تعداد تست در دی وی دی ها کمتر میباشد ولی چونکه 20 آزمون همراه پکیج فرستاده میشه تست های بیشتری کار خواهد شد .

در پروژه 6040 رشته ریاضی شما در دو پروسه ی جدا آموزش خواهید دید . در 30 روز اول آموزش میبینید و 10 آزمون کار خواهید کرد و در 30 روز دوم نیز برخی از مطالب را آموزش خواهید دید و 10  آزمون جامع کار خواهید کرد .

20 درصد پروژه 6040

اگر هنوز با آموزش موسسه حرف آخر هنوز آشنا نیستید میتوانید 20 درصد از آموزش را به صورت رایگان دریافت نمایید .

این پکیج تقریبا 20% آموزش کل دروس عمومی و اختصاصی را شامل میشه و بعضی از مبحث های آن مربوط به سال دهم و بعضی ها مربوط به سال یازدهم و بعضی مباحث مربوط به سال دوازدهم میباشد و شما قشنگ میتونید با آموزش حرف آخر و نحوه ی آموزش تمامی اساتید آشنایی مختصری پیدا کنید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج صفر تا صد حرف آخر رشته ریاضی

برای تمامی دانش آموزان سال های دهم و یازدهم و ابتدای دوازدهم پکیج صفر تا صد فرستاده خواهد شد . این پکیج شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی رشته ریاضی میباشد . کم کم در طول مقاله خودتون به تفاوت های بین پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 رشته ریاضی پی خواهید برد .

همراه تمامی منابع حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت . برنامه ای که در اختیار شما قرار میگیرد با نام برنامه قطاری میباشد و این برنامه با برنامه پروژه 6040 رشته ریاضی کمی تفاوت خواهد داشت .

پکیج صفر تا صد شامل دی وی دی آموزشی و کتاب میباشد . قیمت پکیج رشته ریاضی نسبت به پکیج رشته تجربی تقریبا ارزانتر میباشد . برای اطلاع از قیمت پکیج ها و تخفیفاتی که در موسسه وجود دارد میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا بتوانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

تفاوت پروژه 6040 با پکیج صفر تا صد

در پروژه 6040 حرف آخر تعداد تست های کمی داخل دی وی دی وجود دارد تا در تایم کمی داوطلبان بتوانند تمام آموزش را ببینند. در پکیج صفر تاصد داخل دی وی دی همراه آموزش تست زیادی کار شده است و بنابراین تایم زیادی را نیاز دارد تا آموزش تکمیل شود .

در پکیج صفر تاصد رشته ریاضی آزمون وجود ندارد ولی در پروژه 6040 رشته ریاضی 20 آزمون فرستاده میشه که واقعا تعداد زیادی را دارد پس در این پروژه بوسیله آزمون تست زنی جبران خواهد شد .

پس در پکیج صفر تا صد رشته ریاضی آزمون وجود ندارد ولی در پروژه 6040 آزمون وجود دارد .

تعداد تست زیادی در 6040 کار شده ینی شما وقتی پاسخنمای آزمون ها را که نگاه خواهید کرد چیزی بیش از دو برابر 5000 تست کار خواهید کرد .

برای دریافت مشاوره از مشاورین حرف آخر میتوانید با شماره تماس حرف آخر زنگ بزنید و تمامی سوالات خودتون رو مطرح کنید . 09103225124

آموزش موسسه حرف آخر بر اساس انیمیشن و الگو و تصویر میباشد. آموزش حرف آخر ملقب به شهودی سازی میباشد . با این آموزش میتوانید تمامی آموزش سه سال را در ذهو  اشته بتشید و در کنکور بهترین نتایج را بگیرید .

طبیعتا بهترین نوع آموزش آموزش تصویری میباشد یعنی با نیم کره راست ذهن کار کرده شود . تنها آموزشی که به این طریق هستش آموزش موسسه حرف آخر هستش .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

خرید پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر

برای دریافت پکیج 6040 حرف آخر رشته ریاضی میتوانید به دو طریق خرید انجام دهید : خرید حضوری و خرید غیر حضوری .

خرید غیرحضوری پروژه 6040 رشته ریاضی

برای خرید تلفنی پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید . راحت ترین راه سفارش محصولات به صورت تلفنی میباشد. تماس بگیرید و شماره حساب موسسه حرف آخر را دریافت نمایید و بعد از اعمال تخفیفات میتوانید با مشاور هماهنگ شوید و هزینه را واریز نمایید

خرید حضوری پروژه 6040 رشته ریاضی

برای خرید غیرحضوری پروژه 6040 رشته ریاضی میتوانید با شماره سایت تماس بگیرید و آدرس موسسه را بگیرید . آدرس دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب و ساختمان مترجمان میباشد. لطفا قبل از مراجعه با مشاورین هماهنگ کرده باشید تا اینجا معطل نشوید .

با پروژه 6040 رشته ریاضی حرف آخر بهترین ها را برای خود رقم بزنید .

شماره مشاوران حرف آخر

شماره مشاوران حرف آخر – دریافت سریع مشاوره حرف آخر

شماره مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید .

در این مقاله قصد داریم راه های ارتباط شما با موسسه حرف آخر از طریق سامانه پیامکی و شماره تلفن ثابت و شماره موبایل در اختیار شما قرار دهیم تا با راحتی بتوانید تمامی سوالات خود را از مشاورین بپرسید و همچنین پکیج های موجود در موسسه حرف آخر را به شما معرفی خواهیم کرد .

شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان 09103225124

راه های ارتباط با موسسه حرف آخر

شما از طریق چند روش میتوانید با مشاورین موسسه حرف آخر ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید . اگر میخواهید سریعتر با مشاوران ارتباط برقرار کنید کافیست با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم ارتباط یرقرار کنید .

شماره تماس مشاورین حرف آخر

شماره مشاوران حرف آخر را به این خاطر در اختیار شما قرار میدهیم تا تمامی سوالات خود را مطرح نمایید. طبیعتا اگر دانش آموز دوران دبیرستان هستین به این نتیجه رسیده اید که آموزش تشریحی در کنکور به داد شما نخواهد رسید و باید به فکر آموزش کنکوری باشید.

آموزش کنکوری حرف آخر به صورت شهودی سازی و انیمیشن و الگو میباشد . طوری که بتوان با نیم کره راست ذهن کار کرد .  این ویژگی هایی که گفتیم مختص موسسه حرف آخر میباشد .

شماره موبایل مشاوران حرف آخر

شاید سوالاتی در مورد موسسه حرف آخر و اساتید آن در ذهن خود دارید میتوانید با شماره موبایل مشاوران حرف آخر  09103225124 تماس بگیرید و به طور مستقیم از آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

شماره مشاوران حرف آخر

سامانه پیامکی حرف آخر

احتمالا در تلویزیون تبلیغات حرف آخر را دیده اید شما را تشویق میکند که عدد یا کلمه ای را به شماره پیامک حرف آخر ارسال نمایید تا پکیج رایگان در اختیار شما قرار گیرد .

در صورتیکه شمایی که الان دارید این مقاله را مطالعه میکیند اصلا نیازی به پیامک زدن نیست چون وقتی پیامک بزنید باید منتظر باشین تا مشاورین با شما تماس بگیرند . در صورتیکه میتوانید همین الان با شماره 09103225124 تماس گرفته و با دادن آدرس و مشخصات خود پکیج های رایگان را دریافت نمایید .

دو پکیج رایگان محاسبات و 7 الگو ، 5 روز با حرف آخر در اختیار تمامی دانش آموزان قرار میگیرد تا بتوانند با آموزش حرف آخر آشنایی زیادی داشته باشند .

با حرف آخر میتوانید قدم محکمی برای کنکور خود بردارید . حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار میدهد. پس با شماره مشاوران حرف آخر تماس بگیرید تا اطلاعات کاملی به دست آورید.

 

شماره مشاوران حرف آخر

پکیج های رایگان حرف آخر

در اینجا میخواهیم پکیج های رایگان حرف آخر و محتوای آنها را به شما معرفی کنیم و در صورت علاقمندی به دریافت آنها میتوانید با شماره مشاوران حرف آخر تماس بگیرید و آنها را سفارش دهید.

پکیج محاسبات و 7 الگو

این پکیج شامل دو عدد dvd آموزشی میباشد . دی وی دی محاسبات همانطور که از نامش پیداست مربوط به درس های محاسباتی میباشد . یعنی به شما آموزش داده میشود تا در تایم کوتاهی چگونه کسر بزرگی از اعداد را ساده کنید و واقعا در کنکور میتونه گره گشا باشه .

دی وی دی 7 الگو نیز مربوط به درس زیست شناسی تجربی میباشد و 7 روش طلایی تست زنی را به داوطلبان آموزش خواهد داد .

پکیج 5 روز با حرف آخر

کاملترین پکیج رایگان موسسه حرف آخر میباشد و شامل 5 حلقه dvd و یک کتاب میباشد .چیزی حدود 20 درصد از آموزش دروس : زیست – شیمی – ریاضی – فیزیک – ادبیات – دینی – عربی و زبان به همراه مصاحبه با رتبه برتری ها در این پکیج وجود دارد.

کتابی نیز که فرستاده میشود شامل خلاصه ای از آموزش دی وی دی ها به همراه تست و آزمونک ها و آزمون جامع آخر کتاب میباشد .

همراه این پکیج چند جلسه مشاوره رایگان را میتوانید دریافت نمایید . صفحات اول کتاب نیز برنامه ای وجود دارد که شما به وسیله آن میتوانید تمام مباحث دی وی دی را بدون سردرگمی و با تمرین و تکرار نگاه کنید .

اگر بسته های رایگان حرف آخر را دریافت نموده اید میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید و اگر هم هنوز دریافت نکرده اید حتما تماس بگیرید و مشخصات خود را در اختیار مشاوران قرار دهید .

پکیج های حرف آخر

این موسسه کلا دو نوع پکیج آموزشی در اختیار شما قرار میدهد . اگر با شماره مشاوران حرف آخر نیز تماس بگیرید میتوانید اطلاعات کاملی در مورد پکیج های دوره ابتدایی و متوسطه اول و متوسطه دوم به دست آورید.

موسسه حرف آخر دو نوع پکیج را در اختیار دانش آموزان دبیرستان قرار میدهد . البته پکیج های دوره ابتدایی و متوسطه اول یکسان و یک نوع هستند اما برای دوره متوسطه دوم دو نوع پکیج در اختیار داوطلبان و دانش آموزان قرار میگیره .

پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 حرف آخر پکیج های این موسسه برای دانش آموزان متوسطه دوم میباشد .

تمامی منابع حرف آخر شامل دی وی دی به همراه کتاب و جزوه آزمون میباشد و همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد .

پکیج صفر تا صد حرف آخر

برای تمامی دانش آموزان سال دهم و یازدهم و ابتدای دوازدهم این پکیج فرستاده میشه . شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی و 10 آزمون مبحثی میباشد .

همراه این منبع مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج صفر تا صد حرف آخر میتوانید روی آن کلیک کرده یا با شماره مشاوران حرف آخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

در همین سایت لیست قیمت محصولات حرف آخر نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است . پیشنهاد میکنیم به صفحه اول سایت رفته و از قسمت وبلاگ مقاله های دیگر را نیز مطالعه کنید شاید اطلاعات کافی را  در هر زمینه به دست بیارید.

پروژه 6040 حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر یکی دیگر از پکیج های این موسسه برای دانش آموزان کنکوری میباشد . این پروژه نزدیک کنکور که تایم مطالعه کم میباشد در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار میگیرد . تمامی دروس عمومی و اختصاصی و 20 آزمون را شامل میشود .

در این مقاله علاوه بر شماره مشاوران حرف آخر سعی کردیم اطلاعات خوبی از پکیج های حرف آخر نیز در اختیار شما قرار بدهیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

برای اطلاع از تخفیفاتی که در موسسه وجود دارد و برای دریافت کد تخفیف حرف آخر میتوانید تماس بگیرید . 09103225124

حرف آخر در قم

نمایندگی حرف آخر در قم – دفتر حرف آخر در قم

نمایندگی حرف آخر در قم بر اساس هدف های حرف آخر برای دانش آموزان این شهر ایجاد گردید.در این مقاله دوست داریم شما را با آموزش موسسه حرف آخر آشنا سازیم و بعد نحوه ثبت نام و دریافت پکیج ها برای دانش آموزان را توضیح دهیم.

حرف آخر در سال های اخیر به فکر ایجاد نمایندگی در شهرهای مختلف بوده است. با این کار دانش آموزان میتوانند آشنایی بیشتری با مجموعه حرف آخر و اساتید و مشاوران این مجموعه داشته باشند. حرف آخر در قم با تعداد مشاوران زیادی ایجاد گردیده است تا دانش آموزان از لحاظ مشاوره دچار مشکل نشوند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

مشاوره حرف آخر به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان نمایندگی حرف آخر در قم قرار خواهد گرفت. راه های تماس با مشاورین حرف آخر از طریق شماره تماس: 02128425124 – 09103225124 میباشد. شماره تماس حرف آخر را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر در قم ارتباط پیدا کنید .

حرف آخر در قم

حرف آخر در قم

نمایندگی حرف آخر در قم هدف جدی را دنبال خواهد کرد و تمامی دانش آموزان میتوانند در حرف آخر ثبت نام خود را تکمیل نمایند. حرف آخر در قم برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پکیج های آموزشی دارد و هر دانش آموزی با هر معدل و پایه ضعیفی میتواند ثبت نام کند و آموزش مفهومی را شروع نماید. آموزش موسسه حرف آخر به صورت تصویرسازی خواهد بود یعنی شما بهترین نوع آموزش را برای ماندگاری هرچه بیشتر مطالب درسی خواهید داشت.

شهودی سازی و تصویرسازی با نیم کره راست ذهن شم کار خواهد کرد و شما بیشترین ماندگاری مطالب درسی را خواهید داشت و با بیشترین بازدهی میتوانید موفقیت خود در آزمون ها و کنکور را داشته باشید.

حرف آخر در قم برای کمک بهتر برای دانش آموزانی که هیچ آشنایی با حرف آخر ندارند میتواند یک بسته رایگان به اسم پکیج صفر تا رتبه در قالب دی وی دی آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار دهد که 20درصد از کل پکیج ها را شامل میشود. این 20درصد شامل آموزش تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشد و میتوانید با دیدن این پکیج میتوانید بهترین تصمیم برای ثبت نام را داشته باشید.

تمامی منابع حرف آخر به صورت دی وی دی و کتاب و جزوه و آزمون میباشد و همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید نمود. مشاوره حرف آخر کمک زیادی به دانش آموزان قم خواهد کرد تا بتوانند هرچه سریعتر پکیج های آموزشی را به اتمام برسانند و وارد دوره مرور شوند. لازم به ذکر است موسسه حرف آخر از جدیدترین متدهای آموزشی روز استفاده خواهد کرد تا دانش آموزان بتوانند از جدیدترین تکنولوژی ها برای آموزش خود استفاده نمایند.

شما میتوانید منابع حرف آخر را در بستر vod که جدیدترین تکنولوژی آموزشی میباشد را دریافت نمایید که در اینصورت منابع برای شما در سامانه بارگذاری خواهد شد و دی وی دی و کتاب برای شما ارسال نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم میتوانید با مشاوران حرف آخر درقم که شماره تماس آنها را در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج های آموزشی حرف آخر در قم

موسسه حرف آخر در طی یک دهه ی اخیر که در زمینه کنکور فعالیت داشته است توانسته در بین دانش آموزان کنکوری جایگاه ویژه ای پیدا کند. الان که این مقاله را میخوانید حرف آخر برای تمامی ابتدایی ها و متوسطه اولی ها و متوسطه دومی ها پکیج آموزشی ضبط نموده است.

حرف آخر در ابتدا منابع کنکوری را در اختیار داشت آن هم فقط برای رشته های تجربی و ریاضی ولی حالا این منابع با توجه به استقبال دانش آموزان گسترده شده و بعد از ضبط محصولات انسانی حرف آخر ،پکیج های دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول نیز آماده گردیده است و نمایندگی حرف آخر در قم میتواند تمامی دانش آموزان را در این موسسه ثبت نام نمایند.

شماره تماس حرف آخر قم

 

ثبت نام در دفتر نمایندگی حرف آخر در قم

همانطور که گفته شد ثبت نام در حرف آخر محدودیتی ندارد و روال ثبت نام را اینجا خدمت شما توضیح خواهیم داد. در مرحله اول شما باید با آموزش موسسه حرف آخر آشنایی داشته باشید که قصد ثبت نام در اینجا را دارید و برای همین منظور میتوانید با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید و در مورد طرح ها و برنامه ها با آنها مکالمه مفصلی داشته باشید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در مرحله بعدی وقتی تصمیم به ثبت نام در این موسسه و حرف آخر در قم را داشتید میتوانید از قیمت پکیج ها و تخفیفات حرف آخر که در پایین به آن اشاره نموده ایم مطلع شوید و بعد از اطلاع از آخرین قیمت پکیج ها شما میتوانید شماره کارت حرف آخر که بنام موسسه حرف آخر مهر میباشد را دریافت نمایید و هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز نمایید. پرداخت شما میتواند به صورت مراجعه حضوری به بانک و فیش بانکی باشد و یا حتی از طریق عابربانک و پرداخت از طریق اپلیکیشن موبایل.

بعد از پرداخت هزینه میتوانید مشخصات خود را در اختیار مشاوران قرار دهید تا آنها کار ثبت نام شما را انجام دهند. بعد از ثبت نام پکیج های شما از تهران ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است حرف آخر تنها انبار مرکزی که دارد در تهران میباشد و هنوز این شرایط فراهم نشده است تا بتواند در همه شهرها انبار برای پکیج های آموزشی داشته باشد و یکسری محدودیت ها وجود دارد.

بعد از این مراحل شما جزو دانش آموزان حرف آخر خواهید بود و میتوانید از پکیج ها و مشاوران این موسسه استفاده نمایید.

تخفیفات حرف آخر برای دانش آموزان استان قم

حرف آخر برای دانش آموزان استان قم تخفیفاتی دارد همانند سایر استان ها. تخفیفات حرف آخر در بازه های مختلف متفاوت میباشد و اینک نمیتوانیم بگوییم در موسسه کدام یک از تخفیفات پابرجاست. تخفیفات شامل تخفیف پلکانی و تخفیف درصدی و تخفیف عیدانه میباشد. و شما در هر ماه از سال که اقدام به خرید از حرف آخر داشته باشید تخیفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

برای دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخر میتوانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید چون قیمت محصولات در ماه های مختلف تغییر خواهد کرد با توجه به تغییر تخفیفات. شما همچنین میتوانید از قسمت فروشگاه حرف آخر قیمت تمامی محصولات را به صورت یکجا مشاهده نمایید و آگاهی خوبی در این زمینه داشته باشید تا با خیال راحت تری ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید.

نحوه مشاوره دانش آموزان حرف آخر قم

دانش آموزان حرف آخری کلا به روش میتوانند مشاوره دریافت نمایند : یا مشاوره به صورت حضوری که اگر دفتر نمایندگی تشکیل شده باشد یا در حالت افتتاح قرار دارد و یا مشاوره تلفنی.

اکثر دانش آموزان حرف آخر به صورت تلفنی مشاوره خود را دریافت خواهند نمود و بدون هیچ محدودیتی در همه تایم ها و در همه روزها میتوانند از مشاوره رایگان حرف آخر همراه با پکیج ها استفاده نمایند. برای دریافت راهنمایی های بیشتر و دریافت شماره کارت حرف آخر یا استعلام آن میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

پکیج زیست حرف آخر

پکیج زیست حرف آخر – زیست حرف آخر چطوره ؟

پکیج زیست حرف آخر شاید مهم ترین درس موسسه کنکوری حرف آخر میباشد . موسسه حرف آخر در نظر دارد با بهترین آموزش و به صورت شهودی سازی و تصویر سازی به مسلط شدن داوطلبان روی مباحث درسی کمک کند . در این مقاله در مورد پکیج زیست حرف آخر بحث  خواهیم کرد. درس زیست شناسی مهم ترین درس رشته تجربی میباشد و قاعدتا مانور بیشتری روی آن انجام خواهد شد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آیا پکیج زیست حرف آخر خوبه یا نه؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که استعداد دانش آموزان در دروس مختلف متفاوت میباشد . اما حتی دانش آموزی که نمره قبولی در دوران دبیرستان در درس زیست شناسی نداشته به خاطر کم کاری نبوده بلکه بخاطر عدم آگاهی از نحوه صحیح مطالعه زیست شناسی بوده است .

