حرف آخر برترین موسسه کنکوری

موسسه حرف آخر

شرایط را برای رتبه برتر شدن آماده کرده ایم

ارائه مطالب درسی با استفاده از اشکال، تصاویر رنگی، تصاویر متحرک و انیمیشن های پیشرفته تر یکی از روش های یادگیری سریع و طولانی مدت در سراسر جهان به ویژه کشورهای صاحب نام در نظام آموزشی قدرتمند مانند ژاپن و فنلاند است. این روش علاوه بر تاثیر بسیار زیادی که در یادگیری خواهد داشت، نقش بسزایی نیز در ترغیب دانش آموزان و داوطلبان در یادگیری مطالب درسی و نکات کنکوری دارد.

شماره تلفن: 09103225124 -02122039821

پکیج هدیه

پکیج هدیه حرف آخر

20 درصد رایگان برای تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه اول و کنکور

تدریس خلاقانه

طرح نخبگان حرف آخر

پشتیبانی کنکور تجربی و ریاضی و انسانی برای رتبه برتر شدن

اساتید حرفه ای

نحوه خرید محصولات

خرید راحت و بدون مراجعه حضوری و استفاده راه دور از سیستم vod

حرف آخر برترین اساتید کشوری را گردهم آورده است تا بتواند بهترین و کاملترین پکج آموزشی را ضبط و در اختیار شما قرار دهند. در اینجا شما میتوانید اساتید حرف آخر را بشناسید و برای دیدن رزومه هر استاد روی عکس آن کلیک نمایید.

ویژگی های حرف آخر

خدمات اصلی و ویژگی های اصلی که حرف آخر را از سایر موسسه ها متمایز می کند

free digital marketing glossary 80x80 1

آموزش با الگو

پیشرفته ترین و اثر گزار ترین روش آموزش

free google ads book

پکیج کامل

تست های کنکوری، جمع بندی دروس و...

free reportage book

مشاوران

ارتباط منظم با دانش آموز و راهنمایی کامل

reportage محصولات نظام جدید

تمامی مباحث کنکوری

seo پیشرفت روزانه

با تسلط بر تمامی نکات و تست ها

content strategy جزوه کلیدی

جزوه مباحث کلیدی هر درس

adwords جزوه کلیدی

جزوه مباحث کلیدی هر درس

موسسه حرف آخر چیست؟ کجاست و چگونه کار می کند؟

موسسه حرف آخر یکی از برندهای موسسات برتر کنکوری در ایران میباشد که کار آموزش تشریحی و کنکوری را برای دانش آموزان پایه های ابتدایی و متوسطه اول و متوسطه دوم انجام میدهد.محصولات آموزشی حرف آخر در قالب پکیج یعنی دی وی دی آموزشی میباشد و همین امر موجب مرورهای متوالی دانش آموز و در نتیجه قدرت ماندگاری بالای مباحث درسی خواهد شد. در اینجا شما را با آموزش موسسه حرف آخر و اساتید مطرح این موسسه آشنا خواهیم ساخت و با شماره تماسی که در اختیارتان قرار خواهیم داد میتوانید از مشاوره های رایگان حرف آخر مطلع شوید.

تاریخچه و سابقه موسسه کنکوری حرف آخر

موسسه حرف آخر همانطور که از عنوانش بر می آید حرف آخر آموزش را دوره های آمادگی کنکور با سبکی منحصربفرد و جذاب بیان می کند. این موسسه دروس مختلف کنکور را در قالب پکیج های آموزشی درس به درس با سبکی متفاوت ارائه می دهد.

 با پیشرفت های روز افزون تکنولوژی در ابعاد مختلف زندگی، این تغییر و تحولات به زمینه های آموزشی و فراگیری اطلاعات هم نفوذ کرده است. آموزش این روزها سبک و سیاق تازه ای پیدا کرده و دیگر نیازی نیست مانند گذشته های نه چندان برای به ذهن سپاری اطلاعات پیش پا افتاده دائما با فرمول و مطالب درسی دست و پنجه نرم کنیم.

موسسه حرف آخر که حدود 10 سال در زمینه کنکور فعالیت دارد و تاریخچه پیدایش این موسسه به سال1390 برمیگردد ، کار آموزش با تصویرسازی برای شما راحتتر کرده است. سوابق موسسه حرف آخر بسیار درخشان میباشد و هر ساله دانش آموزان زیادی در کنکور سراسری رتبه های برتر را با آموزش پکیج های حرف آخر کسب میکنند و شما نیز میتوانید با همین رتبه برترها ارتباط بگیرید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

سبک آموزش حرف آخر چطوریه ؟

موسسه حرف آخر ایده های جدید رونمایی می کند به طوریکه شما روش های اشتباه آموزش سال های قبل را دور خواهید انداخت.

