حرف آخر برترین موسسه کنکوری

آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر با لوکیشن دقیق [ خرید حضوری ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آدرس موسسه حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر در تهران و کرج را در این مقاله در اختیار شما عزیزان و دانش آموزان گرامی قرار میدهیم. اگر میخواهید خرید منابع حرف آخر را به صورت حضوری انجام دهید از مشاوره های حضوری ما بهره مند شوید .با ما تا پایان و دریافت آدرس ها همراه باشید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

همانطور که می دانید موسسه کنکوری حرف آخر یکی از مؤسسات بسیار خوب در کشور است . جهت دریافت خدمات و مشاوره حرف آخر در این مقاله آدرس موسسه حرف آخر در تهران را برای شما آورده ایم. کل پکیج های موسسه حرف آخر پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 میباشد . برای خرید حضوری این پکیج ها پیشنهاد میکنیم اول اطلاعاتی در مورد آن به دست بیاورید و بعدش به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه نمایید.

آدرس دقیق موسسه حرف آخر واقع در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب میباشد. البته قبل از مراجعه باید با مشاوران مجموعه هماهنگی لازم را انجام داده باشید . در تایم مشخصی برای دریافت مشاوره و مراجعه حضوری جهت خرید تشریف بیارید. برای اطلاع از این پکیج ها که شامل چه چیزی هستند و چه تخفیفی به آن تعلق میگیرد و دریافت آدرس دقیق میتوانید با شماره  09103225124 تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان نیز میتوانید تماس بگیرید و سوالات خود را درباره پکیج های حرف آخر مطرح نمایید.

آدرس دفتر حرف اخرثبت نام حضوری در موسسه حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر یا آدرس دفتر مرکزی حرف آخر را میتوانید در ادامه مشاهده کنید. همچنین باید عنوان کرد که از طریق سایت این مجموعه می توانید اطلاعات بیشتر این مؤسسه را دریافت کرده، انواع پکیج های کمک آموزشی و مشاوره هایی که برای برنامه ریزی مطالعاتی لازم است را در مقاله های دیگر در اختیار شما قرار داده ایم.

ثبت نام حضوری برای اکثر دانش آموزان لذت بخش خواهد بود. تمامی دانش آموزان و داوطلبانی که توان مراجعه حضوری را دارند میتوانند اول از مشاوره های حرف آخر بهره مند شده و سپس پکیج های موسسه مااند پکیج صفرتاصد و پروژه فایو استار حرف آخر را خریداری نمایند و در طرح نخبگان حرف آخر ثبت نام شوند.

اگر اطلاعاتی در مورد طرح نخبگان ندارید نگران این موضوع نباشید چون مشاوران میتوانند تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار دهند.شما بعد از خرید پکیج های حرف آخر در طرح نخبگان ثبت نام خواهید شد. ثبت نام در حرف آخر شرایط پیچیده ای ندارد و تمامی دانش آموزانی که حتی پایه ضعیف و معدل پایینی دارند میتوانند ثبت نام کنند چون پکیج های حرف آخر از پایه با دانش آموز کار خواهد کرد و پایه دانش آموز را قویتر خواهد کرد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

آدرس حرف آخر برای دریافت بسته رایگان

موسسه حرف آخر قصد دارد 20درصد از آموزش پکیج های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد. بسته های رایگان حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشند و شما به وسیله آنها میتوانید با سبک آموزش تمامی اساتید آشنایی کلی به دست بیارید. برای دریافت بسته های رایگان نیازی نیست به سامانه پیامکی حرف آخر ارسال پیامک داشته باشید فقط کافی است با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید و بسته رایگان را دریافت نمایید.

بسته های رایگان حرف آخر شامل بسته صفر تا رتبه میباشد و تمامی دانش آموزان میتوانند آن را در اختیار بگیرند. پکیج صفر تا رتبه حرف آخر کاملترین مجموعه رایگان حرف آخر میباشد که شما میتوانید 20% از آموزش اساتید را به صورت رایگان مشاهده نمایید و سپس پکیج های کامل را خریداری نمایید. این پکیج شامل 6 حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و آموزش های خوبی را در خود جای داده است.