در آموزش حرف آخر تمامی مباحث به صورت تصویرسازی و انیمیشن و در کل به صورت شهودی سازی به شما آموزش داده میشود و مطمئنا زمانیکه شما یک مبحث یا ساز و کار یکی از اجزای بدن را به صورت تصویرسازی آموزش ببنید در نیم کره راست ذهن شما تثبیت شده و حتی بدون مرور هم تا ماه های بعد میتونید در آزمون ها نهایت استفاده از این تصویرسازی را داشته باشین.

آیا به نظر شما همچین آموزشی فقط یک آموزش فرمالیته هستش؟ مطمئنا با دیدن یکی از زیست های یکی از سالها تمایل به تهیه زیست جامع دبیرستان را خواهید داشت.

محتوای پکیج زیست حرف آخر

اما در پکیج زیست حرف آخر تمامی مباحث به صورت پکیج های جدا در اختیار شما قرار میگیرد و آموزش خواهید دید. به عنوان مثال وقتیکه درس زیست دهم در اختیار شما قرار میگیرد فصول مربوط به گیاه در آن وجود ندارد بلکه به صورت یک پکیج جدا و بنام زیست گیاهی در اختیار شما قرار میگیرد . تمامی این اعمال فقط برای بهتر شدن و درک عمیق مباحث انجام شده اند .

در پکیج زیست حرف آخر درس های : زیست دهم – زیست یازدهم –زیست دوازدهم و ژنتیک و زیست گیاهی و در صورت تمایل پکیج زیست در دایره در اختیار شما قرار میگیرد که هر کدام به صورت مفصل برای شما آموزش داده میشود. تمامی منابع به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب میباشند .

همراه دی وی دی هر سال یک کتاب کار فرستاده میشه . البته لازم به ذکر است که برای درس زیست شناسی در پکیج زیست حرف آخر یک کتاب اضافه با عنوان کتاب الگو تا رتبه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. که به بهتر شدن آموزش کمک خواهد کرد.

حرف آخر

سفارش پکیج زیست حرف آخر

برای تهیه و سفارش پکیج زیست حرف آخر با شماره تماس 09103225124 در ارتباط باشین تا با مشاورین حرف آخر صحبت کنید و هم مشاوره رایگان دریافت نمایید و هم با دریافت شماره حساب حرف آخر از کلاهبرداری های جلوگیری نمایید.

برای سفارش پکیج زیست حرف آخر شما دو روش خواهی داشت : یکی از روش ها را که خدمتتون توضیح دادیم و سفارش تلفنی بود و روش دیگر خرید حضوری پکیج زیست حرف آخر میباشد که شما برای مراجعه حضوری حتما باید با شماره داخل سایت هماهنگی لازم را انجام دهید و مقدمات خرید حضوری انجام گردد.

شماره حساب حرف آخر برای خرید پکیج زیست حرف آخر

عزیزان دقت داشته باشید که به خاطر یک سری مسائل قادر به درج کامل شماره کارت و شماره حساب حرف آخر نیسیتیم ولی برای اطمینان از صحت شماره حساب حتما با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و شماره کارت را دریافت نمایید.بعد از واریز مبلغ نحوه ارسال را خودتون انتخاب خواهید کرد که هم به صورت پست و هم به صورت ترمینالی ارسال انجام خواهد شد.

اساتید درس زیست شناسی حرف آخر

در پکیج زیست حرف آخر سه استاد با نام های استاد شعبانی – شاکری و هومن روان به شما آموزش خواهند داد . که استاد روان قسمت مربوط به گیاه یعنی زیست گیاهی را به شما آموزش خواهند داد و استاد شعبانی و شاکری قسمت های دیگر و تصویری را به عهده خواهند داشت .تمامی اساتید پکیج زیست حرف آخر پر انرژی کار آموزش را ارائه میکنند.

آدرس دفتر مرکزی برای مراجعه حضوری

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران میباشد که واقع در میدان انقلاب و ساختمان مترجمان هستش . و تمامی منابع از آنجا ارسال خواهد شد .

البته ما به دانش آموزانی که در تهران نیستند پینهاد میکنیم راحت ترین روش یعنی سفارش تلفنی منابع حرف آخر را انتخاب کنند چون واقعا زحمت کمی دارد و فقط بعد از واریز وجه منتظر رسیدن بسته پستی خود خواهند بود.

با پکیج زیست حرف آخر میتوانم 100 بزنم ؟

اگر تا الان احساس میکنید که تلاش خود را انجام میدهید ولی باز در آزمون هاتون درصد خوبی ندارید انجا مشکل از شما نیست بلکه مشکل از روش آموزش و مطالعه شما هستش .

الان اگر شما نتیجه ای نمیگیرید خب باید روش خودتون رو عوض کنین و اگر دوباره نتیجه نگرفتین باید مسیر خودتون را کاملا عوض کنید . حرف آخر مسیری جدید از آموزش را به شما نشان خواهد داد . آموزشی که به صورت پله پله و کاملا مفهومی و به صورتی که برای سال های بعد آموزش میبینید نه برای آزمون سر ماه میباشد. پس برای نتیجه بهتر حتما مسیر خودت رو عوض کن.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید .

موفقیت شما را آرزو میکنیم و خوشحالیم که تا پایان مقاله با ما همراه بودید .

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر اینکه حرف آخر به درد میخوره ؟

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر میتواند کمک شایانی به آنها برای تصمیم همکاری با این این موسسه را داشته باشد .موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت حرفه ای در زمینه کنکور را آغاز کرده و در همین چند سال محبوبیت و اعتبار زیادی بین دانش آموزان پیدا کرده است. اعتبار و جایگاه اجتماعی هر موسسه ای به میزان رضایت مخاطبان بستگی دارد به همین دلیل می خواهیم نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر را بررسی کنیم.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

با مشاهده نظرات دانش آموزانی که از خدمات موسسه حرف آخر شامل آموزش و مشاوره بهره برده اند و تاثیراتی که این آموزشها بر روند پیشرفت و قبولی آنها داشته است می توان به نتیجه گیری مناسبی رسید. داوطلبان جدید می توانند با بررسی تاثیرات این دوره های حرفه ای و مشاوره های پشتیبانی در مورد انتخاب بهترین منابع کنکور و بهترین مشاور تصمیم درست بگیرند.

نظر دانش آموزان درباره حرف آخر

تعداد دانش آموزان حرف آخر که با برنامه های آموزشی این موسسه پیش می روند بسیار زیاد است اما در فرصت کوتاه این مقاله به نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر که با بهترین مشاوران حرف آخر در ارتباط بوده اند را مورد توجه قرار می دهیم. و شما میتوانید با برخی از اسامی مشاوران حرف آخر آشنایی پیدا نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر کاملا صادقانه و بی هیچ اغراقی مطرح می شود و امید است که این نظرات در تصمیم گیری شما تاثیر مثبتی داشته باشد. احتمالا شما هم تاکنون نظرات زیادی درباره موسسه حرف آخر شنیده اید که برخی مثبت و برخی منفی بوده اند اما این را به خاطر داشته باشید که تنها کسانی می توانند در این رابطه نظر بدهند که از منابع آموزشی مجموعه حرف آخر استفاده کرده اند.

اگر شما داوطلب کنکور 1400 هستید یا اینکه والدین این دانش آموزان هستید برای شما واجب است که ویدیوهای فرناز باقری، نگار یوسفی و سامران ابراهیم پور را ببینید و بدانید که چگونه این افراد تنها در عرض چند دقیقه دینی کنکور را صد زده اند.

جهت اطلاع شما باید بگیم که موسسه حرف آخر برای دانش آموزان کنکوری دهم و یازدهم و دوازدهم پکیج صفر تا صد را در اختیار آنها قرار میدهد و برنامه را پیش خواهند برد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

این موسسه برای کنکوری هایی که نزدیک کنکور هستند از بهمن ماه پروژه 6040 را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال آسوده تمامی مباحث را فرصت کنند ببینند.قیمت پروژه 6040 برای دانش آموزان کمتر خواهد بود زیرا این پکیج در دوران جمع بندی ارسال خواهد شد.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر از زبان خودشان

در بین نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر یکی از دانش آموزان از گروه مشاوره می گوید: از زمانی که از پکیج های جامع استاد یوسفیان پور استفاده می کنم سرعت مطالعه ام در درس دینی بسیار زیاد شده است به طوری که پیش از تهیه این پکیج برای هر درس دینی باید یک هفته زمان می گذاشتم تا بتوانم آیات و متن درس را ریز به ریز حفظ کنم. پس از آن هم با کلی مرور درس باید تسلط روی آن پیدا می کردم اما از وقتی که از تکنیک 14 الگو استفاده می کنم، با حفظ کردن برای همیشه خدا حافظی کردم.

یک الگو در قالب داستان یاد گرفته ام که همان را روی کتاب درسی پیاده می کنم  این راهکار باعث شده به جای حفظ کردن درس را درک کنم و ساعات مطالعه ام خیلی کاهش پیدا کرده است.

مثلا اگر برای خواندن یک درس 5 ساعت وقت می گذاشتم حالا با پکیج استاد یوسفیان پور 2 ساعت وقت می برد تازه با مرور درس و حل تست های آزمون سراسری. خلاصه این پکیج ها اعتماد به نفس من را در درس خواندن خیلی بالا برد.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نشان می دهد که اغلب آنها به دلیل عدم آگاهی از شیوه های درست مطالعه برای کنکور، فرصت های خود را تلف می کردند اما با پکیج های آموزشی حرف آخر راهکارهای میانبری برای دریافت سریع مطالب می آموزند. یکی دیگر از شاگردان استاد یوسفیان پور می گوید که با دریافت این پکیج پیشرفت در دروس را هماهنگ با هم و با نظم به پیش می برد.

دانش آموز دیگری می گوید: من خیلی سریع توانستم با برنامه های این پکیج هماهنگ شوم و ساعات مطالعه ام را بالا ببرم. حالا در حالت شوکه ام چرا که تا به حال تصور می کردم حتی دروس متوسطه را نمی توانم تمام کنم اما حالا کنکور یازدهم عمومی و اختصاصی را هم خوانده ام.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نکات مشترک زیادی دارد؛ همه آنها از اینکه سرعت مطالعه و پیشرفت شان در مرور دروس و تست زنی بسیار بالا رفته است خرسند هستند و اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده اند.

در میان نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر یکی از دانش آموزانی که تحت مشاوره کاوه فروزان دروس را مرور می کرد می گوید: از وقتی با حرف آخر آشنا شدم دیگر برای کلاسهای خصوصی گران قیمت هزینه نمی کنم حالا با پیگیری پکیج های حرف آخر در وقتم صرفه جویی می کنم. مشاوران حرف آخر فوق العاده هستند و واقعا به آدم انگیزه می دهند تا بهتر و بهتر در درس خواندن پیش برود.

نظرات دانش آموزان درباره سیستم vod حرف آخر

موسسه حرف آخر روز به روز در حال آپدیت و پیشرفت میباشد و این پیشرفت در راستای تقویت آموزش برای دانش آموزان میباشد. سیستم vod حرف آخر الان در موسسه حرف آخر در حل اجراست و مشاوران ما میتوانند اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهند. در این سیستم دیگر برای شما دی وی دی ارسال نخواهد شد و تمامی آموزش ها در سامانه دانش آموزی برای شما آپلود خواهد گردید. حتما با شماره تماس حرف آخر که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان حرف آخر را دریافت نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

خرید محصولات حرف آخر با هزینه کم

موسسه حرف آخر در همه بازه های زمانی سعی میکند تخفیفاتی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. خبر خوب بعد از تخفیفات اینکه شما حتی اگر با تخفیفات نمیتوانید هزینه پکیج ها را مهیا کنید میتوانید خرید اقساطی محصولات حرف آخر را انتخاب نمایید. شما مجبور به خرید پکیج کامل حرف آخر نیستید و میتوانید با خرید قسطی محصولات حرف آخر در هر ماه بتوانید کم کم منابع را تهیه نمایید و آموزش خود را شروع نمایید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نشان می دهد که ارتباط بسیار مثمر ثمری با مشاوران برقرار کرده اند و به کمک آنها برنامه ریزی اصولی برای مطالعه دروس به کار می گیرند. با پیگیری نظرات دانش آموزان درباره حرف اول می توان به وضوح متوجه شد که استفاده از روش ها و تکنولوژی های روز آموزشی و تصویر سازی و شهودی سازی به طور فوق العاده ای در جذب آنها به مطالعه پویا تاثیر داشته است.

تمامی داوطلبان ارتباط نزدیکی با مشاوران و اساتید آموزشی ایجاد کرده اند و به راحتی احساس خود را در مورد اشتیاق به پیگیری برنامه ریزی دروس و پیشرفت آموزشی صادقانه بیان می کنند. اگر شما هم داوطلب آزمون سراسری سال 1400 هستید می توانید با اندکی گشت و گذار در جستجوهای گوگل  و مشاهده نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر طرفداران زیاد موسسه حرف آخر را ببینید و با نظرات آنها آشنا شوید.

برای اینکه به جمع داوطلبان موفقیت در کنکور بپیوندید تنها کافی است با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان متخصص حرف آخر برای دریافت پکیج های آموزشی اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند. برای رسیدن به موفقیت های بزرگ باید راه های منحصر بفرد و چالش های خاصی را انتخاب کنید تا به طور حرفه ای در مسیر موفقیت قرار بگیرید.پس برای ثبت نام در حرف آخر هرچه زودتر اقدام نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

استخدام در موسسه حرف آخر

استخدام حرف آخر – جذب مشاور در حرف آخر به صورت پاره وقت و تمام وقت

استخدام در موسسه حرف آخر هیچ وقت به حد اشباع نخواهد رسید . موسسه کنکوری حرف آخر که  در سال های اخیر واقعا در بین دانش آموزان و داوطلبان محبوبیت خاصی کسب کرده است همواره برای جذب مشاوران پیش قدم بوده است .همین الان شما میتوانید تماس بگیرید و استخدام در موسسه حرف آخر را تجربه نمایید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

نحوه همکاری با موسسه حرف آخر

اگر با موسسه حرف اخر آشنا هستید و میخواهید به عنوان مشاور در این وسسه فعالیت داشته باشید تماس بگیرید تا شما را تعیین سطح نماییم و شرایط کار کردن و استخدام در موسسه حرف آخر به شما توضیح دهیم. همکاری با حرف آخر بسیار راحت میباشد و نیاز به هیچ دردسری برای شما و موسسه ندارد و شما فقط قراره یکسری آموزش را ببینید و پرقدرت و پرانرژی شروع به کسب درآمد چند میلیونی کنید.

شرایط استخدام در موسسه حرف آخر

تمامی کنکوری ها و دانشجویان و افرای که دارای مدرک دیپلم هستند میتوانند با این موسسه همکاری داشته باشند و صرفا بودن مدرک مهم نیست همینکه کمی با کنکور و شرایط آن آشنا باشید میتوانید همکاری خود را شروع کنید

در هر کاری هیچ کس مادرزادی موفق نبوده است . شما هم از این قاعده مستثنی نیستید حتی اگر اطلاعات کمی در مورد کنکور دارید اصلا جای نگرانی نیست چونکه ما میخواهیم به شما تمامی آموزش ها را بدهیم و بعد از دریافت مدارک شما و ایجاد سامانه برایتان میتوانید در حد چند روز آموزش های لازم را ببینید و بعدش شروع به کار مشاوره نمایید و به راحتی استخدام در موسسه حرف آخر را شروع کنید.

*دارا بودن مدرک دیپلم ( مخصوصا تجربی و ریاضی ) و مدارک دانشگاهی

*دانشجویان در هر رشته ای

*بازه سنی بین 19 تا 35 سال

*علاقمند به کار مشاوره گری

*داشتن تجربه در زمینه بازاریابی

*تایم آزاد 3 ساعت در روز

پس برای کسب اطلاعات بیشتر و توضیح شرایط میتوانید تماس بگیرید 09103225124

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

کار کردن در موسسه حرف آخر

تمامی کسانیکه در موسسه حرف آخر مشغول فعالیت میباشند به عنوان مشاور فروش میباشند . مشاور فروش یعنی حقوق پورسانتی پس اینجا شما بر اساس تلاش خودتان حقوق دریافت خواهید کرد . درآمد مشاوران حرف آخر شاید میشه گفت برای بعضی ها در حد ایده آل میباشد .

تمامی کسانی که در شهرهای دیگر و تمام استان ها هستند میتوانند در موسسه حرف آخر مشغول کار باشند و اصلا محدود به شهری خاص نیستیم .

پذیرش مشاور در موسسه حرف آخر

از تمامی دانشجوهای شهرهای کشور و تمامی قشر تحصیل کرده جامعه در همه مدارک و رشته های دانشگاهی دعوت به عمل می آوریم تا بتوانند از درآمد چند میلیونی بی بهره نباشند . شاید اگر وارد حرف آخر شوید فکر این را بکنید که دیگه کاری با این شرایط پیدا نخواهید کرد و تمامی تلاش خود را در جهت موفقیت و رسیدن به درآمد ایده آل داشته باشین .

در مراحل ابتدایی استخدام در موسسه حرف آخر برای آموزش شما اول باید با موسسه حرف آخر آشنا باشید یعنی بدانید نحوه آموزش اساتید آن به چه شکل است و اساتید آن چه کسانی هستند و …

موسسه حرف آخر فعالیت کاملا جدی خودش رو  از سال 90 شروع کرده ولی در این سال های اخیر که توانسته تبلیغات خوبی را انجام بده تواسته اکثر دانش آموزان را با آشنا کند با نحوه آموزش و محبوبیت خاصی را بین دانش آموزان دارد. آموزش حرف آخر به صورت تصویرسازی و شهودی سازی میباشد و کلیپ هایی را برای شما خواهیم فرستاد تا بتوانید با آموزش و خود اساتید آشنا بشوید .

همکاری با موسسه حرف آخر به صورت فردی

عزیزان دقت داشته باشید که دوباره تایید میکنیم استخدام در موسسه حرف آخر شاید تحولی عظیم در زندگی و درآمد شما ایجاد کنه  کاری که محدود به زمان و مکان نیست و شما در هر جایی از شهرهای ایران باشید میتوانید به صورت غیرحضوری با این موسسه همکاری داشته باشید بدون اینکه حتی بخواهید سرمایه ای از جیب خودتان بزارین برای شروع.

همکاری با موسسه حرف آخر به صورت تیمی

کسانی که به صورت تیمی میخواهند با حرف آخر همکاری داشته باشند حالا شاید در موسسات کنکوری دیگر مشغول فعالیت بوده اند یا در شرکت های بازاریابی تجربه کار کردن را دارند میتوانند با شماره تماس موسسه حرف آخر و سرگروه مشاوران 09103225124 تماس بگیرند . قطعا برای افرادی که تیمی میخواهند در موسسه استخدام شوند و تجربه کافی دارند یک سری آپشن ها و مزایایی از طرف سرگروه برای آنها در نظر گرفته خواهد شد .

در همینجا یه توضیح مختصری در مورد کاری که خواهیم داشت بهتون خواهم داد. عزیزان کار شما تلفنی حرف زدن خواهد بود . با دانش آموزان تمام شهرهای ایران که هر روز پیامک میزنن به سامانه پیامکی حرف آخر تماس خواهید داشت. میتوانید پکیج رایگان و نمونه آموزشی رایگان را در اختیار دانش آموزان قرار دهید و دانش آموز آموزش را ببیند و کار خودتون رو راحت کنید . از نظر پورسانت میتوانید سطح بالایی از درآمد را داشته باشید و پس شما میتوانید به عنوان شغل اول بهش نگاه کنین.

در صورت تمایل به استخدام در موسسه حرف آخر میتوانید همین الان تماس بگیرید شرایط خودتون رو بگین و هماهنگی لازم را انجام دهید. 09103225124

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی واقع در میدان انقلاب تهران و ضلع جنوب شرقی پلاک . ساختمان مترجمان میباشد . برای هماهنگی برای حضور میتانید با شماره ای که در اختیارتون قرار دادیم تماس بگیرید.

