حرف آخر برترین موسسه کنکوری

سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر [ نسخه جدید ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
سوالات احتمالی حرف آخر

سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر دغدغه فکری کنکوریهاست .در آخرین هفته های مانده به کنکور، استرس و نگرانی دانش آموزان و والدین دوچندان شده است. در این مقاله قصد داریم سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر که کاملا تآلیفی هستند و در قالب آزمون همراه با پاسخنمای تصویری هستند را به شما معرفی کنیم .

نحوه سفارش سوالات احتمالی و دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره این سوالات را میتوان از شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم کسب کرد. برای دریافت کد تخفیف حرف آخر و سوالات احتمالی  تماس بگیرید:

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

دقت داشته باشید که در 20 آزمون احتمالی سوالات کنکور حرف آخر در هر آزمون حدود 270 تست کار شده و در مجموع 20 آزمون چیزی حدود 5400 تست کار خواهد شد .

همراه جزوه های آزمون ، دی وی دی پاسخنما نیز فرستاده شد . در آزمون یک بحث مهمی که وجود داره بحث تحلیل بعد از آزمون میباشد . اساتید حرف آخر این کار برای شما انجام داده اند و تمامی سوالات برای شما تصویری تحلیل شده است . 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پکیج سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر میتوانید با شماره حرف آخر تماس بگیرید و از تخفیفات موسسه با خبر شوید.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

 

آزمون احتمالی حرف آخر

بعد از دادن آزمون ها میتوانید دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهید و تمامی سوالات که برای شما تحلیل شده است را ببینید و مشکلات خود را رفع کنید .

اما توجه داشته باشید وقتی شما آزمونها را کار کردید و پاسخنمای تصویری آن را مشاهده کردید چیزی بیش از دو برابر 5000 تست کار کرده اید . زیرا در پاسخنمای تصویری استاد مربوطه علاوه بر حل تست ، حالت های تست مربوطه را نیز به شما میگوید . یعنی به شما میگوید که این تست شاید با یک حالت یا دو حالت دیگه در کنکور بیاد .

با این آزمون هایی که در اختیار شما قرار داده شده و برای شما تهیه گردیده است موفقیت بسیار خوبی را خواهید داشت و این پیشنهاد را برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری داریم که حتی اگر در بازه زمانی که فرصت برای مطالعه دروس کنکور را از دست داده اند این آزمون ها یعنی سوالات احتمالی حرف آخر را از دست ندهند. سوالات احتمالی حرف آخر شما را با تیپ سوالات کنکور آشنا خواهد کرد چون تطابق بالایی با سطح سوالات کنکور دارند. دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی و انسانی میتوانند از پکیج سوالات احتمالی حرف آخر استفاده نمایند. برای دریافت راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره مشاوران حرف آخر تماس بگیرید.

 سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

در هر بازه ی زمانی تخفیفاتی روی پکیج سوالات اعمال خواهد شد و شما در هر تایمی که بخواهید میتوانید  تماس بگیرید و تخفیفات را برای خود رزرو کنید . هرچه سریعتر پکیج را خریداری کنید زودتر با شماتیک کلی سوالات کنکور آشنا خواهید شد . سوالات این پکیج کاملا تآلیفی هستند و تطابق بالای 80 درصدی با سوالات کنکور دارند. این پکیج بهترین کمک را به شما در تست زنی کنکور خواهد کرد . پس برای دریافت سوالات احتمالی کنکور حرف آخر سریعتر اقدام کن.

پکیج سوالات احتمالی کنکور

موسسه حرف آخر جامع ترین مجموعه سوالات کنکوری را برای داوطلبان، در آخرین روزهای مانده به کنکور منتشر کرده است. ما در این مقاله به سوالات احتمالی کنکور 1403 خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر شامل کامل ترین بسته های تستی، مناسب برای تمامی داوطلبان کنکور سراسری سال 1403 می باشد و در دو بخش نظام قدیم و نظام جدید، برای هر دو گروه شرکت کنندگان کنکور سازمان دهی شده است. در ادامه به معرفی این بسته آموزشی برای شما داوطلب گرامی می پردازیم.