در آینده شاهد سیستم جدیدی از موسسه حرف آخر خواهیم بود و آن هم اموزش از راه دور و سیستم vod  خواهد بود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما به آدرس حرف آخر نخواهد بود. سیستم vod حرف آخر برترین متد آموزشی در سال 1401 خواهد بود.

خرید حضوری محصولات حرف آخر 

برای خرید حضوری محصولات حرف آخر میتوانید به آدرس دفتر حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایید. البته دانش آموزان از دو طریق خرید خود را اجام میدهند: یا به صورت حضوری یا به صورت غیرحضوری . در روش حضوری همانطور که از اسم آن پیداست شما مراجعه میکنید به دفتر حرف آخر ولی در خرید غیر حضوری شما شماره حساب حرف آخر را دریافت خواهید کرد و هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز میکنید و بسته ها برای شما ارسال خواهد شد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

آدرس دقیق موسسه حرف آخر در تهران و کرج

 آدرس موسسه حرف آخر در کرج و تهران کجاست؟ لازم است بدانید مؤسسه حرف آخر در تهران یک دفتر مرکزی دارد، برای خرید حضوری و دریافت حضوری منابع در این مقاله در کنار آدرس موسسه حرف آخر در تهران اطلاعات و موضوعات که برای دانش آموزان سودمند باشد را بررسی می کنیم.

داوطلبان و دانش آموزانی که در شرف کنکور دادن می باشند به آدرس موسسه حرف آخر در تهران نیاز دارند تا از طریق این مؤسسه و به صورت حضوری محصولات آموزشی کنکور را که نیاز دارند، تهیه کنند. یا به صحبت کردن با مشاوران حضوری بپردازند.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید تماس بگیرید.

برای اینکه شما بتوانید به صورت حضوری در دفتر مرکزی موسسه حرف آخر حاضر شوید و خرید حضوری را انجام دهید ما در این مقاله آدرس موسسه حرف آخر در تهران و اطلاعات لازم در زمینه دفتر این مؤسسه و شماره تماس استاد منتظری را در اختیار شما می گذاریم. تا شما بتوانید از مشاوره های این مؤسسه استفاده کرده و از قیمت محصولات آن مطلع شوید.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر برای دانش آموزانی که قصد همکاری با حرف آخر را دارند حائز اهمیت است چرا که در دنیای امروزی برای فعالیت در عرصه کنکور به یک مکان که دارای موقعیت ثابتی باشد، نیاز است تا از این طریق بتوان اعتماد مشتریان را جلب کرد. همچنین با وجود مکان و موقعیت ثابت مؤسسه مورد نظر فعالیت های خود را به صورت حرفه ای انجام خواهد داد. زیرا امکان دارد که مشتریان برای دریافت خدمات بخواهند به صورت حضوری به محل مورد نظر مراجعه کنند. یا اینکه مشتریان بخواهند در مورد صحت این گونه مؤسسات یا شرکت ها اطمینان کسب کنند.

مؤسسه حرف آخر در تهران یکی از بزرگترین موسسه های کنکوری در کشور می باشد که دارای دفتری مرکزی در تهران است. برای اینکه شما بتوانید از خدمات این مؤسسه استفاده کنید ما در این جا آدرس موسسه حرف آخر در تهران را در اختیار شما می گذاریم.

آدرس و نقشه راه دفتر مرکزی موسسه حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر در تهران (دفتر مرکزی)

آدرس موسسه حرف آخر را بعد از معرفی حرف آخر میخواهیم در اختیارتان قرار دهیم . لازم است که آدرس دفتر مرکزی حرف آخر را ذکر کنیم. جهت دریافت مشاوره و برقراری ارتباط مستقیم با این مرکز و دریافت قیمت محصولات، شماره تماس حرف آخر و مشاورین را برای شما عزیزان درج می کنیم. این مؤسسه یک دفتر کاملا رسمی در تهران دارد و به صورت مستقل برای پیشبرد اهداف، اعتماد سازی، جلسه با نخبه های کنکوری حرف آخر، برقراری گردهمایی ها برای استادان و دانش آموزان در حال فعالیت می باشد.

