حرف آخر برترین موسسه کنکوری

پکیج کامل حرف آخر – خرید قسطی پکیج کامل با تخفیف

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پکیج کامل حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر مهم ترین عامل موفقیت رتبه های برترهایی که با حرف آخر همکاری داشته در کنکور سال های گذشته بوده است . موسسه حرف آخر هم یک موسسه کنکوری آموزشی میباشد که طی چند سال اخیر به دلیل سبک نوینی از آموزش به صورت تصویرسازی و شهودی سازی محبوبیت خاصی بین تمامی داوطلبان سطح کشور پیدا کرده است.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

برای اطلاع از محتوای پکیج کامل حرف آخر و پروژه فایو استار حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید

اولین قدم برای تلاش یرای موفقیت در کنکور تجربی پکیج کامل حرف آخر میباشد.در این مقاله سعی داریم تمامی دروسی که در پکیج کامل حرف آخر وجود دارد به صورت کامل به شما توضیح بدهیم و حتی با اساتید پکیج کامل حرف آخر آشنا شوید. تفاوت پکیج کامل با پروژه 6040 حرف آخر در این مقاله بررسی شده است .

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر شامل دروس زیست شناسی -ریاضی – فیزیک – شیمی – ادبیات – دینی – عربی و زبان میباشد. کلیه این منابع به صورت دی وی دی و کتاب کار میباشند که به همراه هر درس یک کتاب کار فرستاده خواهد شد.در این پکیج از نظر مشاوره و برنامه ریزی هیچ کم و کاستی وجود نخواهد داشت .تمامی مباحث جداسازی و تایم آموزش و تعلیم آن مشخص گردیده است.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر 

پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر شامل دروس ریاضی ( حسابان – هندسه – آمار و احتمال ) – فیزیک – شیمی – ادبیات- دینی – عربی و زبان میباشد.کلیه منابع و پکیج کامل رشته ریاضی نیز به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب کار میباشد که به همراه هر درس کتاب کار فرستاده خواهد شد . در پکیج کامل رشته ریاضی نیز مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تمامی مباحث برای شما مجزا شده است و تایم تعلیم نیز مشخص گردیده است.

پکیج زیست شناسی حرف آخر

در پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر پکیج زیست شناسی حرف آخر توسط سه استاد : استاد رضا شعبانی – استاد شاکری  و استاد هومن روان تدریس میشود .از این بین استاد هومن روان بخش گیاهی زیست شناسی را تدریس میکند.در پکیج زیست شناسی حرف آخر به دلیل گستردگی مباحث برای هر کدام پکیجی جدا در نظر گرفته شده است . مثلا پکیج زیست گیاهی یا ژنتیک .

تدریس سه استاد نیز بخاطر گستردگی مباحث میباشد.در پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر مجموعه ای بنام زیست در دایره نیز در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که یک تصویرسازی از آموزش زیست در قالب تعدادی دایره میباشد.توجه داشته باشین که در پکیج کامل حرف آخر رشته ی تجربی در مجموعه ی زیست شناسی علاوه بر کتاب کار یک کتاب دیگر برای هر مبحث بنام کتاب الگو تا رتبه نیز گردآوری شده است.

پکیج ریاضی حرف آخر 

درپکیج کامل  حرف آخر ، درس ریاضی حرف آخر توسط عبدالرضا منتظری مدیر موسسه حرف آخر در این مجموعه تدریس میگردد.مطمئنا آموزش حرف آخر که بصورت الگو میباشد یکی از رمزهای یادگیری بهتر برای کنکور میباشد.ریاضی هم از این قاعده مستثنی نیست و استاد منتظری با الگو تمامی مباحث ریاضی حرف آخر را به شکلی کاملا مفهومی به شما آموزش میدهد.

