حرف آخر برترین موسسه کنکوری

  پیگیری سفارشات حرف آخر – سریعترین راه پیگیری سفارشات

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

پیگیری سفارشات حرف آخر از دغدغه های دانش آموزان بعد از سفارش پکیج های حرف آخر میباشد. موسسه کنکوری حرف آخر طی چند سالی که آموزش خود را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار میدهد توانسته جایگاه خوبی بین داوطلبان کنکوری پیداکند و داوطلبانی که محصولات یا پکیج های حرف آخر را سفارش میدهند استرس این را دارند که چه موقع محصولات به دستشان میرسد.

ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی در مورد پیگیری سفارشات حرف آخر در اختیار شما قرار دهیم.

برای پیگیری سفارش خود میتوانید با شماره 09103225124 – 02122039821 تماس بگیرید.

برای اطلاع از صحت هزینه هایی که برای محصولات صفر تا صد به حساب موسسه واریز کرده اید میتوانید تماس بگیرید و  یا پروژه 6040 یا محصولات فایو استار حرف آخر را خریداری نموده اید میتوانید روی آن کلیک نمایید تا لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

چرا پیگیری سفارشات حرف آخر

در این بازه ی زمانی که با کنکور سروکار داریم یکی از اقدامات اصلی برای موفقیت در کنکور این است که هر چه سریعتر آموزش کنکوری را شروع کنید.لذا دانش آموزانی که پکیج های رایگان حرف آخر یعنی محاسبات و 7الگو و 5 روز با حرف آخر یا پکیج  کامل حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی را سفارش داده اند قصد دارندکه زودتر به دستشان برسد به همین دلیل به فکر پیگیری سفارشات حرف آخر و محصول خود می افتند تا بدانند بسته ای را که سفارش داده اند در چه وضعیتی قرار دارد و در چه تایمی به دستشان میرسد.

دانش آموزان به این دلیل میخواهند محصول خود را پیگیری کنند چون میخواهند برنامه 1000 ساعته حرف آخر یا همان برنامه 4 ماهه کنکور با حرف آخر را شروع کنند. از طرفی بعضی از دانش آموزان که پکیج ها را سفارش داده و به دستشان رسیده است شاید در مورد نصب و فعالسازی دی وی دی ها دچار مشکل شده اند که میتوانند با ما در ارتباط باشند تا مشکل خود را برطرف کنند.

شماره تماس ما جهت پیگیری سفارشات حرف آخر  09103225124 – 02122039821

پیگیری سفارشات حرف آخر

چگونگی پیگیری سفارشات حرف آخر

دانش آموزان زیادی قصد تماس با حرف آخر را دارند تا بتوانند پیگیری سفارشات حرف آخر را انجام دهند.شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم با مشاور ارشد در ارتباط بوده و تمامی سوالات خود را در مورد پیگیری سفارش محصولات حرف آخر یا حتی نصب و فعالسازی دی وی دی ها مطرح نمایید .

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری میتوانید به دو طریق محصولات و منابع حرف آخر را  تهیه نمایید :

 • خرید حضوری و دریافت حضوری منابع حرف آخر
 • خرید غیرحضوری و سفارش تلفنی منابع حرف آخر

خرید حضوری منابع حرف آخر نیازمند مراجعه حضوری شما به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر و دریافت منابع حرف آخر میباشد شرایط دریافت حضوری را  در پایین خدمتتون توضیح داده ایم  .اما سفارش منابع به صورت تلفنی دیگر نیاز به مراجعه حضوری ندارد و آسانترین راه دریافت منابع حرف آخر میباشد.بیشتر دانش آموزان به صورت غیرحضوری خرید خود را انجام میدهند.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر واقع در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب پلاک 17 -ساختمان مترجمان میباشد .

شما دانش آموزان برای تهیه منابع حرف آخر چه بصورت حضوری و چه بصورت غیرحضوری و تلفنی  میتوانید با شماره تلفن 09103225124 در  تماس باشید و هماهنگی های لازم انجام شود .

