حرف آخر برترین موسسه کنکوری

چگونه در کنکور 100 بزنم ؟ – بهترین روش برای درصد 100 کنکور

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
چگونه در کنکور 100 بزنم ؟

چگونه در کنکور 100 بزنم ؟ دغدغه دانش آموزان از سال دهم و یازدهم و دوازدهم دبیرستان میباشد .رقابت برای قبولی در کنکور سالیان سال است که بین داوطلبان همچنان ادامه دارد و یکی از بهترین مسیرها برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. دانش آموزان پشت کنکوری پس از چهار سال تلاش مداوم در گذراندن مقطع متوسطه حالا در جایگاهی قرار می گیرند که سرنوشت شان مشخص می شود. برای رتبه برتر شدن در کنکور پیوسته از خود می پرسند چگونه در کنکور 100 بزنم؟

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟

برای کسب بهترین مقام در کنکور یا هر رقابت دیگری مهم ترین مسئله این است که چه راهکار و مسیری را برای موفقیت انتخاب می کنید. شما از خود می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟اما آیا به تلاش و اراده خود هم اعتماد کافی دارید؟ رسیدن به رتبه های عالی در کنکور نیاز به تلاش فراوان دارد حداقل روزی 10 ساعت باید مطالعه کنید و تسلط کامل بر دروس اختصاصی و عمومی داشته باشید. با پکیج های 0 تا 100 و پکیج 6040 حرف آخر میتونین به درصد 100 برسین. برای خرید پروژه 6040 حرف آخر که قیمت زیادی نداره و هم چنین پروژه پنج ستاره حرف آخر اقدام کنید.

پیش از هر کاری روبروی آینه با خودتان صحبت کنید و دلتان را یکی کنید، از خود بپرسید که آیا واقعا مرد این میدان مبارزه هستید یا تنها خوب شعار می دهید؟ خب حالا اگر با خودتان کنار آمده اید و مطمئن هستید که با هدف عالی برای رسیدن به رتبه های برتر تلاش می کنید باید به دنبال راهش باشید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟ همه مسیرها شما را به موفقیت در کنکور نمی رساند مسیری که انتخاب می کنید باید ویژگی های شاخصی داشته باشد. اول از همه باید شما را با کمترین اتلاف وقت و انرژی به هدفتان برساند. بنابراین باید راهی را انتخاب کنید که به شما بیاموزد چطور درس بخوانید، چه چیزهایی را بیشتر بخوانید، کدام مطالب درسی مهم تر هستند و کدام ها خیلی مهم نیستند و نباید وقت زیادی صرف مطالعه آن کنید.

اگر باز هم می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟ باید بگوییم که هر مرجع و منبعی راهگشای شما در کنکور نیست. همانطور که مشاهده می کنید خیلی پشت کنکوری ها چند سال در کلاس های کنکور شرکت می کنند و هزینه های گزافی می پردازند اما به نتیجه دلخواه شان نمی رسند و حتی در کنکور پذیرفته نمی شوند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

واقعا چگونه در کنکور 100 بزنم؟

 موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه دوره های آموزشی آمادگی برای کنکور آغاز کرده است. آموزشهای تخصصی بر اساس جدید ترین تکنولوژی روز دنیا به صورت تصویر سازی و شهودی سازی انجام می گیرد. برای شروع آموزش و پیش رفتن با فرآیند آموزشی، دانش آموزان ابتدا پکیج کامل حرف آخر را دریافت می کنند.

آیا در کنکور میتوانم 100 بزنم ؟

وجه تمایزی که این پکیج های حرف آخر و دی وی دی های آموزشی با دیگر منابع آموزشی کنکور دارد سبک خاص تدریس اساتید موسسه است.

داوطلبان آزمون سراسری 1400 که می پرسند چگونه در کنکور 100 بزنم؟ و اهداف بزرگی برای قبولی در رشته های دلخواه شان دارند، باید مسیرهایی منحصربفرد و برنامه ریزی شده انتخاب کنند.