شماره مشاورین حرف آخر جهت تهیه سوالات:  09103225124

خرید سوالات احتمالی کنکور حرف آخر

تمامی دانش آموزان در ماه های نزدیک کنکور خود میتوانند این پکیج را دریافت نمایند. بعضی دانش آموزان برای دریافت پکیج سوالات احتمالی به سامانه پیامکی حرف آخر پیامک ارسال میکنند تا مشاوران حرف آخر با آنها تماس بگیریند اما دقت داشته باشید که سامانه پیامکی برای دریافت نمونه آموزش رایگان هستش و کسانیکه پیامک میزنند در قرعه کشی حرف آخر شرکت میکنند تا در صورت برنده شدن بتوانند بسته نمونه آموزش پکیج های صفرتاصد و 6040 را دریافت کنند .

بیشتر بخوانید:

محصولات جدید فایو استار حرف آخر چیست؟

شما برای دریافت سوالات احتمالی کنکور میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

چرا از سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر استفاده کنیم؟

1. کمبود زمان

در روزهای آخر باید خواندن مطالب جدید را کنار بگذارید و هرچیزی را که تا به حال یاد گرفته اید، جمع بندی و مرور کنید. بهترین نوع جمع بندی تشریحی خواندن و بعد تست زدن است اما برای بعضی از دانش آموزان که امکان مرور کل کتاب ها وجود ندارد، با توجه به کمبود زمان، نیاز به مجموعه سوالاتی استاندارد که کاملا شبیه به کنکور باشد، حس می شود.

2. توجه به مهمترین فصل های کتاب

مجموعه تست احتمالی موسسه حرف آخر، مهم ترین و کلیدی ترین سوالات از فصل های مهم را در برمی گیرد و آمادگی شما را چندین برابر می کند.

شما از طریق آشنا شدن با سوالات طرح شده توسط اساتید مطرح کشور می توانید هدفمند تر مطالعه کنید و کاملا خود را در شرایط کنکور قرار دهید. با جواب دادن به سوالات، با فصل های تست خیز و مهم آشنایی پیدا می کنید و در مهم ترین روزهای مانده به کنکور، مجموعه ای از اطلاعات مفید و کاربردی را در ذهن خود طبقه بندی می کنید.

3. آشنایی با تیپ سوالات کنکور

از طریق پاسخ دادن به پکیج سوالات احتمالی کنکور1403، بخش های مهم و غیرمهم کتاب را از هم تفکیک می کنید و می توانید به راحتی تشخیص دهید که هرسال طراحان کنکور روی چه مباحثی بیشتر فوکوس می کنند و تیپ سوالات موردعلاقه آنها چگونه است. با این پک ویژه هیچ داوطلبی دیگر نباید استرسی از بابت انواع تیپ و نوع سوالات کنکور داشته باشد چون حداقل یک بار همگی آنها را قبلا تمرین کرده است!

سوالات و تست های احتمالی کنکور حرف آخر

ویژگی های پکیج سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر

با خریدن پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر، با بسته ای روبه رو می شوید که شامل هم سطح ترین و مشابه ترین سوالات با کنکور سراسری است. با حل سوالات می توانید در سریع ترین زمان ممکن تست بزنید و دانسته های سه سال تحصیلی خود را جمع بندی و در کمترین زمان، مرور کنید.

ما تلاش کرده ایم تا پکیج سوالات، همه بخش های کتاب را پوشش دهی کند و واضح است که بر فصل های مهم و کلیدی توجه و تمرکز بیشتری شده است که داوطلب در مطالعه و تست زنی آن فصل ها، دقت بیشتری داشته باشد.

این مجموعه تست های احتمالی، حاصل تلاش شبانه روزی اساتید تیم حرف آخر و مشاوران حرف آخر زحمت کش این موسسه است که با جدیت تمام در پی جمع آوری سوالات بوده اند. هدف همگی آنها، آمادگی صد درصدی شما برای کنکور و در پی آن، حاصل شدن موفقیت تان است. شما با خرید مجموعه دی وی دی های موسسه حرف آخر و تست های احتمالی کنکور، می توانید کاملا خود را برای جلسه کنکور آماده و موفقیت خود را به صورت صد درصدی تضمین کنید.

در دی وی دی های موسسه هرآنچه برای موفقیت شما در درس های تخصصی و اختصاصی لازم بوده است، مطرح شده و بهترین رتبه و درصدها با داشتن این مجموعه طلایی در اختیار شما قرار می گیرد.

شماره تماس: 09103225124

تعداد سوالات احتمالی کنکور حرف آخر 

در اولین نوبت کنکور نظام جدید، دانش آموزان پایه دوازدهم بیشترین استرس و نگرانی را به دوش می کشند. مهم ترین دغدغه این دانش آموزان، در اختیار نداشتن سوالات کنکورهای سال قبل است و نمونه تست های موجود برای آنها بسیار محدود و یا به صورت حاشیه ای و فرعی است که نیاز دانش آموزان را تامین نمی کند.