اولین قدم برای موفقیت در کنکور1400 یا کنکورهای بعدی دیدن همین الگوهاست ، الگوهایی که با یادگیری آنها در 30ثانیه میتوانید یک تست مشکل ریاضی را حل کنید.در پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی درس ریاضی در مجموعه های ریاضی جامع1 – جامع 2 -جامع3 و مبحث مثلثات و ترکیب توابع در اختیار شما قرار میگیرد.در پکیج کامل حرف آخر و درس ریاضی آن مباحثی که خیلی با آنها سروکار دارین ابتدا استاد منتظری به شما آموزش میدهد.

طی برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا برنامه چهارماهه حرف آخر تمامی مباحث برای شما برنامه ریزی شده است و از ابتدا میدانید که کدام مباحث را به ترتیب آموزش ببینید.

شماره تماس موسسه حرف آخر برای ارتباط با مشاورین حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان حرف آخر :

شماره تماس: 0910322512402122039821                                                              

پکیج فیزیک حرف آخر

درس فیزیک توسط استاد پیمان کامیار در دپارتمان کنکوری  حرف آخر آموزش داده میشود. در درس فیزیک بجای حفظ کردن فرمول های متعدد ، تعدادی الگو یاد خواهید گرفت الگوهایی که کاملا ساده و در عین حال خیلی دقیق هستند.در پکیج کامل حرف آخر مباحث فیزیک به صورت جدا در پک های جدا آموزش داده میشود.مثلا مبحث های سینماتیک – دینامیک – نوسان و موج و … به صورت جدا و بسته به نیاز دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم در اختیار آنها قرار میگیرد.

در پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر در درس فیزیک دو مبحث به صورت مکمل فرستاده میشود تا تمامی مباحث رشته ریاضی پوشش داده شود.

پکیج شیمی حرف آخر

پکیج شیمی حرف آخر توسط غلامحسین شیروانی در موسسه ی حرف آخر آموزش داده میشود.در این تدریس استاد شیروانی شیمی را به دو بخش مفاهیم و مسائل تقسیم کرده و آموزش میدهد. تاکید دکتر شیروانی بر یادگیری زنجیرواری مباحث هستش . لذا مباحث دهم و یازدهم و دوازدهم را تقریبا به صورت زنجیروار و از طریق الگو آموزش خواهید دید .

همانطور که میدانید مسائل شیمی در کنکور شاید معضل بسیاری از دانش آموزان میباشد ولی در آموزشی که کل مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم را با 3 الگو یاد بگیرید واقعا کار شما در کنکور راحت میشه .اگر دوست دارید بیشتر بدانید این 3 الگو عبارتند از : مول ضربدر ظرفیت – مول تقسیم بر ضریب و a-x . کافیه فقط آموزش را درک کنید و بعدش برید سراغ تست زدن .در درس شیمی پکیج کامل حرف آخر شما مفاهیم دهم و یازدهم را با هم ، مفاهیم دوازدهم را جدا و مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم را با هم آموزش خواهید دید.

پکیج ادبیات حرف آخر

پکیج  ادبیات حرف آخر توسط استاد محسن منتظری در مجموعه آموزشی حرف آخر تدریس میشود. قاعدتا یک داوطلب که میخواهد آموزش کنکوری را شروع کند چیزی به اسم ادبیات دهم یا یازدهم یا دوازدهم ندارد .برای کنکوری کار کردن درس ادبیات باید بصورت موضوعی آن را آموزش ببینید. یعنی قرابت معنایی یک موضوع جداست ، آرایه ادبی یک مبحث و واژگان و لغت و املا یک مبحث وتاریخ ادبیات و زبان فارسی هم همینطور.

پس در پکیج کامل  حرف آخر ادبیات را به صورت موضوعی ( قرابت معنایی – آرایه ادبی- تاریخ ادبیات – واژگلن و لغت و املا- زبان فارسی ) در پکیج های کاملا جداگانه آموزش خواهید دید. زمانیکه به این نتیجه رسیدید که بعضی از درس ها را باید به صورت موضوعی یا مبحثی آموزش ببینید و مطالعه کنید یعنی اولین قدم را برای کنکوری کار کردن برداشته اید.

