حرف آخر برترین موسسه کنکوری

کپی محصولات حرف آخر – کپی محصولات حرف آخر به درد میخوره ؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
کپی محصولات حرف آخر

کپی محصولات حرف آخر شاید باعث تباهی آینده داوطلب گردد .موسسه حرف آخر در حال حاضر بهترین موسسه کنکوری ایران است که با ارائه محتوای آموزشی جذاب بر اساس ایده الگوسازی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. این موسسه برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک پکیج های ویژه آموزشی و درسی تهیه و طراحی می کند. در برخی موارد دانش آموزانی با کپی محصولات حرف آخر سعی می کنند هزینه خرید محصولات را تامین کنند.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

کپی محصولات حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 1390 تابحال چند سالی است که محتوای آموزشی ویژه برای دانش آموزان مقاطع مختلف بخصوص داوطلبان کنکور تولید می کند. اساتید این مجموعه با به کارگیری شیوه های نوین آموزشی و تکنولوژی های روز دنیا آموزش را با تصویر سازی و انیمیشن به شیوه ای جذاب تدریس می کنند. از آنجایی که محتوای آموزشی موسسه حرف آخر اثرات چشمگیری در قبولی در کنکور داشته است کلاهبرداران با کپی محصولات حرف آخر اقدام به سودجویی می کنند.

پکیج های حرف آخر در قالب پکیج جمع بندی دروس و محصولات نظام قدیم و نظام جدید ارائه می شود که برای تهیه هر کدام می توان با ارتباط به بخش مربوطه در سایت اقدام به خرید کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

چرا نباید پکیج های غیر اصل را بخریم؟

درست است که امکان کلاهبرداری حرف آخر با کپی محصولات حرف آخر به صورت های مختلف رایج شده است اما لازم به ذکراست که مشاوره های رایگان و برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی تنها به دانش آموزانی تعلق می گیرد که خودشان پکیج را به طور مستقیم از موسسه تهیه کرده اند. افرادی که پک های حرف آخر را به صورت غیر قانونی تهیه می کنند باید خسارت این کار غیر قانونی را بپذیرند و بنابراین از مشاوره حرف آخر محروم می شوند.

در مقابل افرادی که به طور غیر قانونی اقدام به کپی دی وی دی های حرف آخر می کنند باید بدانند که این کار پیگرد قانونی دارد چرا که حق انتشار محصولات منحصر به حرف آخر است. علاوه بر اینکه اقدام به کپی برداری از دی وی دی ها و محصولات حرف آخر کاملا غیر قانونی است و افرادی که پک های دست دوم را در بازار می فروشند تحت پیگرد قانونی هستند، دانش آموزان هم نباید این پک های دست دوم را خریداری کنند.

دانش آموزانی که کپی محصولات را میخرند باید توجه داشته باشند که این دی وی دی مربوط به ضبط قدیم میباشد و احتمالا فاقد کتاب کار ها که مکمل دی وی دی ها میباشد هستند و از همه مهم تر هیچ مشاور و پشتیبانی نخواهند داشت . پس آیا با این روش میتونن ادامه بدهند ؟

موسسه حرف آخر برای جلوگیری از کپی برداری محصولات حرف آخر تلاش کرده است تا با ارائه قیمت های منصفانه و مناسب کمک کند تا دانش آموزانی که به این مباحث نیاز دارند بتوانند آن را تهیه کنند. بنابراین تخفیف های متنوعی برای این محصولات اعمال شده است.

کپی محصولات حرف آخر

برای پیشگیری از سوء استفاده افراد کلاهبردار و سودجو که محصولات آموزشی موسسه حرف آخر را به صورت غیر اورجینال کپی برداری می کنند، محصولات موسسه همراه با شماره سریال و کد فعالسازی ارائه می شود.

دانش آموزان بعد از خرید پک های آموزشی با ورود به بخش وارد کردن کد فعالسازی محصولات، پس از مدت کوتاهی کد دریافت می کنند و با وارد کردن این کد پکیج برای آنها فعال می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص روند فعالسازی پکیج حرف آخر در بخش کد فعالسازی محصولات حرف آخر توضیح داده شده است.

