حرف آخر برترین موسسه کنکوری

محمد همدانی کیست؟ بیوگرافی استاد محمد همدانی دبیر زیست حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
محمد همدانی

استاد محمد همدانی یکی از دبیران حرفه‌ای و باتجربه درس زیست شناسی در موسسه حرف آخر است. تلفیق علم و فناوری‌های جدید دستاویزی شده تا استاد همدانی بتواند داوطلبان کنکور و دانش‌آموزان پویا را با شیوه‌های نوین آموزشی شگفت‌زده کند. ما در این مقاله سعی داریم برترین دبیر زیست شناسی یعنی استاد محمدعلی همدانی را به شما معرفی کنیم و از رزومه این استاد اطلاعات کاملتری کسب نمایید.

تاثیر قابل‌توجه درس زیست‌شناسی در کنکور سراسری را نمی‌توان به‌ هیچ ‌عنوان نادیده گرفت. با اینکه درس زیست‌شناسی ظاهرا مباحثی تئوری و حفظ کردنی دارد. اما در چند سال اخیر با تغییر ماهیت سؤالات کنکور درس زیست شناسی به سمت مفهومی شدن، دانش‌آموزان باید متدهای جدیدی برای رسیدن به پاسخ صحیح به کار بگیرند.

برای دریافت مشاوره حرف آخر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

چند سالی است سوالات درس زیست‌شناسی کنکور به گونه‌ای طراحی می شود که داوطلبان تنها با مرور کلی مباحث نمی‌توانند به درصدهای بالا برسند. داوطلبان گروه تجربی به طور میانگین در چند ماه آخر مانده به آزمون روزی ۳ ساعت به مطالعه درس زیست‌شناسی اختصاص می‌دهند. اما سوال این است که چرا علی‌رغم میزان مطالعه بالا عملاً بازدهی موردنظر را در کنکور به دست نمی آورند؟ مسلماً پاسخ این سوال را می‌توان به نحوه درس‌خواندن دانش‌آموزان، سطح علمی آنها و شیوه تدریس ربط داد.

رزومه آموزشی استاد محمد همدانی

مسلماً برایتان حائز اهمیت است که بدانید استاد محمد همدانی چه تحصیلاتی دارد و در چه زمینه‌هایی فعالیت داشته است. این استاد گران‌قدر با دارا بودن مدرک کارشناسی زیست مولکولی و تحقیقات تکمیلی در مقطع دکترای MBA سابقه درخشانی در آموزش و هدایت تحصیلی دارد. به دلیل توانمندی‌های زیاد در امر تدریس دروس مقاطع مختلف تحصیلی و کنکور، تجربه همکاری با انتشارات و مؤسسات آموزشی مختلف را دارد.

همکاری در تالیف کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم برای انتشارات گاج

طراحی و تألیف ۱۰ آزمون مختلف برای مؤسسه تخته‌سیاه

تدریس زیست‌شناسی در برترین آموزشگاه‌های کنکور و مدارس تیزهوشان در تهران

فعالیت به‌عنوان استاد پروازی در شهرهای مشهد، تبریز، اهواز، اصفهان

بیوگرافی محمد همدانی

شیوه تدریس استاد محمد همدانی

یکی از ویژگی‌های شاخص شیوه تدریس استاد محمد همدانی توانمندیهای فوق‌العاده ایشان در انتقال مفاهیم با متدهای راحت و قابل‌ درک است. دانش‌آموزان ایشان اذعان دارند در کلاس‌های درس گذشت زمان را احساس نمی‌کنند و یادگیری زیست‌شناسی برایشان به نوعی تفریح علمی تبدیل شده است. تکنیک‌های خاص تدریس استاد موجب شده خیلی از مؤسسات آموزشی کنکور درخواست همکاری و بهره ‌وری از سرمایه های علمی آموزشی ایشان را داشته باشند.

در مؤسسه حرف آخر جلسات اتاق فکر با حضور مشاوران آموزشی و اساتید برتر درس زیست‌شناسی برگزار می‌شود. استاد محمد همدانی با همفکری سایر اساتید و مدیران مؤسسه برای به‌کارگیری روش‌های نوین و خلاقانه در آموزش پکیج زیست‌شناسی تصمیم‌گیری می‌کند.

استاد محمد همدانی آموزش درس زیست شناسی را به‌ صورت پایه‌ای آغاز می‌کند. در مرحله نخست سرفصل‌های کتاب درسی را به طور کامل و جامع تدریس می‌کند. در گام بعدی فرایند آموزش با تست‌زنی و حل مسائل ادامه پیدا می‌کند. راهکارهای تست زنی در قالب پکیج های هفت الگوی طلایی زیست‌شناسی ارائه می‌شود. مباحث زیست‌شناسی در این متد تدریسی به شکلی کاملاً مفهومی و بصری ارائه می‌شود. به ‌طوری ‌که برای داوطلبان گروه انسانی و ریاضی که قصد دارند در آزمون تجربی شرکت‌ کنند نیز کاملاً قابل‌فهم است.