پکیج دینی حرف آخر

در پکیج کامل حرف آخر و پکیج  دینی حرف آخر یک استاد جوان و پرانرژی و به سبکی جدید از آموزش دینی بنام استاد علیرضا یوسفیان پور کار تدریس رابه دوش میکشد.. در این پکیج کلیه مباحث دینی سه سال را با 17 الگو آموزش خواهید دید. دیدن آموزش درس دینی حرف آخر وقت زیادی از شما رو نمیگیره و شما طی 34 الی 37 ساعت این آموزش را میتوانید تمام و کمال ببینید و برنامه 1000 ساعته یا چهارماهه حرف آخر را به نحو احسن طی کنید.

در پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید، درس دینی به صورت سال به سال هم در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد تا حتی الامکان در صورت محدودیت بتوانند آموزش یکسال را هم ببینند. اگر احساس میکنید که همیشه بعضی از تست های دینی شما را به شک می اندازد که از بین دو تست نهایی کدامیک جواب صحیح میباشد و شما کاملا سردرگم شده اید ، حتما آموزش دینی را که حرف آخری ها در آزمون درصد100 را به خود اختصاص داده اند حتما ببینید.

پکیج عربی حرف آخر

در پکیج  کامل حرف آخر نظام جدید  درس عربی توسط استاد محمد واعظی در مجموعه آموزشی حرف آخر تدریس میگردد. تدریس عربی استاد واعظی پرانرژی همراه با تکرار مکرر جملات و کلمه ها همراه است به طوریکه ملکه ذهن دانش آموز میشود. پکیج کامل عربی حرف آخر به صورت جامع میباشد . استاد واعظی کل عربی را در حدود 22 ساعت آموزش میدهد.

پکیجی که در اختیار شما قرار میگیرد با عنوان عربی جامع کنکورمیباشد. در ا ین تدریس قواعد عربی به صورت دنباله و الگو آموزش داده میشود به همین خاطر بهترین نوع آموزش این است که قواعد عربی را به صورت جامع یاد بگیرید. شما اگر در روز یک ساعت وقت بگذارید در 22 روز کل آموزش عربی را دیده اید .حتما تفاوت آموزش را ببینید و احساس کنید.

پکیج زبان حرف آخر

آخرین درس که در این مقاله در موردش صحبت میکنیم توسط استاد مجتبی محمودی به شما آموزش داده میشود.اگر تا الان به این فکر بوده اید که درس زبان را در آزمون هاتون نزنین بخاطر اینکه واقعا در این درس ضعیف بوده اید و حتی قدرت حفظ یک لغت تا یک ماه را ندارید ، از الان شرایط کاملا تغییر میکند. مطمئنا شما اگر حتی یک لغت زبان را با روشی خاص مثلا یک تصویر یا انیمیشن آموزش ببینید حتی بدون مرور کردن  تا ماه ها میتونه در ذهنتون بمونه .

در پکیج کامل حرف آخر چه رشته تجربی و چه رشته ریاضی درس زبان تقریبا به صورت جامع میباشد چونکه گرامر و لغات سه سال با هم آموزش داده میشود و بحث ردینگ و درک مطلب به صورت کاملا جداگانه آموزش داده میشود. در پکیج کامل حرف آخر یک مجموعه به اسم تیر آخر زبان فرستاده میشه که بعد آموزش کلیه مباحث ، با این مجموعه تیرخلاص را به پیکر زبان خواهید زد. پس برای موفق شدن تلاش خودتون مهمه ولی قبلش باید شرایط  و ابزار موفقیت رو خودتون ایجاد کنید.

