حرف آخر برترین موسسه کنکوری

خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه 1402

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
تخفیفات حرف آخر در زنجان

خرید اقساطی محصولات حرف آخر برای دانش آموزانی که میخواهند از این موسسه پکیج خریداری کنند بهترین گزینه خواهد بود تا در هر شرایطی بتوانند آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

در این مقاله قصد داریم روش های خرید پکیج ها و نحوه خرید اقساطی محصولات حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر را در اختیار شما قرار دهیم . برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان حرف آخر میتوانید تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

خرید اقساطی حرف آخر

حرف آخر از سال 1390 که آموزش کنکوری خود را شروع کرده است تا الان که شما این مقاله را میخوانید تبدیل به یک برند در بین دانش آموزان شده است و طبیعتا بعضی از دانش آموزان شاید از پس هزینه پکیج ها برنیایند . بنابراین موسسه تصمیم گرفته است تا منابع را به صورت اقساطی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانی از همین الان آموزش کنکوری خود را کم کم شروع کنید .

برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره ی خرید اقساطی محصولات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید .

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

شماره تماس موسسه حرف آخر برای خرید قسطی

برای خرید پکیج حرف آخر به صورت قسطی با شماره تماس حرف آخر ارتباط داشته باشید و برای ایجاد سامانه خود ، مشخصات خود را در اختیار مشاورین قرار دهید . برای این کار نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود و یک آدرس برای فرستادن دی وی دی ها و کتاب را در اختیار ما قرار خواهید داد . البته لازم به ذکر است که در اواخر سال 1400 موسسه حرف آخر سیستم vod را روی کار آورد . این سیستم جدیدترین متد آموزشی هستش و دیگر برای شما دی وی دی آموزشی ارسال نخواهد شد و بعد از ثبت نام تمامی کلیپ های آموزشی برای شما از طریق سامانه آپلود میشود و دیگر نگرانی در مورد نواقص پکیج ها نخواهید داشت. برای اطلاع از سیستم vod حرف آخر میتوانید روی آن کلیک نمایید یا با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم ارتباط بگیرید.

آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف

دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر آشنا شده اند و برخی از کلیپ های آموزشی این مجموعه  را دیده اند به فکر خرید پکیج های حرف آخر میافتند . پکیج های حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی میباشد. قیمت پکیج ها متفاوت میباشد و در بازه های زمانی مختلف تخفیفات مختلفی وجود دارد . برای دریافت قیمت پکیج ها همراه با تخفیف آنها حتما تماس بگیرید و  انواع تخفیف پلکانی یا درصدی را برای خود رزرو نمایید.

مزایای خرید اقساطی محصولات حرف آخر

حرف آخر این امکان را قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند به صورت قسطی محصولات حرف آخر را خریداری نمایند . خرید قسطی محصولات حرف آخر مزایا هم خواهد داشت . شما میتوانید با خرید قسطی تخفیف نیز دریافت نمایید .

بهترین پیشنهاد این است که دروس مربوط به سال های خود را دریافت نمایید و با آنها پیش بروید و هرموقع برنامه را کامل کردید میتوانید بقیه دروس را نیز خریداری کنید و پیش خوانی سال های دیگر را نیز داشته باشید . با خرید اقساطی محصولات حرف آخر هم تخفیف میتوانید بگیرید و هم اینکه سال های بعدی اگر پکیجی آپدیت شود شما میتوانید قسط بعدی خود را از منابع آپدیت خریداری نمایید .

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

نحوه خرید اقساطی محصولات حرف آخر

برای خرید قسطی محصولات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید . دروس را با کمک مشاور میتوانید انتخاب کنید و بعد از جمع زدن قیمت دروس و اعمال تخفیفات هزینه را به شماره کارت موسسه که بنام حرف آخر مهر میباشد واریز خواهید کرد .

ارسال منابع خیلی طول نخواهد کشید و موسسه حرف آخر دو نوع روش برای ارسال منابع دارد که شما خودتون آن را تعیین خواهید کرد .

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

پکیج های موسسه حرف آخر

اگر هنوز با پکیج های موسسه حرف آخر آشنایی ندارید توضیحاتی خدمت شما خواهیم داد .این موسسه برای تمامی دانش آموزان دوره ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پکیج آموزشی دارد .

