حرف آخر برترین موسسه کنکوری

دروس لاماسی موسسه حرف آخر – پکیج دروس ابتدایی حرف آخر [ آموزش جذاب ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پکیج لاماسی موسسه حرف آخر

دروس لاماسی حرف آخر مجموعه آموزشی جدیدی است که با هدف تقویت بنیه درسی و پایه دانش‌آموزان مقطع ابتدایی طراحی ‌شده است. حتما اطلاع دارید که مؤسسه حرف‌ آخر چند سالی است با پکیج های متنوع کنکور محور شروع به کار کرده و به دلیل استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور، برای طراحی پکیج های درسی برای سایر مقاطع تحصیلی در جهت رفع نیازهای درسی دانش‌آموزان اقدام کرده ‌است.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

مؤسسه حرف آخر در سال ۱۳۹۰ توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شد و با اینکه دیرزمانی از شروع به کار آن نمی‌گذرد اما در میان مؤسسات برتر کنکور جایگاه منحصربه‌فردی کسب کرده ‌است. همان‌طور که اشاره کردیم فعالیت‌های اصلی مؤسسه مبتنی بر آموزش و تدریس محتوای مورد نیاز برای کنکور سراسری بوده ‌است. اما به دلیل تقاضای مکرر دانش‌آموزان سایر مقاطع تحصیلی این نیاز شدید به‌خوبی شناسایی‌شده و در سال‌های بعد از آن به ‌مرور پکیج هایی برای دوره متوسطه اول و متوسطه دوم طراحی و تولید شد.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

حالا مؤسسه برای پوشش کامل نظام آموزشی دروس ابتدایی حرف آخر را برای راحتی دانش‌آموزان و یادگیری بهتر آنها به مرحله تولید رسانده ‌است. خیلی از دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر آشنایی پیدا کرده اند به این طریق بوده که پکیج های رایگان را دریافت نموده اند. موسسه حرف آخر برنامه و تیزرهای خود را در تلویزیون اجرا خواهند کرد و خیلی از والدین و و دانش آموزان به سامانه پیامکی حرف آخر پیامک ارسال میکنند و منتظر تماس مشاوران هستند .

با ارسال پیامک ، تمامی شماره ها در قرعه کشی حرف آخر شرکت داده میشوند و اکثرا میتوانند بسته های رایگان را دریافت نمایند.

پکیج لاماسی حرف آخر

 اهمیت دروس لاماسی حرف آخر

همه ما به‌خوبی می‌دانیم که در ۲ سال اخیر با شیوع بیماری منحوس کرونا روند آموزشی دانش‌آموزان با اختلالات جدی روبه‌رو شده ‌است. با وجود این‌که شیوه آموزش آنلاین نتایج بسیار خوب و غیرمنتظره‌ای داشت و تجربه ارزشمندی در نظام آموزشی کشور بود اما به دلیل این‌که زیرساخت‌های مورد نیاز آن پیش‌بینی ‌نشده بود، خلأهای زیادی در بدنه عملکردی آن وجود داشت که در نهایت گریبان‌گیر دانش‌آموزان شد.

این‌موضوع به‌خصوص در مورد دانش‌آموزان مقطع ابتدایی که آگاهی و تجربه کافی در یادگیری و به خاطرسپاری دروس ندارند تأثیرات بیشتری گذاشت. در شرایط حاضر به دلیل کافی نبودن آموزش‌های آنلاین که توسط آموزگاران گران‌قدر ارائه می‌شود، نیاز شدید به مکمل‌های تدریس و سوالات آموزشی احساس می‌شود. در این ‌راستا مؤسسه حرف آخر برای پوشش نقصان‌های موجود که مشکلاتی برای دانش‌آموزان به وجود آورده ‌است پکیج های تدریس دروس ابتدایی را در اختیار خانواده‌ها و فرزندان قرار می‌دهد تا نگرانی از بابت کم ‌و کسری آموزش در مدارس نداشته باشند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

پکیج لاماسی حرف آخر برای آن دسته از دانش‌آموزانی طراحی‌ شده است که مطالب درسی را در طی آموزش‌های آنلاین به‌خوبی درک و دریافت نکرده اند و حالا برای پاسخ به سؤالات مرتبط دچار مشکل می‌شوند. مزیت بزرگ دروس لاماسی حرف آخر این است که پیش ‌از ارائه نمونه سوالات، تدریس دروس مشخصی را در قالب دی وی دی های آموزشی حرف آخر ارائه می‌دهد.

دانش‌آموزان ابتدایی پس ‌از مشاهده تدریس پرانرژی اساتید مطالب درسی را به‌طور کامل درک می‌کنند و هر اشکال یا ابهامی که دارند رفع می‌شود. در مرحله بعد نمونه سوالاتی به آن‌ها ارائه می‌شود که مهارت‌های یادگیری خود را به‌طور دقیق محک می‌زنند. در مرحله آخر این سوالات توسط اساتید برتر حرف آخر به‌طور کامل تحلیل‌شده و برای تثبیت یادگیری با روش الگوسازی و نقشه راه واشکافی می‌شود.

