حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در تبریز کجاست؟📌 [آدرس جدید]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نمایندگی حرف آخر در تبریز

نمایندگی حرف آخر در تبریز با موفقیت و تلاش های بسیار به سرانجام رسید.تمامی دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر آشنا هستند و با این موسسه همکاری میکنند حق طبیعی آنها میباشد که یک نمایندگی حرف آخر را در شهر خود داشته باشند.

نمایندگی حرف آخر در تبریز نیز به همین شکل میباشد. تمامی دانش آموزان و داوطلبانی که حرف آخری هستند به این قضیه پی برده اند که برای موفقیت در کنکور و پیدا کردن جواب صحیح سخت ترین تست ها نیازمند یک اموزش قوی و کنکوری متفاوت از آموزش تشریحی دوران دبیرستان میباشند.

در این مقاله قصد داریم روش دریافت پکیج ها و نحوه سفارش آن و مشاوره رایگان برای دانش آموزان تبریز را در اختیار شما قرار دهیم. برای اطلاع از محصولات جدید یعنی پروژه فایو استار حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شماره تماس برای دریافت مشاوره رایگان: 09103225124

نمایندگی حرف آخر در تبریز نیز برای موفقیت دانش آموزان تلاش میکند. دانش آموزان زیادی از تبریز با حرف آخر همکاری میکنند پس نمایندگی حرف آخر در تبریز نتیجه اعتماد حرف آخر به دانش آموزان این شهر میباشد.ثبت  نام در حرف آخر کار زیاد پیچیده ای ندارد و تمامی دانش آموزان در هر پایه تحصیلی میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند و برنامه قطاری را شروع کنند.

شماره تماس حرف آخر در تبریز

شما میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

اگر یک جامعه آماری گرفته شود مطمئنا رتبه های برتری زیادی از شهر تبریز و درصد قبولی زیادی در کنکور مختص این شهر میباشد.کلمه ای به اسم پتانسیل را نمیتوان نایده گرفت.خیلی از داوطلبان در بعضی از درس ها استعداد وحشتناکی دارند ولی این تنها برای موفقیت در کنکور کافی نیست .

موفقیت زمانی به دست می آید که استعداد و علاقه و تلاش ما همگی با هم باشند. یعنی تا زمانی که تلاش خودتون نباشه با هر منبعی هم شاید نتونید نتیجه بگیرید حتی اگر بهترین هوش و استعداد را داشته باشید.

نمایندگی موسسه حرف آخر در تبریز اعتمادی است که این موسسه به تلاش و استعداد دانش آموزان این شهر داشته است . ما بهترین ها را برای دانش آموزان تبریز آرزو میکنیم و امیدواریم که نتیجه اعتماد نمایندگی حرف آخر در تبریز را هم خود دانش آموزان ببینند. موسسه حرف آخر علاوه بر تبریز به حرف آخر در ارومیه ، حرف آخر در شیراز ، حرف آخر در مشهد نیز توجه ویژه ای دارد.

حرف آخر در تبریز

هدف حرف آخر برای دانش آموزان تبریز

با توجه به آوازه ی حرف آخر در تمامی شهرهای ایران و همکاری اکثریت دانش آموزان و داوطلبان با این موسسه ، حرف آخر تصمیم دارد به صورت خیلی جدی تر و بسیار نزدیکتر با دانش آموزان ارتباط داشته باشد .

حرف آخر نگاه ویژه ای به دانش آموزان تبریز دارد و مطمئنا این یک فرصت استثنایی برای دانش آموزان و داوطلبان شهر تبریز میباشند تا بتوانند ارتباط خوبی با نمایندگی حرف آخر در تبریز داشته باشند.

برنامه حرف آخر در تبریز ثبت نام و شروع برنامه ریزی 1000 ساعته یا چهارماهه میباشد که در قدم اول باید پکیج های صفر تا صد در اختیار شما قرار گیرد. البته اگر سال آخر هستید و نزدیک کنکور هستید بجای پکیج 0 تا 100 باید از پروژه 6040 حرف آخر استفاده کنید .

