حرف آخر برترین موسسه کنکوری

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر چیست؟ – نحوه دریافت پکیج رایگان صفر تا رتبه حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
صفر تا رتبه حرف آخر

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر بهترین روش آشنایی با نحوه آموزش موسسه حرف آخر میباشد. طبیعتا اکثر شما دانش آموزان پایه ی دهم و یازدهم و دوازدهم به این مسئله پی خواهید برد که حتی با وجود سه سال آموزش در دوران دبیرستان ولی جوابگوی شما نبوده و نتوانید در کنکور به اون چیزی که میخواین برسین و اینجا به فکر کنکوری کار کردن خواهید افتاد در واقع به این نتیجه میرسین که روش تشریحی دوران دبیرستان به درد کنکور نخواهد نخورد. کنکور یکی از بهترین یا میشه گفت برای بعضی ها تنها راه ساختن آینده خود و رسیدن به آرزوهاست.

حرف آخر برای داشتن بهترین آموزش برای شما محصولات صفرتاصد و پروژه فایو استار حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

در این مقاله سعی داریم نمونه از آموزش موسسه حرف آخر را را در قالب پکیج صفر تا رتبه را به شما عزیزان معرفی کنیم.

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر چیست؟

محتوای پکیج صفر تا رتبه حرف آخر چیست :

* 6 حلقه دی وی دی آموزشی

اینجا مباحث تمام دی وی دی ها را در اختیار شما قرار میدهیم تا موضوعات هر کدام از دی وی دی ها از الان برایتان مشخص باشد.

dvd شماره 1 : شامل دروس زیست شناسی ، ریاضی ، ادبیات و زبان میباشد که مباحث آنها نیز در پایین برایتان مشخص شده است.

زیست (پانکراس و دیابت)

ریاضی (حل نامعادلات)

ادبیات (انواع نقش ۱)

زبان (شرطی + رابطه افعال)

dvd شماره 2 : شامل دروس شیمی ، فیزیک ، دین و زندگی و عربی میباشد و در پایین مباحث را براتون نوشته ایم.

شیمی (تبدیل واحد یک ماده)

فیزیک (بازتاب)

دین و زندگی (توحید شناسی)

عربی(ترجمه)

dvd شماره 3 : شامل دروسزیست ، ریاضی ، ادبیات و زبان میباشد و شامل موضوعات زیر میباشد.

زیست (قلب و نوار قلب)

ریاضی (ترکیب توابع، ماشین)

ادبیات(انواع نقش ۲)

زبان (ترتیب صفات،مرجع ضمیر)

dvd شماره 4 : شامل دروس شیمی ، زیست ، فیزیک و دین و زندگی میباشد و موضوعات آن در زیر برایتان مشخص شده است.

شیمی(محلول ها)

زیست (گلبول قرمز و کبد)

فیزیک (پتانسیل الکتریکی)

دین و زندگی (قضاو قدر و اختیار)

dvd شماره 5 : شامل دروس زیست، فیزیک ، ریاضی و ادبیات میباشد و موضوعات نیز مشخص شده است.

زیست (تیروئید)

فیزیک (خازن)

ریاضی (ترکیب توابع:چند ضابطه)

ادبیات (گروه اسمی)

dvd شماره 6 : شامل آزمونک ها میباشد.

پاسخ نمای👇👇

ازمونک اول

ازمونک دوم

آزمونک سوم

آزمونک چهارم

آزمونک پنجم

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

قبل از معرفی پکیج صفر تا رتبه حرف آخر بهتر است در مورد نحوه آموزش حرف آخر توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم.آموزش حرف آخر بر مبنای تصویر سازی میباشد . اولین لایه آموزش حرف آخر به صورت تصویر سازی است.

اما شما شاید سوالی در ذهن دارین و آن هم این است که تصویرسازی چطوریه یا اصلا به چه دردی خواهد خورد.در پاسخ به این سوال باید گفت:شما یا هر دانش آموز دیگری قرار  است که دروس سه سال را در یک روز و روز کنکور پیاده کنید در صورتیکه شما درسی را که هفته قبل خوانده و حفظ کرده اید الان شاید به یاد نمیارید.تصویر سازی برای رفع این مشکل هستش .

همه ی ما یا شما دانش آموز عزیز از دوران بچگی یک سری انیمیشن و کارتون و تصاویر را که دیدیم الان هم به یاد داریم یا داستانی را که تو گوش ما خوندن الان هم به یاد داریم خب چرا اینطوری در ذهن ما مونده فقط به خاطر این هستش که تصویر سازی کردیم .

