حرف آخر برترین موسسه کنکوری

حرف آخر در گیلان – حرف آخر در رشت – مشاوره رایگان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نمایندگی حرف آخر در گیلان

موسسه حرف آخر در گیلان نتیجه ی تلاش های خود دانش آموزان این شهر میباشد. موسسه حرف آخر از زمانیکه توانسته شیوه های نوین آموزشی را در پکیج های خود مورداستفاده قرار دهد محبوبیت خاصی میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور به دست آورده است .حرف آخر در گیلان برای ارتباط نزدیک با دانش آموزان این شهر تحقق یافته است.

در این مقاله قصد داریم روش دریافت پکیج های حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر و نحوه ثبت نام در طرح ها و دریافت مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار دهیم . اگر میخواهید با بهترین موسسه کنکوری آشنا شوید حتما تا پایان مقاله با ما باشید.

دریافت مشاوره رایگان:  09103225124

موسسه حرف آخر در رشت

حرف آخر در رشت در پی حرف آخر در گیلان بوجود آمده است و موسسه حرف آخر هدفی برای تمام دانش آموزان استان های ایران دارد . حرف آخر در رشت دانش آموزان با استعدادی را مطمئنا پشتیبانی خواهد کرد . شهر رشت دارای دانش آموزانی با استعدا هستند که گویا آموزش زیاد خوبی را بعضی دانش آموزان در دوران دبیرستان ندارند لذا موسسه حرف آخر قصد دارد تا بهترین آموزش را در اختیار این دانش آموزان قرار دهید تا بتوانند بهترین آینده را برای خود رقم بزنند .

موسسه حرف آخر در بندرانزلی

دانش آموزان بندر انزلی نیز از آموزش حرف آخر به صورت ویژه بهره مند خواهند شد. برای ثبت نام میتوانید تماس بگیرید.

موسسه حرف آخر در لاهیجان

حرف آخر در لاهیجان فرصتی برای دانش آموزان میباشد . قاعدتا حرف آخر توجه ویژه ای به این نمایندگی ها خواهد داشت . برای دریافت مشاوره میتوانید تماس بگیرید.

موسسه حرف آخر در آستارا

حرف آخر در آستارا نیز به پیگیری پیاپی کلید خورده است . دیگه نگرانی در رابطه با نمایندگی ها نخواهید داشت.

موسسه حرف آخر در تالش

حرف آخر در تالش از دیگر نمایندگی های حرف آخر میباشد . حرف آخر قصد دارد تمامی نمایندگی در شهرها را داشته باشد.

موسسه حرف آخر در املش

دانش آموزان حرف آخر در املش میتوانند هرچه سریعتر تماس بگیرند تا تمامی سوالات خود را مطرح نمایند.

شماره تماس:  09103225124

هدف حرف آخر برای دانش آموزان گیلان

طبیعتا آموزش دوران دبیرستان یک آموزش تشریحی هستش و به درد کنکور نخواهد خورد . آموزش موسسه حرف آخر از طریق الگو و انیمیشین و تصویرسازی میباشد طبیعتا کسیکه میخواهد در کنکور سراسری موفق شود باید از یک روش خاصی استفاده کند تا بتواند روی مباحث درسی تسلط بیشتری داشته باشد.

با آموزش تصویری حرف آخر شما میتوانید با نیم کره راست ذهن خودکار کنید و به مدت طولانی میتوانید مباحث را در آن ذخیره کنید . این به معنای یک الگوی خاص خواهد یود. تمامی این موسسات کنکوری و منابع فقط بخاطر این خواهد بود که شما بتوانید روی مباحث درسی مسلط باشید نه اینکه فقط بلد باشید.

حرف آخر در گیلان

پکیج های حرف آخر برای دانش آموزان گیلان

این موسسه کلا دو نوع پکیج را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار میدهد. که آن هم بر اساس بازه ی زمانی و پایه تحصیلی برای شما انتخاب میکنیم . دو نوع پکیج صفر تا صد و پروژه 6040 را  در اختیار شما قرار میدهیم . برای تمامی دانش آموزان سالهای دهم و یازدهم و ابتدای دوازدهم پکیج صفر تا صد ولی برای کنکوری هایی که از بهمن ماه برای کنکور شروع میکنند پروژه 6040 را در اختیار آنها قرار میدهیم.

تفاوت پکیج های حرف آخر

اگر میخواهید از تفاوت پکیج های حرف آخر اطلاعاتی را کسب نمایید میتوانید با شماره تماس موسسه حرف آخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر بهره مند شوید.

اما تفاوت هایی برای دو پکیج موسسه حرف آخر وجود دارد که ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد . پکیج صفر تا صد حرف آخر شامل تمامی آموزش دروس میباشد و همراه آن 10 آزمون فرسناده میشود و پروژه 6040 حرف آخر نیز شامل تمامی آموزش دروس میباشد ولی همراه آن بجای 10 آزمون ، 20 آزمون فرستاده میشود و تفاوت های کوپکی میان این دو پکیج وجود دارد که میتوانید تماس بگیرید و بعد از مشاوره پکیج خود را انتخاب کنید.

کلاهبرداری حرف آخر در گیلان

عزیزان دقت داشته باشید که در این مقاله تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهیم و در صورت سهل انگاری شما موسسه هیچ مسئولیتی را در قبال آن به عهده نخواهد گرفت . افرادی سودجو در شهر شما شاید به هر نحوی میخواهند از شما سودجویی کنند و فریب اینجور افراد را نباید بخورید و هر هزینه ای را در این باره انجام دهید مطمئن باشید که هزینه خود را به باد داده اید.