20 درصد پروژه 6040

۲۰ درصد رایگان پروژه ۶۰۴۰ – هدیه رایگان حرف آخر

۲۰ درصد پروژه۶۰۴۰ برای تمامی دانش آموزان فرستاده میشود تا بتوانند با  آموزش این پروژه آشنا شوند . موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده و در چند سال اخیر که به صورت جدی تبلیغات خود را در رسانه ملی انجام داده است اکثریت دانش آموزان با این موسسه آشنا هستند. هر داوطلب و دانش آموز کنکوری به این قضیه پی خواهد برد که برای کنکور خود دیگر آموزش تشریحی دوران دبیرستان را باید کنار بگذارد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

محتوای 20 درصد پروژه 6040

*5 حلقه دی وی دی

*کتاب آموزشی

*برنامه ریزی برای محتوای دی وی دی

*مصاحبه با رتبه برتری ها

*مشاوره تحصیلی

*آموزش و تست زنی

برای دریافت 20 درصد پروژه 6040 تماس بگیرید شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

۲۰ درصد پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر شامل تمامی آموزش دروس زیست – شیمی – ریاضی – فیزیک – ادبیات – دینی – عربی – زبان میباشد . آموزش حرف آخر به صورت تصویرسازی و شهودی میباشد . برای اطلاع از قیمت پروژه 6040 میتوانید روی آن کلیک نمایید.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری باید توجه داشته باشند اگر به فکر قبولی در کنکور سراسری هستند باید از یک روش خاصی استفاده کنند که بتوانند روی مباحث درسی تسلط کاملی به دست آورند . با دیدن فقط ۲۰ درصد پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر تفاوت آموزش را درک خواهید کرد و فرق بین بلد بودن و مسلط بودن روز کنکور مشخص خواهد شد .

تمامی کسانی که در کنکور شرکت میکنند بلد هستند ینی تقریبا میشه گفت کسیکه حتی یک مبحث درسی را برای ماه آینده حفظ کرده است میشه گفت این فرد بلد است . اما یک رتبه برتری که در سال های اخیر توانسته رتبه ی خوبی را کسب کند مطمئنا از این روش استفاده نکرده است با دیدن ۲۰درصد پروژه ۶۰۴۰ میتوانید مصاحبه رتبه برتری ها را نیز مشاهده کنید .

تمامی این موسسات کنکوری و کتاب های آموزشی فقط بخاطر این روی کار آمده اند تا شما بتوانید با این آموزش خاصی که در اختیار شما قرار میگیرد بتوانید روی مباحث درسی تسلط بیشتری داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و 20 درصد رایگان میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر و مشاوران ارشد این موسسه 09103225124 تماس بگیرید .

عزیزان دقت داشته باشید شما برای ارتباط با واحد فروش حرف آخر میتوانید از طریق همین سایت حرف آخر تماس بگیرید تا با واحد فروش شما را متصل کنیم و دیگر نیازی به ارسال پیامک به سامانه پیامکی حرف آخر را ندارید که چند روز منتظر تماس باشید.

تخفیف حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر چیست ؟

توضیحاتی در مورد پروژه 6040 خواهیم داد اما جهت آشنایی بیشتر با آموزش حرف آخر پیشنهاد میکنیم حتما 20درصد پروژه6040 که رایگان نیز میباشد را دریافت نمایید .

این پروژه دارای دی وی دی آموزشی به همراه کتاب و جزوه های آزمون میباشند. تمامی آموزش دروس عمومی و تخصصی رشته ریاضی داخل این پکیج وجود دارد. حجم آموزش خیلی زیاد نیست بنابران دانش آموزان در ماه های نزدیک کنکور نیز میتوانند آن را دریافت نمایند و برنامه را پیش گیرند.

همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار میگیرد . مطمئن باشید که بهترین منبع و بهترین پکیج آموزش کنکور تجربی و ریاضی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

وقتی که ثبت نام در حرف آخر را انجام دادید و تمامی پکیج به دستتان رسید برنامه قطاری حرف آخر شروع خواهد شد در این برنامه با این پروژه ، در دو پروسه متفاوت آموزش شما شروع خواهد شد که اول مطالب سهل الوصول را اموزش میبینید و بعدش 10 آزمون کار خواهید کرد و در پروسه بعدی مطالب مشکل را آموزش خواهید دید و 10 آزمون جامع کار خواهید کرد .

در مجموع شما 20 آزمون کار خواهید کرد و حدودا 500 تست داخل آن قرار دارد . البته ناگفته نماند همراه پکیج پاسخنمای تصویری آزمون ها فرستاده میشه که اگر آن رو هم ببنید در آن حالت های تست ها نیز به شما معرفی شده و شما در مجموع آزمون ها و پاسخنمای تصویری چیزی بیش از دوبرابر 500 تست کار کرده اید . دی وی دی ها و آزمون ها مکمل یکدیگر خواهند بود و توصیه میکنیم آنها را با هم تهیه کنید .

این قدرت پروژه 6040 هستش که در ماه های نزدیک کنکور میتواند به داد شما برسد. پس اگر هدف جدی برای کنکور خود دارید همین الان برای دریافت 20درصد پروژه6040 تماس بگیر تا هم مشاوره حرف آخر را دریافت کنی که به صورت رایگان هستش و هم منابع رایگان رو ببینی . 09120768956

دریافت 20 درصد پروژه 6040

نحوه دریافت ۲۰درصد پروژه ۶۰۴۰ راحت میباشد . شما کافیست تماس بگیری و مشخصات خودتون رو در اختیار مشاورین ما قرار دهید تا پکیج را هر چه سریعتر در اختیار شکا قرار دهیم . لازم به ذکر است که اگر ساکن تهران هستید میتوانید حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه کنید و بسته را دریافت نمایید در غیر اینصورت هزینه پیک یا پست به عهده شما هستش ما فقط محتوای آموزشی که حدود 800 هزار الی 1 میلیون تومان ارزش دارد را رایگان کرده ایم .

اگر شما ساکن غیر تهران هستید میتوانید مشخصات خود و آدرس پستی خود را در اختیاار ما قرار دهید تا بسته را برایتان پست کنیم و شما فقط یک هزینه ی پستی پرداختی کنید . از لحظه ای که تماس بگیرید بخاطر روش های ارسالی داریم ظرف یک روز الی چند روز میتوانید بسته خود را دریافت نمایید . پس هر چه سریعتر اقدام کنید تا بتوانید این 20 درصد را مشاهده کنید و بهترین تصمیم  را در مورد آموزش حرف آخر و همکاری با این موسسه داشته باشید.

حرف آخر

آیا با پروژه 6040 میتوان پزشکی قبول شد ؟

در جواب این سوال باید گفت : بله .

در این پروژه تمامی مباحث کنکوری قرار داده شده است و اینجا فقط تلاش شما رو میطلبه . همانطوری که خود استاد منتظری در دی وی دی مشاوره گفته که کسیکه پروسه اول آموزش و آزمون ها رو کار کنه پتانسیل رتبه 6000 رو داره و وقتیکه پروسه دوم آمزش داده بشه و آزمون های آن به پایان برسد پتانسیل رتبه زیر 1000 را خواهید داشت . پس برای هدفی که دارین فقط کافیه تلاش کنین چونکه مسیر موفقیت به شما نشان داده میشود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

شماره حساب موسسه حرف آخر

در پایان این مقاله دوست داریم در مورد شماره حساب موسسه حرف آخر و قیمت پکیج هایی که قرار است به این شماره حساب واریز کنین البته در صورتیکه تمایل به همکاری داشتین بحث کنیم . دقت داشته باشین تمامی شماره حساب ها به نام خود استاد عبدالرضا منتظری میباشد. اگر تصمیم قطعی خود را گرفته اید و میخواهید شماره حساب حرف آخر را دریافت نمایید میتوانید تماس بگیرید تا شماره کارت بانک مسکن عبدالرضا منتظری را دریافت نمایید و هماهنگی های لازم جهت ثبت نام شما و شروع یک برنامه ریزی کنکوری را داشته باشید.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

تخفیفات حرف آخر در زنجان

خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه 1401

خرید اقساطی محصولات حرف آخر برای دانش آموزانی که میخواهند از این موسسه پکیج خریداری کنند بهترین گزینه خواهد بود تا در هر شرایطی بتوانند آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

در این مقاله قصد داریم روش های خرید پکیج ها و نحوه خرید اقساطی محصولات حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم . برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

خرید اقساطی حرف آخر

حرف آخر از سال 1390 که آموزش کنکوری خود را شروع کرده است تا الان که شما این مقاله را میخوانید تبدیل به یک برند در بین دانش آموزان شده است و طبیعتا بعضی از دانش آموزان شاید از پس هزینه پکیج ها برنیایند . بنابراین موسسه تصمیم گرفته است تا منابع را به صورت اقساطی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانی از همین الان آموزش کنکوری خود را کم کم شروع کنید .

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره ی خرید اقساطی محصولات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

شماره تماس موسسه حرف آخر برای خرید قسطی

برای خرید پکیج حرف آخر به صورت قسطی با شماره تماس حرف آخر ارتباط داشته باشید و برای ایجاد سامانه خود ، مشخصات خود را در اختیار مشاورین قرار دهید . برای این کار نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود و یک آدرس برای فرستادن دی وی دی ها و کتاب را در اختیار ما قرار خواهید داد . البته لازم به ذکر است که در اواخر سال 1400 موسسه حرف آخر سیستم vod را روی کار آورد . این سیستم جدیدترین متد آموزشی هستش و دیگر برای شما دی وی دی آموزشی ارسال نخواهد شد و بعد از ثبت نام تمامی کلیپ های آموزشی برای شما از طریق سامانه آپلود میشود و دیگر نگرانی در مورد نواقص پکیج ها نخواهید داشت. برای اطلاع از سیستم vod حرف آخر میتوانید روی آن کلیک نمایید یا با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم ارتباط بگیرید.

حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف

دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر آشنا شده اند و برخی از کلیپ های آموزشی این مجموعه  را دیده اند به فکر خرید پکیج های حرف آخر میافتند . پکیج های حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی میباشد. قیمت پکیج ها متفاوت میباشد و در بازه های زمانی مختلف تخفیفات مختلفی وجود دارد . برای دریافت قیمت پکیج ها همراه با تخفیف آنها حتما تماس بگیرید و  انواع تخفیف پلکانی یا درصدی را برای خود رزرو نمایید.

مزایای خرید اقساطی محصولات حرف آخر

حرف آخر این امکان را قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند به صورت قسطی محصولات حرف آخر را خریداری نمایند . خرید قسطی محصولات حرف آخر مزایا هم خواهد داشت . شما میتوانید با خرید قسطی تخفیف نیز دریافت نمایید .

بهترین پیشنهاد این است که دروس مربوط به سال های خود را دریافت نمایید و با آنها پیش بروید و هرموقع برنامه را کامل کردید میتوانید بقیه دروس را نیز خریداری کنید و پیش خوانی سال های دیگر را نیز داشته باشید . با خرید اقساطی محصولات حرف آخر هم تخفیف میتوانید بگیرید و هم اینکه سال های بعدی اگر پکیجی آپدیت شود شما میتوانید قسط بعدی خود را از منابع آپدیت خریداری نمایید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

نحوه خرید اقساطی محصولات حرف آخر

برای خرید قسطی محصولات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید . دروس را با کمک مشاور میتوانید انتخاب کنید و بعد از جمع زدن قیمت دروس و اعمال تخفیفات هزینه را به شماره کارت موسسه که بنام حرف آخر مهر میباشد واریز خواهید کرد .

ارسال منابع خیلی طول نخواهد کشید و موسسه حرف آخر دو نوع روش برای ارسال منابع دارد که شما خودتون آن را تعیین خواهید کرد .

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

پکیج های موسسه حرف آخر

اگر هنوز با پکیج های موسسه حرف آخر آشنایی ندارید توضیحاتی خدمت شما خواهیم داد .این موسسه برای تمامی دانش آموزان دوره ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پکیج آموزشی دارد .

خرید اقساطی محصولات حرف آخر مربوط به پکیج های دوره دبیرستان ( متوسطه دوم ) میباشد. پکیج های صفرتاصد حرف آخر و پروژه 6040  پکیج های مربوط به دوران دبیرستان و متوسطه دوم میباشد . پکیج صفر تاصد ، پکیج کامل حرف آخر میباشد. هر کدام از این پکیج ها همه ی دروس عمومی و اختصاصی را شامل میشود و تفاوت هایی دارد که در بازه های زمانی برای دانش آموزان فرستاده خواهد که در پایین به آن اشاره کرده ایم .

خرید قسطی پکیج صفر تا صد حرف آخر

این پکیج شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشد . همراه این پکیج 10 آزمون مبحثی فرستاده خواهد شد . مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت . برنامه قطاری به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بدون سردرگمی آموزش دروس را شروع کنید .

در برنامه حرف آخر آموزش ، تمرین و تکرار  و تست زنی را پشت سر خواهید گذاشت . بعد از دو هفته یا سه هفته آموزش نوبت به یکی از آزمون ها خواهید رسید .

نکته قابل توجه این است که همراه آزمون ها پاسخنمای تصویری فرستاده خواهد شد و شما بعد از دادن آزمون میتوانید پاسخنمای آن را در سیستم خود قرار دهید و تمامی سوالات آزمون به صورت تصویری در حد 10 دقیقه برای شما تحلیل شده است .

خرید قسطی پروژه 6040 حرف آخر

این پروژه نیز تمامی دروس عمومی و تخصصی را شامل خواهد شد . پروژه 6040 برای سال دوازدهمی ها و پشت کنکوری هایی که وقت زیادی برای مطالعه ندارند فرستاده خواهد شد . در پکیج 6040 حرف آخر 20 آزمون نیز وجود دارد . تفاوت هایی بین پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 وجود دارد .

در پروژه 6040 در آموزش دی وی دی ها تست وجود ندارد ولی در عوض در 20 آزمونی که فرستاده خواهد شد چیزی بیش از 5000 تست کار خواهد شد و تست زنی شما را جبران خواهد نمود . در هر آزمون حدود 270 تست کار شده است و بعد از دادن 20 آزمون 5400 تست کار خواهید کرد .

اما همانطور که گفتیم پاسخنمای تصویری برای آزمون ها فرستاده خواهد شد و در آن حالت های تست ها نیز به شما آموزش داده خواهد شد . یعنی وقتیکه دی وی دی پاسخنما را مشاهده میکنید استاد مربوطه در حد 10 دقیقه سوال را برایتان تحلیل میکند و اگر سوال با حالت دیگری نیز میتواند مطرح شود به شما خواهد گفت . پس اینجا شما به جای یک تست شاید دو تست و شایدم سه تست یاد بگیرید . پس چیزی بیش از دوبرابر 5400 تستکار خواهید کرد.

تخفیفات حرف آخر

موسسه حرف آخر در بازه های متفاوت ، تخفیفاتی مختلفی دارد . تخفیفات پلکانی و درصدی و در بعضی مواقع تخفیفات عیدانه از جمله تخفیفات موسسه میباشد . برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و حتی تخفیفات حرف آخر را رزرو نمایید .

شماره کارت  موسسه حرف آخر

بعد از اطلاع از قیمت ها و اعمال تخفیفات حرف آخر نوبت به واریز مبلغ خواهد رسید . توجه داشته باشید که شماره حساب و شماره کارت موسسه  بنام حرف آخر مهر میباشد و بنام شخص حقیقی نمیباشد . با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم شماره حساب مرکزی حرف آخر را دریافت نمایید و بدون نگرانی ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید و از بهترین سبک آموزش بهره مند شوید.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر برای خرید اقساطی محصولات حرف آخر واقع در میدان انقلاب میباشد . موسسه حرف آخر سعی دارد برای تمامی شهرها نمایندگی ایجاد کند . با شماره 09103225124 تماس بگیرید و خرید قسطی خود را انجام دهید .

در هر شهری که باشین خیلی سریع میتوانیم تمامی منابع را برای شما ارسال کنیم .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پروژه 6040 حرف اخر

با پکیج 6040 حرف آخر میشه پزشکی قبول شد ؟

پکیج 6040 حرف آخر بدون شک از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه به داد دانش آموزان کنکوری خواهد آمد. موسسه حرف آخر یک موسسه کنکوری است که فعالیت خود را در قالب دی وی دی آموزشی و کتاب در پیش گرفته است . در این مقاله قصد داریم پکیج6040 حرف آخر را به شما معرفی کنیم تا بدانید از چه زمانی باید آن را شروع کنید و شامل چه چیزهایی میباشد.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

محتوای پروژه 6040 حرف آخر

محتوای پروژه 6040 حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی و ریاضی میباشد. دروس زیست – شیمی – ریاضی – فیزیک – ادبیات – دینی – عربی و زبان در این پروژه وجود دارد.

منظور از پکیج 6040 حرف آخر چیست ؟

پکیج 6040 حرف آخر در واقع 60 روز جمعبندی آموزشی و 40 روز آزمون میباشد. کل این پروژه در دو پروسه جدا به شما آموزش داده میشود : سی روز اول و سی روز دوم . در سی روز اول 75درصد مطالب سهل الوصول به شما آموزش داده میشود و در کنارش 10 آزمون از شما گرفته میشود . در این بازه شما پتانسیل رتبه 6000 کنکور تجربی را خواهید داشت.اما در سی روز دوم 25 درصد بقیه مباحث که تقریبا مشکل خواهند بود به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن 10 آزمونی که از شما گرفته میشود به صورت جامع و از تمامی مباحث خواهد بود .

بعد از سپری کردن سی روز دوم آموزش و آزمون های جامع ، شما پتانسیل رتبه زیر 1000 کنکور تجربی را خواهید داشت . برای تمامی تایمی که شما در اختیار دارین حالا چ به صورت کامل و چه محدود موسسه حرف آخر سعی میکند بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و کنکور ریاضی را در اختیار شما قرار دهد. شما اگر واقعا هدفتون جدی خواهد بود میتوانید پکیج کامل حرف آخر را در قالب جمعبندی بنام پکیج 6040 حرف آخر دریافت نمایید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

خرید پکیج 6040 حرف آخر

این پروژه میتواند در مدت کوتاهی که به کنکور شما مانده کمک شایانی به شما بکند. پکیج6040 حرف آخر در قالب دی وی دی و کتاب کار در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

برای خرید این پکیج میتوانید با شماره مشاورین حرف آخر و واحد فروش حرف آخر در تماس باشید و هماهنگی لازم را به عمل آورید . توجه داشته باشید که شما هم به صورت خرید تک درس و هم بصورت خرید پکیج کامل شامل تخفیف خواهید شد .

پس برای بررسی و اطلاع از نحوه تخفیفات این پروژه با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره مند شوید.

شما برای خرید پکیج 6040 حرف آخر از دو طریق میتوانید اقدام کنید یا به صورت خرید تلفنی و یا به صورت خرید حضوری .برای خرید تلفنی میتوانید آدرس و مشخصات خود را به شماره تماس موسسه حرف آخر 09103225124 در میان بگذارید و سفارش تلفنی خود را انجام دهید. اگر تاخیری در رسیدن بسته خود داشتید برای پیگیری سفارش محصولات حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و کد پیگیری خود  را دریافت نمایید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

شماره حساب موسسه حرف آخر برای خرید پروژه6040

در سفارش تلفنی شما میتوانید تماس بگیرید و شماره حساب موسسه حرف آخر مربوط به بانک مسکن را دریافت نمایید و توجه داشته باشین که شماره حساب به اسم استاد عبدالرضا منتظری میباشد . بخاطر بعضی شرایط قادر به درج کامل شماره حساب نیستیم .شما میتوانید تماس بگیرین و بعد از اطلاع از تخفیف حرف آخر ،واریزی خود را انجام دهید و مشخصات فیش خود را در اختیار ما قرار دهید تا کارهای ثبت را انجام دهیم.

خرید حضوری پروژه 6040 حرف آخر

برای خرید حضوری پروژه 6040 حرف آخر میتوانید به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه کنید . البته توجه داشته باشید که حتما قبل از مراجعه با شماره تماس داخل سایت هماهنگی لازم را به عمل آورید تا بلافاصله بعد از مراجعه بتوانید منبع خود را دریافت نمایید .

