حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در ارومیه کجاست؟[📌آدرس جدید جهت ثبت نام رایگان]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
تدریس حرف آخر

نمایندگی حرف آخر در ارومیه یکی از دغدغه های دبیرستانی ها و کنکوری های شهر ارومیه میباشد. آوازه موسسه حرف آخر در همه شهرهای ایران پیچیده است. موسسه آموزشی کنکور که با بکارگیری تکنولوژی های نوین آموزشی درصد قبولی در کنکور را بالا برده است. با شیوه های نوینی که در تدریس اساتید بکار می رود یادگیری آسان تر می شود. این روزها نمایندگی حرف آخر در ارومیه همگام با سایر شهرهای ایران جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

در این مقاله نحوه ارتباط دانش آموزان ارومیه با حرف آخر و روش دریافت پکیج های صفرتاصد و محصولات جدید فایو استار حرف آخر و شماره حساب حرف آخر در اختیار شما قرار داده میشود.

مشاوره رایگان حرف آخر برای دانش آموزان ارومیه  09103225124

 حرف آخر در ارومیه

با توجه به ثبت نام تعداد فراوانی از دانش آموزان و کنکوری های شهرهای ارومیه ،شیراز،مشهد و اصفهان و تبریز در موسسه آموزشی کنکوری حرف آخر و بهره مندی از پکیج های حرف آخر و موفقیت آن ها در آزمونها و کنکور سراسری، حرف آخر تصمیم دارد که خیلی بیشتر به دانش اموزان ارومیه نزدیک شده تا تمامی دانش اموزان این شهر و استان بتوانند با  حرف آخر همکاری بیشتری داشته باشند.

پس دانش آموزان شهر ارومیه خوشحال باشن که حرف آخر حساب ویژه ای روی آنها باز کرده است و شما دانش اموزان باید نهایت استفاده از اعتمادی که حرف آخر به شما را دارد.

 ارتباط دانش آموزان ارومیه با موسسه حرف آخر  

دانش آموزان ارومیه اگر میخواهید مشاوره رایگان حرف آخر را دریافت کنند با شماره تماس  09103225124 تماس حاصل فرمایید یا کلمه مشاوره را به همان شماره پیامک کنید ، مشاوران حرف آخر در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

با توجه به اینکه روش آموزشی بکار گرفته شده در دی وی دی های حرف آخر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است داوطلبان شهرهای دیگر ایران نیز پیوسته به دنبال تهیه این منابع آموزشی هستند. این روزها نمایندگی حرف آخر در ارومیه علاقه مندان زیادی دارد که برای آموزش هدفمند به این تیم پیوسته اند.

این روزها موسسات و آموزشگاههای مختلف کنکوری مشغول فعالیت هستند و اغلب شیوه آموزش در آنها شبیه هم است. در آموزش های آنها سوالات کنکور سال های گذشته حل می شود و راه حل های مختلف و پاسخ اصلی تشریح می شود. دانش آموزان تکنیک های فراوانی برای حل کردن سوالات می آموزند اما مشکل اینجاست که زمان کنکور این همه تکنیک و راه حل را به خاطر نمی آورند.

حرف آخر در ارومیه

نمایندگی حرف آخر در ارومیه شیوه ای مبتنی بر تکنیک های روز آموزشی دنیا به کار گرفته است که در آن به جای یک نیمکره از هر دو نیمکره راست و چپ مغز استفاده می شود. بنابراین دانش آموزان در هنگام یادآوری مطالب در زمان کنکور مشکلی ندارند چرا که آموزش ها در هر دو نیمکره مغز آنها تثبیت شده است و به راحتی یاد آوری می شود.

پکیج های حرف آخردر ارومیه

موسسه حرف آخر دو نوع پکیج را در اختیار دنش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار میدهد . پکیج های صفر تا صد حرف آخر و پروژه 6040  پکیج کامل حرف آخر هستند که موسسه حرف آخر در اختیار شما قرار میدهد . 

پکیج صفر تا صد حرف آخر را تمامی دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم میتوانند استفاده کنند اما پروژه 6040 حرف آخر را فقط دانش آموزان سال دوازدهم و پشت کنکوری هایی که نزدیک کنکور هستند و تایم زیادی برای مطالعه ندارند استفاده خواهند کرد.

برای اطلاع از تفاوت پکیج ها و اینکه شما باید کدام پکیج را انتخاب نمایید با شماره ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان حرف آخر را دریافت نمایید . برای اطلاع از لیست قیمت پروژه 6040 روی آن کلیک نمایید .

شماره تماس: 09103225124

هدف موسسه حرف آخربرای دانش آموزان ارومیه

موسسه حرف آخر از سال 1390 با هدف همراهی و آموزش داوطلبان کنکور سراسری به سبکی جدید فعالیت خود را آغاز کرد. برخلاف موسسات و آموزشگاههای دیگر که حجم زیادی از دروس را برای مطالعه به دانش آموزان واگذار می کنند، حرف آخر به آنها کمک می کند با تکنیکهای جدید و برنامه ریزی دقیق آموزشی منابع را مرور کنند. حرف اخر در ارومیه هم مانند تهران به خوبی جایگاه خود را در میان کنکوری ها به دست آورده است.

فروشگاه حرف آخر در ارومیه توانسته است با جا اندازی ارزش پکیج های کامل کنکور، آنها را به دانش آموزان معرفی کند. طی سالهای آتی که حرف آخر در ارومیه فعال خواهدشد تعداد زیادی از داوطلبان به شیوه های نوین آموزشی آن ترغیب خواهند شد موفقیت را لمس خواهند کرد و نتایج فوق العاده ای در کنکور کسب خواهند کرد.

حرف آخر در ارومیه و سایر شهرهای ایران

همان طور که اشاره کردیم موسسه حرف آخر همگام با تهران در سایر شهرهای ایران هم مطرح شده و جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. داوطلبان شهرستانی که علاقه مند هستند با برنامه پکیج های حرف آخر پیش بروند می توانند با نمایندگی حرف آخر 09103225124 تماس بگیرند و برای دریافت پکیج کامل منابع حرف آخر اطلاعات کسب کنند.

حرف آخر در مشهد نیز توانسته جایگاه خوبی در بین دانش آموزان این شهر پیدا کند. نمایندگی هایی که در سراسر شهر های ایران وجود دارد مانند : حرف آخر در شیراز، حرف آخر در تبریز، حرف آخر در اصفهان همانند نمایندگی حرف آخر در ارومیه راهنمای تعداد فراوانی از داوطلبان کنکور 1400 با حرف آخر است.

حرف آخر در ارومیه

نگاه ویژه حرف آخر به دانش آموزان ارومیه

دانش آموزان حرف آخر در ارومیه همانند سایر استانها با دریافت پکیج کامل حرف آخر قدم در دنیای آموزش گام به گام به شیوه ای جذاب و آسان می گذارند. وجه متمایز این پکیج ها با منابع دیگر، استفاده از الگوسازی به جای تکنیک در آموزش کنکور است. در حال حاضر در موسسات و آموزشگاههای کنکور شیوه حل مسائل سال های گذشته کنکور به کار می رود و برای حل هر سوال یک تکنیک ارائه می شود.

مشکل بزرگ این تکنیک آموزشی این است که این راهکارها تنها برای حل یک سوال می تواند کارساز باشد بنابراین برای تسلط به دروس باید تکنیک های زیادی را در نیمکره چپ مغز حفظ کرد و در طی 4 ساعت کنکور آن تکنیک ها را به خاطر آورد. این روزها حرف آخر در ارومیه با متدهای جدید آموزشی اولویت انتخاب داوطلبان است.