موسسه حرف آخر با بکارگیری تکنولوژی های روز آموزشی دنیا مباحث درسی را با بیانی شیوا و قابل فهم برای دانش آموزان به ارمغان آورده است. وجه تمایز پکیج های درسی این موسسه با سایر منابع آموزشی کنکور و موسسات کنکوری دیگر شیوه خاص تدریس استادان است. در این مدل جدید که برای نخستین بار در ایران توسط موسسه حرف آخر پیاده سازی شده، همه منابع درسی کنکور به کمک تصویر سازی و متحرک سازی با انیمیشن تدریس می شود.

شیوه نوین شهودی سازی دروس به قدری برای داوطلبان کنکور موثر واقع شده است که درس خواندن را از حالت زمخت و خسته کننده به سرگرمی تبدیل کرده است. شاید این سوال به ذهن تان خطور کرده باشد که چه تفاوتی دارد دروس توسط استاد تدریس شود یا به صورت انیمیشن؟ در پاسخ باید صراحتا بگویم که همه چیز در فراگیری اطلاعات به ساختار مغز مربوط می شود.

مغز انسان دو نیمکره چپ و راست دارد که هر کدام ماموریت خاص خود را دارند. شور بختانه در شیوه های آموزشی سنتی در فرآیند یادگیری تنها بر نیمکره چپ مغز تمرکز شده است. در حالی که اطلاعات و داده ها در این نیمکره تنها مدت زمان کوتاهی باقی می ماند. این اطلاعات انباشته شده در نیمکره چپ که شامل مطالب و فرمولهای مختلف است به مرور فراموش می شوند.

مشکل اصلی بسیاری از داوطلبان کنکور عدم یادآوری راحت محتوای دروس مطالعه شده است. خوب حالا چاره کار چیست؟ مسلما روش های قدیمی دیگر پاسخگوی دنیای مدرن آموزشی امروزی نیست. در شیوه های نوین تدریس تصویر محور، از هر دو نیمکره مغز برای فرآیند یادگیری دروس استفاده می شود ( شیوه ای که موسسه حرف آخر به  کار می برد) برای موفقیت در کنکور درگیری هر دو نیمکره چپ و راست مغز را نیاز داریم.

ویژگی منحصر بفرد نیمکره راست مغز قابلیت به خاطرسپاری طولانی مدت اطلاعات و تصاویر است. با ثبت تصاویر در حافظه بلند مدت یادگیری به فرآیندی لذت بخش تبدیل می شود چرا که هر نوع اطلاعاتی که اراده کنید به صورت تصویر ذهنی در اختیارتان قرار می گیرد. یادگیری با توانمندی های تصویری نیمکره راست مغز، تجربه بسیار لذت بخشی خواهد بود.

جالب است بدانید نیمکره راست مغز اطلاعاتی را که ماهیت تصویری دارند در حافظه بلند مدت ثبت می کند و همین ترفند ساده به یادآوری اطلاعاتی که نیاز دارید سرعت می بخشد.  این مهم ترین مزیت تکنولوژی به کار گرفته در دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر است که با تصویر سازی هر دو نیمکره راست و چپ مغز را در یادگیری درگیر می کند. با این کار مطالب درسی در ذهن داوطلبان تا روز آزمون ماندگار می شود و حتی تا سالها بعد می توانند این اطلاعات را به خاطر بیاورند.

بسیاری از دانش آموزانی که با موسسه حرف آخر همکاری کرده اند توانسته اند رتبه های برتر کنکور را کسب نمایند و در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و مهندسی ادامه تحصیل دهند. دانش آموزانی که به رشته داروسازی علاقه مند هستند میتوانند در مورد داروی گیاهی از سایت لمون عطار کمک بگیرند.

 اساتید مطرح موسسه حرف آخر

حرف آخر متفاوت عمل می کندو به همین خاطر بهترین موسسه در زمینه کنکور میباشد.

اساتید مشهور و مطرح کنکور همچون استاد عبدالرضا منتظری با همکاری موسسه حرف آخر پکیج های آموزشی ویژه ای برای داوطلبان تهیه کرده اند که درس خواندن را برای کنکوریها به سادگی آب خوردن می کند. همین که به امور درسی روتین روزانه مشغول هستید می توانید با مشاهده دی وی دی های آموزشی حرف آخر با دنیای تازه ای از فراگیری متون درسی آشنا شوید.

