حرف آخر برترین موسسه کنکوری

برنده شدن در قرعه کشی حرف آخر راسته؟ اره[🎁به تعداد دلخواه بسته رایگان بگیر]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
قرعه کشی حرف آخر چیست

قرعه کشی حرف آخر یک فرصت عالی برای دریافت بسته های رایگان و دیدن آموزش حرف آخر به صورت رایگان میباشد. برنده شدن در قرعه کشی و برنده شدن محصولات رایگان خیلی سخت نیست . در این مقاله شما را با بسته های رایگان حرف آخر آشنا میسازیم و بهتون میگیم که خیلی راحت میتونید در قرعه کشی حرف آخر برنده شوید و محصولات حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر را دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس:  09103225124 – 02122039821 ارتباط بگیرید و اطلاعات کافی را دریافت نمایید.

برنده شدن محصولات حرف آخر

قرعه کشی حرف آخر هر روز انجام میشود و شما وقتی که آموزش حرف آخر را در تلویزیون مشاهده کرده اید درصدد پیامک زدن به سامانه پیامکی حرف آخر خواهید بود تا در قرعه کشی محصولات حرف آخر شرکت داده شوید و بسته های رایگان را دریافت نمایید. برنده شدن محصولات حرف آخر شاید بنظر شما کار سختی باشد اما لازم به ذکر است اگر با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید میتوانید بسته های رایگان را دریافت نمایید.

اسامی برندگان قرعه کشی حرف آخر

هر روز که برنامه های حرف آخر را مشاهده مینمایید حالا چه از طریق شبکه 1 یا شبکه آموزش یا شبکه های استانی میتوانید به شماره پیامک حرف آخر ارسال پیامک داشته باشید و بعد از شرکت در قرعه کشی حرف آخر شما هم جزو برندگان محصولات حرف آخر باشید. بعد از اینکه به سامانه حرف آخر پیامک ارسال کردید باید منتظر باشید تا مشاوران حرف آخر با شما تماس بگیرند و اطلاعات کافی در مورد نحوه دریافت آن را در اختیار شما قرار دهیم.

برنده شدن محصولات حرف آخر

برای دریافت بسته های رایگان حرف آخر لازم نیست حتما ارسال پیامک داشته باشید، شما میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر و مشاوران حرف آخر در تماس باشید و بسته رایگان را برای خود سفارش دهید . شماره تماس:  09103225124 در همه بازه های زمانی پاسخگوی شما عزیزان میباشد و میتوانید با یک تماس ، بسته های رایگان را دریافت نمایید و انتظار نکشین تا در قرعه کشی حرف آخر برنده شوید.

شماره پیامک حرف آخر برای شرکت در قرعه کشی

شماره پیامک های حرف آخر دو نوع هستند و شما میتوانید به آنها متن مورد نظر را ارسال نمایید . شماره پیامک 100064035 و شماره پیامک 20006040 سامانه های حرف آخر هستند و دانش آموزان متن مورد نظر را به این شماره ارسال خواهند کرد.

اما شما وقتیکه ارسال پیامک داشته باشید باید مدت زیادی منتظر باشید و حتی شاید تا 48 ساعت مشاوران نتوانند با شما تماسی داشته باشند بنابراین نیازی به ارسال پیامک نیست و شما میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و به هر تعداد که دانش آموز دارید میتوانید بسته رایگان را دریافت نمایید تا بتوانید با آموزش حرف آخر آشنایی زیادی داشته باشید.

در پایین شرایط دریافت بسته های رایگان را برای شما توضیح داده ایم پس تا پایان با ما همراه باشید.

نحوه دریافت محصولات رایگان حرف آخر

بسته های رایگان حرف آخر که در پایین انواع آنها را توضیح داده ایم برای شما کاملا رایگان هستند و فقط هزینه پستی از شما گرفته خواهد شد . احتمالا در جریان هستید که محصولات رایگان حرف آخر شامل 20 % از آموزش پکیج ها هستند. این 20 % چیزی حدود 1،500،000 تومان محتوای آموزشی را شامل میشه که برای شما رایگان هستش و فقط هزینه پستی را به حساب موسسه واریز خواهید کرد.

برای دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و بعد از واریز هزینه پستی و فرستادن عکس فیش و مشخصات ، بسته شما ثبت خواهد شد و به دست شما خواهید رسید. پس دریافت بسته های رایگان حرف آخر کار زیاد پیچیده ای نیست.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

محصولات رایگان حرف آخر

محصولات رایگان حرف آخر یعنی همان پکیج هایی که شما قصد دارید در قرعه کشی حرف آخر برای دریافت آنها برنده شوید شامل : پکیج صفر تا رتبه و پکیج محاسبات 7 الگو میباشد.

 پکیج صفر تا رتبه حرف آخر شامل 6 حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و کامل ترین پکیج رایگان جهت آشنایی با آموزش موسسه حرف آخر میباشد. آموزش دروس زیست حرف آخر – شیمی-ریاضی-فیزیک-ادبیات-دینی-عربی و زبان در این پکیج وجود دارد و شما میتوانید آموزش همه دروس را از نزدیک نگاه کنید و بعد از دیدن آنها میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید.

پکیج محاسبات و 7الگو نیز شامل دو حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و محاسبات آن مربوط به دروس محاسباتی مثل ریاضی و مسایل شیمی میباشد و در آن به شما یاد داده میشه چطوری در زمان کوتاه کسر بزرگی از اعداد را ساده نمایید و بخش 7الگو نیز مربوط به درس زیست شناسی میباشد و هفت روش طلایی در مورد نحوه تست زنی را به شما آموزش خواهد داد.

هدیه رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر

احتمالا از طرف مشاورین حرف آخر تماس هایی داشته اید که بهتون گفتن هدیه رایگان یک و نیم حرف آخر را برنده شده اید. بسته های رایگانی که در مورد آنها با شما صحبت کردیم همان بسته رایگان یک و نیم میلیونی هستش و شما میتوانید فقط با ارسال هزینه پستی آن را دریافت نمایید. بسته های رایگان حرف آخر برای آشنایی شما به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته اند.

برای بسته های رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و به تعداد دلخواه از محصولات رایگان حرف آخر و بدون نیاز به شرکت در قرعه کشی دریافت نمایید.

قرعه کشی حرف آخر
زمان انجام قرعه کشی حرف آخر

قرعه کشی حرف آخر هر روز انجام خواهد شد و تمامی دانش آموزانی که پیامک ارسال کرده اند شرکت داده خواهند شد. اما اصلا استرس برنده شدن در قرعه کشی را نداشته باشید چون اکثر دانش آموزان میتوانند این پکیج ها را دریافت نمایند. در پایین نیز شرایط دریافت بسته ها را خدمت شما توضیح داده ایم.

شرایط دریافت محصولات رایگان حرف آخر

تمامی دانش آموزان از پایه ابتدایی گرفته تا دبیرستان میتوانند محصولات رایگان حرف آخر را دریافت نمایند. دروس ابتدایی لاماسی و دروس راهنمایی حرف آخر نیز جزو بهترین آموزش ها قرار خواهند گرفت. شرایط خاصی برای دریافت محصولات رایگان و قرعه کشی حرف آخر وجود ندارد و تمامی دانش آموزان میتوانند آنها را دریافت نمایند و اگر برای دبریستانی ها یه سیستم ( کامپیوتر یا لپ تاپ ) وجود داشته باشه کارشون راحتتر خواهد بود.

دریافت حضوری بسته های رایگان حرف آخر

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران ، پکیج های رایگان حرف آخر را نیز دریافت نمایید و حتی هزینه پستی از شما گرفته نخواهد شد. پس هزینه ای که از شما گرفته میشه فقط بخاطر هزینه پستی بسته های رایگان میباشد. قبل از مراجعه به آدرس دفتر مرکزی حتما با شماره تماسی که در اختیار قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت محصولات رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید:  09103225124

موسسه حرف آخر با سبک جدید آموزشی که در سال 1401 در پیش گرفته است قطعا در آینده دانش آموزان خیلی بیشتری در این موسسه ثبت نام خواهند کرد. سیستم vod حرف آخر و طرح تعویض محصولات حرف آخر این امکان را به دانش آموزان میدهد تا در نقاط مختلف کشور بهترین آموزش را داشته باشند و از جدیدترین سبک آموزش از اره دور بهره مند شوند. اگر از طرح تعویض محصولات حرف آخر آگاهی ندارید میتوانید روی آن کلیک نمایید تا مقاله آن را بخوانید و با سیستم جدید حرف آخر آَشنایی لازم را کسب نمایید.

دانش آموزان حرف آخر میتوانند با خرید اقساطی محصولات حرف آخر در هر پایه ای که هستند آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

15 دیدگاه در “برنده شدن در قرعه کشی حرف آخر راسته؟ اره[🎁به تعداد دلخواه بسته رایگان بگیر]

 1. محمد گفت:

  قرعه کشی حرف آخر دروغه یا راسته ؟

  1. harfeakhar گفت:

   واقعیت داره و شما میتونید بسته های رایگان حرف آخر رو دریافت نمایید

 2. پیمان گفت:

  یه شماره به من زنگ زده میگه در قرعه کشی برنده شدم و هزینه پستی از من میخان آیا درسته این موضوع؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرین و شماره تماس و اسم ایشان را در اختیار ما قرار دهید

 3. علی گفت:

  بنده هیچ پیامکی به هیچ‌جا نزدم ولی با من‌تماس گرفتن که بسته رایگان برنده شدین آیا درسته این حرف ؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   میشه گفت درست هستش ولی برای راهنمایی بیشتر حتما تماس بگیرید.

  2. Bahar گفت:

   سلام با من تماس گرفتن ک برنده ی پک دومیلیونی شدم بعد هزینه پست رو میخان حالا این درسته یا فیکه
   ب نظرم فیکه چون من فقط ی بار تماس گرفتم اونم خیلی وقت پیش ن تازگی ک میگه برنده شدم

   1. harfeakhar گفت:

    سلام. بله درست هستش و میتونین بسته رایگان رو دریافت نمایید. برای راهنمایی بیشتر باید تماس بگیرید.

 4. مرضیه گفت:

  به من زنگ زدن که در قرعه کشی اسمم در امده شماره کارت بهم دادن ولی با شماره کارت های که موسسه خودتون تو سایتت ها یا ویدیو ها گفته بودین کاملا فرق داره این الان درست هست یا نه

  1. harfeakhar گفت:

   لطفا تماس بگیرین تا شماره کارت رو استعلام کنیم

  2. Bahar گفت:

   سلام دریافت کردین؟

 5. سارا گفت:

  سلام. یکی با خط شهرستان با من تماس گرفت.گفت توو قرعه کشی موسسه حرف اخر برنده بسته رایگان ما شدید. اما من نه ادرس دادم. نه پولی واریز کردم. ار کجا مطمین شم درست میگه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام سارای عزیز. برای اینکه با اطمینان خاطر بتونی بسته رایگان را دریافت کنی میتوانید با شماره تماس سایت ارتباط بگیری و بسته رایگان را سفارش بدی.

 6. Bahar گفت:

  سلام با من تماس گرفتن ک برنده ی پک دومیلیونی شدم بعد هزینه پست رو میخان حالا این درسته یا فیکه
  ب نظرم فیکه چون من فقط ی بار تماس گرفتم اونم خیلی وقت پیش ن تازگی ک میگه برنده شدم

 7. Bahar گفت:

  سلام دریافت کردین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button