حرف آخر برترین موسسه کنکوری

کنکور1403 باحرف آخر – برنامه قطاری کنکور 1403 حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
چگونه در کنکور100 بزنم؟

کنکور 1403 با حرف آخر میتواند بهترین تجربه ی موفقیت باشد .کنکور اتفاقی نیست که بشود از آن فرار کرد، البته برای افراد هدفمند که می خواهند آینده موفقی داشته باشند.

شاید تصورتان به کنکور 1403 دور از ذهن باشد و بگویید تا یکسال دیگر خدا بزرگ است اما در واقع کنکور 1403 از چیزی که فکر می کنید به شما نزدیک تر است. موسسه حرف آخر سال هاست که به دانش آموزان برای رسیدن به رویاهایشان کمک می کند. کنکور 1403 با حرف آخر یعنی رسیدن به اهدافی که شما مد نظر دارید.

شماره تماس: 02122039821 – 09103225124

چرا کنکور1402 با حرف آخر؟

اگر به دنبال موفقیت های بزرگ هستید راهکارهایتان هم باید به همان نسبت  برنامه ریزی شده باشد. کنکور سراسری هرسال با منابع مشخصی در رشته های مختلف طرح ریزی می شود و داوطلبان با در نظر گرفتن منابع خود را برای کنکور آماده می کنند. در این میان کنکور 1403 دچار تغییراتی شده است.

تا به حال منابع درسی کنکور بر طبق درس های پایه دهم، یازدهم و دوازدهم برای داوطلبان نظام قدیم و جدید مشخص می شد. کنکور 1403 بر مبنای نظام آموزشی 3-3-6 مربوط به 6 سال دوره ابتدایی، سه سال دوره متوسطه یا راهنمایی و سه سال مربوط به متوسطه دوم است.

در این چارت برنامه ریزی شرایط کمی تغییر کرده است و داوطلبان می بایست منابع نظام جدید را مطالعه کنند. کنکور سال 99 این اجازه را به دانش آموزان داده بود که بر اساس علاقه خود به سوالات نظام جدید یا قدیم پاسخ دهند. این شیوه در کنکور 1403 تغییر کرده است و  داوطلبان کنکور 1401 باید منابع نظام جدید را برای شرکت در کنکور مطالعه کنند.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

بنابراین داوطلبان باید این منابع را به دقت مطالعه و بررسی کنند. موسسه حرف آخر سالهاست که راهنمای داوطلبان موفق در کنکور بوده است. این موسسه فعالیت های حرفه ای خود را در قالب  پکیج های آموزشی کنکور به دانش آموزان ارائه می دهد. کنکور 1403 با حرف آخر یعنی استفاده از تمام قابلیت های ذهنی دانش آموزان و در نظر گرفتن عواملی که آنها را به مطالعه دروس ترغیب می کند.

کنکور 1401 با حرف آخر چه تفاوتی دارد؟

در کنکور 1403 با حرف آخر تکنولوژی های روز آموزشی دنیا با شیوه های شهودی سازی و تصویر سازی در هم آمیخته می شود تا مطالب درسی به بهترین شکل در ذهن آنها تثبیت شود. پکیج های آموزشی حرف آخر شامل دی وی دی هایی است که در آن تدریس دروس عمومی و اختصاصی  توسط اساتید متخصص کنکور گنجانده شده است. در این دی وی دی ها کنکور 1401 با حرف آخر با سبکی نوین تدریس می شود که برای اولین بار در ایران توسط این موسسه نهادینه شده است.

به کارگیری تکنیک شهودی سازی و ایجاد جذابیت با انیمیشن یکی از راهکارهای قابل توجه موسسه حرف آخر است. موفقیت در کنکور 1403 مستلزم مشاوره و برنامه ریزی دقیق درسی است که همه این موارد در دوره های آموزشی حرف آخر طرح ریزی شده است.

