حرف آخر برترین موسسه کنکوری

اسامی برخی از مشاوران موسسه حرف آخر | رزومه و عکس مشاوران حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

اسامی مشاوران حرف آخر را در این مقاله در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید مشاوران حرف آخر را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید. از سال 1390 که موسسه حرف آخر فعالیت جدی خود را شروع کرده است بعضی از مشاوران ارشد حرف آخر در حال حاضر ، آن موقع شروع به همکاری با این موسسه نموده اند.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

مزایای ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر

پس از تهیه یک منبع خوب و خرید پکیج صفر تاصد یا خرید پروژه 6040 حرف آخر و شروع آموزشی کنکوری مطمئنا داشتن یک مشاور که به عنوان پشتیبان بتونه در تمام تایم روز با دانش آموز ارتباط برقرار کنه و در پیشبرد برنامه ریزی آموزشی او را یاری کند خیلی مهم است .

اسامی مشاوران حرف آخر را که در اختیار شما قرار دادیم در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود و حتی میتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید.

اسامی برخی از مشاورین ارشد حرف آخر

تمامی مشاورانی که اسمشون در پایین قید شده است مشاورین ارشد موسسه حرف آخر میباشد. تعداد مشاورین حرف آخر زیاد میباشد ولی اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم که به مدت طولانی با حرف آخر همکاری داشته اند و مطمئنا میتوانند نقش بسزایی در موفقیت کنکور شما داشته باشند.

خانم سمیرا جعفرزاده ( مشاور ارشد حرف آخر )

خانم آوا کیانی

خانم فاطمه رمضانی

خانم مژده نیک نژاد

خانم شیوا رضوی

خانم طبیه محمدی

خانم عاطفه جوادی

خانم مریم صالحی

خانم گلنوش معتمد راد

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

سمیرا جعفرزاده مشاور حرف آخر

دکتر سمیرا جعفرزاده یکی از بهترین مشاورین حرف آخر با 9 سال سابقه کاری می باشند. ماحصل تجربیات 9 ساله ی ایشان رتبه پروری هر ساله شان در حرف آخر بوده که زبانزد خاص و عام می باشد.
از جمله افتخارات دیگرشان این بوده که توانسته اند با درایت فوق العاده خوبشان مشاورین مجربی در سیستم پرورش دهند و خودشان مقام «سرپرست مشاورین » را دارا هستند. به گفته ایشان «اگر داوطلبی می خواهد مشاوره مستقیم، با خود بنده داشته باشد، اراده اولیه و نظم کاری داوطلب برایم در الویت است.

لیست مشاورین موسسه حرف آخر

در این مقاله لیست مشاوران این مجموعه را در اختیار شما قرار میدهیم تا حتی الامکان بتوانید با این مجموعه همکاری بهتری داشته باشید . همه ی مشاورینی که به شما معرفی میکنیم از نظر ما تضمین شده هستند و بهترین دوره ی آموزشی خود را با ایشان پشت سر خواهید گذاشت. بهترین مشاوران موسسه حرف آخر با تعیین سطح بالای خود دانش آموزان را با هدفی که دارد کمک خواهند کرد . از ابتدا که این موسسه کنکوری شکل گرفت مشاوران ارشد در این مجموعه مشغول به کار بوده اند . رتبه برتری های زیادی در طول دوران آموزش خود با مشاوران ارشد کار کرده اند. امیدواریم شما هم جزو این نفرات باشید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

آوا کیانی مشاور حرف آخر

سرکار خانم آوا کیانی یکی از مشاورین نخبه و تقدیر شده در موسسه بزرگ حرف آخر و مدیر افتخاری سه تیم بزرگ مشاوره علمی و مشاوره انگیزشی می باشند.
ایشان با مدیریت استراتژیکی خود، تا به حال توانسته یکی از محبوب ترین مشاوران تحصیلی شناخته شوند.
خانم آوا کیانی مدرس زبده مشاوران تحصیلی هستند و دانش آموزان ایشان از این امتیاز برخوردارند که پس از موفقیت در کنکور و کسب رتبه عالی، توسط ایشان اصول مشاوره و برنامه ریزی را آموزش ببینند و در تیم مربوطه استخدام شوند.
تمامی دانش آموزان، به دلیل اخلاق مداری آوا کیانی در حرفه خود( به ویژه زنده نگه داشتن جمله “حرف با عمل برابر است”.) همواره از ایشان راضی بوده اند.

