حرف آخر برترین موسسه کنکوری

علی سلوکی کیست؟ بیوگرافی علی سلوکی دبیر شیمی حرف آخر

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
علی سلوکی

 استاد علی سلوکی یکی از دبیران باتجربه و حرفه‌ای شیمی موسسه حرف آخر است که با روش‌های مفهومی و توصیفی مباحث شیمی را به محتوایی سرگرم‌کننده برای دانش‌آموزان تبدیل می‌کند.

در اینجا شما را با رزومه علی سلوکی و نحوه تدریس ایشان آشنا خواهیم کرد و برای دریافت مشاوره رایگان حرف آخر نیز میتوانید تماس بگیرید.

شماره تماس مشاوران : 09103225124 – 02122039821 

علی سلوکی دبیر شیمی حرف آخر

سال‌هاست که دانش‌آموزان با فرمول‌ها و مسائل درس شیمی به‌عنوان چالشی بزرگ مواجه می‌شوند. گاهی به همان اندازه دروس ریاضی و فیزیک و چه بسا بیشتر برای یادگیری مطالب مفهومی آن وقت صرف می کنند.

یکی از دلایل اصلی چالش‌برانگیز بودن این درس برای علم آموزان شیوه نادرست مطالعه افراد و روش تدریس ناصحیح است. علی سلوکی یکی از دبیران کارآزموده و متخصص است که برای آموزش این درس رویکردهای ویژه الگوسازی و شهودی سازی مطالب را بکار می‌برد.

به کمک این روش‌های ساده حتی فرمول‌های پیچیده و فرایندهای گسترده شیمی در حافظه بلندمدت دانش‌آموزان تثبیت می‌شود و تا مدت‌های طولانی حتی بعد از کنکور هم به‌راحتی می‌توانند این مفاهیم را به‌خاطر بیاورند. داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی خیلی از مواقع بدلیل ضعیف بودن پایه درسی، سختی مطالب شیمی و وقت‌گیر بودن حفظ کردن و یادگیری آن، زمان زیادی برای این درس اختصاص نمی‌دهند. این گونه است که تاثیر زیاد ضریب این درس در کنکور را نادیده می‌گیرند و نمی‌توانند به اهداف مورد نظرشان برسند.

در حالی ‌که اگر دید تازه‌ای به مباحث شیمی داشته باشند و مطالب را به شکل داستان وار یا به‌عنوان حل معمایی سرگرم‌کننده یاد بگیرند به موفقیت‌های بزرگی می‌رسند. استاد علی سلوکی از جمله دبیرانی است که با حفظ کردن صرف فرمول‌های شیمی مخالف است و عقیده دارد دانش‌آموزان باید ابتدا عامل هر یک از واکنش‌های شیمیایی و روند پیشرفت فرآیند را کاملاً درک کنند و مباحث را به شکل طبیعی به خاطر بسپارند.

حفظ کردن طوطی‌وار مطالب شیمی باعث می‌شود افراد از پس سوالات پیچیده و مفهومی برنیایند چراکه نمی‌توانند سؤال را به‌طور منطقی تحلیل کنند.

بیوگرافی علی سلوکی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج های شیمی استاد سلوکی و فایو استار حرف آخر با موسسه حرف آخر با شماره تماس حرف آخر ارتباط بگیرید:

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821 

رزومه و بیوگرافی استاد علی سلوکی

شاخص‌ترین ویژگی تدریس استاد علی سلوکی تسلط کامل بر مطالب علم شیمی و به‌کارگیری تکنیک‌های روز آموزشی است. استاد سلوکی با دارا بودن مدرک کارشناسی مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی و تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد گرایش شناسایی و انتخاب مواد، تسلط بسیار خوبی بر مفاهیم شیمی دارد. او در مدت نه‌چندان طولانی اشتغال به تدریس، از سوی مؤسسات مختلفی درخواست همکاری داشته‌است. از جمله فعالیت‌های آموزش استاد شامل موارد زیر است:

* تدریس در مدارس تیزهوشان و مؤسسه رهپویان دانش

* سخنران همایش‌های شیمی

* مدرس کلاس‌های آنلاین شیمی کنکور در مؤسسه قلم‌چی

* مؤلف کتاب‌های مختلفی همچون نانو فناوری و فرآوری نانومواد، کتاب‌های تاب شیمی و دبیران پرمخاطب

* طراح سوالات آزمون‌های شبیه‌سازی کنکور

* مدرس درس شیمی برای کنکور در ویژه‌برنامه‌های شبکه آموزش

* تالیف مقالات علمی معتبر در ژورنال‌های خارجی و داخلی *سابقه همکاری با شرکت‌های مختلف تحقیقاتی

نحوه تدریس علی سلوکی مدرس شیمی حرف آخر

همان‌طور که اشاره کردیم شاخص‌ترین ویژگی تدریس استاد علی سلوکی تسلط کامل بر مباحث شیمی و سبک تدریس در مبانی مختلف است.این ویژگی بارز موجب شده در کنار بیان فصیح و روان، مطالب پیچیده شیمی را به شیوه‌ای جذاب و قابل فهم به دانش‌آموزان انتقال دهد.

آسان‌سازی مطالب شیمی به شیوه قابل‌درک در کلاسهای آنلاین استاد موجب شده دانش‌آموزان در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را در امتحانات نشان دهند. از سوی دیگر کاربرد روش‌های نوین آموزشی مطابق با تکنیک‌های استاندارد آموزش جهانی، عامل مؤثر دیگر در آموزشهای استاد است.