کپی محصولات حرف آخر

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821

استفاده از کپی محصولات حرف آخر ممنوع

تیم حرفه ای ما در موسسه حرف آخر به کمک اساتید و مشاوران به صورت شبانه روزی تلاش می کنند تا خواسته های دانش آموزان را با تولید پک های آموزشی درسی برآورده کنند. با تهیه پک های اورجینال و جلوگیری از کپی محصولات حرف آخر داوطلبان می توانند خدمات بهتری دریافت کنند و با اطمینان از اصلی بودن دی وی دی های دریافتی به درصدهای بهتری در کنکور برسند.

بنابراین بی انصافی است که دانش آموزان با خرید کپی محصولات حرف آخر به فعالان این موسسه آسیب وارد کنند و خودشان هم از خدمات کامل مشاوره و تدریس بی نصیب بمانند. موسسه حرف آخر در طول سال ها فعالیت پیوسته با تولید ویدیوهای دروس کنکوری، خدمات مشاوره با نخبگان و رتبه برتری ها، بهترین برنامه ریزی درسی و مطالعاتی را فراهم کرده است.

دوره های آموزشی با کیفیت بالا و بر اساس تکنیک های نوین دنیا برای یادگیری بهتر و ماندگاری بیشتر و با قیمت اقتصادی بهترین فرصت برای داوطلبان کنکوری است. بنابراین با وجود چنین شرایطی کپی محصولات حرف آخر کار عاقلانه ای نیست. محصولات آموزشی که در برخی سایت های بی اساس و صفحات شخصی شبکه های اجتماعی مانند کانال های تلگرامی با بهای کمتر عرضه می شوند کاملا بی اعتبار هستند.

این نوع محصولات کیفیت بسیار پایینی دارند  و بیش از 90 درصد آنها کامل نیست اما به نام پکیج کامل حرف آخر با قیمت های باور نکردنی به دانش آموزان پیشنهاد می شود.ولی موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما نخواهد داشت.

با وجود شرایط امنیتی که موسسه در قالب رمز گذاری و نیاز به پسورد روی ویدیوهای آموزشی و پکیج ها ایجاد کرده است، کپی محصولات حرف آخر قطعا از طریق ضبط از روی صفحه نمایش تولید شده است. بنابراین تهیه کپی محصولات حرف آخر نه تنها کمکی به رشد و یادگیری دروس کنکور نمی کند بلکه هزینه های زیادی را اتلاف می کند چرا که این کپی ها کاملا ناقص هستند.

استفاده از محصولات اورجینال حرف آخر

با مواردی که ذکر شد حتما دانش آموزان بیشتر به این قضیه حساس می شوند تا فریب این شبکه های کلاهبردار را نخورند. با تهیه کپی و یا محصولات دست دوم حرف آخر، موسسه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده و عواقب بعدی نخواهد بود. استفاده از کپی محصولات حرف آخر حرام اعلام شده است پس پیشنهاد می شود نسبت به دریافت محصولات اورجینال حساسیت بیشتری داشته باشید.

برای دریافت نسخه اصل موسسه حرف آخر از طریق تماس با 09103225124با کارشناسان حرف آخر در ارتباط باشید . با تهیه محصولات اورجینال خدماتی مانند ارتباط با مشاورین، ضمانت ویدیوها، دریافت برنامه ریزی درسی، گفتگو با رتبه های برتر سالهای گذشته، گفتگو با اساتید و … را دریافت می کنید.

آدرس موسسه حرف آخر جهت خرید محصولات اورجینال

برای تهیه محصولات اورجینال حرف آخر هم میتوانید علاوه بر سفارش تلفنی منابع حرف آخر ، به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراحعه کرده و هماهنگی لازم را با شماره 09103225124 را به عمل آورده و محصولات را دریافت نمایید. حتما قبل از مراجعه با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم در ارتباط باشیم تا فورا به کار شما رسیدگی شود.

شماره کارت حرف آخر برای خرید محصولات اورجینال

اگر با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم در ارتباط باشید میتوانید شماره حساب حرف آخر و شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید . بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره حساب نیستیم ولی شماره حساب مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 7343 میباشد . که برای دریافت محصولات اورجینال به این شماره حساب واریز خواهند کرد.