سفارش منابع حرف آخر و پیگیری سفارشات حرف آخر

بهترین راه برای پیگیری سفارش محصولات حرف آخر این است که شما از طریق مشاوران حرف آخر سفارش خود را انجام دهید تا در زمان پیگیری سفارشات حرف آخر مشاور شما بتواند به راحتی سفارشات شما را پیگیری نماید. بعد از سفارش منابع حرف آخر مراحل اداری باید طی شود یعنی بعد از ثبت سفارش شما در سامانه توسط مشاور و تایید از سوی واحد مالی ، واحد انبارداری بسته شما را به پست ارسال میکند و بعد از آن کد مرسوله در سامانه شما ثبت خواهد گردید و از طریق مشاور خود خیلی راحت میتوانید بسته خود را رصد کنید که در چه وضعیتی قرار دارد.

دانش آموزان توجه داشته باشین که طی کردن مراحل اداری چند روزی طول میکشد به همین خاطر نگران پیگیری سفارشات حرف آخر و بسته پستی خود نباشد. تمامی دانش آموزان میتواندد از طریق شماره 09103225124 از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره مند شوند و تمامی سوالات خود را در هر زمینه مطرح نمایند.

تماس با پشتیبانی حرف آخر

داوطلبانی که سفارش خود را  انجام داده اند و محصولات به دستشان رسیده است اگر در مورد نصب و فعالسازی دی وی دی ها دچار مشکل شده اند میتوانند با شماره گیری 02164035 داخلی3 حتی الامکان در تایم اداری تماس بگیرند تا با اپراتورهای موسسه حرف آخر گفت و گو و مشکل خود را بازگو کنند.

شماره کارت موسسه حرف آخر

شاید قبل از سفارش محصولات حرف آخر یا حتی بعد از واریز مبلغ مورد نظر به حساب استاد منتظری ، بعضی از داوطلبان وقتی رسیدن محصولات با تآخیر مواجه میشود استرس و نگرانی به خود راه میدهند اما اینجا باید گفت خدمت شما عزیزان تعدا مشاورین حرف اخر زیاد و فروش محصولات در ماه بسیار بالا میباشد در نتیجه ما مشاورین را گروه بندی کرده ایم و برای هر گروه یک شماره حساب و شماره کارت در نظر گرفته ایم تا بتوانیم واریزی را خیلی سریعتر پیگیری و تایید نماییم.

البته در نظر داشته باشید تمامی حساب ها بنام استاد عبدالرضا منتظری میباشد.ما با این کار توانسته ایم واریزی های روز را در همان روز تایید نماییم و بتوانیم رسیدن محصولات به دست شما را تسریع ببخشیم.برای اطلاع از شماره حساب حرف آخر و شماره کارت بانک مسکن استاد منتظری تماس بگیرید.

پیگیری سفارش بسته های رایگان حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبانی که قصد تهیه بسته های رایگان حرف آخر اعم از محاسبات و 7الگو – 5روز با حرف آخر یا 20درصد رایگان دروس راهنمایی حرف آخر و ابتدایی را دارند میتوانند با شماره 09103225124 تماس بگیرند. اما دانش آموزانی که این سفارش را انجام داده اند لازم به ذکر است حدودا یک هفته منتظر رسیدن بسته از پست باشند.البته این مدت زمان برای ارسال بسته از طریق پست میباشند.برای ارسال منابع حرف آخر روش دیگری نیز وجود دارد :

ارسال ترمینالی محصولات  و پیگیری سفارشات حرف آخر

اگر شما قصد دارید بعد از سفارش محصولات حرف آخر، هرچه سریعتر به دستتان برسد میتوانیم بسته شما را از طریق اتوبوس و ترمینال ارسال کنیم که یک روزه یا دو روزه به ترمینال شهر شما خواهد رسید  و شما برای دریافت آن باید به ترمینال مراجعه کنید .و با این روش مطمئنا دیگر نگران پیگیری سفارشات حرف آخر نخواهید بود.

شروع برنامه 1000 ساعته حرف آخر بعد از سفارش منابع حرف آخر

داوطلبان بعد از سفارش محصولات حرف آخر و به طبع پیگیری سفارشات حرف آخر و دریافت آنها میتوانند آموزش و تدریس حرف آخر و برنامه 1000 ساعته یا برنامه چهارماهه حرف آخر را شروع کنند.این برنامه در قالب یک برنامه ریزی قطاری در اختیار شماقرار میگیرد .در برنامه چهارماهه قرار است دروس دهم و یازدهم و دوازدهم مرور گردد و بسته به تایم مطالعه و تلاش شما بین 4تا 6 ماه طول میکشد .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه 4 ماهه میتوانید تماس بگیرید یا مقاله ی آن را مطالعه کنید. جهت مطالعه برنامه 1000 ساعته یا سوالات احتمالی کنکور حرف آخر کلیک نمایید.

