حرف آخر برترین موسسه کنکوری

سفارش تلفنی محصولات حرف آخر – سفارش سریع محصولات حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
سفارش منابع حرف آخر

سفارش تلفنی حرف آخر به صورت سریع انجام خواهد شد . در این مقاله قصد داریم نحوه سریع سفارش محصولات حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم تا با خیالی راحت و در کمترین زمان منابع را دریافت نمایید.

برای اطلاع از قیمت محصولات 0 تا 100 و پروژه 6040 حرف آخر و تخفیفات تماس بگیرید 09103225124 – 02122039821 یا روی آن کلیک نمایید تا قیمت ها را ببینید.

موسسه حرف آخر از سال 1390 با هدف همراهی و آموزش داوطلبان کنکور سراسری به سبکی جدید فعالیت خود را آغاز کرد. برخلاف موسسات و آموزشگاههای دیگر که حجم زیادی از دروس را برای مطالعه به دانش آموزان واگذار می کنند، حرف آخر به آنها کمک می کند با تکنیکهای جدید و برنامه ریزی دقیق آموزشی منابع را مرور کنند. سفارش تلفنی حرف آخر خیلی راحت است و با یک تماس تلفنی پکیج های آموزشی ارسال می شود. 

در شرایط حاکم بر جامعه افراد برای اینکه بتوانند آینده موفق و رو به پیشرفتی برای خود بسازند باید در یک رشته تخصصی مهارت های کافی به دست بیاورند. یکی از مسیرهای کسب مهارت، تحصیل در رشته های دانشگاهی است. با اینکه دانشگاه اغلب دروسی را به صورت تئوری ارائه می دهد اما مسیری پیش روی افراد می گشاید تا علایق خود را بدانند و در همان مسیر به کسب تجربه و تخصص بپردازند.

برای موفقیت در کنکور راه های زیادی وجود دارد اما خیلی مهم است که بهترین راه را برای موفقیت انتخاب کنید. موسسه حرف آخر در این چند سال با پی بردن به نقاط ضعف و قوت دانش آموزان برنامه های آموزشی را طرح ریزی کرده است تا با هدایت آنها در مسیر درست راه را برایشان هموار کند.

نحوه سفارش منابع حرف آخر ؟

برای خرید پکیج صفر تا صد حرف آخر هر چه سرعتر اقدام کنید اما اگر شما نزدیک کنور هستید پیشنهاد میکنیم که خرید پروژه 6040 حرف آخر را انجام دهید .عزیزان دقت داشته باشید برای سفارش منابع حرف آخر با شماره 09103225124 تماس بگیرید و بعد از اعمال تخفیفات روی قیمت پکیج ها سفارش خود را انجام داده و روش ارسال را خودتون انتخاب خواهید کرد که اگر ارسال ترمینالی داشته باشیم دو روزه منابع میرسه خدمتتون و اگر ارسال پستی داشته باشیم حداقل 5 روز طول میکشه برسه به آدرس پستی.

در ادامه جهت شفاف سازی برای شما شماره کارت و شماره حساب موسسه حرف آخر و آدرس دفتر مرکزی حرف آخر که منابع از آنجا فرستاده خواهد شد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای سفارش منابع حرف آخر با شماره 09103225124 – 02122039821 تماس بگیرید تا دو روزه منابع خود را تحویل بگیرید.

 

سفارش منابع حرف آخر
سفارش تلفنی محصولات حرف آخر - سفارش سریع محصولات حرف آخر 3

شماره حساب موسسه حرف آخر

دقت داشته باشید که تمامی شماره حساب های حرف آخر بنام استاد عبدالرضا منتظری میباشد و شما به هیچ عنوان هزینه ای به حساب شخص دیگری واریز نخواهید کرد . ما برای شما شماره کارت عبدالرضا منتظری برای بانک مسکن را در اختیار شما قرار خواهیم داد و بعد از تکمیل فرم ثبت نام اسم شما در سامانه مشاورین قرار خواهد گرفت و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند خواهید .

به خاطر جلوگیری از کلاهبرداری و سو استفاده های احتمالی شماره کارت را درج نمیکنیم ولی با شماره 09103225124 تماس بگیرید تا با مشاوران ارشد حرف آخر صحبت کنید و شماره کارت را دریافت نمایید.

آدرس موسسه حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب و در ساختمان مترجمان قرار دارد و شما وقتیکه با شماره داخل سایت تماس گرفتید و سفارشات خود را انجام دادید ، بعد از ثبت محصولات مراحل اداری طی میشود و از واحد انبارداری تمامی منابع شما بدون کم و کاستی به پست ارسال خواهند شد . شما حتی میتوانید با شماره 09103225124 هماهنگی را به انجام برسانید و خودتون به صورت حضوری میتوانید خرید منابع حرف آخر را انجام دهید.

چرا سفارش منابع حرف آخر؟

سفارش تلفنی حرف آخر اولین گام برای همراه شدن با هدایت تحصیلی موسسه حرف آخر است که با تدریس تخصصی مبتنی بر یافته های روز تکنولوژی آموزشی دنیا پیش می رود. شیوه تدریس در آموزشگاههای دیگر با حرف آخر تفاوت های زیادی دارد.

معمولا موسسات و آموزشگاههای کنکور سعی می کنند با تکنیک های مختلف به دانش آموزان کمک کنند تا مطالب را بهتر حفظ کنند. در حرف آخر تدریس اساتید با به کارگیری الگوی آموزشی انجام می شود و دانش آموزان با پیروی از این الگوها سوالات زیادی را در کنکور پاسخ می دهند.