در خاتمه هر جلسه تخصصی آموزش تست‌زنی، نکات مهم تستی مجدداً یادآوری می‌شود.

برای ثبت نام در حرف آخر و دریافت پکیج های آموزشی استاد همدانی میتوانید با ما تماس بگیرید و برای دریافت تخفیفات حرف آخر راهنمایی دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

زیست‌شناسی حرف آخر

دانش‌آموزان تجربی سال‌هاست که با مباحث خواندنی زیست شناسی سروکله می‌زنند و برای یادگیری اطلاعات کاربردی به حفظ کردن متوسل می‌شوند. در حالی که این دانش‌آموزان هیچ تصور فضایی از واقعیت علم زیست گیاهی جانوری و انسانی ندارند. به ‌همین دلیل است که داوطلبان کنکور پس‌از ۱ تا ۲ ماه فاصله گرفتن از درس ادعا می‌کنند مطالب اصلی دروس را فراموش کرده‌اند.

اینجاست که باید خاطر نشان کنیم تصویرسازی فضایی مطالب علمی بیشترین تاثیر را در تثبیت یادگیری دارد. مؤسسه حرف آخر در این زمینه راهبردهای جدید آموزشی با تلفیق محتوای درسی و تکنیک‌های نوین آموزشی پیش پای دانش‌آموزان می‌گذرد. استاد محمد همدانی با چندین سال سابقه تدریس زیست‌شناسی مفاهیم درسی را با متدهای جدید آموزشی و به شکل مفهومی و بصری آموزش می‌دهد. با این شیوه درس‌خواندن برای علم‌آموزان کاملاً تکنیکال بوده و به‌خاطر سپاری آن بسیار ساده‌تر خواهد شد. زیست شناسی حرف آخر با تدریس استاد همدانی و پروژه فایو استار حرف آخر بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

خرید پکیج زیست شناسی محمد همدانی

برای دریافت پکیج زیست شناسی استاد همدانی می توانید با شماره تماس موسسه حرف آخر ارتباط بگیرید.

پکیج های حرف آخر همراه با برنامه و مشاوره ای که در اختیار شما قرار میگیرد میتواند بهترین کمک را برای موفقیت در کنکور داشته باشد. برای خرید پکیج زیست حرف آخر با تدریس استاد همدانی با شماره مشاوران باید تماس بگیرید و از قیمت پکیج همراه با تخفیفی که روی آن اعمال میشوذ راهنمایی کشب کنید و سپس شماره کارت حرف آخر مهر را دریافت نمایید و هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز نمایید و پکیج ها برای شما ارسال گردد.

خرید حضوری پکیج زیست محمد همدانی

بریا خرید پکیج زیست استاد همدانی میتوانید به آدرس دفتر حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایید. ساختمان مترجمان در میدان انقلاب جایی است که شما میتوانید به آنجا مراجعه نمایید. برای اینکه در دفتر حرف آخر بدون معطلی پکیج ها را بتوانید خریداری نمایید لطفا با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید.

تکنیکهای خاص تدریس استاد محمد همدانی

همان‌طور که اشاره شد استاد محمد همدانی متدهای ویژه‌ای برای تدریس به کار می برد. سادگی و روانی مطالب و شیوه انتقال مفاهیم موجب شده دانش‌آموزان با اختصاص زمان کوتاه‌تری مطالب درسی را به‌خاطر بسپارند. دانش‌آموزان در کلاس‌های درس استاد مهم‌ترین مطالب زیست‌شناسی را دریافت کرده و بدون پرداختن به حاشیه به سراغ تست‌های هر مبحث درسی می‌روند. آموزش زیست‌شناسی در کلاس‌های استاد همدانی از مطالب پایه‌ای شروع می‌شود تا تمام دانش‌آموزان در هر سطحی که قرار دارند بتوانند با دروس پیش بروند.

استفاده از تصویرسازی با انیمیشن برای انتقال مفاهیم و تنوع بخشیدن به تدریس و درضمن به‌ خاطر سپاری مطالب به صورت طولانی‌مدت یکی از مهم‌ترین تکنیک‌های کاربردی درس زیست‌شناسی استاد همدانی است. استاد به دانش‌آموزان راهکارهای تصویرسازی مطالب درسی و به‌ کارگیری حافظه بلندمدت را می‌آموزد. هنگامی که اطلاعات درسی در حافظه بلند مدت ضبط و ثبت شود، تا مدتهای طولانی حتی پس از کنکور افراد به راحتی مطالب را به خاطر می آورند.

