حرف آخر برترین موسسه کنکوری

با پکیج 6040 حرف آخر میشه پزشکی قبول شد ؟

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
پروژه 6040 حرف اخر

پکیج 6040 حرف آخر بدون شک از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه به داد دانش آموزان کنکوری خواهد آمد. موسسه حرف آخر یک موسسه کنکوری است که فعالیت خود را در قالب دی وی دی آموزشی و کتاب در پیش گرفته است . در این مقاله قصد داریم پکیج6040 حرف آخر را به شما معرفی کنیم تا بدانید از چه زمانی باید آن را شروع کنید و شامل چه چیزهایی میباشد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

محتوای پروژه 6040 حرف آخر

محتوای پروژه 6040 حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی و ریاضی میباشد. دروس زیست – شیمی – ریاضی – فیزیک – ادبیات – دینی – عربی و زبان در این پروژه وجود دارد.

منظور از پکیج 6040 حرف آخر چیست ؟

پکیج 6040 حرف آخر در واقع 60 روز جمعبندی آموزشی و 40 روز آزمون میباشد. کل این پروژه در دو پروسه جدا به شما آموزش داده میشود : سی روز اول و سی روز دوم . در سی روز اول 75درصد مطالب سهل الوصول به شما آموزش داده میشود و در کنارش 10 آزمون از شما گرفته میشود . در این بازه شما پتانسیل رتبه 6000 کنکور تجربی را خواهید داشت.اما در سی روز دوم 25 درصد بقیه مباحث که تقریبا مشکل خواهند بود به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن 10 آزمونی که از شما گرفته میشود به صورت جامع و از تمامی مباحث خواهد بود .

بعد از سپری کردن سی روز دوم آموزش و آزمون های جامع ، شما پتانسیل رتبه زیر 1000 کنکور تجربی را خواهید داشت . برای تمامی تایمی که شما در اختیار دارین حالا چ به صورت کامل و چه محدود موسسه حرف آخر سعی میکند بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و کنکور ریاضی را در اختیار شما قرار دهد. شما اگر واقعا هدفتون جدی خواهد بود میتوانید پکیج کامل حرف آخر را در قالب جمعبندی بنام پکیج 6040 حرف آخر دریافت نمایید .

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

خرید پکیج 6040 حرف آخر

این پروژه میتواند در مدت کوتاهی که به کنکور شما مانده کمک شایانی به شما بکند. پکیج6040 حرف آخر در قالب دی وی دی و کتاب کار در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

برای خرید این پکیج میتوانید با شماره مشاورین حرف آخر و واحد فروش حرف آخر در تماس باشید و هماهنگی لازم را به عمل آورید . توجه داشته باشید که شما هم به صورت خرید تک درس و هم بصورت خرید پکیج کامل شامل تخفیف خواهید شد .

پس برای بررسی و اطلاع از نحوه تخفیفات این پروژه با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره مند شوید.

شما برای خرید پکیج 6040 حرف آخر از دو طریق میتوانید اقدام کنید یا به صورت خرید تلفنی و یا به صورت خرید حضوری .برای خرید تلفنی میتوانید آدرس و مشخصات خود را به شماره تماس موسسه حرف آخر 09103225124 در میان بگذارید و سفارش تلفنی خود را انجام دهید. اگر تاخیری در رسیدن بسته خود داشتید برای پیگیری سفارش محصولات حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و کد پیگیری خود  را دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

شماره حساب موسسه حرف آخر برای خرید پروژه6040

در سفارش تلفنی شما میتوانید تماس بگیرید و شماره حساب موسسه حرف آخر مربوط به بانک مسکن را دریافت نمایید و توجه داشته باشین که شماره حساب به اسم استاد عبدالرضا منتظری میباشد . بخاطر بعضی شرایط قادر به درج کامل شماره حساب نیستیم .شما میتوانید تماس بگیرین و بعد از اطلاع از تخفیف حرف آخر ،واریزی خود را انجام دهید و مشخصات فیش خود را در اختیار ما قرار دهید تا کارهای ثبت را انجام دهیم.

خرید حضوری پروژه 6040 حرف آخر

برای خرید حضوری پروژه 6040 حرف آخر میتوانید به آدرس موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه کنید . البته توجه داشته باشید که حتما قبل از مراجعه با شماره تماس داخل سایت هماهنگی لازم را به عمل آورید تا بلافاصله بعد از مراجعه بتوانید منبع خود را دریافت نمایید .

تماس بگیرید تا آدرس کامل موسسه را دریافت نمایید و اگر خودتون نتوانستید مراجعه کنید میتوانید کسی را بفرستید تا منابع را دریافت نماید. با شماره 09103225124 میتوانید ثبت نام حرف آخر را هر چه سریعتر انجام دهید و محصولات را دریافت نمایید و برنامه قطاری را پشت سر بگذارین.