شماره تماس: 09103225124

دفتر حرف آخر در تبریز

دفتر حرف اخر در تبریز میتواند تمامی مشکلات دانش آموزان را حل کند. الان که شما این مقاله را میخوانید به احتمال زیاد دفتر حرف آخر تبریز حتما دایر گردیده است. دقت داشته باشید که موسسه حرف آخر فقط در تهران بوده و دفتر مرکزی آن فقط در میدان انقلاب تهران میباشد اما از آغاز سال 1400 موسسه حرف آخر قصد داشت نمایندگی در شهرها را ایجاد کند و نمایندگی حرف آخر در تبریز نیز جزو آنها میباشد و دفتر حرف آخر در تبریز آماده پاسخگویی شما دانش آموزان خواهد بود.

ثبت نام حرف آخر در تبریز

موسسه حرف آخر با ایجاد نمایندگی قصد دارد تا دانش آموزان خیلی راحتتر بتوانند ثبت نام خود در موسسه را انجام دهند. برای آشنایی با روش ثبت نام باید عرض کنیم که ثبت نام حرف آخر کار زیاد پیچیده ای نیست و تمامی دانش آموزان با پایه ضعیف یا قوی میتوانند ثبت نام کنند و برنامه ها و طرح های حرف آخر را پیش بروند . دانش آموزان سال دهم و یازدهم و دوازدهم میتوانند در پکیج طرح نخبگان حرف آخر نیز ثبت نام کنند و برای رتبه برتر شدن اولین قدم را بردارند.

پکیج های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای دانش آموزان پایه متوسطه دوم ( دبیرستان ) دو نوع پکیج را در اختیار قرار میدهد:

پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 حرف آخر بهترین پکیج برای شروع آموزش کنکوری میباشد.تمامی منابع حرف آخر به صورت دی وی دی آموزشی و جزوه و آزمون هستش . همراه این پکیج ها مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در مورد نحوه مشاوره و نیز برنامه قطاری به شما توضیح خواهیم داد پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پکیج 0 تا 100 حرف آخر

تمامی دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم میتوانند از پکیج 0 تا 100 حرف آخراستفاده کنند . این پکج در قالب dvd یا هارد ارسال خواهد شد و جزوه های آن نیز نقش مکملی را خواهند داشت . همراه این پکیج 10 آزمون مبحثی فرستاده خواهد شد. حرف آخر در تبریز بهترین کمک را برای شما در رابطه با پیشرفت در برنامه حرف آخر را خواهد داشت .

پکیج صفر تا صد برای رشته های تجربی و ریاضی میباشد و در آینده ای نزدیک و حتی الان که شما این مقاله را میخوانید پکیج رشته انسانی نیز آماده شده است و شما میتوانید از آن استفاده کنید. دروس زیست – شیمی – ریاضی-فیزیک-ادبیات-دینی-عربی و زبان در پکیج کامل قرار دارد و تمامی مباحث به صورت مفصل به شما آموزش داده خواهد شد . بعد از ثبت نام در موسسه حرف آخرو دریافت پکیج های حرف آخر میتوانید پکیج ها را با برنامه قطاری پیش ببرید. برنامه قطاری برای شما مشخص کرده است که درس ها به چه ترتیبی پیش برید و بدون هیچ سردرگمی بتوانید مطالعه نمایید. 

در برنامه قطاری و دفتر حرف آخر تبریز مراحلی مانند آموزش و تمرین و تکرار و تست زنی را پشت سر خواهید گذاشت و میتوانید از مشاوره حرف آخر نهایت استفاده را داشته باشید.