این سبک تدریس با متدهای مفهومی و بصری، قوه تخیل فضایی و درک افراد را تقویت می‌کند. در زمینه حل مسائل شیمی سریع‌ترین ترفندهای محاسباتی ارائه می‌شود تا دانش‌آموز از حفظ کردن فرمول‌های پیچیده بی‌نیاز شوند. شیمی حرف آخر با تدریس استاد علی سلوکی بهترین پیشنهاد حتی برای دانش آموزانی است که از لحاظ پایه ضعیف میباشند.

برای اطلاع از قیمت پکیج های حرف آخر میتوانی

د از طریق لیست قیمت محصولات حرف آخر اقدام نمایید .موسسه حرف آخر در همه بازه ها تخفیفاتی را برای شما در نظر دارد و جهت تخفیفات محصولات میتوانید از فروشگاه حرف آخر ، قیمت تمامی دروس را مشاهده نمایید.

شماره تماس:  09103225124 – 02122039821 

سبک تدریس علی سلوکی در شیمی حرف آخر

در شیوه آموزش استاد علی سلوکی در مرحله نخست درس‌نامه کامل شیمی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود. تمامی مباحث درسی از پایه‌ای‌ترین مطالب برای دانش‌آموزان تحلیل و توصیف می‌شود تا محتوای درسی را به‌طور کامل و مفهومی درک کنند. این مرحله آموزش به افراد کمک می‌کند تا در آزمون‌های تشریحی نمرات بالایی کسب کنند که در نهایت در معدل نهایی آن‌ها تاثیر گذار است.

در مرحله بعدی استاد علی سلوکی پس‌ از این‌که از آمادگی دانش‌آموزان اطمینان حاصل کرد، به سراغ شگردهای تست‌زنی برای کنکور می‌رود. در این بخش راهکارهایی به داوطلبان آموزش داده می‌شود تا در مدت کمتر از ۲۰ ثانیه به پاسخ نهایی تست ها برسند.

در مرحله آخر برای تثبیت یادگیری مفاهیم، تست‌های کنکورهای سال‌های اخیر را حل کرده و پاسخ آن‌ها را تحلیل می‌کند. به این صورت ارتباط ذهنی معناداری بین مطالب فراگرفته ‌شده و راه‌حل سوالات مختلف تستی ایجاد می‌شود. بنابراین داوطلبان با راهکارهایی که آموزش دیده اند حتی پیچیده‌ترین نمونه سوالات را برای خود واشکافی می‌کنند.

با این توصیف می‌توان گفت با مشاهده‌ی دقیق فیلم‌های آموزشی استاد علی سلوکی در پکیج های موسسه حرف آخر ۳ هدف اصلی آموزش کامل مطالب هر مبحث، فراگیری راهکارهای کنکوری و شناسایی پاسخ صحیح تست‌ها محقق می‌شود. ضمن این‌که پس‌ از مشاهده هر یک از فیلم‌های آموزشی علاقه افراد به مباحث جالب شیمی بیشتر می‌شود.

حتی در بسیاری موارد دیدگاه دانش‌آموزان به‌ درس شیمی به ‌طور کلی تغییر می‌کند. آنها با تسلط پیدا کردن به مفهوم درس و حل سوالات به استعدادهای خود در این درس پی می‌برند. چه‌بسا بعضی افراد به این رشته در دانشگاه علاقه پیدا کنند و در انتخاب رشته خود به مسیرهای مهندسی شیمی و علوم پایه شیمی وارد ‌شوند.

یکی از نگرانی‌های بزرگ دانش‌آموزان این است که همین میزان تسلطی که در فاصله زمانی چند ماه مانده به کنکور در آن‌ها ایجاد شده را در هنگام حضور در جلسه آزمون سراسری نداشته باشند.

در توضیح این مسأله باید گفت شیوه آموزش استاد علی سلوکی همانند سایر اساتید حرف آخر مانند استاد محمد همدانی به گونه‌ای است که اطلاعات درسی با مدل تصویرسازی در حافظه بلندمدت دانش‌آموز ثبت می‌شود. بنابراین سر جلسه آزمون مبانی شیمی را به‌طور بصری به خاطر می‌آورند.

خرید شیمی علی سلوکی حرف آخر

برای در اختیار داشتن شیمی حرف آخر میتوانید از دو طریق اقدام نمایید: یا به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر مراجعه نمایید و به صورت حضوری ثبت نام خود را انجام دهید و یا با مشاوران حرف آخر تماس بگیرید و از لیست قیمت محصولات حرف آخر اطلاعاتی به دست آورید و سپس هزینه پکیج ها را به شماره کارت حرف آخر واریز نمایید تا پکیج ها برای شما ارسال گردد.

اهمیت درس شیمی در کنکور

همان‌طور که می‌دانید درس شیمی برای هر ۲ گروه تجربی و ریاضی در رتبه نهایی آن‌ها بسیار تاثیر گذار است. به‌ویژه برای داوطلبان گروه تجربی ضریب بالایی دارد. آمارهای سال‌های اخیر  کنکور نشان می‌دهد داوطلبان بازدهی مناسب و درصد بالایی در این درس کسب نمی‌کنند. بنابراین داوطلبان آزمون سراسری سال آینده فرصت بسیار خوبی دارند تا با آموزش‌های شیمی اساتید مؤسسه حرف آخر و کمک مشاوران حرف آخر و البته سخت کوشی خودشان،درصد ایده‌آلی در درس شیمی کسب کنند و به اهداف ایده‌آل خود برسند.

شماره تماس:  09103225124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Button