حرف آخر برترین موسسه کنکوری

بررسی دانشگاه فرهنگیان – مزایا و معایب دانشگاه فرهنگیان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان اهداف بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میباشد. در این مقاله شما را با دانشگاه فرهنگیان و شرلیط و مزایای آن معرفی میکنیم و برای کسب اطلاعات بیشتر شماره مشاوران موسسه حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید مشاوره دریافت نمایید.

در شرایطی که ورود به بازار کار چالش برانگیزترین بخش زندگی شده است، بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری یکی از اهداف بزرگ شان ورود به دانشگاه فرهنگیان و آموزش تخصصی در رشته دبیری است. دانشگاه فرهنگیان درواقع نهادی پرورشی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات فناوری و آموزش ‌و پرورش است که با اهداف ویژه‌ای اقدام به پذیرش داوطلبان می‌کند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

متقاضیان ورود به این دانشگاه باید خود را برای شرکت در آزمون سراسری آماده کنند. بنابراین تنها راه پذیرش دانشگاه فرهنگیان کسب رتبه قبولی لازم از طریق آزمون سراسری است. این دانشگاه با دربرگیری چندین مجموعه دانشگاهی و پردیس وابسته علاقه‌مندان به حرفه معلمی را پرورش داده و توانمندی‌های لازم را در آن‌ها به وجود می‌آورد. داوطلبانی که قصد دارند وارد دانشگاه فرهنگیان شوند میتوانند از طریق رشته انسانی راحتتر وارد شوند . ما پیسنهاد ویزه برای دانش آموزان تجربی و ریاضی و انسانی داریم که از پکیج سوالات احتمالی کنکور انسانی و تجربی و ریاضی موسسه حرف آخر استفاده کنند تا با تیپ سوالات کنکور آشنا شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 ارتباط بگیرید.

دانش آموزان زیادی در موسسه حرف آخر ثبت نام کرده اند و توانسته اند که در کنکور رتبه های خوبی را داشته باشند و ما در لا به لای مقاله شما را با مشاوره و آموزش حرف آخر نیز آشنا خواهیم کرد.

قبولی دانشگاه فرهنگیان

 بررسی دانشگاه فرهنگیان 

دانشگاه فرهنگیان که سابقاً تحت عنوان دانشگاه تربیت‌معلم شناخته می‌شد، نهادی برای پرورش و توانمندسازی نیروهای انسانی معلم است. این دانشگاه از سال 1390 به‌طور رسمی فعالیتش را آغاز کرد و از گردآوری تمام مراکز تربیت‌معلم به‌ وجود آمد. در شرایط حاضر این نهاد دانشگاهی با ۹۸ دانشگاه در قالب ۳۴ دانشکده و ۶۴ پردیس دانشگاهی فعالیت دارد.

دانشگاه فرهنگیان در رشته‌های بسیار متنوعی شامل علوم ورزشی – علوم‌تربیتی – دبیری الهیات و معارف اسلامی – دبیری علوم اجتماعی – آموزش زبان و ادبیات فارسی – دبیری زبان انگلیسی – راهنمایی و مشاوره – دبیری ریاضی – دبیری زبان و ادبیات عرب – دبیری تاریخ – دبیری فیزیک – دبیری زیست‌شناسی – دبیری جغرافیا – ارتباطات تصویری و غیره دانشجو می‌پذیرد.

شماره تماس:  09103225124

انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان

همان‌طور که عنوان شد ورود به دانشگاه فرهنگیان از مسیر کنکور سراسری امکان‌پذیر است. افرادی که در کنکور سراسری شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شوند، می‌توانند در صورت تمایل در زمان انتخاب رشته کد رشته‌های دانشگاه فرهنگیان را هم انتخاب کنند. از آنجایی ‌که در فرایند انتخاب رشته قبولی افراد بر اساس بررسی ترتیب رشته‌های انتخابی انجام می شود، درصورتی‌که افراد تمایل دارند در دانشگاه فرهنگیان که از دانشگاه‌های نیمه‌ متمرکز و دارای مصاحبه است قبول شوند، باید در اولویت انتخابهایشان رشته‌های این دانشگاه را ثبت کنند.

مزایای دانشگاه فرهنگیان

 مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور سراسری درصورتی‌که حد نصاب نمره کتبی کنکور سراسری را به دست آورده باشند، برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان که مهم‌ترین مرحله گزینش است دعوت می‌شوند. در مرحله بعد افراد منتخب، از بین داوطلبانی که با کسب تراز قبولی برای این دانشگاه انتخاب رشته کرده اند وارد مرحله مصاحبه می‌شوند.

در حقیقت می‌توان گفت مصاحبه مهم‌ترین مرحله گزینش برای پذیرش در رشته‌های این دانشگاه است. در فرآیند مصاحبه دانشگاه یک سری شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان مورد بررسی قرار می‌گیرد. این موارد در دفترچه انتخاب رشته کنکور به ‌طور کامل مشخص ‌شده است.

بر اساس آمارهای ارائه ‌شده، این دانشگاه تا به ‌حال در حدود ۹ هزار مقاله علمی در نشریات و همایش‌های داخلی انتشار داده ‌است. همچنین در حال حاضره 502 مقاله در سطح بین‌الملل از سوی دانشگاه فرهنگیان منتشر شده ‌است.

افرادی که در رشته علوم انسانی تحصیل کرده‌اند به دلیل تنوع رشته‌های گوناگون شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه دارند.

