حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در مشهد – مشاوره رایگان حرف آخر مشهد

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نمایندگی حرف آخر در مشهد

حرف آخر در مشهد در اولویت موسسه حرف آخر قرار دارد.شما دانش آموزان عزیز چه در سال دهم چه یازدهم و چه دوازدهم به این قضیه پی برده اید که حتما نیاز دارید علاوه بر آموزش تشریحی دوران دبیرستان، با یک موسسه کنکوری جهت آموزش کنکوری همکاری داشته باشید.

در این مقاله راه ارتباط دانش آموزان مشهد با حرف آخر و نحوه ثبت نام و دریافت پکیج ها مانند فایو استار حرف آخر و دریافت تخفیفات حرف آخر و شماره حساب حرف آخر را در اختیار شما قرار میدهیم .

شماره تماس: 09103225124

عبدالرضا منتظری بنیان گذار موسسه حرف آخر بعد از گردآوری بهترین اساتید و بکارگیری بهترین روش آموزش برای کنکور فعالیت جدی خود  را از سال 90 شروع کرد. اما میدانست  کم کم حرف آخر در بین تمام دانش آموزان سطح کشور آوازه خواهد داشت چرا که شیوه ای جدید از آموزش را ابداع کرده است.

 حرف آخر در مشهد

حرف آخر در مشهد همانگونه که گفته شد در اولویت موسسه حرف آخر برای تحقق بخشیدن قرار داشت و همانگونه  شد .همانگونه حرف آخر در تهران و کرج و شیراز – اصفهان – تبریز – ارومیه و دیگر شهرهای ایران طیف وسیعی از دانش آموزان مقاطع دهم و یازدهم و دوازدهم را به خود اختصاص داده ، حرف آخر در مشهد نیز از این این قاعده مستثنی نیست.

حرف آخر در مشهد

دانش آموزان حرف آخر در مشهد باید خوشحال باشند چرا که حرف آخر تصمیم دارد با نمایندگی حرف آخر در مشهد تمامی دانش آموزان این شهر از این آموزش سه لایه بهره مند شوند و مطمئنا در سال های آینده خواهید دید که رتبه برتری های مشهد اکثرا حرف آخری بوده اند. به واسطه حرف آخر در مشهد این فرصت فراهم شده است تا شما دانش آموزان مشهدی اولین قدم را برای آینده خود بردارید.

شما دانش آموزان و حتی پدر و مادران مشهدی که آموزش فرزندتون یکی از دغدغه های شماست که هنوز با آموزش حرف آخر آشنایی ندارید میتوانیم در مورد آموزش حرف آخر کمی توضیح خدمتتون ارائه کنیم.همانطور که در مقدمه اشاره کردیم از سال 90 آموزش کنکوری حرف آخر شروع شد.این آموزش یک آموزش سه لایه میباشد. آموزشی که لایه اول تصویری ، لایه دوم تئوری ، لایه سوم ترکیب این دو میباشد .

تمامی منابع و محصولات حرف آخر ، دی وی دی آموزشی به همراه کتاب میباشند و همین منابع نیز در اختیار دانش آموزان حرف آخر در مشهد قرار خواهد گرفت.محتوای دی وی دی هم آموزش و هم تست زنی میباشد همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان نمایندگی حرف آخر در مشهد قرار خواهد گرفت. این خلاصه ای از آنچه میباشد که شما باید در مورد حرف آخر و برنامه ای که دارد بدانید.

شماره تماس: 09103225124

نگاه ویژه حرف آخر به دانش آموزان مشهد

اولین دانش آموزانی که از آموزش حرف آخر بهره مند شدند دانش آموزان شهر تهران بودند و الان به جرات میتوان گقت که اکثر دانش آموزان تهرانی با موسسه حرف آخر همکاری میکنند. اینجا لازم است اشاره کنیم به شما دانش آموزان حرف آخر در مشهد که مطمئن باشید که دانش آموز تهرانی تا قشنگ از نوع آموزش و میزان بازدهی یک آموزش شناخت کافی نداشته باشد به هیچ عنوان با  آن موسسه همکاری نخواهد کرد.

