1. خانه
 2. »
 3. مقالات مشاوره ای
 4. »
 5. پکیج طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ – ثبت نام طرح نخبگان حرف آخر
طرح نخبگان حرف آخر

پکیج طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ – ثبت نام طرح نخبگان حرف آخر

 طرح نخبگان حرف آخر تخصصی ترین پکیج آموزشی برای موفقیت در کنکور میباشد. در این مقاله قصد داریم محتوای طرح نخبگان حرف آخر و نحوه برنامه ای که در این طرح پشت سر میگذارید و نحوه ثبت نام در آن را در اختیار شما قرار دهیم . برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با شماره 09927978575 تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را در مورد طرح نخبگان موسسه حرف آخر رفع نمایید.

عزیزان لازم به ذکر است در همین ابتدا خبر خوبی بهتون بدیم و اینکه شما اگر هزینه پکیج کامل را ندارید و نمیتوانید به صورت یکجا هزینه ثبت نام طرح نخبگان را بپردازید میتوانید تماس بگیرید و بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم تا به صورت قسطی آن را پرداخت نمایید.

طرح نخبگان حرف آخر چیست ؟

موسسه کنکوری حرف آخر یکی از موسسات برتر در زمینه آموزش کنکوری میباشد. این موسسه در طول سالهای قبل رتبه برتری های زیادی داشته که همگی آنها از طرح نخبگان حرف آخر استفاده کرده اند. تمامی منابع حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه میباشد. همراه این منابع مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیار شما قرار میگیره.

طرح نخبگان حرف آخر شامل پکیج صفر تا صد حرف آخر میباشد و کاملترین پکیج برای دانش آموزانی میباشد که قصد رتبه برتری شدن دارند. در این طرح تمامی برنامه ها و چیزهایی که برای کنکور لازم دارید با شما کار خواهد شد. پس این طرح شامل پکیج های آموزشی حرف آخر میباشد که با آن میتوانید آموزش خود را تقویت نمایید و برای رتبه برتری شدن تلاش نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان درباره طرح نخبگان میتوانید با شماره 09927978575 تماس بگیرید.

محتوای طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان موسسه حرف آخر شامل دی وی دی ها و کتاب ها و جزوه ها و آزمون ها میباشد. در اولین مرحله بوسیله دی وی دی ها آموزش عمیق و کاملا کنکوری خواهید دید و اگر با آموزش حرف آخر آشنا نیستید لازم است بیان کنیم که حرف آخر به صورت شهودی سازی به شما آموزش میدهد. تمامی آموزش های حرف آخر به صورت تصویرسازی و انیمیشن و الگو میباشد و بهترین سبک آموزش برای کنکور میباشد که با نیم کره راست ذهن شما کار خواهد شد و قدرت ماندگاری نیم کره راست ذهن بسیار بالا خواهد بود. محتوای پکیج نخبگان حرف آخر کتاب و جزوه و dvd میباشد که همگی مکمل یکدیگرند.

برنامه طرح نخبگان حرف آخر

در طرح نخبگان حرف آخر ، یک برنامه که برنامه قطاری نامیده میشود را پیش خواهید رفت . برنامه قطاری کاملترین برنامه برای دانش آموزان کنکوری میباشد. این پکیج همانند کلاس خصوصی میباشد ولی با این تفاوت که شما در یک محیط آرام و با لباس راحت و تغذیه مناسب مشغول دیدن آموزش خواهید بود و آموزش پکیج  را برخلاف کلاس خصوصی میتوانید چندین بار نگاه کنید تا تمامی مشکلات شما برطرف شود. در این برنامه مراحلی مانند آموزش ، تمرین و تکرار، تست زنی و حتی آزمون را پشت سر خواهید گذاشت.

در اولین مرحله بعد از دیدن آموزش و بعد از اینکه آموزش شما کاملا قوی شد و از حد بلد بودن عبور کردین و به حد تسلط رسیدین مطمئن باشید قدرت تست زنی را دارید و با تمرین و تکرار به سراغ آزمون ها خواهید رفت . همراه آزمون ها نیز پاسخنمای تصویری فرستاده خواهد شد و شما میتوانید بعد از آزمون ها ، تحلیل آنها را به صورت تصویری ببینید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون ها و پاسخنمای آنها و نحوه برنامه قطاری میتوانید با شماره 09927978575 تماس بگیرید و راهنمایی دریافت نمایید.

گروه نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف آخر را گروهی از بهترین مشاوران و مشاران ارشد پشتیبانی خواهند کرد تا هیچگونه مشکلی برای دانش آموز پیش نیاید. در این طرح تمامی برنامه ریزی برای دانش آموز انجام شده است و مشاور قصد دارد با نکات کنکوری که در اختیار دانش آموز قرار میدهد این مسیر را راحتتر و هموارتر نماید تا دانش آموز به سرعت بتواند برنامه ریزی قطاری را پشت سر گذارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخبگان حرف آخر میتوانید با شماره تماس مشاوران حرف آخر 09927978575 در تماس باشید تا اطلاعات کافی در مورد نحوه مطالعه و تست زنی و برنامه قطاری و انواع مرورهای پنج گانه به شما توضیح داده شود . برای اینکار میتوانید با شماره تماس آقای کاوه فروزان یکی از بهترین مشاوران ارشد موسسه که در اختیار شما قرار گرفته ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید تا تمامی سوالات شما برطرف شود.

