حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر اینکه حرف آخر به درد میخوره ؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر میتواند کمک شایانی به آنها برای تصمیم همکاری با این این موسسه را داشته باشد .موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت حرفه ای در زمینه کنکور را آغاز کرده و در همین چند سال محبوبیت و اعتبار زیادی بین دانش آموزان پیدا کرده است. اعتبار و جایگاه اجتماعی هر موسسه ای به میزان رضایت مخاطبان بستگی دارد به همین دلیل می خواهیم نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر را بررسی کنیم.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

با مشاهده نظرات دانش آموزانی که از خدمات موسسه حرف آخر شامل آموزش و مشاوره بهره برده اند و تاثیراتی که این آموزشها بر روند پیشرفت و قبولی آنها داشته است می توان به نتیجه گیری مناسبی رسید. داوطلبان جدید می توانند با بررسی تاثیرات این دوره های حرفه ای و مشاوره های پشتیبانی در مورد انتخاب بهترین منابع کنکور و بهترین مشاور تصمیم درست بگیرند.

نظر دانش آموزان درباره حرف آخر

تعداد دانش آموزان حرف آخر که با برنامه های آموزشی این موسسه پیش می روند بسیار زیاد است اما در فرصت کوتاه این مقاله به نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر که با بهترین مشاوران حرف آخر در ارتباط بوده اند را مورد توجه قرار می دهیم. و شما میتوانید با برخی از اسامی مشاوران حرف آخر آشنایی پیدا نمایید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر کاملا صادقانه و بی هیچ اغراقی مطرح می شود و امید است که این نظرات در تصمیم گیری شما تاثیر مثبتی داشته باشد. احتمالا شما هم تاکنون نظرات زیادی درباره موسسه حرف آخر شنیده اید که برخی مثبت و برخی منفی بوده اند اما این را به خاطر داشته باشید که تنها کسانی می توانند در این رابطه نظر بدهند که از منابع آموزشی مجموعه حرف آخر استفاده کرده اند.

اگر شما داوطلب کنکور 1400 هستید یا اینکه والدین این دانش آموزان هستید برای شما واجب است که ویدیوهای فرناز باقری، نگار یوسفی و سامران ابراهیم پور را ببینید و بدانید که چگونه این افراد تنها در عرض چند دقیقه دینی کنکور را صد زده اند.

جهت اطلاع شما باید بگیم که موسسه حرف آخر برای دانش آموزان کنکوری دهم و یازدهم و دوازدهم پکیج صفر تا صد و برای دانش آموزان کنکوری و سال دوازدهم پروژه پنج ستاره حرف آخر را در اختیار آنها قرار میدهد و برنامه را پیش خواهند برد.

شماره تماس: 09103225124

این موسسه برای کنکوری هایی که نزدیک کنکور هستند از بهمن ماه پروژه 6040 را در اختیار آنها قرار میدهد تا بتوانند با خیال آسوده تمامی مباحث را فرصت کنند ببینند.قیمت پروژه 6040 برای دانش آموزان کمتر خواهد بود زیرا این پکیج در دوران جمع بندی ارسال خواهد شد.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر از زبان خودشان

در بین نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر یکی از دانش آموزان از گروه مشاوره می گوید: از زمانی که از پکیج های جامع استاد یوسفیان پور استفاده می کنم سرعت مطالعه ام در درس دینی بسیار زیاد شده است به طوری که پیش از تهیه این پکیج برای هر درس دینی باید یک هفته زمان می گذاشتم تا بتوانم آیات و متن درس را ریز به ریز حفظ کنم. پس از آن هم با کلی مرور درس باید تسلط روی آن پیدا می کردم اما از وقتی که از تکنیک 14 الگو استفاده می کنم، با حفظ کردن برای همیشه خدا حافظی کردم.

یک الگو در قالب داستان یاد گرفته ام که همان را روی کتاب درسی پیاده می کنم  این راهکار باعث شده به جای حفظ کردن درس را درک کنم و ساعات مطالعه ام خیلی کاهش پیدا کرده است.

مثلا اگر برای خواندن یک درس 5 ساعت وقت می گذاشتم حالا با پکیج استاد یوسفیان پور 2 ساعت وقت می برد تازه با مرور درس و حل تست های آزمون سراسری. خلاصه این پکیج ها اعتماد به نفس من را در درس خواندن خیلی بالا برد.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نشان می دهد که اغلب آنها به دلیل عدم آگاهی از شیوه های درست مطالعه برای کنکور، فرصت های خود را تلف می کردند اما با پکیج های آموزشی حرف آخر راهکارهای میانبری برای دریافت سریع مطالب می آموزند. یکی دیگر از شاگردان استاد یوسفیان پور می گوید که با دریافت این پکیج پیشرفت در دروس را هماهنگ با هم و با نظم به پیش می برد.