تماس بگیرید تا آدرس کامل موسسه را دریافت نمایید و اگر خودتون نتوانستید مراجعه کنید میتوانید کسی را بفرستید تا منابع را دریافت نماید. با شماره 09103225124 میتوانید ثبت نام حرف آخر را هر چه سریعتر انجام دهید و محصولات را دریافت نمایید و برنامه قطاری را پشت سر بگذارین.

خبر خوبی که برای اکثر دانش آموزان داریم نمایندگی حرف آخر در شهرهای مختلف میباشد . نمایندگی های حرف آخر در ارومیه که دانش آموزان با پتانسیل بالایی دراین شهر با حرف آخر همکاری میکنند .

حرف آخر در تبریز که  موسسه حرف آخر توجه ویژه ای به داوطلبان این شهر دارد ، نمایندگی حرف آخر در شیراز که رقابت این دانش آموزان با یکدیگر جذاب خواهد بود ، حرف آخر در مشهد که جزو پرداوطلب ترین دانش آموزان حرف آخر میباشد . و تمامی شهر های ایران در تمامی استان ها که در صورت به اتمام رسیدن کارهای مربوط به این نمایندگی میتوانید به نمایندگی داخل شهرتون مراجعه کنید و منابع را دریافت نمایید و دیگر نیاز به مراجعه به دفتر انقلاب تهران نباشد.

اگر با حرف آخر آشنایی زیادی ندارید شماره تماس مشاورین حرف آخر را در ختیار شما قرار دادیم تا بتوانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید . روزانه تعداد زیادی از افراد تماس با حرف آخر را سرچ میزنن تا بتوانند با شخص مشاور ارتباط برقرار کند . پس همین الان تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید.

تفاوت پروژه 6040 حرف آخر با پکیج صفرتا صد چیست ؟

در پکیج صفر تا صد حرف آخر که پکیج کامل حرف آخر میباشد تمامی مباحثی که به شما آموزش داده میشود همراه با تست زنی بیشتری خواهد بود و شاید تفاوت پکیج6040 حرف آخر با پکیج صفر تا صد در همین مورد باشد . موسسه حرف آخر سعی کرده در تمامی بازه های زمانی بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و ریاضی را در اختیار شما قرار دهد . در پروژه 6040 تعداد تست های کمتری برای شما حل خواهد شد نسبت به صفر تاصد.

البته لازم به ذکر خواهد بود که در پکیج صفر تا صد حرف آخر 10 آزمون ولی در پکیج6040 حرف آخر 20 آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و تعداد تست جبران خواهد شد . مانور این پروژه روی آزمون ها خواهد بود که در هر آزمون حدود 270 تست کار شده است ینی شما بعد از سپری کردن 20 آزمون بالغ بر 5000 تست را کار کرده اید و البته این را باید گفت که شما بعد از دیدن پاسخنمای آزمون حدود دو برابر این تعداد را آموزش خواهید دید که دلیل آن را به شما در پایین گفته ایم.

پاسخنمای پروژه 6040 حرف آخر

قاعدتا بعد از سپری کردن مدتی از هر آموزش شما نیاز به محک زدن خودتون بوسیله آزمون خواهید داشت اما بعد از آزمون دادن برای رفع اشکال کردن حتما باید جواب آزمون ها را تحلیل کنید . در موسسه های دیگر یک پاسخنامه تشریحی شاید در قالب یک جزوه در اختیار داوطلبان قرار گیرد اما در اینصورت داوطلب شاید حوصله ی تحلیل کردن را نداشته باشد یا اصلا تحلیل بلد نباشد.

موسسه حرف آخر به جای پاسخنامه تشریحی پاسخنمای تصویری در اختیار داوطلبان قرار میدهد یعنی بعد از آزمون دادن میتوانند دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهند و دونه به دونه سوالات آزمون به صورت تصویری تحلیل خواهد شد .اما در پاسخنمای تصویری علاوه بر حل خود تست حالت های مربوط به آن تست نیز به شما آموزش داده میشود به همین خاطر وقتیکه حالت های مربوط به تست ها را ببینید شما چیزی بیش از دو برابر 5000 تست را کار کرده اید .

برای دریافت مشاوره در مورد پروژه 6040 حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

ثبت نام در حرف آخر

قیمت ثبت نام در موسسه حرف آخر با تخفیف وِیژه 1401 و مشاوره هوشمند

ثبت نام حرف آخر اولین قدم برای تهیه پکیج های حرف آخر و شروع یک برنامه ریزی کنکوری میباشد. در این مقاله میخواهیم شما را با حرف آخر و انواع پکیج های آن و پکیج های رایگان آشنا کنیم و نحوه ثبت نام در طرح ها و تخفیفات موسسه را به شما توضیح دهیم

موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را به صورت جدی شروع نموده است. آوازه حرف اخر در تمامی شهرهای ایران پیچیده است و این موسسه برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در حرف آخر را دارند شرایطی را در نظر گرفته است. در این مقاله شرایط همکاری با حرف آخر توضیح داده شده است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

نحوه ثبت نام در موسسه حرف آخر

ثبت نام حرف آخر شرایط زیاد پیچیده ای ندارد. شما دانش آموزان ابتدایی – راهنمایی و دبیرستانی میتوانید با موسسه حرف آخر همکاری کنید و ثبت نام خود را انجام دهید. با شماره 09103225124 تماس بگیرید و پس از  دریافت فرم ثبت نام و پر کردن فرم  ثبت نام جزو دانش اموزان حرف آخر باشید.در داخل این فرم یک سری مشخصات فردی به همراه نمره علاقه مندی به درس ها وجود دارد. برای اطلاع از قیمت پکیج های صفر تا صد و پروژه 6040 میتوانید روی آن کلیک نمایید تا قیمت ها را مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید:

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

نحوه ثبت نام حرف آخر

هزینه ثبت نام در موسسه حرف آخر

برای ثبت نام در موسسه حرف آخر میتوانید به دو روش حضوری و غیرحضوری این کار را انجام بدهید . هزینه ثبت نام در موسسه حرف آخر میتوانیم بگوییم که رایگان میباشد چون هر مبلغی که به حساب موسسه واریز کنید به عنوان بیعانه ثبت خواهد شد و به ازای آن پکیج آموزشی برای شما ارسال خواهد شد . مزیت ثبت نام در حرف آخر این است که تخفیف برای شما رزرو خواهد شد و هر موقع مایل باشید میتوانید بقیه ی هزینه را واریز کنید تا پکیج ها برای شما ارسال گردد.

ثبت نام در حرف آخر

برای ثبت نام حرف آخر به صورت حضوری شما میتوانید به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه کنید.برای ثبت نام حضوری قبل از مراجعه با شماره تماس داخل سایت هماهنگی لازم را به عمل بیاورید تا کارهای مربوط به ثبت مشخصات سریع انجام شود. البته لازم به ذکر است که اکثر ثبت نام های حرف آخر به صورت تلفنی و غیر حضوری که راحت میباشد انجام میگیرد.

اگر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماس حرف آخر که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر توسط مشاوران ارشد بهره مند شوید.

آدرس موسسه حرف آخر برای ثبت نام

با توجه به اینکه موسسه حرف آخر برای نمایندگی ها ی حرف آخر در کرج – حرف آخر در شیراز – حرف آخر در مشهد – حرف آخر در تبریز – حرف اخر در ارومیه – اصفهان  و  اکثر شهرهای ایران برنامه هایی را در نظر دارد ولی ادرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران و واقع در میدان انقلاب میباشد . اگر قصد مراجعه حضوری به دفتر مرکزی تهران را خواهید  داشت حتما ابتدا با شماره تماس داخل سایت هماهنگی را ایجاد کنید تا بتوانیم در همان لحظه به کار شما رسیدگی کنیم . میدان انقلاب و پلاک 17 و ساختمان مترجمان آدرس کامل موسسه حرف اخر میباشد.

فرم ثبت نام حرف آخر

دانش آموزان عزیز دقت داشته باشین بیشترین ثبت نام حرف آخر به صورت تلفنی میباشد . شما میتوانید با شماره تماس 09103225124 ت ارتباط برقرار کنید و فرمی را که شامل مشخصات شخصی شما و شرایط محیط زندگی و علاقه مندی شما به دروس میباشد را دریافت کرده آن را پر کنید تا ثبت نام در موسسه حرف آخر پایان یابد. شرایط زیاد پیچیده ای در ثبت نام حرف آخر وجود ندارد.

ثبت نام در حرف آخر
قیمت ثبت نام در موسسه حرف آخر با تخفیف وِیژه 1401 و مشاوره هوشمند 119

پکیج های حرف آخر

تمامی پکیج های حرف آخر به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب کار هستند . اولین مرحله برای همکاری با حرف آخر ثبت نام و بعدش دریافت پکیج های حرف آخر میباشد. پکیج های حرف آخر در قالب دو نوع پکیج در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد. پکیج 6040 و پکیج 0 تا 100 .

در تمامی پکیج های حرف آخر کتاب کارها همراه دی وی دی فرستاده میشود و مکمل یکدیگر خواهند بود. پروژه 6040 حرف آخر در ماه های نزدیک کنکور در اختیار دانش آموزان قرار داده میشود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج صفر تا صد حرف آخر

کامل ترین منبع حرف آخر در قالب پکیجی به اسم پکیج صفر تا صد یا پکیج کامل حرف آخر میباشد . در این پکیج تمامی دروس عمومی و اختصاصی به همراه آزمون های مبحثی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. بعد از تهیه پکیج 0 تا 100 حرف آخر یک برنامه قطاری در اختیار شما قرار میگیرد که در آن برنامه  قرار است دروس دهم و یازدهم و دوازدهم راسه دور مرور خواهید کرد.مراحلی مانند آموزش و تمرین و تکرار و تست زنی و آزمون شامل این برنامه میباشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قطاری حرف آخر تماس بگیرید 09103225124

پکیج 6040 حرف آخر

پکیج 6040 حرف آخر یکی دیگر از پکیج های موسسه حرف آخر میباشد . پکیج 6040 حرف آخر در واقع خلاصه و جمعبندی آموزشی میباشد.این پکیج ماه های نزدیک کنکور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

بعد از ثبت نام حرف آخر همراه تمامی منابع حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد. در واقع پکیج 6040 از داخل پکیج 0 تا 100 در اومده . به عنوان یک جمعبندی برای دانش آموزی که تا حدودی آموزش اولیه را دیده است فرستاده خواهد شد .

دانش آموزان بعد از ثبت نام حرف آخر و دریافت پکیج های حرف آخر میتوانند از برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر نهایت استفاده را داشته باشند. بعد از دریافت پکیج های حرف آخر شما هم میتوانید به صورت حضوری منابع خود را دریافت نمایید یا اینکه بعد از ثبت نام در حرف آخر ، سفارش و خرید منابع حرف آخر را به صورت تلفنی انجام دهید.

بعد از سفارش تلفنی محصولات حرف آخر میتوانید روش ارسال پکیج ها را خودتون انتخاب کنید که آیا به روش پست ارسال بشه یا به صورت ترمینالی.

با شماره09103225124 تماس بگیرید و بعد از دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و شماره کارت عبدالرضا منتظری بعد از اعمال تخفیفات مربوط به پکیج ها میتوانید هزینه پکیج ها را با خیالی راحت واریز کنید. بعد از دریافت منابع خود میتوانید با مشاور خود در ارتباط باشین تا به راحتی بتوانید دی وی دی های خود را نصب کنید.مراحل نصب دی وی دی ها نیز در ادامه توضیح داده شده است.

شماره حساب موسسه حرف آخر

موسسه حرف اخر دارای چندین شماره حساب میباشد و آن هم به دلیل این میباشد که واریزی حرف آخر در روز بسیار زیاد است و بخاطر اینکه واحد مالی بتواند در همان روز واریزی شما را تایید نماید مجبور به استفاده از چندین شماره حساب و استفاده از ربات برای پیگیری سریع سفارشات میباشد. ولی دقت داشته باشین که تمامی شماره حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری رییس موسسه حرف آخر میباشد .

اگر قصد ثبت نام حرف آخر را دارید با  شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید واطلاعات کامل را دریافت نمایید.

فعال کردن دی وی های حرف آخر

خب طبیعتا بعد از ثبت نام حرف آخر نوبت به دریافت پکیج ها میرسد بعد از دریافت ، این نکته را دقت داشته باشین که تمامی دی وی دی ها دارای کد میباشند یعنی فقط در یک کامپیوتر یا لپ تاپ باز میشوند .

وقتیکه میخواهید برای بار اول یک دی وی دی را نگاه کنید باید آن را فعال نمایید .فعال کردن دی وی دی ها کلا در 4 مرحله : نصب پیش نیاز – نمایش محتوا – دریافت کد قرمز – دریافت کد فعال سازی میباشد. وقتی که کد فعال سازی را در یک کامپیوتر فعال کردید آن دی وی دی در کامپیوتر دیگری باز نخواهد شد.

دانش آموزان تمامی مقاطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان میتوانند با موسسه حرف آخر همکاری داشته باشند. اما برای جاوگیری از کلاهبرداری های احتمالی و اطمینان از صحت شماره حساب حرف آخر حتما با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا هم از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید و هم اطمینان  کامل را کسب کنید.

در مورد سیستم جدید حرف آخر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد تا در زمان ثبت نام به مشکل برنخورید. الان که این مقاله را میخوانید موسسه حرف آخر سیستم vod را روی کار آورده است.در سیستم وی او دی دیگر برای شما هیچ پکیج و محصولی ارسال نخواهد شد و برای شما سامانه ایجاد خواهد شد و کلیپ آموزشی تک به تک دروس برای شما آپلود خواهد شد و میتوانید آن را دانلود نمایید.

بهترین متد آموزشی حال حاضر سیستم vod حرف آخر همراه با مشاوره هوشمند میباشد و میتوانید از این سبک آموزش نهایت استفاده را ببرید.

پکیج کامل حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر – خرید قسطی پکیج کامل با تخفیف

پکیج کامل حرف آخر مهم ترین عامل موفقیت رتبه های برترهایی که با حرف آخر همکاری داشته در کنکور سال های گذشته بوده است . موسسه حرف آخر هم یک موسسه کنکوری آموزشی میباشد که طی چند سال اخیر به دلیل سبک نوینی از آموزش به صورت تصویرسازی و شهودی سازی محبوبیت خاصی بین تمامی داوطلبان سطح کشور پیدا کرده است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

برای اطلاع از محتوای پکیج کامل حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

اولین قدم برای تلاش یرای موفقیت در کنکور تجربی پکیج کامل حرف آخر میباشد.در این مقاله سعی داریم تمامی دروسی که در پکیج کامل حرف آخر وجود دارد به صورت کامل به شما توضیح بدهیم و حتی با اساتید پکیج کامل حرف آخر آشنا شوید. تفاوت پکیج کامل با پروژه 6040 حرف آخر در این مقاله بررسی شده است .

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر شامل دروس زیست شناسی -ریاضی – فیزیک – شیمی – ادبیات – دینی – عربی و زبان میباشد. کلیه این منابع به صورت دی وی دی و کتاب کار میباشند که به همراه هر درس یک کتاب کار فرستاده خواهد شد.در این پکیج از نظر مشاوره و برنامه ریزی هیچ کم و کاستی وجود نخواهد داشت .تمامی مباحث جداسازی و تایم آموزش و تعلیم آن مشخص گردیده است.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر 

پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر شامل دروس ریاضی ( حسابان – هندسه – آمار و احتمال ) – فیزیک – شیمی – ادبیات- دینی – عربی و زبان میباشد.کلیه منابع و پکیج کامل رشته ریاضی نیز به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب کار میباشد که به همراه هر درس کتاب کار فرستاده خواهد شد . در پکیج کامل رشته ریاضی نیز مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تمامی مباحث برای شما مجزا شده است و تایم تعلیم نیز مشخص گردیده است.

پکیج زیست شناسی حرف آخر

در پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر پکیج زیست شناسی حرف آخر توسط سه استاد : استاد رضا شعبانی – استاد شاکری  و استاد هومن روان تدریس میشود .از این بین استاد هومن روان بخش گیاهی زیست شناسی را تدریس میکند.در پکیج زیست شناسی حرف آخر به دلیل گستردگی مباحث برای هر کدام پکیجی جدا در نظر گرفته شده است . مثلا پکیج زیست گیاهی یا ژنتیک .

تدریس سه استاد نیز بخاطر گستردگی مباحث میباشد.در پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر مجموعه ای بنام زیست در دایره نیز در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که یک تصویرسازی از آموزش زیست در قالب تعدادی دایره میباشد.توجه داشته باشین که در پکیج کامل حرف آخر رشته ی تجربی در مجموعه ی زیست شناسی علاوه بر کتاب کار یک کتاب دیگر برای هر مبحث بنام کتاب الگو تا رتبه نیز گردآوری شده است.

پکیج ریاضی حرف آخر 

درپکیج کامل  حرف آخر ، درس ریاضی حرف آخر توسط عبدالرضا منتظری مدیر موسسه حرف آخر در این مجموعه تدریس میگردد.مطمئنا آموزش حرف آخر که بصورت الگو میباشد یکی از رمزهای یادگیری بهتر برای کنکور میباشد.ریاضی هم از این قاعده مستثنی نیست و استاد منتظری با الگو تمامی مباحث ریاضی حرف آخر را به شکلی کاملا مفهومی به شما آموزش میدهد.

اولین قدم برای موفقیت در کنکور1400 یا کنکورهای بعدی دیدن همین الگوهاست ، الگوهایی که با یادگیری آنها در 30ثانیه میتوانید یک تست مشکل ریاضی را حل کنید.در پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی درس ریاضی در مجموعه های ریاضی جامع1 – جامع 2 -جامع3 و مبحث مثلثات و ترکیب توابع در اختیار شما قرار میگیرد.در پکیج کامل حرف آخر و درس ریاضی آن مباحثی که خیلی با آنها سروکار دارین ابتدا استاد منتظری به شما آموزش میدهد.

طی برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا برنامه چهارماهه حرف آخر تمامی مباحث برای شما برنامه ریزی شده است و از ابتدا میدانید که کدام مباحث را به ترتیب آموزش ببینید.

شماره تماس موسسه حرف آخر برای ارتباط با مشاورین حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان حرف آخر :

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124                                                                   

پکیج فیزیک حرف آخر

درس فیزیک توسط استاد پیمان کامیار در دپارتمان کنکوری  حرف آخر آموزش داده میشود. در درس فیزیک بجای حفظ کردن فرمول های متعدد ، تعدادی الگو یاد خواهید گرفت الگوهایی که کاملا ساده و در عین حال خیلی دقیق هستند.در پکیج کامل حرف آخر مباحث فیزیک به صورت جدا در پک های جدا آموزش داده میشود.مثلا مبحث های سینماتیک – دینامیک – نوسان و موج و … به صورت جدا و بسته به نیاز دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم در اختیار آنها قرار میگیرد.

در پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر در درس فیزیک دو مبحث به صورت مکمل فرستاده میشود تا تمامی مباحث رشته ریاضی پوشش داده شود.

پکیج شیمی حرف آخر

پکیج شیمی حرف آخر توسط غلامحسین شیروانی در موسسه ی حرف آخر آموزش داده میشود.در این تدریس استاد شیروانی شیمی را به دو بخش مفاهیم و مسائل تقسیم کرده و آموزش میدهد. تاکید دکتر شیروانی بر یادگیری زنجیرواری مباحث هستش . لذا مباحث دهم و یازدهم و دوازدهم را تقریبا به صورت زنجیروار و از طریق الگو آموزش خواهید دید .

همانطور که میدانید مسائل شیمی در کنکور شاید معضل بسیاری از دانش آموزان میباشد ولی در آموزشی که کل مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم را با 3 الگو یاد بگیرید واقعا کار شما در کنکور راحت میشه .اگر دوست دارید بیشتر بدانید این 3 الگو عبارتند از : مول ضربدر ظرفیت – مول تقسیم بر ضریب و a-x . کافیه فقط آموزش را درک کنید و بعدش برید سراغ تست زدن .در درس شیمی پکیج کامل حرف آخر شما مفاهیم دهم و یازدهم را با هم ، مفاهیم دوازدهم را جدا و مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم را با هم آموزش خواهید دید.