آزمون های موسسه حرف آخر

شما میدانید وقتی هر آموزشی را خواهید دید بعد از یک مدت باید خودتون رو محک بزنید که بدانید آموزش شما به چه شکل پیش رفته و اگر اشکالی دارید باید خودتون رو در آزمون ها رفع اشکال کنید و این رفع اشکال کردن نیاز به تحلیل کردن  آزمون ها دارد و تحلیل آزمونهای حرف آخر تفاوت زیادی با دیگر موسسات دیگر خواهد داشت . چونکه موسسات دیگر بعد از آزمون یک پاسخنامه ی تشریحی در اختیار شما قرار خواهد  داد ولی موسسه حرف آخر بجای پاسخنامه تشریحی پاسخنمای تصویری در اختیار شما  قرار میدهد .

وقتیکه دو الی سه هفته از آموزش میگذره نوبت به یکی از آزمون ها خواهد رسید شما آزمون را خواهید داد و بعدش میتوانید دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهید و دونه به دونه سوالات آزمون برای شما به صورت تصویری تحلیل شده است.و اگر هر سوالی که نزدید کافیه فقط روی سوال آن کلیک کنید و استاد مربوطه در 10 دقیقه برای شما تحلیل را انجام خواهد داد.

یک توصیه :

اگر شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هنوز تصمیم به همکاری با حرف آخر نگرفته اید و دوست دارید بیشتر با موسسه آشنا بشوید میتوانید یک پکیج رایگان به اسم پکیج 5روز با حرف آخر را تهیه کنید که 20 درصد آموزش حرف آخر و کلیه ی دروس تجربی و ریاضی را شامل میشود. حال اگر میخواهید بدانید که پکیج 5روز با حرف آخر چیست میتوانید مقاله آن را بخوانید.

برای خواندن پکیج 5روز با حرف آخر روی آن کلیک کنید.

مزایای پکیج کامل حرف آخر

شاید مهم ترین کنکور برای داوطلبان ، کنکور تجربی میباشد چرا که تعدا داوطلبان بیشتر و رقابت سنگین تری دارد. هر داوطلبی به نوعی در حال تلاش برای موفقیت در کنکور است و داوطبانی که پکیج حرف آخر را تهیه کرده اند و نسبت به کلاس خصوصی ترجیح داده اند مطمئنا تمام جوانب آن را سنجیده اند و میتوانند به دفعات مکرر آموزش پکیج را ببینند .

همانطور که میدانید شما میتوانید به صورت مبحثی و تک درس هم از پکیج های حرف آخر تهیه کنید ولی اگر میخواهید برنامه 1000ساعته یا چهارماهه حرف آخر را پیش ببرید هرچقدر منابعتون کاملتر باشه مطمئنا برنامه ریزیتون هم کاملتر خواهد بود.به عنوان مثال دانش آموزی که زیست دهم را خریداری کرده است و قصد دارد کل دهم را ببیند فصل های مربوط به گیاه در پکیج زیست گیاهی قرار داده شده .پس اینجا در برنامه این دانش آموز و آموزش او کم و کاستی وجود دارد.برای نتیجه بهتر و مطلوبتر سعی کنید که منابعتون کلمل باشه .

خرید قسطی پکیج کامل حرف آخر

دانش آموزان عزیز دقت داشته باشین برای دریافت پکیج کامل حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد و این موسسه تمام تلاش خود را در جهت کمک به دانش اموزآن انجام داده است . دانش آموزانی که دوست دارند با حرف اخر همکاری کنند ولی از نظر اقتصادی مشکل هزینه پکیج های حرف اخر را دارند نگران نباشند چون پکیج کامل حرف اخر به صورت قسطی نیز در اختیار داوطلبان قرار میگیرد .

حتی با وجود خرید قسطی پکیج موسسه تخفیفات درصدی و پلکانی را برای دانش آموزان در نظر خواهد گرفت. برای خرید قسطی پکیج کامل حرف اخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و سامانه قسطی خود ایجاد نمایید.