از مشکلاتی که پس از تهیه کپی محصولات حرف آخر پیش می آید می توان به دسترسی نداشتن به مشاوره اختصاصی به انتخاب شخصی، جزوات حرف آخر و کتاب های کار اشاره کرد. موسسه حرف آخر به طور پیوسته مطالب آموزشی دی وی دی ها را بروز رسانی می کند و تغییرات جزئی در کنکور و دروس اضافه شده را اعمال می کند.

شماره تماس:  09103225124

29 دیدگاه در “کپی محصولات حرف آخر – کپی محصولات حرف آخر به درد میخوره ؟

 1. رضا گفت:

  من بخاطر هزینه میخوام کپی محصولات رو بگیرم چطوری میتونم رضایت استاد منتظری رو داشته باشم؟؟

  1. مجاهد گفت:

   عرض ادب،من پکیج 0تا100رو خریداری کردم و به اتمام رسوندم،الان حدود 40روز تا کنکور1401مونده و شدیدا به امتحان نیاز دارم،مشکلی نیست در حد 3تا از آزمون های دو سال پیش بیست آزمون به صورت فیلم در تلگرام استفاده کنم؟دقیقا بررسی کردم مربوط به دو سال پیش هستن،واقعا الان نیمتونم کل 20آزمون رو خریداری کنم چون فقط40روز وقت دارم و فقط به 3تا آزمون نیاز دارم،لطفا هرچه سریع تر جواب بدین ممنون

   1. مجاهد گفت:

    یا اینکه اصلا فقط آزمون بدم و از کلید استفاده کنم و ویدیو مربوط به تحلیل رو نبینم،خودم به کمک دبیر تحلیل کنم،باور کنید اگر زدتر از این صفر تا صد رو تموم میکردم این بیست آزمون رو خریداری میکردم ،منتها یکم دیر شده و بدجور به کنکور نزدیکم،این 3آزمون هم مال دو سال پیشه نه امسال

   2. harfeakhar گفت:

    سلام. باید یسری توضیحات خدمت شما داده بشه تا بتونید از وقت باقیمانده نهایت استفاده را داشته باشید. لطفا با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید. ایرادی نداره

 2. رضا گفت:

  من بخاطر هزینه میخوام کپی محصولات رو بگیرم چطوری میتونم رضایت استاد منتظری رو داشته باشم؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام رضای عزیز . لطفا با شماره داخل سایت تماس بگیر که راهنمایی بشی چون واقعیتش حق دیگران ضایع میشه ب این کار . از طرفی اینجور منابع ناقص خواهند بود.

   1. محمدعلی گفت:

    سلام
    خسته نباشید
    برادر من پکیج کامل صفر تا صد حرف آخر را خریده اما اون همش نگاه میکنه و اصلا به من نمیده میتونم از کپی اونا استفاده کنم؟
    اخه از اول قرار بود برای من و خودش باشه اما اون نمیده…😑😅
    میتونم استفاده کنم از کپی شون؟؟؟؟.

 3. محمد گفت:

  سلام من بخدا نمیتونم پکیج اصلی رو خریداری کنم میشه رضایت بدید من از کپی استفاده کنم؟
  خواهش میکنم

  1. harfeakhar گفت:

   سلام محمد عزیز. تماس بگیر و شرایطط رو بگو کمکت خواهیم کرد.

  2. امیررضا گفت:

   سلام ببخشید من برادرم دروس اختصاصی رو کامل خریده مال دهم یازدهم و دوازدهم ولی چون همش اون نگاه میکنه اصلا وقت نمیشه من برم نگاه کنم اشکالی نداره من از محصولات کپی استفاده کنم؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام امیر رضا . اگر یه کامپیوتر دیگه داشته باشی میشه با کد دوم حلش کرد .

