حرف آخر برترین موسسه کنکوری

هزینه ثبت نام در حرف آخر کنکور 1403[تخفیف ویژه] و نحوه ثبت نام حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
ثبت نام در حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر اولین قدم برای تهیه پکیج های حرف آخر و شروع یک برنامه ریزی کنکوری میباشد. در این مقاله میخواهیم شما را با حرف آخر و انواع پکیج های آن و پکیج های رایگان آشنا کنیم و نحوه ثبت نام در طرح ها و تخفیفات موسسه را به شما توضیح دهیم

موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را به صورت جدی شروع نموده است. آوازه حرف اخر در تمامی شهرهای ایران پیچیده است و این موسسه برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در حرف آخر را دارند شرایطی را در نظر گرفته است. در این مقاله شرایط همکاری با حرف آخر توضیح داده شده است.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

نحوه ثبت نام در موسسه حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر شرایط زیاد پیچیده ای ندارد. شما دانش آموزان ابتدایی – راهنمایی و دبیرستانی میتوانید با موسسه حرف آخر همکاری کنید و ثبت نام خود را انجام دهید. با شماره 09103225124 تماس بگیرید و پس از  دریافت فرم ثبت نام و پر کردن فرم  ثبت نام جزو دانش اموزان حرف آخر باشید.در داخل این فرم یک سری مشخصات فردی به همراه نمره علاقه مندی به درس ها وجود دارد. برای اطلاع از قیمت پکیج های فایو استار حرف آخر و پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 میتوانید روی آن کلیک نمایید تا قیمت ها را مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

نحوه ثبت نام حرف آخر

هزینه ثبت نام در موسسه حرف آخر

برای ثبت نام در حرف آخر میتوانید به دو روش حضوری و غیرحضوری این کار را انجام بدهید . هزینه ثبت نام در موسسه حرف آخر میتوانیم بگوییم که رایگان میباشد چون هر مبلغی که به حساب موسسه واریز کنید به عنوان بیعانه ثبت خواهد شد و به ازای آن پکیج آموزشی برای شما ارسال خواهد شد . مزیت ثبت نام در حرف آخر این است که تخفیف برای شما رزرو خواهد شد و هر موقع مایل باشید میتوانید بقیه ی هزینه را واریز کنید تا پکیج ها برای شما ارسال گردد.

ثبت نام در حرف آخر

برای ثبت نام در حرف آخر به صورت حضوری شما میتوانید به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه کنید.برای ثبت نام حضوری قبل از مراجعه با شماره تماس داخل سایت هماهنگی لازم را به عمل بیاورید تا کارهای مربوط به ثبت مشخصات سریع انجام شود. البته لازم به ذکر است که اکثر ثبت نام های حرف آخر به صورت تلفنی و غیر حضوری که راحت میباشد انجام میگیرد.

اگر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماس حرف آخر که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر توسط مشاوران ارشد بهره مند شوید.

آدرس موسسه حرف آخر برای ثبت نام

با توجه به اینکه موسسه حرف آخر برای نمایندگی ها ی حرف آخر در کرج – حرف آخر در شیراز – حرف آخر در مشهد – حرف آخر در تبریز – حرف اخر در ارومیه – اصفهان  و  اکثر شهرهای ایران برنامه هایی را در نظر دارد ولی ادرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران و واقع در میدان انقلاب میباشد . اگر قصد مراجعه حضوری به دفتر مرکزی تهران را خواهید  داشت حتما ابتدا با شماره تماس داخل سایت هماهنگی را ایجاد کنید تا بتوانیم در همان لحظه به کار شما رسیدگی کنیم . میدان انقلاب و پلاک 17 و ساختمان مترجمان آدرس کامل موسسه حرف اخر میباشد.

فرم ثبت نام حرف آخر

دانش آموزان عزیز دقت داشته باشین بیشترین ثبت نام در حرف آخر به صورت تلفنی میباشد . شما میتوانید با شماره تماس 09103225124 ت ارتباط برقرار کنید و فرمی را که شامل مشخصات شخصی شما و شرایط محیط زندگی و علاقه مندی شما به دروس میباشد را دریافت کرده آن را پر کنید تا ثبت نام در موسسه حرف آخر پایان یابد. شرایط زیاد پیچیده ای در ثبت نام در حرف آخر وجود ندارد.

ثبت نام در حرف آخر
هزینه ثبت نام در حرف آخر کنکور 1403[تخفیف ویژه] و نحوه ثبت نام حرف آخر 3

پکیج های حرف آخر

تمامی پکیج های حرف آخر به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب کار هستند . اولین مرحله برای همکاری با حرف آخر ثبت نام و بعدش دریافت پکیج های حرف آخر میباشد. پکیج های حرف آخر در قالب دو نوع پکیج در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد. پکیج 6040 و پکیج 0 تا 100 .

در تمامی پکیج های حرف آخر کتاب کارها همراه دی وی دی فرستاده میشود و مکمل یکدیگر خواهند بود. پروژه 6040 حرف آخر در ماه های نزدیک کنکور در اختیار دانش آموزان قرار داده میشود.

