حرف آخر برترین موسسه کنکوری

محصولات رشته انسانی حرف آخر – قیمت پکیج انسانی حرف آخر چنده ؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
محصولات انسانی حرف آخر

دانش‌آموزان هنگامی‌که به پایه نهم متوسطه می‌رسند دغدغه‌های شان برای انتخاب رشته در سال تحصیلی بعدی بیشتر می‌شود. این موضوع به خصوص در مورد رشته انسانی که ظرفیت های والایش هنوز مغفول مانده است بیشتر صدق می کند. در همین زمینه مؤسسه حرف آخر با حمایت از انتخاب‌های سنجیده و مبتنی بر استعدادهای ذهنی اقدام به تولید محصولات انسانی حرف آخر کرده‌ است.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

موسسه حرف آخر 

در حال حاضر همه دانش‌آموزان دوره متوسطه به‌ طور کامل واقف هستند که مؤسسه کنکور محور حرف آخر در چند سال اخیر در میان تعداد انگشت‌شمار مؤسسات برتر آموزشی جایگاه بسیار ویژه‌ای برای خود باز کرده ‌است. درضمن با مهیا کردن امکان دریافت کد تخفیف روی پکیج های دروس مختلف، دانش‌آموزان کم برخوردار را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

از این‌رو کمتر دانش‌آموزی پیدا می‌شود که به دلیل محدودیت‌های مالی از تهیه پکیج های آموزشی این مؤسسه محروم بماند. دانش‌آموزانی که تحت لوای آموزش‌های نوین و منحصربه‌فرد حرف آخر قرار می‌گیرند از تدریس اساتید برتر پایتخت برخوردار می‌شوند و در آزمون سرنوشت‌ساز کنکور بهترین رتبه‌های دلخواه را کسب خواهند کرد.قیمت محصولات حرف آخر برای رشته انسانی مناسب خواهد بود و شما میتوانید از تخفیفات حرف آخر مطلع شوید و انواع تخفیفات را بشناسید.

محصولات انسانی حرف آخر

 پیش‌زمینه‌های آمادگی برای کنکور

افرادی که در آستانه سال نهم متوسط قرار دارند اما از همین مقطع هدف‌های عالی را با اراده قوی برای درس‌خواندن و موفقیت در کنکور دنبال می کنند از همه فرصت‌های ناب زندگی برای تقویت مهارت‌های خود بهره می‌برند. برای این ‌که پله‌های اول موفقیت در کنکور به‌خوبی شکل بگیرد و درضمن دانش‌آموزان با پایه قوی تر به مراحل بعدی راه یابند نیاز دارند تا در کنار کتاب درسی از مکمل‌های آموزشی مانند محصولات انسانی حرف آخر استفاده کنند. دانش آموزان در هر پایه میتوانند ثبت نام در حرف آخر را در هر بازه زمانی انجام دهند و سبک جدید آموزش را پیش بروند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

این کتاب‌های مکمل دو فایده خیلی مهم و اصلی دارد: اول این‌که دانش‌آموز بعد از مطالعه دروس مدرسه حالا به سراغ تست‌زنی می‌رود تا میزان مهارت‌های درسی خود را محک بزند. از سوی دیگر گاهی کتب درسی با بیان رسمی و نمونه‌های سوالات اندک، مفاهیم را به‌طور کامل در ذهن افراد جا نمی‌اندازد. بنابراین بهره‌گیری از تدریس اساتید برتر با شیوه‌های نوین آموزشی به درک اصولی مباحث و مفاهیم درسی کمک می‌کند.

 مزیت پکیج انسانی حرف آخر

مؤسسه حرف‌ آخر در راستای اهداف بلندمدت و ویژه خود پس ‌از تولید پکیج های آموزشی رشته‌ی تجربی و ریاضی، پکیج دروس انسانی حرف آخر را برای کمک به تقویت دانش‌آموزان این رشته با شیوه‌های تصویرسازی و سبکی نوین تولید کرده ‌است.برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید.

در محتوای آموزشی این پکیج ها برای راحتی داوطلبان این رشته مفاهیم اصلی و کلیدی دروس تخصصی و عمومی دسته‌بندی شده و با تدریس پرانرژی اساتید در اختیار افراد قرار می‌گیرد. دانش‌آموزانی که در انتخاب رشته خود گرایش انسانی را انتخاب می‌کنند به‌خصوص در سال اول ورود به این رشته به دلیل عدم آشنایی با دروس تخصصی ممکن است با چالش‌هایی مواجه شوند.

به‌ویژه اگر در تدریس کلاسی مطالب درسی را بخوبی یاد نگیرند. در چنین شرایطی اصلا جای نگرانی وجود ندارد چرا که حرف آخر برای همه شرایط حساسی که دانش‌آموزان و داوطلبان در طول دوران تحصیل با آن مواجه می‌شوند تدابیری اندیشیده ‌است.

