حرف آخر برترین موسسه کنکوری

شماره کارت حرف آخر مهر معتبر کدام است؟ [ 1 روش استعلام فوری ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
شماره کارت حرف آخر

 شماره کارت حرف آخر یا شماره حساب حرف آخر بازدید کنندگان بسیاری را جهت کسب اطمینان لازم در بابت خرید محصولات موسسه حرف آخر، وادار به جستجو در سایت های گوگل میکند. اگرچه در وب سایت های مختلفی به طیف وسیعی از پرسش ها در این زمینه پاسخ داده شده اما هنوز هم برخی کاربران در بسیاری موارد حین خرید از موسسه حرف آخر با یک سری تردیدها در مورد شماره کارت حرف آخر مواجه می شوند. برای استعلام یا دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر مهر با ما تماس بگیرید:

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

شماره کارت حرف آخر مهر معتبر کدام است؟ [ 1 روش استعلام فوری ]

شماره کارت حرف آخر 

اینجا به شما قول خواهیم داد تا اطلاعات کاملی از شماره کارت حرف آخر که بنام حرف آخر مهر میباشد را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین میتوانید با شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید تا از سواستفاده های احتمالی جلوگیری نمایید.

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت حرف آخر با شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 تماس بگیرید.

به طبع وجود چنین ابهاماتی خود باعث جلوگیری از خرید محصولات  با کیفیت از این موسسه میشود. به همین دلیل ما در این بخش تصمیم گرفتیم تا مقوله شماره کارت  حرف آخر را با جزئیات کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با دریافت شماره کارت مرکزی موسسه حرف آخر که بنام حرف آخر مهر میباشد به راحتی میتوانید خرید خود را انجام دهید.

شماره حساب حرف آخر

متأسفانه این روزها در اقصی نقاط کشور، برخی افراد سودجو و به قول خودمانی کلاه بردار به دلیل استفاده و منفعت شخصی خود اقدام به کپی از سایت هایی می کنند که کاربرانش سال های طولانی برای اعتبار و سرپا نگه داشتن آن تلاش کرده اند. یکی از همین سایت ها موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری است.

شماره شبا حرف اخر

همان گونه که مستحضر هستید استاد منتظری به عنوان مدیر اصلی و مؤسس شرکت حرف آخر معرفی شدند که فعالیت رسمی خود را به داوطلبان خود به صورت کاملاً قانونی در دنیا مجازی ارائه می کنند. در مقابل سایت هایی کپی شده از پکیج های این موسسه هستند نه تنها آپدیت شده نیستند بلکه از تمامی شماره کارت­های شخصی کلاه برداری می کنند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

اگر میخواهید که هزینه پکیج طرح نخبگان حرف آخر و محصولات صفرتاصد یا فایو استار حرف آخر را واریز کنید با توجه به اینکه هزینه ی بالایی دارد لطفا جهت اطمینان با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

استاد منتظری به تازگی در ویدیویی که خود ضبط کرده اند اطمینان خاطر کامل را به شما داده اند که شماره حساب ها بنام حرف آخر میباشد زیرا قبلا و در سال های گذشته شماره حساب ها بنام خود استاد عبدالرضا منتظری بود که بنا به دلایلی و همچنین بخاطر اینکه اطمینان دانش آموزان بیشتر بشه ، شماره حساب بخاطر اینکه بنام شخص نباشه به بنام موسسه و شرکت تغییر پپیدا کرد و از این لحظه که شما این مقاله را میخوانید تمامی شماره کارت ها بنام خود موسسه هستش.

تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در موسسه حرف آخر را دارند باید هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز کنند حال اینکه پکیج رایگان که هزینه پستی را واریز خواهید کرد یا اینکه پکیج های کامل ( صفر تا صد و پروژه6040 ) باشه. برای ثبت نام در موسسه حرف آخر حتما از قبل برخی از آموزش های این موسسه را مشاهده کرده اید و تصمیم به ثبت نام دارید. اگر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و جویای سوالات خود باشید.