ثبت نام در موسسه حرف آخر

ثبت نام در موسسه حرف آخر اولین قدم برای دریافت پکیج کامل حرف آخر میباشد.دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی نیز میتوانند با موسسه حرف آخر همکاری داشته باشند و از دروس راهنمایی حرف آخر و دروس ابتدایی حرف اخر بهره مند شوند ولی با توجه به شرایط حساس دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری پیشنهاد میکنیم هرچه زودتر این دانش آموزان ثبت نام خود را انجام دهند تا بتوانند برنامه حرف اخر را سریعتر طی کنند.

ثبت نام در حرف اخر شرایط زیاد پیچیده ای ندارد و تمامی داوطلبان میتوانند با شماره 09103225124 تماس بگیرند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام و پرکردن مشخصات فردی به ثبت نام خود پایان دهند و جزو دانش آموزان حرف آخر باشند.

خرید حضوری پکیج کامل حرف آخر

شیوه ی خرید و دریافت پکیج کامل حرف آخر به دو طریق میباشد . شما میتوانید هم خرید حضوری داشته باشید و هم اینکه سفارش تلفنی انجام دهید . برای سفارش تلفنی منابع حرف آخر توضیحات را در پایین داده ایم .

اما برای خرید حضوری منابع حرف آخر شما میتوانید یا خودتون یا کسی را به آدرس حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران بفرستید. دفتر مرکزی در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب ، پلاک 17 ساختمان مترجمان ، طبقه دوم شرقی واحد 4 میباشد .

قبل از حضور حتما با شماره 09103225124 هماهنگی لازم را انجام دهید .تا به محض حضور در موسسه به کار شما رسیدگی شود و بسته خود را تحویل بگیرید در غیر اینصورت حدودا چند ساعتی معطل خواهید شد.

خرید تلفنی پکیج کامل حرف آخر

خرید پکیج های حرف آخر به صورت غیرحضوری و تلفنی نیز انجام میشود . اکثر خرید های دانش آموزان و داوطلبان به شکل غیرحضوری بخاطر سهولت آن میباشد.

شما برای اینکار میتوانید با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید و هم از مشاوره رایگان حرف آخر از طریق مشاوران ارشد بهره مند شوید و هم شماره حساب موسسه حرف آخر را دریافت نمایید و بعد از اطلاع از قیمت پکیج ها و تخفیفاتی که برای شما اعمال خواهد شد کار های ثبت نام را انجام داده و هزینه را واریز نمایید تا پکیج ها بعداز تایید شما از طریق واحد مالی از انبارداری به پست فرستاده شود .

نحوه ارسال پکیجهای حرف آخر به دو طریق میباشد . اگر بسته ی سفارشی شما را از طریق پست بفرستیم حدودا یک هفته طول میکشه تا بسته به دست شما برسه ولی اگر از طریق ترمینال و اتوبوس بفرستیم بسته شما یک روزه و نهایتا دو روزه وارد ترمینال شهرتون میشود و میتوانید به آنجا مراجعه کرده و با کد بارنامه ای که خدمتتون ارسال خواهیم کرد بسته خود را دریافت نمایید.

شماره حساب برای خرید پکیج کامل حرف آخر

موسسه حرف آخر دارای چندین شماره حساب برای واریز کردن شما عزیزان میباشد . توجه داشته باشین که تعداد زیاد شماره حساب ها برای پیگیری سفارشات حرف آخر با سرعت میباشد. روزانه حدود یک میلیارد واریزی به حساب حرف آخر انجام میشود و برای اینکه بتوانیم واریزی شما را در همان روز تایید نماییم مجبور به ایجاد چندین شماره حساب شده ایم البته توجه داشته باشین تمامی شماره حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری رییس موسسه حرف آخر میباشد.

بخاطر بعضی مسائل مربوط به کلاهبرداری حرف آخر نمیتوانیم شماره حساب حرف آخر را درج نماییم و شما میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و آن را دریافت نمایید . در غیر اینصورت موسسه هیچ مسئولیتی در قبال سهل انگاری شما نخواهد داشت.