دروس طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان حرف آخر برای رشته های تجربی و ریاضی میتواند تمامی دروس آنها را پوشش دهد. در این طرح تمامی دروس عمومی و اختصاصی با دانش آموزان کار خواهد و تمامی دروسی که در کنکور تآثیر گذار میباشند را آموزش خواهید دید.

تمامی دروس زیست شناسی ، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات ، دینی، عربی ، زبان در این طرح قرار دارد و برای رشته های ریاضی درس زیست شناسی ارسال نخواهد نشد و ریاضی تخصصی فرستاده خواهد شد . شما داوطلبان سال دهم و یازدهم و دوازدهم میتوانید با این پکیج پیش بروید و همانطور که از اسم آن پیداست میتوانید برای رتبه برتر شدن در کنکور استارت خود را بزنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح نخیگان موسسه حرف آخر میتوانید تماس بگیرید.

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر

ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر کاملا رایگان میباشد و شما هزینه ی پکیج ها را که واریز نمایید در طرح نخیگان ثبت نام خواهید شد و پکیج ها برای شما ارسال خواهد شد. شما به دو طریق میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید که هم به صورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری امکان پذیر میباشد.

برای ثبت نام به صورت غیر حضوری که راحتترین روش میباشد و تقریبا اکثر دانش آموزان به این صورت انجام میدهند؛ میتوانید با شماره تماس حرف آخر که در اختیار شما قرار گرفته 09927978575 تماس بگیرید و مستقیما با مشاوران ارشد و شماره تماس آنها در ارتباط باشید و بعد از اطلاع از قیمت طرح و اعمال تخفیفات روی آن میتوانید هزینه را به حساب موسسه واریز کنید و ثبت نام شما به صورت رایگان انجام خواهد شد .

اما اگر دوست دارید به صورت حضوری ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر را انجام دهید میتوانید به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید البته لازم به ذکر است که حتما باید قبل از مراجعه با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس حاصل فرمایید تا شرایط برای ثبت نام شما و دریافت پکیج طرح نخبگان فراهم گردد در غیر اینصورت با معطلی زیادی روبرو خواهید شد.

اساتید طرح نخبگان حرف آخر

در طرح نخبگان حرف آخر بهترین اساتید کار آموزش را بر عهده خواهند داشت و تمامی آموزش دروس بصورت شهودی سازی و استفاده از نیم کره راست ذهن میباشد. اسامی اساتید را در پایین قید نموده ایم :

ریاضی : استاد عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی

زیست شناسی: استاد شعبانی – شاکری – هومن روان

فیزیک :  استاد پیمان کامیار

شیمی : استاد غلامحسین شیروانی

ادبیات: استاد محسن منتظری

دینی : استاد علیرضا یوسفیان پور

عربی: استاد محمد واعظی

زبان : استاد مجتبی محمودی

لازم به ذکر است که این طرح بهترین پکیج آموزشی برای شما میباشد و چیزی بیشتر از این پکیج وجود نداره تا در اختیار شما قرار بگیره . پس با ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر و داشتن برنامه ای منظم قدم در دنیای جدید آموزش کنکوری بگذارید .

دروس تخصصی طرح نخبگان حرف آخر

این پکیج شامل تمامی دروس زیست شناسی ، شیمی، فیزی و ریاضی برای رشته های تجربی و ریاضی میباشد و دانش آموزان میتوانند بر حسب میل خود آن ها را به صورت جداگانه سفارش دهند چون شاید بعضی از دانش آموزان قدرت خرید پکیج به صورت یکجا را نداشته باشند. دروس تخصصی این طرح هم به صورت تک درس و هم به صورت کامل سفارش گیری میشوند . برای راهنمایی بیشتر میتوانید تماس بگیرید.

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر میتواند رشته پزشکی شما را رقم بزند .درس زیست شناسی مهم ترین درس برای گروه رشته تجربی میباشد. در این طرح درس زیست شناسی به صورت پکیج های کاملا جداگانه در اختیار شما قرار میگیرد  شامل زیست دهم – یازدهم – دوازدهم – ژنتیک – گیاهی و زیست در دایره.

زیست شناسی طرح نخبگان حرف آخر بهترین کمک برای درصدهای بالای شما در کنکور را خواهد داشت. با این پکیج شما درک درستی از آموزش زیست شناسی را خواهید داشت و با تسلط بیشتر روی مباحث میتوانید تست زنی را برای خود راحتتر نمایید.