 درس خواندن آنقدرها که تصور می کنید سخت نیست! این شیوه درس خواندن است که آن را مشکل جلوه می دهد. شاید تا چند سال گذشته که خبری از ابزارهای کمک آموزشی و مکملهای درسی نبود به تنهایی سر و کله زدن با سوالات دروس تخصصی اتفاق آزار دهنده ای بود. دانش آموزان قدیم حتی برای رفع اشکال به سختی به معلمان مدرسه دسترسی پیدا می کردند چه برسد به اینکه امکان تدریس دوباره دروس برایشان فراهم باشد. اما حالا این امکانات مهیا شده تا بارها و بارها اطلاعات درسی را مرور کنند و جای هیچ شبهه درسی باقی نمی ماند.

 تا همین یکی دو دهه اخیر اگر دانش آموزان هنگام درس خواندن با اشکالات درسی زیادی روبرو می شدند که پاسخی برای آن نمی یافتند و ناگزیر از آنها می گذشتند. اما دانش آموزان امروزی در هر زمینه درسی که ایراد و مشکلی داشته باشند به فاصله روشن کردن دستگاه دی وی دی از تمام زیر و بم های آن بخش درس آگاهی پیدا می کنند.

بهتر است بگوییم موسسه حرف آخر تحولی اساسی در یادگیری دانش آموزان امروزی ایجاد کرده و به همه سوالات ذهنی آنها پاسخ می دهد. با این اوصاف بهانه ای نمی ماند جز استفاده از فرصت های طلایی برای خلق آینده ای روشن.

محصولات حرف آخر برای تمامی پایه ها

موسسه حرف آخر از سال های ابتدایی آموزش برای رشته تجربی و سپس رشته ریاضی و سپس رشته انسانی کار آموزش خود را شروع کرده است. سبک آموزش حرف آخر در طی سالها زحمت و تلاش به این کیفیتی درآمده است که شما در قالب پکیج آموزشی آنها را دریافت خواهید کرد.

این موسسه هدف خود را منتهی به رشته های کنکوری و دبیرستانی نکرده است و شروع به ایجاد آموزشی قوی برای دانش آموزان متوسطه اول یعنی هفتم و هشتم و نهم نمود. جذاب ترین و شرین ترین سبک آموزش برای پایه های متوسطه اول ختص موسسه حرف آخر میباشد و برای دروس دانش آموزان لذت بخش ترین آموزش ها وجود دارد و شما دیگر نگران آموزش فرزند خود در این پایه های حساس تحصیل نیستید که منجر به شکست دانش آموز شما در مقاطع بالاتر گردد.

بعد از آموزش متوسطه اول با توجه به تقاضای زیاد دانش آموزان و ایده ای که در ذهن مدیران حرف آخر و استاد منتظری بود این بود که آموزش جذابی برای دانش آموزان پایه های اول ، دوم ، سوم ، چهارم ، پنجم و ششم ابتدایی را شروع کنند تا دانش آموزان در همه پایه ها بتوانند سبک خاص و قوی از آموزش را داشته باشند تا با رغبت بیشتری دانش آموز مشتاق رفتن به آمزش سال های دیگر باشد و این یعنی موفقیت.

راه های ارتباطی با موسسه حرف آخر

دانش آموزانی که میخواهند با مشاوران موسسه حرف آخر صحبت کنند و از ساز و کار این مجموعه اطلاعاتی کسب کنند میتوانند به روش های مختلفی مشاوره دریافت نمایند که هم شامل مشاوره حضوری خواهد بود و هم مشاوره غیرحضوری.

شماره تماس موسسه حرف آخر بهترین روش برای ارتباط با مشاوران ارشد مجموعه و دریافت راهنمایی لازم در مورد نحوه ثبت نام ودریافت پکج های آموزشی میباشد. شماره موبایلی که در سایت درج نموده ایم شما را مستقیما با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر وصل خواهد کرد.

شما از طریق پیام رسان واتساپ نیز میتوانید پیام خود را بگذارید و مشاوران ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

برای ارتباط با موسسه حرف آخر میتوانید تماس بگیرید یا در پیام رسان واتساپ پیام بگذارید و سوال خود را مطرح نمایید و یا درخواست تماس خود را درسایت ثبت نمایید تا ما با شما تماس بگیریم و یک تایم مکالمه بسیار مفید داشته باشیم.

دفتر حضوری موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر همانند تمامی شرکت ها و موسسات دیگر برای کارهای حضوری دانش آموزان ، دفتر مرکزیز خود را در میدان انقلاب قرار داده است. موسسه حرف آخر در تهران میباشد و با دانش آموزان در تمامی شهرها به صورت غیرحضوری و از راه دور کار خواهد کرد.

تمامی دانش آموزانی که میخواهند به صورت حضوری به آدرس موسسه حرف آخر تشریف بیارند میتوانند با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماش بگیرند و هماهنگی اولیه را انجام دهند و برای خرید پکیجهای کامل یا دریافت پک رایگان و دریافت مشاوره حضوری به میدان انقلاب تهران مراجعه نمایند و آدرس دقیق را میتوانید دریافت نمایید.