خبر خوبی که برای اکثر دانش آموزان داریم نمایندگی حرف آخر در شهرهای مختلف میباشد . نمایندگی های حرف آخر در ارومیه که دانش آموزان با پتانسیل بالایی دراین شهر با حرف آخر همکاری میکنند .

حرف آخر در تبریز که  موسسه حرف آخر توجه ویژه ای به داوطلبان این شهر دارد ، نمایندگی حرف آخر در شیراز که رقابت این دانش آموزان با یکدیگر جذاب خواهد بود ، حرف آخر در مشهد که جزو پرداوطلب ترین دانش آموزان حرف آخر میباشد . و تمامی شهر های ایران در تمامی استان ها که در صورت به اتمام رسیدن کارهای مربوط به این نمایندگی میتوانید به نمایندگی داخل شهرتون مراجعه کنید و منابع را دریافت نمایید و دیگر نیاز به مراجعه به دفتر انقلاب تهران نباشد.

اگر با حرف آخر آشنایی زیادی ندارید شماره تماس مشاورین حرف آخر را در ختیار شما قرار دادیم تا بتوانید تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید . روزانه تعداد زیادی از افراد تماس با حرف آخر را سرچ میزنن تا بتوانند با شخص مشاور ارتباط برقرار کند . پس همین الان تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید.

تفاوت پروژه 6040 حرف آخر با پکیج صفرتا صد چیست ؟

در پکیج صفر تا صد حرف آخر که پکیج کامل حرف آخر میباشد تمامی مباحثی که به شما آموزش داده میشود همراه با تست زنی بیشتری خواهد بود و شاید تفاوت پکیج6040 حرف آخر با پکیج صفر تا صد در همین مورد باشد . موسسه حرف آخر سعی کرده در تمامی بازه های زمانی بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و ریاضی را در اختیار شما قرار دهد . در پروژه 6040 تعداد تست های کمتری برای شما حل خواهد شد نسبت به صفر تاصد.

البته لازم به ذکر خواهد بود که در پکیج صفر تا صد حرف آخر 10 آزمون ولی در پکیج6040 حرف آخر 20 آزمون در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و تعداد تست جبران خواهد شد . مانور این پروژه روی آزمون ها خواهد بود که در هر آزمون حدود 270 تست کار شده است ینی شما بعد از سپری کردن 20 آزمون بالغ بر 5000 تست را کار کرده اید و البته این را باید گفت که شما بعد از دیدن پاسخنمای آزمون حدود دو برابر این تعداد را آموزش خواهید دید که دلیل آن را به شما در پایین گفته ایم.

پاسخنمای پروژه 6040 حرف آخر

قاعدتا بعد از سپری کردن مدتی از هر آموزش شما نیاز به محک زدن خودتون بوسیله آزمون خواهید داشت اما بعد از آزمون دادن برای رفع اشکال کردن حتما باید جواب آزمون ها را تحلیل کنید . در موسسه های دیگر یک پاسخنامه تشریحی شاید در قالب یک جزوه در اختیار داوطلبان قرار گیرد اما در اینصورت داوطلب شاید حوصله ی تحلیل کردن را نداشته باشد یا اصلا تحلیل بلد نباشد.

موسسه حرف آخر به جای پاسخنامه تشریحی پاسخنمای تصویری در اختیار داوطلبان قرار میدهد یعنی بعد از آزمون دادن میتوانند دی وی دی مربوط به آزمون را در سیستم خود قرار دهند و دونه به دونه سوالات آزمون به صورت تصویری تحلیل خواهد شد .اما در پاسخنمای تصویری علاوه بر حل خود تست حالت های مربوط به آن تست نیز به شما آموزش داده میشود به همین خاطر وقتیکه حالت های مربوط به تست ها را ببینید شما چیزی بیش از دو برابر 5000 تست را کار کرده اید .

برای دریافت مشاوره در مورد پروژه 6040 حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید.

6 دیدگاه در “با پکیج 6040 حرف آخر میشه پزشکی قبول شد ؟

 1. زهرا گفت:

  پروژه 6040 رو کمی تخفیف بدین خواهشا چون نسبت به صفر تا صد مختصرتر هستش

  1. harfeakhar گفت:

   زهرای عزیز خیلی هم مختصر نیست ولی تماس بگیرین حتی الامکان تخفیف رو لحاظ کنیم .

  2. Milad گفت:

   با سلام . پروژه رو گرفتم و خیلی هم عالی پیش میرم . فقط در مورد آزمونها چن تا سوال داشتم چجوری کمک بگیرم؟

   1. harfeakhar گفت:

    سلام میلاد . میتونی تماس بگیری و سوالات خودت رو مطرح کنی و با مشاورین صحبت کنی

 2. Fatemeh گفت:

  سلام من پکیج6040 رو تهیه کردم، آیا اگر من کامل مطالعه اش کنم میتونم در کنکور پزشکی قبول شم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه . بله . بعد از سپری کردن کل پکیج پتانسیل رتبه زیر 1000 رو دارین ولی یادتون نره بعد از 6040 تست زیادی بزنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button