اساتید حرف آخر, مقالات مشاوره ای

رضا شعبانی کیست؟ بیوگرافی استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر

رضا شعبانی حرف آخر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]رضا شعبانی یکی از بهترین استادان زیست شناسی کشور می باشد و به عنوان اولین معلمی است که توانسته دروس را به قالب انیمیشن درآورد. استاد شعبانی افتخارات بسیاری داشته است و سوابق تحصیلی بالایی دارد که نشان از مهارت و سابقه تحصیلی استاد دارد. در ادامه به بررسی دقیق بیوگرافی استاد رضا شعبانی پرداخته ایم به با ایتفاده از این مقاله به جواب سوال رضا شعبانی کیست برسی، با ما تا انتها همراه باشید.

بیوگرافی استاد شعبانی

زیست شناسی یکی از درس هایی است که برای کنکور و درصد آن برای پذیرش دانش آموزان بسیار حائز اهمیت خواهد بود. بسیاری از دانش آموزان این تصور را دارند که زیست شناسی یکی از دروس حفظی می باشد، اما آقای شعبانی درس زیست شناسی را به گونه ای تدریس می نماید که دانش آموزان بتوانند به صورت دقیق و کامل با این درس آشنایی پیدا کرده و بتوانند بهترین نتیجه را شاهد باشند. جناب آقای شعبانی تمامی بخش های درس را در قالب انیمیشن آورده است و به همین دلیل دانش آموزان می توانند تمامی بخش های زیست شناسی را به صورت داستانی فرا بگیرند و سر جلسه به راحتی بتوانند تمامی مطالب را به یاد آورند.

شهودی سازی درس زیست شناسی توسط استاد شعبانی حرف آخر بهترین نتیجه را در فکر کودک ایفا خواهد نمود و تمامی بخش های درس در حافظه تصویری کودک ثبت خواهد شد و امکان فراموشی آن وجود نخواهد داشت. یکی از مهمترین مزیت های تدریس استاد شعبانی را می توان تجزیه و تحلیل کامل سوالات کنکور دانست و تمامی سوالات کنکور چند سال اخیر را می توانید با بیان شیوا و در قالب انیمیشن فرا بگیرید. رضا شعبانی حرف آخر را جمع آوری کرده است که از جمله پکیج های حرفه ای آموزشی به شمار می رود. رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر است و دلیل معروفیت این پکیج را می توان تدریس این استاد دانست.

استاد شعبانی مدرس زیست حرف آخر

تحصیلات استاد و مدرس آقای شعبانی

استاد شعبانی حرف آخر مدارک تحصیلی متعددی دارد و از نظر علمی در رتبه بالایی قرار گرفته است و از جمله مدارک تحصیلی این استاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدرک دوره pcr پیشرفته از دانشگاه الزهرا و همچنین انجمن ژنتیک پزشکی ایران و به عنوان یکی از بهترین مهندسان ژنتیک ایران شناخته می شود.
 2. جناب آقای شعبانی نمره a روان شناسی یادگیری را از دانشگاه usm مالزی دریافت کرده است.

افتخارات جناب استاد رضا شعبانی

استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر افتخارات متعددی داشته است که از جمله افتخارات او می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. جناب استاد شعبانی موسسه حرف آخر تنها دبیر زیست شناسی کنکوری در استان مرکزی می باشد که به عنوان جوانترین مولف درس زیست شناسی کنکوری کتاب بزرگراه شناخته شده است. این کتاب با فروش بالایی روبرو بوده است و در 23 شهر کشور فروش داشته است.
 2. استاد شعبانی تنها دبیر زیست شناسی است که توانسته تمامی مطالب زیست شناسی را در کمتر از 5 سال به صورت انیمیشن عرضه نماید و این استاد به عنوان بنیانگذار آموزش تصویری در شهر اراک شناخته می شود.
 3. استاد شعبانی اولین و تنها دبیر زیست شناسی می باشد که دارای یک جزوه با طراحی خلاقانه و ابتکاری می باشد و این جزوه حاصل سال ها تلاش استاد می باشد.
 4. این استاد مورد تایید اساتید حرفه ای کشور است و تقدیر نامه های متعددی از مراکز مختلف دریافت نموده است.