اگر هنوز با موسسه حرف آخر و آموزش آن آشنایی ندارید میتوانید در قرعه کشی حرف آخر شرکت نمایید و بسته های رایگان حرف آخر که شامل 20درصد رایگان از آموزش را شامل میشود تهیه نمایید. برای شرکت در قرعه کشی حرف آخر نیازی نیست به سامانه پیامک حرف آخر ارسال پیامک کنید بلکه کافی است تا با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و مشخصات خود را در اختیار مشاوران قرار دهید.

پروژه6040 حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر از بهمن ماه در اختیار دانش آموزان سال دوازدهم قرار میگیره . توجه داشته باشید این پکیج برای داوطلبان سال دوازدهمی که نزدیک کنکور هستند و فرصت مطالعه ندارند فرستاده خواهد شد زیرا این پکیج به صورت جمعبندی هستش و تقریبا خلاصه شده ی پکیج صفر تا صد هستش .

پروژه 6040 نقش مهمی در موفقیت دانش آموزان سال های قبل در کنکور سراسری داشته است. این پکیج نیز تمامی دروس تخصصی و عمومی را در خود جای داده است . تفاوتی که این پکیج با پکیج 0تا100 دارد این است که تعداد تست های کمتری در محتوای آموزشی وجود دارد و یکسری از بخش ها خلاصه تر شده اند . اما لازم به ذکر است همراه پروژه6040 ، 20 آزمون فرستاده میشه یعنی دوبرابر پکیج 0 تا100 .

20 آزمون بخش مهمی از پروژه6040 حرف آخر میباشد چون همراه پاسخنمای تصویری برای شما فرستاده میشه یعنی بعد از آزمون ها شما با دیدن پاسخنمای تصویری چیزی حدود بیش از 5000 تست کار کرده اید. تمامی تست ها نیز تآلیفی هستند و شما رو با تیپ سوالات کنکور آشنا خواهد ساخت.

برنامه قطاری حرف آخر

نمایندگی موسسه حرف آخر در تبریز با هدف کمک به دانش آموزان این شهر ایجاده خواهد شد و تمامی دانش آموزان از ابتدا میتوانند با آموزش کنموری آشنا شوند و درصد موفقیت خود را بالا ببرند.

برنامه قطاری حرف آخر نیز چیز ثابتی هستش که برای تمامی دانش آموزان چه در تبریز و چه در شهرها و استان های دیگر اجرا خواهد شد . در برناه قطاری حرف آخر مراحلی مانند آموزش – تمرین و تکرار – تست زنی و آزمون را پشت سر خواهید گذاشت.

با دریافت برنامه قطاری و دیدن آن متوجه خواهید شد خیلی راحت میتوانید آن را پیش برین. تمامی مباحث را برای شما در جدول های قطاری مشخص کرده ایم و شما هر کدام از جدول ها را به ترتیب پیش میرین . برای مثال : اگر در جدول درسی به اسم ادبیات نوشت شده یعنی شما باید اولین درستون ادبیات باشه حالا کدوم مبحث رو باید بخونید ؟ در صفحات بعدی مشخص کرده ایم که وقتی شما ادبیات رو میخونید جاسه اول مربوط به کدوم قسمت و مربوط به کدوم دی وی دی هستش . تمامی دانش آموزان میتوانند با برنامه قطاری خیلی راحت پیش بروند و واقعا یک تحول بزرگی در نحوه مطالعه دانش آموز ایجاد خواهد شد.

به این ترتیب شما خیلی راحت میتونید دونه به دونه جدول ها رو پشت سر بگذارید و از برنامه قطاری لذت ببرید.

امیدوارم که تونسته باشم توضیحات خوبی را به شما داده باشم ولی اگر سوالی در ذهن خود دارید حتما با شماره تماس حرف آخر که در اختیارتان قرار دادیم ارتباط بگیرید تا شفاف سازی بشه .

