حرف آخر برترین موسسه کنکوری

تفاوت حرف آخر با ونوس و سایر موسسات [ ویژگی آموزش ها ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
سایدبار حرف آخر

تفاوت موسسه حرف آخر با سایر موسسات مانند تفاوت حرف آخر با ونوس شاید سوال بسیاری از دانش آموزان باشد که ما در این مقاله سعی کرده ایم توضیحات کاملی را درباره مقایسه حرف آخر با موسسه ونوس و سایر موسسات در اختیار شما قرار دهیم. برای دریافت راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره تماس حرف آخر ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان حرف آخر را دریافت نمایید: 09103225124 – 02122039821

زمانی که میخواهید پکیج اموزشی برای کنکور تهیه کنید،باید به چه مواردی توجه کنید؟

امروزه دانش اموزان زیادی هستند که نمیدانند از چه نوع فیلم های اموزشی برای کنکور استفاده کنند، که خیالشان راحت باشد که به امادگی کامل برسند. من در این مقاله میخوام حتی ریزترین ویژگی هارو هم مورد تحلیل و بررسی قرار بدم و تفاوت فیلم هارو در موسسات مختلف بررسی کنم. تا پایان با من همراه باشید خیالتان از بابت خرید محصولات راحت باشد حرف آخر یا ونوس؟؟

تفاوت حرف آخر با ونوس

 

تفاوت آموزش حرف آخر با ونوس چیست؟

در این مقاله میخوام” تفاوت آموزش حرف آخر و ونوس “رو براتون توضیح بدم و مقایسه حرف آخر با ونوس را به نحو احسن انجام دهیم. هدف هر دوی این موسسات این است که بتوانند به دانش آموزان سطح کشور در جهت پیشرفت آموزش دروس به شکل تشریحی،باالاخص در سطح تست و کنکور کمک کند. مخصوصا که در دوره کرونا دانش آموزان حتی در سطح مبتدی اموزش هم نتوانستند نتایجی طبق انتظار خودشون و خانواده ها داشته باشند. و همین امر(شیوع کرونا) مزید بر علتی شد تا دانش آموزان افت خیلی شدیدی در تحصیل خود داشته باشند.

و حال دانش آموزان به دنبال این هستند که آموزشی پیدا کنند تا تمام این عقب ماندگی های تحصیلی را جبران کند و همینطور آنها را از هر کلاس و آزمون دیگری بی نیاز کند. برای اینکه خیالتان راحت شود و با اطمینان کامل خرید کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی تدریس حرف آخر

ویژگی های تدریس فیلم های آموزشی اساتید حرف آخر از جمله اساتید دروس اختصاصی و عمومی سعیشان بر این بوده بتوانند با روش هایی مدرن که حتی مشابه این روش ها را تا الان در هیچ یک از آموزشگاه های ایران و حتی مدارس مشاهده نکردیم، آن هم روش انیمیشن سازی و الگو برداری. روشی که کمک میکند در کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی را چه به شکل تشریحی و چه تستی داشته باشیم. آموزش استاد محمد همدانی برای درس زیست شناسی را حتما از دست ندهید.

ناگفته نماند بارزترین ویژگی ای که حرف آخر را از دیگر موسسات و آموزش ها متمایز میکند همین ویژگی الگو محور بودن و انیمیشن سازی است.این روش سرعت یادگیری را ارتقا میدهد. ماندگاری مطالب را در ذهن بالا میبرد و به شکل داستان مطالب ریز و البته پیچیده را درذهن جایگزاری میکند. ویژگی بعدی ای که فیلم های آموزشی حرف آخردارند،نقشه راه است یعنی هر مبحثی که استاد مربوطه تدریس می کند،در پایان تدریس در یک اسلاید مجزا ، نقشه راه تنظیم می کند.

نقشه راه تمثیلی از کروکی مطالب است که مجدد بازگو می شود تا در ذهن مخاطب جای گرفته شود و نیز بعدا برای مرور میتوان از همین نقشه راه استفاده کرد. ویژگی بعدی ای که تدریس ها دارند ، تعاملی بودن آموزش هاست. یکی از دغدغه هایی که دانش آموزان دارند، این است که فیلم های آموزشی خسته کننده هستند چرا که استاد متکلم وحده است وهمین موضوع دانش آموز را کسل میکند و موجب دلزدگی میشود و باعث میشود دانش آموز صرفا برای کنکورش به کتاب و کلاس آموزشی حضوری اکتفا کند که خب البته کمک چندانی به ارتقا تستی نمیکند.

پکیج حرف آخر کاملا این دغدغه دانش آموزان رو درک کرده و در حین تدریس حرف آخر هر استاد، فردی به عنوان (پارتنر) دانش آموز فرضی در کنار استاد می باشد و از ریزترین سوالات تا سخت ترین سوالات را از استاد می پرسد تا اگر سوال ذهن دانش آموز باشد به جواب برسد. و ویژگی اخر تدریس ها تست زنی است هدف هر دانش آموزی این است که در کنار یادگیری دروس به شکل تشریحی به صورت تستی هم یاد بگیرد تا برای کنکور آمادگی کامل پیدا کند.