خرید اقساطی محصولات حرف آخر مربوط به پکیج های دوره دبیرستان ( متوسطه دوم ) میباشد. پکیج های صفرتاصد حرف آخر و پروژه 6040  پکیج های مربوط به دوران دبیرستان و متوسطه دوم میباشد . پکیج صفر تاصد ، پکیج کامل حرف آخر میباشد. هر کدام از این پکیج ها همه ی دروس عمومی و اختصاصی را شامل میشود و تفاوت هایی دارد که در بازه های زمانی برای دانش آموزان فرستاده خواهد که در پایین به آن اشاره کرده ایم .

خرید قسطی پکیج صفر تا صد حرف آخر

این پکیج شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی میباشد . همراه این پکیج 10 آزمون مبحثی فرستاده خواهد شد . مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت . برنامه قطاری به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بدون سردرگمی آموزش دروس را شروع کنید .

در برنامه حرف آخر آموزش ، تمرین و تکرار  و تست زنی را پشت سر خواهید گذاشت . بعد از دو هفته یا سه هفته آموزش نوبت به یکی از آزمون ها خواهید رسید .

نکته قابل توجه این است که همراه آزمون ها پاسخنمای تصویری فرستاده خواهد شد و شما بعد از دادن آزمون میتوانید پاسخنمای آن را در سیستم خود قرار دهید و تمامی سوالات آزمون به صورت تصویری در حد 10 دقیقه برای شما تحلیل شده است .

خرید قسطی پروژه 6040 حرف آخر

این پروژه نیز تمامی دروس عمومی و تخصصی را شامل خواهد شد . پروژه 6040 برای سال دوازدهمی ها و پشت کنکوری هایی که وقت زیادی برای مطالعه ندارند فرستاده خواهد شد . در پکیج 6040 حرف آخر 20 آزمون نیز وجود دارد . تفاوت هایی بین پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 وجود دارد .

در پروژه 6040 در آموزش دی وی دی ها تست وجود ندارد ولی در عوض در 20 آزمونی که فرستاده خواهد شد چیزی بیش از 5000 تست کار خواهد شد و تست زنی شما را جبران خواهد نمود . در هر آزمون حدود 270 تست کار شده است و بعد از دادن 20 آزمون 5400 تست کار خواهید کرد .

اما همانطور که گفتیم پاسخنمای تصویری برای آزمون ها فرستاده خواهد شد و در آن حالت های تست ها نیز به شما آموزش داده خواهد شد . یعنی وقتیکه دی وی دی پاسخنما را مشاهده میکنید استاد مربوطه در حد 10 دقیقه سوال را برایتان تحلیل میکند و اگر سوال با حالت دیگری نیز میتواند مطرح شود به شما خواهد گفت . پس اینجا شما به جای یک تست شاید دو تست و شایدم سه تست یاد بگیرید . پس چیزی بیش از دوبرابر 5400 تستکار خواهید کرد.

تخفیفات حرف آخر

موسسه حرف آخر در بازه های متفاوت ، تخفیفاتی مختلفی دارد . تخفیفات پلکانی و درصدی و در بعضی مواقع تخفیفات عیدانه از جمله تخفیفات موسسه میباشد . برای اطلاع از تخفیفات حرف آخر میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و حتی تخفیفات حرف آخر را رزرو نمایید .

شماره کارت  موسسه حرف آخر

بعد از اطلاع از قیمت ها و اعمال تخفیفات حرف آخر نوبت به واریز مبلغ خواهد رسید . توجه داشته باشید که شماره حساب و شماره کارت موسسه  بنام حرف آخر مهر میباشد و بنام شخص حقیقی نمیباشد . با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم شماره حساب مرکزی حرف آخر را دریافت نمایید و بدون نگرانی ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید و از بهترین سبک آموزش بهره مند شوید.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر برای خرید اقساطی محصولات حرف آخر واقع در میدان انقلاب میباشد . موسسه حرف آخر سعی دارد برای تمامی شهرها نمایندگی ایجاد کند . با شماره 09103225124 تماس بگیرید و خرید قسطی خود را انجام دهید .

در هر شهری که باشین خیلی سریع میتوانیم تمامی منابع را برای شما ارسال کنیم .

شماره تماس: 09103225124

2 دیدگاه در “خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه 1402

  1. Zhale گفت:

    کل پکیج رو میشه در سه قسط خریداری کرد ؟

    1. harfeakhar گفت:

      بله حتما. محدودیتی در خریدقسطی وجود نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button