به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری قادر نیستیم شماره کارت حرف آخر را درج نماییم.بنابراین با مشاورین جهت دریافت شماره حساب تماس بگیرین.

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت حرف آخر یا شبای موسسه حرف آخر تماس بگیرین :

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

شماره کارت موسسه حرف اخر

نکته قابل توجهی که بایستی در خرید اینترنتی از موسسه استاد منتظری رعایت کرد این است که شماره کارت حرف آخر بنام حرف آخر مهر میباشد.

شماره کارت معتبر حرف آخر

از طرفی هم با توجه به این نکته که در دنیای مدرنیته امروز که همه چیز همگام با فناوری به روز می باشد شما هم به عنوان یکی از خریداران پکیج های رسمی این موسسه، می توانید از طریق وب سایت رسمی آن که توسط تیم حرفه ای و مجرب از مشاوران حرف آخر طراحی و تنظیم شده است راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت و با خیال راحت خرید کنید.برای خرید اینترنتی در فروشگاه حرف آخر میتوانید اقدام کنید.

در رابطه با دریافت شماره حساب و شماره کارت حرف آخر باید گفت تمامی پکیج های مربوط به این موسسه دارای مزیت هایی است که هر یک از آنان از سبک و سیاق مدرن موسسه صحبت می کنند.

با واریزی مبلغ مذکور و دریافت پکیج های درسی به آسانی درس خوانده و لذت ببرید. جالب اینجا است که تمامی مطالب و محتواهای درج شده در این پکیج ها تماماً به سبک الگوبرداری و انیمیشن سازی بوده و دارای تصاویری کاملاً مشهود می باشند. در این صورت نه تنها درس خواندن به کمک این پکیج ها بسیار راحت است بلکه می توان نتایج بهتری را از آن ها دریافت نمود.

وضعیتی که با دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر در مقایسه با سایر موسسه ها عاید خریداران می گردد این است که تبلیغ در آنان کاملاً صادقانه و بر اساس واقعیات موجود در موسسه می باشد. به علاوه آنکه تمامی مطالب آن ها شهودی سازی است به گونه ای که آموزش و پرورش کل کشور بر آن ها مهر تأیید نهاده است.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

شماره کارت حرف آخر مهر

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت حرف آخر یا شبای موسسه حرف آخر تماس بگیرین 09103225124 – 02122039821

شماره کارت حرف آخر برای دریافت پکیج رایگان

احتمالا از طرف موسسه حرف آخر با شما تماس گرفته اند و به شما گفته اند که در قرعه کشی موسسه حرف آخر برنده شده اید و یک پکیج به ارزش بیش از یک میلیون تومان برنده شده اید و به شماره شما رایگان تعلق گرفته است ولی برای ارسال این پکیج موسسه هزینه ارسال و هزینه پستی را از شما خواهد گرفت و باید هزینه ای به شماره کارت حرف آخر واریز نمایید:

در این باره نگران نباشید و این ماجرا کاملا صحت دارد و موسسه فقط یک هزینه ی پستی از شما دریافت خواهد ولی برای اطمنان پیدا کردن از شماره کارت حرف آخر برای پکیج رایگان حرف آخر حتما با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید تا هزینه واریزی و شماره کارت دریافتی را استعلام بگیرید و با خیال راحت هزینه را به حساب حرف آخر واریز نمایید.

بهترین راه برای آشنایی با موسسه حرف آخر همین پکیج های رایگان میباشد پس به شما پیشنهاد میکنیم که حتما این پکیج رایگان را در اختیار بگیرید تا بتوانید 20% از آموزش درس های اختصاصی و عمومی رسته خود را مشاهده نمایید و تصمیم گیری خوبی برای ثبت نام در موسسه حرف آخر داشته باشید. این پکیج را میتوانید با آموزش موسسات دیگر نیز مقایسه نمایید . بعد از آن قطعا آموزش کنکوری خود را با اساتید حرف آخر شروع خواهید کرد.