در واقع در حرف آخر تاکید زیادی بر حفظ کردن مطالب درسی نیست بلکه محور اصلی درک مفاهیم درسی در مدت زمان کوتاهتر و به خاطر سپاری مطالب به کمک الگوهای آموزشی است. وجه تمایزی که دی وی دی های این موسسه با دیگر منابع آموزشی دارد سبک خاص تدریس و آموزش کنکور است که برای اولین بار در ایران پایه ریزی شده است.

از زمان سفارش تلفنی حرف آخر آموزش حرفه ای آغاز می شود و مشاوران برای برنامه ریزی درسی و روانشناسی روحیات دانش آموزان با آنها ارتباط می گیرند. منابع آموزشی حرف آخر به صورت شهودی سازی . تصویرسازی و همراه با ارائه انیمیشن های آموزشی به دانش آموزان انتقال پیدا می کند.

حالا فرض کنیم شما قصد سفارش تلفنی حرف آخر را دارید و می پرسید آموزش کنکور با انیمیشن چه مزایایی دارد؟ بر اساس آمار عجیبی که از نتایج کنکورهای گذشته به دست آمده است بیش از 80 درصد داوطلبان ریاضی و تجربی دروس اختصاصی را کم تر از 10% می زنند. آیا این 80 درصد نشان دهنده ضعف دانش آموزان است؟ واقعا علت چیست؟ پاسخ این است که همه چیز به ساختار مغز شما بر می گردد.

مغز انسان از دو نیمکره راست و چپ تشکیل شده است که هر بخش وظایف مختص خود را دارد. متاسفانه در سیستم آموزش سنتی این پیچیدگی های ساختار مغز در نظر گرفته نمی شود و تنها تمرکز بر نیمه چپ مغز است. در طی روند آموزش مطالب و فرمولها در نیمکره چپ مغز به طور موقت انبار می شود.

بنابراین بدیهی است که در این حالت بعد از گذشت دروه زمانی مطالبی که تنها در یک نیمکره ذخیره شده اند فراموش می شوند و داوطلبان نمی توانند سر آزمون کنکور اطلاعات را به خوبی به خاطر بیاورند. با سفارش تلفنی حرف آخر و دریافت منابع با دنیای تازه ای از آموزش آشنا می شوید. تصویرسازی موجود در دی وی دی های حرف آخر کمک می کند تا درطی دوره های طولانی مدت برای یادگیری مطالب درسی از هر دو نیمکره مغز برای تثبیت یادگیری استفاده کنید.

در این موارد مطالب آموزشی تا روز کنکور و حتی  تا چند سال بعد در ذهن شما ماندگار می شود. پس با سفارش تلفنی حرف آخر و بکارگیری پکیج های حرف آخر استفاده از الگو به جای تکنیک را تجربه کنید.

سفارش منابع حرف آخر

آموزش در حرف آخر چه تفاوتی دارد؟

با سفارش تلفنی حرف آخر و ثبت نام در برنامه های آموزشی با ویژگی های متمایز پکیج های حرف آخر آشنا می شوید. در این سیستم آموزشی پس از سفارش منابع حرف آخر مشاوران با شما تماس می گیرند و برنامه آموزشی و مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار می دهند. اساتید مجموعه با شیوه تدریس منحصر بفرد شیوه حل سوالات سال های گذشته کنکور را برایتان با تکنیک خاصی توضیح می دهند.

در استراتژی های حرف آخر نیازی نیست خط به خط مطالب را از بر کنید، بلکه در این راهکارها شما تعداد زیادی تکنیک می آموزید که در نیمکره چپ مغزتان قرار می گیرد و در طی 4 ساعت جلسه کنکور با یادآوری تکنیک ها سوالات را پاسخ می دهید.

اگر شما هم داوطلب کنکور 1400 هستید و یا والدین این داوطلبان هستید سفارش تلفنی حرف آخر و دریافت منابع برای شما یک ضرورت است. با سفارش تلفنی حرف آخر که سبکی آموزش محور دارد اشتباهات احتمالی در درس خواندن دانش آموزان رفع می شود و شیوه های ابتکاری برای حل مسائل می آموزند. منابع آموزشی حرف آخر که توسط انتشارات این موسسه تالیف می شوند تمام الگوها و سوالات تستی را در بر می گیرد.

دانش آموزان می توانند با سفارش تلفنی حرف آخر زمان طلایی شان را به جای اینکه صرف جزوه نویسی کنند بر یادگیری از طریق دی وی دی ها متمرکز شوند. و نکته ی مهم اینکه موسسه حرف آخر فرایند آموزش کنکور را در بازه های زمانی متفاوتی برنامه ریزی کرده است. این یعنی از هر زمانی که برای درس خواندن استارت جدی بزنید میتوانید با سفارش منابع حرف آخر مطالعه برای کنکور را اغاز کنید.

برای سفارش این منابع آموزشی با شماره 09103225124 تماس حاصل کنید تا مشاوران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهند. هر زمانی که ماهی را از آب بگیرید تازه است پس بیشتر از این وقت را تلف نکنید و برای قبولی در کنکور تصمیم جدی برای مطالعه بگیرید.

2 دیدگاه در “سفارش تلفنی محصولات حرف آخر – سفارش سریع محصولات حرف آخر

  1. Shirin گفت:

    برای سفارش تلفنی هزینه رو درب منزل باید بدیم یا باید واریز بشه براتون ؟

    1. harfeakhar گفت:

      برای سفارش تلفنی باید هزینه رو به حساب موسسه واریز کنین. برای دریافت شماره حساب میتونین تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button