حرف آخر برترین موسسه کنکوری

پکیج صفر تا صد حرف آخر – تخفیفات پکیج 0 تا 100 حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
تخفیفات حرف آخر در زنجان

پکیج صفر تا صد حرف آخر شاید بهترین راه برای نتیجه گرفتن در کنکور باشد . موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه دوره های آموزشی آمادگی برای کنکور آغاز کرده است.

آموزشهای تخصصی بر اساس جدید ترین تکنولوژی روز دنیا به صورت تصویر سازی و شهودی سازی انجام می گیرد. برای شروع آموزش و پیش رفتن با فرآیند آموزشی، دانش آموزان ابتدا پکیج صفر تا صد حرف آخر را دریافت می کنند. در این مقاله محتوای پکیج صفر تا صد و نحوه دریافت و همچنین قیمت ها و تخفیفات آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

وجه تمایزی که این پکیج های حرف آخر و دی وی دی های آموزشی با دیگر منابع آموزشی کنکور دارد سبک خاص تدریس اساتید موسسه است. داوطلبان آزمون سراسری که اهداف بزرگی برای قبولی در رشته های دلخواه شان دارند باید مسیرهایی منحصربفرد و برنامه ریزی شده انتخاب کنند.

موفقیت در کنکور مستلزم تلاش و پشتکار فراوان برای درس خواندن و بکارگیری راه های جدید تست زنی است. اساتید موسسه حرف آخر با ابداع شیوه های نوین آموزشی محتواهایی تولید کرده اند که دانش آموزان را هر چه بیشتر به مطالعه پویا جذب می کند.

تمامی سوالات خود درباره پکیج 0 تا 100 حرف آخر را مطرح کنید :شماره تماس:  09103225124

خرید پکیج ۰ تا ۱۰۰ حرف آخر

دانش آموزان با دریافت پکیج صفر تا صد حرف آخر قدم در دنیای آموزش گام به گام به شیوه ای جذاب و آسان می گذارند. وجه متمایز این پکیج ها با منابع دیگر، استفاده از الگوسازی به جای تکنیک در آموزش کنکور است. در حال حاضر در موسسات و آموزشگاههای کنکور شیوه حل مسائل سال های گذشته کنکور به کار می رود و برای حل هر سوال یک تکنیک ارائه می شود.

مشکل بزرگ این تکنیک آموزشی این است که این راهکارها تنها برای حل یک سوال می تواند کارساز باشد بنابراین برای تسلط به دروس باید تکنیک های زیادی را در نیمکره چپ مغز حفظ کرد و در طی 4 ساعت کنکور آن تکنیک ها را به خاطر آورد.

در حالی که در پکیج صفر تا صد حرف آخر اساتید شاه کلید هایی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که با کمک الگوهای جادویی می توانند تعداد زیادی از سوالات را به آسانی حل کنند. به طور مثال برای درس دین وزندگی که در حدود 500 صفحه است، دانش آموزان تنها با یادگیری 14 الگو مطالب درسی را به خاطر می سپارند.

پکیج صفر تا صد حرف آخر

در پکیج صفر تا صد حرف آخر سیستم آموزشی الگو محور به کار گرفته می شود که برای اولین بار در ایران در انحصار موسسه حرف آخر قرار دارد. جالب است که با داشتن یک شاه کلید 1000 قفل باز می شود در حالی که در سیستم تکنیک محور برای باز کردن همان 1000 قفل 1000 کلید نیاز است.

در پکیج 0 تا 100 حرف آخر آموزش های دروس عمومی و تخصصی کنکور در دو مرحله انجام می شود.

ابتدا همه مطالب و مفاهیم درسی توسط اساتید حرفه ای و باتجربه حرف آخر با زبان فرمول به داوطلب آموزش داده می شود. جالب است بدانید در این روش تصاویر ترجمه شده به شکل تصویرسازی وارد نیمکره راست مغز می شود و این یعنی تثبیت یادگیری.

در مرحله بعد نیمکره راست مغز ارتباطات نامرئی بین مطالب وارد شده کشف می کند و تمامی روابط و مفاهیمی که در نگاه اول رابطه خاصی با هم ندارند، به صورت یک مجموعه پیوسته در هم می آمیزند. در این مرحله مغز در نهایت قانونی ایجاد می کند که در حالت عادی نمی توان آن را تصور کرد.

این قانون کلی که مغز در نهایت به آن می رسد، قانون مادر یا الگو نامیده می شود. مزیت اصلی پکیج های حرف آخر این است که آموزش مطالب به صورت پایه ای و مفهومی انجام می شود و در ادامه سوالات تالیفی و کنکوری با شیوه تدریس آموزش محور به داوطلبان ارائه می شود.

شماره تماس:  09103225124

بهترین پکیج آموزش کنکور 

روند آموزش با پکیج صفر تا صد حرف آخر

در پکیج صفر تا صد حرف آخر تمام گزینه های سوالها برای داوطلبان واشکافی می شود و از اشتباهات احتمالی در انتخاب گزینه مناسب پیشگیری می شود. در این شیوه آموزشی، سوالات کنکوری و تالیفی با همان روند تدریس مطالب و با سبک آموزش محور برای دانش آموزان تحلیل می شود. در این شیوه مطالب آموزشی به خوبی در حافظه بلند مدت تثبیت شده و در زمان کنکور به ذهن آورده می شود.

در پکیج صفر تا صد حرف آخر دی وی دی های آموزشی و کتاب های کار گنجانده شده است که تمام الگوها و سوالات تستی را در بر می گیرد. بنابراین دانش آموزان صرفا بر یادگیری از طریق دی وی دی ها متمرکز می شوند و فرصت های طلایی شان را برای جزوه نویسی اتلاف نمی کنند.

جهت مطرح کردن سوالا خود درباره ی پکیج 0 تا 100 حرف آخر تماس بگیرید09103225124

برنامه ریزی درسی با مشاوران حرف آخر

دانش آموزان پس از دریافت پکیج صفر تا صد حرف آخر با هدایت مشاوران متخصص و با تجربه موسسه حرف آخر فرآیند آموزش برای کنکور را از سر می گیرند. مشاوران روند پیشرفت داوطلبان را در طول دوره به طور کامل تحت نظر می گیرند و نقاط ضعف و قوت را به آنها یا آوری می کنند. در طی دوره های آموزشی داوطلبان پکیج 0 تا 100 حرف آخر را با تدریس اساتید و روش های تصویرسازی و انیمیشن به پیش می برند و مشاوران همچنان با پشتیبانی مداوم به آنها انگیزه می دهند.

اغلب دانش آموزانی که با دوره های موسسه حرف آخر پیش می روند از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند. مهم ترین عامل انگیزشی برای دانش آموزانی که حرف آخر را انتخاب می کنند این است که روش صحیح مطالعاتی را می آموزند و در کم ترین زمان ممکن بیشترین حجم از دروس را مرور می کنند.

آموزش کنکور در فرآیندهای نوین آموزشی در پکیج صفر تا صد حرف آخر در بازه های زمانی متفاوتی برنامه ریزی شده است. به عبارتی شما از هر زمانی که استارت درس خواندن برای کنکور را بزنید مشاوران به شما کمک می کنند تا با برنامه ریزی های تخصصی منابع آموزشی موسسه را به طور کامل دریافت کرده و مرور کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت پکیج صفر تا صد حرف آخر و قیمت پکیج های ریاضی و تجربی می توانید از طریق راه ارتباطی  09103225124 با ما تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان شما را راهنمایی کنند.البته شاید لازم باشد درباره ی نحوه دریافت پکیج کامل حرف آخر توضیحاتی خدمت شما ارائه کنیم. دریافت پکیج کامل حرف آخر از دو طریق انجام میشود :

روش دریافت پکیج صفر تا صد حرف آخر

1- حضوری

2- غیرحضوری

برای دریافت پکیج 0 تا 100 حرف آخر به صورت حضوری شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس حاصل کرده و با هماهنگی که ایجاد میشود شامل تخفیفات حرف آخر خواهید شد و با حضور در آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب و ساختمان مترجمان پکیج کامل را دریافت نمایید .

ولی اگر شرایط دریافت حضوری پکیج را ندارید دوباره با شماره ای که خدمتتون ارائه دادیم تماس گرفته و شماره حساب حرف آخر و شماره کارت عبدالرضا منتظری را بگیرید و بعد واریز مبلغی که با تخفیف لحاظ گردیده مشخصات و آدرس دقیق پستی خود را در اختیار ما قرار داده تا ظرف 4الی 5 روز کاری بسته ای که شما سفارش داده بودید به آدرستون پست گردد .

پکیج کامل حرف آخر 

برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید: 09103225124

این را به خاطر داشته باشید که همیشه موفقیت های بزرگ زاده انتخاب مسیرهای منحصر بفرد در زندگی است. برای موفقیت در کنکور هم باید با شیوه های نوین آموزشی با صرف کم ترین زمان ممکن بیشترین کارایی را بدست آورید.

تفاوت پکیج صفرتا صد حرف آخر با پکیج 6040

خب قاعدتا برای اینکه برنامه ریزی یک داوطلب کامل باشد هر چقدر منابع آموزشی کاملی داشته باشد برنامه ریزی او هم جامع تر میباشد. اما در مورد پکیج 6040 میخواهیم یک توضیحی در اختیار شما قرار دهیم.پکیج 6040 حرف آخر جمعبندی میباشد.به زبان ساده میتوانیم بگیم که این پکیج از دل پکیج صفر تاصد در آمده است.

پکیج 6040 همراه کلیه دروس عمومی و تخصصی و 20 آزمون فرستاده میشه و میتونیم بگیم که 20 آزمون جزء مهمی از پروژه 6040 میباشد. چرا که خلاصه ای از آموزش در اختیار شما قرار میگیرد و باید بعد از آن تست بیشتری کار کنید. پروژه 6040 نزدیک کنکور در اختیار داوطلبان قرار میگیرد که فرصتی برای مطالعه ندارند پس برای کسیکه میخواهد از اول و بصورت پایه کنکوری کار کند بهترین : پکیج 0 تا 100 حرف آخر میباشد.

قیمت پکیج صفر تا صد حرف آخر 

در مورد قیمت منابع حرف آخر باید بگیم که در بازه های مختلف متفاوت بوده است. بعد از هر سال که منابع حرف آخر اگر آپدیت شود قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. و در بازه های متفاوت نیز تخفیفات مختلفی وجود دارد و انواع تخفیفات پلکانی و درصدی روی منابع اعمال خواهد شد . برای اطلاع از قیمت کنونی منابع میتوانید تماس بگیرید.

11 دیدگاه در “پکیج صفر تا صد حرف آخر – تخفیفات پکیج 0 تا 100 حرف آخر

 1. Elahe گفت:

  آیا میتوان بسته ۶۹۴۰یا صفر تا صد را برای تابستان امسال نیز دریافت کرد

  1. harfeakhar گفت:

   بله میتوانید. اگر زودتر تماس بگیرید میتوانید با قیمت قبلی خرید کنید در غیر اینصورت افزایش قیمت خواهیم داشت

  2. Zohre گفت:

   پکیج صفر تاصد رو از آذرماه بخرم میتونم تمومش کنم؟؟

   1. harfeakhar گفت:

    با یه تلاش خوب بله میتونین تمومش کنین

 2. matin گفت:

  ببخشید چه مدت طول میکشه که بسته 0تا100رو خوند کامل دقیقا لطفا بگید میشه از اول اسفند تا آخر خرداد چهار ماه تمومش کرد

  1. harfeakhar گفت:

   سلام و با توجه به اینکه نزدیک کنکور هستش و استرس هم دارین یکم سخته تموم بشه.چون شاید روی آموزش مانور دادین . اون موقع پروژه6040باید بگیرین نه 0تا100

   1. soleimani گفت:

    ببخشید من سال دومه که میخوام کنکور بدم میخواستم بدونم که آیا میشه بسته 0تا100رو از اول بهمن تا آخر خرداد تمومش کرد یعنی پنج ماه (رشته تجربی، از خرم آباد لرستان) میشه راهنمایی کنید که کدوم بسته بهتره

    1. harfeakhar گفت:

     سلام . بهمن ماه یک مقدار دیر هستش برای شروه 0تا100 و نیاز به تلاش زیادی داره تا خرداد تموم بشه . امکان داره ولی تلاش زیادی میخاد . تایم مطالعه باید 12 ساعت باشه در روز

 3. matin گفت:

  من سال دومه که میخوا کنکور بدم تا بهمن ماه کار دارم از 25بهمن به بعد کاملا وقتم آزاده میخواستم بدونم کدوم بسته برا موفقیت در کنکور بهتره 6040یا صفر تا صد از لحاظ استرس اصلا ندارم لطفا راهنمایی کنید

  1. harfeakhar گفت:

   در اون بازه اگر میتونین از 6040 استفاده کنین . هر دو پکیج 6040 یا 0تا100 پکیج های خوبی هستن . ولی در اون تایم بخاطر کمبود وقت بهتره 6040 بگیرین چون 6040 جمعبندی تر هستش

 4. soleimani گفت:

  ببخشید من برا بار دومه که میخوام کنکور شرکت کنم میخواستم بدونم که آیا میشه بسته 0تا100رو از اول بهمن تا آخر خرداد تمومش کرد یعنی پنج ماه (رشته تجربی، از خرم آباد لرستان) میشه راهنمایی کنید که کدوم بسته بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button