در پکیج انسانی حرف آخر که برای داوطلبان رشته انسانی طراحی ‌شده، تمامی مباحث درسی به شیوه درس به درس و برنامه‌ریزی‌شده در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. نکته جالب‌ توجه در تدریس این دروس شیوه سرگرم‌کننده و جذاب به کمک تصویرسازی و تشریح مطالب با زبان دوستانه و راحت است. برای اطلاع از نحوه آموزش دروس انسانی برای شما عزیزان از طریق تصویریسازی میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایید.

دروس انسانی حرف آخر

خرید حضوری محصولات حرف آخر

تمامی دانش آموزان میتوانند به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایند و ثبت نام خود را انجام دهند . آدرس حرف آخر در اختیار شما قرار گرفته است تا اگر این امکان را دارید به صورت حضوری با مشاوران حرف آخر صحت نمایید و مشاوره حضوری دریافت کنید. برای دریافت آدرس دقیق تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

آموزش دروس انسانی حرف آخر

پس‌از دریافت محصولات انسانی حرف آخر و شروع آموزش با دی وی دی ها، دانش‌آموزان با دنیای تازه‌ای از تدریس آشنا می‌شوند. به ‌طوری‌که پس‌ از گذشت چند روز به این آموزش‌های عالی به زبان ساده و سرگرم‌کننده وابستگی پیدا می‌کنند.

علاقمندی به درس‌خواندن اولین عاملی است که باعث ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان می‌شود. در مجموعه آموزشی ما خبری از اجبار و درس‌خواندن خشک و رسمی و اجباری نیست. دانش‌آموزانی که گام‌به‌گام با تدریس اساتید حرف آخر پیش می‌روند بدون این‌که مشقت و دشواری تحمل کند، مفاهیم دروس را با متدهای جدید آموزشی به خوبی درک و دریافت می کنند و فرآیند یادگیری بدون دردسر اتفاق می‌افتد.

مزیت محصولات انسانی حرف آخر

  • کاربرد تصویرسازی و انیمیشن برای تدریس ساده‌تر و قابل‌فهم‌تر مطالب درسی
  • استفاده از راهکار نوین الگوسازی و نقشه راه
  • تفهیم واژگان و لغت‌ها به کمک روش تدریس داستان محور و خلاقانه در محصولات انسانی حرف آخر
  • تدریس آرایه‌های ادبی با شیوه‌ نوین داستانی، الگو انتقال سریع و سیستم قفل گذاری
  • تدریس و انتقال مفاهیم در بخش قرابت معنایی ادبیات در بازه زمانی کوتاه‌تر از 9 ساعت
  • تست‌زنی و تحلیل سوالات کنکور سال‌های گذشته با ارائه راهکارهای پاسخ سریع

در مؤسسه حرف آخر تلاش اساتید همیشه بر آموزش مفهومی و شهودی و اجتناب از حفظ کردن طوطی‌وار دروس است. خوشبختانه با شکل‌گیری دپارتمان گروه انسانی حرف آخر این امر به بهترین شکل ممکن محقق شده و حالا دانش‌آموزان رشته انسانی هم پابه‌پای گروه‌های تجربی و ریاضی قادرند از محتوای کاملی از دروس با آموزش سریع و راحت  استفاده کنند.

متأسفانه در کشور ما رشته انسانی هنوز به جایگاه مناسب و درخور خود نرسیده ‌است. شاید دلیل اصلی آن عدم شناخت کافی دانش‌آموزان از استعدادها و توانایی‌های شان و در مقابل عدم پردازش صحیح در این رشته ‌است که به‌ اشتباه تصور می‌شود صرفاً دانش‌آموزانی که ضعف‌های بیشتری دارند به این رشته وارد می‌شوند.

برای شفاف‌سازی در این زمینه علاوه‌ بر تلاش برای رفع خلأهای فرهنگی و آموزشی و آگاهی رسانی کامل تر به متقاضیان این رشته، خود دانش آموزان هم باید روحیه واقعیت‌طلبی داشته باشند تا درک صحیحی از این رشته و علاقه مندی هایشان پیدا کنند. چه ‌بسا افراد زیادی که به دلیل نداشتن شناخت کافی از رشته انسانی به ‌اشتباه وارد رشته‌های مهندسی و پزشکی می‌شوند و نمی‌توانند موفقیت‌های رضایت‌بخش در مسیر خود کسب کنند

محصولات انسانی حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر رسالت خود را در تحلیل درست و اصولی دروس تخصصی و عمومی این رشته به‌ خوبی انجام داده ‌است و پیوسته اهتمام می‌ورزد تا با تدریس بر پایه یافته‌های جدید یادگیری، دانش‌آموزان را به درس‌خواندن و هدف داشتن بیشتر ترغیب کند.

در حال حاضر خلا آموزش های مفهومی در رشته انسانی به شدت مشاهده می شود. سبک تدریس در مدارس به جای حفظ کردن دروس باید به سمت آموزش مفهومی حرکت کرده و  ارتقاء سواد علمی دانش آموزان مد نظر قرار گیرد. نوآوری در شیوه های آموزش موجب بروز استعدادهای نهفته افراد می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button