حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در قم – دفتر حرف آخر در قم

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
حرف آخر در قم

نمایندگی حرف آخر در قم بر اساس هدف های حرف آخر برای دانش آموزان این شهر ایجاد گردید.در این مقاله دوست داریم شما را با آموزش موسسه حرف آخر آشنا سازیم و بعد نحوه ثبت نام و دریافت پکیج ها برای دانش آموزان را توضیح دهیم.

حرف آخر در سال های اخیر به فکر ایجاد نمایندگی در شهرهای مختلف بوده است. با این کار دانش آموزان میتوانند آشنایی بیشتری با مجموعه حرف آخر و اساتید و مشاوران این مجموعه داشته باشند. حرف آخر در قم با تعداد مشاوران زیادی ایجاد گردیده است تا دانش آموزان از لحاظ مشاوره دچار مشکل نشوند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

مشاوره حرف آخر به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان نمایندگی حرف آخر در قم قرار خواهد گرفت. راه های تماس با مشاورین حرف آخر از طریق شماره تماس: 09103225124 میباشد. شماره تماس حرف آخر را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر در قم ارتباط پیدا کنید .

حرف آخر در قم

حرف آخر در قم

نمایندگی حرف آخر در قم هدف جدی را دنبال خواهد کرد و تمامی دانش آموزان میتوانند در حرف آخر ثبت نام خود را تکمیل نمایند. حرف آخر در قم برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پکیج های آموزشی دارد و هر دانش آموزی با هر معدل و پایه ضعیفی میتواند ثبت نام کند و آموزش مفهومی را شروع نماید. آموزش موسسه حرف آخر به صورت تصویرسازی خواهد بود یعنی شما بهترین نوع آموزش را برای ماندگاری هرچه بیشتر مطالب درسی خواهید داشت.

شهودی سازی و تصویرسازی با نیم کره راست ذهن شم کار خواهد کرد و شما بیشترین ماندگاری مطالب درسی را خواهید داشت و با بیشترین بازدهی میتوانید موفقیت خود در آزمون ها و کنکور را داشته باشید.

حرف آخر در قم برای کمک بهتر برای دانش آموزانی که هیچ آشنایی با حرف آخر ندارند میتواند یک بسته رایگان به اسم پکیج صفر تا رتبه در قالب دی وی دی آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار دهد که 20درصد از کل پکیج ها را شامل میشود. این 20درصد شامل آموزش تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشد و میتوانید با دیدن این پکیج میتوانید بهترین تصمیم برای ثبت نام و استغاده از محصولات صفرتاصد و محصولات فایو استار حرف آخر را داشته باشید.

تمامی منابع حرف آخر به صورت دی وی دی و کتاب و جزوه و آزمون میباشد و همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید نمود. مشاوره حرف آخر کمک زیادی به دانش آموزان قم خواهد کرد تا بتوانند هرچه سریعتر پکیج های آموزشی را به اتمام برسانند و وارد دوره مرور شوند. لازم به ذکر است موسسه حرف آخر از جدیدترین متدهای آموزشی روز استفاده خواهد کرد تا دانش آموزان بتوانند از جدیدترین تکنولوژی ها برای آموزش خود استفاده نمایند.

شما میتوانید منابع حرف آخر را در بستر vod که جدیدترین تکنولوژی آموزشی میباشد را دریافت نمایید که در اینصورت منابع برای شما در سامانه بارگذاری خواهد شد و دی وی دی و کتاب برای شما ارسال نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم میتوانید با مشاوران حرف آخر درقم که شماره تماس آنها را در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید.

شماره تماس: 09103225124

پکیج های آموزشی حرف آخر در قم

موسسه حرف آخر در طی یک دهه ی اخیر که در زمینه کنکور فعالیت داشته است توانسته در بین دانش آموزان کنکوری جایگاه ویژه ای پیدا کند. الان که این مقاله را میخوانید حرف آخر برای تمامی ابتدایی ها و متوسطه اولی ها و متوسطه دومی ها پکیج آموزشی ضبط نموده است.