پس حتما دلیل خاصی در نوع آموزش وجود دارد که دانش آموزان تهران پکیج  0 تا 100 یا پکیج 6040 حرف آخر را به کلاس های خصوصی ترجیح داده اند .الان نیز با توجه به اینکه تعداد بیشماری از دانش آموزان مشهد با آموزش حرف آخر آشنا هستند و با این موسسه همکاری میکنند. عبدالرضا منتظری تصمیم دارد بعد از تهران ، تمامی دانش آموزان مشهد با آموزش حرف آخر آشنا شوند. امیدواریم که دانش آموزان این شهر اعتمادی که حرف آخر در مشهد به آنها کرده است را پاسخگو باشند.

راه ارتباطی دانش آموزان مشهد با مشاورین حرف آخر

شما دانش آموزان مشهدی اگر هنوز سوالی در ذهن خود دارید یا میخواهید بیشتر با موسسه آشنا شوید میتوانید با شماره تماس:  09103225124 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان حرف آخر نیز بهره مند شوید.

حتی اگر قادر به تماس گرفتن نیستید کلمه « مشهد » را به همین شماره پیامک کنید و در اسرع وقت مشاورین حرف آخر با شما تماس خواهند گرفت.

 سفارش پکیج ها برای دانش آموزان مشهد

همانطور که میدانید تمامی پکیج ها و منابعی که در حرف آخر وجود دارد پکیج های 0 تا 100 یا 6040 میباشد. پکیج 6040 خلاصه ای از آموزش اساتید حرف آخر میباشد و در فاصله چند ماه قبل کنکور در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت و پکیج صفر تا صد نیز همانطور  که از اسمش پیداست از پایه آموزش را شروع میکند و دانش اموزان پایه دهم و یازدهم و اوایل دوازدهم حتما باید پکیج 0 تا 100 حرف آخر را تهیه نماید تا بتوانند برنامه قطاری حرف اخر را به نحو احسن پیش ببرند . برای دریافت پکیج های رایگان نیز میتونین همین الان اقدام کنید و تماس بگیرید تا شرایط رو بهتون بگیم.

شماره تماس  09103225124

دانش آموزان سال دوازدهم برای خرید پروژه 6040 حرف آخر میتوانند زودتر اقدام کنند.

اما لازم به ذکر است که دانش آموزان حرف آخر در مشهد که قادر به تهیه پکیج کامل حرف آخر نیستند میتوانند به صورت قسطی نیز آن را سفارش دهند .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید منابع ، نحوه سفارش و تخفیفات و قسط بندی حتما با شماره 09103225124 تماس بگیرید .

کلاهبرداری حرف آخر در مشهد

عزیزان دقت داشته باشید که افراد سودجو دائما به دنبال منفعت خود و حتی بدنام کردن موسسه حرف آخر هستند.اگر شما اشتباهی مرتکب شوید موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. بهترین راه برای ارتباط شما با مشاورین حرف آخر و سفارش منابع از طریق شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم میباشد.پس دیگر جای هیچ عذر و بهانه ای برای اشتباه کردن وجود ندارد.

جهت مشاوره رایگان و شفاف سازی تمامی سوالات و تماس با حرف اخر  در همه ی تایم ها میتوانید اقدام کنید.09103225124

حرف آخر در مشهد

شماره حساب حرف آخر در مشهد

دقت داشته باشید وقتی با شماره تماسی که در اختیارتون قرار دادیم تماس بگیرید میتوانید با مشاورین حرف آخر ارتباط داشته باشید و سوالات خودتون را بپرسید و منابعی را که میخواهید په بصورت کامل و چه بصورت قسطی سفارش دهید. برای شما شماره حساب حرف آخر بانک مسکن بنام حرف آخر مهر در اختیار قرار خواهیم داد.

