مقالات مشاوره ای

شماره حساب موسسه حرف آخر چیست؟ 💳 شماره حساب حرف آخر مهر!

شماره کارت حرف آخر

 شماره حساب موسسه حرف آخر بازدید کنندگان بسیاری را جهت کسب اطمینان لازم در بابت خرید محصولات موسسه حرف آخر، وادار به جستجو در سایت های گوگل میکند. اگرچه در وب سایت های مختلفی به طیف وسیعی از پرسش ها در این زمینه پاسخ داده شده اما هنوز هم برخی کاربران در بسیاری موارد حین خرید از موسسه حرف آخر با یک سری تردیدها مواجه می شوند.

اینجا به شما قول خواهیم داد تا اطلاعات کاملی از شماره حساب های حرف آخر که بنام حرف آخر مهر میباشد را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین میتوانید با شماره تماس حرف آخر و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید تا از سواستفاده های احتمالی جلوگیری نمایید.

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت موسسه حرف آخر با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

 

 

به طبع وجود چنین ابهاماتی خود باعث جلوگیری از خرید محصولات  با کیفیت از این موسسه میشود. به همین دلیل ما در این بخش تصمیم گرفتیم تا مقوله شماره کارت موسسه حرف آخر را با جزئیات کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با دریافت شماره کارت مرکزی موسسه حرف آخر که بنام حرف آخر مهر میباشد به راحتی میتوانید خرید خود را انجام دهید.

شماره حساب حرف آخر

شماره حساب موسسه حرف آخر

متأسفانه این روزها در اقصی نقاط کشور، برخی افراد سودجو و به قول خودمانی کلاه بردار به دلیل استفاده و منفعت شخصی خود اقدام به کپی از سایت هایی می کنند که کاربرانش سال های طولانی برای اعتبار و سرپا نگه داشتن آن تلاش کرده اند. یکی از همین سایت ها موسسه حرف آخر عبدالرضا منتظری است.

همان گونه که مستحضر هستید استاد منتظری به عنوان مدیر اصلی و مؤسس شرکت حرف آخر معرفی شدند که فعالیت رسمی خود را به داوطلبان خود به صورت کاملاً قانونی در دنیا مجازی ارائه می کنند. در مقابل سایت هایی کپی شده از پکیج های این موسسه هستند نه تنها آپدیت شده نیستند بلکه از تمامی شماره کارت­های شخصی کلاه برداری می کنند.

اگر میخواهید که هزینه پکیج طرح نخبگان حرف آخر را واریز کنید با توجه به اینکه هزینه ی بالایی دارد لطفا جهت اطمینان با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید. استاد منتظری با تازگی در ویدیویی که خود ضبط کرده اند اطمینان خاطر کامل را به شما داده اند که شماره حساب ها بنام حرف آخر میباشد زیرا قبلا و در سال های گذشته شماره حساب ها بنام خود استاد عبدالرضا منتظری بود که بنا به دلایلی و همچنین بخاطر اینکه اطمینان دانش آموزان بیشتر بشه ، شماره حساب بخاطر اینکه بنام شخص نباشه به بنام موسسه و شرکت تغییر پپیدا کرد و از این لحظه که شما این مقاله را میخوانید تمامی شماره کارت ها بنام خود موسسه هستش.

تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در موسسه حرف آخر را دارند باید هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز کنند حال اینکه پکیج رایگان که هزینه پستی را واریز خواهید کرد یا اینکه پکیج های کامل ( صفر تا صد و پروژه6040 ) باشه. برای ثبت نام در موسسه حرف آخر حتما از قبل برخی از آموزش های این موسسه را مشاهده کرده اید و تصمیم به ثبت نام دارید. اگر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و جویای سوالات خود باشید.

به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری قادر نیستیم شماره حساب حرف آخر را درج نماییم.بنابراین با مشاورین جهت دریافت شماره حساب تماس بگیرین.