حرف آخر قصد دارد در تمامی شهرهای دیگر و مراکز استان ها دفتر نمایندگی نیز ایجاد نماید ولی این کار نیازمند انرژی و هزینه زیادی هستش و اگر دوست دارید دفتر حرف آخر در شهر شما موجود باشد باید کمی صبر داشته باشید.

نحوه و مزایای مشاوره حرف آخر

مشاوره حرف آخر شاید بهترین روش برای موفقیت در کنکور باشد. طبیعتا در کنکور سه چیز نقش مهمی در تسلط دانش آموز روی مباحث درسی دارد و یکی از آنها مشاوره میباشد و مواردی همچون : منبع و برنامه ریزی در کنار مشاوره میتواند آینده یک داوطلب کنکوری را رقم بزند.

در ابتدا شما باید سعی کنید بهترین منبع را برای آموزش کنکوری خود انتخاب کنید و ما پکیج های موسسه حرف آخر را به شما پیشنهاد میدهیم زیرا بهنرین اساتید کشوری همراه با تصویرسازی و شهودی سازی ضبط این پکیج ها را انجام داده اند و با تلاش این اساتید و استاد عبدالرضا منتظری رییس موسسه حرف آخر ، این موسسه به عنوان بهترین موسسه کنکوری در زمینه آموزش تشریحی و کنکوری در ایران فعالیت میکند و میشه گفت به عنوان یک برند زبانزد میان دانش آموزان و موسسات کنکوری دیگر میباشد.

شما بعد از ثبت نام در این موسسه نباید نگران چیزی باشید چون مسیر موفقیت در اختیار شما قرار گرفته است و تنها چیزی که مهم است تلاشی هستش که شما باید انجام بدهید.

بعد از دریافت چکیج های حرف آخر شما با یک برنامه قطاری آموزش را شروع خواهید کرد و نگران معدل پایین خود یا پایه ضعیف خود نباشید که در سالهای قبل شما کم کاری کرده اید. این پکیج ها از پایه شما را قوی خواهد کرد و شما را تبدیل به یک داوطلب آماده کنکوری خواهد کرد.

با برنامه قطاری حرف آخر هیچگونه سردرگمی از بابت نحوه پیش رفتن با پکیج ها را نخواهید داشت و سپس نکات کنکوری و مشاوره ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در مشاوره حرف آخر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و مشاوران در همه بازه های زمانی میتوانند شما را پشتیبانی کنند و نحوه صحیح مطالعه دروس و نحوه صحیح تست زنی و انواع مرور کردن را به شما توضیح خواهند که شما میتوانید همین الان با شماره تماسی که در سایت درج نموده ایم تماس بگیرید و مشاوره رایگان حرف  آخر را دریافت نمایید.

بعضی از دانش آموزان کنکوری از لحاظ روحی نمیتوانند آموزش خوبی را پشت سر بگذارند و استرس و نگرانی باعث شده که بازدهی مطالعه در این دانش آموزان به حداقل برسید که در این موارد مشاوران ارشد موسسه حرف آخر با مشاوره انگیزشی میتوانند در عرض یک ماه دانش آموز را به تایم مطالعه بالا برسانند و یک حس رقیب سازی خوبی را از خود در شما ایجاد نمایند.

پس مشاوره حرف آخر همراه با منبعی که در اختیار شما قرار میگیرد و با برنامه ریزی قطاری میتواند موفقیت شما را در کنکور تضمین نماید.

بای دریافت مشاوره رایگان میتوانید به صورت تلفنی با مشاوران صحبت داشته باشید و مشاوران بعد از اینکه شما را تعیین سطح کردند بهترین برنامه و طرح را برای شما ارائه خواهند داد و از همین الان میتوانید در طرح نخبگان موسسه حرف آخر ثبت نام نمایید و آموزش کنکوری خود را شروع کنید.

اگر سال دهم یا یازدهم یا دوازدهم هستید نگران وقت از دست رفته خود نباشید و ثبت نام در حرف آخر مختص بازه زمانی خاصی نیست چون هر دانش آموزان در هر ماه ثبت نام خود را انجام دهد ، برنامه دانش آموز از آن لحظه شروع خواهد شد و یک برنامه شخصی سازی شده میباشد.

یادگیری مطالب درسی با استفاده از تصاویر متحرک به شکل بلند مدت در حافظه ذخیره شده و به دلیل درگیر کردن هر دو نیمکره مغزی تاثیر بسیار زیادی در یادگیری مطالب دارد. احتمال فراموشی، عدم تسلط و به یاد آوردن فرمول ها، مطالب و جداول بسیار زیاد دروس مختلف در جلسه کنکور امری شایع و رایج است که گریبان بسیاری از داوطلبان را گرفته و سرنوشت آنها را تغییر خواهد داد، اما به خاطر سپردن مطالب درسی به شکل تصاویر متحرک به شما این اطمینان را می دهد که بتوانید در موقع لزوم، مطالب را به یاد آورده و در ذهن خود دسته بندی نمایید.

موسسه حرف آخر در تمام سال های کار خود توسط مشاوران به صورت غیرحضوری مشاوره و برنامه ریزی در اختیار دانش آموزان قرار داده است. مشاوران حرف آخر با تلاش های خود توانسته اند دانش آموزان زیادی را با آموزش اساتید حرف آخر آشنا کنند و رتبه برتری های زیادی را در کنکور داشته اند و این دانش آموزان رتبه خود را با کمک حرف آخر به دست آورده اند

تمامی دانش آموزان پایه های ابتدایی و راهنمایی ( متوسطه اول ) و دبیرستان ( متوسطه دوم ) میتوانند با این مجموعه همکاری داشته باشند. در هر پایه ای که از تحصیل هستید میتوانید سبک جدیدی از آموزش را مشاهده نمایید تا انگیزه بر درس خواندن را دوچندان کنید. حرف آخر برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و راهنمایی یک نوع پکیج را در اخیتار دانش آموزان قرار میدهد و میتوانند آموزش عمیقتری را شروع کنند تا از نظر پایه به حد ایده آل برسند.

اما موسسه حرف آخر برای داوطلبان کنکوری و دانش آموزان دبیرستان دو نوع پکیج آموزشی را در اختیار آنها قرار میدهد. بیشترین تمرکز دانش آموزان و موسسات کنکوری روی دانش آموزان متوسطه دوم میباشد. پکیج های صفر تا صد و پروژه 6040 پکیج های موسسه حرف آخر میباشند که با توجه به بازه زمانی و شرایط دانش آموز و تعیین سطح از طریق مشاور بهترین پکیج انتخاب خواهد شد . برای دیدن لیست قیمت محصولات و قیمت پروژه 6040 میتوانید روی آن کلیک کرده و وارد صفحه آن شوید.

تمامی منابع موسسه حرف آخر شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب میباشند . همراه منابع ، کتاب برنامه ریزی و دی وی دی مشاوره نیز در اختیار شما قرار میگیرد. به جرآت میتوان گفت با بهترین موسسه کنکوری و بهترین نوع آموزش سر و کار دارید.

اگر با موسسه حرف آخر هیچ آشنایی ندارید میتوانید بسته های رایگان را اول دریافت نمایید تا بتوانید آموزش را از نزدیک مشاهده نمایید و در صورتیکه توانستید خود را با آموزش وفق دهید آن زمان میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید و برنامه قطاری را با موسسه حرف آخر پیش ببرید.

بعضی از دانش آموزان از طریق برنامه تلویزیونی تبلیغات را مشاهده میکنند و به سامانه پیامکی حرف آخر پیامک میزنند تا برنده بسته رایگان شوند در صورتیکه شما الان اگر این مقاله را میخوانید میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و بسته رایگان موسسه حرف آخر را به راحتی دریافت نمایید.

شرایط برای دریافت بسته های رایگان پیچیده نیست و شما میتوانید با هماهنگی با مشاور ، شماره حساب حرف آخر را دریافت نمایید و فقط هزینه پستی پکیج را به حساب موسسه واریز نمایید و مشخصات فیش را در اختیار مشاور قرار دهید تا بسته رایگان برای شما ارسال گردد

شامل دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه و آزمون میباشند . درس های زیست _ شیمی _ ریاضی _ فیزیک _ ادبیات _ دینی _ عربی _ زبان و 10 آزمون مبحثی میباشد . مشاوره و برنامه ریزی برای آن انجام شده است . یک برنامه قطاری که شامل آموزش ، تمرین و تکرار ، تست زنی و آزمون میباشد را پشت سر خواهید گذاشت .

کاملترین پکیج برای دانش آموزان دهم و یازدهم و دوازدهم همین پکیج 0 تا 100 میباشد و به صورت کاملا مفصل آموزش را در خود جای داده است. در پکیج 0 تا 100 حرف آخر درس ها به صورت موضوعی و در پکیج های کاملا جداگانه در اختیار شما قرار میگیرد و همراه آن برنامه ریزی کاملا شخصی سازی شده میباشد که با آن پیش خواهید رفت و 10 آزمون مبحثی را با آن پیش خواهید رفت . در پایین در مورد برنامه قطاری توضیحاتی دادیم براتون

موسسه حرف آخر این پکیج را در ماه های نزدیک کنکور در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار میدهد. تمامی آموزش در این پکیج گنجانده شده و شاید فقط تعداد تست های کمتری دارد . این پکیج تمامی دروس را شامل میشود همانند پکیج صفر تا صد ولی بجای 10 آزمون ، 20 آزمون برای شما فرستاده میشه که 10 آزمون انتهایی جامع خواهد بود . لیست قیمت پروژه 6040 نیز در یک مقاله دیگر به صورت کامل قابل مشاهده میباشد.