اگر تا پایان مقاله با ما همراه باشید 20 درصد از آموزش پکیج کامل را در اختیار شما قرار خواهیم داد . برای اینکار میتوانید عدد 5 را به شماره ای که در اختیارتان قرار داده ایم پیامک کنید تا مشاورین با شما تماس بگیرند و آدرس و مشحصات شما را دریافت نمایند.

اسامی مشاوران ارشد حرف آخر

موسسه حرف آخر که از سال 90 فعالیت جدی خود را در عرصه کنکور شروع نموده است مشاورانی از آن موقع با این موسسه به دلیل شیوه ی آموزش نوینی که در این موسسه و نحوه تدریس حرف آخر و اساتید وجود دارد همکاری میکنند.

اسامی مشاوران ارشد حرف آخر را در اختیار شما قرار خواهیم داد که میتوانند کمک زیادی به شما در آموزش و برنامه شما داشته باشند . شما  میتوانید از طریق شماره 09103225124 با مشاور ارشد حرف آخر آقای کاوه فروزان در ارتباط باشین و تمامی سوالات خود را در مورد حرف آخر و نحوه آموزش اساتید مطرح نمایید.

نصب و فعالسازی پکیج کامل حرف آخر

بعد از دریافت دی وی دی های حرف آخر ، نوبت به فعالسازی آنها میرسد تا بتوانید برنامه قطاری را شروع کنید. ابتدا قبل از هر چیزی دی وی دی مشاوره را که همراه منابع فرستاده شده نگاه کنید . بعد از آن یک برگه را داخل کاور دی وی دی فرستادیم اگر آن را مطالعه کنید مراحل نصب و فعالسازی دی وی دی ها خدمتتون توضیح داده شده است. مراحل نصب دی وی دی ها کلا در 4 مرحله صورت میگیرد و توجه داشته باشید وقتی در یک سیستم کد فعالسازی هر درس را وارد میکنید دیگر در سیستم دیگری آن دی وی دی باز نخواهد شد و فقط در همان سیستم باز خواهد شد .

مراحل آن عبارتند از : نصب پیش نیاز – نمایش محتوا – دریافت کد قرمز – دریافت کد فعالسازی . دو مرحله اول را که به ترتیب پیش رفتید وارد مرحله ای خواهید شد و یکسری مشخصات خودتون به همراه شماره سریالی که در پشت کاور دی وی دی نوشته شده را وارد میکنید و دریافت کد قرمز حرف آخر را انجام خواهیید داد و بعد وارد سایت حرف آخر خواهید شد و کد قرمز را که وارد خواهید کرد ، کد فعالسازی به شما داده میشود و میتوانید دی وی دی خود را فعال نمایید.به این ترتیب دریافت کد فعالسازی دی وی دی حرف اخر و نصب آن به پایان میرسد.

برنامه چهارماهه پکیج کامل حرف آخر

بعد از دریافت پکیج حرف آخر و نصب و فعال سازی آن ، برنامه چهار ماهه شروع خواهد شد . در این برنامه کلیه ی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی و ریاضی را سه دور مرور خواهید کرد . همراه منابع همانطور که گفته شد مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما رار خواهد گرفت . تمامی مباحث داخل دی وی دی را برای شما در برنامه قطاری باکس باکس کرده ایم و هر روز که میخواهید مطالعه داده باشید هیچ گونه سردرگمی نخواهید داشت که چه درسی را بخوانید .در برنامه به شما گفته شده که مرورهاتون به شکل باشه و نوبت آزمون های مبحثی شما در چه تایمی خواهد بود .

