حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در یزد – مشاوره رایگان | حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
حرف آخر در یزد

نمایندگی حرف آخر در یزد جهت سهولت آشنایی دانش آموزان شهر یزد و شهرهای اطراف میباشد تا بتوانند آموزش کنکوری خود را شروع نمایند. در اینجا قصد داریم کمی در مورد آموزش حرف آخر صحبت کنیم و بعد نحوه ارتباط شما با نمایندگی حرف آخر در یزد و انوع پکیج های حرف آخر و نحوه دریافت بسته ای رایگان را به شما توضیح بدیم. برای دریافت مشاوره نیز میتوانید تماس بگیرید.

شماره تماس: 09103225124 

موسسه حرف آخر

حرف آخر از سال 1390 به طور جدی آموزش خود را بر پایه الگوسازی و شهودی سازی شروع کرد و در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار داده است . این موسسه میخواهد با نیم کره راست ذهن شما کار کند تا قدرت ماندگاری آموزش ها بالاتر برود.

بهترین آموزش کنکوری این است که شما از نیم کره راست ذهن خود که محل تصویرسازی هستش کمک بگیرید و بتوانید دروس سه سال را در یک روز پیاده کنید. حرف آخر دو نوع پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 را در اختیار شما قرا میدهد تا آموزش کنکوری خود را شروع کنید . برای اطلاع از محتوای آنها نیز میتوانید تماس بگیرید.

حرف آخر
نمایندگی حرف آخر در یزد - مشاوره رایگان | حرف آخر 2

 

شماره تماس: 09103225124

نمایندگی حرف آخر در میبد

حرف آخر قصد دارد تقریبا در تمامی شهرها نمایندگی ایجاد کند تا کار دانش آموزان را خیلی راحتتر کند. بعد از نمایندگی حرف آخر در یزد نوبت به حرف آخر در میبد خواهد رسید و دانش آموزان این شهر نیز میتوانند از پایه آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

نمایندگی حرف آخر در اردکان

حرف آخر در ارکان نیز با این هدف ایجاد شده است که بتواند بسته های رایگان را سریعتر در اختیار دانش آموزان قرار دهد تا زودتر با آموزش کنکوری آشنا شوند. توجه داشته باشید دانش آموزانی که از پایه آموزش کنکوری را شروع میکنند نسبت به دانش آموزان دیگر مطمئنا درصد موفقیت بالاتری را خواهند داشت. پس هرچه سریعتر آموزش کنکوری خود را شروع کنید.

نمایندگی حرف آخر در حمیدیا

نمایندگی حرف آخر در یزد مشاورانی را به دفتر حرف آخر در حمیدیا خواهد فرستاد . شما که الان دارین این مقاله را میخوانید به احتمال زیاد یا دفتر ایجاد شده است و یا در حال تشکیل میباشد. برای دریافت مشاوره حتما تماس بگیرید و سوالات خودتون را مطرح نمایید.

نمایندگی حرف آخر در بافق

خبر خوب برای دانش آموزان بافق این است که با ایجاد دفتر در این شهر دانش آموزان میتوانند از مشاوره حضوری بهره مند شوند . البته توجه داشته باشید که مشاوره غیرحضوری هیچ خللی ایجاد نخواهد کرد و در تمامی این سال ها که رتبه برتری داشتیم ، به صورت غیرحضوری مشاوره و برنامه داشته اند.

نحوه ارتباط دانش آموزان با حرف آخر در یزد

شما عزیزان میتوانید با شماره تماس حرف آخر 09103225124 به صورت تلفنی در ارتباط باشید یا از طریق تلگرام و واتساپ سوالات خود را مطرح نمایید.

ثبت نام در حرف آخر شرایط پیچیده ای ندارد و شما میتوانید به صورت غیرحضوری ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید و جزو دانش آموزان این موسسه باشید . ثبت نام به صورت رایگان میباشد و هر هزینه ای که به حساب موسسه واریز میکنید برای خرید پکیج ها میباشد برای اطلاع از هزینه ثبت نام حرف آخر روی آن کلیک نمایید. لازم به ذکر است که همراه منابع به شما مشاوره رایگان داده خواهد شد.

پکیج های رایگان موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در نظر دارد برای اینکه دانش آموزان حرف آخر در یزد بتوانند با آموزش حرف آخر آشنایی داشته باشند و بعد تصمیم به خرید پکیج ها بگیرن ، پکیج های رایگان در اختیار شما قرار میدهد که 20 % از آموزش اساتید را شامل میشه. این پکیج ها ، 5 روز با حرف آخر – محاسبات و 7 الگو میباشد.

پکیج 5 روز با حرف آخر شامل 5 حلقه دی وی دی آموزشی میباشد و تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی و ریاضی و دروس عمومی رشته انسانی را شامل میشه . بسته محاسبات و 7 الگو نیز شامل دو حلقه دی وی دی میباشد که مربوط به محاسبات سریع و روش تست زنی زیست میباشد.

شما که قصد دارید با یک موسسه کنکوری کار کنید تا بهترین نتیجه  را در کنکور سراسری داشته باشد لازم به ذکر است که بهترین پکیج آموزشی مربوط به موسسه کنکوری حرف آخر میباشد . پس برای آشنایی با این مجموعه میتوانید پکیج های رایگان را دریافت نمایید که فقط هزینه پستی از شما گرفته میشه نه هزینه محتوای آموزشی.

شماره تماس: 09103225124

شماره حساب موسسه حرف آخر

شما برای واریز هزینه پکیج های کامل و پکیج های رایگان میتوانید شماره حساب حرف آخر را دریافت نمایید . تمامی شماره حساب های حرف آخر بنام حرف آخر مهر میباشد و هیچگونه کلاهبرداری در این زمینه انجام نخواهد شد .

تمامی سوالات خود را میتوانید با شماره  09103225124 مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button