حرف آخر برترین موسسه کنکوری

نمایندگی حرف آخر در بندرعباس | مشاوره رایگان

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
حرف آخر در بندرعباس

نمایندگی حرف آخر در بندر عباس بهترین ایده برای دانش آموزان بندرعباس و استان هرمزگان میباشد تا بتوانند با آموزش کنکوری حرف آخر آشنا شوند و بتوانند بهترین نتیجه را در کنکور داشته باشند. در این مقاله قصد داریم نحوه آموزش موسسه حرف آخر و انواع پکیج ها و طرح های موجود و همچنین نحوه ارتباط دانش آموزان با نمایندگی حرف آخر در بندرعباس و ثبت نام آنها و دریافت پکیج های رایگان را به شما توضیح دهیم.

شماره تماس: 09103225124

آموزش موسسه حرف آخر

آموزش حرف آخر از سال 1390 به صورت جدی و کم کم در بین دانش آموزان جای گرفت .مبنای آموزش موسسه حرف آخر بر اساس الگو ، انیمیشن و تصویرسازی میباشد. حرف آخر میخواهد به صورت شهودی سازی با شما کار کند و با نیم کره راست ذهن که قدرت ماندگاری بالایی دارد سروکار دارد. بهترین نوع آموزش به صورت تصویرسازی میباشد. با آموزش حرف آخر میتوانید بهترین نتیجه را در کنکور سراسری داشته باشید.

حرف آخر در بندرعباس

نمایندگی حرف آخر در میناب

موسسه حرف آخر قصد دارد که برای دانش آموزان استان هرمزگان شرایطی را مهیا نماید تا بتوانند خیلی سریع با مجموعه حرف آخر آشنا شده و مشکلات خود را برطرف نمایند. حرف آخر در میناب نیز با این هدف ایجاد خواهد تا دانش آموزان بتوانند خیلی راحت بتوانند با مشاوران حرف آخر در ارتباط باشند. حرف آخر در بندر لنگه – حرف آخر درقشم و دیگر شهرهای استان هرمزگان نیز ایجاد خواهد شد و از مشاوران بومی آن منطقه استفاده خواهد شد.

پکیج های موسسه حرف آخر

نمایندگی حرف آخر در بندرعباس برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی ( متوسطه اول) و دبیرستان ( متوسطه دوم) پکیج های آموزشی دارد و آن را در اختیار شما قرار میدهد. آموزش دروس ابتدایی و راهنمایی کاملا جذاب میباشد و دانش آموز علاقه به دیدن آموزش خواهد داشت .

برای دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی یک نوع پکیج وجود دارد ولی برای دانش آموزان دبیرستانی بر اساس بازه زمانی که در آن قرار داریم دو نوع پکیج در اختیار شما قرار میدهیم . پکیج های صفر تا صد و پروژه 6040 دو نوع از پکیج های حرف آخر میباشد. در پایین توضیحات آن را داده ایم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

شماره تماس: 09103225124

پکیج 0 تا 100 حرف آخر

تمامی منابع حرف آخر به صورت دی وی دی و  کتاب و جزوه میباشد و همراه آن مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید کرد. نمایندگی حرف آخر در بندرعباس سعی میکند بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهد .

پکیج صفر تا صد حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی یعنی دروس زیست و شیمی و ریاضی  و فیزیک و ادبیات و عربی و دینی و زبان میباشد. تمامی پکیج ها شامل دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه میباشد و بر اساس برنامه قطاری که خدمت شما توضیح داده خواهد شد بدون هیچ سردرگمی میتوانید آموزش خود را شروع کنید. برای دریافت راهنمایی در مورد این پکیج میتوانید با شماره 09103225124 در ارتباط باشید.

پروژه 6040 حرف آخر

نمایندگی حرف آخر در بندرعباس پروژه 6040 را نیز میتواند در اختیار شما قرار دهد. توجه داشته باشید که 6040 جمعبندی میباشد و در ماه های نزدیک کنکور که داوطلبان تایمی برای مطالعه ندارند میتوانند این پکیج را تهیه نمایند و همراه آن برنامه و مشاوره دریافت نمایند.

این پکیج نیز شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی و 20 آزمون میباشد. تفاوت هایی بین پکیج 0 تا100 با پروژه 6040 وجود دارد که برای اطلاع از آن بهتر است تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید. تمامی دانش آموزان سال دوازدهم و داوطلبان کنکوری که در ماه های نزدیک کنکور هستند میتوانند با پروژه 6040 آموزش خود را پیش ببرند و قبولی خود را تضمین کنند.

پکیج های رایگان حرف آخر

نمایندگی حرف آخر در بندرعباس میتواند پکیج های رایگان در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید با آموزش حرف آخر آشنا شوید. پکیج های 5 روز با حرف آخر و پکیج محاسبات 7 الگو ، پکیج های رایگان این موسسه هستش.

پکیج 5 روز با حرف آخر بهترین پکیج برای آشنایی با حرف آخر میباشد و تمامی دروس عمومی و اختصاصی به میزان 20 درصد به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید با آموزش موسسه آشنا شوید.

پکیج محاسبا ت7 الگو نیز دو حلقه دی وی دی آموزشی هستش که مربوط به محاسبات سریع و 7 روش طلایی تست زنی زیست میباشد. این پکیج نیز به نوبه ی خود میتواندکمک خوبی به شما دانش آموزان کنکوری داشته باشد.

ارتباط دانش آموزان بندرعباس با مشاوران حرف آخر

دانش آموزان میتوانند با شماره 09103225124 با نمایندگی حرف اخر در بندرعباس ارتباط داشته باشند و مشاوره رایگان را دریافت نمایند. برای اطلاع از نحوه برنامه و طرح های حرف آخر میتوانید تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام دانش آموزان بندرعباس

دانش آموزان حرف آخر در بندرعباس میتوانند به صورت غیرحضوری ثبت نام خود را نیز انجام دهند به این صورت که بعد از هماهنگی با شماره ای که در اختیار شما قرار دادیم قیمت پکیج ها و تخفیفات به شما گفته خواهد شد و بعد از واریز وجه به حساب موسسه ، از آن لحظه ثبت نام حرف آخر تکمیل شده است.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر

دفتر مرکزی حرف آخر واقع در میدان انقلاب تهران میباشد و اگر تمایل دارید که خودتون بیاید یا یکی از اقوام و آشنایان را به آدرس حرف آخر بفرستید میتوانید با شماره داخل سایت هماهنگ کنید و وقت قبلی دریافت نمایید و معطل نشوید. برای دریافت آدرس دقیقتر تماس بگیرید.

شماره حساب حرف آخر در بندرعباس

موسسه حرف آخر دارای شماره حساب های متعدد میباشد ولی همگی آنها بنام حرف آخر مهر و مربوط به بانک مسکن میباشد. هر گروه مسئول دانش آموزای خود میباشد و به همین دلیل برای هر گروه شماره حسابی در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از شماره حساب حرف آخر حتما تماس بگیرید تا راهنمایی دریافت نمایید.

شماره تماس: 09103225124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button