موسسه حرف آخر و مشاوران ارشد حرف آخر میتوانند کمک خوبی در مورد نحوه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را برای شما داشته باشند و میتوانید با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید.

شماره تماس:  09103225124

شرایط عمومی قبولی در دانشگاه فرهنگیان

 • اعتقاد دینی به دین اسلام یا یکی از ادیان به رسمیت شناخته شده در قانون جمهوری اسلامی ایران
 • برخورداری از اخلاق نیک مطابق با جایگاه معلمی
 • عدم سوء پیشینه کیفری محکومیت جزایی
 • پای‌بندی به ‌قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه اعتیاد و مصرف الکل
 • داشتن شرایط روحی و جسمی مناسب می‌اندازد

شرایط اختصاصی پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان

 • پذیرش افراد در دانشگاه فرهنگیان با کسب رتبه لازم قبولی کنکور سراسری امکان‌پذیر است. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی دیگر نیز برای ورود به مرحله انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان نیاز است که شامل موارد زیر است:
 • کسب رتبه حداقل ۶500 در کنکور سراسری
 • دارا بودن حداکثر شرایط سنی ۲۴ سال در هنگام ورود به دانشگاه
 • داشتن حد نصاب معدل کل 14 در پایه‌های مختلف متوسطه دوم (دهم، یازدهم و دوازدهم)
 • بومی بودن داوطلبان در کد رشته انتخابی
 •   برخورداری از سلامت روانی و جسمی کامل برای اجرای وظایف معلمی
 • هیچ تعهدی به سازمان یا ارگان دولتی و خصوصی در هنگام آغاز به تحصیل نداشته باشد
 • موفق شدن در مصاحبه اختصاصی و داشتن صلاحیت های عمومی
 • در چند سال اخیر شرط بومی بودن برای داوطلبان مدنظر بود و داوطلبان در محل زندگی خود مورد گزینش قرار می گرفتند. اما در چند سال اخیر این قانون حذف ‌شده است. رشته‌های انتخابی دانشگاه فرهنگیان در سه رده آموزش ابتدایی، دبیر فنی و دبیر نظری گروه‌بندی می‌شود.

تضمین استخدام رسمی مهم‌ترین دلیلی است که داوطلبان را برای کسب رتبه قبولی مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان مشتاق می‌کند.

قبولی در دانشگاه فرهنگیان با محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر را احتمالا شنیده باشید که برترین موسسه در بین تمامی موسسات آموزشی میباشد. پکیج های حرف آخر آموزش تصویری و شهودی را در اختیار شما قرار میدهد و شما با این سبک آموزش میتوانید تمامی مباحث کل سال ها را در ذهن خود داشته باشید. تمامی دانش آموزان در همه مقاطع میتوانند ثبت نام در حرف آخر را انجام دهند.

ثبت نام در حرف آخر شرایط پیچیده ای ندارد و شما میتوانید به راحتی ثبت نام خود را انجام دهید و از پایه با شما کار خواهد شد. برای کسب مشاوره در مورد محصولات میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید.

آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان

 مزایای ورود به دانشگاه فرهنگیان

افرادی که به حرفه معلمی علاقه دارند این دانشگاه با رشته های متنوع بهترین پایگاه برای تحصیل و استخدام رسمی است. داوطلبانی که از طریق آزمون سراسری به دانشگاه فرهنگیان وارد می‌شوند، علاوه ‌بر شرایط و قوانین ورودی، پس ‌از پایان تحصیل مشمول طرح تعهد خدمت اجباری خواهند بود. دوران تحصیل در این دانشگاه ۸ نیمسال تحصیلی است که مدت ۴ سال زمان می برد. بعد از پایان تحصیل دانش‌آموختگان ملزم به گذراندن طرح تعهد خدمت هستند. پس از آن می‌توانند به‌ طور رسمی شغل معلمی را به‌ عهده بگیرید.

لازم است بدانید ادامه تحصیل تا مقطع دکتری در این دانشگاه امکان پذیر است و امکان ادامه تحصیل برای افراد همزمان با انجام وظیفه معلمی فراهم شده است.

معافیت سربازی برای پسران پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان

تضمین استخدام رسمی در آموزش و پرورش به محض ورود به تحصیل در دانشگاه

برقراری حقوق ماهانه و تسهیلات ویژه و ثبت سابقه کار در پرونده آموزشی

احتساب چهار سال تحصیل جزء دوران خدمات

امکان ادامه تحصیل در مقاطع مختلف در این دانشگاه یا دانشگاههای دیگر

بهره مندی از خوابگاه شبانه روزی در حین تحصیل و امکانات رفاهی مختلف

بهره مندی از پژوهشکده های معلم در استانهای مختلف

استفاده از مزایای محل اسکان تعطیلات در حین تحصیل در مراکز استانها

استفاده از کارت طلایی فرهنگیان

بر مبنای سند تحول بنیادین پذیرفته شدگان در این نهاد، آموزش رایگان دریافت کرده و پس از پایان تحصیل به عنوان نیروهای انسانی نخبه و شایسته برای خدمت در آموزش و پرورش به کار گرفته می شوند. شرایط تضمین استخدام رسمی باعث شده این دانشگاه داوطلبان مشتاق زیادی را به سمت خود جلب کند.

اگر شما قصد ثبت نام در موسسات کنکوری را دارید و میخواهید آموزش کنکوری را شروع نمایید میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و لیست قیمت محصولات را دریافت نمایید و از نحوه خرید محصولات حرف آخر راهنمایی لازم را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button