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت یا شبای موسسه حرف آخر تماس بگیرین  09103225124

شماره کارت موسسه حرف آخر

نکته قابل توجهی که بایستی در خرید اینترنتی از موسسه استاد منتظری رعایت کرد این است که شماره حساب موسسه حرف آخر بنام حرف آخر مهر میباشد.

از طرفی هم با توجه به این نکته که در دنیای مدرنیته امروز که همه چیز همگام با فناوری به روز می باشد شما هم به عنوان یکی از خریداران پکیج های رسمی این موسسه، می توانید از طریق وب سایت رسمی آن که توسط تیم حرفه ای و مجرب از مشاوران حرف آخر طراحی و تنظیم شده است راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت و با خیال راحت خرید کنید.

در رابطه با دریافت شماره حساب و شماره کارت موسسه حرف آخر باید گفت تمامی پکیج های مربوط به این موسسه دارای مزیت هایی است که هر یک از آنان از سبک و سیاق مدرن موسسه صحبت می کنند.

با واریزی مبلغ مذکور و دریافت پکیج های درسی به آسانی درس خوانده و لذت ببرید. جالب اینجا است که تمامی مطالب و محتواهای درج شده در این پکیج ها تماماً به سبک الگوبرداری و انیمیشن سازی بوده و دارای تصاویری کاملاً مشهود می باشند. در این صورت نه تنها درس خواندن به کمک این پکیج ها بسیار راحت است بلکه می توان نتایج بهتری را از آن ها دریافت نمود.

وضعیتی که با دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر در مقایسه با سایر موسسه ها عاید خریداران می گردد این است که تبلیغ در آنان کاملاً صادقانه و بر اساس واقعیات موجود در موسسه می باشد. به علاوه آنکه تمامی مطالب آن ها شهودی سازی است به گونه ای که آموزش و پرورش کل کشور بر آن ها مهر تأیید نهاده است.

شماره کارت حرف آخر

برای دریافت شماره حساب و شماره کارت یا شبای موسسه حرف آخر تماس بگیرین  09103225124

شماره حساب عبدالرضا منتظری

چنانچه تصمیم به خرید پکیج های آموزشی استاد منتظری را دارید پیش از هر چیزی از صحت داشتن شماره حساب موسسه حرف آخر اطمینان حاصل کنید.

مشاوران و کارشناسان واحد فروش  این پکیج ها کاملاً مجرب و غربال گری شده از سراسر نقاط کشور می باشند تا علاوه بر مشاوره شما در راستای خرید پکیج های بهتر، برنامه ریزی عالی مطالعاتی، مشاوره روحی و روانی و بسیاری راه کارهای منحصر به فرد دیگر شما را نسبت به دریافت سریع تر و مطمئن تر از چگونگی دریافت شماره حساب حرف آخر یاری می کنند.

همان گونه در مطالب فوق هم به آن اشاره شد یکی از اصلی ترین شماره حساب موسسه حرف آخر که به منظور خرید پکیج های آموزشی و سایر محصولات این موسسه خدمت شما خریداران ارائه می شود مربوط به بانک مسکن است. در موسسه حرف آخر مشاوران به صورت گروه بندی کار میکنند و برای پیگیری راحتتر واریزی ها چند شماره حساب برای گروه ها ایجاد کرده ایم ولی شما میتوانید برای استعلام شماره حساب با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

قریب به اکثریت دانش آموزان واریزی های خود را به این شماره حساب انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شماره حساب حتما تماس بگیرید تا حداقل یک جلسه مشاوره رایگان حرف آخر را نیز دریافت نمایید .

چنانچه شما هم تصمیم به خرید آنلاین داشته باشیدبه دلیل شلوغ بودن خط پشتیبانی و شاید عدم ارتباط با سریع با پشتیبانی این نکته را توجه  داشته باشین که اگر از طریق مشاور سفارشات خود را انجام دهید در روزهای آتی پیگیری های خود مشاور و راهنمایی های او در جهت تآخیر در رسیدن محصولات استرس و نگرانی شما را کم خواهد کرد.