موسسه حرف آخر این مشکل را به راحتی حل کرده است. در پکیج سوالات فقط به نظام قدیم توجه نشده است بلکه پکیج اختصاصی برای دانش آموزان نظام جدید بر روی سایت برای سفارش دادن، موجود است.

در این بسته آموزشی از تعداد سوالات مشخصی برای دو گروه عمومی و اختصاصی مطرح شده است.

تعداد تست های پکیج سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر

 • درس زیست شناسی رشته تجربی : 1000 تست
 • درس ریاضی : 600 تست
 • درس شیمی : 700 تست
 • درس فیزیک : 600 تست
 • برای دروس عمومی : 2000 تست

دقت داشته باشید بعد از دیدن پاسخنمای تصویری آزمونها تعداد تست هایی که یاد میگیرید خیلی بیشتر میباشد چونکه در پاسخنمای تصویری حالت های تست ها نیز آموزش داده میشود .

در نظر داشته باشید که برای درس هایی مانند شیمی و فیزیک که شامل سوالات مفهومی و مسئله های ریاضی هستند، استفاده از سوالات هم تیپ حرف آخر می تواند درصدهای شما را در این دو درس که دارای ضریب زیادی هستند، بالا ببرد و رتبه شما را بهبود ببخشد.
داوطلبان کنکور در رشته های گوناگون، می توانند از مجموعه سوالات احتمالی کنکور 1403 ریاضی و سوالات احتمالی کنکور 1402 تجربی در بخش نظام جدید، استفاده کنند.

توجه: جهت دریافت این سوالات با مشاوره حرف آخر در تماس باشید.

شماره مشاوره موسسه حرف آخر: 09103225124

داوطلبان کنکور در دو گروه تجربی و ریاضی می توانند از مجموعه سوالات احتمالی کنکور 1403 رشته ریاضی و سوالات احتمالی کنکور1403 رشته تجربی استفاده کنند.

سخن پایانی

تمام هدف موسسه حرف آخر و اساتید و مشاوران فقط موفقیت داوطلبان در کنکور است و با استفاده از این پکیج سوالات و همچنین ارائه خدمات مناسب تمامی فرزندان این بوم و مرز بدون هیچ نگرانی و با امکانات کامل سر جلسه کنکور حاضر شوند و موفقیت های بسیاری کسب کنند.

74 دیدگاه در “سوالات احتمالی کنکور 1403 حرف آخر [ نسخه جدید ]

 1. sabrin گفت:

  سلام روز بخیر

  من چجوری می تونم پکیج سوالات احتمالی کنکور 99 نظام جدید رو تهیه کنم؟؟

  1. harfe-akhari گفت:

   سلام، کافیه با شماره تماس اعلامی در سایت با بخش مشاوره حرف آخر سایت در تماس باشید و سوالات رو دریافت کنید.
   با تشکر

 2. Karzan گفت:

  سلام
  ايا اين پكيج سؤالات احتمالي مربوط به كنكور ٩٩ هستش يا نه ؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام، بله سوالات احتمالی که بر اساس سال در سال منتشر میکنیم متعلق به همان سال هستش و این سوالات احتمالی کنکور هستند. جهت دریافت با شماره تماش موجود در همین صفحه تماس بگیرید و از جزئیات کامل و خرید بهرمند شوید.

 3. علی گفت:

  سلام

  من نظام قدیم هستم آیا صرفا فقط با مطالعه پکیج طلائی ۹۹ میشود حدود ۷۰ درصد را زد برای شبانه چون نه وقت خوندن هست و هم اینکه بیش از ۱۵ ساله که از دیپلم گرفتن ( نظام قدیم ) میگذره

  1. harfeakhar گفت:

   سلام علی عزیز مطمعنا ما راهکار های بسیار خوبی رو میتونیم براتون داشته باشیم که بتونید 70درصد بزنید اما با توجه به این که سوال شما نیاز به یک مشاوره چند دقیقه ای داره در این بخش از سایت نمیشه نوشتاری عرض کنیم. مشاوره حرف آخر به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده تا بتوانید هر گونه سوال و مشاوره که نیاز دارید رو بگیرید برای این کار کافیه با شماره ای که در سایت درج شده در ارتباط باشید.