زیست‌شناسی حرف آخر با تدریس محمد همدانی

آموزش در موسسه حرف آخر با تشکیل جلسات اتاق فکر انجام می شود. استاد محمد همدانی در بخش زیست شناسی با همفکری سایر اساتید برتر زیست شناسی موسسه، روش های خلاقانه و جدید را برای آموزش انتخاب می کند. دانش آموزانی که کلاس های آنلاین استاد را پیگیری می کنند، نه تنها به موفقیت های بزرگ در کنکور می رسند، بلکه استعدادهایشان را در این رشته کشف خواهند کرد.

این مسئله می تواند جرقه ای برای ورود افراد به برترین رشته های دانشگاهی باشد. در کنکور چند سال اخیر طراحی سؤالات زیست‌شناسی به ‌صورت مفهومی و درک مطلب بوده ‌است. ازآنجاکه اغلب این تست‌ها ترکیبی و مفهومی هستند، استفاده از روش حفظ کردن مطالب نمی‌تواند راهکار مناسبی برای پاسخ‌گویی به تمام سوالات باشد.

استاد همدانی با بهره‌گیری از دو متد شهودی سازی مطالب و تدریس تفکیک ‌شده مباحث، یادگیری درس زیست شناسی و تست‌زنی را برای کنکوری‌ها هموار کرده ‌است.  مشاوران حرف آخر اطلاعات کاملی در مورد نحوه دریافت منابع آموزشی در اختیار شما خواهند گذاشت.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

21 دیدگاه در “محمد همدانی کیست؟ بیوگرافی استاد محمد همدانی دبیر زیست حرف آخر

 1. Mnm گفت:

  سلام
  استاد شعبانی در اراک هم تدریس میکنند؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . نه متاسفانه .فقط میتونید دی وی دی تهیه کنید.

   1. Mnm گفت:

    دی وی دی ها رو دارم ولی با توجه به اینکه آقای شعبانی هم شهری من هستند گفتم شاید کلاس هم در اراک برگزار کنند و من بتوانم ایشان را ببینم چون سوالاتی زیادی هست که من باید بپرسم

    1. harfeakhar گفت:

     ان شالله ترتیبی برای کلاس خواهیم داد

 2. محمد علی نجفی گفت:

  دی وی دی ها رو دارم ولی با توجه به اینکه آقای شعبانی هم شهری من هستند گفتم شاید کلاس هم در اراک برگزار کنند و من بتوانم ایشان را ببینم چون سوالاتی زیادی هست که من باید بپرسم

  1. harfeakhar گفت:

   خب محمدعلی جویا باش همیشه شاید تصمیم گرفتن برای کلاس خصوصی.

 3. کیمیا گفت:

  سلام.بعد از کنکور این امکان هست که به موسسه بیام و حضوری با آقای شعبانی صحبت کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام کیمیای عزیز.با توجه به اینکه استادان در موسسه حضوری تشریف ندارند اول هماهنگ کنید .

 4. محمد علی نجفی گفت:

  سلام من کل پکیج زیست ۳ سال به علاوه گیاهی و…. را تهیه کردم و الان هم نیمه ی پکیج سال دهم هستم ولی در پایه یازدهم هستم
  میخواستم بدونم برای دید بهتر و یادگیری بهتر کمی از فیلم های زیست سال یازدهم را ببینم؟

  (تا آنجایی که کتاب درسی را خوانده ایم یعنی صفحه ۶۰)

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.بله میتونه کار خوبی باشه پیش خوانی کردن.

 5. فرزاد گفت:

  مشکل من هم همینه

  1. harfeakhar گفت:

   پاسخ رو دادیم . میتوانید پیش خوانی کنید

 6. پانیذ گفت:

  سلام عالی بود

  آموزش زبان انگلیسی

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . موفق باشید

 7. اسرین گفت:

  سلام وقت بخیر،پکیج زیست همدانی رو جطور تهیه کنیم،

  1. harfeakhar گفت:

   سلام وقت بخیر. یه شماره تماس در سایت درج کرده ایم تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

 8. عزیز گفت:

  من قبلش با استاد شعبانی جلو میرفتم و راضی بودم اما استاد همدانی یچیز دیگست با فاصله

  1. harfeakhar گفت:

   حرف آخر سعی دارد همیشه بهترین استاد و آموزش را در اختیار شما قرار دهد. خوشحالیم از میزان رضایت شما

   1. زهرا گفت:

    همدانی حرف ندارههههههه

    1. harfeakhar گفت:

     خوشحالیم از نظر شما در مورد استاد همدانی

 9. کیوان گفت:

  استاد همدانی بهترین دبیر زیسته که تا الان میشناسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button