پکیج ادبیات حرف آخر

پکیج  ادبیات حرف آخر توسط استاد محسن منتظری در مجموعه آموزشی حرف آخر تدریس میشود. قاعدتا یک داوطلب که میخواهد آموزش کنکوری را شروع کند چیزی به اسم ادبیات دهم یا یازدهم یا دوازدهم ندارد .برای کنکوری کار کردن درس ادبیات باید بصورت موضوعی آن را آموزش ببینید. یعنی قرابت معنایی یک موضوع جداست ، آرایه ادبی یک مبحث و واژگان و لغت و املا یک مبحث وتاریخ ادبیات و زبان فارسی هم همینطور.

پس در پکیج کامل  حرف آخر ادبیات را به صورت موضوعی ( قرابت معنایی – آرایه ادبی- تاریخ ادبیات – واژگلن و لغت و املا- زبان فارسی ) در پکیج های کاملا جداگانه آموزش خواهید دید. زمانیکه به این نتیجه رسیدید که بعضی از درس ها را باید به صورت موضوعی یا مبحثی آموزش ببینید و مطالعه کنید یعنی اولین قدم را برای کنکوری کار کردن برداشته اید.

پکیج دینی حرف آخر

در پکیج کامل حرف آخر و پکیج  دینی حرف آخر یک استاد جوان و پرانرژی و به سبکی جدید از آموزش دینی بنام استاد علیرضا یوسفیان پور کار تدریس رابه دوش میکشد.. در این پکیج کلیه مباحث دینی سه سال را با 17 الگو آموزش خواهید دید. دیدن آموزش درس دینی حرف آخر وقت زیادی از شما رو نمیگیره و شما طی 34 الی 37 ساعت این آموزش را میتوانید تمام و کمال ببینید و برنامه 1000 ساعته یا چهارماهه حرف آخر را به نحو احسن طی کنید.

در پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید، درس دینی به صورت سال به سال هم در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد تا حتی الامکان در صورت محدودیت بتوانند آموزش یکسال را هم ببینند. اگر احساس میکنید که همیشه بعضی از تست های دینی شما را به شک می اندازد که از بین دو تست نهایی کدامیک جواب صحیح میباشد و شما کاملا سردرگم شده اید ، حتما آموزش دینی را که حرف آخری ها در آزمون درصد100 را به خود اختصاص داده اند حتما ببینید.

پکیج عربی حرف آخر

در پکیج  کامل حرف آخر نظام جدید  درس عربی توسط استاد محمد واعظی در مجموعه آموزشی حرف آخر تدریس میگردد. تدریس عربی استاد واعظی پرانرژی همراه با تکرار مکرر جملات و کلمه ها همراه است به طوریکه ملکه ذهن دانش آموز میشود. پکیج کامل عربی حرف آخر به صورت جامع میباشد . استاد واعظی کل عربی را در حدود 22 ساعت آموزش میدهد.

پکیجی که در اختیار شما قرار میگیرد با عنوان عربی جامع کنکورمیباشد. در ا ین تدریس قواعد عربی به صورت دنباله و الگو آموزش داده میشود به همین خاطر بهترین نوع آموزش این است که قواعد عربی را به صورت جامع یاد بگیرید. شما اگر در روز یک ساعت وقت بگذارید در 22 روز کل آموزش عربی را دیده اید .حتما تفاوت آموزش را ببینید و احساس کنید.

پکیج زبان حرف آخر

آخرین درس که در این مقاله در موردش صحبت میکنیم توسط استاد مجتبی محمودی به شما آموزش داده میشود.اگر تا الان به این فکر بوده اید که درس زبان را در آزمون هاتون نزنین بخاطر اینکه واقعا در این درس ضعیف بوده اید و حتی قدرت حفظ یک لغت تا یک ماه را ندارید ، از الان شرایط کاملا تغییر میکند. مطمئنا شما اگر حتی یک لغت زبان را با روشی خاص مثلا یک تصویر یا انیمیشن آموزش ببینید حتی بدون مرور کردن  تا ماه ها میتونه در ذهنتون بمونه .

در پکیج کامل حرف آخر چه رشته تجربی و چه رشته ریاضی درس زبان تقریبا به صورت جامع میباشد چونکه گرامر و لغات سه سال با هم آموزش داده میشود و بحث ردینگ و درک مطلب به صورت کاملا جداگانه آموزش داده میشود. در پکیج کامل حرف آخر یک مجموعه به اسم تیر آخر زبان فرستاده میشه که بعد آموزش کلیه مباحث ، با این مجموعه تیرخلاص را به پیکر زبان خواهید زد. پس برای موفق شدن تلاش خودتون مهمه ولی قبلش باید شرایط  و ابزار موفقیت رو خودتون ایجاد کنید.

آزمون های موسسه حرف آخر

شما میدانید وقتی هر آموزشی را خواهید دید بعد از یک مدت باید خودتون رو محک بزنید که بدانید آموزش شما به چه شکل پیش رفته و اگر اشکالی دارید باید خودتون رو در آزمون ها رفع اشکال کنید و این رفع اشکال کردن نیاز به تحلیل کردن  آزمون ها دارد و تحلیل آزمونهای حرف آخر تفاوت زیادی با دیگر موسسات دیگر خواهد داشت . چونکه موسسات دیگر بعد از آزمون یک پاسخنامه ی تشریحی در اختیار شما قرار خواهد  داد ولی موسسه حرف آخر بجای پاسخنامه تشریحی پاسخنمای تصویری در اختیار شما  قرار میدهد .

وقتیکه دو الی سه هفته از آموزش میگذره نوبت به یکی از آزمون ها خواهد رسید شما آزمون را خواهید داد و بعدش میتوانید دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهید و دونه به دونه سوالات آزمون برای شما به صورت تصویری تحلیل شده است.و اگر هر سوالی که نزدید کافیه فقط روی سوال آن کلیک کنید و استاد مربوطه در 10 دقیقه برای شما تحلیل را انجام خواهد داد.

یک توصیه :

اگر شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هنوز تصمیم به همکاری با حرف آخر نگرفته اید و دوست دارید بیشتر با موسسه آشنا بشوید میتوانید یک پکیج رایگان به اسم پکیج 5روز با حرف آخر را تهیه کنید که 20 درصد آموزش حرف آخر و کلیه ی دروس تجربی و ریاضی را شامل میشود. حال اگر میخواهید بدانید که پکیج 5روز با حرف آخر چیست میتوانید مقاله آن را بخوانید.

برای خواندن پکیج 5روز با حرف آخر روی آن کلیک کنید.

مزایای پکیج کامل حرف آخر

شاید مهم ترین کنکور برای داوطلبان ، کنکور تجربی میباشد چرا که تعدا داوطلبان بیشتر و رقابت سنگین تری دارد. هر داوطلبی به نوعی در حال تلاش برای موفقیت در کنکور است و داوطبانی که پکیج حرف آخر را تهیه کرده اند و نسبت به کلاس خصوصی ترجیح داده اند مطمئنا تمام جوانب آن را سنجیده اند و میتوانند به دفعات مکرر آموزش پکیج را ببینند .

همانطور که میدانید شما میتوانید به صورت مبحثی و تک درس هم از پکیج های حرف آخر تهیه کنید ولی اگر میخواهید برنامه 1000ساعته یا چهارماهه حرف آخر را پیش ببرید هرچقدر منابعتون کاملتر باشه مطمئنا برنامه ریزیتون هم کاملتر خواهد بود.به عنوان مثال دانش آموزی که زیست دهم را خریداری کرده است و قصد دارد کل دهم را ببیند فصل های مربوط به گیاه در پکیج زیست گیاهی قرار داده شده .پس اینجا در برنامه این دانش آموز و آموزش او کم و کاستی وجود دارد.برای نتیجه بهتر و مطلوبتر سعی کنید که منابعتون کلمل باشه .

خرید قسطی پکیج کامل حرف آخر

دانش آموزان عزیز دقت داشته باشین برای دریافت پکیج کامل حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد و این موسسه تمام تلاش خود را در جهت کمک به دانش اموزآن انجام داده است . دانش آموزانی که دوست دارند با حرف اخر همکاری کنند ولی از نظر اقتصادی مشکل هزینه پکیج های حرف اخر را دارند نگران نباشند چون پکیج کامل حرف اخر به صورت قسطی نیز در اختیار داوطلبان قرار میگیرد .

حتی با وجود خرید قسطی پکیج موسسه تخفیفات درصدی و پلکانی را برای دانش آموزان در نظر خواهد گرفت. برای خرید قسطی پکیج کامل حرف اخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و سامانه قسطی خود ایجاد نمایید.

ثبت نام در موسسه حرف آخر

ثبت نام در موسسه حرف آخر اولین قدم برای دریافت پکیج کامل حرف آخر میباشد.دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی نیز میتوانند با موسسه حرف آخر همکاری داشته باشند و از دروس راهنمایی حرف آخر و دروس ابتدایی حرف اخر بهره مند شوند ولی با توجه به شرایط حساس دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری پیشنهاد میکنیم هرچه زودتر این دانش آموزان ثبت نام خود را انجام دهند تا بتوانند برنامه حرف اخر را سریعتر طی کنند.

ثبت نام در حرف اخر شرایط زیاد پیچیده ای ندارد و تمامی داوطلبان میتوانند با شماره 09103225124 تماس بگیرند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام و پرکردن مشخصات فردی به ثبت نام خود پایان دهند و جزو دانش آموزان حرف آخر باشند.

خرید حضوری پکیج کامل حرف آخر

شیوه ی خرید و دریافت پکیج کامل حرف آخر به دو طریق میباشد . شما میتوانید هم خرید حضوری داشته باشید و هم اینکه سفارش تلفنی انجام دهید . برای سفارش تلفنی منابع حرف آخر توضیحات را در پایین داده ایم .

اما برای خرید حضوری منابع حرف آخر شما میتوانید یا خودتون یا کسی را به آدرس حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران بفرستید. دفتر مرکزی در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب ، پلاک 17 ساختمان مترجمان ، طبقه دوم شرقی واحد 4 میباشد .

قبل از حضور حتما با شماره 09103225124 هماهنگی لازم را انجام دهید .تا به محض حضور در موسسه به کار شما رسیدگی شود و بسته خود را تحویل بگیرید در غیر اینصورت حدودا چند ساعتی معطل خواهید شد.

خرید تلفنی پکیج کامل حرف آخر

خرید پکیج های حرف آخر به صورت غیرحضوری و تلفنی نیز انجام میشود . اکثر خرید های دانش آموزان و داوطلبان به شکل غیرحضوری بخاطر سهولت آن میباشد.

شما برای اینکار میتوانید با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید و هم از مشاوره رایگان حرف آخر از طریق مشاوران ارشد بهره مند شوید و هم شماره حساب موسسه حرف آخر را دریافت نمایید و بعد از اطلاع از قیمت پکیج ها و تخفیفاتی که برای شما اعمال خواهد شد کار های ثبت نام را انجام داده و هزینه را واریز نمایید تا پکیج ها بعداز تایید شما از طریق واحد مالی از انبارداری به پست فرستاده شود .

نحوه ارسال پکیجهای حرف آخر به دو طریق میباشد . اگر بسته ی سفارشی شما را از طریق پست بفرستیم حدودا یک هفته طول میکشه تا بسته به دست شما برسه ولی اگر از طریق ترمینال و اتوبوس بفرستیم بسته شما یک روزه و نهایتا دو روزه وارد ترمینال شهرتون میشود و میتوانید به آنجا مراجعه کرده و با کد بارنامه ای که خدمتتون ارسال خواهیم کرد بسته خود را دریافت نمایید.

شماره حساب برای خرید پکیج کامل حرف آخر

موسسه حرف آخر دارای چندین شماره حساب برای واریز کردن شما عزیزان میباشد . توجه داشته باشین که تعداد زیاد شماره حساب ها برای پیگیری سفارشات حرف آخر با سرعت میباشد. روزانه حدود یک میلیارد واریزی به حساب حرف آخر انجام میشود و برای اینکه بتوانیم واریزی شما را در همان روز تایید نماییم مجبور به ایجاد چندین شماره حساب شده ایم البته توجه داشته باشین تمامی شماره حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری رییس موسسه حرف آخر میباشد.

بخاطر بعضی مسائل مربوط به کلاهبرداری حرف آخر نمیتوانیم شماره حساب حرف آخر را درج نماییم و شما میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و آن را دریافت نمایید . در غیر اینصورت موسسه هیچ مسئولیتی در قبال سهل انگاری شما نخواهد داشت.

اگر تا پایان مقاله با ما همراه باشید 20 درصد از آموزش پکیج کامل را در اختیار شما قرار خواهیم داد . برای اینکار میتوانید عدد 5 را به شماره ای که در اختیارتان قرار داده ایم پیامک کنید تا مشاورین با شما تماس بگیرند و آدرس و مشحصات شما را دریافت نمایند.

اسامی مشاوران ارشد حرف آخر

موسسه حرف آخر که از سال 90 فعالیت جدی خود را در عرصه کنکور شروع نموده است مشاورانی از آن موقع با این موسسه به دلیل شیوه ی آموزش نوینی که در این موسسه و نحوه تدریس حرف آخر و اساتید وجود دارد همکاری میکنند.

اسامی مشاوران ارشد حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد که میتوانند کمک زیادی به شما در آموزش و برنامه شما داشته باشند . شما  میتوانید از طریق شماره 09103225124 با مشاور ارشد حرف آخر آقای کاوه فروزان در ارتباط باشین و تمامی سوالات خود را در مورد حرف آخر و نحوه آموزش اساتید مطرح نمایید.

نصب و فعالسازی پکیج کامل حرف آخر

بعد از دریافت دی وی دی های حرف آخر ، نوبت به فعالسازی آنها میرسد تا بتوانید برنامه قطاری را شروع کنید. ابتدا قبل از هر چیزی دی وی دی مشاوره را که همراه منابع فرستاده شده نگاه کنید . بعد از آن یک برگه را داخل کاور دی وی دی فرستادیم اگر آن را مطالعه کنید مراحل نصب و فعالسازی دی وی دی ها خدمتتون توضیح داده شده است. مراحل نصب دی وی دی ها کلا در 4 مرحله صورت میگیرد و توجه داشته باشید وقتی در یک سیستم کد فعالسازی هر درس را وارد میکنید دیگر در سیستم دیگری آن دی وی دی باز نخواهد شد و فقط در همان سیستم باز خواهد شد .

مراحل آن عبارتند از : نصب پیش نیاز – نمایش محتوا – دریافت کد قرمز – دریافت کد فعالسازی . دو مرحله اول را که به ترتیب پیش رفتید وارد مرحله ای خواهید شد و یکسری مشخصات خودتون به همراه شماره سریالی که در پشت کاور دی وی دی نوشته شده را وارد میکنید و دریافت کد قرمز حرف آخر را انجام خواهیید داد و بعد وارد سایت حرف آخر خواهید شد و کد قرمز را که وارد خواهید کرد ، کد فعالسازی به شما داده میشود و میتوانید دی وی دی خود را فعال نمایید.به این ترتیب دریافت کد فعالسازی دی وی دی حرف اخر و نصب آن به پایان میرسد.

برنامه چهارماهه پکیج کامل حرف آخر

بعد از دریافت پکیج حرف آخر و نصب و فعال سازی آن ، برنامه چهار ماهه شروع خواهد شد . در این برنامه کلیه ی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی و ریاضی را سه دور مرور خواهید کرد . همراه منابع همانطور که گفته شد مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما رار خواهد گرفت . تمامی مباحث داخل دی وی دی را برای شما در برنامه قطاری باکس باکس کرده ایم و هر روز که میخواهید مطالعه داده باشید هیچ گونه سردرگمی نخواهید داشت که چه درسی را بخوانید .در برنامه به شما گفته شده که مرورهاتون به شکل باشه و نوبت آزمون های مبحثی شما در چه تایمی خواهد بود .

 اگر درباره موسسه حرف آخر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماس حرف آخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید. 09103225124

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان . ممنونیم از شما که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

بهترین پکیج آموزش کنکور

بهترین پکیج آموزشی کنکور – بهترین موسسه کنکوری

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد. همانطور که میدانید اگر میخواهید در کنکور موفق بشوید روش تشریحی دوران دبیرستان به داد شما نخواهد رسید.شما در دوران دبیرستان سه سال آموزش خواهید دید و قرار است که در یک روز و روز کنکور کل آن آموزش را پیاده کنید اما اگر مثل رتبه برتری های سال های قبل یک آموزش قوی و استفاده از روش و متد و الگوی خاص را داشته باشید میتوانید در کنکور موفق شوید .

اگر چیزی خلاف این بود خب باید تمامی داوطلبان که کتاب درسی دارند و دوران دبیرستان آموزش تشریحی دیده اند در کنکور نیز موفق شوند . در صورتیکه فقط درصدی از دانش آموزان رتبه برتری خواهند شد که آن هم بخاطر این است که مسیر و روش آموزش خود را تبدیل به آموزش کنکوری کرده اند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

موسسه حرف آخر بهترین موسسه کنکوری

در این مقاله قصد داریم موسسه حرف آخر به عنوان برترین موسسه در زمینه بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی را به شما معرفی کنیم . اینجا میخواهیم شما در مورد نحوه تدریس حرف آخر و اساتید آن آشنا شوید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در ادامه که با آموزش حرف آخر آشنا خواهید شد و نحوه آموزش مورد بررسی قرار گرفت میتوانید نمونه ای از آموزش حرف آخر در قالب دی وی دی آموزشی و کتاب را دریافت کنید به صورت رایگان تا آموزش را از نزدیک ببینید.

آموزش موسسه حرف آخر

در آموزش موسسه حرف آخر تمامی اساتید این مجموعه به صورت تصویرسازی با نیم کره راست ذهن دانش آموزان کار خواهند کرد تا بتوانند بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی را در اختیار دانش اموزان قرار دهند. به طبع شما اگر آموزش هر درس را به صورت یک تصویر یا انیمیشن آموزش ببینید در نیم کره راست ذهن شما خواهد ماند.

تمامی دروس به صورت تصویر و انیمیشن و الگو و نقشه راه به شما آموزش داده خواهد شد . هدف حرف اخر تثبیت مباحث درسی که امروز آموزش میبینید برای سال های آینده میباشد و آن هم از طریق تصویرسازی در نیم کره راست ذهن . جایی که مطالب میتونه به مدت چندین سال در ذهن بمونه.

بهترین پکیج آموزشی

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

دروس بهترین پکیج کنکور تجربی حرف آخر

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی در قالب دی وی دی و کتاب در موسسه حرف اخر در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. این پکیج با نام پکیج صفرتاصد حرف آخر مشهور میباشد . البته در موسسه حرف آخر پکیجی به اسم 6040 نیز وجود دارد ولی جمعبندی آموزشی میباشد .

اگر به دنبال بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی هستید حتما پکیج 0 تا 100 حرف آخر را تهیه نمایید . در بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی تمامی دروس اختصاصی و دروس عمومی رشته تجربی وجود دارد و همراه منابع دی وی دی مشاوره و کتاب برنامه ریزی فرستاده خواهد شد و میتوانید حتی از مشاوره رایگان حرف آخر و برنامه ای که حرف آخر برای شما در نظر گرفته استفاده نمایید.

محتوای بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی همانطور که گفته شد به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمامی دروس زیست – شیمی-ریاضی – فیزیک – ادبیات – دینی – عربی و زبان به همراه آزمون ها در اختیار شما  قرار خواهد گرفت . تعداد دی وی دی ها و کتاب های هر درس متفاوت میباشد . مثلا تعداد دی وی دی های درس زیست شناسی یه کم بیشتر خواهد بود .

محتوای دی وی دی ها ، آموزش اولیه مباحث به همراه حل تست میباشد .از پایه آموزش همه دروس شروع شده و تا اخرین مباحث به صورت شهودی سازی بهترین آموزش را خواهید دید. برای هر مبحث که آموزش میبینید تست نیز جهت قوی شدن آموزش و تثبیت مبحث حل خواهد شد .

برنامه قطاری حرف آخر

از وقتیکه بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی را دریافت خواهید نمود برنامه شما شروع خواهد. برای پکیج 0 تا 100 حرف آخر یک برنامه قطاری در نظر گرفته شد . این برنامه با نام برنامه 1000 ساعته یا برنامه جهار ماهه نیز شناخته شده است . در این برنامه شما چند مرحله : آموزش – تمرین  و تکرار – تست زنی و آزمون را پشت سر خواهید گذاشت .

