حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در اصفهان – آدرس دفتر حرف آخر اصفهان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
حرف آخر در اصفهان

موسسه حرف آخر در اصفهان نتیجه اعتماد موسسه حرف آخر به دانش آموزان این شهر میباشد. حرف آخر از زمانیکه به عنوان یک موسسه کنکوری کار آموزش تصویری را به دوش میکشد آوازه ی زیادی میان تمام دانش آموزان شهرهای ایران پیدا کرده است .

در این مقاله قصد داریم با نمایندگی های حرف آخر شهر اصفهان و نحوه ثبت نام و خرید پکیج و شماره حساب حرف آخر اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های جدید حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124

خبر خوبی که برای پدران و مادران عزیز دانش آموزان داریم این است که دیگر حرف آخر فقط مختص دبیرستان نیست بلکه تمامی دانش آموزان پایه ابتدایی و متوسطه اول ( راهنمایی ) نیز میتوانند با این موسسه همکاری داشته باشند و از دی وی دی ها و کتاب های این موسسه و آموزش اساتید حرف آخر استفاده کنند.

این موسسه از سال 90 فعالیت جدی خود را در زمینه آموزش شروع کرده است و دانش آموزان زیادی شرایط الانی را که دارند مدیون آموزش اساتید هستند.

شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان 09103225124

نمایندگی حرف آخر در اصفهان نتیجه ی تلاش دانش آموزان این شهر و نیز مشاوران موسسه برای تحقق بود. حرف اخر ابتدا در تهران فعالیت خود را شروع کرد و مدتها به فکر این بود که بتواند نمایندگی تمام شهرها را ایجاد نماید تا دانش آموزان کار راحتتری را در خصوص تهیه پکیج های صفر تا صد و پروژه 6040 حرف آخر داشته باشند.

ثبت نام حرف آخر در اصفهان

تمامی دانش آموزان اصفهان میتوانند فرم ثبت نام درحرف آخر را پر کنند . در ابتدا میتوانید با مشاور ارشد حرف آخر تماس بگیرید و تعیین سطح شما را انجام دهد . ثبت نام در حرف آخر کار بسیار آسانی است که حتی میتوانید به صورت تلفنی آن را انجام دهید . پس برای ثبت نام هر چه سریعتر اقدام کنید و فرم ثبت نام را دریافت نمایید .

خرید پکیج های حرف آخر در اصفهان

هر دانش آموزی دوست دارد از بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی یا ریاضی استفاده کند و این موسسه میخواهد اینکار را برای شما انجام دهد .

موسسه حرف آخر در طول بازه ی زمانی در سال میتواند دو پکیج را در اختیار دانش آموزان دبیرستان و داوطلبان کنکور قرار دهد نحوه تهیه محصولات حرف آخر از فروشگاه حرف آخر و خرید پکیج های آن به دو صورت میباشد که شما میتوانید یا با مراجعه به آدرس موسسه حرف آخر خرید حضوری انجام دهید و یا به صورت غیر حضوری و تلفنی سفارش خود را انجام دهید.

در این باره سوالی در ذهن خود دارید میتوانید با نمایندگی حرف اخر در اصفهان با شماره 09103225124 تماس حاصل فرمایید و حتی میتوانید از مشاوره رایگان حرف اخر نیز بهره مند شوید.

اگر هنوز با موسسه آشنا نشده اید و دوست دارید اول آموزش حرف آخر را ببینید میتوانید یک پکیج رایگان به اسم پکیج 5 وز با حرف آخر که آموزش همه درس ها داخل آن وجود دارد را بگیرید و نگاه کنید.

 حرف آخر در اصفهان

همانطور که گفته شد دانش آموزان و داوطلبان زیادی دوست دارند با موسسه حرف آخر کار بکنند و خود ما هم دوست داریم که این ارتباط در نزدیکی صورت گیرد .

نگاه ویژه حرف اخر به دانش آموزان شهر اصفهان باعث شد تا موسسه حرف آخر در اصفهان نیز مانند نمایندگی حرف آخر در شهرهای شیراز – مشهد – تبریز – کرج – ارومیه  و سایر شهرهای ایران دانش آموزان زیادی از آن شهرها با این موسسه همکاری میکنند کلید بخورد و دانش آموزان موسسه حرف آخر در اصفهان که واقعا از پتانسیل بالایی برخوردارند بتوانند به بهترین نحو استعدادهای خود را شکوفا سازند.

همه ی دانش آموزان از سال دهم دبیرستان به فکر آموزش کنکوری خواهند بود و آن آموزش با آموزش دوران دبیرستان که یک آموزش تشریحی میباشد متفاوت خواهد بود .

در آموزش کنکوری هدف دانش آموز یادگیری عمیقتر مباحث درسی برای ماه های آینده و سال های آینده میباشد و در آموزش تشریحی صرفا هدف قبولی در آزمون و امتحان پیش رو خواهد بود. پس اگر ما بتوانیم نمایندگی در شهرهای مختلف را ایجاد کنیم همانند موسسه حرف آخر اصفهان دانش آموزان به نحو احسن میتوانند با آموزش کنکوری آشنا شوند.