 اگر درباره موسسه حرف آخر هنوز سوالاتی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماس حرف آخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید. 09103225124

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان . ممنونیم از شما که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

27 دیدگاه در “پکیج کامل حرف آخر – خرید قسطی پکیج کامل با تخفیف

 1. فاطمه گفت:

  سلام . من پکیج کامل رو خریداری کردم ولی الان نگاه کردم مثلثات داخلش نیست.اشتباه از شما بوده ؟

  1. harfeakhar گفت:

   فاطمه عزیز سلام . جای نگرانی نیست فقط کافیه تماس بگیری و مشخصات بدی و دوباره ارسال کنیم براتون

 2. کاوه گفت:

  سلام . کل پکیج همونی هستش که در تصویر اول قرار دادین ؟ همش داخلشه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام کاوه . بله کل پکیج صفر تا صد همون تصویر هستش

 3. فرزانه گفت:

  شرایط خرید قسطی به چه صورته؟

  1. harfeakhar گفت:

   برای خرید قسطی تماس بگیرید و ثبت نام خود را انجام دهید.

 4. افسانه گفت:

  سلام همراه پکیج بهم مشاوره میدید؟آخه مشاوره برام خیلی مهمه

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . بله همراه پکیج مشاوره و برنامه ریزی خواهید داشت.

 5. پیمان گفت:

  سلام میشه پکیج کامل رو به صورت قسطی خریداری کرد؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام پیمان عزیز . بله خرید قسطی هم میشه . برای اطلاع از شرایط قسطی تماس بگیر.

 6. کیمیا گفت:

  سلام ببخشید پشتیبانی هم میکنید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام کیمیای عزیز . بله برای پکیج کامل پشتیبانی هم خواهیم کرد . برای اطلاعات بیشتر تماس بگیر

 7. بهنام گفت:

  سلام ببخشید. پکیچ کامل رو قسطی هم میدید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . بله . تماس بگیرید تا شرایط قسطی رو بهتون بگیم

  2. harfeakhar گفت:

   سلام بله . برای اطلاع از شرایط قسطی تماس بگیرید

  3. Azar گفت:

   سلام . پکیج کامل شامل زیست دایره و شیمی صفر هستش ؟ من این دوتا رو ندارم

   1. harfeakhar گفت:

    سلام بله همینطوره .اگر براتون ارسال نشده شاید مشکل از مشاور یا انبار بوده و باید باهاشون هماهنگ کنین

  4. امیر گفت:

   سلام آیا امکان خرید مباحث از درسای مختلف هست؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام. با توجه به حذف دروس عمومی کنکور موسسه حرف آخر ضبط محصولات را تغییر داده و به صورت سال به سال در پکیج ها قرار گرفته اما برای دریافت راهنمایی اینکه کدام فصل مورد نیاز شماست لطفا تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید

 8. عرفان گفت:

  سلام. برای اینکه خیالم راحت باشه پک کامل رو سفارش بدم زود به دستم برسه و حتما همه ی پکیج ها ارسال شده برام باید به کی سفارش بدم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام عرفان عزیز. برای اطمینان از کامل بودن پکیج میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و لیست جامعی از دروس را داشته باشید تا در هنگام دریافت بتوانید آن را بررسی نمایید.

 9. سولماز گفت:

  سلام.میشه پک کامل رو قسطی خرید؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام .بله میشه . برای دریافت راهنمایی در مورد شرایط قسطی میتوانید تماس بگیرید.

 10. Neda گفت:

  سلام وقت بخیر
  در قسمت بسته دروس تخصصی تجربی چرا زمین شناسی وجود نداره ؟
  تخصصی هاش مگه پنج تا نبودن ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام وقت بخیر. درس زمین شناسی در اکثر موسسات آموزش کنکوری ندارد و در حرف آخر هم همینطور. شما میتوانید از کتاب های تستی برای زمین شناسی استفاده نمایید.

 11. محمد حسین گفت:

  سلام براپکیچ تست وبرنامه ریزی باهامون کارمی کنن مشاوره هم میدین؟؟ من به شدت نیازبه مشاوره دارم

  1. harfeakhar گفت:

   بله میتونیم مشاوره هم در اختیار شما قرار بدیم کافیه تماس بگیرید تا شرایط مشاوره را توضیح بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button