شماره کارت حرف آخر برای دریافت پکیج کامل

شما بعد از اینکه با موسسه حرف آخر و نحوه آموزش و اساتید و مشاوره آن آشنا شدید شاید قصد ثبت نام در این موسسه را داشته باشید تا بتوانید دروس ابتدایی و یا متوسطه اول و دوم را به صورت جدی تر آموزش ببینید.

برای ثبت نام شما باید اول از قیمت پکیج ها مطلع شوید و سپس شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید و با اعمال تخفیفات روی پکیج ها ، هزینه پکیج ها را به حساب حرف آخر واریز نمایید. هزینه ای بابت پکیج ها واریز میکنید چیزی شاید نزدیک به 12 یا 13 میلیون تومان باشد که در بعضی بازه ها تخفیف به آن تعلق میگیرد برای متوسطه دوم و رشته تجربی که بیشترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

این مقدار هزینه کم نیست و شما باید اطلاع دقیقی از صحت شماره کارت داشته باشید و در این مواقع شما قبل از واریز وجه به حساب ، حتما با ما تماس بگیرید تا شماره کارت دفتر مرکزی را در اختیار شما قرار دهیم چون موسسه هیچگونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد اگر اشتباهی صورت بگیرد.

شماره حساب حرف آخر

استعلام شماره کارت معتبر حرف آخر 

طبیعتا خیلی از دانش آموزانی که قصد ثبت نام در حرف آخر را دارند مایل هستند تا شماره کارتی را که از مشاور خود دریافت نموده اند استعلام بگیرند تا از صحت شماره کارت حرف آخر مطلع شوند.

شماره تماس: 09103225124

مشاوران بعد از اینکه دانش آموزان به سامانه حرف آخر ارسال پیامک دارند با آنها تماس میگیرند و بسته های رایگان را در اختیار دانش آموزان قرار میدهند ولی خب هزینه ای که بابت بسته های رایگان پرداخت میشود کمتر از 100هزار تومان میباشد و دانش آموز با خیال راحت آن را پرداخت میکند اما بعد از مدتی که دانش آموز قصد واریز هزینه یک پکیج که مبلغش چند میلیون تومان میباشد دارد و شماره کارتی را که از مشاور خود دریافت نموده است را حتما باید استعلام بگیرد تا با خیال راحت واریزی خود را انجام دهد.

برای استعلام شماره کارت حرف آخر میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم ارتباط بگیرید و با مشاوران ارشد این مجموعه صحبت کرده و راهنمایی دریافت نمایید.

شماره حساب عبدالرضا منتظری

چنانچه تصمیم به خرید پکیج های آموزشی استاد منتظری را دارید پیش از هر چیزی از صحت داشتن شماره حساب موسسه حرف آخر اطمینان حاصل کنید.

مشاوران و کارشناسان واحد فروش  این پکیج ها کاملاً مجرب و غربال گری شده از سراسر نقاط کشور می باشند تا علاوه بر مشاوره شما در راستای خرید پکیج های بهتر، برنامه ریزی عالی مطالعاتی، مشاوره روحی و روانی و بسیاری راه کارهای منحصر به فرد دیگر شما را نسبت به دریافت سریع تر و مطمئن تر از چگونگی دریافت شماره کارت حرف آخر یاری می کنند.

همان گونه در مطالب فوق هم به آن اشاره شد یکی از اصلی ترین شماره حساب موسسه حرف آخر که به منظور خرید پکیج های آموزشی و سایر محصولات این موسسه خدمت شما خریداران ارائه می شود مربوط به بانک ملت است. در موسسه حرف آخر مشاوران به صورت گروه بندی کار میکنند و برای پیگیری راحتتر واریزی ها چند شماره حساب برای گروه ها ایجاد کرده ایم ولی شما میتوانید برای استعلام شماره حساب با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

قریب به اکثریت دانش آموزان واریزی های خود را به این شماره حساب انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شماره کارت حرف آخر حتما تماس بگیرید تا حداقل یک جلسه مشاوره رایگان حرف آخر را نیز دریافت نمایید .