حرف آخر این بخش را در قالب الگو و نه تکنیک به دانش آموز یاد میدهد که بتواند در کمترین زمان ممکن به تمامی تست ها پاسخ بدهد. تدریس های حرف آخر مناسب افرادی است که میخواهند هم در مدرسه و هم در کنکور دارای نتیجه خوب باشد. الزم به یادآوری می باشد که تمامی اساتید حرف آخر برای دی وی دی های مربوطه هر درس،کتاب کار و یا جزوه ارائه داده اند،تا دانش آموز وقت گرانبهای خود را صرف نوشتن نکات استاد نکند؛و به جایش این وقت را برای تست زنی و عمق بخشی مطالب انجام و خب طبیعتا تکالیفی هم در طول روز برای مدرسه خواهد داشت که با خیالی آسوده هم میتواند فیلم آموزشی ببنید و هم به تکالیف مدرسه بپردازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماس حرف آخر ارتباط بگیرید و مشاوران حرف آخر شما را در مورد تفاوت حرف آخر با ونوس بیشتر راهنمایی خواهند کرد. موسسه حرف آخر در آخرین مرحله از آموزش خود تیر خلاص را برای دانش آموزان کنکوری مهیا کرده است و آخرین پکیج قبل از کنکور میباشد و تحت عنوان سوالات احتمالی کنکور حرف آخر میباشد و با این پکیج میتوانید بیشتر آشنا شوید تا بتوانید موفقیت بیشتری را کسب نمایید. برای دریافت راهنمایی با شماره تماسی که درج نمودیم تماس بگیرید.

ویژگی تدریس ونوس

ویژگی های تدریس فیلم های آموزشی اساتید ونوس اساتید ونوس نیز تدریس صفر تا صد تمامی منابع از دهم تا دوازدهم را دارا هستند.و تدریس ها به سه شکل جنرال،ادونس و سوپر ادونسنامگذاری شده اند. جنرال:در پکیج جنرال مفاهیم کامال به شکل تشریحی تدریس شده اند و جهت این است ک دانش آموز ضعف های تشریحی خود را برطرف کندو چون کاملا بیس و پایه ی تدریس است عموما دانش آموزانی می توانند از آن استفاده میکنند که به شدت در دروس خود ضعیف هستند.

مقایسه حرف آخر با ونوس

ادونس:پکیج ادونس تمرین های کتاب درسی را پوشش میدهد،و همینطور تست های ساده و متوسط کار میکند.و برای دانش آموزانی است که تقریبا متوسط هستند. سوپرادونس:پکیج سوپرادونس تست هایی در سطح باال و تقریبا سخت کار میکند تا دانش آموز با انواع تست های سخت نیز آشنا شود. این سه سطح جنرال،ادونس و سوپر ادونس هر کدام در بسته های جداگانه تدریس شده که تا چند ماه گذشته هر کدام از این سه سطح به شکل جداگانه به دانش اموزان،با توجه به در خواست خود داوطلب داده میشد ولیکن در حال حاضر این سه سطح دریک پکیج ادغام شده و به تمامی دانش آموزان باهر سطحی داده میشود.

نکته اخر در این مورد این است که؛اساتید ونوس برای دی وی دی های خود کتاب کار نیز ارائه داده اند، ولی این بدین معنا نیست که دیگر نیاز نباشد دانش آموز یادداشت برداری کند، و همچنین به جر چندتا، مابقی دی وی دی ها کتاب کار ندارند. اساتید ونوس تحت پوشش و نظارت آموزش و پرورش کشور هستند، به همین دلیل تدریس هایشان بیشتر سبک معلمین مدارس می باشد،و شاید همین امر باعث شده تدریس این اساتید کمک چندانی به رشد کنکوری دانش آموزان نمی کند.

نحوه تست زنی اساتید ونوس از دیگر سبک کار ونوس می توان به نحوه تست زنی آن اشاره کرد.درهر تدریسی که استاد مربوطه انجام میدهد،در سطح سوپر ادونس،تکنیک های تست زنی ای به دانش آموز یاد می دهد که بتواند تست های مختلفی را حل کند که برای هر مبحث تعدادی تکنیک به دانش آموز یاد داده میشود تا بتواند در مواجه با سوالات مختلف این تکنیک ها را به کار بندد.

