حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نحوه خرید محصولات حرف آخر با کد تخفیف ویژه [ 2 روش خرید ]

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
نحوه خرید محصولات حرف آخر

نحوه خرید محصولات حرف آخر شاید دغدغه خیلی از دانش آموزان و والدین میباشد که بتوانند با آموزش حرف آخر پیش بروند. در این مقاله شما را با انواع روش ها و نحوه خرید محصولات حرف آخر مانند فایو استار حرف آخر آشنا خواهیم کرد و برای دریافت راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره تماس مشاوران ارتباط بگیرید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

خرید پکیج های حرف آخر اولین قدم برای موفقیت در کنکور میباشد .دستیابی به موفقیت های بزرگ نیاز به همت والا و تلاش زیاد دارد. این روزها هر کسی اهدافی برای خود دارد که برای رسیدن به آن برنامه ریزی می کند.اگر هدفتان ادامه تحصیل و موفقیت در کنکور باشد باید به کمک یک راهنمای درست و حسابی مسیرتان را مشخص کنید. خرید پکیج های حرف آخر بهترین گزینه برای افراد جویای موفقیت های بزرگ است.

درس خواندن برای کنکور با درس خواندن برای امتحانات معمول تحصیلی تفاوت زیادی دارد. کسب مهارت، دقت و سرعت در دریافت و انتقال مطالب آموزشی مهم ترین عامل تعیین کننده در آزمون های سراسری است. برای اینکه در این گونه آزمون ها حرفی برای گفتن داشته باشید باید منابع آموزشی خاصی را مطالعه کنید و به شیوه خاصی از این اطلاعات برای پاسخگویی به سوالات استفاده کنید. نحوه خرید محصولات حرف آخر این کمک را به شما خواهد کرد تا بتوانید با خیال راحت خرید پکیج ها را انجام دهید.

روش های خرید محصولات حرف آخر

 

نحوه خرید محصولات حرف آخر به شما کمک می کند گنجینه هایی از مطالب کلیدی آزمون را در اختیار داشته باشید و در مواقع لازم این اطلاعات را به خاطر بیاورید و از آنها برای پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای استفاده کنید. این را بخاطر داشته باشید که برای رسیدن به خواسته هایتان در آزمون سراسری نیازی نیست که خط به خط کتابها و جزوات آموزشی را از بر کنید بلکه شما آموزش می بینید که چطور از کلیدی ترین اطلاعات ذهنی بیشترین بهره را ببرید.

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

نحوه خرید محصولات حرف آخر

خرید محصولات حرف آخر کار راحتی میباشد و تمامی دانش آموزان در همه نقاط ایران میتوانند خرید خود را انجام دهند. نحوه خرید محصولات حرف آخر به این شکل میباشد که شما باید هزینه پکیج ها را به شماره حساب حرف آخر واریز کرده باشید و سپس میتوانید پکیج ها را در اختیار داشته باشید. دانش آموزانی که با حرف آخر آشنایی دارند و یا پکیج های رایگان حرف آخر را دریافت نموده اند قصد ثبت نام در موسسه حرف آخر را دارند.

برای خرید پکیج های حرف آخر میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری اقدام کنید . راحتترین روش غیر حضوری میباشد که شما با شماره تماس حرف آخر  09103225124 در ارتباط بوده و شماره حساب موسسه حرف آخر را دریافت خواهید کرد و هماهنگی را انجام خواهید داد .

برای روش حضوری نیز شما میتوانید تشریف بیارین به آدرس دفتر حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران و تمامی پکیج ها را به صورت حضوری دریافت نمایید . برای اینکار نیز ابتدا با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم هماهنگی لازم را انجام دهید تا در اسرع وقت به کار شما رسیدگی شود.

روش های خرید محصولات حرف آخر

برای خرید محصولات حرف آخر همانطور که گفته شد شما میتوانید به دو روش عمل کنید: 

برای خرید غیر حضوری و تلفنی که راحت ترین روش میباشد و اکثریت دانش آموزان اینکار را انجام میدهند میتوانید با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید و سپس لیست قیمت محصولات حرف آخر را دریافت نمایید. لیستی را که دریافت نموده اید قیمت خام میباشد و تخفیف روی آن اعمال میگردد. تخفیفات حرف آخر را در پایین به شما توضیح داده ایم.

بعد از اعمال تخفیفات شما میتوانید شماره کارت حرف آخر را دریافت نمایید و هزینه را به حساب موسسه واریز نمایید و سپس باید عکس فیش واریزی یا مشخصات آن و مشخصات فردی خود را در اختیار مشاور قرار دهید تا پکیج ها را برای شما ثبت نماید شماره کارت حرف آخر بنام حرف آخر مهر میباشد که معتبر است و این روش بهترین و راحت ترین روش میباشد.

یکی دیگر از روش های نحوه خرید محصولات حرف آخر مراجعه حضوری میباشد و این کار شاید برای شما کمی سخت باشد. برای مراجعه حضوری شما میتوانید به آدرس دفتر مرکزی حرف آخر که در میدان انقلاب میباشد مراجعه نمایید و پکیج ها را به صورت حضوری دریافت نمایید و البته برای اینکار هم باید با شماره تماسی که درج نموده ایم هماهنگی لازم را انجام دهید.

نحوه خرید محصولات حرف آخر را به صورت کامل خدمت شما توضیح دادیم و اگر سوالی در ذهن خود دارید میتوانید با شماره تماس: 09103225124تماس بگیرید و مشاوران حرف آخر پاسخگوی شما خواهند بود.

خرید پکیج های حرف آخر

تخفیفات محصولات حرف آخر 

موسسه حرف آخر در همه بازه ها برای شما تخفیفاتی را در نظر گرفته است و نگران این موضوع نباشید که در کدام ماه باید خرید انجام دهید تا برای شما هزینه کمتری داشته باشد. تخفیفات حرف آخر شامل تخفیفات پلکانی و درصدی و تخفیفات عیدانه میباشد و شما در هر ماه اقدام به خرید محصولات نمایید تخفیفی به شما تعلق خاهد گرفت و فقط به فکر این باشید که زودتر ثبت نام در حرف آخر را انجام دهید تا آموزش کنکوری خود را زودتر شروع نمایید.

مزیت خرید محصولات حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با ارائه پکیج های آموزشی کنکور با سبکی ویژه، دنیای جدیدی در آموزش کنکور به روی دانش آموزان گشوده است. به کارگیری اساتید با تجربه و مطرح کنکور و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های آموزشی موسسه حرف آخر را متمایز می کند. وجه تمایز روش های آموزشی حرف آخر این است که از راهکارهای تصویر سازی ذهنی و شهودی سازی برای تثبیت اطلاعات آموزشی در ذهن کاربران استفاده می کند.

با خرید پکیج های حرف آخر شما یک گام از رقبای خود جلوتر هستید چرا که مطالب آموزشی کلیدی را در قالب جزوات و دی وی دی های آموزشی دریافت می کنید که کارتان را خیلی ساده تر می کند و دیگر نیازی نیست برای حفظ کردن تمام مطالب آموزشی وقت فراوانی بگذارید و در نهایت سردرگم شوید.

با خرید پکیج های حرف آخر که از منابع موثق کنکورهای سالهای گذشته و همچنین مطالب تکمیلی آموزشی تشکیل شده اند، ترفندهایی برای پاسخ گویی به سوالات چهار گزینه ای در کوتاهترین زمان ممکن را فرا می گیرید.

جهت دریافت اطلاعات مربوط به پکیج های حرف آخر تماس بگیرین:

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

نحوه خرید پکیج حرف آخر

پکیج های آموزشی حرف آخر در قالب دی وی دی های آموزشی از دروس پایه های مختلف متوسطه تشکیل شده است که توسط اساتید متخصص کنکور به سبکی خاص تدریس می شود. این سبک از آموزش دروس کنکور برای اولین بار توسط موسسه حرف آخر در ایران ارائه شده است و حتی آموزش دوره های متوسطه اول ( هفتم – هشتم – نهم ) به اتمام رسیده است.

به طور کلی می توان گفت حرف آخر با بکارگیری تکنولوژی های جدید آموزشی تحولی در یادگیری دانش آموزان ایجاد کرده است. این فرآیند به این صورت است که در روند فراگیری دروس کنکور هر دو نیمکره مغز دانش آموزان برای یادگیری به کار گرفته می شود.

 

این تکنولوژی ها در حال حاضر در سراسر دنیا به کار گرفته می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته و یکی از متدهای عالی آموزشی در زمینه تدریس محسوب می شود.

با خرید منابع حرف آخر دانش آموزان محتوای کاملی از دروس کنکور را به ذهن می سپارند و در هنگام برگزاری آزمون به طور بهینه از این اندوخته های ذهنی کمک می گیرند. به کارگیری تکنولوژی تصویر سازی و انیمیشن در منابع آموزشی حرف آخر به عنوان یکی از کارآمدترین متدهای آموزشی در سطح بین المللی شناخته شده است.

موسسه حرف آخر با به کارگیری اساتید نخبه و متخصص که روش تدریس مطرحی در آموزش کنکور دارند پکیج های آموزشی منحصر بفردی را طراحی کرده است که کارایی فوق العاده ای برای محصلان کنکور داشته است.

خرید محصولات حرف آخر به دانش آموزانی که هدفمند و مشتاق کسب رتبه های عالی کنکور هستند شدیدا توصیه می شود. در این منابع آموزشی میانبرها و کلیدهای حل مسئله گنجانده شده است، مطالبی که برای دستیابی به آنها باید ساعت ها وقت صرف کنید. روش هایی که برای تدریس در موسسه حرف آخر به کار گرفته می شود مطابق با جدیدترین تکنولوژیهای آموزشی روز است و مزیت های بسیاری نسبت به شیوه های سنتی دارد.

بسیاری از دانش آموزان در دروس اختصاصی مشکل دارند و همیشه از درس هایی مانند فیزیک و ریاضی فراری هستند. در سیستم طراحی شده در موسسه حرف آخر، اساتیدی همچون استاد منتظری با پویانمایی مطالب آن را برای دانش آموزان راحت و قابل فهم کرده اند. در دنیای پر زرق و برق امروزی دانش آموزان نیاز به روش های جذاب تصویری و انیمیشن دارند تا بیشتر به درس رغبت پیدا کنند و موسسه حرف آخر به بهترین نحو به این نیاز پاسخ گفته است.

همانطور که  می دانید دانش آموزان دروس اختصاصی و عمومی را در مدرسه فقط حفظ می کنند بدون اینکه مطالب را مفهومی یاد بگیرند. با خرید محصولات حرف آخر دانش آموزان تجربه های دلپذیری از درس خواندن کسب می کنند و با مشاهده پیشرفت های خود و درصدهای بالای 70 در دروس اختصاصی و عمومی به موفقیت در کنکور دلگرم تر می شوند.

حرف آخر

شماره تماس: 09103225124 – 02122039821

دریافت مشاوره از رتبه های برتر حرف آخر

دانش آموزان گرامی که مشتاق موفقیت در کنکور و کسب رتبه های برتر هستند می توانند بعد از خرید محصولات حرف آخر از مشاوران رتبه برتر موسسه برای درس خواندن اصولی مشورت بگیرند. با اصول برنامه ریزی و مشاوره تیم رتبه برتر و تدریس اساتید بین المللی که حرف اول را در کشور می زنند رتبه دلخواه خود را بدست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید محصولات حرف آخر و مشاوره رایگان حرف آخر می توانید با شماره 09103225124  تماس بگیرید. این را به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت های شگفت انگیز و قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهتان باید مسیرهای منحصربفرد انتخاب کنید. مشاوران موسسه حرف آخر به دانش آموزان شیوه های صحیح مطالعه و تند خوانی برای کنکور را می آموزند. پس از طی دوره های درسی به تدریج دانش آموزان راهکارهای تندخوانی و در عین حال درک سریع و به خاطر سپاری مطالب را می آموزند.

پس برای خرید محصولات حرف آخر و موفقیت در کنکور هر چه زودتر دست به کار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button