در برنامه 1000 ساعته یا برنامه قطاری تمامی مباحث مشخص شده و حتی تایم آن برای شما نوشته شده . پس جای هیچگونه نگرانی از بابت سدرگمی وجود نخواهد داشت . در این برنامه تمامی مراحل را بر اساس کتابی که خواهیم فرستاد پیش میروید و بعد از دو سه هفته آموزش و تمرین و تست زنی نوبت به یکی از آزمون ها خواهد رسید .

آزمون های حرف آخر و تفاوت آن با دیگر موسسات

در بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی حرف آخر  بعد از دو هفته یا سه هفته آموزش نوبت به یکی از آزمون ها میرسه . تمامی آزمون ها همراه پکیج فرستاده شده است . شما میتوانید در همان روز یک آزمون را بدین و بعدش میتوانید آن را تحلیل کنید.

تفاوت این آزمون ها بادیگر آزمون های موسسات دیگر در پاسخنمای تصویری میباشد. در موسسات دیگر بعد از آزمون یک پاسخنامه تشریحی در اختیار داوطلب قرار میدهند که داوطلب یا خودش حوصله نداره تحلیل کنه یا اصلا تحلیل کردن بلد نیست . حرف آخر همراه آزمون ها پاسخنمای تصویری در قالب دی وی دی میفرستد و شما میتوانید بعد از آزمون بلافاصله دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهید و همه ی سوالات به صورت تصویری برای شما تحلیل شده است توسط استاد مربوطه.

قیمت بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی حرف آخر

برای خرید بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی حرف اخر میتوانید از طریق شماره 09103225124 با مشاورین ارشد حرف آخر در تماس باشین و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید . در بازه های زمانی مختلف قیمت این پکیج متفاوت خواهد بود. چون در بعضی مواقع تخفیفات درصدی و در بعضی مواقع تخفیفات پلکانی اعمال خواهد شد . برای اطلاع از قیمت کنونی این پکیج حتما تماس بگیرید.

نحوه دریافت بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی

برای دریافت بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی شما بعد از اطلاع از مبلغ آن و اعمال تخفیفات شماره حساب حرف آخر را از مشاوران ارشد حرف آخر دریافت خواهید نمود و واریز خود را انجام خواهید داد و کارهای ثبت نام ، روند اداری خود را طی خواهد کرد. برای دریافت این پکیج شما میتوانید به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه کنید و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

ولی راحت ترین روش دریافت پکیج سفارش تلفنی منابع حرف آخر از طریق واحد فروش حرف آخر و سفارش تلفنی از طریق شماره 09103225124 میباشد.

عزیزان این نکته را در نظر داشته باشید که برای موفقیت در کنکور یا باید خودتون از طریق یک ایده و الگو و روش خاص شروع به مطالعه کنکوری بکنید یا باید از یک منبع آموزشی و روشی مجزا از از روش های دوران دبیرستان آموزش کنکوری را شروع کنید. پیشنهاد میکنیم حتی یک درس از آموزش تصویری حرف آخر را تهیه نمایید تا خودتون را محک بزنید و تفاوت آموزش را خودتون درک نمایید.

برای آگاهی بیشتر در مورد موسسه حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

دقت داشته باشید برای موفقیت و رسیدن به رشته مورد علاقه خود فقط داشتن یک پکیج آموزشی خوب کافی نیست. مهم ترین بخش موفقیت شما مربوط به تلاشی هست که از الان انجام میدهید .

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

کپی محصولات حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر – کپی محصولات حرف آخر به درد میخوره ؟

کپی محصولات حرف آخر شاید باعث تباهی آینده داوطلب گردد .موسسه حرف آخر در حال حاضر بهترین موسسه کنکوری ایران است که با ارائه محتوای آموزشی جذاب بر اساس ایده الگوسازی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. این موسسه برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک پکیج های ویژه آموزشی و درسی تهیه و طراحی می کند. در برخی موارد دانش آموزانی با کپی محصولات حرف آخر سعی می کنند هزینه خرید محصولات را تامین کنند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

کپی محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 تابحال چند سالی است که محتوای آموزشی ویژه برای دانش آموزان مقاطع مختلف بخصوص داوطلبان کنکور تولید می کند. اساتید این مجموعه با به کارگیری شیوه های نوین آموزشی و تکنولوژی های روز دنیا آموزش را با تصویر سازی و انیمیشن به شیوه ای جذاب تدریس می کنند. از آنجایی که محتوای آموزشی موسسه حرف آخر اثرات چشمگیری در قبولی در کنکور داشته است کلاهبرداران با کپی محصولات حرف آخر اقدام به سودجویی می کنند.

پکیج های حرف آخر در قالب پکیج جمع بندی دروس و محصولات نظام قدیم و نظام جدید ارائه می شود که برای تهیه هر کدام می توان با ارتباط به بخش مربوطه در سایت اقدام به خرید کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

چرا نباید پکیج های غیر اصل را بخریم؟

درست است که امکان کلاهبرداری حرف آخر با کپی محصولات حرف آخر به صورت های مختلف رایج شده است اما لازم به ذکراست که مشاوره های رایگان و برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی تنها به دانش آموزانی تعلق می گیرد که خودشان پکیج را به طور مستقیم از موسسه تهیه کرده اند. افرادی که پک های حرف آخر را به صورت غیر قانونی تهیه می کنند باید خسارت این کار غیر قانونی را بپذیرند و بنابراین از مشاوره حرف آخر محروم می شوند.

در مقابل افرادی که به طور غیر قانونی اقدام به کپی دی وی دی های حرف آخر می کنند باید بدانند که این کار پیگرد قانونی دارد چرا که حق انتشار محصولات منحصر به حرف آخر است. علاوه بر اینکه اقدام به کپی برداری از دی وی دی ها و محصولات حرف آخر کاملا غیر قانونی است و افرادی که پک های دست دوم را در بازار می فروشند تحت پیگرد قانونی هستند، دانش آموزان هم نباید این پک های دست دوم را خریداری کنند.

دانش آموزانی که کپی محصولات را میخرند باید توجه داشته باشند که این دی وی دی مربوط به ضبط قدیم میباشد و احتمالا فاقد کتاب کار ها که مکمل دی وی دی ها میباشد هستند و از همه مهم تر هیچ مشاور و پشتیبانی نخواهند داشت . پس آیا با این روش میتونن ادامه بدهند ؟

موسسه حرف آخر برای جلوگیری از کپی برداری محصولات حرف آخر تلاش کرده است تا با ارائه قیمت های منصفانه و مناسب کمک کند تا دانش آموزانی که به این مباحث نیاز دارند بتوانند آن را تهیه کنند. بنابراین تخفیف های متنوعی برای این محصولات اعمال شده است.

کپی محصولات حرف آخر

برای پیشگیری از سوء استفاده افراد کلاهبردار و سودجو که محصولات آموزشی موسسه حرف آخر را به صورت غیر اورجینال کپی برداری می کنند، محصولات موسسه همراه با شماره سریال و کد فعالسازی ارائه می شود.

دانش آموزان بعد از خرید پک های آموزشی با ورود به بخش وارد کردن کد فعالسازی محصولات، پس از مدت کوتاهی کد دریافت می کنند و با وارد کردن این کد پکیج برای آنها فعال می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص روند فعالسازی پکیج حرف آخر در بخش کد فعالسازی محصولات حرف آخر توضیح داده شده است.

کپی محصولات حرف آخر

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

استفاده از کپی محصولات حرف آخر ممنوع

تیم حرفه ای ما در موسسه حرف آخر به کمک اساتید و مشاوران به صورت شبانه روزی تلاش می کنند تا خواسته های دانش آموزان را با تولید پک های آموزشی درسی برآورده کنند. با تهیه پک های اورجینال و جلوگیری از کپی محصولات حرف آخر داوطلبان می توانند خدمات بهتری دریافت کنند و با اطمینان از اصلی بودن دی وی دی های دریافتی به درصدهای بهتری در کنکور برسند.

بنابراین بی انصافی است که دانش آموزان با خرید کپی محصولات حرف آخر به فعالان این موسسه آسیب وارد کنند و خودشان هم از خدمات کامل مشاوره و تدریس بی نصیب بمانند. موسسه حرف آخر در طول سال ها فعالیت پیوسته با تولید ویدیوهای دروس کنکوری، خدمات مشاوره با نخبگان و رتبه برتری ها، بهترین برنامه ریزی درسی و مطالعاتی را فراهم کرده است.

دوره های آموزشی با کیفیت بالا و بر اساس تکنیک های نوین دنیا برای یادگیری بهتر و ماندگاری بیشتر و با قیمت اقتصادی بهترین فرصت برای داوطلبان کنکوری است. بنابراین با وجود چنین شرایطی کپی محصولات حرف آخر کار عاقلانه ای نیست. محصولات آموزشی که در برخی سایت های بی اساس و صفحات شخصی شبکه های اجتماعی مانند کانال های تلگرامی با بهای کمتر عرضه می شوند کاملا بی اعتبار هستند.

این نوع محصولات کیفیت بسیار پایینی دارند  و بیش از 90 درصد آنها کامل نیست اما به نام پکیج کامل حرف آخر با قیمت های باور نکردنی به دانش آموزان پیشنهاد می شود.ولی موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما نخواهد داشت.

با وجود شرایط امنیتی که موسسه در قالب رمز گذاری و نیاز به پسورد روی ویدیوهای آموزشی و پکیج ها ایجاد کرده است، کپی محصولات حرف آخر قطعا از طریق ضبط از روی صفحه نمایش تولید شده است. بنابراین تهیه کپی محصولات حرف آخر نه تنها کمکی به رشد و یادگیری دروس کنکور نمی کند بلکه هزینه های زیادی را اتلاف می کند چرا که این کپی ها کاملا ناقص هستند.

استفاده از محصولات اورجینال حرف آخر

با مواردی که ذکر شد حتما دانش آموزان بیشتر به این قضیه حساس می شوند تا فریب این شبکه های کلاهبردار را نخورند. با تهیه کپی و یا محصولات دست دوم حرف آخر، موسسه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده و عواقب بعدی نخواهد بود. استفاده از کپی محصولات حرف آخر حرام اعلام شده است پس پیشنهاد می شود نسبت به دریافت محصولات اورجینال حساسیت بیشتری داشته باشید.

برای دریافت نسخه اصل موسسه حرف آخر از طریق تماس با 09103225124با کارشناسان حرف آخر در ارتباط باشید . با تهیه محصولات اورجینال خدماتی مانند ارتباط با مشاورین، ضمانت ویدیوها، دریافت برنامه ریزی درسی، گفتگو با رتبه های برتر سالهای گذشته، گفتگو با اساتید و … را دریافت می کنید.

آدرس موسسه حرف آخر جهت خرید محصولات اورجینال

برای تهیه محصولات اورجینال حرف آخر هم میتوانید علاوه بر سفارش تلفنی منابع حرف آخر ، به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراحعه کرده و هماهنگی لازم را با شماره 09103225124 را به عمل آورده و محصولات را دریافت نمایید. حتما قبل از مراجعه با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم در ارتباط باشیم تا فورا به کار شما رسیدگی شود.

شماره کارت حرف آخر برای خرید محصولات اورجینال

اگر با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم در ارتباط باشید میتوانید شماره حساب حرف آخر و شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید . بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره حساب نیستیم ولی شماره حساب مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 7343 میباشد . که برای دریافت محصولات اورجینال به این شماره حساب واریز خواهند کرد.

از مشکلاتی که پس از تهیه کپی محصولات حرف آخر پیش می آید می توان به دسترسی نداشتن به مشاوره اختصاصی به انتخاب شخصی، جزوات حرف آخر و کتاب های کار اشاره کرد. موسسه حرف آخر به طور پیوسته مطالب آموزشی دی وی دی ها را بروز رسانی می کند و تغییرات جزئی در کنکور و دروس اضافه شده را اعمال می کند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

چگونه در کنکور 100 بزنم ؟

چگونه در کنکور 100 بزنم ؟ – بهترین روش برای درصد 100 کنکور

 

چگونه در کنکور 100 بزنم ؟ دغدغه دانش آموزان از سال دهم و یازدهم و دوازدهم دبیرستان میباشد .رقابت برای قبولی در کنکور سالیان سال است که بین داوطلبان همچنان ادامه دارد و یکی از بهترین مسیرها برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. دانش آموزان پشت کنکوری پس از چهار سال تلاش مداوم در گذراندن مقطع متوسطه حالا در جایگاهی قرار می گیرند که سرنوشت شان مشخص می شود. برای رتبه برتر شدن در کنکور پیوسته از خود می پرسند چگونه در کنکور 100 بزنم؟

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟

برای کسب بهترین مقام در کنکور یا هر رقابت دیگری مهم ترین مسئله این است که چه راهکار و مسیری را برای موفقیت انتخاب می کنید. شما از خود می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟اما آیا به تلاش و اراده خود هم اعتماد کافی دارید؟ رسیدن به رتبه های عالی در کنکور نیاز به تلاش فراوان دارد حداقل روزی 10 ساعت باید مطالعه کنید و تسلط کامل بر دروس اختصاصی و عمومی داشته باشید. با پکیج های 0 تا 100 و پکیج 6040 حرف آخر میتونین به درصد 100 برسین. برای خرید پروژه 6040 حرف آخر که قیت زیادی نداره اقدام کنید.

پیش از هر کاری روبروی آینه با خودتان صحبت کنید و دلتان را یکی کنید، از خود بپرسید که آیا واقعا مرد این میدان مبارزه هستید یا تنها خوب شعار می دهید؟ خب حالا اگر با خودتان کنار آمده اید و مطمئن هستید که با هدف عالی برای رسیدن به رتبه های برتر تلاش می کنید باید به دنبال راهش باشید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟ همه مسیرها شما را به موفقیت در کنکور نمی رساند مسیری که انتخاب می کنید باید ویژگی های شاخصی داشته باشد. اول از همه باید شما را با کمترین اتلاف وقت و انرژی به هدفتان برساند. بنابراین باید راهی را انتخاب کنید که به شما بیاموزد چطور درس بخوانید، چه چیزهایی را بیشتر بخوانید، کدام مطالب درسی مهم تر هستند و کدام ها خیلی مهم نیستند و نباید وقت زیادی صرف مطالعه آن کنید.

اگر باز هم می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟ باید بگوییم که هر مرجع و منبعی راهگشای شما در کنکور نیست. همانطور که مشاهده می کنید خیلی پشت کنکوری ها چند سال در کلاس های کنکور شرکت می کنند و هزینه های گزافی می پردازند اما به نتیجه دلخواه شان نمی رسند و حتی در کنکور پذیرفته نمی شوند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

واقعا چگونه در کنکور 100 بزنم؟

 موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه دوره های آموزشی آمادگی برای کنکور آغاز کرده است. آموزشهای تخصصی بر اساس جدید ترین تکنولوژی روز دنیا به صورت تصویر سازی و شهودی سازی انجام می گیرد. برای شروع آموزش و پیش رفتن با فرآیند آموزشی، دانش آموزان ابتدا پکیج کامل حرف آخر را دریافت می کنند.

آیا در کنکور میتوانم 100 بزنم ؟

وجه تمایزی که این پکیج های حرف آخر و دی وی دی های آموزشی با دیگر منابع آموزشی کنکور دارد سبک خاص تدریس اساتید موسسه است.

داوطلبان آزمون سراسری 1400 که می پرسند چگونه در کنکور 100 بزنم؟ و اهداف بزرگی برای قبولی در رشته های دلخواه شان دارند، باید مسیرهایی منحصربفرد و برنامه ریزی شده انتخاب کنند.

دانش آموزان با دریافت پکیج کامل حرف آخر قدم در دنیای آموزش گام به گام به شیوه ای جذاب و آسان می گذارند. وجه متمایز این پکیج ها با منابع دیگر، استفاده از الگوسازی به جای تکنیک در آموزش کنکور است. در حال حاضر در موسسات و آموزشگاههای کنکور شیوه حل مسائل سال های گذشته کنکور به کار می رود و برای حل هر سوال یک تکنیک ارائه می شود.

مشکل بزرگ این تکنیک آموزشی این است که این راهکارها تنها برای حل یک سوال می تواند کارساز باشد بنابراین برای تسلط به دروس باید تکنیک های زیادی را در نیمکره چپ مغز حفظ کرد و در طی 4 ساعت کنکور آن تکنیک ها را به خاطر آورد.

در حالی که در موسسه حرف آخر اساتید شاه کلید هایی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که با کمک الگوهای جادویی می توانند تعداد زیادی از سوالات را به آسانی حل کنند. این گونه به سوال ذهنی شان چگونه در کنکور 100 بزنم؟ پاسخ می دهند. به طور مثال برای درس دین وزندگی که در حدود 500 صفحه است، دانش آموزان تنها با یادگیری 14 الگو مطالب درسی را به خاطر می سپارند.

در پکیج کامل حرف آخر سیستم آموزشی الگو محور به کار گرفته می شود که برای اولین بار در ایران در انحصار موسسه حرف آخر قرار دارد. جالب است که با داشتن یک شاه کلید 1000 قفل باز می شود در حالی که در سیستم تکنیک محور برای باز کردن همان 1000 قفل 1000 کلید نیاز است.

در پکیج کامل حرف آخر آموزش های دروس عمومی و تخصصی کنکور در دو مرحله انجام می شود.

ابتدا همه مطالب و مفاهیم درسی توسط اساتید حرفه ای و باتجربه حرف آخر با زبان فرمول به داوطلب آموزش داده می شود. جالب است بدانید در این روش تصاویر ترجمه شده به شکل تصویرسازی وارد نیمکره راست مغز می شود و این یعنی تثبیت یادگیری.

در مرحله بعد نیمکره راست مغز ارتباطات نامرئی بین مطالب وارد شده کشف می کند و تمامی روابط و مفاهیمی که در نگاه اول رابطه خاصی با هم ندارند، به صورت یک مجموعه پیوسته در هم می آمیزند. در این مرحله مغز در نهایت قانونی ایجاد می کند که در حالت عادی نمی توان آن را تصور کرد. دیگر برای پاسخ به سوالتان چگونه در کنکور 100 بزنم؟سردرگم نخواهید بود.

پاسخ این سوال چگونه در کنکور 100 بزنم؟ در این قانون کلی است که مغز در نهایت به آن می رسد و قانون مادر یا الگو نامیده می شود. مزیت اصلی پکیج های حرف آخر این است که آموزش مطالب به صورت پایه ای و مفهومی انجام می شود و در ادامه سوالات تالیفی و کنکوری با شیوه تدریس آموزش محور به داوطلبان ارائه می شود.

چگونه در کنکور100 بزنم ؟

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید:

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

ثبت نام در دوره های حرف آخر

آیا هنوز هم می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟حالا دیگر مسیر برای شما مشخص شده و باید در برنامه های آموزشی با تکنیک های شهودی سازی و تصویرسازی حرف آخر شرکت کنید. به محض ثبت نام در این دوره ها مشاوران با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم را انجام دهند و شما با دوره ها و تدریس اساتید پیش بروید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟ برای 100 زدن در کنکور باید به طور دقیق رهنمودهای مشاوران را اجرا کنید و مطابق برنامه آموزشی پیش بروید و مطالعه دقیق داشته باشید. با تکنیک های آموزشی حرف آخر مطالب درسی در مدت کوتاهتری در ذهن شما تثبیت می شود و نیاز به ساعات طولانی برای حفظ کردن مطالب ندارید.

پس وقت را تلف نکنید و با شماره 09103225124 تماس بگیرید ومشاوره رایگان دریافت کنید و با شرکت در دوره های حرف آخر از رتبه های برتر کنکور باشید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

اسامی برخی از مشاوران موسسه حرف آخر | رزومه و عکس

اسامی مشاوران حرف آخر را در این مقاله در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید مشاوران حرف آخر را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید. از سال 1390 که موسسه حرف آخر فعالیت جدی خود را شروع کرده است بعضی از مشاوران ارشد حرف آخر در حال حاضر ، آن موقع شروع به همکاری با این موسسه نموده اند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

مزایای ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر

پس از تهیه یک منبع خوب و خرید پکیج صفر تاصد یا خرید پروژه 6040 حرف آخر و شروع آموزشی کنکوری مطمئنا داشتن یک مشاور که به عنوان پشتیبان بتونه در تمام تایم روز با دانش آموز ارتباط برقرار کنه و در پیشبرد برنامه ریزی آموزشی او را یاری کند خیلی مهم است .