سوابق تحصیلی استاد رضا شعبانی

در ادامه بیوگرافی رضا شعبانی دبیر زیست می توان به سوابق درخشانی که وی دارد پرداخت و از جمله اساتید حرفه ای زیست شناسی به شمار می رود و از جمله مهمترین سوابق تحصیلی این استاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. این استاد در سال 1384 تا 1385 بنیانگذار و استاد زیست شناسی کنکوری در گروه آموزشی صبح ظهور بوده است.
 2. استاد رضا شعبانی بین سال های 1386 تا 1387 به فعالیت استادی در آموزشگاه کنکوری خواجه نصیر تهران فعالیت کرده است.
 3. بین سال های 1388 تا 1389 یکی از بنیانگذاران فرآیند آموزشی cks و استاد زیست شناسی در گروه آموزشی cks
 4. استاد رضا شعبانی در سال های 1389 تا 1391 در موسسه قلم چی استاد زیست شناسی کنکوری بود و در مرکز علوی و گزینه 2 فعالیت بسیاری داشته است. استاد رضا شعبانی در شوشتر و اندیمشک و طی سال های 91 تا 92 دوره های pcr پیشرفته را گذرانده است.
 5. طی سال های 92 تا 93 استاد زیست شناسی کنکوری و المپیاد اهواز بوده است.

توجه: جهت خرید و مشاهده پکیج های رضا شعبانی موسسه حرف اخر می تواین از از بخش فروشگاه حرف اخر اقدام کنید. همچنین شما دانش آموزان و داوطلبین گرای می توانید با استفاده از خدمات مشاوره حرف آخر با مشاورین درجه یک کشوری و رتبه برتی کنکور سال های قبل در ارتباز بوده و پس از دریافت راهنایی های لازم اقدام به ثبت سفارشات خود بکنید.

شماره تماس مشاورین: 09103225124

خب به پایان معرفی و بیوگرافی رضا شعبانی دبیر زیست حرف آخر رسیدیم از این که ما را تا پایان همراهی کردید بسیار خرسندیم.

در این رابطه بخوانید:

لیست قیمت محصولات حرف آخر[/vc_column_text][us_grid columns=”3″ orderby=”menu_order title” post_type=”product” items_layout=”shop_standard” items_gap=”1.2rem” items_quantity=”3″ taxonomy_product_cat=”%d8%b2%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%a2%d8%ae%d8%b1″][us_btn label=”مشاهده تمام محصولات استاد شعبانی” link=”url:https%3A%2F%2Fharfe-akhari.ir%2Fproduct-category%2F%25d8%25b2%25db%258c%25d8%25b3%25d8%25aa-%25d8%25b4%25d9%2586%25d8%25a7%25d8%25b3%25db%258c-%25d8%25ad%25d8%25b1%25d9%2581-%25d8%25a2%25d8%25ae%25d8%25b1%2F|title:%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%20%D8%A2%D8%AE%D8%B1|target:%20_blank|” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

14 نظر در “رضا شعبانی کیست؟ بیوگرافی استاد رضا شعبانی مدرس زیست حرف آخر

 1. Mnm گفت:

  سلام
  استاد شعبانی در اراک هم تدریس میکنند؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . نه متاسفانه .فقط میتونید دی وی دی تهیه کنید.

   1. Mnm گفت:

    دی وی دی ها رو دارم ولی با توجه به اینکه آقای شعبانی هم شهری من هستند گفتم شاید کلاس هم در اراک برگزار کنند و من بتوانم ایشان را ببینم چون سوالاتی زیادی هست که من باید بپرسم

    1. harfeakhar گفت:

     ان شالله ترتیبی برای کلاس خواهیم داد

 2. محمد علی نجفی گفت:

  دی وی دی ها رو دارم ولی با توجه به اینکه آقای شعبانی هم شهری من هستند گفتم شاید کلاس هم در اراک برگزار کنند و من بتوانم ایشان را ببینم چون سوالاتی زیادی هست که من باید بپرسم

  1. harfeakhar گفت:

   خب محمدعلی جویا باش همیشه شاید تصمیم گرفتن برای کلاس خصوصی.

 3. کیمیا گفت:

  سلام.بعد از کنکور این امکان هست که به موسسه بیام و حضوری با آقای شعبانی صحبت کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام کیمیای عزیز.با توجه به اینکه استادان در موسسه حضوری تشریف ندارند اول هماهنگ کنید .

 4. محمد علی نجفی گفت:

  سلام من کل پکیج زیست ۳ سال به علاوه گیاهی و…. را تهیه کردم و الان هم نیمه ی پکیج سال دهم هستم ولی در پایه یازدهم هستم
  میخواستم بدونم برای دید بهتر و یادگیری بهتر کمی از فیلم های زیست سال یازدهم را ببینم؟

  (تا آنجایی که کتاب درسی را خوانده ایم یعنی صفحه ۶۰)

  1. harfeakhar گفت:

   سلام.بله میتونه کار خوبی باشه پیش خوانی کردن.

 5. فرزاد گفت:

  مشکل من هم همینه

  1. harfeakhar گفت:

   پاسخ رو دادیم . میتوانید پیش خوانی کنید

 6. پانیذ گفت:

  سلام عالی بود

  آموزش زبان انگلیسی

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.