مشاوره رایگان حرف آخر برای دانش آموزان تبریز 09103225124

کلاهبرداری حرف آخر در تبریز

عزیزان دقت داشته باشید برای جلوگیری از کلاهبرداری حرف آخر توسط افراد سودجو ، این مقاله در اختیار شما قرار گرفته است . ما در این مقاله تمامی روش های دریاقت جدیدترین و آپدیت ترین منابع حرف آخر و نحوه ی سفارش منابع حرف آخر را در اختیا شما قرار میدهیم. برای تهیه منابع حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09103225124 تماس بگیرید و تمامی مراحل و تکمیل فرم ثبت نام را انجام دهید.

بعد از سفارش منابع حرف آخر روش ارسال محصولات را خودتون انتخاب خواهید کرد که اگر مایل باشید ما هم میتوانیم پست کنیم و هم از طریق ترمینال ارسال کنیم . تمامی منابع و محصولات از تهران ارسال میگردد .

حرف آخر در تبریز

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس حرف آخر در تهران واقع در میدان انقلاب میباشد . اگر دانش آموزان حرف آخر در تبریز میخواهند به صورت حضوری از موسسه حرف آخر دیدن کنند میتوانند با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم هماهنگی حضور انجام شود و به دفتر مرکزی که در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب – پلاک17 – ساختمان مترجمان قرار دارد مراجعه نمایند .و حتی میتوانند به صورت حضوری منابع خود را دریافت کنند. حتما قبل از مراجعه هماهنگی را با شماره 09103225124 را انجام دهید تا به راحتی به کار شما رسیدگی شود.

شماره حساب حرف آخر در تبریز

استاد منتظری تعداد زیادی شماره حساب دارد که به دلیل واریزی زیاد در طول روز برای پیگیری هرچه سریعتر و تایید از طرف واحد مالی مجبور شدیم که تعدا شماره حساب حرف آخر و شماره کارت عبدالرضا منتظری را زیاد کنیم تا بتوانیم در همان روز واریزی آن روز را تایید نماییم و بسته ها سریعتر ارسال گردند.ارسال بسته های آموزشی به تبریز خیلی سریع انجام میشود.

برای جلوگیری از کلاهبرداری نمیتوانیم تمامی شماره حساب ها را درج نماییم ولی دانش اموزان تبریز برای دریافت شماره حساب حرف آخر میتوانند با شماره 09103225124 تماس بگیرند تا هم شماره حساب را دریافت نمایند و هم سوالات خود را مطرح نمایند.

تخفیفات حرف آخر در تبریز

در پروسه های زمانی مختلف تخفیف حرف آخر نیز فرق میکند و هیچ تخفیفی پایدار نیست . در بعضی از ماه ها تخفیفات درصدی و در بعضی از ماه ها تخفیفات پلکانی در سیاست واحد فروش موسسه حرف آخر قرار دارد. ولی در هر زمان که شما قصد تهیه منبع داشته باشین میتوانید برای آگاهی از تمام تخفیفات حرف آخر با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

تخفیفات درصدی و پلکانی جزو تخفیف های حرف آخر میباشد و شما میتوانید تماس بگیرید و آنها را دریافت نمایید یا با واریز کردن مبلغی به عنوان بیعانه تخفیفات را رزرو نمایید.

توجه داشته باشید از ابتدای دبیرستان پکیج ها را تهیه کنید تا حتی الامکان بتوانید پایه ها را به ترتیب و با نظم بیشتری کنکوری کار کنید و هم از زمان خود نهایت استفاده را ببرید و هم پکیج ها را با قیمت کمتری داشته باشید چون هر ساله به قیمت پکیج ها اضافه خواهد شد .

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید 09103225124

از شما ممنونیم که تا پایان مقاله با ما همراه بودین و از شما دانش آموزان و داوطلبان شهر تبریز تقاضا داریم که پاسخ اعتمادی که این موسسه به حرف آخر در تبریز را نموده است بدهند و از مشاوره ها و راهنمایی های مشاوران بهره ی کامل را بگیرند و در طی برنامه 1000 ساعته و 4ماهه حرف آخر بتوانند به پیشبردی که از شما انتظار داریم دست یابید.امیدواریم که تبریز به یکی از قطب های حرف آخر تبدیل شود که بیشترین دانش آموز در این شهر همکاری را آغاز نموده اند.

