حرف آخر برترین موسسه کنکوری

دانشگاه علوم پزشکی تهران – بررسی ویژگی دانشگاه علوم پزشکی تهران

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی کشور با سطح تراز بالای علمی است که در دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان در تعدادی رشته‌های پیراپزشکی پذیرش دانشجو دارد. به‌عبارتی می‌توان گفت نخستین مرکز پیشتاز در دانش نوین پزشکی در سال ۱۲۳۰ به‌عنوان بخشی مرتبط با مدرسه دارالفنون بازگشایی شد.

به‌دنبال آن دانشکده پزشکی در سال1313 شکل گرفت که بعدها در سال‌های پس ‌از انقلاب به‌همراه بخش‌های الحاقی دیگر تحت عنوان دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیتش را از وزارت آموزش عالی مجزا کرده و زیر نظر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اداره می‌شد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

در این  مقاله قصد داریم شما را با دانشگاه علوم پزشکی تهران آشنا سازیم و سپس مسیر موفقیت در کنکور را با آموزشگاه حرف آخر به شما نشان دهیم و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

برای دریافت مشاوره موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماسی که درج نموده ایم تماس بگیرید یا به آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایید. پشتیبان های حرف آخر در همه تایم ها میتوانند پاسخگوی شما باشند.

دانشگاه پزشکی تهران

 ویژگی‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران

مهم‌ترین و باقدمت ترین مرکز آموزشی کشور

پذیرش از میان داوطلبان مستعد کنکور سراسری و دانشجویان ممتاز کشورهای دیگر

دارا بودن بیشترین تعداد دانشجویان رشته‌های زیرشاخه پزشکی در مقایسه با سایر مراکز آموزش عالی در ایران

در اختیار داشتن بزرگ‌ترین دانشکده‌های دندان‌پزشکی، داروسازی، پزشکی، توان‌بخشی، بهداشت پیراپزشکی مامایی و پرستاری در ایرا

دارای 20۲۰ عضو هیات علمی در قالب ۱۰ دانشکده و بالغ ‌بر ۶۵ مرکز تحقیقاتی

پذیرش بیش‌از 19000 دانشجوی مشغول به تحصیل

پذیرش افراد در رده‌های سنی مختلف در دوره‌های آموزشی شبانه

آموزش دادن بیش ‌از 2000 فرد متخصص و کاردان در بیش ‌از ۸۰ رشته در مجموعه تحصیلات تکمیلی شامل سطوح کارشناسی‌ارشد و دکترا، فلوشیپ و رزیدنتی

ایجاد فرصت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه پیشگیری و معالجه بیماری‌های خاص در ایران

دارای یک کتابخانه مرکزی و حدود ۵۰ کتابخانه در دانشکده‌ها و بیمارستان‌ها و مراکز تحقیقاتی

دربرگیری مراکز حرفه‌ای ورزشی برای دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی

آمارهای سنجش داوطلبان در کنکور سراسری نشان داده ‌است که دانش‌آموزان در مراحل انتخاب رشته و دانشگاه و شهر موردنظر و همچنین رده‌بندی دانشگاه از نظر تراز علمی دچار تردید و سردرگمی می‌شوند و گاهی دست به اشتباهات جبران‌ناپذیری می‌زنند.

به‌عنوان نمونه داوطلبانی که با وجود کسب رتبه‌های عالی در کنکور سراسری به دلیل انتخاب رشته ها‌ی نادرست شانس حضور در دانشگاه‌های تراز اول کشور مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران را از دست می‌دهند. در این دانشگاه امکان تحصیل در رشته های مرتبطی همچون علوم تغذیه و رژیم درمانی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد برای علاقه مندان فراهم شده است.

در این دانشگاه دندانپزشکی و داروسازی در طی 6 سال و دکترای سایر رشته ها طی 4 سال به پایان می رسد. در ضمن مقاطع فلوشیپ و رزیدنتی به طور متغیر بین 2 تا 4 سال به سرانجام می رسد.  سال تحصیلی هم مانند دانشگاههای دیگر در دو ترم پاییزه و بهاره برگزار می شود.

شروع سال تحصیلی از مهرماه بوده و ترم بهار از اواخر بهمن ماه آغاز می شود. با توجه به اینکه اغلب دانشجویان این دانشگاه از شهرهای دیگر برای تحصیل به تهران می آیند بخش گسترده ای متشکل از خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی تهراندخترانه و پسرانه به طور متمرکز در کوی دانشگاه تهران برای میزبانی از دانشجویان شهرستانی در نظر گفته شده است.

شماره تماس:  09103225124

مؤسسه حرف آخر در این زمینه تمام سعی خود را به کار می‌گیرد تا با به‌کارگیری مشاوران حرفه‌ای کنکور با داوطلبان در تمام مراحل انتخاب رشته و معرفی بهترین دانشگاه‌های کشور همراهی کند. با دریافت شماره مشاوران حرف آخر میتوانید با آنها ارتباط گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و از جدیدترین سیستم آموزشی این موسسه اطلاعات خوبی را به دست آورید.

موسسه کنکوری حرف آخر با داشتن مشاوره میتواند شما را برای رسیدن به دانشگاه های برتر کشور همراهی نماید. مشاوره رایگان حرف آخر این فرصت را به شما خواهد داد تا بتوانید با سبک آموزش کنکوری این موسسه آشنا شوید. بعد از آشنا شدن با آموزش کنکوری پایه خود را قوی تر خواهید کرد و با نحوه تست زنی اصولی آشنایی لازم را پیدا خواهید کرد و موفقیت در کنکور را میتوانید برای خود رقم بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در زمینه کنکور و دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه های برتر کشور جویا شوید.

در ادامه معرفی دانشگاه علوم پزشکی تهران لازم است بدانید این دانشگاه گسترده، بزرگ‌ترین و با قدمت ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور به شمار می‌رود.

مجموعه وسیعی که دانشکده‌های دندان‌پزشکی، پزشکی، پرستاری و مامایی، داروسازی و پیراپزشکی را در خود جای داده ‌است. درحال‌حاضر دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از معتبرترین و مشهورترین مؤسسات در حوزه آموزش پزشکی کشور محسوب می‌شود.

سالیان سال است که متقاضیان پذیرش در این دانشگاه در رشته تجربی، گاهی تا چند سال پشت کنکور بودن را به جان می‌خرند تا در این دانشگاه با سطح علمی بالا پذیرفته شوند.

با موفقیت در کنکور میتوانید وارد دانشگاه های  علوم پزشکی کشور شوید ما پیشنهادی که داریم این است که خودتون رو با تیپ سوالات کنکور آشنا سازید و برای اینکار ما پکیج سوالات احتمالی کنکور حرف آخر را به شما معرفی میکنیم که قبل از کنکور بتوانید تعداد تست زیادی را کار کنید. حتما اطلاعاتی در این زمینه را کسب نمایید.

شماره تماس:  09103225124

تلفیق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

در سال 1389 به دستور وزیر بهداشت، واحدهای دانشجویی و آموزشی‌پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران و همچنین واحدهای بهداشتی و درمانی جانبی آن به دانشگاه شهید بهشتی پیوستند. این فرایند برای یکپارچه‌سازی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام شد.

دانشکده بهداشت از بخش‌های دانشگاه علوم پزشکی

دانشکده بهداشت در سال 1366 درنتیجه به‌هم پیوستن دو مؤسسه آموزشکده بهداشت عمومی شهید دکتر لواسانی و مؤسسه آموزش عالی علوم بهداشت شکل گرفت. این دانشکده ۸ گروه آموزشی فعال در گروه‌های مختلف مهندسی بهداشت حرفه‌ای، مهندسی بهداشت محیط، تغذیه و علوم بهداشتی، اپیدمیولوژی، آمار زیستی، آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، گروه  MPH و ارگونومی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی انجام می‌دهند.

بعد از معرفی دانشگاه علوم پزشکی یه پیشنهاد برای شما داریم و آن هم اینکه شما میتوانید با دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف آخر 20% زا آموزش این موسسه را به صورت رایگان دریافت نمایید. شما برای قبولی در بهترین دانشگاه های کشور نیاز به داشتن بهترین منبع آموزشی خواهید داشت و قبل از آن باید از سبک آموزش مجموعه اطلاعات خوبی را داشته باشید و قبل از ثبت نام در حرف آخر میتوانید آموزش این موسسه را به همراه لیست قیمت محصولات حرف آخر مشاهده نمایید و سپس بهترین پکیج آموزشی را برای خود انتخاب نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button