پس برای دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و سفارشات منابع و پیگیری راحتتر سفارشات با شماره تماس حرف آخر (09103225124) در ارتباط باشین و میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر نیز استفاده کنید.

شماره حساب حرف آخر

 شماره حساب حرف آخر مهر 

برخی عزیزان وقتیکه شماره حساب حرف آخر را از مشاور خود دریافت میکنند به فکر این هستند که چرا بنام موسسه حرف آخر نیست و بنام حرف آخر مهر میباشد. عیزیان لازم به ذکر است بنا به دلایلی که مربوط به مسائل امور بانکی هستش و باتوجه به مدارک موجود تمامی شماره حساب ها به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری بنام حرف آخر مهر تبدیل شد و شما با خیالی راحت میتوانید خرید خود را انجام دهید.

همان طور که می دانید موسسه آموزشی حرف آخر یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین مؤسسات آموزش کنکور در کشور است که سبکی متفاوت از آموزش در حوزه های مختلف را برای آموزش کنکور ارائه می دهد. شیوه های تدریس در این موسسه بر پایه به روزترین متدهای آموزشی دنیا که پیشرفته ترین کشورها و آن هایی که پیشرو در صنعت آموزش مدرن هستند می باشد.

به بیانی ساده شیوه آموزش خاص حرف آخر هم مؤثرتر و جامع تر است و هم اینکه مستقیماً با حافظه بلندمدت فرد سروکار دارد. شاید به همین دلیل است که این روزها یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان چگونگی دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر و تهیه این پکیج های آموزشی است.

در وهله اول به شما می گوییم که به هیچ وجه به شماره حساب هایی که در فضای مجازی و در سایت های مختلف موجود است اعتماد نکنید. یکی از اصلی­ترین و در واقع تنها راه روش دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر یا شماره کارت حرف آخر تماس تلفنی و برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان آموزشی این موسسه است.

هر یک از شما کاربران عزیز پس از دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و واریز وجه به شما یک مشاور جهت راهنمایی درسی معرفی می شود. در این صورت می توانید پرداخت خود را به ایشان اعلام نموده تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش و فعالیتتان را پیگیری نمایند.

به اطلا ع میرسانیم اگر ساکن تهران باشید یا آشنایی در تهران داشته باشید میتوانید حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه کنید و بعد از بررسی پکیج ها و دی وی دی های خود هزینه را پرداخت نمایید . برای اینکار میتوانید تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید .

48 نظر در “شماره حساب موسسه حرف آخر چیست؟ 💳 شماره حساب حرف آخر مهر!

 1. Azi گفت:

  سلام شماره کارت معتبر فقط به اسم خود آقای منتظری هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام AZI . بله تمامی شماره کارتها فقط و فقط به اسم عبدالرضا منتظری هستش.

  2. MH گفت:

   با سلام
   برای خرید پکیج دروس شماره حساب به نام حرف اخر مهر داده اند معتبر است؟

   1. harfeakhar گفت:

    با سلام . شماره حساب ها بنام حرف آخر و عبدالرضا منتظری هستن . جهت اطمینان بیشتر تماس بگیر و شماره حساب را دریافت کن.