   1. سمیه گفت:

    سلام ببخشید نمیشه سوالات احتمالی رو ب صورت پی دی اف بزارین رو سایت؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلا سمیه عزیز، تهیه این نوع نممونه سوالات فقط از طریق تماس با شاورین امکان پذیره
     با تشکر

     1. پریا گفت:

      سلام خسته نباشید اگه ک سه ماه ب کنکور مونده باشه و فقط یکم از عمومی و زیست رو خونده باشی و در شیمی و فیزیک و ریاضی اصلا مهارت تست زنی نداشته باشی میشه با تهیه پکیج هر کدوم رو بهدرصد ۵۰رسوند؟

     2. harfeakhar گفت:

      سلام پریا عزیز، در این مورد باید با مشاوران ما در تماس باشد تا کامل راهنمایی کنند. هر امکانی وجود داره شاید حتی بالای 50 درصد بزنید. شماره تماس درون همین صفحه درج شده متونید مشاوره رایگان بگیرید.
      با تشکر

  2. زینب گفت:

   سلام . من کنکور ۱۴۰۰ از این سوالات استفاده کردم واقعا عالی بود و یجورایی استرسم قبل کنکور کم شد . تشکر میکنم از شما

   1. harfeakhar گفت:

    سلام . خوشحالیم که توانسته ایم شما را یاری نماییم.

 4. yahya .v گفت:

  سلام .ببخشید سوالات احتمالی کنکور ۹۹ کی اماده میشه؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام، چنانچه قصد تهیه سوالات احتمالی موسسه حرف آخر کنکور 99 را دادید می بایست با مشاوران ما در ارتباط باشید و از جزئیات کامل آن با خبر بشید. با شماره موجود در سایت و همین بخش تماس بگیرید.

 5. رضا گفت:

  سلام ،می خواستم بدونم ایا سوالات احتمالی کنکور نظام قدیم همون ۱۰ ازمون مبحثی نظام قدیم است وایاسوالات احتمالی تاکنکور۹۹ابدیت خواهد شد

  1. harfeakhar گفت:

   سلام رضا عزیز، بله بروز رسانی انجام خواهد شد. اگر تصمیم دارید توضیحات جامع و کامل در این باره رو بدانید حتما با مشاوره حرف آخر که شماره آن را در هیم بخش قرار دادیم در تماس باشید.
   با تشکر

 6. زهرا نبات زهی گفت:

  سلام من امسال سال آخرهستم نیاز به دسترسی سوالات تست کنکور ۹۹ میباشم لطفا تاکی آماده ودسترس برنامه انترنتی موبایلی قرار میگیرد که استفاده نمایم از روستا در خدمت شما هستم

 7. زهرا نبات زهی گفت:

  سلام عزیزان سوالات احتمالی نمونه تست کنکور تاکی وچطوری در گوشی موبایل با ایمل ویا تو برنامه گوگل میتوانید در دسترس مان قرابدهید ۰۹۱۵**** شماره تماس نامبرده است

  1. harfeakhar گفت:

   سلام زهرا عزیز، جهت دریافت سوالات احتمالی کنکور 99 حتما باید با بخش مشاوره حرف آخر که در همین قیمت شماره آن را در دسترس شما عزیزان قرار دادیم تماس گرفته و درخواست سوالات احتمالی را داشته باشد. در ضمن از انتشار شماره همراه در بخش دیدگاه ها و نظرات ممنوع می باشد. حتما تماس بگیرید تا راهنمایی و سوالات را در اختیارتان قرار دهیم.
   با تشکر

 8. غلام گفت:

  سلام ایاسوالات احتمالی کنکور۹۹الان توانبارموجوداست ومیشه الان این پکیج روخرید.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام غلام عزیز، بله با شماره موجود در سایت و همین قسمت (مشاوره رایگان حرف آخر) در تماس باشید و سوالات احتمالی کنکور 99 را دریافت کنید و از مشاوره حرف های موسسه نیز بهره مند شوید.

 9. amir گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید هزینه این پک باارزش چقدرهست؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام امیر عزیز، با توجه به این که این محصول و پکیج در برخی از موارد با تخفیف ارائه می شود باید با مشاوران موسسه که شماره آن را در همین بخش قرار دادیم تماس بگیرید و قیمت دقیق را جویا شوید.
   با تشکر

   1. پیمان گفت:

    سلام . بی زحمت راجب پاسخ نامه سوالاتم توضیح بدین . نمیشد استادا ب صورت تصویری حل کنن سوالارو ؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلام پیمان عزیز.تمامی سوالات دارای پاسخنما هستند.حتی آزمون های حرف آخر مهمترین بخش آن دیدن پاسخنمای تصویری میباشد.