فاطمه رمضانی مشاور حرف آخر

فاطمه رمضانی مشاور حرف آخر به عنوان یکی از مشاوران ارشد حرف آخر در این مجموعه مشغول فعالیت میباشد . ایشان به عنوان مشاور تحصیلی دانش آموزان را در تمام سوالات درسی همراهی و آنها را رفع اشکال خواهد کرد.

مژده نیک نژاد مشاور حرف آخر

مژده نیک نژاد مشاور ارشد موسسه حرف آخر به عنوان یکی از برترین مشاوران این مجموعه شناخته میشوند . ایشان دانش آموزانی را که تعیین سطح میکنند را پشتیبانی میکنند تا روز کنکور . هدفی که ایشان دارند این است که تا وقتیکه تلاش و پشتکار و منبع آموزشی وجود دارد پس باید به فکر بهترین رشته بود نه فقط قبولی در دانشگاه سراسری . جزو مشاورانی هستند که احاطه کاملی روی تمامی مباحث درسی دارند و از نظر انگیزشی برای دانش آموزان تایم تعیین خواهند کرد .

شیوا رضوی مشاور حرف آخر

شیوا رضوی جزو مشاوران ارشد حرف آخر میباشند که از سال 95 فعالیت خود را با این موسسه شروع نموده است. مشاوره انگیزشی و آموزش نحوه صحیح تست زنی شیوا رضوی زبانزد میان دانش آموزان ایشان میباشد. پیگیری های مداوم و تعیین برنامه میان مدت و بلند مدت از ویژگی ایشان میباشد .میتوانید بهترین مسیر موفقیت در کنکور را با ایشان تجربه کنید.

طیبه محمدی مشاور حرف آخر

طیبه محمدی در سال های گذشته مشاوری بود که سبک جدید را در مشاوره ارائه داد. بخش انگیزشی مشاوره های ایشان نقطه عطفی در مشاوره بود . ایشان عضو تیم مشاوره ای هوشمند میباشند. از مشاوره ها و پیگیری های خانم طیبه محمدی نهایت استفاده را ببرید تا برای موفقیت در کنکور دغدغه ای غیر از تایم مطالعه نداشته باشید .

عاطفه جوادی مشاور حرف آخر

معیار موسسه برای انتخاب ایشان داشتن رتبه های زیر 100 در کنکور سراسری بوده است که ایشان دارای 17 رتبه ی تک رقمی و دو رقمی در کنکور سال های اخیر بوده اند. خانم عاطفه جوادی اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص منابع درسی از جمله کتاب درسی ، کمک آموزشی و اساتید کشور را دارا هستند. ایشان دوره های روانشناسی تحصیلی را گذرانده اند و در طول برنامه آموزشی که با ایشان خواهید داشت گزارش گیری هفتگی را به صورت منظم انجام میدهند.

مریم صالحی مشاور حرف آخر

مریم صالحی رتبه ی سه رقمی کنکور و مشاور ارشد موسسه حرف آخر میباشد . برگزاری همایش های چند صد نفره در شهرستان های غرب کشور و سابقه 10 سال مشاوره تحصیلی را داراست . با کمک خان صالحی میتوانید روش های موفقیت در کنکور را 