دانش آموز دیگری می گوید: من خیلی سریع توانستم با برنامه های این پکیج هماهنگ شوم و ساعات مطالعه ام را بالا ببرم. حالا در حالت شوکه ام چرا که تا به حال تصور می کردم حتی دروس متوسطه را نمی توانم تمام کنم اما حالا کنکور یازدهم عمومی و اختصاصی را هم خوانده ام.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نکات مشترک زیادی دارد؛ همه آنها از اینکه سرعت مطالعه و پیشرفت شان در مرور دروس و تست زنی بسیار بالا رفته است خرسند هستند و اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده اند.

در میان نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر یکی از دانش آموزانی که تحت مشاوره کاوه فروزان دروس را مرور می کرد می گوید: از وقتی با حرف آخر آشنا شدم دیگر برای کلاسهای خصوصی گران قیمت هزینه نمی کنم حالا با پیگیری پکیج های حرف آخر در وقتم صرفه جویی می کنم. مشاوران حرف آخر فوق العاده هستند و واقعا به آدم انگیزه می دهند تا بهتر و بهتر در درس خواندن پیش برود.

نظرات دانش آموزان درباره سیستم vod حرف آخر

موسسه حرف آخر روز به روز در حال آپدیت و پیشرفت میباشد و این پیشرفت در راستای تقویت آموزش برای دانش آموزان میباشد. سیستم vod حرف آخر الان در موسسه حرف آخر در حل اجراست و مشاوران ما میتوانند اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهند. در این سیستم دیگر برای شما دی وی دی ارسال نخواهد شد و تمامی آموزش ها در سامانه دانش آموزی برای شما آپلود خواهد گردید. حتما با شماره تماس حرف آخر که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان حرف آخر را دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124

خرید محصولات حرف آخر با هزینه کم

موسسه حرف آخر در همه بازه های زمانی سعی میکند تخفیفاتی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. خبر خوب بعد از تخفیفات اینکه شما حتی اگر با تخفیفات نمیتوانید هزینه پکیج ها را مهیا کنید میتوانید خرید اقساطی محصولات حرف آخر را انتخاب نمایید. شما مجبور به خرید پکیج کامل حرف آخر نیستید و میتوانید با خرید قسطی محصولات حرف آخر در هر ماه بتوانید کم کم منابع را تهیه نمایید و آموزش خود را شروع نمایید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر نشان می دهد که ارتباط بسیار مثمر ثمری با مشاوران برقرار کرده اند و به کمک آنها برنامه ریزی اصولی برای مطالعه دروس به کار می گیرند. با پیگیری نظرات دانش آموزان درباره حرف اول می توان به وضوح متوجه شد که استفاده از روش ها و تکنولوژی های روز آموزشی و تصویر سازی و شهودی سازی به طور فوق العاده ای در جذب آنها به مطالعه پویا تاثیر داشته است.

تمامی داوطلبان ارتباط نزدیکی با مشاوران و اساتید آموزشی ایجاد کرده اند و به راحتی احساس خود را در مورد اشتیاق به پیگیری برنامه ریزی دروس و پیشرفت آموزشی صادقانه بیان می کنند. اگر شما هم داوطلب آزمون سراسری سال 1400 هستید می توانید با اندکی گشت و گذار در جستجوهای گوگل  و مشاهده نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر طرفداران زیاد موسسه حرف آخر را ببینید و با نظرات آنها آشنا شوید.

برای اینکه به جمع داوطلبان موفقیت در کنکور بپیوندید تنها کافی است با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان متخصص حرف آخر برای دریافت پکیج های آموزشی اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند. برای رسیدن به موفقیت های بزرگ باید راه های منحصر بفرد و چالش های خاصی را انتخاب کنید تا به طور حرفه ای در مسیر موفقیت قرار بگیرید.پس برای ثبت نام در حرف آخر هرچه زودتر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09103225124

2 دیدگاه در “نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر اینکه حرف آخر به درد میخوره ؟

  1. Zahra گفت:

    اساتید واقعا عالین من دینی رو بالای ۹۰ میزنم توی آزمونام که تا حالا همچین درصدی نداشتم . فقط ادبیات یه کم مشکل دارم با شیمی . میشه راهنمایی کنید؟

    1. harfeakhar گفت:

      سلام زهرا . خوشحالیم که راضی هستی . تماس بگیر و مشکلات رو بگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button