در حالی که در پکیج کامل حرف آخر اساتید شاه کلید هایی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که با کمک الگوهای جادویی می توانند تعداد زیادی از سوالات را به آسانی حل کنند. به طور مثال برای درس دین وزندگی که در حدود 500 صفحه است، دانش آموزان تنها با یادگیری 14 الگو مطالب درسی را به خاطر می سپارند.

در پکیج کامل حرف آخر سیستم آموزشی الگو محور به کار گرفته می شود که برای اولین بار در ایران در انحصار موسسه حرف آخر قرار دارد. جالب است که با داشتن یک شاه کلید 1000 قفل باز می شود در حالی که در سیستم تکنیک محور برای باز کردن همان 1000 قفل 1000 کلید نیاز است.

در پکیج کامل حرف آخر آموزش های دروس عمومی و تخصصی کنکور در دو مرحله انجام می شود.ابتدا همه مطالب و مفاهیم درسی توسط اساتید حرفه ای و باتجربه حرف آخر با زبان فرمول به داوطلب آموزش داده می شود. جالب است بدانید در این روش تصاویر ترجمه شده به شکل تصویرسازی وارد نیمکره راست مغز می شود و این یعنی تثبیت یادگیری.

در مرحله بعد نیمکره راست مغز ارتباطات نامرئی بین مطالب وارد شده کشف می کند و تمامی روابط و مفاهیمی که در نگاه اول رابطه خاصی با هم ندارند، به صورت یک مجموعه پیوسته در هم می آمیزند. در این مرحله مغز در نهایت قانونی ایجاد می کند که در حالت عادی نمی توان آن را تصور کرد.

این قانون کلی که مغز در نهایت به آن می رسد، قانون مادر یا الگو نامیده می شود. مزیت اصلی پکیج های حرف آخر این است که آموزش مطالب به صورت پایه ای و مفهومی انجام می شود و در ادامه سوالات تالیفی و کنکوری با شیوه تدریس آموزش محور به داوطلبان ارائه می شود. این موارد ذکر شده دلیلی برای افزایش اعتبار حرف آخر در ارومیه است.

نمایندگی حرف آخر در خوی

موسسه حرف آخر با توجه به ثبت نام زیاد دانش آموزان این استان قصد دارد دفتر نمایندگی در شهرها ایجاد نماید و دانش آموزان راحت تر با آموزش این موسسه آشنا شوند. نمایندگی حرف آخر در خوی در اولویت موسسه حرف آخر قرار دارد و دانش آموزان میتوانند با مشاوران این مجموعه ارتباط داشته باشند.

نمایندگی حرف آخر در میاندوآب 

دانش آموزان میاندوآب جزو دانش آموزان با استعداد این استان هستند که در چند سال اخیر ثبت نام زیادی در این موسسه انجام داده اند . با ایجاد دفتر نمایندگی شما خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی میتوانید پکیج های حرف آخر را دریافت نمایید . برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر در ارتباط باشید.

نمایندگی حرف آخر در مهاباد 

نمایندگی حرف آخر در مهاباد جزو هدف های موسسه حرف آخر و مدیران میباشد تا تمامی دانش آموزان بتوانند از پایه ابتدایی تا کنکور با آموزش این موسسه زودتر آشنا شوند.برای دانش آموزان مهاباد و استان آذربایجان غربی تخفیفاتی برای ثبت نام وجود دارد و برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر میتوانید با شماره مشاوران که در اخیتار شما قرار دادیم تماس بگیرید.

نمایندگی حرف آخر در بوکان

دانش آموزان و داوطلبان بوکان هر ساله بهترین نتایج را در کنکور دارند و بیشترین قبولی را در کنکور به خود اختصاص داده اند. دفتر حرف آخر در بوکان برای مشاوره حضوری و دریافت پکیج ها راه اندازی خواهد شد. نگاه ویژه حرف آخر به دانش آموزان بوکان را پاسخگو باشید تا بتوانیدشاهد پیشرفت خود در آموزش باشید.