چنانچه شما هم تصمیم به خرید آنلاین داشته باشیدبه دلیل شلوغ بودن خط پشتیبانی و شاید عدم ارتباط با سریع با پشتیبانی این نکته را توجه  داشته باشین که اگر از طریق مشاور سفارشات خود را انجام دهید در روزهای آتی پیگیری های خود مشاور و راهنمایی های او در جهت تآخیر در رسیدن محصولات استرس و نگرانی شما را کم خواهد کرد.

پس برای دریافت شماره کارت حرف آخر و سفارشات منابع و پیگیری راحتتر سفارشات با شماره تماس حرف آخر (09103225124) در ارتباط باشین و میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر نیز استفاده کنید.

 شماره حساب حرف آخر مهر 

برخی عزیزان وقتیکه شماره کارت حرف آخر را از مشاور خود دریافت میکنند به فکر این هستند که چرا بنام موسسه حرف آخر نیست و بنام حرف آخر مهر میباشد. عیزیان لازم به ذکر است بنا به دلایلی که مربوط به مسائل امور بانکی هستش و باتوجه به مدارک موجود تمامی شماره حساب ها به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری بنام حرف آخر مهر تبدیل شد و شما با خیالی راحت میتوانید خرید خود را انجام دهید.

همان طور که می دانید موسسه آموزشی حرف آخر یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین مؤسسات آموزش کنکور در کشور است که سبکی متفاوت از آموزش در حوزه های مختلف را برای آموزش کنکور ارائه می دهد. شیوه های تدریس در این موسسه بر پایه به روزترین متدهای آموزشی دنیا که پیشرفته ترین کشورها و آن هایی که پیشرو در صنعت آموزش مدرن هستند می باشد.

به بیانی ساده شیوه آموزش خاص حرف آخر هم مؤثرتر و جامع تر است و هم اینکه مستقیماً با حافظه بلندمدت فرد سروکار دارد. شاید به همین دلیل است که این روزها یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان چگونگی دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر و تهیه این پکیج های آموزشی است.

در وهله اول به شما می گوییم که به هیچ وجه به شماره حساب هایی که در فضای مجازی و در سایت های مختلف موجود است اعتماد نکنید. یکی از اصلیترین و در واقع تنها راه روش دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر یا شماره کارت حرف آخر تماس تلفنی و برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان آموزشی این موسسه است.

شماره تماس: 09103225124

شماره شبای حرف آخر

برخی از دانش آموزان و والدین به دلیل مشغله کاری میخواهند خیلی سریع و از راه دور هزینه پکیج های را به حساب موسسه واریز نمایند و در این مواقع درخواست شماره شبای حرف آخر را دارند. با شمار شبای حرف آخر یا شماره کارت حرف آخر میتوانید وجه بالایی را در روز کارت به کارت نمایید و هر چه سریعتر پکیج های حرف آخر را دریافت نمایید. برای دریافت شماره شبا میتوانید با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید چون به دلیل سو استفاده و جلوگیری از کلاهبرداری قادر به درج شماره کارت یا شبا نیستیم.

هر یک از شما کاربران عزیز پس از دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و واریز وجه به شما یک مشاور جهت راهنمایی درسی معرفی می شود. در این صورت می توانید پرداخت خود را به ایشان اعلام نموده تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش و فعالیتتان را پیگیری نمایند. برای ثبت سفارش نیاز به اطلاعاتی همچون عکس فیش واریز یا تاریخ و ساعت دقیق واریز و 4 رقم آخر شماره کارت مبدآ میباشد.

به اطلا ع میرسانیم اگر ساکن تهران باشید یا آشنایی در تهران داشته باشید میتوانید حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه کنید و بعد از بررسی پکیج ها و دی وی دی های خود هزینه را پرداخت نمایید . برای اینکار میتوانید تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید .

اطمینان از دریافت شماره کارت معتبر حرف آخر

حرف آخر تقریبا اقداناتی را انجام داده است تا کسی نتواند استفاده سویی از این موسسه از طریق شماره کارت جعلی داشته باشد یعنی شما با مشاوران مجموعه که در ارتباط باشید هر شماره کارتی که در اختیار شما قرار میدهد نباید به اسم شخص باشد و فقط بنام موسسه حرف آخر مهر میباشد و کلاهبرداری از این طریق انجام نخواهد شد و نباشد نگران این موضوع باشید.

بعد از جدیدتر شدن و به روزتر شدن محصولات حرف آخر که در حال حاضر به صورت نسخه هیبریدی و سیستم vod میباشد خرید شما راحتتر خواهد بود و فقط کافی است شماره حساب حرف آخر را از ما دریافت نمایید و هزینه پکیج ها را با تخفیفاتی که به شما اعلام میکنیم واریز کرده و منتظر دریافت دی وی دی نباشید و از طریق سیستم آموزش از راه دور آموزش ها را دریافت خواهید کرد و در اینصورت نگرانی از بابت خرابی محصولات هم از بین خواهد رفت. اگر سوالاتی در مورد سیستم آموزش لز راه دور دارید با شماره تماسی که درج نموده ایم تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

نحوه واریز به شماره حساب حرف آخر

برای واریز هزینه محصولات حرف آخر شما میتوانید از طریق گوشی موبایل و اپلیکیشن ها و یا از طریق دستگاه عابر بانک و یا مراجعه حضوری به بانک و دریافت فیش بانکی ، هزینه محصولات را واریز نمایید.

بعد از واریز وجه شما باید عکس فیش واریزی و مشخصات آن اعم از تاریخ و ساعت و 4 رقم آخر کارت مبدآ را داشته باشید تا مشاوران حرف آخر بتوانند فیش شما را ثبت نمایند.

بعد از واریز تمامی مراحل را به عهده مشاوران قرار دهید و بعد از آن ثبت نام شما انجام خواهد شد و اما یک نکته ای را در نظر بگیرید اینکه قبلا در موسسه حرف آخر محصولات به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه در اختیار دانش آموزان قرار میگرفت اما با جدیدترین سیستم آموزشی که سیستم vod  حرف آخر نام دارد شما دیگر دی وی دی دریافت نخواهید کرد و منابع به صورت مجازی در سامانه برای شما آپلود خواهد گردید و بهترین و جدیدترین سیستم آموزشی میباشد که میتوانید لذت آن را ببرید.

اطمینان از شماره حساب صحیح حرف آخر

در نسخه جدید آموزشی که حرف آخر از آن استفاده مینماید تمامی دانش آموزان در اقصی نکات کشور میتوانند آموزش ها را به راحتی دریافت نمایند. آموزش هم اکنون در حرف آخر با هوش مصنوعی و نسخه هیبریدی درجریان است که برای دروس اختصاصی در کنکور کار آموزش درس زیست به عهده استاد محمد همدانی ، آموزش ریاضی استاد منتظری ، آموزش فیزیک استاد کامیار و شیمی بر عهده استاد سلوکی میباشد.

شما میتوانید با اساتید حرف آخر آشنایی بیشتری داشته باشید. دروس عمومی هم که در کنکور حذف شده است به صورت تشریحی آموزش داده شده است و میتوانید این پکیج ها را به صورت محصولات تشریحی حرف آخر برای طول دوره تحصیل در مدرسه یا ترمیم معدل استفاده نمایید.

دروس متوسطه اول و ابتدایی نیز در حرف آخر وجود دارد و والدین میتوانند از همان پایه ابتدایی بهترین آموزش ها را در اختیار دانش آموز خود قرار دهند تا علاقه به درس در ایشان بیشتر شود. سبک آموزش در این پایه ها نیز مانند آموزش کنکوری همراه با تصویرسازی و شهودی سازی میباشد.