حرف آخر در ابتدا منابع کنکوری را در اختیار داشت آن هم فقط برای رشته های تجربی و ریاضی ولی حالا این منابع با توجه به استقبال دانش آموزان گسترده شده و بعد از ضبط محصولات انسانی حرف آخر ،پکیج های دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول نیز آماده گردیده است و نمایندگی حرف آخر در قم میتواند تمامی دانش آموزان را در این موسسه ثبت نام نمایند.

شماره تماس حرف آخر قم

 

ثبت نام در دفتر نمایندگی حرف آخر در قم

همانطور که گفته شد ثبت نام در حرف آخر محدودیتی ندارد و روال ثبت نام را اینجا خدمت شما توضیح خواهیم داد. در مرحله اول شما باید با آموزش موسسه حرف آخر آشنایی داشته باشید که قصد ثبت نام در اینجا را دارید و برای همین منظور میتوانید با مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید و در مورد طرح ها و برنامه ها با آنها مکالمه مفصلی داشته باشید.

شماره تماس: 09103225124

در مرحله بعدی وقتی تصمیم به ثبت نام در این موسسه و حرف آخر در قم را داشتید میتوانید از قیمت پکیج ها و تخفیفات حرف آخر که در پایین به آن اشاره نموده ایم مطلع شوید و بعد از اطلاع از آخرین قیمت پکیج ها شما میتوانید شماره کارت حرف آخر که بنام موسسه حرف آخر مهر میباشد را دریافت نمایید و هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز نمایید. پرداخت شما میتواند به صورت مراجعه حضوری به بانک و فیش بانکی باشد و یا حتی از طریق عابربانک و پرداخت از طریق اپلیکیشن موبایل.

بعد از پرداخت هزینه میتوانید مشخصات خود را در اختیار مشاوران قرار دهید تا آنها کار ثبت نام شما را انجام دهند. بعد از ثبت نام پکیج های شما از تهران ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است حرف آخر تنها انبار مرکزی که دارد در تهران میباشد و هنوز این شرایط فراهم نشده است تا بتواند در همه شهرها انبار برای پکیج های آموزشی داشته باشد و یکسری محدودیت ها وجود دارد.

بعد از این مراحل شما جزو دانش آموزان حرف آخر خواهید بود و میتوانید از پکیج ها و مشاوران این موسسه استفاده نمایید.

تخفیفات حرف آخر برای دانش آموزان استان قم

حرف آخر برای دانش آموزان استان قم تخفیفاتی دارد همانند سایر استان ها. تخفیفات حرف آخر در بازه های مختلف متفاوت میباشد و اینک نمیتوانیم بگوییم در موسسه کدام یک از تخفیفات پابرجاست. تخفیفات شامل تخفیف پلکانی و تخفیف درصدی و تخفیف عیدانه میباشد. و شما در هر ماه از سال که اقدام به خرید از حرف آخر داشته باشید تخیفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

برای دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخر میتوانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید چون قیمت محصولات در ماه های مختلف تغییر خواهد کرد با توجه به تغییر تخفیفات. شما همچنین میتوانید از قسمت فروشگاه حرف آخر قیمت تمامی محصولات را به صورت یکجا مشاهده نمایید و آگاهی خوبی در این زمینه داشته باشید تا با خیال راحت تری ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید.

نحوه مشاوره دانش آموزان حرف آخر قم

دانش آموزان حرف آخری کلا به روش میتوانند مشاوره دریافت نمایند : یا مشاوره به صورت حضوری که اگر دفتر نمایندگی تشکیل شده باشد یا در حالت افتتاح قرار دارد و یا مشاوره تلفنی.

اکثر دانش آموزان حرف آخر به صورت تلفنی مشاوره خود را دریافت خواهند نمود و بدون هیچ محدودیتی در همه تایم ها و در همه روزها میتوانند از مشاوره رایگان حرف آخر همراه با پکیج ها استفاده نمایند. برای دریافت راهنمایی های بیشتر و دریافت شماره کارت حرف آخر یا استعلام آن میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button