 10. مسعود گفت:

  سلام.
  هزینه سوالات احتمالی کنکور 99 برای رشته ادبیات وعلوم انسانی چقدره؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام مسعود عزیز، لطفا تماس بگیرد تا قیمت در اختیارتون قرار داده بشه.با تشکر

 11. yahya گفت:

  سلام . ببخشید سوالات احتمالی کنکور با پروژه 6040 فرق می کنه یا نه؟؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   بله فرق میکنه جهت دریافت مشاهده و دریافت راهنمایی با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام بشه.با تشکر

   1. مائده گفت:

    سلام خوبین ببخشین من رشتم انسانیه اگرصرفا همین سوالاتو بخونم خوبه سه ماه بیشاروقت ندارم

    1. harfeakhar گفت:

     عرض سلام و وقت بخیر. سوالات احتمالی کنکور بیشترین کمک را برای شما خواهد داشت و با تیپ سوالات کنکور آشنا خواهید شد و درصد خوبی را میتونین بزنین. تایم کافی هم وجود دارد و نگران وقت نباشین.با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.

 12. علی گفت:

  سلام میخواستم بدونم قیمتش چقدره .

  1. harfeakhar گفت:

   سلام علی عزیز، جهت دریافت قیمت حتما با شماره علامی در هیمن صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

 13. ابوالفض گفت:

  قبمت کل بسته چنده

  1. harfeakhar گفت:

   لطفا با شمار تماس درج شده در سایت تماس بگیرید و مشاوران شما را راهنمایی خواهند کرد.
   با تشکر

 14. علی گفت:

  سلام 20 آزمون بهتره یا این پک قیمت ها که یکسانه به نظر شما کدوم رو تهیه کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام علی عزیز، در این باره با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید تاراهنمایی کنیم.
   با تشکر

 15. علی گفت:

  سلام آیا 20 آزمون 99 با 98 متفاوته؟؟
  لطفا پاسخ بدین من نیازه دوباره خرید کنم؟؟؟

 16. علیرضا گفت:

  سلام لطفا بگین آیا قیمت ها در سال جدید تفاوت خواهد کرد؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام علیرضای عزیز، در حال حاضر هیچ بحثی در مورد تغییر قیمت محصولات نبوده و معلوم نیست.
   با تشکر

 17. فرید گفت:

  سلام وققتون بخیر
  من دیپلم فنی داشتم الان یک هفته هستش اومدم برا تجربی ثبت نام کردم باید خرداد ماه هم برای پیش دانشگاه امتحان بدم و تیر ماه کنکور واقعا نمیدونگ چطور مطالعه کنم ایا این نمونه سوال ها میتونه به من کمکی کنه تا به قبولی نزدیکتر بشم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فرید عزیز، از آنجایی که سوال شما نیاز به یک راهنمایی کامل داره در این بخش نمیتونید پاسخ کال رو به عرضتون برسونیم. از این رو با شماره مشاورین ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم رو انجام و برنامه های مورد نیاز رو برایتون معرفی کنند.
   با تشکر

 18. علی گفت:

  سلام آیا محصولات رو میشه روی سیستم کپی کرد تا سریع تر بالا بیان؟

 19. محمدرضا گفت:

  سلام
  سوالات ۲۰ آزمون با سوالات احتمالی فرق داره یا نه سوالات احتمالی هم از ۲۰ آزمون انتخاب میشه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام محمد رضای عزیز، لطفا این نوع سوالات رو از طریق مشاورین پیگیری کنید چرا که نیاز به به توضیح کامل داره و در این بخش از سایت و دیدگاه ها امکان پذیر نیست
   با تشکر

 20. آتنا گفت:

  سلام ببخشید قیمت پکیج چقدره؟؟ من اصلا توسال تست کار نکردم… اگرا واقعا پکیج به دردم بخوره میخوامش

  1. harfeakhar گفت:

   سلام آتنای عزیز، جهت دریافت قیمت و خرید می بایست تماس بگیرید. با تشکر

 21. احسان گفت:

  سلام دقت بخیر. من گاه بخوام بسته روسفارش بدم باید حتمابامجموعه شما کارکرده باشم یایه دانش آموز معمولی که دی وی دی نداره می تونه این سوالات روبگیره؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام احسان عزیز، خیر میتونید استفاده کنید.

