اساتید حرف آخر, مقالات مشاوره ای

غلام حسین شیروانی کیست؟ بیوگرافی غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

غلام حسین شیروانی حرف آخر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

غلامحسین شیروانی دبیر شیمی یکی از بهترین و جامع ترین پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر را گرد آورده است که توانسته مطالب درس شیمی را به شکل کامل و قابل فهم در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی قرار داده و کمک بسیار زیادی به درک بهتر مسائل و مباحث این درس داشته باشد. ما در این مقاله به این موضوع که استاد شیروانی کیست و همچنین بیو گرافی استاد غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف آخر خواهیم پرداخت و شما را وی آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

بیوگرافی غلام حسین شیروانی

غلامحسین شیروانی مدرس شیمی، دانشجوی مقطع دکتری رشته شیمی آلی در دانشگاه سراسری خوارزمی تهران است. وی عضو هیئت علمی دانشگاه است و در زمینه تحصیلی خود افتخارات بسیاری کسب نموده است. استاد شیروانی برای نخستین بار توانسته است عنوان مبتکر شهودی سازی درس شیمی را به خود اختصاص داده و با تدریس جذاب و موثر درس شیمی به کمک روش های نوین آموزشی مانند پویانمایی و تصاویر متحرک، امتیازی مثبت و قابل توجه در کارنامه علمی خود ثبت نموده است.

دکتر شیروانی سابقه چندین سال تدریس در آزمایشگاه شیمی آلی دانشگاه، 15 سال تدریس در دانشگاه، تدریس درس شیمی در آموزشگاه قلم چی و تدریس تلویزیونی درس شیمی در برنامه فرصت برابر را داشته است و توانمندی های تدریس خود را در پکیج های آموزشی درس شیمی به اوج رسانیده است. استاد شیروانی دارای امتیاز بالای علمی بوده و بیش از 50 مقاله علمی پژوهشی در ارتباط با رشته شیمی آلی را در مقالات معتبر جهانی به ثبت رسانده است.

استاد شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

استاد شیروانی

استاد شیروانی، شیمی جامع نظام قدیم، شیمی مسائل، مفاهیم شیمی، شیمی مفاهیم، شیمی کامل نظام جدید، شیمی سال دوم و مسائل شیمی دهم و یازدهم را به صورت تشریحی تالیف نموده است و به شکل پکیج هایی در چند دی وی دی در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی قرار داده است. استاد شیمی غلامحسین شیروانی در این پکیج ها از روش و متدی استفاده نموده اند که 50 درصد تمامی مباحث شیمی قابل یادگیری برای تمامی دانش آموزان خواهد بود. این استاد صاحب نام تمامی دانش خود را در جهت ابداع روش های نوین آموزشی و راهکارهایی جهت یادگیری سریع  و موثر به کار گرفته و توانسته است درس شیمی را به درسی جذاب و پرطرفدار در جمع دانش آموزان مبدل نماید.

غلامحسین شیروانی حرف آخر

استاد شیروانی از جمله اساتید بسیار موفق و صاحب نام موسسه حرف آخر است که همکاری طولانی مدتی با این موسسه داشته و توانسته است درس شیمی را با استفاده از متدهای نوین، شیوا و  بسیار تاثیرگذار آموزشی به شیوه کشورهای اروپایی مانند فنلاند و نروژ در اختیار داوطلبان قرار دهد. غلامحسین شیروانی از جمله اساتیدی است که از نخستین سال های شروع به کار موسسه حرف آخر، در این مجموعه حضور داشته و فعالیت هایی موثر در خصوص  پیشرفت و توسعه موفقیت های این موسسه  به انجام رسانیده است.

اهمیت درس شیمی در کنکور

شیمی یکی از دروس اختصاصی کنکور کارشناسی رشته های تجربی و ریاضی است که اهمیت زیادی دارد و علاقه مندان فراوانی را به خود اختصاص می دهد. درس شیمی توسط استاد غلامحسین شیروانی به صورت پکیج های آموزشی به سبکی نوین مانند پویانمایی و تصاویر انیمیشن به داوطلبان کنکور آموزش داده شده و توانسته است سطح بالایی از رضایت و خرسندی متقاضیان را به خود جلب نماید.

پکیج شیمی غلامحسین شیروانی

استاد غلامحسین شیروانی پکیج درس شیمی را در سه مبحث جامع با عناوین محاسبات سریع، مسائل شیمی و مفاهیم جامع شیمی دسته بندی نموده است و در اختیار داوطلبان قرار داده است. استاد غلامحسین شیروانی با درایت فراوان به اینکه محاسبات شیمی یکی از اصلی ترین بخش های آموزشی در خصوص این درس هستند، نحوه انجام محاسبات و چگونگی پاسخگویی به آنها را در 4 دی وی دی 5 ساعته تهیه نموده است و علاوه بر آسان نمودن یادگیری این درس، مطالب دشوار و فرمول ها را برای دانش آموزان لذت بخش نموده است. از جمله ویژگی های مثبت و قابل توجه در شیمی حرف آخر دکتر شیروانی، توانمندی پاسخگویی سریع به تست ها و سوالات کنکور است. غلامحسین شیروانی، پکیج مسائل شیمی را در 15 ساعت آموزش داده و قدرت پاسخگویی به تست های کنکور را به زیر 10 ثانیه رسانیده است.

توجه: چنانچه قصد خررید و یا مشاهده پکیج های این استاد عالیقدر را دارید میتوانید از طریق فروشگاه حرف آخر اقدام کنید و یا با شماره تماس مشاوره رایگان حرف آخر در تماس بوده و با مشاورین رتبه برتری این موسسه در ارتباط باشید و هر گونه سوال و راهنمایی که نیاز دارید را دریافت کنید. همچنین می توانید خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید.

شماره تماس مشاورین موسسه: 09103225124

در این رابطه بخوانید:

قیمت پروژه 6040 حرف آخر

[/vc_column_text][us_grid columns=”3″ orderby=”menu_order title” post_type=”product” items_layout=”shop_standard” items_gap=”1.2rem” items_quantity=”3″ taxonomy_product_cat=”%d8%b4%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d9%81-%d8%a2%d8%ae%d8%b1″][us_btn label=”مشاهده تمام محصولات استاد شیروانی” link=”url:https%3A%2F%2Fharfe-akhari.ir%2Fproduct-category%2F%25d8%25b4%25db%258c%25d9%2585%25db%258c-%25d8%25ad%25d8%25b1%25d9%2581-%25d8%25a2%25d8%25ae%25d8%25b1%2F|title:%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%20%D8%A2%D8%AE%D8%B1|target:%20_blank|” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.