شیمی طرح نخبگان حرف آخر

شیمی طرح نخبگان حرف آخر نیز با تدریس استاد شیروانی میتواند بهترین حس یادگیری را در شما ایجاد کند. شیمی طرح نخبگان حرف آخر در دو قسمت مفاهیم و مسائل بصورت جداگانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مفاهیم دهم و یازدهم باهم و مفاهیم دوازدهم به صورت جداگانه و مسائل نیز در قالب پکیج جامع مسائل شیمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ریاضی طرح نخبگان حرف آخر

ریاضی طرح نخبگان حرف آخر با آموزش تشریحی دوران دبیرستان شما فرق داره و الان یه سری تکنینک و الگوهای خاصی را توسط خود استاد عبدالرضا منتظری آموزش خواهید دید که در بازه زمانی ثانیه ای بتوانید تست های ریاضی را حل کنید. ریاضی این طرح نیز به صورت پک های جامع ریاضی جامع1 و جامع2 و جامع3 و مثلثات در اختیار شما قرار خواهد گرفت . با این سبک از آموزش مطمئنا استرس شما برای کنکور کاهش خواهد یافت و از آموزش خود لذت خواهید برد.

فیزیک طرح نخبگان حرف آخر

فیزیک طرح نخبگان حرف آخر با تدریس استاد پیمان کامیار میباشد. در فیزیک بجای فرمول های زیاد و طاقت فرسا میتوانید با الگوهایی که استاد کامیار در اختیار شما قرار میده تست های خود را خیلی سریع حل نمایید. بخاطر داشته باشید که آموزش حرف آخر به صورت شهودی سازی میباشد و شما هر آموزشی را امروز ببینید تا ماه ها در نیم کره راست ذهن شما باقی خواهد ماند. فیزیک طرح نخبگان نیز به صورت پک های جداگانه در اختیار شما قرار میگیره و آموزش هر سال از همدیگر تفکیک شده است .

دروس عمومی طرح نخبگان حرف آخر

دروس عمومی طرح نخبگان حرف آخر شامل دروس ادبیات، دینی ، زبان و عربی برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی میباشد و تمامی دانش آموزان میتوانند به صورت کامل و تک درس آن را سفارش دهند و برنامه قطاری را حتی الامکان پیش بروند. توجه داشته باشید خرید پکیج ها به صورت کامل از دو طرف دارای اهمیت میباشد: هم برنامه آموزشی شما کامل خواهد شد و هم تخفیف بیشتری به شما داده خواهد شد . برای اطلاعات از تخفیفات حرف آخر میتوانید روی آن کلیک کنید تا از نحوه دریافت تخفیفات مطلع شوید.

ادبیات طرح نخبگان حرف آخر

ادبیات طرح نخبگان حرف آخر نیز با تدریس استاد محسن منتظری آموزش شیرین و لذت بخشی را برای شما گرد آورده است. ادبیات این طرح به صورت موضوعی در اختیار شما قرار میگیره و به صورت کاملا جداگانه آنها را آموزش خواهید دید مثل مبحث : آرایه ، قرابت معنایی ، تاریخ ادبیات و …

دینی طرح نخبگان حرف آخر

در این طرح ، دینی با تدریس استاد یوسفیان پور به صورت سال به سال و تفکیک شده به شما داده خواهد شد و میتوانید حتی به صورت جداگانه سال مورد نظر خود را سفارش دهید. آموزش دینی به صورت الگو میباشد و در حدود 40 ساعت کا دینی سه سال را میتوانید آموزش ببینید .

عربی طرح نخبگان حرف آخر

درس عربی توسط استاد محمد واعظی آموزش داده میشود و عربی به صورت یک پکیج جامع در اختیار شما قرار میگیره و نمیتوانید به صورت سال به سال آن را سفارش دهید. تمامی قواعد عربی را میتوانید در کتر از 30 ساعت آموزش ببینید. شما با این آموزش به فکر درصد100 در کنکور خواهید بود.

زبان طرح نخبگان حرف آخر

درس زبان به صورت پک های جداگانه توسط استاد مجتبی محمودی آموزش داده خواهد شد. در پکیج زبان قسمت گرامر و لغات با هم و قسمت درک مطلب نیز به صورت جداگانه به شما آموزش داده خواهد شد و شما میتوانید به صورت جداگانه نیز آن را سفارش دهید.

عزیزان توجه داشته باشید که اگر هزینه کامل برای ثبت نام طرح نخبگان را ندارید میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و به صورت قسطی ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

6 دیدگاه. جدید

 • برای ثبت نام طرح نخبگان قبلش باید آزمون بدیم ؟؟

  پاسخ
  • harfeakhar
   1400-07-28 20:33

   خیر آزمونی نداره و شما میتوانید به راحتی ثبت نام نمایید.

   پاسخ
 • ریحانه
  1400-08-30 16:06

  چجوری برای طرح نخبگان ثبت نام کنم؟ من واقعا نیاز دارم☹️

  پاسخ
  • harfeakhar
   1400-09-01 16:50

   برای ثبت نام نیاز به هیچ آزمون یا شرایط خاصی نیست و به راحتی میتونین ثبت نام کنین . برای راهنمایی بیشتر با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

   پاسخ
 • زینب
  1400-09-01 10:45

  شرایط قسطی داره طرح نخبگان ؟

  پاسخ
  • harfeakhar
   1400-09-01 16:48

   بله میتونین تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت نمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست