حرف آخر برترین موسسه کنکوری

محمد واعظی کیست؟ بیوگرافی استاد محمد واعظی مدرس عربی حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
محمد واعظی حرف آخر

محمد واعظی یکی از بهترین و شناخته شده ترین اساتید درس عربی موسسه حرف آخر است. استاد واعظی با توانمندی و تسلط فراوان به تدریس درس عربی به شیوه نوین در پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر پرداخته است. وی با به کارگیری متدهای عالی و موثر در روش های نوین آموزشی به تدریس این درس عمومی پرداخته و یادگیری آن را تا حد امکان، آسان نموده است. در ادامه به معرفی بیوگرافی محمد واعظی دبیر و مدرس عربی حرف آخر بیشتر خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

برای اطلاع از محصولات جدید حرف آخر یعنی فایو استار حرف آخر میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

محمد واعظی حرف آخر

استاد واعظی، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عربی از دانشگاه علامه طباطبایی است. در ادامخ بیوگرافی محمد واعظی می توان گفت وی دارای استعداد و توانمندی های بسیار زیادی مانند فن بیان عالی و نحوه تدریس فوق العاده ای بوده و توانسته است درس عربی و نکات بسیار مهم آن را به خوبی برای دانش آموزان قابل فهم نموده و قدرت یادگیری آنها را افزایش دهد. یکی از مهمترین و قابل توجه ترین کارهای استاد محمد واعظی، همکاری با موسسه حرف آخر و آماده سازی پکیج های آموزشی عربی نظام جدید و نظام قدیم بوده است.

محمد واعظی مدرس عربی ، توانسته است با شیوه ای نوین و بسیار تاثیر گذار مانند استفاده از انیمیشن و تصاویر پویا نمایی تمامی مباحث مربوط به لغات، قواعد و گرامر و درک مطلب های این درس را به داوطلبان کنکور آموزش داده و دغدغه های یادگیری این درس نسبتا سخت و سرنوشت ساز را مرتفع نماید. روش تدریس عربی محمد واعظی به گونه ای است که می توان در کمترین زمان با بهترین کیفیت به مباحث این درس مسلط شده و به خوبی مطالب این درس را آموخت.

استاد واعظی مدرس عربی حرف آخر

بیوگرافی محمد واعظی

در این بخش از بیوگرافی استاد واعظی می توان گفت وی مدرس درس عربی در دبیرستان های علم آوران، فرهنگ، فرزانگان کرج و بهار بوده است. وی تا کنون با بسیاری از آموزشگاه های کنکور مانند آموزشگاه ماهان و پرستو همکاری داشته و توانسته است کارنامه کاری درخشانی از خود به یادگار گذارد. استاد محمد واعظی از جمله اساتید پروازی شناخته شده در دانشگاه های قم، اصفهان، کرمانشاه و زاهدان است. محمد واعظی با تالیف کتاب شبیه ساز کنکور مسیری متفاوت در زمینه یادگیری درس عربی ایجاد نموده و توانسته است به ابداع روشی جدید در یادگیری این درس بپردازد.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821 

اهمیت درس عربی

درس عربی یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین دروس عمومی و مشترک میان تمام رشته های دبیرستان در کنکور کارشناسی است. این درس ضریب دو داشته و پاسخگویی صحیح به سوالات آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در تعیین رتبه و موفقیت های ناشی از آن داشته باشد. یادگیری صحیح و دقیق این درس و نکات آن، اهمیت فراوان داشته و با استفاده از شیوه نوین آموزش در موسسه حرف آخر، به خوبی می توان مباحث سخت و غیر قابل فهم این درس عمومی را آموخته و از الگوها و نکات ضروری آن به منظور پاسخگویی به سوالات کنکور بهره گرفت.

پکیج درس عربی موسسه حرف آخر

پکیج درس عربی حرف آخر یکی از بهترین و پرطرفدارترین پکیج های آموزشی این موسسه است که توسط استاد واعظی تدریس می گردد. در این پکیج سوالات کنکور چند سال پیش به شکل دقیق و تشریحی مورد بررسی قرار گرفته و نکات قابل توجه این سوالات به شکل الگو در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. این پکیج با مهارت استاد واعظی و با استفاده از جدیدترین و بهترین متدهای یادگیری در سراسر جهان بویژه کشور فنلاند، یعنی استفاده از پویانمایی و تصاویر انیمیشنی و متحرک در اختیار متقاضیان قرار گرفته و از جمله ویژگی های بسیار مهم آن، امکان یادگیری این درس و نکات آن برای تمامی دانش آموزان، در تمامی سطوح درسی از ضعیف تا قوی است.

ویژگی های عربی حرف آخر محمد واعظی

پکیج های آموزشی عربی استاد واعظی دارای کتاب و جزوات کمک آموزشی بسیار مختصر و مناسب به منظور یادگیری این درس عمومی است. آموزش های این درس کاملا پر انرژی و خلاقانه بوده و با ترغیب دانش آموز به یادگیری می تواند این درس را به آسانی به آنها بیاموزد.

تهیه پکیج عربی حرف آخر استاد واعظی

پکیج های این درس در 22 ساعت به داوطلبان تدریس شده و با ارائه الگوهای دقیق و مناسب، قدرت یادگیری آن ها را افزایش داده است. پکیج های عربی استاد محمد واعظی با قیمتی مناسب در دسترس داوطلبان قرار گرفته و به منظور اطلاع از قیمت های این پکیج می توان به سایت رسمی و بخش فروش موسسه حرف آخر مراجعه نموده و پس از اطلاع دقیق از قیمت ها، می توان با مراجعه حضوری به بخش فروش موسسه حرف آخر و یا خرید آنلاین از واحدهای فروش سایت این موسسه به سادگی به پکیج ها و کتب کمک آموزشی این درس دسترسی پیدا کرد.

شماره تماس مشاوره: 09103225124

توجه: چنانچه قصد خرید و مشاهده پکیج های استاد محمد واعظی را دارید می توانید از طریق فروشگاه حرف اخر اقدام کنید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان حرف آخر با شماره تماس زیر بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button