والدین و داوطلبان عزیزی که هنوز نسبت به کلاهبرداری حرف آخر توسط افراد سودجو و شماره حساب استاد منتظری شک دارند و سوالاتی در ذهن خود دارند و همچنین برای اطمینان از شامل شدن تخفیف به آنها میتوانند تماس بگیرند.

شما میتوانید تمامی سوالات خودتون را در مورد پیگیری سفارش محصولات حرف آخر مطرح نمایید.در اینجا میتوانید با شماره  09103225124 تماس بگیرید.

برای پیگیری سفارش خود میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

76 دیدگاه در “  پیگیری سفارشات حرف آخر – سریعترین راه پیگیری سفارشات

 1. دختر چادری گفت:

  سلام من پول واریز کردم دو ماه استبسته نرسیده اون شماره هم حاموش می باشد

  1. harfeakhar گفت:

   سلام با شماره داخل سایت بگیرید و راهنمایی دریافت کنید .

  2. ابوالفضل گفت:

   کار تک تموم

 2. محدثه امیری گفت:

  سلام..من برخی محصولات حرف اخر رو سفارش دادم و توی ایام عید بود گفتن که روز پنجم ارسال میکنن اما هنوز نرسیده و شماره حساب به اسم حرف اخر مهر بود
  ایا مشکلی هست؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام محدثه . خیر هیچ مشکلی وجود نداره و بسته تون خواهد رسید .

  2. Xxxx گفت:

   سلام واقعا مایه تاسفه واسه موسسه که این همه تبلیغ داره اما کسی پاسخگوی مردم نیست و باید ساعتها به انتظار جواب تلفن بود من با کارگری پکیج آموزشی واسه بچم خریدم بعد از چهار ماه و هزار بار تماس گرفتن هنوز نقص موجودی داره مسولین شرکت باید خجالت بکشند که این همه هزینه تبلیغ. میکنن اما یک خط تلفن اضافه نمیکنن تا راحت پاسخگوی مردم باشند در صورتی که درست حسابی جواب مردم داده میشد خودشونم مشتریشون بیشتر میشد

   1. ابوالفضل گفت:

    حاجی باید هنگام خرید از مشاورین حرف آخر استفاده می کردین من تاحالا ۵.۶ بار خرید کردم وهردفعه در طول ۸ روز رسید دستم. شاید خرید مستقیم کردی هنگام خرید از مشاور ها کمک بگیر

  3. مهیار روحی گفت:

   واقعا تف به اینجور موسسه ای که یه هفته هست محصول سفارش دادم هنوز نیومده الانم میگن ۷ روز بعد شاید به دستتون برسه دیگ بی لیاقتی کارکنان رو هم نگم اصلا…

   1. harfeakhar گفت:

    با سلام. بسته ها نهایتا 7روز میرسه مگر اینکه موجودی انبار به اتمام رسیده باشه .

 3. سعید جودی گفت:

  سلام خسته نباشید خداقوت. من دوروز پیش پکیج عربی خریداری کردم وتراکنش پرداخت به نام موسسه حرف آخر بود.اما تماس یا پیگیری دریافت نکردم والان نگران هستم.اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

  1. harfeakhar گفت:

   سلام سعید عزیز . تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت کنید

   1. Mahtab گفت:

    سلام وقتتون بخیر ببخشید من 24 اسفند فیلم آموزشی فیزیک یازدم رو سفارش دادم از خود سایت و هنوز بدستم نرسیده میشه لطفا پیگیری کنید

    1. harfeakhar گفت:

     سلام . با شماره ای که درج کرده ایم تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت کنید

  2. زهرا گفت:

   17 مرداد دوتا پکیج سفارش دادم تا الان به دستم نرسیده
   برای پشتیبانیتون هم که زنگ میزنم اصلا پیگیری نمیکنن یا الکی میگن صدا نمیاد😒
   متاسفم من به موسستون اعتماد کرده بودم…