پروژه 6040 حرف آخر در ماه های نزدیک به کنکور میتواند سرنوشت یک کنکوری را تغییر دهد . لازم به ذکر است که پروژه  6040 از دل پکیج 0 تا100 درآمده و دانش آموزانی که پکیج 0 تا 100 را دارند دیگر نیازی نیست که پروژه 6040 را تهیه نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید

دانش آموزان و داوطلبانی که پکیج های حرف آخر را تهیه میکنند نگران برنامه ریزی و مشاوره نباشند . همراه پکیج ها دی وی دی مشاوره فرستاده خواهد شد که شما قبل از هر چیز آن را مشاهده خواهید کرد. سپس شروع به فعالسازی دی وی دی ها خواهید کرد . مراحل نصب دی وی دی را در پایین توضیح خواهیم داد .

بعد از فعالسازی دی وی دی ها بر اساس برنامه قطاری شروع به دیدن آموزش خواهید کرد . تمامی مباحث را از اول برای شما برنامه ریزی کرده ایم و از همان ابتدا میدانید که چه مباحثی را قرار است آموزش ببینید و از کجا شروع کنید .

برنامه قطاری یک برنامه به صورت جدول بندی میباشد که در آن تایم برای شما قرار داده نشده و شما هر ساعت که مایل باشید میتوانید شروع به مطالعه نمایید . تنها دغدغه ی شما این خواهد بود که تایم مطالعه خود را بالا ببرید . به ترتیب تمامی جداول را آموزش خواهید دید و این یعنی همان برنامه قطاری حرف آخر

موسسه حرف آخر با توجه به اینکه آموزش تمامی سالها یعنی از اول ابتدایی تا متوسطه دوم را داراست پس در همه ی سالها میتواند پکیج رایگان در اختیار شما قرار دهد. بسته های 20 درصدی از آموزش دوره های ابتدایی و دوره متوسطه اول را دریافت خواهید کرد . اما برای دوره متوسطه دوم و دبیرستان دو نوع بسته رایگان را میتوانیم را در اختیار شما قرار دهیم : بسته محاسبات و 7الگو – بسته 5 روز با حرف آخر 

پکیج صفر تا رتبه حرف آخر کاملترین پکیج جهت آشنایی شما با آموزش اساتید حرف آخر میباشد. در این پکیج آموزش تمامی دروس عمومی و اختصاصی رشته های تجربی و ریاضی و دروس عمومی رشته انسانی وجود دارد .

تمامی مباحث مربوط به سه سال دوره دبیرستان در قالب 6 حلقه dvd میباشد یعنی بعضی از مباحث مربوط به سال دهم ، یعضی مباحث مربوط به سال یازدهم و بعضی مباحث مربوط سال دوازدهم هستش. شما عزیزان با دیدن این پکیج کاملا به آموزش حرف آخر آشنا خواهید شد و بهترین تصمیم برای همکاری را خواهید گرفت. برای دریافت پکیج صفر تا رتبه حرف آخر و حتی PDF کتاب آن میتوانید با شماره 09103225124 تماس بگیرید و از مشاوره حرف آخر بهره  مند شوید.

بسته محاسبات و 7 الگو شامل 2 حلقه دی وی دی که محاسبات مربوط به محاسبات سریع و 7 الگو مربوط به 7 روش طلایی تست زنی زیست میباشد. شما در بعضی از درسای محاسباتی به کسر بزرگی از اعداد خواهید رسید و اینجا در این پکیج به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه خیلی سریع آن را ساده نمایید. بخش 7 الگوی آن نیز نقش خوبی در نحوه تست زدن زیست شناسی خواهد داشت . این نکته را در نظر داشته باشید که شما اگر قلق تست زدن هر درسی را یادبگیرید مطئنا هیچ دغدغه ای برای تست زدن نخواهید داشت.

برای پایه های ابتدایی و راهنمایی نیز میتوانید 20% از آموزش را به صورت رایگان دریافت نمایید تا بتوانید تصمیم به همکاری با حرف آخر را بگیرید و دانش آموز خود را ثبت نام نمایید.

برای مطرح کردن سوالات خود میتوانید تماس بگیرید و مشاوره رایگان در مورد آموزش حرف آخر دریافت نمایید

موسسه حرف آخر در این چند سال کار خود با دانش آموزان ، تعداد زیادی از بهترین مشاوران را استخدام کرده است تا بتوانید بهترین راهنمایی ها و کمک را برای داشتن یه برنامه خوب داشته باشید. مشاوران حرف آخر همراه پکیج های آموزشی برنامه قطاری را به شما توضیح خواهند داد و نکات مشاوره ای نیز میتوانند در اختیار شما قرار دهند. نحوه صحیح مطالعه دروس ، نحوه تست زنی و انواع مرور کردن میتواند از بحث های مشاوره ای در طول زمان آموزش باشد.

در نظر داشته باشید که مشاوره حرف آخر هیچگونه هزینه ای نخواهد داشت و کاملا رایگان همراه پکیج ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت . اکنون نیز اگر هنوز با موسسه حرف آخر آشنایی ندارید میتوانید با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید

ثبت نام در موسسه حرف آخر به صورت کاملا رایگان میباشد. یعنی شما هر هزینه ای را که میکنید بخاطر پکیج های آموزشی میباشد و در قبال آن آموزش دریافت خواهید کرد. شما میتوانید ثبت نام خود را با اختیار انجام دهید. یعنی حرف آخر میتواند با شما فقط سال دهم یا یازدهم یا دوازدهم و یا هر سه سال به صورت جامع را با شما کار کند و پکیج های سه سال را دریافت نمایید.

ثبت نام در حرف آخر شرایط پیچیده ای ندارد و هر دانش آموزی میتواند ثبت نام داشته باشد و اصلا به این فکر نکنید که چون معدل پایینی داشته باشید نتوانید ثبت نام کنید . در پاسخ به این سوال باید گفت که چون منابع صفر تا صد در اختیار شما قرار میگیره ، از پایه با شما کار میشه چه دانش آموزی که معدل 12 داشته باشه و چه دانش آموزی که معدل 20 باشه باید از پایه آموزش حرف آخر را نگاه کند و تمرین و تکرار داشته باشد. 

ثبت نام خود را به دو صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید انجام دهید. راحتترین روش ، ثبت نام به صورت غیرحضوری هستش که تقریبا اکثر دانش آموزان از این طریق ثبت نام میکنند . شما نیز میتوانید با شماره ای که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و از قیمت پکیج ها و تخفیفات موجود در موسسه اطلاع کسب کنید و با هماهنگی مشاور هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز خواهید کرد و پکیج های شما ارسال خواهد شد.

برای ثبت نام حضوری شما باید به دفتر مرکزی حرف آخر مراجعه کنید و بعد از دریافت پکیج ها و بررسی آنها میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و ثبت نام را نهایی کنید.

ارسال منابع به تمامی شهر ها با سهولت انجام خواهد شد و در کوتاه ترین زمان منابع به دست شما خواهد رسید پس از نظز ثبت نام غیرحضوری هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت

عزیزان دقت داشته باشید تمامی این پکیج هایی که در اختیار شما قرار میگیرد بخاطر تلاش برای رتبه های برتر میباشد و دانش آموزان سالهای گذشته که این پکیج را تهیه کرده اند توانسته اند به رتبه های برتر کنکور دست یابند. شما میتوانید در طرح نخبگان حرف آخر ثبت نام کنید و پکیج 0 تا 100 را دریافت نمایید و برنامه قطاری را پیش روید . تمامی رتبه برترهای سالهای قبل نیز همین پکیج ها را گرفته اند و شما نیز میتوانید با تلاش و پشتکار ، بهترین رتبه را با پکیج طرح نخبگان به دست آورید.

ثبت نام در این طرح محدود به دانش آموزان خاصی نیست و چونکه از پایه و صفر تا صد کنکور کار میشه با دانش آموز ، بنابراین اگر معدل دانش آموزی 12 باشه یا 20 فرقی برای این پکیج نداره و همه دانش آموزا از پایه آموزش خواهند دید . پس برای ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر هر چه سریعتر اقدام نمایید

دانش آموزانی که با آموزش حرف آخر آشنایی دارند و میخواهند با این موسسه همکاری داشته باشند و قصد خرید محصولات را دارند میتوانند سفارش خود را به صورت تلفنی که راحتترین روش میباشد انجام دهند یا اینکه به آدرس دفتر مرکزی واقع در میدان انقلاب تهران و ساختمان مترجمان مراجعه نمایند . البته لازم به ذکر است برای مراجعه حضوری حتما با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید.