اگر بخواهیم این مبحث را ببندیم تا به دیگر قیاس های فیلم های آموزشی حرف آخر و ونوس برسیم،باید عرض کنم تدریس های ونوس برای دانش آموزانی که سطح درسی شان در مدرسه ضعیف است در حد تشریحی مناسب است. تعداد دی وی دی و تایم دی وی دی های حرف آخر به جرات میتوان گفت:تایم آموزش حرف آخرتایمی کامال استاندارد می باشد. استاندارد از این منظر که دانش آموز میتواند هم کل اموزش سه سال تحصیلی را برای کنکور در زمان مناسبی به اتمام برساند، هم مرور را به واسطه کتاب کارها و نقشه راه به راحتی انجام دهد تا خود را برای آزمون های مبحثی حرف آخر جهت سنجش دروس آماده کند.

لازم به ذکر است الان که شما این مقاله را میخوانید حرف آخر از سیستم vod و نسخه هیبریدی استفاده میکند و دیگر دی وی دی برای شما ارسال نمیشود و آموزش از راه دور خواهد بود و سیستم vod حرف آخر  جدیدترین شیوه آموزش میباشد و کمک خوبی به شما خواهد کرد ولی در پایین اطلاعاتی از تعداد دی وی دی ها و محصولات قبلی در اختیار شما قرار دادیم تا بدانید محصولات قبلی به چه شکلی بوده است و اگر روی هر کدام از دروس کلیک نمایید به صفحه محصول راهنمایی خواهید شد و میتوانید قیمت محصولات همراه با تخفیفات حرف آخر را مشاهده نمایید.

مجموع دی وی دی های هر درس در حرف آخر تعداد دی وی دی هایی که در زیر برای دروس عمومی و اختصاصی مشاهده میکنید برای سه سال تحصیلی می باشد:

زیست شناسی حرف آخر : تعداد کل دی وی دی های زیست سه سال تحصیلی 22 حلقه | شیمی حرف آخر :41 حلقه |  فیزیک حرف آخر رشته تجربی:41 حلقه | فیزیک حرف آخر رشته ریاضی:41 حلقه | ریاضی حرف آخر رشته تجربی:41 حلقه | ریاضی حرف آخر رشته ریاضی:41 حلقه

یک نکته ای که اینجا قابل ذکر میباشد در مورد دروس عمومی میباشد که ما در پایین تعداد محصولات قبلی را به شما نشان داده ایم اما بعد از حذف دروس عمومی از کنکور محصولات عمومی حرف آخر به صورت محصولات تشریحی حرف آخر در اختیار شما قرار خواهند گرفت و میتوانید قیمت آنها را با کلیک روی محصولات تشریحی حرف آخر مشاهده نمایید.

عربی حرف آخر :1حلقه | دین وزندگی:1حلقه | ادبیات:41 حلقه | زبان:8 حلقه

تعداد دی وی دی های هر درس در ونوس تعداد دی وی دی هایی که در زیر برای دروس عمومی واختصاصی مشاهده میکنید برای سه سال تحصیلی و مجموعا در سه سطح جنرال،ادونس و سوپر ادونس یکجا با هم می باشد. زیست شناسی:28 حلقه ، شیمی:12حلقه، فیزیک تجربی:21حلقه، فیزیک رشته ریاضی:21حلقه، ریاضی تجربی:11حلقه، ریاضی رشته ریاضی:18حلقه، دین و زندگی:48 حلقه، زبان:5 حلقه، ادبیات:21حلقه.

تایم دی وی دی های حرف آخر تایم هر دی وی دی در حرف آخر چه دروس تخصصی و چه عمومی،بین دو ساعت و نیم تا 5 ساعت می باشد که البته این طور نیست که دانش آموز یک دی وی دی را در یک روز تمام کند، هر کدام از دی وی دی ها پارت بندی شده اند یعنی دانش آموز یه جلسه یا پارت معین شده را با کمک مشاور در زمان مشخص خودش مشاهده میکند.

تایم دی وی دی های ونوس تایم هر دی وی دی در ونوس میانگین بین دو ساعت ونیم تا شش ساعت می باشد. که دی وی دی هادر سه سطح جنرال و ادونس و سوپر ادونس پارتبندی شده و قابل مشاهده است. من در این مقاله سعی داشتم شما را نسبت به پکیج هایی که برای کنکور و مدرسه میخواهید استفاده کنید،آگاه تر کنم.و دیدتان به دنیای تدریس و اساتید و سبک کارشان وسیع تر شود. توصیه من این است همیشه از آموزشی استفاده کنید که توانایی کامل در رساندن شما به هدفتان را داشته باشد و نیز زمانی میتوانید آگاه تر عمل کنید که زمانبندی اموزش،سبک تدریس کاملا دستتان باشد،و آن ضرب المثل معروف که میگوید:شنیدن کی بود مانند دیدن پس میتوانید برای اینکه خیالتان از بابت تدریس و سبک کار استاد کامال راحت شود،می توانید با من تماس بگیرید تا بیست درصد از کل تدریس ها را به شکل کاملا رایگان و در قالب محصولات رایگان حرف آخر در اختیار شما قرار دهم آرزوی ما توفیق روز افزون شما در ساخت اینده ای اثر بخش برای جامعه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button