بر اساس تجربیات سالیان گذشته از دانش آموزان دوره متوسطه، مهم ترین ضعفی که داوطلبان با آن روبرو هستند اتلاف زمان های طولانی برای مرور درس هاست. در شیوه های نوین آموزشی در موسسه حرف آخر دانش آموزان پیش از هر چیز روش صحیح مطالعه دروس در کم ترین زمان ممکن را می آموزند. در برخی موارد دانش آموزانی که برای مرور یک درس مانند دین و زندگی یک هفته کامل صرف مطالعه کتاب می کردند حالا با تکنیک های کاربردی همان حجم درس را در دو روز مرور می کنند و این یعنی موفقیت در کنکور 1403 با حرف آخر.

کنکور1400 با حرف آخر

علاوه بر این همان دانش آموزانی که با تنفر و به سختی برخی دروس را می خواندند با شیوه الگوسازی در دوره های حرف آخر به مطالعه علاقه مند شدند و سرعت پیشرفت شان چند برابر شد. اینکه بعضی دانش آموزان در تعدادی از دروس ضعف دارند مسئله کاملا طبیعی است اما با تدریس اساتید و پشتیبانی مشاوران، دانش آموزان حرف آخری یاد می گیرند که چطور ضعف هایشان را جبران کنند.

جهت دریافت اطلاعات مربوط به پکیج کنکور1403 با حرف آخر تماس بگیرین:  

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

بعد از موارد ذکر شده، مهم ترین عاملی که در موفقیت در کنکور 1403 با حرف آخر موثر است  آشنایی با منابع کنکور و تسلط کافی بر آنهاست. در مدتی که از شیوع بیماری کرونا گذشت بزرگترین بحران جهان، آموزش در مدارس و دانشگاهها بود. مشکلی که همه کلاس های درس را در هر مقطعی به تعطیلی کشاند. اینجاست که اهمیت بالقوه نشر دیجیتال بیش از پیش برای همه اثبات شد. با کمک این شیوه انگار دانش آموزان مدرس را به خانه های خود برده اند و از شیوه آموزش از راه دور بهره مند می شوند.

در سری آموزش هایی که در کنکور 1403 با حرف آخر برای دانش آموزان تدارک دیده شده است، مشاوره و برنامه ریزی برای منابع درسی داوطلبان در نظر گرفته می شود. در پروسه های مشاوره اساتید مشخص می کنند که هر جلسه از آموزش مختص چه مباحثی باشد و داوطلب چه مدت زمانی را باید برای مطالعه آن بگذارد.

برنامه ریزی های کنکور 1403 با حرف آخر به گونه ای است که هر دانش آموزی با هر سطح توانایی و استعدادی می تواند با پیروی از آن به موفقیت در آزمون برسد. علاوه بر این داوطلبان از هر زمانی که تصمیم بگیرند برای آزمون آماده شوند می توانند از پکیج های آموزشی این موسسه با زمان بندی های متفاوت کمک بگیرند.

کنکور 1400 با حرف آخر 

برنامه ریزی درسی با حرف آخر

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در برنامه 4 ماهه کنکور 1403 با حرف آخر برنامه ریزی درسی به گونه ای تدوین شده است که می توانید با مشاهده دی وی دی ها و تست زنی تمام دروس کل منابع کنکور را در 1000 ساعت مرور کنید. پس از دریافت پکیج کامل حرف آخر مشاوران در اسرع وقت با داوطلبان تماس می گیرند و برنامه ریزی آموزشی را آغاز می کنند. مشاوران موسسه حرف آخر از بین رتبه های برتر و نخبگان انتخاب می شوند و تجربیاتشان را در مورد شیوه درس خواندن در اختیار دانش آموزان حرف آخری می گذارند.

داوطلبانی که مشتاق موفقیت به سبک کنکور 1403 با حرف آخر هستند می توانند با موسسه با شماره 09103225124 تماس بگیرند و اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی دریافت پکیج ها کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button