مقالات مشاوره ای

دفتر مرکزی حرف آخر – مشاوره حضوری حرف آخر – ثبت نام حضوری حرف آخر

شماره تماس حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر جایی که تمامی منابع و پکیج های آموزشی از اینجا برای دانش آموزان تمام شهرهای ایران فرستاده میشه ، امروز مورد بحث در این مقاله قرار گرفته و اطلاعاتی در این مورد در اختیار شما قرار خواهیم داد .

اینجا قصد داریم آدرس دفتر مرکزی حرف آخر و شماره تماس آن و نحوه هماهنگی برای مراجعه حضوری را برای شما توضیح دهیم تا راحتتر بتوانید اطلاعات خوبی را به دست آورید.

برای مطرح کردن سوالات خود و دریافت مشاوره میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر به جرات میتوان گفت به عنوان یک برند در بین دانش آموزانی که کنکور برای آنها مهم میباشد شناخته شده است . از زمان ایجاد موسسه کنکوری حرف آخر در تهران تا بحال چندین آدرس را جابجا شده است . ولی در نهایت در این مقاله آدرس جدید دفتر مرکزی حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم . با مراجعه به این آدرس میتوانید هم بسته های رایگان و هم پکیج های کامل حرف آخر را با خیالی راحت خریداری نمایید .

شماره دفتر مرکزی حرف آخر

بهترین راه برای ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر 09103225124 میباشد تا هر چه سریعتر با مشاورین مجموعه صحبت کنید و سوالات خود را مطرح نمایید . اگر حتی با حرف آخر آشنایی زیادی ندارید و اصلا نمیدانید اساتید حرف آخر چه کسانی هستند و آموزش به چه شکل میباشد میتوانید تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید .

در اینجا شما میتوانید درباره انواع پکیج های کامل حرف آخر و آزمون ها و نحوه دریافت پکیج های رایگان حرف آخر راهنمایی دریافت نمایید . شماره مشاورین دفتر مرکزی حرف آخر را در اختیار شما قرار داده ایم تا خیلی سریع بتوانید از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید .

مراجعه به دفتر مرکزی حرف آخر

بسیاری از دانش آموزان با حرف آخر آشنا هستند و حتی بسته های رایگان این مجموعه و بسیاری از کلیپ ها آموزشی اساتید را مشاهده نموده اند و قصد دارند به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه نمایند .

شما شاید حتی به مدت چند روز یا چند هفته با مشاورین حرف آخر در ارتباط بوده اید و منتظر یک فرصت بوده اید تا بتوانید پکیج های حرف آخر را خریداری نمایید. با مراجعه به دفتر مرکزی حرف آخر تمامی مشکلات شما رفع خواهد شد و با خیالی آسوده میتوانید همکاری خود را با این مجموعه به صورت جدی شروع نمایید .

خرید محصولات در دفتر مرکزی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبانی که با موسسه حرف آخر در ارتباط بوده اند تا مرحله پایانی با مشاورین حرف آخر همکاری و صحبت کرده اند . در دفتر مرکزی حرف آخر تمامی منابعی را که شما نیاز دارید وجود دارد . بیشتر دانش آموزان جهت خرید محصولات به دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه میکنند که مطمئن ترین روش تهیه پکیج های حرف آخر میباشد.

برای خرید محصولات حرف آخر به صورت حضوری حتما باید با شماره تماس09103225124 هماهنگی لازم را به عمل آورید. با خرید پکیج های حرف آخر کارهای مربوط به ثبت نام شما انجام خواهد شد و اسم شما در سامانه مشاورین قرار خواهد گرفت و برنامه قطاری حرف آخر را با بهترین شکل پیش خواهید برد .

دانش آموزان پایه های ابتدایی و متوسطه اول ( راهنمایی ) و متوسطه دوم ( دبیرستان ) میتوانند جهت خرید محصولات و پکیج های آموزشی کامل و حتی دریافت بسته های رایگان نیز به این دفتر مراجعه نمایند . در ادامه آدرس دقیق دفتر مرکزی را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر دارای یک دفتر مرکزی میباشد . قبلا موسسه حرف آخر در جاها و مکان های دیگر دفتر مرکزی داشت ولی بعد از مدتی ثابت ترین آدرس برای دفتر مرکزی مشخص شد . دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران ، ضلع جنوب شرقی ، ساختمان مترجمان میباشد .

برای حضور در دفتر مرکزی حتما با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و آدرس دقیق پلاک و طبقه را دریافت کنید و با تعیین وقت قبلی به آنجا مراجعه کنید تا در دفتر مرکزی حرف آخر معطل نشوید .

حرف آخر

مشاوره حضوری حرف آخر

مشاوره های حرف آخر تا الان به صورت غیرحضوری میباشد . موسسه حرف آخر بیش از هزار مشاور دارد که کار مشاوره گری را به عهده دارند . حرف آخر از تمامی شهرهای ایران دانش آموز دارد و حرف آخر قصد دارد نمایندگی در تمامی شهرها به خصوص مراکز استان ها را تشکیل دهد ولی تمامی مشاوره ها برای این دانش آموزان به صورت غیرحضوری و تلفنی میباشد. دانش آموزانی که ساکن تهران هستند میتوانند به دفتر مرکزی مراجعه نمایند و پکیج ها را به صورت حضوری خریداری نمایند.

بسته های رایگان دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی پایه ها از ابتدایی تا دبیرستان پکیج های رایگان را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد تا اول بسته رایگان را مشاهده نمایند و بعدش با قطعیت تصمیم به خرید پکیج های حرف آخر بگیرند . مهم ترین پکیج ها برای دوران دبیرستان میباشد . دو پکیج 5 روز با حرف آخر و پکیج محاسبات و 7الگو بسته های رایگان حرف آخر میباشد و میتوانید با مراجعه به دفتر مرکزی آنها را دریافت نمایید .

محتوای 5 روز با حرف آخر 5 حلقه دی وی دی و یک کتاب و محتوای بسته محاسبات و 7 الگو دو حلقه دی وی دی میباشد و سعی کرده ایم آموزش تمامی دروس عمومی و اختصاصی را به میزان 20 درصد در اختیار شما قرار دهیم به صورت رایگان و نقش مهمی در تصمیم گیری شما برای همکاری با حرف آخر خواهد داشت .

مشاوران دفتر مرکزی حرف آخر

برای حضور در دفتر مرکزی مشاورانی برای شما تعیین خواهیم کرد . برای دریافت بیشترین راهنمایی میتوانید با شماره تماس آقای کاوه فروزان مشاور ارشد حرف آخر تماس بگیرید . 09103225124

آقای کاوه فروزان از مشاوران ارشد موسسه حرف آخر هستش که به مدت زیادی با این مجموعه کار میکند و سبک آموزش حرف آخر را قویترین آموزش برای دانش آموز کنکوری میداند . برای دریافت مشاوره رایگان حتما تماس بگیرید .

پکیج های دفتر مرکزی حرف آخر

موسسه حرف آخر دو نوع پکیج برای دانش آموزن کنکوری دارد . پکیج صفر تاصد حرف آخر و پروژه 6040 ، پکیج های کامل هستش که مهم ترین نقش را در موفقیت کنکور دارد . این پکیج ها شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی به هماره آزمون هستش و هماره آنها مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید نمود . برای اطلاعات بیشتر در مورد پکیج ها میتوانید با شماره تماس مشاورین در ارتباط بوده و راهنمایی بیشتری دریافت نمایید .

2 نظر در “دفتر مرکزی حرف آخر – مشاوره حضوری حرف آخر – ثبت نام حضوری حرف آخر

  1. علی گفت:

    ساعت کاری دفتر چجوریه ؟ هر موقع بیام میشه ؟

    1. harfeakhar گفت:

      خیر باید هماهنگی رو انجام بدین. میتونین تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.