دانش آموزان با دریافت پکیج کامل حرف آخر قدم در دنیای آموزش گام به گام به شیوه ای جذاب و آسان می گذارند. وجه متمایز این پکیج ها با منابع دیگر، استفاده از الگوسازی به جای تکنیک در آموزش کنکور است. در حال حاضر در موسسات و آموزشگاههای کنکور شیوه حل مسائل سال های گذشته کنکور به کار می رود و برای حل هر سوال یک تکنیک ارائه می شود.

مشکل بزرگ این تکنیک آموزشی این است که این راهکارها تنها برای حل یک سوال می تواند کارساز باشد بنابراین برای تسلط به دروس باید تکنیک های زیادی را در نیمکره چپ مغز حفظ کرد و در طی 4 ساعت کنکور آن تکنیک ها را به خاطر آورد.

در حالی که در موسسه حرف آخر اساتید شاه کلید هایی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که با کمک الگوهای جادویی می توانند تعداد زیادی از سوالات را به آسانی حل کنند. این گونه به سوال ذهنی شان چگونه در کنکور 100 بزنم؟ پاسخ می دهند. به طور مثال برای درس دین وزندگی که در حدود 500 صفحه است، دانش آموزان تنها با یادگیری 14 الگو مطالب درسی را به خاطر می سپارند.

در پکیج کامل حرف آخر سیستم آموزشی الگو محور به کار گرفته می شود که برای اولین بار در ایران در انحصار موسسه حرف آخر قرار دارد. جالب است که با داشتن یک شاه کلید 1000 قفل باز می شود در حالی که در سیستم تکنیک محور برای باز کردن همان 1000 قفل 1000 کلید نیاز است.

در پکیج کامل حرف آخر آموزش های دروس عمومی و تخصصی کنکور در دو مرحله انجام می شود.

ابتدا همه مطالب و مفاهیم درسی توسط اساتید حرفه ای و باتجربه حرف آخر با زبان فرمول به داوطلب آموزش داده می شود. جالب است بدانید در این روش تصاویر ترجمه شده به شکل تصویرسازی وارد نیمکره راست مغز می شود و این یعنی تثبیت یادگیری.

در مرحله بعد نیمکره راست مغز ارتباطات نامرئی بین مطالب وارد شده کشف می کند و تمامی روابط و مفاهیمی که در نگاه اول رابطه خاصی با هم ندارند، به صورت یک مجموعه پیوسته در هم می آمیزند. در این مرحله مغز در نهایت قانونی ایجاد می کند که در حالت عادی نمی توان آن را تصور کرد. دیگر برای پاسخ به سوالتان چگونه در کنکور 100 بزنم؟سردرگم نخواهید بود.

پاسخ این سوال چگونه در کنکور 100 بزنم؟ در این قانون کلی است که مغز در نهایت به آن می رسد و قانون مادر یا الگو نامیده می شود. مزیت اصلی پکیج های حرف آخر این است که آموزش مطالب به صورت پایه ای و مفهومی انجام می شود و در ادامه سوالات تالیفی و کنکوری با شیوه تدریس آموزش محور به داوطلبان ارائه می شود.

چگونه در کنکور100 بزنم ؟

برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید:

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

ثبت نام در دوره های حرف آخر

آیا هنوز هم می پرسید چگونه در کنکور 100 بزنم؟حالا دیگر مسیر برای شما مشخص شده و باید در برنامه های آموزشی با تکنیک های شهودی سازی و تصویرسازی حرف آخر شرکت کنید. به محض ثبت نام در این دوره ها مشاوران با شما تماس می گیرند تا هماهنگی های لازم را انجام دهند و شما با دوره ها و تدریس اساتید پیش بروید.

چگونه در کنکور 100 بزنم؟ برای 100 زدن در کنکور باید به طور دقیق رهنمودهای مشاوران را اجرا کنید و مطابق برنامه آموزشی پیش بروید و مطالعه دقیق داشته باشید. با تکنیک های آموزشی حرف آخر مطالب درسی در مدت کوتاهتری در ذهن شما تثبیت می شود و نیاز به ساعات طولانی برای حفظ کردن مطالب ندارید.

پس وقت را تلف نکنید و با شماره 09103225124 تماس بگیرید ومشاوره رایگان دریافت کنید و با شرکت در دوره های حرف آخر از رتبه های برتر کنکور باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button