   2. امیر محمد گفت:

    سلام من به نام حرف اخر مهر واریز کردم ایا کلاه برداریه

    1. harfeakhar گفت:

     سلام . نه هیچ مشکلی نداره . شماره حساب ها به نام حرف آخر مهر میباشد

     1. امیر گفت:

      سلام وقت بخیر من پکیجی از اینترنت ثبت نام کردم که ۳۰ الی ۳۵ درصد به خاطر اینکه اولین باره ثبتنام میکنم رایگان دادن و یه پک ۷الگوومحاسبات ریاضی میدن
      شماره کارتی که به من دادن به نام موسسه ی حرف اخره ولی رگاهی برای پرداخت بهم ندادن ایا معتبره این؟

   3. علی گفت:

    شما که هی می گید مشکلی دارید تماس بگیرید ما با هر شماره و چیزی که تو سایتتون یا جاهای دیگه تماس گرفتیم هیچ کدوم جواب نداد چرا گول ملت می زنید دروغ گو ها

    1. harfeakhar گفت:

     باسلام.خب مشکل شما در موردچی باشه میتونیم کمکتون کنیم .ینی مشکل شما اونقد بزرگه که حتی پشتیبانی حرف آخر هم نمیتونه کمکتون کنه . تماس بگیرید و مشکل رو بگین

 2. Fatemeee گفت:

  برای تهیه ی پکیج های هدیه از روز اول تماس با مشاور چند روز فرصت داریم تا هزینه رو واریز کنیم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه عزیز . بعد از اولین تماس حتما یک روزه یا نهایتا دو روزه واریز رو انجام بده تا سریعتر بسته به دستت برسه.

 3. Sa گفت:

  سلام . من یک تماس داشتم که بسته ای رایگان شامل ۵ فیلم آموزشی و یک کتابکار بهم تعلق میگیره و فقط باید هزینه پست رو پرداخت کنم ، همچنین شماره کارت به اسم حرف آخر مهر بود
  کلاه برداریه؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . مشکل نداره . میتونین واریز بکنین

   1. رل ممد گفت:

    سلام درعرض چه مدتی دریافت میکنیم

 4. محمدطاها گفت:

  آیابرای تهیه ۲۰ درصدرایگان حرف آخرباید۸۰ درصدبقیه راخریداری کنیم تا۲۰ درصدتعلق بگیره یاجداهم میشه خریداری کرد

  1. harfeakhar گفت:

   خیر . 20درصد را میتوانید همیشه دریافت کنید و اجباری برای خرید80 درصد وجود نداره

   1. تورج پناهی گفت:

    سلام یک خانوم با شماره ۰۹۲۲۱۷۰۴۷۲۲
    تماس گرفتن گفتن کرمانی هستم از حرف آخر گفتن شما برنده پکیج محاسبات سریع و هفت الگو طلاعی زیست شناسی و پنج روز با حرف آخر شدید شماره کارت فرستادن واریز کنم کلاه برداری نیست ؟

    1. تورج پناهی گفت:

     مبلغ۵۵هزار تومان بود

    2. harfeakhar گفت:

     تمامی سوالات خودتون رو با تماس تلفنی برطرف کنید . تماس بگیرید

 5. فاطمه گفت:

  سلام خوبین مشاوره ها به من شماره حساب های مختلف دادن گیج شدم الان باید چیکار کنم همش حرف آخر مهر هست

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه عزیز . تماس بگیر تا راهنماییت کنیم .

 6. حمیده گفت:

  سلام من با یه مشاوری در ارتباطم و الان واس واریز پول مطمعن نیستم ک واقعا از موسسه باشه به پیج اصلی موسسه پیام دادم ولی مشاورای پیج فقط سعی کردن شماره تماسمو بگیرنو خودشون بامن درارتباط باشن و اصلا راهنماییم نکردن.اما من دوس دارم با همون مشاور خودم درارتباط باشم . میشه بگین از کجا مطمعن شم واقعیه؟آیا اگر اسم کارت بنام اقای منتظری باشه یعنی قطعا درسته؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . خیر شماره کارت بنام عبدالرضا منتظری نیستش و تغییر کرده . حتما با شماره داخل سایت تماس بگیر تا شماره کارت رو دریافت کنی و بنام حرف آخر مهر میباشد.