شماره تماس:  09103225124

راه ارتباطی دانش آموزان گیلان با موسسه آخر

دانش آموزان گیلان میتوانند با شماره تلفن حرف آخر 09103225124 در تماس باشند تا از پکیج ها و تخفیفات ومشاوره حرف آخر بهره مند شوند . برای ثبت نام در حرف آخر میتوانید تماس بگیرید تا فرم ثبت نام و کد تخفیف را دریافت نمایید .

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر یعنی جایی که تمامی محصولات و منابع از آنجا فرستاده میشه در تهران قرار دارد . آدرس موسسه حرف آخر به صورت دقیق : ساختمان مترجمان واقع در میدان انقلاب محل دفتر مرکزی حرف آخر میباشد. برای خرید حضوری نیز دانش آموزان میتوانند به این آدرس مراجعه نمایند .

پکیج صفر تا صد و پروژه 6040

دو پکیج حرف آخر با نام های صفر تا صد و پروژه 6040 از پکیج های موسسه حرف اخر میباشد . موسسه حرف آخر فقط این دو پکیج را در اختیار دنش آموزان قرار میدهد . تفاوت هایی برای هر دو پکیج وجود دارد . پکیج صفر تا صد را برای تمامی دانش آموزان میتوانیم در اختیارشان قرار دهیم .

اما برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که نزدیک کنکور هستند و تایم زیادی را برای کنکور وقت ندارند میتوانند پروژه 6040 را در اختیار بگیرند . در پروژه 6040 تعداد تست ها کمتر میباشد و کمی از حجم دی وی دی هاکمتر شده است . برای دریافت مشاره رایگان در مورد پکیج های حرف اخر میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم متماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

برنامه قطاری حرف آخر

بعد از دریافت پکیج های حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر در اختیار شما قرار خواهد گرفت .همانطور که گفته شد همراه منابع حرف آخر مشاوره و برنامه در اختیار شما قرار داده خواهد شد . بعد از دیدن دی وی دی مشاوره میتوانید به کتاب برنامه ریزی یک نگاهی یندازید.

برای درس ها تایم مشخصی را قرار ندادیم بلکه تمامی مباحث را برای شما باکس بندی کرده ایم . هر روزی که میخواهید شروع به مطالعه کنید میتوانید اولین جدول را نگاه کنین که مربوط به یکی از درس ها میباشد حال به صفحات دیگر کتاب مراجعه کنید تا ببینید مثلا در جدول اول که نوشته زیست منظور از زیست کدوم مباحثه ؟

تمامی مباحث را به همراه تایم آموزش و تعلیم را برای شما نوشته ایم و هیچ سردرگمی نخواهید داشت . بعد از طی کردن دو هفته یا سه هفته از آموزش نوبت به یکی از آزمون هاتون خواهد رسید که میتوانید آزمون را در خانه و به صورت غیرحضوری بدهید چون همراه آزمون ها پاسخنمای تصویری فرستاده ایم و تمامی سوالات آزمون ها را به صورت تصویری برای شما تحلیل کرده ایم و جای هیچ سوالی برای شما باقی نخواهد ماند .

برای تمامی دانش آموزان استان گیلان و شهرهای آن آرزوی موفقیت داریم . تمامی شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید تا تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

8 دیدگاه در “حرف آخر در گیلان – حرف آخر در رشت – مشاوره رایگان

 1. فاطمه گفت:

  میشه لطف کنین آدرس رو بگین من میخوام پکیج ها رو از نزدیک ببینم که مشکل نداشته باشه

  1. harfeakhar گفت:

   سلام فاطمه . با شماره تماس داخل سایت که نمایندگی هست تماس بگیر .

 2. آیهان گفت:

  سلام
  ببخشید،چند روز بعد از واریز پول،پکیج به دستمون می رسه؟

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . بستگی به نوع ارسال داره . اگر از طریق پست هستش حدودا 4 روزه میرسه

 3. علی حمید نیا گفت:

  سلام ودرود بی پایان بزرگواران گرامی من پدر مهدی حمید نیا هستم خیلی ازشما ممنون میشم هوای پسر منو داشته باشید اخه درامد بنده درهرماه 2تا2.5 ملیون میباشد ووسع مالیم خیلی پایین است برای خرید پکیج کامل انگشتر نشان عروسی خودم را فروختم وپکیج حرف اخر راتهیه کردیم لذا در ادامه تهیه بقیه پکج به مشکل خوردم مارا دراین زمینه یاری نمایید ان شا الله درادامه جبران می کنیم باتشکر حمید نیا

  1. harfeakhar گفت:

   سلام و وقت بخیر. چشم حتما در خدمت شما خواهیم بود.

 4. آیه علوی گفت:

  سلام من دانش اموز حرف اخر بودم از سال یازدهم و الان پشت کنکورم … من با مشاور حرف اخر که میدونم از گیلان بودن (نمیدونم دقیقا کدام شهر) در ارتباط بودم ولی الان اون مشاور از موسسه رفته و به دلیل اینکه تعهد داده بود نمیتونس همچنان با من در ارتباط باشه میخواستم ببینم راهی هست من بتونم ایشونو پیدا کنم !

  1. harfeakhar گفت:

   سلام . باید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button