   1. harfeakhar گفت:

    سلام . برای دریافت راهنمایی تماس بگیرید . مشکلتون حل میشه

    1. Matin گفت:

     سلام من ۷روز پیش بهم تلفن شد یه بسته رایگان باسم اومده پیش پرداخت کردم از طریق مشاور ولی هنوز نرسیده به مشاور گفتم هنوز بسته نرسیده گفت شاید بستتون برگشت خورده یا … ولی به نظرم برگشت نخورده در واقع فرستاده نشده که برگشت بخوره لطفا پیگیری کنید.

     1. harfeakhar گفت:

      سلام. پیگیری میشه .

    2. معین گفت:

     سلام من بسته رایگان کلاس هفتم رو سفارش دادم برام هیچ پیامی نیومده که آدرس اینا رو بگیرن

     1. harfeakhar گفت:

      سلام. با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت نمایید.

  3. نرگس گفت:

   دیروز بسته دین و زندگی سفارش دادم چجوری پیگیری کنم

   1. harfeakhar گفت:

    تماس بگیرین تا راهنمایی کنیم

    1. نرگس گفت:

     ب چ شماره ای زنگ بزنم

  4. امیرحسین احمدی گفت:

   سلام من 10 روز پیش سفارش دادم اما هنوز بدستم نرسیده باید چیکار کنم؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام.میتونین با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنین.

 4. ثنا بصیری گفت:

  ببخشید من ۶ روزه بسته ام رو سفارش دادم هنوز نرسیده

  1. harfeakhar گفت:

   سلام ثنای عزیز . مشکلی وجود نداره . بخاطر شرایط موجود بسته ها یه کم دیر میرسه

   1. سمانه گفت:

    سلام بسته من هنوز دستم نرسیده دو هفته شده مشاورمم میگه میرسه ولی هنوز نیامده بهم میگه کد رهگیری ولی بهم نداد کسی جوابگو نیست

   2. مهدی گفت:

    سلام و خدا قوت
    من شنبه بسته ای سفارش داده بودم و هنوز به دستم نرسیده الان سه شنبه است

    1. harfeakhar گفت:

     سلام. بستگی داره نحوه هسفارش شما از چه طریق باشه و آیا پستی ارسال شده یا از طریق باربری. ولی بسته های پستی 5 روزی طول میکشه . برای راهمایی بیشتر میتونین تماس بگیرین.

     1. علی گفت:

      من شنبه هفته پیش یک جزوه سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده ، چقدر شما … هستید که موقع سفارش همیشه پیگیری میکنین ولی الان حتی پشتیبانم خانم پرند سیروانی نژند هم جواب نمیدن. اصلا درک نمیکنید که ما وقتمون خیلی ارزشمنده .

     2. harfeakhar گفت:

      شاید مشکل از طرف مشاور هستش که دیر ثبت زدن یا اینکه نقص موجودی انبار بوده. با پشتیبانی هم میتونین تماس بگیرین

 5. امیررضا گفت:

  سلام ایا این شماره+989900980094 مال حرف آخره؟؟؟ چون با من تماس گرفتن و گفتن از طرف موسسه حرف آخر هستن اسم شخصی هم ک زنگ زد خانم اولیایی بود؟؟ درسته؟؟

 6. امیررضا گفت:

  سلام +989900980094 این شماره از طرف شما باهام تماس گرفت و گفت از طرف موسسه حرف آخر و خانم اولیایی بودند که باهام تماس گرفتند آیا درسته؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام امیررضا . برای دریافت راهنمایی با شماره داخل سایت تماس بگیر.

  2. امیرحسین گفت:

   سلام من هفت الگوی زیست شناسی رو سفارش دادم و پولش رو هم واریز کردم به حساب حرف اخر

   کی به دستم میرسه

   1. harfeakhar گفت:

    سلام . بسته های ارسالی نهایتا 6روز طول میکشه برسه

 7. امیررضا گفت:

  سلام کد بارنامه رو کجا وارد کنم .تا ببینم سفارشم ثبت شده؟؟؟ .یکی از مشاوران شما ب اسم خانم اولیایی تماس گرفتن باهام و الان ده روز شده سفارش من نیومده چرا نیومده هنوز؟؟؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . برای دریافت راهنمایی تماس بگیرید.