ارتباط دانش آموزان اصفهان با موسسه حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان  09103225124

پکیج های موسسه حرف آخر برای دانش آموزان اصفهان

موسسه حرف آخر در اصفهان کلا دو نوع پکیج در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار میدهد که موسسه حرف آخر در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. دو نوع پکیج کامل حرف آخر شامل پکیج صفر تا صد حرف آخر و پروژه 6040 حرف آخر شامل تمامی دروس کنکوری خواهد بود .

پکیج صفر تا صد حرف اخر که نیازمند زمان بیشتری خواهد بود و همراه کتاب و مشاوره و برنامه ریزی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد و پروژه 6040 به عنوان جمعبندی در ماه های نزدیک کنکور در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد .

برای ارتباط با مشاورین و واحد فروش حرف آخر میتوانید روی آن کلیک کنید تا از نحوه ساز و کار واحد فروش اطلاع کسب کنید.

حرف آخر در اصفهان

کلاهبرداری حرف آخر در اصفهان

عزیزان دقت داشته باشید که موسسه تمامی شاف سازی را خدمت شما انجام خواهد داد و در قبال سهل انگاری شما هیچ مسئولیتی را قبول نمیکند .

عده ای به قصد صرفه اقتصادی شاید اقدام به پخش محصولات حرف آخر با عنوان کپی محصولات حرف آخر را بکنند اما توجه داشته باشین این منابع شاید آپدیت نشده هستند و از طرفی فاقد کتاب کار خواهند بود و از طرف دیگر شما نمیتوانید از مشاره حرف آخر بهره مند شوید و هر گونه پرداخت وجهی به این گونه افراد عاقبت خوبی را نخواهد داشت و خرید منابع حرف آخر به این شکل اصلا کار صحیحی نیست و شاید تمامی هزینه ای را که کرده اید هدر برود .

ما اینجا شماره تماس مشاورین 09103225124 را در اختیار شما قرار داده ایم تا تمامی سوالات خود را مطرح نمایید و شفاف سازی انجام شود . از طرفی هم بجای پیامک زدن به سامانه پیامکی حرف آخر و معطل شدن چند روزه میتوانید تمام سوالات خود را اینجا مطرح نمایید . پس سهل انگاری نکنید و با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

شماره حساب نمایندگی حرف آخر در اصفهان

موسسه برای اینکه بتواند واریزی های تمامی دانش آموزان را در همان روز تایید مالی کند مجبور شده است چندین شماره حساب که بنام خود استاد منتظری هستند را در اختیار دانش آموزان قرار دهند در واقع مشاورین را گروه بندی کردیم و برای هر گروه شماره کارت در نظر گرفته ایم تا بتوانیم واریزی همان روز را از بین 1 میلیارد واریزی که در روز وجود دارد سریعتر تایید کنیم و محصولات سریعتر در اختیار دانش اموزان قرار گیرد.

برای اطلاع از شماره حساب حرف آخر در اصفهان میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و شماره حساب بانک مسکن را دریافت نمایید .

تخفیفات حرف آخر در اصفهان

در بازه های زمانی مختلف تخفیفات متفاوتی در حرف اخر وجود دارد. ما در برهه ای از زمان تخفیفات پلکانی و تخفیفات درصدی را داریم که شامل همه پکیج های حرف اخر میباشد. اگر قصد دارید پکیج های حرف اخر را به صورت قسطی خریداری نمایید تماس بگیرید و شرایط خرید قسطی را جویا شوید . البته نگران تخفیفات نباشید چون حتی به صورت قسطی نیز شامل تخفیف خواهید شد.

ارتباط دانش آموزان اصفهان با حرف آخر و دریافت مشاوره رایگان 09103225124

دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس دفتر مرکزی حرف اخر در تهران میباشد . بعضی از دانش آموزان دوست دارند که به واحد مرکزی حرف اخر  یعنی جایی که تمامی منابع از آنجا فرستاده میشه مراجعه کنند و ساز و کار حرف آخر را ببینند. آدرس حرف آخر واقع در میدان انقلاب و ساختمان مترجمان میباشد . لطفا قبل از مراجعه با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا به محض ورود به کار شما رسیدگی شود.

6 دیدگاه در “نمایندگی حرف آخر در اصفهان – آدرس دفتر حرف آخر اصفهان

 1. علی گفت:

  سلام . در اصفهان پکیج 6040 الان موجوده؟ حضوری میتونم بیام ؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام علی عزیز . باید تماس بگیرین تا از موجودی مطلع شوید .

 2. فرزانه گفت:

  سلام . دی وی دی من مشکل داره میتونین حضوری بیام تعویض کنین ؟

  1. harfeakhar گفت:

   برای تعویض باید از انبار مرکزی حرف آخر اقدام بشه ولی تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنیم

 3. فلان گفت:

  ایا حرف آخر به صورت حضوری هم در اصفهان است؟

  1. harfeakhar گفت:

   با توجه به سیستم vod و آموزش از راه دور نیازی به مراجعه حضوری نیست ولی اگر سوالات مهمی دارید میتونید با شماره تماس مندرج ارتباط بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button