حرف آخر برترین موسسه کنکوری

درباره ما

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

موسسه حرف آخر همانطور که از عنوانش بر می آید حرف آخر آموزش را دوره های آمادگی کنکور با سبکی منحصربفرد و جذاب بیان می کند. این موسسه دروس مختلف کنکور را در قالب پکیج های آموزشی درس به درس با سبکی متفاوت ارائه می دهد. در اینجا قصد داریم شما را با آموزش موسسه حرف آخر و سبک آموزش اساتید حرف آخر آشنا سایم و درباره حرف آخر یک توضیحات کاملی در اختیار شما قرار دهیم.

شماره تماس:  09103225124

موسسه حرف آخر

با پیشرفت های روز افزون تکنولوژی در ابعاد مختلف زندگی، این تغییر و تحولات به زمینه های آموزشی و فراگیری اطلاعات هم نفوذ کرده است. آموزش این روزها سبک و سیاق تازه ای پیدا کرده و دیگر نیازی نیست مانند گذشته های نه چندان برای به ذهن سپاری اطلاعات پیش پا افتاده دائما با فرمول و مطالب درسی دست و پنجه نرم کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر کافی است با شماره تماس مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

درباره موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر ایده های جدید رونمایی می کند :

موسسه حرف آخر با بکارگیری تکنولوژی های روز آموزشی دنیا مباحث درسی را با بیانی شیوا و قابل فهم برای دانش آموزان به ارمغان آورده است.

وجه تمایز پکیج های درسی این موسسه با سایر منابع آموزشی کنکور شیوه خاص تدریس استادان است. در این مدل جدید که برای نخستین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر پیاده سازی شده، همه منابع درسی کنکور به کمک تصویر سازی و متحرک سازی با انیمیشن تدریس می شود.

شیوه نوین شهودی سازی دروس به قدری برای داوطلبان کنکور موثر واقع شده است که درس خواندن را از حالت زمخت و خسته کننده به سرگرمی تبدیل کرده است. شاید این سوال به ذهن تان خطور کرده باشد که چه تفاوتی دارد دروس توسط استاد تدریس شود یا به صورت انیمیشن؟ در پاسخ باید صراحتا بگویم که همه چیز در فراگیری اطلاعات به ساختار مغز مربوط می شود.

تدریس اساتید در حرف آخر با سایر مؤسسات آموزشی کنکور تفاوت‌های اساسی دارد چرا که حرف آخر چالش‌های نظام آموزشی را کشف کرده و با راهکارهایی فرآیند یادگیری را چند برابر می‌کند. متأسفانه شیوه‌های منسوخ آموزشی که سالیان سال است در مدارس و مؤسسات آموزشی پیگیری می‌شود اشکالات اساسی دارد.

مؤسسه حرف آخر با نگاه جدیدی به فرآیند یادگیری و به‌کارگیری متدهای جدید آموزشی مطابق با روش‌های به ‌کار گرفته شده در دنیا تحولی در تدریس ایجاد کرده‌ است. آموزش‌های تصویر محور و جذاب همراه با تدریس پرانرژی اساتید انگیزه افراد را برای یادگیری بیشتر کرده و سرعت انتقال مفاهیم به ذهن آن‌ها را چند برابر می‌کند.

اساتید مشهور و مطرح کنکور همچون استاد عبدالرضا منتظری با همکاری موسسه حرف آخر پکیج های آموزشی ویژه ای برای داوطلبان تهیه کرده اند که درس خواندن را برای کنکوریها به سادگی آب خوردن می کند. همین که به امور درسی روتین روزانه مشغول هستید می توانید با مشاهده دی وی دی های آموزشی حرف آخر با دنیای تازه ای از فراگیری متون درسی آشنا شوید.

شماره تماس:  09103225124

مشاوره رایگان حرف آخر

مؤسسه حرف آخر در کنار پکیج های ویژه حاوی دی وی دی های آموزشی، شرایط ویژه‌ای را برای رفاه حال داوطلبان برقرار کرده ‌است. مشاوره رایگان حرف آخر فرصت بی‌نظیری برای ارتباط تلفنی با مشاوران و رتبه‌های برتر کنکور سراسری است.

مشاوران هنگام ارتباط تلفنی با دانش‌آموزان تمام اطلاعات لازم را در زمینه دریافت پکیج ها و نحوه پیگیری دروس به طور کامل توضیح می‌دهند. در این مدت‌زمان برنامه‌ریزی‌های آموزشی و شیوه‌های مطالعه، میزان پیشرفت دروس و….. پیگیری می‌شود. ارتباط با مشاوران حرف آخر به‌صورت کاملاً رایگان انجام ‌شده و این یکی از تسهیلاتی است که پس‌از ثبت‌نام در حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

یکی از مواردی که در گفتگوهای تلفنی با مشاوران به دقت مورد بررسی قرار میگیرد نوع برنامه ریزی درسی به طور اختصاصی برای هر دانش آموز است. مشاوران ابتدا با بررسی رتبه ها و درصدهای دروس میزان پیشرفت دانش آموز را می سنجند و سپس برنامه ریزی اختصاصی برای تسریع در تقویت دروس دارای ضعف به آنها ارائه می شود. در مراحل بعدی روند درس خواندن و پیشرفت دانش آموز پیگیری می شود.

ثبت نام در موسسه حرف آخر

فرم ثبت نام در موسسه حرف آخر به این منظور طراحی شده که داوطلبان اطلاعات کلی خود را در اختیار موسسه قرار دهند. به این وسیله پل ارتباطی بین افراد و مجموعه شکل می گیرد و خدمات آموزشی طبق برنامه در اختیارشان قرار می گیرد. اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شیوه آشنایی با مرکز رشته تحصیلی و اهداف آموزشی که در نهایت با ثبت درخواست تکمیل می شود.

مشاوران آموزشی موسسه در اسرع وقت فرم تکمیل شده متقاضیان را بررسی کرده و در نهایت با افراد ارتباط تلفنی برقرار می کنند تا آنها را در جریان روند کار موسسه قرار دهند.

هنگامی که ثبت نام در موسسه حرف آخر را تکمیل کرده و فرم را ثبت نهایی می کنید از مزایای یک جلسه مشاوره رایگان و گرفتن پاسخ سوالات ذهنی تان از مشاوران حرفه ای مجموعه بهره مند خواهید شد. در ضمن برای خرید همه محصولات حرف آخر تخفیفات ویژه دریافت می کنید و در طرح نخبگان حرف آخر ثبت نام می شوید می توانید تجربه صحبت کردن با رتبه های برتر کنکور سالهای گذشته را داشته باشید و از آنها ترفندهای درس خواندن بیاموزید.

تخفیفات حرف آخر

تخفیف‌های ویژه حرف آخر در بازه‌های زمانی به خصوصی در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می‌گیرد. اطلاعات و جزئیات مربوط به طرح‌های تخفیف ویژه حرف آخر در سایت اصلی حرف آخر و کانال تلگرامی منتشر می‌شود. داوطلبان بعد از این‌که از تخفیف‌ها به‌طور کامل آگاهی پیدا کردند باید برای خرید پکیج های آموزشی به فروشگاه‌ حرف آخر مراجعه کرده و پکیج دروس موردنظر خود را تهیه کنند.

تخفیف‌های محصولات حرف آخر در دو گروه قرار می‌گیرد و داوطلبان با در نظر گرفتن ویژگی‌های هر بخش یک نمونه تخفیف را انتخاب می‌کنند. تخفیف‌ محصولات حرف آخر شامل تخفیف‌های درصدی و تخفیف‌های پلکانی است.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر برای مراجعه حضوری کجاست؟ این سوال پرتکراری است که دانش آموزانی که قصد ثبت نام در موسسه را دارند به دنبال پاسخش هستند. این افراد می خواهند حضوری به موسسه مراجعه کرده و منابع آموزشی را دریافت کنند یا اطلاعات جامع تری کسب کنند. به همین دلیل قصد داریم در این فرصت توضیحاتی در خصوص آدرس دفتر مرکزی حرف آخر ارائه دهیم تا دانش آموزان برای پیگیری امور آموزشی راحت تر باشند.

آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران میباشد و میتوانید تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button