حرف آخر برترین موسسه کنکوری

دفتر نمایندگی حرف آخر در زنجان | شماره تماس حرف آخر زنجان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
حرف آخر در زنجان

نمایندگی حرف آخر در زنجان یکی از مهم ترین اقدامات موسسه حرف آخر برای دانش آموزان این شهر و استان میباشد. استان زنجان از پتانسیل بالای آموزشی دانش آموزانش برخوردار است . به همین دلیل حرف آخر قصد دارد تا همه دانش آموزان این شهر با آموزش حرف آخر و آموزش کنکوری آشنا باشند.

در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش حرف آخر و اساتید آن و نحوه ارتباط دانش آموزان زنجان با نمایندگی حرف آخر در زنجان و نحوه انجام ثبت نام برای پکیج های صفرتاصد و فایو استار حرف آخر آشنا سازیم.

شماره تماس:  09103225124 

آشنایی با آموزش حرف آخر در زنجان

موسسه حرف آخر در بین موسسات کنکوری خاص ترین سبک آموزش را داراست. آموزش حرف آخر از طریق الگو و انیمیشن و تصاویر و در کل شهودی سازی با نیم کره راست ذهن است. هدف اصلی آموزش حرف آخر و نمایندگی حرف آخر در زنجان همین شهودی سازی است. با این سبک آموزش میتوانید تمامی دروس سه سال دبیرستان را در ذهن خود داشته باشید . هدف حرف آخر این است تا شما بجای بلد بودن مباحث، بتوانید مسلط باشین . با تسلط روی مباحث درسی مطمئنا میتوانید تست زنی راحتتری داشته باشین.

حرف آخر در زنجان

راه ارتباطی دانش آموزان با نمایندگی حرف آخر در زنجان

دانش آموزان استان زنجان میتوانند هیشه با شماره تماس موسسه حرف آخر در ارتباط باشند و تمامی سوالات خود را در هر تایمی مطرح نمایند. 09103225124 شماره تماسی میباشد که شما میتوانید مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید. اگر هنوز با حرف آخر آشنایی چندانی ندارید و آموزش را از نزدیک مشاهده نکرده اید نگران نباشید. شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای آشنایی با آموزش حرف آخر پیشنهادات خوبی برای شما داریم و مطمئنا کمک خوبی برای تصمیم گیری شما خواهد داشت. پس تا پایان با ما همراه باشید.

شماره تماس: 09103225124

نحوه ثبت نام در نمایندگی حرف آخر در زنجان

ثبت نام در حرف آخر شرایط خاصی ندارد و تمامی دانش آموزان میتوانند ثبت نام خود را تکمیل نمایند . ثبت نام در موسسه حرف آخر رایگان میباشد و تمامی هزینه ها مربوط به پکیج های آموزشی میباشد. برای ثبت نام در حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و شرایط را جویا شوید. از نحوه برنامه و طرح های حرف آخر اطلاعات کاملی را داشته باشید و سپس اقدام به ثبت نام خود نمایید.

پکیج های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه اول و متوسطه دوم پکیج آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. نمایندگی حرف آخر در زنجان نیز از این قاعده جدا نیست. دانش آموزان دبیرستانی میتوانند با دو پکیج 0 تا 100 و پروژه 6040 حرف آخر پیش بروند . هر کدام از این پکیج ها در بازه های مختلفی برای دانش آموز فرستاده خواهد شد . شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

تمامی منابع حرف آخر بصورت دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه میباشد . دانش آموزان حتی میتوانند محتوای آموزشی را در قالب هارد نیز دریافت نمایند.همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی نیز داده خواهد شد و دانش آموز هیچ سردرگمی نخواهد داشت.

تخفیفات حرف آخر در زنجان
                                                                                  تخفیفات حرف آخر در زنجان

پکیج های رایگان موسسه حرف آخر

نمایندگی حرف آخر در زنجان قصد دارد تا دانش آموزان را به صورت جدی با آموزش آشنا سازد.حرف آخر برای دانش آموزان دبیرستانی یا متوسطه دوم دو نوع پکیج رایگان را در اختیار قرار میدهد تا بتوانند با آموزش آشنا شوند. پکیج 5روز با حرف آخر و پکیج محاسبات و7الگو ، پکیج های رایگان حرف آخر هستند.

کاملترین پکیج رایگان پکیج 5روز با حرف آخر میباشد . این پکیج شامل 5حلقه دی وی دی میباشد و آموزش همه دروس تخصصی و عمومی را به میزان 20 % در خود جای داده است. با دیدن این پکیج آشنایی کاملی با تمام دروس حرف آخر خواهید داشت.

پکیج محاسبات و7الگو نیز دو حلقه دی وی دی دارد . بخش محاسبات مربوط به محاسبات سریع در دروسی مثل شیمی و ریاضی و 7الگو هم مربوط به هفت روش تست زنی زیست میباشد . این محاسبات نیز واقعا کمک خوبی به دانش آموز در کنکور سراسری خواهد داشت.

شماره تماس: 09103225124 

شماره حساب موسسه حرف آخر

تقریبا تمامی دانش آموزان ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام میدهند و هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز میکنند . و بعد عکس فیش و مشخصات را در اختیار مشاوران قرار میدهند تا سامانه آنها را ایجاد کنند. برای دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر و جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری میتوانید تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

عزیزان دقت داشته باشید که تمامی منابع از دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران فرستاده خواهد شد. دانش آموزان در همه شهرهای ایران ترجیح میدهند که به صورت غیرحضوری هینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز نمایند و خود موسسه محصولات را برای آنها ارسال کند.

امیدوارم که توانسته باشیم تا حدودی سوالات شما را پاسخ داده باشیم. ولی اگر هنوز سوالی در ذهن خود دارید یا والدین شما هنوز نگرانی بابت ثبت نام دارند و تصمیم خوبی نگرفته اند ، پیشنهاد میکنیم با شماره ای که در اخیتارتان قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button