نمایندگی حرف آخر در سلماس 

موسسه حرف آخر هدف از ایجاد نمایندگی را سهولت آشنایی دانش آموزان با سبک آموزش حرف آخر از طریق انیمیشن و تصویرسازی میداند. بعد از نمایندگی حرف آخر در ارومیه ، حرف آخر در سلماس و شهرهای دیگر نیز میتواند کمک خوبی به دانش آموزان داشته باشد. دانش آموزان سلماس میتوانند با شماره تماس مشاوران ارشد تماس بگیرند و سوالات خود را مطرح نمایند.

نمایندگی حرف آخر در تکاب

حرف آخر در تکاب با همت مشاوران این مجموعه دایر گردید. شهر تکاب که دارای دانش آموزان با استعداد و نخبه هستش هر ماه تعداد زیادی از آنها در موسسه حرف آخر ثبت نام میکنند و دانش آموزان تکابی میتوانند به دفاتر موسسه در این شهر مراجعه نمایند و سوالات خود را مطرح نمایند.

نمایندگی حرف آخر در ماکو

حرف آخر در ماکو حتما دایر خواهد شد. دانش آموزان ماکو حتما برای مشاوران حرف آخر آشنا هستند و تعداد زیادی از مشاوران دوست دارند تا نمایندگی حرف آخر در ماکو بعد از حرف آخر ارومیه در اولویت قرار گیرد و ثبت نام برای دانش آموزان این شهر را سهولت ببخشند.

شماره حساب موسسه حرف آخر :

عزیزان دقت  داشته باشید برای ثبت نام در موسسه حرف آخر شماره حسابی که به شما داده میشه تا هزینه ها رو واریز کنین بنام حرف آخر مهر هستش و از این لحاظ هیچ نگرانی وجود نداره و با خیال راحت میتونین بعد از واریز ثبت نام خودتون رو انجام دهید. برای دریافت شماره حساب حرف آخر از طریق شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

حرف آخر در ارومیه

داوطلبان هدفمند حرف آخر در ارومیه و سایر استانها که به دنبال کسب موفقیت های بزرگ در کنکور 1400 هستند می توانند با برنامه ریزی دقیق پکیج های حرف آخر و با کمک مشاوران به قبولی های رتبه برتری دست یابند. برای موفقیت در کنکور همیشه فرصت هست؛ پیدا کردن راهکار مناسب و تلاش و اراده اولین کلید برای رسیدن به موفقیت های بزرگ است.

10 دیدگاه در “نمایندگی حرف آخر در ارومیه کجاست؟[📌آدرس جدید جهت ثبت نام رایگان]

 1. مریم گفت:

  سلام . دی وی دی من‌مشکل داره شما میتونید تعویض کنید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. تماس بگیرین مشکل رو حل کنیم.

  2. محیا گفت:

   ببخشید میتونم مشکل دیویدیتو منم بدونم
   چون تازگیا مال منم مشکل پیدا کرده کلا غیرفعال شده برام

   1. harfeakhar گفت:

    سلام با توجه به وجود نسخه هیبریدی حرف آخر برای دریافت راهنمایی با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید

 2. SaNa گفت:

  ادرس موسسه رو میخوام

  1. harfeakhar گفت:

   سلام تماس بگیرید

 3. امید گفت:

  سلام . مبلغ بیعانه برای رزرو تخفیفات چنده ؟ یکی‌میگه ۵۰۰ تومن یکی میکه ۱میلیون تومان . من میخام واسه ماه آینده تخفیف رزرو کنم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . تماس بگیرید تا تخفیف رو با 500 تومن براتون رزرو کنیم.

 4. هادی گفت:

  سلام . دانشجو به عنوان مشاور قبول میکنید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.بله میتونین تماس بگیرید و شرایط رو بهتون بگیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button