   1. علی گفت:

    سلام.جریان چیه که هر مشاور یه شماره کارت به ما میده؟ میشه بگین شماره حساب اصلی موسسه کدومه ؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلام.لطفا تماس بگیرین و شماره حساب مرکزی را دریافت کنید

 7. زهرا گفت:

  سلام با من تماس گرفته شد و گفت از طرف موسسه حرف اخر از هر شهر ۱۰۰ دانش اموز انتخاب شده و من یکی از اون ۱۰۰ نفرم و از من خاستن ۳۵ تومن واریز کنم تا ۱ کتاب اموزشی و پنج فیلم اموزشی برام ارسال کنند ایا درسته؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام زهرای عزیز . با شماره داخل سایت تماس بگیر تا راهنماییت کنیم.

 8. تورج پناهی گفت:

  سلام این شماره کارت مربوط به حرف آخره؟
  6280231363990283

  1. harfeakhar گفت:

   سلام برای دریافت راهنمایی با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

 9. سمانه گفت:

  سلام. یکی بهم زنگ زده میگه برنده شدم. ۳۵ تومن پول بدم برا هزینه پست، بانک مسکن. شماره حساب انتشارات حرف اخر. اقا راسته؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   یا سلام . بله درست هستش ولی برای اطمینان از شماره حساب حتما تماس بگیرید.

   1. امیر گفت:

    سلام وقت بخیر من پکیجی از اینترنت ثبت نام کردم که ۳۰ الی ۳۵ درصد به خاطر اینکه اولین باره ثبتنام میکنم رایگان دادن و یه پک ۷الگوومحاسبات ریاضی میدن
    شماره کارتی که به من دادن به نام موسسه ی حرف اخره ولی رگاهی برای پرداخت بهم ندادن ایا معتبره این؟

    1. امیر گفت:

     درضمن ۹۵تومنم هزینه ی ۷الگو و محاسباتو میخوان

     1. harfeakhar گفت:

      برای اطلاع از هزینه پستی تماس بگیرید.

 10. آیهان نصیری گفت:

  باسلام پیامی به من ارسال شده ک پکیج آموزشی میفرستیم “اذرپور هستم مشاور ارشد موسسه کنکوری آموزشی حرف اخر” باهزینه کم شماره کارت 6280231364001270
  حرف آخر مهر این درست هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . لطفا برای استعلام شماره کارت حتما تماس بگیریدبا شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم.

   1. رل ممد گفت:

    سلام درعرض چه مدتی دریافت میکنیم

 11. امیر گفت:

  درضمن ۹۵تومنم هزینه ی ۷الگو و محاسباتو میخوان

 12. فاطمه نوروزی راد گفت:

  عالی ممنون از اطلاعا رسانیتون، پس باید به نام موسسه حرف اخر مهر باشه؟

  1. harfeakhar گفت:

   بله درسته.

 13. سید گفت:

  سلام این شماره معتبر هست
  09936222987

  1. harfeakhar گفت:

   سلام با شماره داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنین

 14. امیرحسین گفت:

  سلام ببخشد من چند تا پکیج از سایت رسمی حرف آخر سفارش دادم و تسویه حساب کردم توی تراکنش نوشته بود سایت رسمی اجی مجی آیا کلاه برداریه ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و آدرس سایت را در اختیار مشاوران قرار دهید تا راهنمایی لازم را به شما داشته باشند.

 15. کوثر گفت:

  سلام.میخوام پکیج های صفر تا صد رو بخرم.ولی مشاوری که باهاش در ارتباطم خوب راهنماییم نمیکنه.برای خرید پکیج ها یه مشاور خوب بهم معرفی میکنید لطفا؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. اگه از مشاور خودتون راضی نیستین ولی به مرحله خرید پکیج ها رسیدین میتوانید به شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و تایم مشاوره از مشاوران ارشد بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 16. هلیا گفت:

  سلام.برای تهیه بیست درصد پک که میگن رایگانه و فقط هزینه پست داره.به چه شماره حسابی باید پول واریز کنم؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. باید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و شماره کارت دفتر مرکزی را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.