شماره تماس: 02122039821 – 09103225124

پکیج صفر تا صد حرف آخر

کامل ترین منبع حرف آخر در قالب پکیجی به اسم پکیج صفر تا صد یا پکیج کامل حرف آخر میباشد . در این پکیج تمامی دروس عمومی و اختصاصی به همراه آزمون های مبحثی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. بعد از تهیه پکیج 0 تا 100 حرف آخر یک برنامه قطاری در اختیار شما قرار میگیرد که در آن برنامه  قرار است دروس دهم و یازدهم و دوازدهم راسه دور مرور خواهید کرد.مراحلی مانند آموزش و تمرین و تکرار و تست زنی و آزمون شامل این برنامه میباشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قطاری حرف آخر تماس بگیرید 09103225124

پکیج 6040 حرف آخر

پکیج 6040 حرف آخر یکی دیگر از پکیج های موسسه حرف آخر میباشد . پکیج 6040 حرف آخر در واقع خلاصه و جمعبندی آموزشی میباشد.این پکیج ماه های نزدیک کنکور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

بعد از ثبت نام در حرف آخر همراه تمامی منابع حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد. در واقع پکیج 6040 از داخل پکیج 0 تا 100 در اومده . به عنوان یک جمعبندی برای دانش آموزی که تا حدودی آموزش اولیه را دیده است فرستاده خواهد شد .

دانش آموزان بعد از ثبت نام در حرف آخر و دریافت پکیج های حرف آخر میتوانند از برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر نهایت استفاده را داشته باشند. بعد از دریافت پکیج های حرف آخر شما هم میتوانید به صورت حضوری منابع خود را دریافت نمایید یا اینکه بعد از ثبت نام در حرف آخر ، سفارش و خرید منابع حرف آخر را به صورت تلفنی انجام دهید.

بعد از سفارش تلفنی محصولات حرف آخر میتوانید روش ارسال پکیج ها را خودتون انتخاب کنید که آیا به روش پست ارسال بشه یا به صورت ترمینالی.

با شماره09103225124 تماس بگیرید و بعد از دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و شماره کارت عبدالرضا منتظری بعد از اعمال تخفیفات مربوط به پکیج ها میتوانید هزینه پکیج ها را با خیالی راحت واریز کنید. بعد از دریافت منابع خود میتوانید با مشاور خود در ارتباط باشین تا به راحتی بتوانید دی وی دی های خود را نصب کنید.مراحل نصب دی وی دی ها نیز در ادامه توضیح داده شده است.

شماره حساب موسسه حرف آخر

موسسه حرف اخر دارای چندین شماره حساب میباشد و آن هم به دلیل این میباشد که واریزی حرف آخر در روز بسیار زیاد است و بخاطر اینکه واحد مالی بتواند در همان روز واریزی شما را تایید نماید مجبور به استفاده از چندین شماره حساب و استفاده از ربات برای پیگیری سریع سفارشات میباشد. ولی دقت داشته باشین که تمامی شماره حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری رییس موسسه حرف آخر میباشد .

اگر قصد ثبت نام در حرف آخر را دارید با  شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید واطلاعات کامل را دریافت نمایید.

فعال کردن دی وی های حرف آخر

خب طبیعتا بعد از ثبت نام در حرف آخر نوبت به دریافت پکیج ها میرسد بعد از دریافت ، این نکته را دقت داشته باشین که تمامی دی وی دی ها دارای کد میباشند یعنی فقط در یک کامپیوتر یا لپ تاپ باز میشوند .

وقتیکه میخواهید برای بار اول یک دی وی دی را نگاه کنید باید آن را فعال نمایید .فعال کردن دی وی دی ها کلا در 4 مرحله : نصب پیش نیاز – نمایش محتوا – دریافت کد قرمز – دریافت کد فعال سازی میباشد. وقتی که کد فعال سازی را در یک کامپیوتر فعال کردید آن دی وی دی در کامپیوتر دیگری باز نخواهد شد.

دانش آموزان تمامی مقاطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان میتوانند با موسسه حرف آخر همکاری داشته باشند. اما برای جاوگیری از کلاهبرداری های احتمالی و اطمینان از صحت شماره حساب حرف آخر حتما با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا هم از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید و هم اطمینان  کامل را کسب کنید.

در مورد سیستم جدید حرف آخر توضیحاتی را ارائه خواهیم داد تا در زمان ثبت نام به مشکل برنخورید. الان که این مقاله را میخوانید موسسه حرف آخر سیستم vod را روی کار آورده است.در سیستم وی او دی دیگر برای شما هیچ پکیج و محصولی ارسال نخواهد شد و برای شما سامانه ایجاد خواهد شد و کلیپ آموزشی تک به تک دروس برای شما آپلود خواهد شد و میتوانید آن را دانلود نمایید.

بهترین متد آموزشی حال حاضر سیستم vod حرف آخر همراه با مشاوره هوشمند میباشد و میتوانید از این سبک آموزش نهایت استفاده را ببرید.

28 دیدگاه در “هزینه ثبت نام در حرف آخر کنکور 1403[تخفیف ویژه] و نحوه ثبت نام حرف آخر

 1. Nazanin گفت:

  سلام . برای ثبت نام حتما باید هزینه ای جدا از هزینه پکیج ها واریز بشه ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام نازنین عزیز . ثبت نام در حرف آخر رایگان هستش و تمام هزینه ای که پرداخت میکنید فقط برای پکیج ها هستش.

  2. سیمین باقری گفت:

   سلام وقتتون بخیر من با یکی از مشاورهاتون در ارتباط و اون برام ثبت نام را انجام داد ولی هنوز هیچ ادرسیو ازم نگرفته که پکیج و کتاب ها رو برام ارسال کنه؟من تبلیغات رو در تلویزیون دیدم و پیامک دادم الان باید چکارکنم؟اون ثبت نام فرق داشته؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام سیمین عزیز. منابع به صورت vod در اختیار شما قرار میگیره. لطفا با شماره تماسی که درج کرده ایم تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییت کنیم

 2. مریم گفت:

  برای ثبت نام چ مدارکی نیازه ؟ نتونیم حضوری بیایم میشه ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام مریم عزیز . ثبت نام به صورت غیرحضوریه . برای مدارک تماس بگیر تا راهنماییت کنیم

 3. مهران گفت:

  سلام.برای ثبت نام باید فرم خاصی پر بشه؟ آخه هیچ فرمی به من ندادن و فقط گفتن هزینه پکیج رو واریز کن

  1. harfeakhar گفت:

   یه فرم اطلاعات رو میتونین پر کنین . تماس بگیرین تا بهتون بگیم چیکار کنین

 4. هومن گفت:

  برای ثبت نام حضوری کجا بیایم ؟

  1. harfeakhar گفت:

   با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.

 5. azar گفت:

  سلام. ثبت نام چجوریه ؟ ینی ماه های خاصی باید ثبت نام کنیم از برنامه عقب نمیمونیم؟

  1. harfeakhar گفت:

   خیر ثبت نام محدودیت نداره . هر ماه شما ثبت نام کنین برنامه شما از اون ماه شروع میشه

 6. حبیب گفت:

  سلام خسته نباشید من امسال درس هام ضعیف شده اکه بشه یک پکیج ارزون بهم بگین و منو ثبت نام کنید ممنون میشم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام وقت بخیر. لطفا با شماره داخل سایت تماس بگیرین تا شما رو تعیین سطح کنیم

 7. مهران گفت:

  سلام.من سال یازدهمی هستم.میخوام شروع کنم برای پزشکی.باید چیکار کنم/؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام مهران عزیز. باتوجه به اینکه سال یازدهمی هستین و فرصت کافی برای آموزش کنکوری دارین میتونین تماس بگیرید تا از برنامه حرف آخر و مشاوران مطلع شوید.

 8. آنیتا گفت:

  سلام .من میخوام پک صفر تا صد رو بخرم. پیش کی باید ثبت نام کنم که مشاور داشته باشم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام با شماره تماسی که درج کرده ایم تماس بگیرید و تخفیفات را دریافت کنید و ثبت نام خود را انجام بدهید و مشاور بریا شما تعیین خواهد شد.

 9. سهیلا گفت:

  سلام شماره حساب حرف اخر رو میخوام.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام برای ثبت نام و واریز هزینه ها با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید و شماره حساب را دریافت نمایید. قادر به درج شماره حساب در اینجا نیستیم.

 10. Reza گفت:

  برای کسی که معدلش داغونه ۳۴سال سن داره البته از بعضی پکیج های حرف اخر استفاده کردم ولی با توجه به سنم یکم سرد شدم …با معدل داغون امیدی به ثبتنام هست؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   پکیج های حرف آخر ربطی به معدل پایین شما نداره چون از پایه با شما کار میکنه. در مورد پکیج های صفر تاصد میتوانیم توضیحات بیشتری بهتون بدیم لطفا تماس بگیرید.

 11. امیر رضا گفت:

  سلام.برای خرید پک صفر تا صد با تخفیف و مشاوره رایگان باید با کی صحبت کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. میتونین با شماره تماسی که در سایت درج کرده ایم تماس بگیرید و با مشاوران ارشد در مورد ثبت نام و نحوه مشاوره صحبت نمایید.

 12. . گفت:

  سلام خسته نباشید من رشتم فنی بوده و می‌خوام کنکور تجربی بدم مشکلی پیش نمیاد که من هیچ کدوم از دروس تجربی رو بلد نیستم و می‌خوام با حرف آخر پیش برم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. مشکلی پیش نمیاد و برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 13. مهری گفت:

  سلام . هزینه ثبت نام برای سوم ابتدایی و هفتم چقدره ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا تعداد دروسی که میخواین و تخفیفات برای شما توضیح داده شود و قیمت نهایی را دریافت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button