    1. امیررضا گفت:

     متاسفانه فقط یکی داریم
     میشه راهنمایی کنید من چیکار کنم

 4. امیررضا گفت:

  سلام ببخشید من برادرم دروس اختصاصی رو کامل خریده مال دهم یازدهم و دوازدهم ولی چون همش اون نگاه میکنه اصلا وقت نمیشه من برم نگاه کنم اشکالی نداره من از محصولات کپی استفاده کنم؟

 5. مرتضی گفت:

  سلام ببخشید ایا استفاده از کپی محصولات ۲ سال قبل حرام است؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام مرتضی . بله از نظر شرعی مشکل داره . شاید آموزش خوبی نداشته باشی

   1. امیر گفت:

    براچی آموزش خوبی نداشته باشه من برادرم مال دوسال پیش منم تازه گرفتم ولی یکیه

    1. harfeakhar گفت:

     سلام امیر عزیز . درباره این دی وی دی ها یه سری مشکلات وجود داره که میتوانید تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.

 6. امیر گفت:

  سلام .خسته نباشید . من از محصولات کپی استفاده کردم . میخوام ککه پول رو بپردازم ، چطور میتونم خسارت رو جبران کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام امیر . با شماره داخل سایت تماس بگیر تا بهترین راه رو در اختیارات قرار بدیم.

 7. محمدعلی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  برادر من پکیج کامل صفر تا صد حرف آخر را خریده اما اون همش نگاه میکنه و اصلا به من نمیده میتونم از کپی اونا استفاده کنم؟
  اخه از اول قرار بود برای من و خودش باشه اما اون نمیده…😑😅
  میتونم استفاده کنم از کپی شون؟؟؟؟.

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. اره مشکل نداره

 8. مسعود گفت:

  سلام
  من یه جا دی وی دی خریدم موسسه بود بعد که به دستم رسید فهمیدم کپی زنگ زدم برا پول برگردان قبول نکردن منم نمی دونستم استفاده از کپی مشکل داره الان می تونم از این کپی استفاده کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.پکیج های حرف آخر رو فقط باید باید به صورت ارجینال از موسسه خریداری نمایید چون موسسه هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنه. با خرید کپی فقط خودتون ضربه میخورید.

   1. مسعود گفت:

    سلام
    می تونم از همین کپی استفاده کنم ؟امکانش هست نمی دونم کامل یا مال سال قبل یانه ولی می شه استفاده کنم؟

    1. Mohhammad گفت:

     سلام من از تعدادی محصول کپی حرف آخر استفاده کردم اما اورجینال اون مباحث رو از موسسه هم خریدم چون با کیفیت تر بود و جزوه هم داشت الان میشه اون کپی رو که دیدم حلالم کنید ؟؟

     1. harfeakhar گفت:

      سلام. اره مشکلی نداره

 9. احمدرضا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من بخاطر مشکلاتی ک با یکی از مشاوران حرف اخر پارسال پیش اومد مقداری پول بیانه دادیم ولی دیگه خبری نشد از اون مشاور و ما فک کردیم کلاه برداری بوده و از کپی محصولات استفاده کردم تا تابستون یکی از مشاوران حرف اخر با من تماس گرفت قضیه اون‌مشاور گفتم دیگه مقدار اون بیانه را برام لحاظ کرد و خرید کردم بقیه محصولات را از خود موسسه الان من باید برای اون هایی ک کپی بوده چکار برای جبران بکنم لطفا زود پاسخ بدید

  1. harfeakhar گفت:

   سلام بهتر هستش تا تماس بگیرید و با مشاورین صحبتی داشته باشید.

 10. احمدرضا گفت:

  سلام وقتتون بخیر من بخاطر مشکلاتی ک با یکی از مشاوران حرف اخر پارسال پیش اومد مقداری پول بیانه دادیم ولی دیگه خبری نشد از اون مشاور و ما فک کردیم کلاه برداری بوده و از کپی محصولات استفاده کردم تا تابستون یکی از مشاوران حرف اخر با من تماس گرفت قضیه اون‌مشاور گفتم دیگه مقدار اون بیانه را برام لحاظ کرد و خرید کردم بقیه محصولات را از خود موسسه الان من باید برای اون هایی ک کپی بوده چکار برای جبران بکنم لطفا زود پاسخ بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button