قیمت پکیج های حرف آخر همراه با تخفیف میباشد لذا حتما از قیمت دقیق پکیج ها همراه با پکیج های مشاوره مطلع شوید چون در بازه های مختلف متفاوت میباشد و برای اینکار کافی است با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و هم شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید و هم از نحوه تخفیفات حرف آخر مطلع شوید.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد سیستم vod و نسخه هیبریدی حرف آخر میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید. شماره تماس: 09103225124

58 دیدگاه در “شماره کارت حرف آخر مهر معتبر کدام است؟ [ 1 روش استعلام فوری ]

 1. Azi گفت:

  سلام شماره کارت معتبر فقط به اسم خود آقای منتظری هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام AZI . بله تمامی شماره کارتها فقط و فقط به اسم عبدالرضا منتظری هستش.

  2. MH گفت:

   با سلام
   برای خرید پکیج دروس شماره حساب به نام حرف اخر مهر داده اند معتبر است؟

   1. harfeakhar گفت:

    با سلام . شماره حساب ها بنام حرف آخر و عبدالرضا منتظری هستن . جهت اطمینان بیشتر تماس بگیر و شماره حساب را دریافت کن.

   2. امیر محمد گفت:

    سلام من به نام حرف اخر مهر واریز کردم ایا کلاه برداریه

    1. harfeakhar گفت:

     سلام . نه هیچ مشکلی نداره . شماره حساب ها به نام حرف آخر مهر میباشد

     1. امیر گفت:

      سلام وقت بخیر من پکیجی از اینترنت ثبت نام کردم که ۳۰ الی ۳۵ درصد به خاطر اینکه اولین باره ثبتنام میکنم رایگان دادن و یه پک ۷الگوومحاسبات ریاضی میدن
      شماره کارتی که به من دادن به نام موسسه ی حرف اخره ولی رگاهی برای پرداخت بهم ندادن ایا معتبره این؟

   3. علی گفت:

    شما که هی می گید مشکلی دارید تماس بگیرید ما با هر شماره و چیزی که تو سایتتون یا جاهای دیگه تماس گرفتیم هیچ کدوم جواب نداد چرا گول ملت می زنید دروغ گو ها

    1. harfeakhar گفت:

     باسلام.خب مشکل شما در موردچی باشه میتونیم کمکتون کنیم .ینی مشکل شما اونقد بزرگه که حتی پشتیبانی حرف آخر هم نمیتونه کمکتون کنه . تماس بگیرید و مشکل رو بگین

 2. Fatemeee گفت:

  برای تهیه ی پکیج های هدیه از روز اول تماس با مشاور چند روز فرصت داریم تا هزینه رو واریز کنیم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه عزیز . بعد از اولین تماس حتما یک روزه یا نهایتا دو روزه واریز رو انجام بده تا سریعتر بسته به دستت برسه.

 3. Sa گفت:

  سلام . من یک تماس داشتم که بسته ای رایگان شامل ۵ فیلم آموزشی و یک کتابکار بهم تعلق میگیره و فقط باید هزینه پست رو پرداخت کنم ، همچنین شماره کارت به اسم حرف آخر مهر بود
  کلاه برداریه؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . مشکل نداره . میتونین واریز بکنین

   1. رل ممد گفت:

    سلام درعرض چه مدتی دریافت میکنیم

 4. محمدطاها گفت:

  آیابرای تهیه ۲۰ درصدرایگان حرف آخرباید۸۰ درصدبقیه راخریداری کنیم تا۲۰ درصدتعلق بگیره یاجداهم میشه خریداری کرد

  1. harfeakhar گفت:

   خیر . 20درصد را میتوانید همیشه دریافت کنید و اجباری برای خرید80 درصد وجود نداره

   1. تورج پناهی گفت:

    سلام یک خانوم با شماره ۰۹۲۲۱۷۰۴۷۲۲
    تماس گرفتن گفتن کرمانی هستم از حرف آخر گفتن شما برنده پکیج محاسبات سریع و هفت الگو طلاعی زیست شناسی و پنج روز با حرف آخر شدید شماره کارت فرستادن واریز کنم کلاه برداری نیست ؟

    1. تورج پناهی گفت:

     مبلغ۵۵هزار تومان بود

    2. harfeakhar گفت:

     تمامی سوالات خودتون رو با تماس تلفنی برطرف کنید . تماس بگیرید

 5. فاطمه گفت:

  سلام خوبین مشاوره ها به من شماره حساب های مختلف دادن گیج شدم الان باید چیکار کنم همش حرف آخر مهر هست

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه عزیز . تماس بگیر تا راهنماییت کنیم .

 6. حمیده گفت:

  سلام من با یه مشاوری در ارتباطم و الان واس واریز پول مطمعن نیستم ک واقعا از موسسه باشه به پیج اصلی موسسه پیام دادم ولی مشاورای پیج فقط سعی کردن شماره تماسمو بگیرنو خودشون بامن درارتباط باشن و اصلا راهنماییم نکردن.اما من دوس دارم با همون مشاور خودم درارتباط باشم . میشه بگین از کجا مطمعن شم واقعیه؟آیا اگر اسم کارت بنام اقای منتظری باشه یعنی قطعا درسته؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . خیر شماره کارت بنام عبدالرضا منتظری نیستش و تغییر کرده . حتما با شماره داخل سایت تماس بگیر تا شماره کارت رو دریافت کنی و بنام حرف آخر مهر میباشد.

   1. علی گفت:

    سلام.جریان چیه که هر مشاور یه شماره کارت به ما میده؟ میشه بگین شماره حساب اصلی موسسه کدومه ؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلام.لطفا تماس بگیرین و شماره حساب مرکزی را دریافت کنید

 7. زهرا گفت:

  سلام با من تماس گرفته شد و گفت از طرف موسسه حرف اخر از هر شهر ۱۰۰ دانش اموز انتخاب شده و من یکی از اون ۱۰۰ نفرم و از من خاستن ۳۵ تومن واریز کنم تا ۱ کتاب اموزشی و پنج فیلم اموزشی برام ارسال کنند ایا درسته؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام زهرای عزیز . با شماره داخل سایت تماس بگیر تا راهنماییت کنیم.

 8. تورج پناهی گفت:

  سلام این شماره کارت مربوط به حرف آخره؟
  6280231363990283

  1. harfeakhar گفت:

   سلام برای دریافت راهنمایی با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

 9. سمانه گفت:

  سلام. یکی بهم زنگ زده میگه برنده شدم. ۳۵ تومن پول بدم برا هزینه پست، بانک مسکن. شماره حساب انتشارات حرف اخر. اقا راسته؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   یا سلام . بله درست هستش ولی برای اطمینان از شماره حساب حتما تماس بگیرید.

   1. امیر گفت:

    سلام وقت بخیر من پکیجی از اینترنت ثبت نام کردم که ۳۰ الی ۳۵ درصد به خاطر اینکه اولین باره ثبتنام میکنم رایگان دادن و یه پک ۷الگوومحاسبات ریاضی میدن
    شماره کارتی که به من دادن به نام موسسه ی حرف اخره ولی رگاهی برای پرداخت بهم ندادن ایا معتبره این؟

    1. امیر گفت:

     درضمن ۹۵تومنم هزینه ی ۷الگو و محاسباتو میخوان

     1. harfeakhar گفت:

      برای اطلاع از هزینه پستی تماس بگیرید.

 10. آیهان نصیری گفت:

  باسلام پیامی به من ارسال شده ک پکیج آموزشی میفرستیم “اذرپور هستم مشاور ارشد موسسه کنکوری آموزشی حرف اخر” باهزینه کم شماره کارت 6280231364001270
  حرف آخر مهر این درست هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . لطفا برای استعلام شماره کارت حتما تماس بگیریدبا شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم.

   1. رل ممد گفت:

    سلام درعرض چه مدتی دریافت میکنیم

 11. امیر گفت:

  درضمن ۹۵تومنم هزینه ی ۷الگو و محاسباتو میخوان

 12. فاطمه نوروزی راد گفت:

  عالی ممنون از اطلاعا رسانیتون، پس باید به نام موسسه حرف اخر مهر باشه؟

  1. harfeakhar گفت:

   بله درسته.

 13. سید گفت:

  سلام این شماره معتبر هست
  09936222987

  1. harfeakhar گفت:

   سلام با شماره داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنین

 14. امیرحسین گفت:

  سلام ببخشد من چند تا پکیج از سایت رسمی حرف آخر سفارش دادم و تسویه حساب کردم توی تراکنش نوشته بود سایت رسمی اجی مجی آیا کلاه برداریه ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و آدرس سایت را در اختیار مشاوران قرار دهید تا راهنمایی لازم را به شما داشته باشند.

 15. کوثر گفت:

  سلام.میخوام پکیج های صفر تا صد رو بخرم.ولی مشاوری که باهاش در ارتباطم خوب راهنماییم نمیکنه.برای خرید پکیج ها یه مشاور خوب بهم معرفی میکنید لطفا؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. اگه از مشاور خودتون راضی نیستین ولی به مرحله خرید پکیج ها رسیدین میتوانید به شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و تایم مشاوره از مشاوران ارشد بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 16. هلیا گفت:

  سلام.برای تهیه بیست درصد پک که میگن رایگانه و فقط هزینه پست داره.به چه شماره حسابی باید پول واریز کنم؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. باید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و شماره کارت دفتر مرکزی را دریافت نمایید.

 17. مرادی گفت:

  سلام با من تماس گرفته شد و گفت از طرف موسسه حرف اخر از هر استانی ۱۰۰ دانش اموز انتخاب شده و من یکی از اون ۱۰۰ نفرم و از من خاستن ۹۵ تومن واریز کنم تا پکیج برام بیاد آیا درسته؟

 18. مرادی گفت:

  سلام با من تماس گرفته شد و گفت از طرف موسسه حرف اخر از هر استانی ۱۰۰ دانش اموز انتخاب شده و من یکی از اون ۱۰۰ نفرم و از من خاستن ۹۵ تومن واریز کنم تا پکیج برام بیاد آیا درسته؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. از طرف موسسه با دانش آموزان تماس میگیرن و هزینه هم درست هستش ولی برای دریافت شماره کارت اصلی حرف آخر لطفا با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

 19. زهرا گفت:

  عرض سلام و وقت بخیر.
  هزینه پکیج کامل زیست شناسی را به حساب موسسه واریز کرده ام ولی مشخصات فیش رو ندارم آیا راهی داره شما پیگیری کنید و مشخصات واریز را خودتون دربیارین؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام وقت بخیر. بله میتونین با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید و راهنمایی لازم جهت ثبت فیش را دریافت نمایید.

 20. مینا گفت:

  حتما باید به شماره کارت واریز کنیم هزینه رو یعنی خرید حضوری ندارین

  1. harfeakhar گفت:

   شرایط برای خرید حضوری هم مهیاس و شما اول با ما تماس بگیرید تا راهنمایی در مورد خرید حضوری رو دریافت نمایید.

 21. زهراسادات گفت:

  سلام. از کجا بدونم شماره کارت معتبر کدومه چون فک کنم چن تا شماره کارت دارین و از این موضوع نگرانم !

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . نگرانی از بابت شماره کارت ها اصلا وجود نداره و تماما به اسم حرف آخر مهر هستش. برای رفع نگرانی تماس بگیرید و استعلام شماره کارت را انجام بدین

 22. harfeakhar گفت:

  شماره کارت اصلی حرف آخر چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button