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آموزش مفهومی و چگونگی انجام آن یک تایم مشاوره با مشاوران حرف آخر داشته باشید تا حداقل هدف از ثبت نام در حرف آخر بدانید که آیا واقعا حرف آخر میتونه به شما کمکی داشته باشه یا خیر. برای اینکار میتوانید با شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

دروس ابتدایی موسسه حرف آخرثبت نام دانش آموزان ابتدایی در موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بدون استثنا تمام دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را ثبت نام خواهند کرد. پکیج های حرف آخر از ابتدایی به صورت تصویرسازی خواهد بود و تمامی دانش آموزان میتوانند با این آموزش ارتباط خوبی برقرار کنند. دانش آموزان دوره متوسطه دوم هم میتواند از دروس راهنمایی حرف آخر نهایت استفاده را داشته باشد و پایه آموزشی خود را قوی کند. سبک آموزش حرف آخر واقعا تفاوت چشمگیری با موسسات دیگر خواهد داشت.

برای دانش آموزان دبیرستان یا متوسطه دوم پکیج های مختلفی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و پکیج طرح نخبگان حرف آخر کاملترین پکیج آموزشی برای کنکور سراسری میباشد و داوطلبان ککوری متوانند با این پکیج رتبه برتر کنکور شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع پکیج ها میتوانید با مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید.

شماره تماس:  09103225124

 روند آموزش در محصولات ابتدایی حرف آخر

شیوه آموزش در پکیج های آموزشی ابتدایی حرف آخر مانند پکیج های دیگر با متدهای آموزشی جدید روز دنیا هماهنگی دارد. در این منابع درسی تمامی دروس اول تا ششم به‌صورت تصویری و سرگرم‌کننده آموزش داده می‌شود.

مؤسسه حرف آخر برمبنای جدیدترین یافته‌های یادگیری دروس به این نتیجه فوق‌العاده دست ‌یافته است که بهترین شیوه آموزش برای تثبیت مفاهیم درسی در ذهن دانش‌آموزان تدریس تصویری و جذاب است. به‌ گونه‌ای که دانش‌آموزان فراموش می‌کنند که درحال درس‌خواندن و تحت آموزش هستند بلکه بازه زمانی آموزشی برای آن‌ها تبدیل به سرگرمی مداوم می‌شود.

یکی از دلایل اصلی بی‌انگیزگی و دل‌زدگی کودکان در این سنین که در مراحل بالاتر حتی به گریز از مدرسه می‌انجامد، همین موضوع ناجذاب بودن تدریس و آموزش‌های سخت و خشک و رسمی است. اما در روش‌های جدید آموزشی که در کشورهای مختلف دنیا در حال پیگیری و اجراست نشان داده ‌است پروسه‌ی فراگیری دروس می‌تواند برای کودکان خیلی جذاب باشد اگر با روش‌های دوست‌داشتنی خودشان با آن‌ها وارد مذاکره شویم.

کودکان از درس پس دادن و بازخواست شدن شدیداً گریزان هستند اما هنگامی‌که فرآیند یادگیری در قالب بازی‌های سرگرم‌کننده یا انیمیشن‌های جالب باشد برای مشارکت در آن پیش‌قدم می‌شوند. با این اوصاف به اهمیت دروس لاماسی حرف آخر که به‌صورت شهودی سازی و تصویری به کودکان مقطع ابتدایی آموزش داده می‌شود بیشتر پی می‌بریم.

احتمالاً همه شما کاملاً تایید می‌کنید که شیوه‌های آموزشی سخت و متحجر که در چند سال اخیر در کشور ما اجرا می‌شده میزان علاقه‌مندی افراد به درس‌خواندن را تا حد زیادی کاهش داده‌ است. از این‌رو نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم و باید دنبال راه چاره‌های جدید باشیم تا پیش‌ از هر اقدامی محصلان را به درس‌خواندن علاقه‌مند و انگیزه‌های آن‌ها را بالا ببریم.

مهم‌ترین مساله در این ‌میان ایجاد انگیزه برای هدفمند بودن  دانش‌آموزان است. آن‌ها از همان سال‌های ابتدایی تحصیل باید بدانند که می خواهند از درس‌خواندن چه نتایجی بدست آورند. پس لازم است پیش ‌از هر اقدامی با آن‌ها با روش دوستانه و صمیمی صحبت کنیم و ترس از درس را در دل آن‌ها از بین ببریم.

 آموزش را با دروس ابتدایی حرف‌ آخر پیش ببرید

حالا که تصمیمات جدیدی برای آینده فرزند دلبندتان گرفتید وقتش است که از مکمل‌های جادویی پشتیبان کمک بگیرید. پکیج دروس ابتدایی حرف آخر همان ابزاری است که دانش‌آموز شما برای موفقیت روزافزون به آن نیاز دارد. پس ‌از این‌که این پکیج منحصربه‌فرد را ثبت سفارش و خریداری کردید با مشاوران حرف آخر تماس برقرار کنید تا نحوه درس‌خواندن با این پکیج آموزشی را برای شما تشریح کنند.

 اساتید دروس ابتدایی حرف آخر

اساتیدی که تدریس دروس لاماسی حرف آخر را به‌ عهده دارند از بهترین اساتید کشور هستند بنابراین دانش‌آموزان از همان سال‌های ابتدایی تحصیل با شیوه‌های نوین آموزشی اساتید برتر پیش می‌روند و مفاهیم را به ‌صورت عمقی فرامی‌گیرند. درواقع هدف اصلی مؤسسه حرف آخر این است که پایه درسی دانش‌آموزان ابتدایی ما از همان سن کم تقویت شود و در مقاطع بالاتر به مشکل برنخورند. جالب است بدانید که این آموزش‌ها در قالب ماجراهای داستانی گامباسگولی و ماسگامبولی به تصویر کشیده می‌شود که بهترین روش آموزشی برای کودکان در این مقاطع تحصیلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button