آدرس دقیق موسسه حرف آخر واقع در ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب ، پلاک17 و ساختمان مترجمان میباشد که حتما قبل از مراجعه باید هماهنگی لاز م را انجام داده باشید تا اینجا هم معطل نشوید و مشاور داشته باشید تا شما را پشیبانی کند

موسسه حرف آخر برای اینکه بتواند دانش آموزان تمام شهرها را با آموزش اساتید خود آشنا سازد در نظر دارد نمایندگی در تمام شهرهای بزرگ و کوچک ایجاد کند . مطمئنا وجود نمایندگی در شهرها کمک خوبی به دانش آموزان آن شهر در جهت رفع سریع مشکلات خواهد نمود و از طرفی دیگر تمامی دانش آموزان راحتتر میتوانند با حرف آخر آشنا شوند .

نماندگی حرف آخر در کرج – حرف آخر در تبریز – حرف آخر در شیراز – حرف آخر در مشهد – حرف آخر اصفهان – حرف آخر در ارومیه – حرف آخر در اردبیل – حرف آخر در اهواز و استان خوزستان – حرف آخر در اردبیل و شهرهای آن – حرف آخر در قزوین و حتی استان و شهرهای جنوبی در دستور کار حرف آخر میباشد البته تعداد نمایندگی شهرها خیلی بیشتر از این مواردی میباشد که قید کردیم و بعد از مدتی در شهر خود میتوانید از نمایندگی حرف آخر در شهر خود بیشترین استفاده را داشته باشید

با ارائه الگوهای درسی توانسته است یادگیری مطالب متنوع و گسترده درسی را تسهیل نموده و راه و روش یادگیری و به خاطر سپردن مطالب و روش های حل مسائل ریاضی و فیزیک را به دانش آموزان بیاموزد. این موسسه در جهت مرتفع نمودن دغدغه های داوطلبین رشته ریاضی و فیزیک برآمده و توانسته است با روش هایی به نام الگو، استفاده از فرمول ها، جاگذاری و تکنیک های بی شمار حل مسائل دیفرانسیل، جبر، ریاضیات، هندسه و فیزیک را به فراموشی بسپارد.

الگوهای مطرح شده از سمت اساتید مجرب این موسسه یک روش جامع برای پاسخگویی به هزاران سوال متفاوت بوده و با یادگیری این الگوها نیاز به نت برداری و تکرار روزمره فرمول ها، نکات و تکنیک های ویژه به منظور حل سوالات مختلف وجود نخواهد داشت

بعد از تهیه پکیج نوبت به فعالسازی آن میرسد . وقتیکه دی وی دی را در سیستم خود قرار دادید 4 مرحله را که پیش برید مراحل نصب تکمیل شده است.

مرحله اول نصب پیش نیاز میباشد و پس از اتمام آن ، مرحله نمایش محتوا میباشد . بعد از این دو مرحله وارد مرحله ای خواهید شد که نام و نام خانوادگی و شماره تماس خودتون رو که وارد میکنید کد قرمز رنگی را به شما نشان خواهد داد . بعد وارد سایت حرف آخر خواهید شد و این کد قرمز رنگ را آنجا میزنید و کد فعالسازی را به شما خواهد داد . از این لحظه دی وی دی فعال شده و میتوانید آموزش را ببینید .

نصب کردن دی وی دی ها فقط برای بار اول انجام میشه . دقت داشته باشید دی وی دی های را که فعال کرده اید فقط یکبار کد فعالسازی دارند یعنی در کامپیوتر دوم فعال نخواهند شد .

در این مقاله قصد داشتیم اطلاعات کافی در اختیار شما قرار دهیم تا سوالات شما رفع شود و حتی نحوه فعالسازی dvd را توضیح دادیم. برای دریافت مشاوره و مطرح کردن سوالات خود میتوانید تماس بگیرید

این موسسه با افتخار 8 سال تجربه موفق توانسته است مطالب درسی مورد نیاز جهت قبولی در کنکور را به شکل پکیج های آموزشی در DVD ها خلاصه نموده و با ارائه سبک جدیدی از آموزش  با عنوان آموزش با استفاده از تصاویر متحرک و انیمیشن های جذاب و آموزشی، شاخ غولی با نام کنکور را شکسته و داوطلبان را به موفقیت نزدیک تر نماید. ارائه الگو از جمله نقطه قوت های قابل توجه این موسسه به شمار می آید که به عنوان یک  متد و روش کلی جهت کنار گذاشتن تکنیک ها و نکات بسیار فراوان در حل مسائل گوناگون و بسیار پیچیده به کار برده می شود. امکان جمع بندی، نت برداری و یادگیری آسان و سریع را برایتان میسر نموده و در تلاش است تا با کسب رضایت و فیدبک های مثبت از جانب متقاضیان پله های ترقی را به انتها برساند

وبلاگ حرف آخر

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