   1. احسان گفت:

    ممنون 🙏🙏🙏🙏🙏

 22. sahar گفت:

  سلام نمیشه بدون تماس هزینه تقریبیشو بگید بهمون

  1. harfeakhar گفت:

   سلام صحر عزیز، بستگی داره که ما متجه بشیم شکا چه پکیجی رو میخوایین و در اون بازه زمانی تخفیفی هست یا نه. پس تماس میتونه خیلی چیز ها رو بهتر روشن کنه.
   با تشکر

 23. فرزین گفت:

  سلام
  ببخشید نمیشه بخش هایی از این پکیج رو به عنوان نمونه پخش کنید تا بشه راحت تر اعتماد کرد

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فرزین عزیز، جهت دریافت نمونه تدریس با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید

 24. مهدی گفت:

  سلام
  فرقی بین رشته ریاضی و تجربی نداره

  1. harfeakhar گفت:

   سلام .یه تفاوت هایی بین رشته تجربی و ریاضی وجود داره اگه میخوای در جریان قرار بگیری با مشاور ارشد که شماره تماس داخل سایت هستش تماس بگیر.

   1. آرام گفت:

    سلام هزینه بسته سوالات احتمالی نظام قدیم حدودا چقدر است

    1. harfeakhar گفت:

     سلام آرام عزیز.قیمت ازمون ها 50 درصد تخفیف خورده با شماره تماسی که هستش داخل سایت تماس بگیر تا از قیمتا اطلاع پیدا کنی

 25. فاطمه گفت:

  سلام خوبین وقت بخیر سوالات احتمالی حرف اخر که مشاورین میگن میتونی به درصد بالا ۷۰ برسی واقعا میشه؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه عزیز.بله این آزمون ها خیلی میتونه بهتون کمک کنه.تطابقش با سوالات کنکور خیلی زیاده و این شانس رو داری توی کنکور سوالی با تطابق100 درصدی داشته باشی چونکه سوالات تآلیفی هستن.پس با شماره داخل سایت تماس بگیر و زودتر سفارش بده تا شامل تخفیف بشی

 26. ترنم گفت:

  سلام
  سوالات احتمالی کنکور ۱۴۰۰هم میزارید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام ترنم عزیز.بله حتما .از همین الان برنامه واسه کنکور 1400 داریم.

 27. فرزام ترکیان گفت:

  سلام ببخشید با چه شماره ای تماس بگیرید؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فرزام عزیز . با شماره 09103225124 تماس بگیر

 28. محمد گفت:

  سلام امکانش هست که دو نفر با هم این پکیج رو بخرن و استفاده کنن؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام محمد . تماس بگیر و بهترین پیشنهاد را دریافت کن که چجوری دونفری با هم بخرین.

 29. Amir گفت:

  سلام خسته نباشید

  ایا ۲۰ ازمون سال ۹۹ با ۱۴۰۰ فرق داره یا نه؟؟؟
  لطفا زود جواب بدین؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام امیر عزیز . برای دریافت اطلاعات باید تماس بگیری و از مشاورین سوال بپرسی

 30. حسین گفت:

  باسلام وخسته نباشید *چنددرصد احتمال دارد که سئوالات احتمالی کنکور 1400شما با کنکور 1400تطابق داشته باشد ؟ودرصورت عدم تطابق هزینه خرید 20آزمون 1400پس داده میشود؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام .تطابقش بالای 80درصد با سوالات کنکور هستش چون تمامی سوالات تالیفی هستند. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 31. رستا گفت:

  این تطابقا همش الکی و دروغه
  گول چرت و پرتای این موسسه رو نخورید
  هیچ تطابقی وجود نداره و این موسسه تو کنکور ۹۹ هیچ تطابقی نداشت با کنکور

  1. harfeakhar گفت:

   سلام رستای عزیز . اگر از دانش آموزای کنکور99 که پکیج سوالات احتمالی رو دارن سوال کنی بهت خواهند گفت که دروس عمومی چقدر تشابهش بالا بوده . اگر پکیج سوالات احتمالی رو داشتی و این حرف رو میزنی واقعا کم کاری خودت بوده . با تشکر

 32. محمد گفت:

  نظام قدیمی هستم راهنمایی کنید چکار کنم رتبه برتر شوم در ضمن پک نظام جدید ۹۸را هم خریدم و نتیجه نگرفتم در همان سال که آزمون دادم ،معدل من ۱۱هست ، ۰۹۱۳۴۴۹۲۵۲۳

  1. harfeakhar گفت:

   لطفا با شماره موبایلی که در سایت قرار دادیم تماس بگیرید تا راهنمایی شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button