اسامی مشاوران حرف آخر را که در اختیار شما قرار دادیم در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود و حتی میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید.

اسامی برخی از مشاورین ارشد حرف آخر

تمامی مشاورانی که اسمشون در پایین قید شده است مشاورین ارشد موسسه حرف آخر میباشد. تعداد مشاورین حرف آخر زیاد میباشد ولی اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم که به مدت طولانی با حرف آخر همکاری داشته اند و مطمئنا میتوانند نقش بسزایی در موفقیت کنکور شما داشته باشند.

خانم سمیرا جعفرزاده ( مشاور ارشد حرف آخر )

خانم آوا کیانی

خانم فاطمه رمضانی

خانم مژده نیک نژاد

خانم شیوا رضوی

خانم طبیه محمدی

خانم عاطفه جوادی

خانم مریم صالحی

خانم گلنوش معتمد راد

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

سمیرا جعفرزاده مشاور حرف آخر

دکتر سمیرا جعفرزاده یکی از بهترین مشاورین حرف آخر با 9 سال سابقه کاری می باشند. ماحصل تجربیات 9 ساله ی ایشان رتبه پروری هر ساله شان در حرف آخر بوده که زبانزد خاص و عام می باشد.
از جمله افتخارات دیگرشان این بوده که توانسته اند با درایت فوق العاده خوبشان مشاورین مجربی در سیستم پرورش دهند و خودشان مقام «سرپرست مشاورین » را دارا هستند. به گفته ایشان «اگر داوطلبی می خواهد مشاوره مستقیم، با خود بنده داشته باشد، اراده اولیه و نظم کاری داوطلب برایم در الویت است.

لیست مشاورین موسسه حرف آخر

در این مقاله لیست مشاوران این مجموعه را در اختیار شما قرار میدهیم تا حتی الامکان بتوانید با این مجموعه همکاری بهتری داشته باشید . همه ی مشاورینی که به شما معرفی میکنیم از نظر ما تضمین شده هستند و بهترین دوره ی آموزشی خود را با ایشان پشت سر خواهید گذاشت. بهترین مشاوران موسسه حرف آخر با تعیین سطح بالای خود دانش آموزان را با هدفی که دارد کمک خواهند کرد . از ابتدا که این موسسه کنکوری شکل گرفت مشاوران ارشد در این مجموعه مشغول به کار بوده اند . رتبه برتری های زیادی در طول دوران آموزش خود با مشاوران ارشد کار کرده اند. امیدواریم شما هم جزو این نفرات باشید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

آوا کیانی مشاور حرف آخر

سرکار خانم آوا کیانی یکی از مشاورین نخبه و تقدیر شده در موسسه بزرگ حرف آخر و مدیر افتخاری سه تیم بزرگ مشاوره علمی و مشاوره انگیزشی می باشند.
ایشان با مدیریت استراتژیکی خود، تا به حال توانسته یکی از محبوب ترین مشاوران تحصیلی شناخته شوند.
خانم آوا کیانی مدرس زبده مشاوران تحصیلی هستند و دانش آموزان ایشان از این امتیاز برخوردارند که پس از موفقیت در کنکور و کسب رتبه عالی، توسط ایشان اصول مشاوره و برنامه ریزی را آموزش ببینند و در تیم مربوطه استخدام شوند.
تمامی دانش آموزان، به دلیل اخلاق مداری آوا کیانی در حرفه خود( به ویژه زنده نگه داشتن جمله “حرف با عمل برابر است”.) همواره از ایشان راضی بوده اند.

فاطمه رمضانی مشاور حرف آخر

فاطمه رمضانی مشاور حرف آخر به عنوان یکی از مشاوران ارشد حرف آخر در این مجموعه مشغول فعالیت میباشد . ایشان به عنوان مشاور تحصیلی دانش آموزان را در تمام سوالات درسی همراهی و آنها را رفع اشکال خواهد کرد.

مژده نیک نژاد مشاور حرف آخر

مژده نیک نژاد مشاور ارشد موسسه حرف آخر به عنوان یکی از برترین مشاوران این مجموعه شناخته میشوند . ایشان دانش آموزانی را که تعیین سطح میکنند را پشتیبانی میکنند تا روز کنکور . هدفی که ایشان دارند این است که تا وقتیکه تلاش و پشتکار و منبع آموزشی وجود دارد پس باید به فکر بهترین رشته بود نه فقط قبولی در دانشگاه سراسری . جزو مشاورانی هستند که احاطه کاملی روی تمامی مباحث درسی دارند و از نظر انگیزشی برای دانش آموزان تایم تعیین خواهند کرد .

شیوا رضوی مشاور حرف آخر

شیوا رضوی جزو مشاوران ارشد حرف آخر میباشند که از سال 95 فعالیت خود را با این موسسه شروع نموده است. مشاوره انگیزشی و آموزش نحوه صحیح تست زنی شیوا رضوی زبانزد میان دانش آموزان ایشان میباشد. پیگیری های مداوم و تعیین برنامه میان مدت و بلند مدت از ویژگی ایشان میباشد .میتوانید بهترین مسیر موفقیت در کنکور را با ایشان تجربه کنید.

طیبه محمدی مشاور حرف آخر

طیبه محمدی در سال های گذشته مشاوری بود که سبک جدید را در مشاوره ارائه داد. بخش انگیزشی مشاوره های ایشان نقطه عطفی در مشاوره بود . ایشان عضو تیم مشاوره ای هوشمند میباشند. از مشاوره ها و پیگیری های خانم طیبه محمدی نهایت استفاده را ببرید تا برای موفقیت در کنکور دغدغه ای غیر از تایم مطالعه نداشته باشید .

عاطفه جوادی مشاور حرف آخر

معیار موسسه برای انتخاب ایشان داشتن رتبه های زیر 100 در کنکور سراسری بوده است که ایشان دارای 17 رتبه ی تک رقمی و دو رقمی در کنکور سال های اخیر بوده اند. خانم عاطفه جوادی اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص منابع درسی از جمله کتاب درسی ، کمک آموزشی و اساتید کشور را دارا هستند. ایشان دوره های روانشناسی تحصیلی را گذرانده اند و در طول برنامه آموزشی که با ایشان خواهید داشت گزارش گیری هفتگی را به صورت منظم انجام میدهند.

مریم صالحی مشاور حرف آخر

مریم صالحی رتبه ی سه رقمی کنکور و مشاور ارشد موسسه حرف آخر میباشد . برگزاری همایش های چند صد نفره در شهرستان های غرب کشور و سابقه 10 سال مشاوره تحصیلی را داراست . با کمک خان صالحی میتوانید روش های موفقیت در کنکور را 

گلنوش معتمدی راد مشاور حرف آخر

خانم گلنوش معتمدی راد یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94 فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات دیگری نیز فعال بوده اند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی است و دارای مدارک متعدد و فراوانی در زمینه ی مشاوره تحصیلی و رشته های دیگر است.
ایشان در طی سال های طولانی فعالیت در این حوزه کارنامه های درخشان و قبولی های بالایی داشته اند و ایشان توانسته اند آمار زیادی از دانش آموز ها را راهنمایی تحصیلی کنند.
دانش آموزان ایشان به دلیل ارتباط درست و وظیفه شناسی در حرفه ی خود همواره از ایشان راضی بوده اند. سرکار خانم گلنوش معتمدی راد از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

سخنی از زبان سمیرا جعفرزاده مشاور ارشد حرف آخر

خوشحالم از اینکه بار دیگر و در این مقاله با شما عزیزان سخنی خواهم داشت . همه ی شما دانش آموزان عزیز به این قضیه پی برده اید که مشاوره به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان ها در پیشبرد فرایند آموزش خود میباشد. شما که دوست دارید به نتیجه دلخواه خود در کنکور دست پیدا کنید ، تلاش شما مهم ترین عامل خواهد بود اما نقش مشاور خوب و منبع خوب را نمیشه نادیده گرفت . یک مشاور زمانی میتونه به دانش آموز کمک کنه که با تمام ویژگی ها و شرایط محیط زندگی او آشنایی کافی داشته باشد.

هرچقدر مشاور بیشتر بتواند دانش آموز و داوطلب را بشناسد مطمئنا مشاوره با این فرد نتیجه و بازدهی بیشتری خواهد داشت .و یک نکته را توجه داشته باشید که یک رتبه برتری که در کنکور موفق بوده است و میخواهد نقش مشاور را به دوش بکشد میتواند مشاوری خوبی باشد ولی نه برای شما ، شاید برای خودش . قدرت انتقال یک مشاور را هیچ وقت نادیده نگیرید. سعی کنید مشاوری انتخاب کنید که تحصیلات در زمینه آموزش – مدیریت – روانشناسی داشته باشد .

تمامی رتبه های برتری از تجربیات مشاوران تحصیلی استفاده کرده اند و توانسته اند که موفق شوند اما شاید قدرت انتقال و در کل ویژگی جامع یک مشاور را برای شما نداشته باشند. پس کل کنکور شما در سه کلمه خلاصه شده است : منبع – مشاوره – برنامه ریزی . برای موفقیت در کنکور همه این شرایط را مهیا کنید.

هدف های کوتاه مدت و بلند مدت

اگر ما بیاییم یک شماتیک کلی از آموزش دوران دبیرستان را در ذهن خود مرور کنیم میبینیم که قرار نیست یک شبه و ظرف یکی دو ماه آمادگی صددرصدی برای کنکور داشته باشیم . در برنامه ای که کاوه فروزان مشاور حرف آخر با دانش آموزان پیش خواهد رفت  به زبان عامیانه قرار نیست که ماهی دست شما بدهند بلکه قراره ماهیگیری یادتون بده . شما باید از مدتی که با مشاور کار کردین دیگه نقش مشاوره محوری نداشته باشین یعنی تا زمانیکه زور مشاور نباشد شما نتوانید مطالعه کنید .

درسته مشاور خوبه و به عنوان یک پشتیبان میتواند به داوطلب کمک کند ولی نه اینکه مشاور ، دانش آموز را وابسته خود بکنه . پس اینجا شما بعد از مدتی به راحتی میتوانید از روش هایی که مشاور بهتون یاد میده استفاده کنید و برای خود برنامه و طرح های مختلف بریزید و ایده های خود را برای درس خواندن و انواع مرور پنج گانه و 9 بعدی خواندن زیست شناسی و نحوه تست زنی پیاده کنید. اگر میخواهید از مشاوره رایگان خانم سمیرا جعفرزاده بهره مند شوید با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید.

اسامی مشاوران حرف آخر

برای موفقیت در کنکور سمیرا جعفرزاده مشاور حرف آخر هدف های کوتاه مدت و بلند مدت برای شما در نظر خواهد گرفت . به عنوان مثال وقتی ما به موفقیت در درس زیست شناسی جامع یا هر درس دیگری فکر میکنیم اول باید به موفقیت و پیشبرد در برنامه زیست دهم فکر کنیم . به زبان ساده تر شما باید اول هدف های کوچکتر را فتح کنی تا بتونی به هدف های بزرگتر غلبه کنی .

قرار نیست از همین ابتدا مستقیما به فکر درصد 100 در کنکور باشید اول باید آموزش خود را قوی کنید . هدف های کوتاه مدت مانند مثالی میباشد که خدمتتون عرض کردیم و هدف های بلند مدت بخش بیشتری از دروس عمومی و تخصصی را به ترتیب اولویت در بر میگیرد را طبق برنامه انجام دهید.

بعد از شناخت کافی از دانش آموز و شرایط محیط درس خوندن برنامه شروع شده که شامل تمامی مراحل بالا میباشد. لازمه پیشرفت در کار و پیشبرد برنامه، پیگیری های مداوم میباشد که مشاور خود را ملزم به پیگیری طولانی مدت تا زمان اطمینان از پیشبرد برنامه های به صورت خود محور نه بصورت مشاور محور ، میداند.

ارتباط با سمیرا جعفرزاده مشاور ارشد حرف آخر از طریق شماره شخصی ایشون 09103225124 میباشد. برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

عکس مشاوران ارشد حرف آخر

خیلی دوست داشتیم عکس اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم چون مطمئن هستیم شما دوست دارید عکس مشاوران را ببینید ولی با توجه به محدودیت هایی که در فضای آموزشی و فضای مجازی داریم قادر نیستیم فعلا عکس مشاوران را آپلود نماییم . ولی قول میدیم که در مقاله بعدی شرایط گذاشتن عکس تمامی اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم.

پکیج های رایگان حرف آخر

شما عزیزان بعد از صحبت و مشاوره با مشاوران ارشد حرف آخر میتوانید بسته هایی تحت عنوان بسته رایگان حرف آخر دریافت نمایید تا 20% از آموزش تمامی دروس حرف آخر را مشاهده نمایید تا آشنایی کاملی با آموزش تصویری و شهودی سازی حرف آخر به دست بیاورید .

دریافت مشاوره رایگان از مشاوران ارشد حرف آخر 09103225124

با آرزوی موفقیت شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز . خوشحالیم که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

سفارش منابع حرف آخر

سفارش تلفنی محصولات حرف آخر – سفارش سریع محصولات حرف آخر

سفارش تلفنی حرف آخر به صورت سریع انجام خواهد شد . در این مقاله قصد داریم نحوه سریع سفارش محصولات حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم تا با خیالی راحت و در کمترین زمان منابع را دریافت نمایید.

برای اطلاع از قیمت محصولات 0 تا 100 و پروژه 6040 حرف آخر و تخفیفات تماس بگیرید 09103225124 یا روی آن کلیک نمایید تا قیمت ها را ببینید.

موسسه حرف آخر از سال 1390 با هدف همراهی و آموزش داوطلبان کنکور سراسری به سبکی جدید فعالیت خود را آغاز کرد. برخلاف موسسات و آموزشگاههای دیگر که حجم زیادی از دروس را برای مطالعه به دانش آموزان واگذار می کنند، حرف آخر به آنها کمک می کند با تکنیکهای جدید و برنامه ریزی دقیق آموزشی منابع را مرور کنند. سفارش تلفنی حرف آخر خیلی راحت است و با یک تماس تلفنی پکیج های آموزشی ارسال می شود. 

در شرایط حاکم بر جامعه افراد برای اینکه بتوانند آینده موفق و رو به پیشرفتی برای خود بسازند باید در یک رشته تخصصی مهارت های کافی به دست بیاورند. یکی از مسیرهای کسب مهارت، تحصیل در رشته های دانشگاهی است. با اینکه دانشگاه اغلب دروسی را به صورت تئوری ارائه می دهد اما مسیری پیش روی افراد می گشاید تا علایق خود را بدانند و در همان مسیر به کسب تجربه و تخصص بپردازند.

برای موفقیت در کنکور راه های زیادی وجود دارد اما خیلی مهم است که بهترین راه را برای موفقیت انتخاب کنید. موسسه حرف آخر در این چند سال با پی بردن به نقاط ضعف و قوت دانش آموزان برنامه های آموزشی را طرح ریزی کرده است تا با هدایت آنها در مسیر درست راه را برایشان هموار کند.

نحوه سفارش منابع حرف آخر ؟

برای خرید پکیج صفر تا صد حرف آخر هر چه سرعتر اقدام کنید اما اگر شما نزدیک کنور هستید پیشنهاد میکنیم که خرید پروژه 6040 حرف آخر را انجام دهید .عزیزان دقت داشته باشید برای سفارش منابع حرف آخر با شماره 09103225124 تماس بگیرید و بعد از اعمال تخفیفات روی قیمت پکیج ها سفارش خود را انجام داده و روش ارسال را خودتون انتخاب خواهید کرد که اگر ارسال ترمینالی داشته باشیم دو روزه منابع میرسه خدمتتون و اگر ارسال پستی داشته باشیم حداقل 5 روز طول میکشه برسه به آدرس پستی.

در ادامه جهت شفاف سازی برای شما شماره کارت و شماره حساب موسسه حرف آخر و آدرس دفتر مرکزی حرف آخر که منابع از آنجا فرستاده خواهد شد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای سفارش منابع حرف آخر با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا دو روزه منابع خود را تحویل بگیرید.

سفارش منابع حرف آخر
سفارش تلفنی محصولات حرف آخر - سفارش سریع محصولات حرف آخر 133

شماره حساب موسسه حرف آخر

دقت داشته باشید که تمامی شماره حساب های حرف آخر بنام استاد عبدالرضا منتظری میباشد و شما به هیچ عنوان هزینه ای به حساب شخص دیگری واریز نخواهید کرد . ما برای شما شماره کارت عبدالرضا منتظری برای بانک مسکن را در اختیار شما قرار خواهیم داد و بعد از تکمیل فرم ثبت نام اسم شما در سامانه مشاورین قرار خواهد گرفت و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند خواهید .

به خاطر جلوگیری از کلاهبرداری و سو استفاده های احتمالی شماره کارت را درج نمیکنیم ولی با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا با مشاوران ارشد حرف آخر صحبت کنید و شماره کارت را دریافت نمایید.

آدرس موسسه حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب و در ساختمان مترجمان قرار دارد و شما وقتیکه با شماره داخل سایت تماس گرفتید و سفارشات خود را انجام دادید ، بعد از ثبت محصولات مراحل اداری طی میشود و از واحد انبارداری تمامی منابع شما بدون کم و کاستی به پست ارسال خواهند شد . شما حتی میتوانید با شماره 09103225124 هماهنگی را به انجام برسانید و خودتون به صورت حضوری میتوانید خرید منابع حرف آخر را انجام دهید.

چرا سفارش منابع حرف آخر؟

سفارش تلفنی حرف آخر اولین گام برای همراه شدن با هدایت تحصیلی موسسه حرف آخر است که با تدریس تخصصی مبتنی بر یافته های روز تکنولوژی آموزشی دنیا پیش می رود. شیوه تدریس در آموزشگاههای دیگر با حرف آخر تفاوت های زیادی دارد.

معمولا موسسات و آموزشگاههای کنکور سعی می کنند با تکنیک های مختلف به دانش آموزان کمک کنند تا مطالب را بهتر حفظ کنند. در حرف آخر تدریس اساتید با به کارگیری الگوی آموزشی انجام می شود و دانش آموزان با پیروی از این الگوها سوالات زیادی را در کنکور پاسخ می دهند.

در واقع در حرف آخر تاکید زیادی بر حفظ کردن مطالب درسی نیست بلکه محور اصلی درک مفاهیم درسی در مدت زمان کوتاهتر و به خاطر سپاری مطالب به کمک الگوهای آموزشی است. وجه تمایزی که دی وی دی های این موسسه با دیگر منابع آموزشی دارد سبک خاص تدریس و آموزش کنکور است که برای اولین بار در ایران پایه ریزی شده است.

از زمان سفارش تلفنی حرف آخر آموزش حرفه ای آغاز می شود و مشاوران برای برنامه ریزی درسی و روانشناسی روحیات دانش آموزان با آنها ارتباط می گیرند. منابع آموزشی حرف آخر به صورت شهودی سازی . تصویرسازی و همراه با ارائه انیمیشن های آموزشی به دانش آموزان انتقال پیدا می کند.

حالا فرض کنیم شما قصد سفارش تلفنی حرف آخر را دارید و می پرسید آموزش کنکور با انیمیشن چه مزایایی دارد؟ بر اساس آمار عجیبی که از نتایج کنکورهای گذشته به دست آمده است بیش از 80 درصد داوطلبان ریاضی و تجربی دروس اختصاصی را کم تر از 10% می زنند. آیا این 80 درصد نشان دهنده ضعف دانش آموزان است؟ واقعا علت چیست؟ پاسخ این است که همه چیز به ساختار مغز شما بر می گردد.

مغز انسان از دو نیمکره راست و چپ تشکیل شده است که هر بخش وظایف مختص خود را دارد. متاسفانه در سیستم آموزش سنتی این پیچیدگی های ساختار مغز در نظر گرفته نمی شود و تنها تمرکز بر نیمه چپ مغز است. در طی روند آموزش مطالب و فرمولها در نیمکره چپ مغز به طور موقت انبار می شود.

بنابراین بدیهی است که در این حالت بعد از گذشت دروه زمانی مطالبی که تنها در یک نیمکره ذخیره شده اند فراموش می شوند و داوطلبان نمی توانند سر آزمون کنکور اطلاعات را به خوبی به خاطر بیاورند. با سفارش تلفنی حرف آخر و دریافت منابع با دنیای تازه ای از آموزش آشنا می شوید. تصویرسازی موجود در دی وی دی های حرف آخر کمک می کند تا درطی دوره های طولانی مدت برای یادگیری مطالب درسی از هر دو نیمکره مغز برای تثبیت یادگیری استفاده کنید.