شما برای بهره بردن از خدمات این مجموعه در هر زمانی می توانید در محل حاضر شده و یا برای دریافت مشاوره، خرید پکیج های آموزشی و صحبت کردن با اساتید به این مجموعه مراجعه کنید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر:  09103225124

آدرس ساختمان حرف اخر

آدرس حرف آخر را در زیر می توانید به صورت دقیق مشاهده کنید تا در صورت نیاز به مراجعه حضوری بتوانید به راحتی در محل حاضر شوید.

آدرس موسسه حرف آخر در تهران : استان تهران / ضلع جنوبی شرقی میدان انقلاب / پلاک ۱۷ / ساختمان مترجمان /طبقه دوم شرقی / واحد ۴  – اعلام کنید که با مشاور سمیرا جعفرزاده هماهنگ شده

توجه: با مراجعه حضوری حتما اعلام کنید که از سوی ( خانم سمیرا جعفرزاده ) و سایت حرف آخر هماهنگی های لازم انجام شده تا با سهولت کامل به کار شما رسیدگی و از تخفیفات نیز بهرمند شوید. همچنین می توانید قبل از مراجعه با شماره سمیرا جعفرزاده مشاور عالی رتبه موسسه 09103225124 تماس گرفته و بعد از هماهنگی در محل و دفتر مرکزی موسسه حرف آخر حضور پیدا کنید.

دریافت لوکیشن دفتر حرف آخر 

موسسه حرف آخر برای دانش آموزانی که میخواهند به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند آدرس دفتر را به همراه لوکیشن دقیق در اختیار دانش آموزان قرار میدهد تا به راحتی بتوانند با نزدیکترین مسیر خود را به دفتر برسانند. با رویکرد جدید موسسه حرف آخر در زمینه نسخه هیبریدی شاید نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید ولی در هر صورت میتوانید لوکیشن را دریافت نمایید. برای دریافت لوکیشن دقیق با شماره تماس 09103225124 تماس حاصل فرمایید و بهترین مشاوران حرف آخر پاسخگوی شما خواهند بود.

آدرس حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر در کرج

آدرس موسسه حرف آخر در کرج شاید یکی از دغدغه های دانش آموزان کرج میباشد .لازم به ذکر است که موسسه در حال حاضر در کرج دفتری ندارد از این رو ما نقشه راهی درج نکردیم اما چنانچه در آینده این موسسه دفتری در این استان دایر کند ما آدرس را به همراه نقشه راه در اختیار دانش آموزان و داوطلبین کنکوری که در این استان ساکن هستند قرار خواهیم داد.

دانش آموزان زیادی از کرج تمایل دارند تا به صورت حضوری به آدرس حرف آخر مراجعه نمایند و به صورت حضوری پکیج های رایگان و پکیج های کامل حرف آخر را دریافت نمایند اما توجه داشته باشید با این کار فقط خود را به دردسر انداخته اید چون اکثر دانش آموزان از شهرهای استان ها نیز به صورت غیرحضوری پکیج های خود را دریافت میکنند و ثبت نام را انجام میدهند.

با توجه به سیستم جدید آموزشی حرف آخر دیگر شما قطعا نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و تمامی محصولات به صورت vod در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این سیستم دیگر محصولی برای شما ارسال نخواهد شد و تمامی آموزش ها در سامانه شما آپلود خواهد شد و این جدیدترین متد آموزشی در کشور میباشد که توسط حرف آخر در حال اجراست.

پس برای ثبت نام غیرحضوری اصلا جای نگران نیست و شما کافی است تا اسم و مشخصات خود را در اختیار ما قرار دهید و ثبت نام شما را انجام خواهیم داد.

شماره تماس:  09103225124

شماره مشاورین نخبه ساز در مؤسسه حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر جهت دریافت مشاوره حضوری نیز میباشد .شما در هر زمانی برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم در زمینه محصولات کمک آموزشی و مشاوره های لازم به این مجموعه مراجعه کنید. اگر می خواهید با مشاورین برتری که در مؤسسه کنکوری حرف آخر هستند، ارتباط برقرار کنید از طریق شماره های زیر می توانید اقدام کرده و خدمات لازم در این زمینه را کسب  نمایید. شماره مشاوره حرف آخر 09103225124

نحوه خرید محصولات حرف آخر به صورت غیر حضوری

آدرس موسسه حرف آخر در تهران برای افرادی مناسب است که در تهران هستند یا امکان مراجعه حضوری به این مؤسسه را دارا هستند. برای افرادی که در استان تهران نیستند و در شهرستان ها زندگی می کنند و امکان مراجعه حضوری آن ها در دفتر این مؤسسه نیست نیز تدابیری اندیشیده شده است. این مؤسسه کنکوری برای افرادی که در دیگر نقاط مختلف کشور هستند، امکانات و خدماتی فراهم کرده است.

از طریق تماس با بخش فروش و مشاورین نخبه ساز این دسته از افراد می توانند راهنمایی ها و مشاوره های قبل از خرید را دریافت کرده سپس محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند. پس از اینکه خرید انجام شد مشاورین از روز نخست خریداری محصولات تا روز کنکور به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان هستند. این مشاورین مواردی مانند ارتباط با رتبه های کنکوری سال 1400 و همچنین مشاوره های برنامه ریزی را فراهم می کنند. برای این خدمات می توانید با شماره های اعلامی در صفحه تماس بگیرید.

شماره تماس استاد منتظری

آدرس موسسه حرف آخر و خرید حضوری و دریافت حضوری را خدمتتون توضیح دادیم .در آخرین قسمت از معرفی آدرس موسسه حرف آخر در تهران می خواهیم شماره تماس استاد منتظری را برای شما ارائه دهیم. بسیاری از دانش آموزان همه روزه می خواهند که با شماره مؤسسه حرف آخر و استاد منتظری تماس برقرار کنند و با این استاد در زمینه کنکور صحبت کنند.

ولی لازم به ذکر است که استاد منتظری به دلیل مشغله های زیاد امکان گفت و گو با همه دانش آموزان را ندارد و نمی تواند پاسخگوی سوالات هزاران دانش آموز از طریق تماس تلفنی باشد. چون زمان یاری نخواهد کرد. مؤسسه حرف آخر برای حل این مشکل و همچنین از طرف استاد منتظری مشاورینی انتخاب شده اند تا دانش آموزان بتوانند با آن ها صحبت های لازم را انجام دهند و راهنمایی های لازم برای خرید محصولات و سوالات خود را دریافت کنند.

لیست نمایندگی های مؤسسه حرف آخر

به زودی نمایندگان حرف آخر و شعبه حرف آخر در تمامی شهرها خبرهای خوبی برای شما دانش آموزان و داوطلبان دارند.

 • حرف آخر در کرج
 • حرف آخر در تبریز
 • حرف آخر در اصفهان
 • حرف آخر در شیراز
 • حرف آخر در مشهد
 • حرف آخر در ارومیه
 • حرف آخر در کرمانشاه
 • حرف آخر در کردستان
 • حرف آخر در همدان
 • حرف آخر در اردبیل
 • حرف آخر در کرمان
 • حرف آخر در گیلان
 • حرف آخر در مازندران
 • حرف آخر در گلستان
 • حرف آخر در یزد
 • حرف آخر در زنجان
 • حرف آخر در قم
 • حرف آخر در قزوین
 • حرف آخر در زاهدان
 • حرف آخر در یاسوج
 • حرف آخر در لرستان

خب به پایان ارائه آدرس موسسه حرف آخر در تهران و کرج رسیدیم، از این که ما را تا پایان همراهی کردید بسیار سپاسگذاریم. امید واریم توانسته باشیم اطلاعات دقیق و جامع از ادرس این موسسه به همراه جزئیات کامل آن در اختیارتان قرار دهیم. اگر سوالی در ذهن خود داشته باشید میتوانید با شماره تماس 09103225124 تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

41 دیدگاه در “آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر با لوکیشن دقیق [ خرید حضوری ]

 1. رضا گفت:

  سلام.طوری که من شنیدم میگن فیلم های توی دی وی دی قابل کپی نیستند…(البته کار درستیه !) اما من که میخوام ویدیو هارو تو گوشیم ببینم باید چی کار کنم…

  1. harfeakhar گفت:

   سلام رضای عزیز، تماس بگیرد تا شیوه استفاده در موبایل رو بهنون بگیم
   با تشکر

   1. مهسا گفت:

    سلام چراپیامم روحذف میکنید اگه نمیخوایین بگین نظرندیم این هم مثل ارسالی هاتون نامفهومه وبالیست ارسالی مطابقت نداره وکم فرستا ده شده واقعا متاسفم ازاین که ملت روسرکارگذاشتید وفقط موقع پول گرفتن داداش هستید بعدازاون نه مشاور نه دفتر مرکزی جوابگو نیستن توروخدا دست بردارید از این همه تبلیغات پکیج کامل ۰تا ۱۰۰ روگرفتم ولی طبق لیت ۷۳ تا ۴۰ تا ارسال شده کی باید جواب منو بده

    1. harfeakhar گفت:

     سلام. هیچ پیامی حذف نشده و این پیام شما الان رسیده شاید مشکل از نحوه تایپ کردن انگلیسی شما بوده که پذیرش نمیشه. و اینکه شما مشکلی دارین که منابع کم واستون اومده ؟ آیا شما کل هزینه رو واریز کردین ؟ اگر میتونین در واتساپ به شماره ای که داخل سایته پیام بدین تا مشکل حل بشه

 2. nimaaaaaa83 گفت:

  سلام در هنگام مراجعه میتوان همان لحظه مبلغ را پرداخت کرد یا حتما قبل از مراجعه واریز شود

  1. harfeakhar گفت:

   سلام نیمای عزیز.میتونی همون لحظه هم هزینه رو کارت بکشید .

 3. harfeakhar گفت:

  سلام. در تهران فقط یک آدرس دارید ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.بله آدرس دفتر مرکزی در انقلاب.

 4. Azi گفت:

  سلام ساعت کاری دفتر مرکزی برای مراجعه حضوری به چه صورت هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام AZI عزیز .در همه های تایم ها غیر از تعطیلی میتونین تشریف بیارین ولی قبلش با شماره داخل سایت و آقای فروزان هماهنگی را انجام دهید.

  2. میلاد گفت:

   آدرس موسسه حرف آخر برای دریافت بسته های رایگان کجاس ؟

   1. harfeakhar گفت:

    همون آدرس انقلاب هستش البته قبلش میتونین با شماره ای در اختیارتون قرار دادیم هماهنگ بشین

 5. Fatemeee گفت:

  چه ساعت هایی میتونیم حضوری بیایم دفتر و پکیج هارو دریافت کنیم؟

  1. harfeakhar گفت:

   با شماره تماس داخل سایت هماهنگ کنید و از 10 صیح تا 5 عصر میتونید تشریف بیارید : تایمی که انبار باز هستش.

 6. Fatemeee گفت:

  کلاس حضوری هم تشکیل میشه؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه . کلاس حضوری نداریم ولی شما میتونید حضوری مراجعه کنید به موسسه و منابع را آنجا با خیال راحت تحویل بگیرید.

 7. مهتاب گفت:

  سلام من دی وی دیامو از تهران سفارش دادم ولی نمیدونم چرا از کرج واسم ارسال شد 😕گفتن انبارمون کرجه.اخه ینی چی؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام مهتاب عزیز اگر در مورد دی وی دی ها مشکلی وجود داره تماس بگیر تا رفعش کنیم

 8. مهتاب گفت:

  اصلا هم مشاورینتون کامل راهنمایی نمیکنن فقط و فقط و فقط پیگیرن واریز کنی براشون واقعا متاسفم!اشتباه بزرگی کردم ازتون دی وی دی خریدم

  1. harfeakhar گفت:

   مهتاب عزیز اگر از مشاور ناراضی هستی این نارضایتی را برطرف خواهیم کرد.

 9. مریم گفت:

  بنده میخواهم در موسسه حرف آخر مشغول بکار شوم حضوری میخاستم صحبت کنم کجا باید بیام؟

  1. harfeakhar گفت:

   خب تماس بگیرید و بعد از سنجیدن شرایط میتونین حضوری تشریف بیارین میدان انقلاب.

 10. مهسا گفت:

  توسایت ۰تا۱۰۰ تجربی درسنامه باکتاب کار و۱۰ آزمون ومحاسبات سریع اومده ولی تو ارسالی کتاب کار و۱۰ آزمون ومحاسبات سریع ارسال نشده این عدم تطابق چیه درضمن درخواست تعویض مشاور رودارم

 11. مهسا گفت:

  توسایت ۰تا۱۰۰ تجربی درسنامه باکتاب کار و۱۰ آزمون ومحاسبات سریع اومده ولی تو ارسالی کتاب کار و۱۰ آزمون ومحاسبات سریع ارسال نشده این عدم تطابق چیه درضمن درخواست تعویض مشاور رودارم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام وقت بخیر. قیمت کتاب کارها با دی وی دی ها جدا هستش اگر کل هزینه رو واریز کردین حتما باید با مشاور در تماس باشین که چرا ثبت نشده و اینکه شما چقد هزینه کردین ؟ اگر مبلغ درست باشه باید واستون ارسال کنند

 12. امیر گفت:

  برای دریافت هارد باید بیایم آدرس حرف آخر ؟

  1. harfeakhar گفت:

   هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری میتونین دریافت کنید

 13. رهاپور گفت:

  سلام وقت بخیر
  در رابطه باشهرقزوین ادرس نمایندگی میشه بگین؟
  چون قصدخرید دارم اما باتوجه بانظرات دودل شدم.خواهش میکنم درایمیل هم جواب بدین

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . لطفا با شماره ای که دادیم تماس بگیرید شرایط خرید حضوری باید تلفنی بهتون بگیم و اینطوری بیشتر اعتماد میکنید که دودلی شما رفع بشه

 14. فاطیما گفت:

  سلام. من از خرم اباد چجوری میتونم بسته های موسسه رو خریداری کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. موسسه حرف آخر قصد ایجاد نمایندگی در همه استان ها را دارد. برای داشتن یک تجربه خرید خوب که در هر شهری هستین میتونین با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

 15. علیرضا گفت:

  سلام.برای خرید حضوری پک کامل کجا باید بیام.از تهران هستم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.آدرس دفتر مرکزی واقع در میدان انقلاب هستش و با شماره داخل سایت تماس بگیرید و هماهنگی برای خرید حضوری را انجام دهید.

 16. المیرا گفت:

  سلام من تهران هستم. ولی شرایط اومدن حضوری رو ندارم. چطور میتونم بسته هارو خریداری کنم که البته مشاوره هم داشته باشم تا کنکور؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.میتونین با شماره تماسی که در سایت قرار دادیم تماس بگیرید هماهنگی لازم را انجام دهید و مشاور خود را تعیین کنید و بسته به آدرس شما ارسال خواهد شد.

   1. حسین گفت:

    سلام از کرمان پیام میدم.
    میخواستم ببینم که دفتر فروش در کرمان ندارین برای خرید حضوری.
    و اینکه پکیج صفر تا صد تون DVD هست با جزوه یا آنلاینه

    1. harfeakhar گفت:

     سلام.اول ابنکه انبار مرکزی تهران هستش و محصولات از تهران ارسال میشه و دوم اینکه الان نسخه هیبریدی در حرف آخر در جریانه که همون حالت آنلاین رو داره . شما تماس بگیری بیشتر راهنماییت میکنیم

 17. امیر حسین گفت:

  سلام. از شیراز پیام میدم . آیا پکیج درخواستی از نمایندگی شیراز برام میاد یا تهران؟باید با کی صحبت کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . میتونین با شماره ای که در سایت درج کرده ایم تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید اگر ساکن شیراز هستید.

 18. نیما گفت:

  سلام ایا دی وی دی هایی که میخوام سفارش بدم کتاب و جزوه هم داره؟لطفا برام کامل توضیح بدید جزییات منابع رو.تا با خیال راحت خرید کنم.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. بله همراه پکیج ها کتاب و جزوه در اختیار شما قرار میگیره و مشاوره و برنامه قطاری نیز دارد. برای راهنمایی بیشتر و خرید حضوری میتونین تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button