متاسفانه قادر نیستیم شماره کارت کامل را درج نماییم و فقط از طریق تماس میتوانید آن را دریافت نمایید. بعد از اطلاع از شماره حساب حرف آخر و مشخص شدن قیمت نهایی با احتساب تخفیف و انجام واریزی سامانه و کد دانش آموزی برای شما ایجاد خواهد گردید . و روش دریافت منابع را خودتون تعیین خواهید کرد چه بصورت خرید حضوری و چه بصورت غیرحضوری و تلفنی.

شماره تماس:  09103225124

دفتر مرکزی حرف آخر 

دانش اموزانی که قصد دارند آدرس دفتر مرکزی حرف آخر یعنی جایی که دی وی دی ها و کتاب های حرف اخر از انجا به تمامی شهرهای ایران ارسال میشود را بدانند، میدان انقلاب تهران میباشد . تمامی داوطلبان میتوانند همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در ساختمان مترجمان واقع در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب مراجعه نمایند تا از نزدیک ساز و کار حرف اخر را ببینند و حتی منابع خود را انجا تحویل بگیرند.حنما قبل از مراجعه با شماره داخل سایت هماهنگی لازم را به عمل آورید.

با آرزوی موفقیت برای داتش آموزان و داوطلبان حرف آخر در مشهد و کسب رتبه های برتر کنکور . برای کنکور 1400 با حرف آخر و برنامه 1000 ساعته حرف آخر هر چه سریعتر تصمیم گیری نمایید.

نمایندگی حرف آخر در نیشابور

موسسه حرف آخر در اجرای برنامه های خود برای دانش آموزان استان خراسان رضوی علاوه بر مشهد برنامه هایی برای دانش آموزان نیشابور نیز دارد و تمامی دانش آموزان این شهر میتوانند از همان ابتدا با آموزش کنکوری و ابتدایی موسسه حرف آخر آَنا شوند و اولین قدم ها را برای موفقیت در کنکور خود بردارند.

نمایندگی حرف آخر در سبزوار

بعد از شهرهای مشهد و نیشابور نوبت به دانش آموزان سبزوار میرسد که دارای پتانسیل بالایی برای رتبه برتر شدن در کنکور هستند. حرف آخر با پکیج ها و مشاوره هایی که در اختیار شما قرار میدهد بهترین سبک آموزش را برای شما فراهم آورده است و حتی تمامی دانش آموزان شهرهای تربیت حیدریه ، کاشمر ، قوچان ، تربت جام و تایباد و چناران و … تمامی شهرهای استان خراسان رضوی میتوانند پکیج صفر تا رتبه حرف آخر که یه صورت رایگان میباشد را دریافت نمایند.

موسسه حرف آخر برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول و کنکوری مشهد برنامه های خاصی را در نظر گرفته است. با سیستم جدید آموزشی حرف آخر تمامی شما میتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید. سیستم vod حرف آخر جدیدترین متد آموزشی در ایران میباشد و موسسه حرف آخر به عنوان برترین برند آموزشی کنکور از این به بعد با این سیستم با دانش آموزان کار خواهد کرد.

دانش آموزان پایه ابتدایی و متوسطه اول میتوانند با نمایندگی حرف آخر در مشهد اولین قدم را برای موفقیت بردارند و با بهترین و موثرترین آموزش ها آشنا شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نسخه هیبریدی حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09103225124 بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و از طرح ها و برنامه های حرف آخر از اطلاعات زیادی را کسب نمایید.

منبع : موسسه حرف آخر

4 دیدگاه در “نمایندگی حرف آخر در مشهد – مشاوره رایگان حرف آخر مشهد

 1. Azi گفت:

  ممنونم بابت مشاوره واقعا خیلی بهم کمک کرد 🌹🌹🌹

  1. harfeakhar گفت:

   سلام azi عزیز. خوشحالیم که تونستیم کمکی در امر آموزش شما داشته باشیم

 2. نگین گفت:

  سلام . شرایط ثبت نام چجوریه ؟ من دهم هستم آیا باید در تایم مشخصی ثبت نام کنم؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام. شما در هر پایه ای که هستین و در هر بازه زمانی که هستین میتونین ثبت نام کنین و از اون لحظه برنامه قطاری رو شروع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button