26 دیدگاه در “نمایندگی حرف آخر در تبریز کجاست؟📌 [آدرس جدید]

 1. میلاد گفت:

  با سلام . من تبریز هستم و یکی از دی وی دی های من مشکل داره حضوری بیام تعویض میکنید؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام میلاد عزیز. برای دریافت راهنمایی تماس بگیر.

   1. علی گفت:

    با سلام . برای ثبت نام طرح نخبگان تبریز چجوری اقدام کنم ؟

    1. harfeakhar گفت:

     سلام. با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا ثبت نام را انجام دهید.

  2. زهرا گفت:

   مشاوره حضوری دارین ؟

   1. harfeakhar گفت:

    برای گرفتن وقت لطفا اول تماس بگیرین

  3. زهرا گفت:

   سلام . ثبت نام حرف آخر رایگانه؟ مبلغ ۵۰۰ تومان از من هزینه گرفتن من تبریز هستم

   1. harfeakhar گفت:

    سلام احتمالا 500 تومن به عنوان بیعانه برای رزرو تخفیف از شما گرفته شده . لطفا تماس بگیرین تا بیشتر راهنمایی کنیم

 2. RaminAghaii گفت:

  سلام . من دانشجویی اهل تبریز هستم شما جذب مشاور دارین در تبریز ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. میتونین تماس بگیرین تا شرایط رو بهتون بگیم

   1. azita گفت:

    سلام وقت بخیر . من پکیج صفرتاصد رو کلا خریدم یک سال پیش و الان مشاور میخام راهنماییم کنه و تبریز هستم میشه راهنمایی کنین

    1. harfeakhar گفت:

     سلام.برای دریافت راهنمایی باید تماس بگیرید با شماره ای که داخل سایت قرار دادیم.

 3. هادی گفت:

  سلام . مشاور من خانم فرزانه هستش ولی اصلا جواب گوشیشو نمیده الانم مشکلم رو چطوری حل کنم ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . میتونین با ما تماس بگیرید و مشکلتون رو حل نماییم.

  2. زینب گفت:

   سلام . من تبریز یه مشاور خیلی خوب میخام بهم معرفی کنین و هر‌روز باهاشون در ارتباط باشم

   1. harfeakhar گفت:

    سلام . میتونین تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید

 4. امیرمهدی گفت:

  سلام.شما در تبریز دی وی دی را با هارد تعویض میکنید ؟ آخه دی وی دی های من خیلیش خرابه ولی ظاهرا میتونین با هارد محتوا رو بدین

  1. harfeakhar گفت:

   الان هارد برای دانش آموزا فرستاده میشه .برای حل مشکل باید تماس بگیرید ببینیم شرایط چجوریه

 5. Zeinab گفت:

  سلام.خرید حضوری دارین یا شما هم از تهران درسا رو میفرستین؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . یک روزه منابع دستتون میرسه.برای سریعترین خرید تماس بگیرید

 6. مهدی گفت:

  جذب مشاور در تبریز دارین ؟؟

  1. harfeakhar گفت:

   بله داریم تماس بگیرید

 7. میلاد گفت:

  سلام پکیج رو میتونیم قسطی بگیریم و ماهانه پول بدیم ؟

  1. harfeakhar گفت:

   قسطی گرفتن پکیج شرایطی داره و باید تماس بگیرید تا بهتون بگیم شرایطش چجوریه

 8. ث گفت:

  با سلام. من میخوام ریاضی جامع ویژه ی رشته ریاضی فیزیک را از تبریز بخرم. لطفا آدرس نمایندگی فروش محصولات موسسه حرف آخر را در شهر تبریز بفرمایید تا حضورا برای خرید اقدام کنیم با تشکر

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. لطفا با شماره تماسی که درج نمودیم تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button