گلنوش معتمدی راد مشاور حرف آخر

خانم گلنوش معتمدی راد یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94 فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات دیگری نیز فعال بوده اند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی است و دارای مدارک متعدد و فراوانی در زمینه ی مشاوره تحصیلی و رشته های دیگر است.
ایشان در طی سال های طولانی فعالیت در این حوزه کارنامه های درخشان و قبولی های بالایی داشته اند و ایشان توانسته اند آمار زیادی از دانش آموز ها را راهنمایی تحصیلی کنند.
دانش آموزان ایشان به دلیل ارتباط درست و وظیفه شناسی در حرفه ی خود همواره از ایشان راضی بوده اند. سرکار خانم گلنوش معتمدی راد از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

سخنی از زبان سمیرا جعفرزاده مشاور ارشد حرف آخر

خوشحالم از اینکه بار دیگر و در این مقاله با شما عزیزان سخنی خواهم داشت . همه ی شما دانش آموزان عزیز به این قضیه پی برده اید که مشاوره به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان ها در پیشبرد فرایند آموزش خود میباشد. شما که دوست دارید به نتیجه دلخواه خود در کنکور دست پیدا کنید ، تلاش شما مهم ترین عامل خواهد بود اما نقش مشاور خوب و منبع خوب را نمیشه نادیده گرفت . یک مشاور زمانی میتونه به دانش آموز کمک کنه که با تمام ویژگی ها و شرایط محیط زندگی او آشنایی کافی داشته باشد.

هرچقدر مشاور بیشتر بتواند دانش آموز و داوطلب را بشناسد مطمئنا مشاوره با این فرد نتیجه و بازدهی بیشتری خواهد داشت .و یک نکته را توجه داشته باشید که یک رتبه برتری که در کنکور موفق بوده است و میخواهد نقش مشاور را به دوش بکشد میتواند مشاوری خوبی باشد ولی نه برای شما ، شاید برای خودش . قدرت انتقال یک مشاور را هیچ وقت نادیده نگیرید. سعی کنید مشاوری انتخاب کنید که تحصیلات در زمینه آموزش – مدیریت – روانشناسی داشته باشد .

تمامی رتبه های برتری از تجربیات مشاوران تحصیلی استفاده کرده اند و توانسته اند که موفق شوند اما شاید قدرت انتقال و در کل ویژگی جامع یک مشاور را برای شما نداشته باشند. پس کل کنکور شما در سه کلمه خلاصه شده است : منبع – مشاوره – برنامه ریزی . برای موفقیت در کنکور همه این شرایط را مهیا کنید.

هدف های کوتاه مدت و بلند مدت

اگر ما بیاییم یک شماتیک کلی از آموزش دوران دبیرستان را در ذهن خود مرور کنیم میبینیم که قرار نیست یک شبه و ظرف یکی دو ماه آمادگی صددرصدی برای کنکور داشته باشیم . در برنامه ای که کاوه فروزان مشاور حرف آخر با دانش آموزان پیش خواهد رفت  به زبان عامیانه قرار نیست که ماهی دست شما بدهند بلکه قراره ماهیگیری یادتون بده . شما باید از مدتی که با مشاور کار کردین دیگه نقش مشاوره محوری نداشته باشین یعنی تا زمانیکه زور مشاور نباشد شما نتوانید مطالعه کنید .

درسته مشاور خوبه و به عنوان یک پشتیبان میتواند به داوطلب کمک کند ولی نه اینکه مشاور ، دانش آموز را وابسته خود بکنه . پس اینجا شما بعد از مدتی به راحتی میتوانید از روش هایی که مشاور بهتون یاد میده استفاده کنید و برای خود برنامه و طرح های مختلف بریزید و ایده های خود را برای درس خواندن و انواع مرور پنج گانه و 9 بعدی خواندن زیست شناسی و نحوه تست زنی پیاده کنید. اگر میخواهید از مشاوره رایگان خانم سمیرا جعفرزاده بهره مند شوید با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید.

اسامی مشاوران حرف آخر

برای موفقیت در کنکور سمیرا جعفرزاده مشاور حرف آخر هدف های کوتاه مدت و بلند مدت برای شما در نظر خواهد گرفت . به عنوان مثال وقتی ما به موفقیت در درس زیست شناسی جامع یا هر درس دیگری فکر میکنیم اول باید به موفقیت و پیشبرد در برنامه زیست دهم فکر کنیم . به زبان ساده تر شما باید اول هدف های کوچکتر را فتح کنی تا بتونی به هدف های بزرگتر غلبه کنی .