 8. امیررضا گفت:

  سلام کد بارنامه رو کجا وارد کنم .تا ببینم سفارشم ثبت شده؟؟؟ الان ده روز شده سفارش من نیومده چرا نیومده هنوز؟؟؟؟

 9. علی نویدی گفت:

  سلام و عرض ادب
  من پک کامل ادببات جامع حرف آخر رو سفارش دادم اما فقط لغات و زبان فارسی حرف آخر به دستم رسیده آرایه های ادبی و قرابت در بسته نبودندبه مشاور فروش حرف آخر هم اطلاع دادم اما ایشون گفتن اطلایی ندارند
  الان من باید چه کنم

 10. Navid_Lahiji گفت:

  سلام کد بارنامه رو کجا وارد کنم .تا ببینم سفارشم ثبت شده یا نه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.کد رو در سایت اداره پست بزنین

 11. Navid_Lahiji گفت:

  سلام و عرض ادب
  من بسته پک جامع حرف آخرو سفارش دادم و هزینه ش رو به صورت کامال پرداخت کردم پریروز به صورت تک به تک دو مبحث زبان فارسی و لغات تاریخ رو تحویل گرفتم آرایه ها و قرابت به دستم نرسیده چه کار باید انجام بدم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. احتمالا نقص موجودی بوده در انبار . به محض موجود شدن براتون ارسال خواهد شد

 12. abaas گفت:

  سلام ، الان دوماه هست من بسته شفارس دادم و مبلغ هم پرداخت کردم ولی هنوز بسته بدستم نرسیده ، مشاورتون هم که جواب نمیده و اصلا انگار نه انگار .

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. شاید به دلیل نقص موجودی تآخیر داشته . برای دریافت راهنمایی تماس بگیرید.

 13. صادق گفت:

  سلام
  من یک کتاب سفارش دادم یک هفته شده به دستم نرسیده

  1. harfeakhar گفت:

   سلام لطفا خرید اینترنتی انجام ندهید تا بتونیم راحتتر پیگیری کنیم . تماس بگیرید

   1. نرگس گفت:

    سلام من دیروز خریداری کردم کِی به دستم میرسد؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلام . 4روزه میرسه خدمتتون اگر از طریق مشاور سفارش داده باشین

 14. نرگس گفت:

  سلام من دیروز خریداری کردم کِی به دستم میرسد؟

 15. سمانه گفت:

  سلام بسته من هنوز دستم نرسیده دو هفته شده مشاورمم میگه میرسه ولی هنوز نیامده بهم میگه کد رهگیری ولی بهم نداد کسی جوابگو نیست

  1. harfeakhar گفت:

   سلام تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت کنید

 16. نجمه دوستانی گفت:

  سلام ببخشید چطور باید کد رهگیری مرسوله رو دریافت کنیم؟ به مشاورم گفتم گفتن که خودشون هم هنوز دریافتش نکردنع

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . میتونین با پشتیبانی هم تماس بگیرید 02164035 داخلی4

 17. ابوالفضل گفت:

  سلام خسته نباشید .
  من حدودا چندروزه که سفارش داده ام بصورت ترمینالی ولی هنوز هیچ خبری نیست !
  لفطا راهنمایی کنید.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام بسته های ترمینالی 48 ساعته خواهد رسید. با مشاوری که ثبت سفارش کردین درتماس باشین

 18. محمد گفت:

  واقعا دزدن حق مردم میخورند الهی به زمین گرم بخورند

 19. محمد گفت:

  سلام ببخشید میخواستم ببینم چرا بسته که سفارش دادم الان بعد ۱۵روز دستم نرسیده چرا نه مشاور ارشدتون پاسخگو هستش نه موسستون

  1. harfeakhar گفت:

   سلام بخاطر موجودی انبار بوده .ولی حتما الان ارسال شده

 20. محمد گفت:

  سلام چرا بسته که سفارش دادم هنوز دستم نرسیده چرا نه مشاور ارشد پاسخگو هستن نه هیچکس
  دوستان سفارش ندین پشیمون میشین اسمش هست پروژه ۶۰۴۰یعنی ۱۰۰روز ولی تا بعد کنکور به دستتون نمی‌رسه وقتی کنکور دادین میرسه بعد اونوقت میتونین نگاه کنین ببینید چه قدر یا چند تا سوال مثل کنکور یا خود کنکور رو داشته و شما چند تا اشتباه زدین چون همش حرفه در عمل اصلا هیچی صفر به نظر شما موسسه ای که سفارشات رو نمیتونه سر موقع برسونه دست دانش آموز مفت ارزش نداره اونوقت میان حرف از زمان رو از دست ندین هم میزنن شما اگه به فکر زمان دانش آموزی فقط سعی کن زود برسونی چرا تبلیغ میکنین وقتی عمل نمکنین

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . از تآخیری که بابت بسته ها پیش اومده عذر خواهی میکنیم و اینکه اگر پروژه 6040 رئ سفارش دادین یخاطر موجود انبار به تآخیر افتاده که اونم از دو روز پیش برای دانش آموزا ارسال شده. از صبر شما تشکر میکنیم و عذر خواهی میکنیم

 21. سید محمد گفت:

  سلام علیکم واقعا متاسم براتون نزدیک به دو هفته است هیچ بسته ارسال نشده هر موقع به مشاور میگی میگه که این هفته حتما می رسه بهشون می گی انبار موجودی نداره می گه نه میرسه ولی نزدیک به دو هفته است هیچ خبری نیست واقعا چرا ؟ این قدر ادعا تون میشه پروژه 6040یعنی چی ؟ یعنی 100 روز آموزش الان 14 بهمن است آموزشتون عالی ولی ارسالاتون بسیار ضعیف تگه همین یه بسته از اون ور دنیا سفارش بدی دو هفته میکشه واقعا متاسفم واقعا چرا پس تبلیغ می کنین

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . از تآخیر بوجود آمده معذرت میخواهیم ولی احتمالا مربوط به نقص موجودی انبار هستش

 22. سید محمد گفت:

  من پروژه 6040 vod سفارش دادم مگه اون هم موجودی در انبار می خواد واقعا که

 23. پوریا گفت:

  سلام من یک هفتس که پیکچ کامل رو سفارش دادم ولی به دستم نرسیده و هرچی به مشاور میگم جواب نمیده الان تکلیف من چیه؟

 24. پوریا گفت:

  سلام من یک هفتس که پیکچ کامل رو سفارش دادم ولی به دستم رسید و هرچی به مشاور میگم جواب نمیده الان تکلیف من چیه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . میتونین با شماره 02164035 تماس بگیرین .

 25. سلام من الان سه هفته است دی وی دی ریاضی رو سفارش دادم اما بدستم نرسیده الان زنگ میزنم به اون شماره همراه جواب نمیده تکلیف من چیه حالا؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.با با پشتیبانی تماس بگیرید یا با شماره داخل سایت که برایتان درج نموده ایم تا راهنمایی دریافت نمایید.

 26. ابوالفضل گفت:

  سلام اگر بسته ای رو به صورت انلاین سفارش داده باشیم (نه از طریق مشاور) چه زمانی بسته رو دریافت خواهیم کرد ؟

  1. harfeakhar گفت:

   با سلام. روند دریافت بسته به این شکل نزدیک به 5 روز طول خواهد کشید در غیر اینصورت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

 27. سائره پیری گفت:

  سلام من بسته صفرتارتبه -انسانی ب قیمت 70هزارتومان سفارش زدم درتاریخ15مردادامروز میشه7روز خواستم ببینم کی میرسه دستم واینکع با شماره پشتیبانی تماس گرفتم پاسخ ندادن ب تماسم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. با شماره 09103225124 تماس بگیرید

   1. زهرا مرادی گفت:

    سلام من 23 مهر بسته مسائل شیمی رو سفارش دادم مشاور نداشتم فقط وارد سایت شدم بسته رو انتخاب کردم و سفارش دادم الان هنوز بسته به دستم نرسیده با شماره تو سایت هم تماس میگیرم جواب نمیده لطفاً پیگیری کنید اینجوری که نمیشه

    1. harfeakhar گفت:

     با سلام. با شماره ای درج کرده ایم تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button