اینجا باید بگیم نیم کره راست ذهن انسان که محل تصویرسازی های این چنینی است بسیارقوی هستش.حرف آخر هم برای یادگیری بهتر و ماندگاری بهتر مباحث درسی لایه اول آموزش خود را به این شکل در اختیار شما قرار میده و دیگه قرار نیست درسی را حفظ کنید .

در کل این رو بگیم که دیگه بلد بودن و حفظ کردن مباحث به درد کنکور نخواهد خورد و شما تنها هدفتون باید مسلط شدن روی مباحث درسی باشه اونم از طریق تصویرسازی یا یک روش خاص ، نه فقط حفظ کردن و بلد بودن .شما با بلد بودن فقط میتونید واسه سوالات تشریحی خوب باشین نه برای سوالات تستی.پس شما در آموزش حرف آخر مشکلات مربوط به حفظ کردن مباحث و از یاد رفتن آنها نخواهید داشت .این توضیحات یک شماتیک کلی از آموزش حرف آخر بود که خدمت شما ارائه کردیم.

پکیج-5-روز-با-حرف-آخر

جهت ثبت نام در حرف آخر تماس گیرید: 09103225124 – 02122039821

یکیج صفر تا رتبه حرف آخر در قالب 6 حلقه دی وی دی به عنوان نمونه ای از آموزش سه لایه موسسه حرف آخر برای شما دانش آموزان در نظر گرفته شده و فرستاده میشه.

محتوای دی وی دی ها شامل آموزش هر استاد مربوط به درس تخصصی و عمومی میباشد و دانش آموزان رشته تجربی میتوانند تمامی دروس عمومی و تخصصی داخل آنها را نگاه کنند. دانش آموزان رشته ریاضی همه درس ها به غیر از زیست شناسی را میتوانند مشاهده نمایند و دانش آموزان رشته انسانی فقط دروس عمومی را میتوانند مشاهده نمایند. فعلا دروس رشته انسانی حرف آخر شامل دروس عمومی هستش در داخل پکیج رایگان.

دی وی دی شماره6 شامل آزمونک ها میباشد یعنی شما بعد از دیدن هر قسمت از مباحث آموزشی میتوانید بیاید آزمونک ها که یکسری سوالات طراحی شده توسط اساتید میباشد را کار کنین و پاسخنمای آنها را در این دی وی دی مشاهده نمایید و سوالات خود را رفع کنید. سوالات مشابه سوالات کنکور میباشد و با تیپ سوالات کنکور آشنا خواهید شد.

لازم به ذکر است دانش آموزان رشته انسانی برای دریافت نمونه آموزش دروس تخصصی میتوانند با شماره ای که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر استفاده کرده و نمونه آموزش ها را به صورت فال در تلگرام دریافت نمایند.

پکیج 0 تا رتبه حرف آخر آموزش دروس : ادبیات ،دینی،عربی،زبان،ریاضی،فیزیک،شیمی و زیست را شامل میشود که چیزی حدود 20 درصد کنکور سراسری میباشد. آموزش این دروس مربوط به سه پایه تحصیلی دهم ، یازدهم و دوازدهم میباشد. پکیج صفر تا رتبه حرف آخر برای رشته های تجربی ،ریاضی و انسانی فرستاده میشود و با این پکیج آشنایی کاملی با موسسه حرف آخر پیدا خواهید کرد.

جهت دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف اخر تماس بگیرین :

شماره تماس: 09103225124

بسته صفر تا رتبه حرف آخر

چرا از پکیج صفر تا رتبه حرف آخر استفاده کنیم؟

بدیهی است هر دانش آموزی به خاطر اینکه تصمیم به همکاری با یک موسسه کنکوری داشته باشد باید شناخت کافی از آن موسسه و نحوه تدریس و روش تدریس اساتید آن موسسه را داشته باشد .یعنی باید خودش رو با آموزش محک بزنه و آزمون و خطا رو انجام بده و ببینه میتواند با آن آموزش خودش را وفق دهد یا خیر .

حالا اگر شما دانش آموزان میخواهید که با آموزش تصویری و سه لایه موسسه حرف آخر آشنا بشین بهترین راه دریافت پکیج رایگان صفر تا رتبه حرف آخر میباشد که شما میتوانید آموزش همه درس های عمومی و تخصصی رو ببینید و خودتون رو با آموزش وفق بدهید تا یک تصمیم گیر بهتری برای ادامه همکاری با موسسه حرف حرف اخر داشته باشید.

 دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف آخر

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر قیمت خام یا  قیمت پشت جلدش 1/500/000 تومان میباشد که فقط با یک هزینه پستی در اختیار شما قرار میگیرد و هزینه محتوای آموزشی رایگان شده است. برای دریافت پکیج رایگان میتوانید به سامانه پیامکی حرف آخر ارسال پیامک داشته باشید و یا اینکه با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید.

البته لازم به ذکر است که اگر ساکن تهران هستین میتوانید حضوری تشریف بیارید و هزینه پستی هم شاملتون نشود یا حتی میتونین یک نفر را از طرف خودتان بفرستین که بعد از هماهنگی با شماره تماس داخل سایت بسته رو بدون هیچ هزینه پستی تحویل بگیرد.برای کسب اطلاعات مربوط به نحوه دریافت پکیج صفر تا رتبه لطفا با شماره تماس 09103225124 تماس حاصل فرمایید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

نحوه دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف اخر بسیار راحت است یعنی بعد از تماس با شماره تماس حرف آخر اگر ساکن تهران هستین هماهنگی انجام میشه و بسته رو تحویل میگیرین ولی اگر نمیتوانید خودتون حضوری تشریف بیارین یا ساکن تهران نیستین با هماهنگی با مشاور موسسه حرف آخر بعد از دریافت شماره حساب حرف آخر که بنام حرف آخر مهر میباشد هزینه بسته بندی و پست را واریز کرده و کلیه کارهای ثبت رو انجام داده و بسته شما مراحل رو طی خواهد کرد تا به پست ارسال گردد.

شماره تماس: 09103225124

برنامه صفر تا رتبه حرف آخر  

برای شروع پکیج صفر تا رتبه از اولین دی وی دی شروع به مشاهده آموزش کنید و آموزش و تمرین و تکرار را داشته باشید و بعد از آن آزمونک ها را کار کنین تا خودتان را محک بزنید و آزمون و خطا انجام دهید و پاسخنمای آنها را مشاهده نمایید که تمامی سوالات برای تحلیل شده است.

سیستم جدید موسسه حرف آخر برای آموزش

موسسه حرف آخر از سال 1401 سیستم vod  را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد این سیستم جدیدترین سیستم آموزشی در کشور میباشد و قطعا بازدهی خیلی بالایی خواهد داشت. در سیستم vod حرف آخر دیگر dvd برای شما ارسال نخواهد شد و کلیپ های آموزشی روی سامانه برای شما آپلود خواهد شد. دانش آموزانی که سال های قبل محصولات حرف آخر را خریداری کرده اند میتوانند از سیستم vod حرف آخر نیز استفاده داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات یا راهنمایی در مورد صفر تا رتبه حرف آخر و تحلیل سوالات کنکور تماس بگیرید 09103225124

هر دانش آموز و داوطلب کنکوری برای رسیدن به موفقیت در کنکورو رشته مورد علاقه خود باید تلاش داشته باشد ولی تنها تلاش کافی نیست .بهترین نتیجه گیری زمانی رخ میده که تلاش ما همراه با بهترین نوع آموزش باشد.یک آموزش کنکوری خوب به داوطلب کمک میکنه تا مباحث درسی را به صورت کامل مسلط بشود تا بتواند تست زنی قوی داشته باشد.تمامی این مراحل و دریافت پکیج صفر تا رتبه جهت آشنایی با نحوه ی آموزش و داشتن بهترین تصمیم برای انتخاب یک منبع کنکوری میباشد.

8 دیدگاه در “پکیج صفر تا رتبه حرف آخر چیست؟ – نحوه دریافت پکیج رایگان صفر تا رتبه حرف آخر

 1. زهرا گفت:

  با سلام . واقعا این پکیج عالی هستش اول دو دل بودم با حرف آخر همکاری کنم یا خیر ولی وقتی آموزش را دیدم نظرم قطعی شد .

  1. harfeakhar گفت:

   سلام زهرای عزیز . بله بهترین پکیج جهت آشنایی با آموزش اساتید 5روز با حرف آخر میباشد . موفق باشید .

 2. افسون گفت:

  چطوری میتونمپکیج رو دریافت کنم ؟

  1. harfeakhar گفت:

   برای دریافت پکیج تماس بگیرید و آدرس خود را بگید تا ارسال کنیم براتون

 3. صدرا گفت:

  سلام برای اینکه بتونم پکیج رایگان رو جهت دیدن نمونه کار دریافت کنم باید چیکار کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام صدرای عزیز . با شماره تماسی که در اختیارت قرار دادیم تماس بگیر و آدرس و مشخصات خودتون را در اختیار ما قرار دهید تا ارسال کنیم.

 4. لیلا گفت:

  با سلام. پکیج خوبی هستش ممنون از اساتید حرف آخر که این 20درصد رو رایگان در اختیار ما قرار دادند.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. آرزوی موفقیت داریم براتون. برای دریافت مشاوره رایگان هم میتوانید تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button