قرار نیست از همین ابتدا مستقیما به فکر درصد 100 در کنکور باشید اول باید آموزش خود را قوی کنید . هدف های کوتاه مدت مانند مثالی میباشد که خدمتتون عرض کردیم و هدف های بلند مدت بخش بیشتری از دروس عمومی و تخصصی را به ترتیب اولویت در بر میگیرد را طبق برنامه انجام دهید.

بعد از شناخت کافی از دانش آموز و شرایط محیط درس خوندن برنامه شروع شده که شامل تمامی مراحل بالا میباشد. لازمه پیشرفت در کار و پیشبرد برنامه، پیگیری های مداوم میباشد که مشاور خود را ملزم به پیگیری طولانی مدت تا زمان اطمینان از پیشبرد برنامه های به صورت خود محور نه بصورت مشاور محور ، میداند.

ارتباط با سمیرا جعفرزاده مشاور ارشد حرف آخر از طریق شماره شخصی ایشون 09103225124 میباشد. برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

عکس مشاوران ارشد حرف آخر

خیلی دوست داشتیم عکس اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم چون مطمئن هستیم شما دوست دارید عکس مشاوران را ببینید ولی با توجه به محدودیت هایی که در فضای آموزشی و فضای مجازی داریم قادر نیستیم فعلا عکس مشاوران را آپلود نماییم . ولی قول میدیم که در مقاله بعدی شرایط گذاشتن عکس تمامی اسامی مشاوران حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم.

پکیج های رایگان حرف آخر

شما عزیزان بعد از صحبت و مشاوره با مشاوران ارشد حرف آخر میتوانید بسته هایی تحت عنوان بسته رایگان حرف آخر دریافت نمایید تا 20% از آموزش تمامی دروس حرف آخر را مشاهده نمایید تا آشنایی کاملی با آموزش تصویری و شهودی سازی حرف آخر به دست بیاورید .

دریافت مشاوره رایگان از مشاوران ارشد حرف آخر 09103225124

با آرزوی موفقیت شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز . خوشحالیم که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

11 دیدگاه در “اسامی برخی از مشاوران موسسه حرف آخر | رزومه و عکس مشاوران حرف آخر

 1. Ali گفت:

  مشاوره تا چه زمانی همراه پکیج داده میشه ؟

  1. harfeakhar گفت:

   محدودیتی در رابطه با تماس با مشاور اصلا وجود نداره برای راهنمایی بیشتر و شرایط تماس بگیرید

  2. نیما گفت:

   سلام .دفتر مشاورا کجا هستش و آیا مشاوره حضوری هم داده میشه ؟

   1. harfeakhar گفت:

    دفتر مرکزی حرف آخر در تهرانه و مشاوره حضوری هم داده میشه . میتونین تماس بگیرین

  3. کسرا گفت:

   باسلام خانم عرفانه حمیدی جزو مشاورین ارشد موسسه حرف آخرهستن؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام.برای دریافت اسامی مشاوران باید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

    1. پسرک تنها گفت:

     کدوم شماره ؟ منم دقیقا میخواستم ببینم همین شخص مشاوره حرف آخر هستن تیم طرح نخبگان

     1. harfeakhar گفت:

      با شماره 09103225124 یا 02128425124 تماس بگیرید و استعلام کنید

 2. Zahra گفت:

  گروه های مشاوره ای حرف آخر متفاوته ؟ چجوری میتونم مشاور رو خودم تعیین کنم ؟

  1. harfeakhar گفت:

   بله متفاوت هستن . برای تعیین مشاورتون تماس بگیرید تا توضیحات رو بدیم بهتون

 3. پسرک تنها گفت:

  سوال من یه سوال داشتم همین توی مشاورین حرف آخر تیم طرح نخبگان کسی به اسم خانم حمیدی دارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button