در این موارد مطالب آموزشی تا روز کنکور و حتی  تا چند سال بعد در ذهن شما ماندگار می شود. پس با سفارش تلفنی حرف آخر و بکارگیری پکیج های حرف آخر استفاده از الگو به جای تکنیک را تجربه کنید.

سفارش منابع حرف آخر

آموزش در حرف آخر چه تفاوتی دارد؟

با سفارش تلفنی حرف آخر و ثبت نام در برنامه های آموزشی با ویژگی های متمایز پکیج های حرف آخر آشنا می شوید. در این سیستم آموزشی پس از سفارش منابع حرف آخر مشاوران با شما تماس می گیرند و برنامه آموزشی و مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می دهند. اساتید مجموعه با شیوه تدریس منحصر بفرد شیوه حل سوالات سال های گذشته کنکور را برایتان با تکنیک خاصی توضیح می دهند.

در استراتژی های حرف آخر نیازی نیست خط به خط مطالب را از بر کنید، بلکه در این راهکارها شما تعداد زیادی تکنیک می آموزید که در نیمکره چپ مغزتان قرار می گیرد و در طی 4 ساعت جلسه کنکور با یادآوری تکنیک ها سوالات را پاسخ می دهید.

اگر شما هم داوطلب کنکور 1400 هستید و یا والدین این داوطلبان هستید سفارش تلفنی حرف آخر و دریافت منابع برای شما یک ضرورت است. با سفارش تلفنی حرف آخر که سبکی آموزش محور دارد اشتباهات احتمالی در درس خواندن دانش آموزان رفع می شود و شیوه های ابتکاری برای حل مسائل می آموزند. منابع آموزشی حرف آخر که توسط انتشارات این موسسه تالیف می شوند تمام الگوها و سوالات تستی را در بر می گیرد.

دانش آموزان می توانند با سفارش تلفنی حرف آخر زمان طلایی شان را به جای اینکه صرف جزوه نویسی کنند بر یادگیری از طریق دی وی دی ها متمرکز شوند. و نکته ی مهم اینکه موسسه حرف آخر فرایند آموزش کنکور را در بازه های زمانی متفاوتی برنامه ریزی کرده است. این یعنی از هر زمانی که برای درس خواندن استارت جدی بزنید میتوانید با سفارش منابع حرف آخر مطالعه برای کنکور را اغاز کنید.

برای سفارش این منابع آموزشی با شماره 09103225124 تماس حاصل کنید تا مشاوران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهند. هر زمانی که ماهی را از آب بگیرید تازه است پس بیشتر از این وقت را تلف نکنید و برای قبولی در کنکور تصمیم جدی برای مطالعه بگیرید.

برنامه 1000ساعته حرف آخر

برنامه 1000 ساعته حرف آخر چیست؟

برنامه 1000 ساعته حرف آخر سردرگمی شما در مورد نحوه شروع خواندن موضوعی مطالب را از بین خواهد برد .تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه در مدت زمان کوتاهی که تا کنکور مانده است بیشترین استفاده را از زمان و انرژی خود داشته باشید؟

خیلی از افراد در اواسط سال به طور ناگهانی تصمیم می گیرند برای کنکور درس بخوانند. موسسه کنکوری حرف آخر با برنامه 1000 ساعته حرف آخر شرایطی را مهیا کرده است تا همه برای موفقیت در کنکور فرصت پیدا کنند. داوطلبان با توجه به شرایط تحصیلی و زندگی که دارند مدت زمانهای متفاوتی را برای مطالعه کنکور در اختیار دارند.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

همانطور که همه داوطلبان اشراف کامل دارند مشاوره و برنامه ریزی درسی اهمیت بسیار زیادی در روند پیشرفت شان دارد. در کنار این هدایت تحصیلی در دسترس داشتن منابع خوب و کامل و صحیح اولویت دوم است.

دانش آموزان برای رسیدن به اهداف خود سراغ آموزشگاهها و منابع مختلف می روند و گاهی هزینه های زیادی را صرف می کنند اما در نهایت به هدف خود نمی رسند. امروز می خواهیم شما را با برنامه 1000 ساعته حرف آخر آشنا کنیم تا ببینید که چه مزایای بزرگی در انتظارتان است.

برنامه ای که نه تنها نیاز شما را به پشتیبان و مشاور برطرف می کند بلکه با برنامه ریزی حرفه ای شما را به درس علاقه مند می کند. در برنامه 1000 ساعته حرف آخرهر آن چیزی که برای رسیدن به رتبه برتر نیاز دارید برایتان فراهم می شود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

چطور در برنامه 1000 ساعته حرف آخر ثبت نام کنیم؟

با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و فرم مربوط ثبت نام را پر کنید و خرید منابع و دی وی دی های حرف آخر را انجام دهید. از وقتی که پکیج حرف آخر به دستتون برسه از اون لحظه برنامه 1000 ساعته یا برنامه قطاری رو شروع خواهیم کرد.توجه داشته باشید که مشاوره و برنامه ریزی ما فقط بر اساس منابع حرف آخر خواهد بود. پس برای شروع برنامه 1000 ساعته حرف آخر باید منابع را تهیه کنید. اما شما دو روش برای تهیه منابع دارید :

1-وقتی با شماره تماس داخل سایت تماس گرفتید هم میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید و هم اینکه خرید منابع حرف آخر را تلفنی انجام دهید .

2-اما اگر شما دوست دارید که خودتون به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه کنید میتوانید قبل از آمدن ، با شماره تماس داخل سایت هماهنگی لازم را انجام دهید و به محض حضور در آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب و بدون معطلی منابع خود را تحویل بگیرید.

این طرح ویژه شاهکاری است که برای داوطلبان کنکور 1400 در نظر گرفته شده و دوستانی که با این طرح همراه شوند پکیج صفر تا صد کنکور را در مدت یک برنامه 4 ماهه حرف آخر مرور می کنند. برای ثبت نام در این طرح شگفت انگیز باید به سایت حرف آخر مراجعه کرده فرمی را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

شماره تماس موسسه حرف آخر جهت کسب اطلاعات در مورد برنامه 1000 ساعته:  09103225124

ممکن است ابتدا با شنیدن نام برنامه 1000 ساعته حرف آخر دچار دلهره شوید و با خود بگویید چطور می شود آموزش کنکور در 4 ماه امکان پذیر باشد. پس با ما همراه باشید تا توضیحاتی در این خصوص بدهیم که خیالتان را از بابت برنامه 1000 ساعته حرف آخر راحت می کند.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر یعنی چه؟

تقریبا همه ما می دانیم که برای قبولی در پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی باید روزانه حداقل 12 ساعت مطالعه داشته باشیم. حالا این موضوع را در قالب برنامه 1000 ساعته حرف آخر در نظر می گیریم. اگر شما روزانه 10 ساعت درس بخوانید در 100 روز 1000 ساعت درس خوانده اید. آیا بنظرتان باز هم زیاد و دلهره آور است؟

البته به شما حق می دهیم که فریب ظاهر 100 روز را بخوردید اما فکر کنید که صد روز چند ماه است؟ بله تنها 3 ماه و 10 روز زمان می برد. حالا چه فکر می کنید آیا باز هم این مدت زمان به نظر شما زیاد است؟ داوطلبی که اهداف بالا مانند پزشکی دارد روزانه 10 ساعت یا بیشتر درس می خواند. حال با برنامه 1000 ساعته حرف آخر می تواند پرونده کنکور را ببندد.

حتی ما در این برنامه به فکر دانش آموزان بوده ایم و 20 روز هم اضافه در نظر گرفته ایم که اگر مشکلی برایشان پیش بیاید و نتوانند مباحثی را مرور کنند در این 20 روز جبران شود. این همان برنامه 4 ماهه حرف آخر است که می تواند حتی برای دانش آموزان ضعیف کارساز باشد.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر؛ جمع بندی مطالب درسی

موسسه حرف آخر برنامه های آموزشی متنوعی برای شما در نظر گرفته بنابراین با هر سطح توانایی و مدت زمانی که تا کنکور دارید می توانید اراده کنید و درس بخوانید. اگر تاکنون مطالب را به صورت ناقص خوانده اید و فرصت نکرده اید خیلی از بخش های آن را بخوانید، با پروژه 6040 پرونده کل کنکور را ببندید.

در این پروژه شما برنامه آموزشی 60 روز را به طور کامل دریافت می کنید و در طی 40 روز 20 آزمون می دهید که شبیه کنکور است و همزمان در کنار آزمون کل دروس را بار دیگر مرور می کنید. در این پروژه همانند برنامه 1000 ساعته حرف آخر همه مطالب مهم درسی به همراه مشاوره برای پیشرفت درسی شما در نظر گرفته می شود.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

برخی از دانش آموزان اعتراف می کنند که تا قبل از دریافت پکیج های زمان بندی شده حرف آخر استرس زیادی داشتند و نمی دانستند چطور زمان بندی کنند. البته لازم به ذکر است دانش اموزان پایه دهم و یازدهم و اوایل دوازدهم باید پکیج 0 تا 100 حرف آخر را تهیه کنند و برنامه 1000 ساعته یا همان برنامه قطاری مختص منابع صفر تا صد میباشد.پروژه 6040 نزدیک کنکور و برای جمعبندی فرستاده خواهد شد.

برنامه 1000 ساعته حرف آخر نه تنها برنامه دقیق آموزشی مطابق با ضعف ها و قوت هایتان تعیین می کند بلکه به شما شیوه مطالعه موثر در زمان کوتاه را می آموزد. شاید تابحال ساعت های طولانی را برای مرور هر یک از کتابها صرف می کردید به عنوان نمونه دین و زندگی را در یک هفته مطالعه می کردید اما با برنامه ریزی حرف آخر در دو روز مرور کتاب تمام می شود.

در این برنامه شما برای مطالعه هر کدام از دروس به طور روزانه ساعات مطالعه دارید که باید بر طبق آن عمل کنید. به عنوان نمونه داوطلبان باید برای مطالعه شیمی 2، 70 ساعت به مطالعه بپردازند. به کمک برنامه 1000 ساعته حرف آخر بازدهی دانش آموزان چند برابر می شوند و به نتیجه دلخواه شان در کنکور می رسند.

برنامه 1000ساعته حرف آخر

برنامه 1000 ساعته حرف آخر به دو بخش اصلی تقسیم می شود:

بخش اول : توصیف و تحلیل مطالب درسی

بخش دوم: تکرار، تمرین و تست زنی

این برنامه به عنوان برنامه قطاری هم معروف است چرا که دانش آموزان در طی آن درسها را به صورت زنجیره وار و با سرعت زیاد مطالعه می کنند و جزئیات و اطلاعات کامل دروس در قالب پکیج ها در اختیارشان قرار می گیرد. در این برنامه اگر به طور مثال 300 ساعت تایم آموزش دی وی دی باشد 700 ساعت مابقی کار و تلاش با شما هستش . پس تلاش و اراده ی شما همراه باین منابع شما را به سوی رتبه برتر شدن سوق میدهد.

اگر شما هم داوطلب کنکور 1400 یا والدین این دانش آموزان هستید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه 1000 ساعته حرف آخر با شماره 09103225124 تماس بگیرید و پس از آن همه چیز را به ما بسپارید.

شماره تماس: 02128425124 – 09103225124

  پیگیری سفارشات حرف آخر – سریعترین راه پیگیری سفارشات

پیگیری سفارشات حرف آخر از دغدغه های دانش آموزان بعد از سفارش پکیج های حرف آخر میباشد. موسسه کنکوری حرف آخر طی چند سالی که آموزش خود را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار میدهد توانسته جایگاه خوبی بین داوطلبان کنکوری پیداکند و داوطلبانی که محصولات یا پکیج های حرف آخر را سفارش میدهند استرس این را دارند که چه موقع محصولات به دستشان میرسد.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی در مورد پیگیری سفارشات حرف آخر در اختیار شما قرار دهیم.

برای پیگیری سفارش خود میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

برای اطلاع از صحت هزینه هایی که برای محصولات صفر تا صد به حساب موسسه واریز کرده اید میتوانید تماس بگیرید و  یا پروژه 6040 را خریداری نموده اید میتوانید روی آن کلیک نمایید تا لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

چرا پیگیری سفارشات حرف آخر

در این بازه ی زمانی که با کنکور سروکار داریم یکی از اقدامات اصلی برای موفقیت در کنکور این است که هر چه سریعتر آموزش کنکوری را شروع کنید.لذا دانش آموزانی که پکیج های رایگان حرف آخر یعنی محاسبات و 7الگو و 5 روز با حرف آخر یا پکیج  کامل حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی را سفارش داده اند قصد دارندکه زودتر به دستشان برسد به همین دلیل به فکر پیگیری سفارشات حرف آخر و محصول خود می افتند تا بدانند بسته ای را که سفارش داده اند در چه وضعیتی قرار دارد و در چه تایمی به دستشان میرسد.

دانش آموزان به این دلیل میخواهند محصول خود را پیگیری کنند چون میخواهند برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا همان برنامه 4 ماهه کنکور با حرف آخر را شروع کنند. از طرفی بعضی از دانش آموزان که پکیج ها را سفارش داده و به دستشان رسیده است شاید در مورد نصب و فعالسازی دی وی دی ها دچار مشکل شده اند که میتوانند با ما در ارتباط باشند تا مشکل خود را برطرف کنند.

شماره تماس ما جهت پیگیری سفارشات حرف آخر  09103225124

پیگیری سفارشات حرف آخر

چگونگی پیگیری سفارشات حرف آخر

دانش آموزان زیادی قصد تماس با حرف آخر را دارند تا بتوانند پیگیری سفارشات حرف آخر را انجام دهند.شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم با مشاور ارشد در ارتباط بوده و تمامی سوالات خود را در مورد پیگیری سفارش محصولات حرف آخر یا حتی نصب و فعالسازی دی وی دی ها مطرح نمایید .

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانید به دو طریق محصولات و منابع حرف آخر را  تهیه نمایید :

 • خرید حضوری و دریافت حضوری منابع حرف آخر
 • خرید غیرحضوری و سفارش تلفنی منابع حرف آخر

خرید حضوری منابع حرف آخر نیازمند مراجعه حضوری شما به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر و دریافت منابع حرف آخر میباشد شرایط دریافت حضوری را  در پایین خدمتتون توضیح داده ایم  .اما سفارش منابع به صورت تلفنی دیگر نیاز به مراجعه حضوری ندارد و آسانترین راه دریافت منابع حرف آخر میباشد.بیشتر دانش آموزان به صورت غیرحضوری خرید خود را انجام میدهند.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر واقع در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب پلاک 17 -ساختمان مترجمان میباشد .

شما دانش آموزان برای تهیه منابع حرف آخر چه بصورت حضوری و چه بصورت غیرحضوری و تلفنی  میتوانید با شماره تلفن 09103225124 در  تماس باشید و هماهنگی های لازم انجام شود .

سفارش منابع حرف آخر و پیگیری سفارشات حرف آخر

بهترین راه برای پیگیری سفارش محصولات حرف آخر این است که شما از طریق مشاوران حرف آخر سفارش خود را انجام دهید تا در زمان پیگیری سفارشات حرف آخر مشاور شما بتواند به راحتی سفارشات شما را پیگیری نماید. بعد از سفارش منابع حرف آخر مراحل اداری باید طی شود یعنی بعد از ثبت سفارش شما در سامانه توسط مشاور و تایید از سوی واحد مالی ، واحد انبارداری بسته شما را به پست ارسال میکند و بعد از آن کد مرسوله در سامانه شما ثبت خواهد گردید و از طریق مشاور خود خیلی راحت میتوانید بسته خود را رصد کنید که در چه وضعیتی قرار دارد.

دانش آموزان توجه داشته باشین که طی کردن مراحل اداری چند روزی طول میکشد به همین خاطر نگران پیگیری سفارشات حرف آخر و بسته پستی خود نباشد. تمامی دانش آموزان میتواندد از طریق شماره 09103225124 از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره مند شوند و تمامی سوالات خود را در هر زمینه مطرح نمایند.

تماس با پشتیبانی حرف آخر

داوطلبانی که سفارش خود را  انجام داده اند و محصولات به دستشان رسیده است اگر در مورد نصب و فعالسازی دی وی دی ها دچار مشکل شده اند میتوانند با شماره گیری 02164035 داخلی3 حتی الامکان در تایم اداری تماس بگیرند تا با اپراتورهای موسسه حرف آخر گفت و گو و مشکل خود را بازگو کنند.

شماره کارت موسسه حرف آخر

شاید قبل از سفارش محصولات حرف آخر یا حتی بعد از واریز مبلغ مورد نظر به حساب استاد منتظری ، بعضی از داوطلبان وقتی رسیدن محصولات با تآخیر مواجه میشود استرس و نگرانی به خود راه میدهند اما اینجا باید گفت خدمت شما عزیزان تعدا مشاورین حرف اخر زیاد و فروش محصولات در ماه بسیار بالا میباشد در نتیجه ما مشاورین را گروه بندی کرده ایم و برای هر گروه یک شماره حساب و شماره کارت در نظر گرفته ایم تا بتوانیم واریزی را خیلی سریعتر پیگیری و تایید نماییم.

البته در نظر داشته باشید تمامی حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری میباشد.ما با این کار توانسته ایم واریزی های روز را در همان روز تایید نماییم و بتوانیم رسیدن محصولات به دست شما را تسریع ببخشیم.برای اطلاع از شماره حساب حرف آخر و شماره کارت بانک مسکن استاد منتظری تماس بگیرید.

پیگیری سفارش بسته های رایگان حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبانی که قصد تهیه بسته های رایگان حرف آخر اعم از محاسبات و 7الگو – 5روز با حرف آخر یا 20درصد رایگان دروس راهنمایی حرف آخر و ابتدایی را دارند میتوانند با شماره 09103225124 تماس بگیرند. اما دانش آموزانی که این سفارش را انجام داده اند لازم به ذکر است حدودا یک هفته منتظر رسیدن بسته از پست باشند.البته این مدت زمان برای ارسال بسته از طریق پست میباشند.برای ارسال منابع حرف آخر روش دیگری نیز وجود دارد :

ارسال ترمینالی محصولات  و پیگیری سفارشات حرف آخر

اگر شما قصد دارید بعد از سفارش محصولات حرف آخر، هرچه سریعتر به دستتان برسد میتوانیم بسته شما را از طریق اتوبوس و ترمینال ارسال کنیم که یک روزه یا دو روزه به ترمینال شهر شما خواهد رسید  و شما برای دریافت آن باید به ترمینال مراجعه کنید .و با این روش مطمئنا دیگر نگران پیگیری سفارشات حرف آخر نخواهید بود.

شروع برنامه 1000 ساعته حرف آخر بعد از سفارش منابع حرف آخر

داوطلبان بعد از سفارش محصولات حرف آخر و به طبع پیگیری سفارشات حرف آخر و دریافت آنها میتوانند آموزش و تدریس حرف آخر و برنامه 1000 ساعته یا برنامه چهارماهه حرف آخر را شروع کنند.این برنامه در قالب یک برنامه ریزی قطاری در اختیار شماقرار میگیرد .در برنامه چهارماهه قرار است دروس دهم و یازدهم و دوازدهم مرور گردد و بسته به تایم مطالعه و تلاش شما بین 4تا 6 ماه طول میکشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه 4 ماهه میتوانید تماس بگیرید یا مقاله ی آن را مطالعه کنید. جهت مطالعه برنامه 1000 ساعته یا سوالات احتمالی کنکور حرف آخر کلیک نمایید.

والدین و داوطلبان عزیزی که هنوز نسبت به کلاهبرداری حرف آخر توسط افراد سودجو و شماره حساب استاد منتظری شک دارند و سوالاتی در ذهن خود دارند و همچنین برای اطمینان از شامل شدن تخفیف به آنها میتوانند تماس بگیرند.

شما میتوانید تمامی سوالات خودتون را در مورد پیگیری سفارش محصولات حرف آخر مطرح نمایید.در اینجا میتوانید با شماره  09103225124 تماس بگیرید.

برای پیگیری سفارش خود میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.